Artykuły
Opublikowano: PP 2020/4/5
Autor:
Rodzaj: artykuł

Podatki a upadłość - razem czy osobno? Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. Podatki a postępowanie upadłościowe i restrukturyzacyjne. Aspekty podatkowe zarządu sukcesyjnego i likwidacji

Konferencje naukowe organizowane do tej pory przez teoretyków i praktyków prawa podatkowego co do zasady bądź koncentrowały się wokół wybranych zagadnień prawa podatkowego, bądź stawiały na różnorodność tematyki i mimowolnie ogniskowały się wokół prawa podatkowego, w niewielkim stopniu odnosząc się do innych gałęzi i dziedzin prawa.

Przełamując ten nie do końca uzasadniony schemat, po raz pierwszy Opolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych oraz Mazowiecki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych przy udziale Uniwersytetu Opolskiego Wydziału Prawa i Administracji, Stowarzyszenia Prawa Finansowego „Aureus” w Opolu oraz Krajowej Izby Doradców Restrukturyzacyjnych organizują Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. Podatki a postępowanie upadłościowe i restrukturyzacyjne. Aspekty podatkowe zarządu sukcesyjnego i likwidacji, która odbędzie się w dniach 14–15.05.2020 r. w Izbicku koło Opola.

Idea zorganizowania Konferencji o takiej właśnie tematyce jest efektem kilkuletnich zmagań z...

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?