Omówienia
Opublikowano: ABC
Autor:

Czy pracodawca powinien skierować pracownika na kontrolne badania lekarskie przed rozpoczęciem urlopu?

Pracownik rozpoczynający urlop wypoczynkowy po zakończeniu okresu niezdolności do pracy trwającej dłużej niż 30 dni, nie ma obowiązku przedstawienia orzeczenia o zdolności do pracy, chyba, że zostanie na nie skierowany przez pracodawcę w trybie art. 229 § 2 k.p.

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?