Wykaz gmin i powiatów wchodzących w skład województw.
Monitor Polski
M.P.2001.20.325
Akt utracił moc Wersja od: 26 czerwca 2001 r.
OBWIESZCZENIE
PREZESA RADY MINISTRÓW
z dnia 22 czerwca 2001 r.
w sprawie wykazu gmin i powiatów wchodzących w skład województw.
Na podstawie art. 2 ust. 3 ustawy z dnia 24 lipca 1998 r. o wprowadzeniu zasadniczego trójstopniowego podziału terytorialnego państwa (Dz. U. Nr 96, poz. 603 i Nr 104, poz. 656, z 1999 r. Nr 101, poz. 1182 oraz z 2001 r. Nr 45, poz. 497) ogłasza się wykaz gmin i powiatów wchodzących w skład województw, stanowiący załącznik do obwieszczenia.
ZAŁĄCZNIK
WYKAZ GMIN I POWIATÓW WCHODZĄCYCH W SKŁAD WOJEWÓDZTW
WYKAZ GMIN I POWIATÓW WCHODZĄCYCH W SKŁAD WOJEWÓDZTW
Województwo | Powiat | Gmina (m.)*,(m.p.)** | Siedziba władz: gminy/powiatu/województwa | |
1 | 2 | 3 | 4 | |
dolnośląskie | Wrocław | |||
bolesławiecki | Bolesławiec | |||
1. Bolesławiec (m.) | Bolesławiec | |||
2. Bolesławiec | Bolesławiec | |||
3. Gromadka | Gromadka | |||
4. Nowogrodziec | Nowogrodziec | |||
5. Osiecznica | Osiecznica | |||
6. Warta Bolesławiecka | Warta Bolesławiecka | |||
dzierżoniowski | Dzierżoniów | |||
1. Bielawa (m.) | Bielawa | |||
2. Dzierżoniów (m.) | Dzierżoniów | |||
3. Pieszyce (m.) | Pieszyce | |||
4. Piława Górna (m.) | Piława Górna | |||
5. Dzierżoniów | Dzierżoniów | |||
6. Łagiewniki | Łagiewniki | |||
7. Niemcza | Niemcza | |||
głogowski | Głogów | |||
1. Głogów (m.) | Głogów | |||
2. Głogów | Głogów | |||
3. Jerzmanowa | Jerzmanowa | |||
4. Kotla | Kotla | |||
5. Pęcław | Pęcław | |||
6. Żukowice | Żukowice | |||
górowski | Góra | |||
1. Góra | Góra | |||
2. Jemielno | Jemielno | |||
3. Niechlów | Niechlów | |||
4. Wąsosz | Wąsosz | |||
jaworski | Jawor | |||
1. Jawor (m.) | Jawor | |||
2. Bolków | Bolków | |||
3. Męcinka | Męcinka | |||
4. Mściwojów | Mściwojów | |||
5. Paszowice | Paszowice | |||
6. Wądroże Wielkie | Wądroże Wielkie | |||
jeleniogórski | Jelenia Góra | |||
1. Karpacz (m.) | Karpacz | |||
2. Kowary (m.) | Kowary | |||
3. Piechowice (m.) | Piechowice | |||
4. Szklarska Poręba (m.) | Szklarska Poręba | |||
5. Janowice Wielkie | Janowice Wielkie | |||
6. Jeżów Sudecki | Jeżów Sudecki | |||
7. Mysłakowice | Mysłakowice | |||
8. Podgórzyn | Podgórzyn | |||
9. Stara Kamienica | Stara Kamienica | |||
kamiennogórski | Kamienna Góra | |||
1. Kamienna Góra (m.) | Kamienna Góra | |||
2. Kamienna Góra | Kamienna Góra | |||
3. Lubawka | Lubawka | |||
4. Marciszów | Marciszów | |||
kłodzki | Kłodzko | |||
1. Duszniki-Zdrój (m.) | Duszniki-Zdrój | |||
2. Kłodzko (m.) | Kłodzko | |||
3. Kudowa-Zdrój (m.) | Kudowa-Zdrój | |||
4. Nowa Ruda (m.) | Nowa Ruda | |||
5. Polanica-Zdrój (m.) | Polanica-Zdrój | |||
6. Bystrzyca Kłodzka | Bystrzyca Kłodzka | |||
7. Kłodzko | Kłodzko | |||
8. Lądek-Zdrój | Lądek-Zdrój | |||
9. Lewin Kłodzki | Lewin Kłodzki | |||
10. Międzylesie | Międzylesie | |||
11. Nowa Ruda | Nowa Ruda | |||
12. Radków | Radków | |||
13. Stronie Śląskie | Stronie Śląskie | |||
14. Szczytna | Szczytna | |||
legnicki | Legnica | |||
1. Chojnów (m.) | Chojnów | |||
2. Chojnów | Chojnów | |||
3. Krotoszyce | Krotoszyce | |||
4. Kunice | Kunice | |||
5. Legnickie Pole | Legnickie Pole | |||
6. Miłkowice | Miłkowice | |||
7. Prochowice | Prochowice | |||
8. Ruja | Ruja | |||
lubański | Lubań | |||
1. Lubań (m.) | Lubań | |||
2. Świeradów-Zdrój (m.) | Świeradów-Zdrój | |||
3. Leśna | Leśna | |||
4. Lubań | Lubań | |||
5. Olszyna | Olszyna | |||
6. Platerówka | Platerówka | |||
7. Siekierczyn | Siekierczyn | |||
lubiński | Lubin | |||
1. Lubin (m.) | Lubin | |||
2. Lubin | Lubin | |||
3. Rudna | Rudna | |||
4. Ścinawa | Ścinawa | |||
lwówecki | Lwówek Śląski | |||
1. Gryfów Śląski | Gryfów Śląski | |||
2. Lubomierz | Lubomierz | |||
3. Lwówek Śląski | Lwówek Śląski | |||
4. Mirsk | Mirsk | |||
5. Wleń | Wleń | |||
milicki | Milicz | |||
1. Cieszków | Cieszków | |||
2. Krośnice | Krośnice | |||
3. Milicz | Milicz | |||
oleśnicki | Oleśnica | |||
1. Oleśnica (m.) | Oleśnica | |||
2. Bierutów | Bierutów | |||
3. Dobroszyce | Dobroszyce | |||
4. Dziadowa Kłoda | Dziadowa Kłoda | |||
5. Międzybórz | Międzybórz | |||
6. Oleśnica | Oleśnica | |||
7. Syców | Syców | |||
8. Twardogóra | Twardogóra | |||
oławski | Oława | |||
1. Oława (m.) | Oława | |||
2. Domaniów | Domaniów | |||
3. Jelcz-Laskowice | Jelcz-Laskowice | |||
4. Oława | Oława | |||
polkowicki | Polkowice | |||
1. Chocianów | Chocianów | |||
2. Gaworzyce | Gaworzyce | |||
3. Grębocice | Grębocice | |||
4. Polkowice | Polkowice | |||
5. Przemków | Przemków | |||
6. Radwanice | Radwanice | |||
strzeliński | Strzelin | |||
1. Borów | Borów | |||
2. Kondratowice | Kondratowice | |||
3. Przeworno | Przeworno | |||
4. Strzelin | Strzelin | |||
5. Wiązów | Wiązów | |||
średzki | Środa Śląska | |||
1. Kostomłoty | Kostomłoty | |||
2. Malczyce | Malczyce | |||
3. Miękinia | Miękinia | |||
4. Środa Śląska | Środa Śląska | |||
5. Udanin | Udanin | |||
świdnicki | Świdnica | |||
1. Świdnica (m.) | Świdnica | |||
2. Świebodzice (m.) | Świebodzice | |||
3. Dobromierz | Dobromierz | |||
4. Jaworzyna Śląska | Jaworzyna Śląska | |||
5. Marcinowice | Marcinowice | |||
6. Strzegom | Strzegom | |||
7. Świdnica | Świdnica | |||
8. Żarów | Żarów | |||
trzebnicki | Trzebnica | |||
1. Oborniki Śląskie | Oborniki Śląskie | |||
2. Prusice | Prusice | |||
3. Trzebnica | Trzebnica | |||
4. Wisznia Mała | Wisznia Mała | |||
5. Zawonia | Zawonia | |||
6. Żmigród | Żmigród | |||
wałbrzyski | Wałbrzych | |||
1. Boguszów-Gorce (m.) | Boguszów-Gorce | |||
2. Jedlina-Zdrój (m.) | Jedlina-Zdrój | |||
3. Szczawno-Zdrój (m.) | Szczawno-Zdrój | |||
4. Czarny Bór | Czarny Bór | |||
5. Głuszyca | Głuszyca | |||
6. Mieroszów | Mieroszów | |||
7. Stare Bogaczowice | Stare Bogaczowice | |||
8. Walim | Walim | |||
wołowski | Wołów | |||
1. Brzeg Dolny | Brzeg Dolny | |||
2. Wińsko | Wińsko | |||
3. Wołów | Wołów | |||
wrocławski | Wrocław | |||
1. Czernica | Czernica | |||
2. Długołęka | Długołęka | |||
3. Jordanów Śląski | Jordanów Śląski | |||
4. Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie | |||
5. Kobierzyce | Kobierzyce | |||
6. Mietków | Mietków | |||
7. Sobótka | Sobótka | |||
8. Święta Katarzyna | Święta Katarzyna | |||
9. Żórawina | Żórawina | |||
ząbkowicki | Ząbkowice Śląskie | |||
1. Bardo | Bardo | |||
2. Ciepłowody | Ciepłowody | |||
3. Kamieniec Ząbkowicki | Kamieniec Ząbkowicki | |||
4. Stoszowice | Stoszowice | |||
5. Ząbkowice Śląskie | Ząbkowice Śląskie | |||
6. Ziębice | Ziębice | |||
7. Złoty Stok | Złoty Stok | |||
zgorzelecki | Zgorzelec | |||
1. Zawidów (m.) | Zawidów | |||
2. Zgorzelec (m.) | Zgorzelec | |||
3. Bogatynia | Bogatynia | |||
4. Pieńsk | Pieńsk | |||
5. Sulików | Sulików | |||
6. Węgliniec | Węgliniec | |||
7. Zgorzelec | Zgorzelec | |||
złotoryjski | Złotoryja | |||
1. Wojcieszów (m.) | Wojcieszów | |||
2. Złotoryja (m.) | Złotoryja | |||
3. Pielgrzymka | Pielgrzymka | |||
4. Świerzawa | Świerzawa | |||
5. Zagrodno | Zagrodno | |||
6. Złotoryja | Złotoryja | |||
miasta na prawach powiatu | ||||
1. Jelenia Góra (m.p.) | Jelenia Góra | |||
2. Legnica (m.p.) | Legnica | |||
3. Wałbrzych (m.p.) | Wałbrzych | |||
4. Wrocław (m.p.) | Wrocław | |||
kujawsko-pomorskie | Toruń | |||
aleksandrowski | Aleksandrów Kujawski | |||
1. Aleksandrów Kujawski (m.) | Aleksandrów Kujawski | |||
2. Ciechocinek (m.) | Ciechocinek | |||
3. Nieszawa (m.) | Nieszawa | |||
4. Aleksandrów Kujawski | Aleksandrów Kujawski | |||
5. Bądkowo | Bądkowo | |||
6. Koneck | Koneck | |||
7. Raciążek | Raciążek | |||
8. Waganiec | Waganiec | |||
9. Zakrzewo | Zakrzewo | |||
brodnicki | Brodnica | |||
1. Brodnica (m.) | Brodnica | |||
2. Bobrowo | Bobrowo | |||
3. Brodnica | Brodnica | |||
4. Brzozie | Brzozie | |||
5. Górzno | Górzno | |||
6. Grążawy | Grążawy | |||
7. Jabłonowo Pomorskie | Jabłonowo Pomorskie | |||
8. Osiek | Osiek | |||
9. Świedziebnia | Świedziebnia | |||
10. Zbiczno | Zbiczno | |||
bydgoski | Bydgoszcz | |||
1. Białe Błota | Białe Błota | |||
2. Dąbrowa Chełmińska | Dąbrowa Chełmińska | |||
3. Dobrcz | Dobrcz | |||
4. Koronowo | Koronowo | |||
5. Nowa Wieś Wielka | Nowa Wieś Wielka | |||
6. Osielsko | Osielsko | |||
7. Sicienko | Sicienko | |||
8. Solec Kujawski | Solec Kujawski | |||
chełmiński | Chełmno | |||
1. Chełmno (m.) | Chełmno | |||
2. Chełmno | Chełmno | |||
3. Kijewo Królewskie | Kijewo Królewskie | |||
4. Lisewo | Lisewo | |||
5. Papowo Biskupie | Papowo Biskupie | |||
6. Stolno | Stolno | |||
7. Unisław | Unisław | |||
golubsko-dobrzyński | Golub-Dobrzyń | |||
1. Golub-Dobrzyń (m.) | Golub-Dobrzyń | |||
2. Ciechocin | Ciechocin | |||
3. Golub-Dobrzyń | Golub-Dobrzyń | |||
4. Kowalewo Pomorskie | Kowalewo Pomorskie | |||
5. Radomin | Radomin | |||
6. Zbójno | Zbójno | |||
grudziądzki | Grudziądz | |||
1. Grudziądz | Grudziądz | |||
2. Gruta | Gruta | |||
3. Łasin | Łasin | |||
4. Radzyń Chełmiński | Radzyń Chełmiński | |||
5. Rogóźno | Rogóźno | |||
6. Świecie nad Osą | Świecie nad Osą | |||
inowrocławski | Inowrocław | |||
1. Inowrocław (m.) | Inowrocław | |||
2. Dąbrowa Biskupia | Dąbrowa Biskupia | |||
3. Gniewkowo | Gniewkowo | |||
4. Inowrocław | Inowrocław | |||
5. Janikowo | Janikowo | |||
6. Kruszwica | Kruszwica | |||
7. Pakość | Pakość | |||
8. Rojewo | Rojewo | |||
9. Złotniki Kujawskie | Złotniki Kujawskie | |||
lipnowski | Lipno | |||
1. Lipno (m.) | Lipno | |||
2. Bobrowniki | Bobrowniki | |||
3. Chrostkowo | Chrostkowo | |||
4. Dobrzyń nad Wisłą | Dobrzyń nad Wisłą | |||
5. Kikół | Kikół | |||
6. Lipno | Lipno | |||
7. Skępe | Skępe | |||
8. Tłuchowo | Tłuchowo | |||
9. Wielgie | Wielgie | |||
mogileński | Mogilno | |||
1. Dąbrowa | Dąbrowa | |||
2. Jeziora Wielkie | Jeziora Wielkie | |||
3. Mogilno | Mogilno | |||
4. Strzelno | Strzelno | |||
nakielski | Nakło nad Notecią | |||
1. Kcynia | Kcynia | |||
2. Mrocza | Mrocza | |||
3. Nakło nad Notecią | Nakło nad Notecią | |||
4. Sadki | Sadki | |||
5. Szubin | Szubin | |||
radziejowski | Radziejów | |||
1. Radziejów (m.) | Radziejów | |||
2. Bytoń | Bytoń | |||
3. Dobre | Dobre | |||
4. Osięciny | Osięciny | |||
5. Piotrków Kujawski | Piotrków Kujawski | |||
6. Radziejów | Radziejów | |||
7. Topólka | Topólka | |||
rypiński | Rypin | |||
1. Rypin (m.) | Rypin | |||
2. Brzuze | Brzuze | |||
3. Rogowo | Rogowo | |||
4. Rypin | Rypin | |||
5. Skrwilno | Skrwilno | |||
6. Wąpielsk | Wąpielsk | |||
sępoleński | Sępólno Krajeńskie | |||
1. Kamień Krajeński | Kamień Krajeński | |||
2. Sępólno Krajeńskie | Sępólno Krajeńskie | |||
3. Sośno | Sośno | |||
4. Więcbork | Więcbork | |||
świecki | Świecie | |||
1. Bukowiec | Bukowiec | |||
2. Dragacz | Dragacz | |||
3. Drzycim | Drzycim | |||
4. Jeżewo | Jeżewo | |||
5. Lniano | Lniano | |||
6. Nowe | Nowe | |||
7. Osie | Osie | |||
8. Pruszcz | Pruszcz | |||
9. Świecie | Świecie | |||
10. Świekatowo | Świekatowo | |||
11. Warlubie | Warlubie | |||
toruński | Toruń | |||
1. Chełmża (m.) | Chełmża | |||
2. Chełmża | Chełmża | |||
3. Czernikowo | Czernikowo | |||
4. Lubicz | Lubicz Dolny | |||
5. Łubianka | Łubianka | |||
6. Łysomice | Łysomice | |||
7. Obrowo | Obrowo | |||
8. Wielka Nieszawka | Wielka Nieszawka | |||
9. Zławieś Wielka | Zławieś Wielka | |||
tucholski | Tuchola | |||
1. Cekcyn | Cekcyn | |||
2. Gostycyn | Gostycyn | |||
3. Kęsowo | Kęsowo | |||
4. Lubiewo | Lubiewo | |||
5. Śliwice | Śliwice | |||
6. Tuchola | Tuchola | |||
wąbrzeski | Wąbrzeźno | |||
1. Wąbrzeźno (m.) | Wąbrzeźno | |||
2. Dębowa Łąka | Dębowa Łąka | |||
3. Książki | Książki | |||
4. Płużnica | Płużnica | |||
5. Wąbrzeźno | Wąbrzeźno | |||
włocławski | Włocławek | |||
1. Kowal (m.) | Kowal | |||
2. Baruchowo | Baruchowo | |||
3. Boniewo | Boniewo | |||
4. Brześć Kujawski | Brześć Kujawski | |||
5. Choceń | Choceń | |||
6. Chodecz | Chodecz | |||
7. Fabianki | Fabianki | |||
8. Izbica Kujawska | Izbica Kujawska | |||
9. Kowal | Kowal | |||
10. Lubanie | Lubanie | |||
11. Lubień Kujawski | Lubień Kujawski | |||
12. Lubraniec | Lubraniec | |||
13. Włocławek | Włocławek | |||
żniński | Żnin | |||
1. Barcin | Barcin | |||
2. Gąsawa | Gąsawa | |||
3. Janowiec Wielkopolski | Janowiec Wielkopolski | |||
4. Łabiszyn | Łabiszyn | |||
5. Rogowo | Rogowo | |||
6. Żnin | Żnin | |||
miasta na prawach powiatu | ||||
1. Bydgoszcz (m.p.) | Bydgoszcz | |||
2. Grudziądz (m.p.) | Grudziądz | |||
3. Toruń (m.p.) | Toruń | |||
4. Włocławek (m.p.) | Włocławek | |||
lubelskie | Lublin | |||
bialski | Biała Podlaska | |||
1. Międzyrzec Podlaski (m.) | Międzyrzec Podlaski | |||
2. Terespol (m.) | Terespol | |||
3. Biała Podlaska | Biała Podlaska | |||
4. Drelów | Drelów | |||
5. Janów Podlaski | Janów Podlaski | |||
6. Kodeń | Kodeń | |||
7. Konstantynów | Konstantynów | |||
8. Leśna Podlaska | Leśna Podlaska | |||
9. Łomazy | Łomazy | |||
10. Międzyrzec Podlaski | Międzyrzec Podlaski | |||
11. Piszczac | Piszczac | |||
12. Rokitno | Rokitno | |||
13. Rossosz | Rossosz | |||
14. Sławatycze | Sławatycze | |||
15. Sosnówka | Sosnówka | |||
16. Terespol | Terespol | |||
17. Tuczna | Tuczna | |||
18. Wisznice | Wisznice | |||
19. Zalesie | Zalesie | |||
biłgorajski | Biłgoraj | |||
1. Biłgoraj (m.) | Biłgoraj | |||
2. Aleksandrów | Aleksandrów | |||
3. Biłgoraj | Biłgoraj | |||
4. Biszcza | Biszcza | |||
5. Frampol | Frampol | |||
6. Goraj | Goraj | |||
7. Józefów | Józefów | |||
8. Księżpol | Księżpol | |||
9. Łukowa | Łukowa | |||
10. Obsza | Obsza | |||
11. Potok Górny | Potok Górny | |||
12. Tarnogród | Tarnogród | |||
13. Tereszpol | Tereszpol | |||
14. Turobin | Turobin | |||
chełmski | Chełm | |||
1. Rejowiec Fabryczny (m.) | Rejowiec Fabryczny | |||
2. Białopole | Białopole | |||
3. Chełm | Pokrówka | |||
4. Dorohusk | Dorohusk | |||
5. Dubienka | Dubienka | |||
6. Kamień | Kamień | |||
7. Leśniowice | Leśniowice | |||
8. Rejowiec Fabryczny | Rejowiec Fabryczny | |||
9. Ruda-Huta | Ruda-Huta | |||
10. Sawin | Sawin | |||
11. Siedliszcze | Siedliszcze | |||
12. Wierzbica | Wierzbica | |||
13. Wojsławice | Wojsławice | |||
14. Żmudź | Żmudź | |||
hrubieszowski | Hrubieszów | |||
1. Hrubieszów (m.) | Hrubieszów | |||
2. Dołhobyczów | Dołhobyczów | |||
3. Horodło | Horodło | |||
4. Hrubieszów | Hrubieszów | |||
5. Mircze | Mircze | |||
6. Trzeszczany | Trzeszczany | |||
7. Uchanie | Uchanie | |||
8. Werbkowice | Werbkowice | |||
janowski | Janów Lubelski | |||
1. Batorz | Batorz | |||
2. Chrzanów | Chrzanów | |||
3. Dzwola | Dzwola | |||
4. Godziszów | Godziszów | |||
5. Janów Lubelski | Janów Lubelski | |||
6. Modliborzyce | Modliborzyce | |||
7. Potok Wielki | Potok Wielki | |||
krasnostawski | Krasnystaw | |||
1. Krasnystaw (m.) | Krasnystaw | |||
2. Fajsławice | Fajsławice | |||
3. Gorzków | Gorzków | |||
4. Izbica | Izbica | |||
5. Krasnystaw | Krasnystaw | |||
6. Kraśniczyn | Kraśniczyn | |||
7. Łopiennik Górny | Łopiennik Górny | |||
8. Rejowiec | Rejowiec | |||
9. Rudnik | Rudnik | |||
10. Siennica Różana | Siennica Różana | |||
11. Żółkiewka | Żółkiewka | |||
kraśnicki | Kraśnik | |||
1. Kraśnik (m.) | Kraśnik | |||
2. Annopol | Annopol | |||
3. Dzierzkowice | Dzierzkowice | |||
4. Gościeradów | Gościeradów | |||
5. Kraśnik | Kraśnik | |||
6. Szastarka | Szastarka | |||
7. Trzydnik Duży | Trzydnik Duży | |||
8. Urzędów | Urzędów | |||
9. Wilkołaz | Wilkołaz | |||
10. Zakrzówek | Zakrzówek | |||
lubartowski | Lubartów | |||
1. Lubartów (m.) | Lubartów | |||
2. Abramów | Abramów | |||
3. Firlej | Firlej | |||
4. Jeziorzany | Jeziorzany | |||
5. Kamionka | Kamionka | |||
6. Kock | Kock | |||
7. Lubartów | Lubartów | |||
8. Michów | Michów | |||
9. Niedźwiada | Niedźwiada | |||
10. Ostrów Lubelski | Ostrów Lubelski | |||
11. Ostrówek | Ostrówek | |||
12. Serniki | Serniki | |||
13. Uścimów | Uścimów | |||
lubelski | Lublin | |||
1. Bełżyce | Bełżyce | |||
2. Borzechów | Borzechów | |||
3. Bychawa | Bychawa | |||
4. Garbów | Garbów | |||
5. Głusk | Lublin | |||
6. Jabłonna | Jabłonna | |||
7. Jastków | Jastków | |||
8. Konopnica | Kozubszczyzna | |||
9. Krzczonów | Krzczonów | |||
10. Niedrzwica Duża | Niedrzwica Duża | |||
11. Niemce | Niemce | |||
12. Strzyżewice | Strzyżewice | |||
13. Wojciechów | Wojciechów | |||
14. Wólka | Jakubowice Murowane | |||
15. Wysokie | Wysokie | |||
16. Zakrzew | Zakrzew | |||
łęczyński | Łęczna | |||
1. Cyców | Cyców | |||
2. Ludwin | Ludwin | |||
3. Łęczna | Łęczna | |||
4. Milejów | Milejów | |||
5. Puchaczów | Puchaczów | |||
6. Spiczyn | Spiczyn | |||
łukowski | Łuków | |||
1. Łuków (m.) | Łuków | |||
2. Stoczek Łukowski (m.) | Stoczek Łukowski | |||
3. Adamów | Adamów | |||
4. Krzywda | Krzywda | |||
5. Łuków | Łuków | |||
6. Serokomla | Serokomla | |||
7. Stanin | Stanin | |||
8. Stoczek Łukowski | Stoczek Łukowski | |||
9. Trzebieszów | Trzebieszów | |||
10. Wojcieszków | Wojcieszków | |||
11. Wola Mysłowska | Wola Mysłowska | |||
opolski | Opole Lubelskie | |||
1. Chodel | Chodel | |||
2. Józefów | Józefów | |||
3. Karczmiska | Karczmiska | |||
4. Łaziska | Łaziska | |||
5. Opole Lubelskie | Opole Lubelskie | |||
6. Poniatowa | Poniatowa | |||
7. Wilków | Wilków | |||
parczewski | Parczew | |||
1. Dębowa Kłoda | Dębowa Kłoda | |||
2. Jabłoń | Jabłoń | |||
3. Milanów | Milanów | |||
4. Parczew | Parczew | |||
5. Podedwórze | Podedwórze | |||
6. Siemień | Siemień | |||
7. Sosnowica | Sosnowica | |||
puławski | Puławy | |||
1. Puławy (m.) | Puławy | |||
2. Baranów | Baranów | |||
3. Janowiec | Janowiec | |||
4. Kazimierz Dolny | Kazimierz Dolny | |||
5. Końskowola | Końskowola | |||
6. Kurów | Kurów | |||
7. Markuszów | Markuszów | |||
8. Nałęczów | Nałęczów | |||
9. Puławy | Puławy | |||
10. Wąwolnica | Wąwolnica | |||
11. Żyrzyn | Żyrzyn | |||
radzyński | Radzyń Podlaski | |||
1. Radzyń Podlaski (m.) | Radzyń Podlaski | |||
2. Borki | Borki | |||
3. Czemierniki | Czemierniki | |||
4. Kąkolewnica Wschodnia | Kąkolewnica Wschodnia | |||
5. Komarówka Podlaska | Komarówka Podlaska | |||
6. Radzyń Podlaski | Radzyń Podlaski | |||
7. Ulan-Majorat | Ulan-Majorat | |||
8. Wohyń | Wohyń | |||
rycki | Ryki | |||
1. Dęblin (m.) | Dęblin | |||
2. Kłoczew | Kłoczew | |||
3. Nowodwór | Nowodwór | |||
4. Ryki | Ryki | |||
5. Stężyca | Stężyca | |||
6. Ułęż | Ułęż | |||
świdnicki | Świdnik | |||
1. Świdnik (m.) | Świdnik | |||
2. Mełgiew | Mełgiew | |||
3. Piaski | Piaski | |||
4. Rybczewice | Rybczewice | |||
5. Trawniki | Trawniki | |||
tomaszowski | Tomaszów Lubelski | |||
1. Tomaszów Lubelski (m.) | Tomaszów Lubelski | |||
2. Bełżec | Bełżec | |||
3. Jarczów | Jarczów | |||
4. Krynice | Krynice | |||
5. Lubycza Królewska | Lubycza Królewska | |||
6. Łaszczów | Łaszczów | |||
7. Rachanie | Rachanie | |||
8. Susiec | Susiec | |||
9. Tarnawatka | Tarnawatka | |||
10. Telatyn | Telatyn | |||
11. Tomaszów Lubelski | Tomaszów Lubelski | |||
12. Tyszowce | Tyszowce | |||
13. Ulhówek | Ulhówek | |||
włodawski | Włodawa | |||
1. Włodawa (m.) | Włodawa | |||
2. Hanna | Hanna | |||
3. Hańsk | Hańsk | |||
4. Stary Brus | Stary Brus | |||
5. Urszulin | Urszulin | |||
6. Włodawa | Włodawa | |||
7. Wola Uhruska | Wola Uhruska | |||
18. Wyryki | Wyryki | |||
zamojski | Zamość | |||
1. Adamów | Adamów | |||
2. Grabowiec | Grabowiec | |||
3. Komarów-Osada | Komarów-Osada | |||
4. Krasnobród | Krasnobród | |||
5. Łabunie | Łabunie | |||
6. Miączyn | Miączyn | |||
7. Nielisz | Nielisz | |||
8. Radecznica | Radecznica | |||
9. Sitno | Sitno | |||
10. Skierbieszów | Skierbieszów | |||
11. Stary Zamość | Stary Zamość | |||
l2. Sułów | Sułów | |||
l3. Szczebrzeszyn | Szczebrzeszyn | |||
14. Zamość | Zamość | |||
15. Zwierzyniec | Zwierzyniec | |||
miasta na prawach powiatu | ||||
1. Biała Podlaska (m.p.) | Biała Podlaska | |||
2. Chełm (m.p.) | Chełm | |||
3. Lublin (m.p.) | Lublin | |||
4. Zamość (m.p.) | Zamość | |||
lubuskie | Zielona Góra | |||
gorzowski | Gorzów Wielkopolski | |||
1. Kostrzyn (m.) | Kostrzyn | |||
2. Bogdaniec | Bogdaniec | |||
3. Deszczno | Deszczno | |||
4. Kłodawa | Kłodawa | |||
5. Lubiszyn | Lubiszyn | |||
6. Santok | Santok | |||
7. Witnica | Witnica | |||
krośnieński | Krosno Odrzańskie | |||
1. Gubin (m.) | Gubin | |||
2. Bobrowice | Bobrowice | |||
3. Bytnica | Bytnica | |||
4. Dąbie | Dąbie | |||
5. Gubin | Gubin | |||
6. Krosno Odrzańskie | Krosno Odrzańskie | |||
7. Maszewo | Maszewo | |||
międzyrzecki | Międzyrzecz | |||
1. Bledzew | Bledzew | |||
2. Międzyrzecz | Międzyrzecz | |||
3. Przytoczna | Przytoczna | |||
4. Pszczew | Pszczew | |||
5. Skwierzyna | Skwierzyna | |||
6. Trzciel | Trzciel | |||
nowosolski | Nowa Sól | |||
1. Nowa Sól (m.) | Nowa Sól | |||
2. Bytom Odrzański | Bytom Odrzański | |||
3. Kolsko | Kolsko | |||
4. Kożuchów | Kożuchów | |||
5. Nowa Sól | Nowa Sól | |||
6. Nowe Miasteczko | Nowe Miasteczko | |||
7. Otyń | Otyń | |||
8. Siedlisko | Siedlisko | |||
9. Sława | Sława | |||
10. Szlichtyngowa | Szlichtyngowa | |||
11. Wschowa | Wschowa | |||
słubicki | Słubice | |||
1. Cybinka | Cybinka | |||
2. Górzyca | Górzyca | |||
3. Ośno Lubuskie | Ośno Lubuskie | |||
4. Rzepin | Rzepin | |||
5. Słubice | Słubice | |||
strzelecko-drezdenecki | Strzelce Krajeńskie | |||
1. Dobiegniew | Dobiegniew | |||
2. Drezdenko | Drezdenko | |||
3. Stare Kurowo | Stare Kurowo | |||
4. Strzelce Krajeńskie | Strzelce Krajeńskie | |||
5. Zwierzyn | Zwierzyn | |||
sulęciński | Sulęcin | |||
1. Krzeszyce | Krzeszyce | |||
2. Lubniewice | Lubniewice | |||
3. Słońsk | Słońsk | |||
4. Sulęcin | Sulęcin | |||
5. Torzym | Torzym | |||
świebodziński | Świebodzin | |||
1. Lubrza | Lubrza | |||
2. Łagów | Łagów | |||
3. Skąpe | Skąpe | |||
4. Szczaniec | Szczaniec | |||
5. Świebodzin | Świebodzin | |||
6. Zbąszynek | Zbąszynek | |||
zielonogórski | Zielona Góra | |||
1. Babimost | Babimost | |||
2. Bojadła | Bojadła | |||
3. Czerwieńsk | Czerwieńsk | |||
4. Kargowa | Kargowa | |||
5. Nowogród Bobrzański | Nowogród Bobrzański | |||
6. Sulechów | Sulechów | |||
7. Świdnica | Świdnica | |||
8. Trzebiechów | Trzebiechów | |||
9. Zabór | Zabór | |||
10. Zielona Góra | Zielona Góra | |||
żagański | Żagań | |||
1. Gozdnica (m.) | Gozdnica | |||
2. Żagań (m.) | Żagań | |||
3. Brzeźnica | Brzeźnica | |||
4. Iłowa | Iłowa | |||
5. Małomice | Małomice | |||
6. Niegosławice | Niegosławice | |||
7. Szprotawa | Szprotawa | |||
8. Wymiarki | Wymiarki | |||
9. Żagań | Żagań | |||
żarski | Żary | |||
1. Łęknica (m.) | Łęknica | |||
2. Żary (m.) | Żary | |||
3. Brody | Brody | |||
4. Jasień | Jasień | |||
5. Lipinki Łużyckie | Lipinki Łużyckie | |||
6. Lubsko | Lubsko | |||
7. Przewóz | Przewóz | |||
8. Trzebiel | Trzebiel | |||
9. Tuplice | Tuplice | |||
10. Żary | Żary | |||
miasta na prawach powiatu | ||||
1. Gorzów Wielkopolski (m.p.) | Gorzów Wielkopolski | |||
2. Zielona Góra (m.p.) | Zielona Góra | |||
łódzkie | Łódź | |||
bełchatowski | Bełchatów | |||
1. Bełchatów (m.) | Bełchatów | |||
2. Bełchatów | Bełchatów | |||
3. Drużbice | Drużbice | |||
4. Kleszczów | Kleszczów | |||
5. Kluki | Kluki | |||
6. Rusiec | Rusiec | |||
7. Szczerców | Szczerców | |||
8. Żelów | Żelów | |||
kutnowski | Kutno | |||
1. Kutno (m.) | Kutno | |||
2. Bedlno | Bedlno | |||
3. Dąbrowice | Dąbrowice | |||
4. Krośniewice | Krośniewice | |||
5. Krzyżanów | Krzyżanów | |||
6. Kutno | Kutno | |||
7. Łanięta | Łanięta | |||
8. Nowe Ostrowy | Nowe Ostrowy | |||
9. Oporów | Oporów | |||
10. Strzelce | Strzelce | |||
11. Zychlin | Zychlin | |||
łaski | Łask | |||
1. Buczek | Buczek | |||
2. Łask | Łask | |||
3. Sędziejowice | Sędziejowice | |||
4. Widawa | Widawa | |||
5. Wodzierady | Wodzierady | |||
łęczycki | Łęczyca | |||
1. Łęczyca (m.) | Łęczyca | |||
2. Daszyna | Daszyna | |||
3. Góra Św. Małgorzaty | Góra Św. Małgorzaty | |||
4. Grabów | Grabów | |||
5. Łęczyca | Łęczyca | |||
6. Piątek | Piątek | |||
7. Świnice Warckie | Świnice Warckie | |||
8. Witonia | Witonia | |||
łowicki | Łowicz | |||
1. Łowicz (m.) | Łowicz | |||
2. Bielawy | Bielawy | |||
3. Chąśno | Chąśno | |||
4. Domaniewice | Domaniewice | |||
5. Kiernozia | Kiernozia | |||
6. Kocierzew Południowy | Kocierzew Południowy | |||
7. Łowicz | Łowicz | |||
8. Łyszkowice | Łyszkowice | |||
9. Nieborów | Nieborów | |||
10. Zduny | Zduny | |||
łódzki wschodni | Łódź | |||
1. Brzeziny (m.) | Brzeziny | |||
2. Andrespol | Andrespol | |||
3. Brójce | Brójce | |||
4. Brzeziny | Brzeziny | |||
5. Dmosin | Dmosin | |||
6. Jeżów | Jeżów | |||
7. Koluszki | Koluszki | |||
8. Nowosolna | Łódź | |||
9. Rogów | Rogów | |||
10. Rzgów | Rzgów | |||
11. Tuszyn | Tuszyn | |||
opoczyński | Opoczno | |||
1. Białaczów | Białaczów | |||
2. Drzewica | Drzewica | |||
3. Mniszków | Mniszków | |||
4. Opoczno | Opoczno | |||
5. Paradyż | Paradyż | |||
6. Poświętne | Poświętne | |||
7. Sławno | Sławno | |||
8. Żarnów | Żarnów | |||
pabianicki | Pabianice | |||
1. Konstantynów Łódzki (m.) | Konstantynów Łódzki | |||
2. Pabianice (m.) | Pabianice | |||
3. Dłutów | Dłutów | |||
4. Dobroń | Dobroń | |||
5. Ksawerów | Ksawerów | |||
6. Lutomiersk | Lutomiersk | |||
7. Pabianice | Pabianice | |||
pajęczański | Pajęczno | |||
1. Działoszyn | Działoszyn | |||
2. Kiełczygłów | Kiełczygłów | |||
3. Nowa Brzeźnica | Nowa Brzeźnica | |||
4. Pajęczno | Pajęczno | |||
5. Rząśnia | Rząśnia | |||
6. Siemkowice | Siemkowice | |||
7. Strzelce Wielkie | Strzelce Wielkie | |||
8. Sulmierzyce | Sulmierzyce | |||
piotrkowski | Piotrków Trybunalski | |||
1. Aleksandrów | Aleksandrów | |||
2. Czarnocin | Czarnocin | |||
3. Gorzkowice | Gorzkowice | |||
4. Grabica | Grabica | |||
5. Łęki Szlacheckie | Łęki Szlacheckie | |||
6. Moszczenica | Moszczenica | |||
7. Ręczno | Ręczno | |||
8. Rozprza | Rozprza | |||
9. Sulejów | Sulejów | |||
10. Wola Krzysztoporska | Wola Krzysztoporska | |||
11. Wolbórz | Wolbórz | |||
poddębicki | Poddębice | |||
1. Dalików | Dalików | |||
2. Pęczniew | Pęczniew | |||
3. Poddębice | Poddębice | |||
4. Uniejów | Uniejów | |||
5. Wartkowice | Wartkowice | |||
6. Zadzim | Zadzim | |||
radomszczański | Radomsko | |||
1. Radomsko (m.) | Radomsko | |||
2. Dobryszyce | Dobryszyce | |||
3. Gidle | Gidle | |||
4. Gomunice | Gomunice | |||
5. Kamieńsk | Kamieńsk | |||
6. Kobiele Wielkie | Kobiele Wielkie | |||
7. Kodrąb | Kodrąb | |||
8. Lgota Wielka | Lgota Wielka | |||
9. Ładzice | Ładzice | |||
10. Masłowice | Masłowice | |||
11. Przedbórz | Przedbórz | |||
12. Radomsko | Radomsko | |||
13. Wielgomłyny | Wielgomłyny | |||
14. Żytno | Żytno | |||
rawski | Rawa Mazowiecka | |||
1. Rawa Mazowiecka (m.) | Rawa Mazowiecka | |||
2. Biała Rawska | Biała Rawska | |||
3. Cielądz | Cielądz | |||
4. Rawa Mazowiecka | Rawa Mazowiecka | |||
5. Regnów | Regnów | |||
6. Sadkowice | Sadkowice | |||
sieradzki | Sieradz | |||
1. Sieradz (m.) | Sieradz | |||
2. Błaszki | Błaszki | |||
3. Brąszewice | Brąszewice | |||
4. Brzeźnio | Brzeźnio | |||
5. Burzenin | Burzenin | |||
6. Goszczanów | Goszczanów | |||
7. Klonowa | Klonowa | |||
8. Sieradz | Sieradz | |||
9. Warta | Warta | |||
10. Wróblew | Wróblew | |||
11. Złoczew | Złoczew | |||
skierniewicki | Skierniewice | |||
1. Bolimów | Bolimów | |||
2. Głuchów | Głuchów | |||
3. Godzianów | Godzianów | |||
4. Kowiesy | Kowiesy | |||
5. Lipce Reymontowskie | Lipce Reymontowskie | |||
6. Maków | Maków | |||
7. Nowy Kawęczyn | Nowy Kawęczyn | |||
8. Skierniewice | Skierniewice | |||
9. Słupia | Słupia | |||
tomaszowski | Tomaszów Mazowiecki | |||
1. Tomaszów Mazowiecki (m.) | Tomaszów Mazowiecki | |||
2. Będków | Będków | |||
3. Budziszewice | Budziszewice | |||
4. Czerniewice | Czerniewice | |||
5. Inowłódz | Inowłódz | |||
6. Lubochnia | Lubochnia | |||
7. Rokiciny | Rokiciny | |||
8. Rzeczyca | Rzeczyca | |||
9. Tomaszów Mazowiecki | Tomaszów Mazowiecki | |||
10. Ujazd | Ujazd | |||
11. Żelechlinek | Żelechlinek | |||
wieluński | Wieluń | |||
1. Biała | Biała | |||
2. Czarnożyły | Czarnożyły | |||
3. Konopnica | Konopnica | |||
4. Mokrsko | Mokrsko | |||
5. Osjaków | Osjaków | |||
6. Ostrówek | Ostrówek | |||
7. Pątnów | Pątnów | |||
8. Skomlin | Skomlin | |||
9. Wieluń | Wieluń | |||
10. Wierzchlas | Wierzchlas | |||
wieruszowski | Wieruszów | |||
1. Bolesławiec | Bolesławiec | |||
2. Czastary | Czastary | |||
3. Galewice | Galewice | |||
4. Lututów | Lututów | |||
5. Łubnice | Łubnice | |||
6. Sokolniki | Sokolniki | |||
7. Wieruszów | Wieruszów | |||
zduńskowolski | Zduńska Wola | |||
1. Zduńska Wola (m.) | Zduńska Wola | |||
2. Szadek | Szadek | |||
3. Zapolice | Zapolice | |||
4. Zduńska Wola | Zduńska Wola | |||
zgierski | Zgierz | |||
1. Głowno (m.) | Głowno | |||
2. Ozorków (m.) | Ozorków | |||
3. Zgierz (m.) | Zgierz | |||
4. Aleksandrów Łódzki | Aleksandrów Łódzki | |||
5. Głowno | Głowno | |||
6. Ozorków | Ozorków | |||
7. Parzęczew | Parzęczew | |||
8. Stryków | Stryków | |||
9. Zgierz | Zgierz | |||
miasta na prawach powiatu | ||||
1. Łódź (m.p.) | Łódź | |||
2. Piotrków Trybunalski (m.p.) | Piotrków Trybunalski | |||
3. Skierniewice (m.p.) | Skierniewice | |||
małopolskie | Kraków | |||
bocheński | Bochnia | |||
1. Bochnia (m.) | Bochnia | |||
2. Bochnia | Bochnia | |||
3. Drwinia | Drwinia | |||
4. Lipnica Murowana | Lipnica Murowana | |||
5. Łapanów | Łapanów | |||
6. Nowy Wiśnicz | Nowy Wiśnicz | |||
7. Rzezawa | Rzezawa | |||
8. Trzciana | Trzciana | |||
9. Żegocina | Żegocina | |||
brzeski | Brzesko | |||
1. Borzęcin | Borzęcin | |||
2. Brzesko | Brzesko | |||
3. Czchów | Czchów | |||
4. Dębno | Dębno | |||
5. Gnojnik | Gnojnik | |||
6. Iwkowa | Iwkowa | |||
7. Szczurowa | Szczurowa | |||
chrzanowski | Chrzanów | |||
1. Alwernia | Alwernia | |||
2. Babice | Babice | |||
3. Chrzanów | Chrzanów | |||
4. Libiąż | Libiąż | |||
5. Trzebinia | Trzebinia | |||
dąbrowski | Dąbrowa Tarnowska | |||
1. Bolesław | Bolesław | |||
2. Dąbrowa Tarnowska | Dąbrowa Tarnowska | |||
3. Gręboszów | Gręboszów | |||
4. Mędrzechów | Mędrzechów | |||
5. Olesno | Olesno | |||
6. Radgoszcz | Radgoszcz | |||
7. Szczucin | Szczucin | |||
gorlicki | Gorlice | |||
1. Gorlice (m.) | Gorlice | |||
2. Biecz | Biecz | |||
3. Bobowa | Bobowa | |||
4. Gorlice | Gorlice | |||
5. Lipinki | Lipinki | |||
6. Łużna | Łużna | |||
7. Moszczenica | Moszczenica | |||
8. Ropa | Ropa | |||
9. Sękowa | Sękowa | |||
10. Uście Gorlickie | Uście Gorlickie | |||
krakowski | Kraków | |||
1. Czernichów | Czernichów | |||
2. Igołomia-Wawrzeńczyce | Wawrzeńczyce | |||
3. Iwanowice | Iwanowice | |||
4. Jerzmanowice-Przeginia | Jerzmanowice | |||
5. Kocmyrzów-Luborzyca | Luborzyca | |||
6. Krzeszowice | Krzeszowice | |||
7. Liszki | Liszki | |||
8. Michałowice | Michałowice | |||
9. Mogilany | Mogilany | |||
10. Skała | Skała | |||
11. Skawina | Skawina | |||
12. Słomniki | Słomniki | |||
13. Sułoszowa | Sułoszowa | |||
14. Świątniki Górne | Świątniki Górne | |||
15. Wielka Wieś | Wielka Wieś | |||
16. Zabierzów | Zabierzów | |||
17. Zielonki | Zielonki | |||
limanowski | Limanowa | |||
1. Limanowa (m.) | Limanowa | |||
2. Mszana Dolna (m.) | Mszana Dolna | |||
3. Dobra | Dobra | |||
4. Jodłownik | Jodłownik | |||
5. Kamienica | Kamienica | |||
6. Laskowa | Laskowa | |||
7. Limanowa | Limanowa | |||
8. Łukowica | Łukowica | |||
9. Mszana Dolna | Mszana Dolna | |||
10. Niedźwiedź | Niedźwiedź | |||
11. Słopnice | Słopnice | |||
12. Tymbark | Tymbark | |||
miechowski | Miechów | |||
1. Charsznica | Charsznica | |||
2. Gołcza | Gołcza | |||
3. Kozłów | Kozłów | |||
4. Książ Wielki | Książ Wielki | |||
5. Miechów | Miechów | |||
6. Racławice | Racławice | |||
7. Słaboszów | Słaboszów | |||
myślenicki | Myślenice | |||
1. Dobczyce | Dobczyce | |||
2. Lubień | Lubień | |||
3. Myślenice | Myślenice | |||
4. Pcim | Pcim | |||
5. Raciechowice | Raciechowice | |||
6. Siepraw | Siepraw | |||
7. Sułkowice | Sułkowice | |||
8. Tokarnia | Tokarnia | |||
9. Wiśniowa | Wiśniowa | |||
nowosądecki | Nowy Sącz | |||
1. Grybów (m.) | Grybów | |||
2. Chełmiec | Chełmiec | |||
3. Gródek nad Dunajcem | Gródek nad Dunajcem | |||
4. Grybów | Grybów | |||
5. Kamionka Wielka | Kamionka Wielka | |||
6. Korzenna | Korzenna | |||
7. Krynica | Krynica | |||
8. Łabowa | Łabowa | |||
9. Łącko | Łącko | |||
10. Łososina Dolna | Łososina Dolna | |||
11. Muszyna | Muszyna | |||
12. Nawojowa | Nawojowa | |||
13. Piwniczna | Piwniczna-Zdrój | |||
14. Podegrodzie | Podegrodzie | |||
15. Rytro | Rytro | |||
16. Stary Sącz | Stary Sącz | |||
nowotarski | Nowy Targ | |||
1. Nowy Targ (m.) | Nowy Targ | |||
2. Szczawnica (m.) | Szczawnica | |||
3. Czarny Dunajec | Czarny Dunajec | |||
4. Czorsztyn | Maniowy | |||
5. Jabłonka | Jabłonka | |||
6. Krościenko nad Dunajcem | Krościenko nad Dunajcem | |||
7. Lipnica Wielka | Lipnica Wielka | |||
8. Łapsze Niżne | Łapsze Niżne | |||
9. Nowy Targ | Nowy Targ | |||
10. Ochotnica Dolna | Ochotnica Dolna | |||
11. Raba Wyżna | Raba Wyżna | |||
12. Rabka | Rabka-Zdrój | |||
13. Spytkowice | Spytkowice | |||
14. Szaflary | Szaflary | |||
olkuski | Olkusz | |||
1. Bukowno (m.) | Bukowno | |||
2. Sławków (m.) | Sławków | |||
3. Bolesław | Bolesław | |||
4. Klucze | Klucze | |||
5. Olkusz | Olkusz | |||
6. Trzyciąż | Trzyciąż | |||
7. Wolbrom | Wolbrom | |||
oświęcimski | Oświęcim | |||
1. Oświęcim (m.) | Oświęcim | |||
2. Brzeszcze | Brzeszcze | |||
3. Chełmek | Chełmek | |||
4. Kęty | Kęty | |||
5. Osiek | Osiek | |||
6. Oświęcim | Oświęcim | |||
7. Polanka Wielka | Polanka Wielka | |||
8. Przeciszów | Przeciszów | |||
9. Zator | Zator | |||
proszowicki | Proszowice | |||
1. Koniusza | Koniusza | |||
2. Koszyce | Koszyce | |||
3. Nowe Brzesko | Nowe Brzesko | |||
4. Pałecznica | Pałecznica | |||
5. Proszowice | Proszowice | |||
6. Radziemice | Radziemice | |||
suski | Sucha Beskidzka | |||
1. Jordanów (m.) | Jordanów | |||
2. Sucha Beskidzka (m.) | Sucha Beskidzka | |||
3. Budzów | Budzów | |||
4. Bystra-Sidzina | Bystra | |||
5. Jordanów | Jordanów | |||
6. Maków Podhalański | Maków Podhalański | |||
7. Stryszawa | Stryszawa | |||
8. Zawoja | Zawoja | |||
9. Zembrzyce | Zembrzyce | |||
tarnowski | Tarnów | |||
1. Ciężkowice | Ciężkowice | |||
2. Gromnik | Gromnik | |||
3. Lisia Góra | Lisia Góra | |||
4. Pleśna | Pleśna | |||
5. Radłów | Radłów | |||
6. Ryglice | Ryglice | |||
7. Rzepiennik Strzyżewski | Rzepiennik Strzyżewski | |||
8. Skrzyszów | Skrzyszów | |||
9. Tarnów | Tarnów | |||
10. Tuchów | Tuchów | |||
11. Wierzchosławice | Wierzchosławice | |||
12. Wietrzychowice | Wietrzychowice | |||
13. Wojnicz | Wojnicz | |||
14. Zakliczyn | Zakliczyn | |||
15. Żabno | Żabno | |||
tatrzański | Zakopane | |||
1. Zakopane (m.) | Zakopane | |||
2. Biały Dunajec | Biały Dunajec | |||
3. Bukowina Tatrzańska | Bukowina Tatrzańska | |||
4. Kościelisko | Kościelisko | |||
5. Poronin | Poronin | |||
wadowicki | Wadowice | |||
1. Andrychów | Andrychów | |||
2. Brzeźnica | Brzeźnica | |||
3. Kalwaria Zebrzydowska | Kalwaria Zebrzydowska | |||
4. Lanckorona | Lanckorona | |||
5. Mucharz | Mucharz | |||
6. Spytkowice | Spytkowice | |||
7. Stryszów | Stryszów | |||
8. Tomice | Tomice | |||
9. Wadowice | Wadowice | |||
10. Wieprz | Wieprz | |||
wielicki | Wieliczka | |||
1. Biskupice | Trąbki | |||
2. Gdów | Gdów | |||
3. Kłaj | Kłaj | |||
4. Niepołomice | Niepołomice | |||
5. Wieliczka | Wieliczka | |||
miasta na prawa powiatu | ||||
1. Kraków (m.p.) | Kraków | |||
2. Nowy Sącz (m.p.) | Nowy Sącz | |||
3. Tarnów (m.p.) | Tarnów |
mazowieckie | Warszawa | |||
białobrzeski | Białobrzegi | |||
1. Białobrzegi | Białobrzegi | |||
2. Promna | Promna | |||
3. Radzanów | Radzanów | |||
4. Stara Błotnica | Stara Błotnica | |||
5. Stromiec | Stromiec | |||
6. Wyśmierzyce | Wyśmierzyce | |||
ciechanowski | Ciechanów | |||
1. Ciechanów (m.) | Ciechanów | |||
2. Ciechanów | Ciechanów | |||
3. Glinojeck | Glinojeck | |||
4. Gołymin-Ośrodek | Gołymin-Ośrodek | |||
5. Grudusk | Grudusk | |||
6. Ojrzeń | Ojrzeń | |||
7. Opinogóra Górna | Opinogóra Górna | |||
8. Regimin | Regimin | |||
9. Sońsk | Sońsk | |||
garwoliński | Garwolin | |||
1. Garwolin (m.) | Garwolin | |||
2. Łaskarzew (m.) | Łaskarzew | |||
3. Borowie | Borowie | |||
4. Garwolin | Garwolin | |||
5. Górzno | Górzno | |||
6. Łaskarzew | Łaskarzew | |||
7. Maciejowice | Maciejowice | |||
8. Miastków Kościelny | Miastków Kościelny | |||
9. Parysów | Parysów | |||
10. Pilawa | Pilawa | |||
11. Sobolew | Sobolew | |||
12. Trojanów | Trojanów | |||
13. Wilga | Wilga | |||
14. Żelechów | Żelechów | |||
gostyniński | Gostynin | |||
1. Gostynin (m.) | Gostynin | |||
2. Gostynin | Gostynin | |||
3. Pacyna | Pacyna | |||
4. Sanniki | Sanniki | |||
5. Szczawin Kościelny | Szczawin Kościelny | |||
grodziski | Grodzisk Mazowiecki | |||
1. Milanówek (m.) | Milanówek | |||
2. Podkowa Leśna (m.) | Podkowa Leśna | |||
3. Baranów | Baranów | |||
4. Grodzisk Mazowiecki | Grodzisk Mazowiecki | |||
5. Jaktorów | Jaktorów | |||
6. Żabia Wola | Żabia Wola | |||
grójecki | Grójec | |||
1. Belsk Duży | Belsk Duży | |||
2. Błędów | Błędów | |||
3. Chynów | Chynów | |||
4. Goszczyn | Goszczyn | |||
5. Grójec | Grójec | |||
6. Jasieniec | Jasieniec | |||
7. Mogielnica | Mogielnica | |||
8. Nowe Miasto nad Pilicą | Nowe Miasto nad Pilicą | |||
9. Pniewy | Pniewy | |||
10. Tarczyn | Tarczyn | |||
11. Warka | Warka | |||
kozienicki | Kozienice | |||
1. Garbatka-Letnisko | Garbatka-Letnisko | |||
2. Głowaczów | Głowaczów | |||
3. Gniewoszów | Gniewoszów | |||
4. Grabów nad Pilicą | Grabów nad Pilicą | |||
5. Kozienice | Kozienice | |||
6. Magnuszew | Magnuszew | |||
7. Sieciechów | Sieciechów | |||
legionowski | Legionowo | |||
1. Legionowo (m.) | Legionowo | |||
2. Jabłonna | Jabłonna | |||
3. Nieporęt | Nieporęt | |||
4. Serock | Serock | |||
5. Wieliszew | Wieliszew | |||
lipski | Lipsko | |||
1. Chotcza | Chotcza | |||
2. Ciepielów | Ciepielów | |||
3. Lipsko | Lipsko | |||
4. Rzeczniów | Rzeczniów | |||
5. Sienno | Sienno | |||
6. Solec nad Wisłą | Solec nad Wisłą | |||
łosicki | Łosice | |||
1. Huszlew | Huszlew | |||
2. Łosice | Łosice | |||
3. Olszanka | Olszanka | |||
4. Platerów | Platerów | |||
5. Sarnaki | Sarnaki | |||
6. Stara Kornica | Stara Kornica | |||
makowski | Maków Mazowiecki | |||
1. Maków Mazowiecki (m.) | Maków Mazowiecki | |||
2. Czerwonka | Czerwonka | |||
3. Karniewo | Karniewo | |||
4. Krasnosielc | Krasnosielc | |||
5. Młynarze | Młynarze | |||
6. Płoniawy-Bramura | Płoniawy-Bramura | |||
7. Różan | Różan | |||
8. Rzewnie | Rzewnie | |||
9. Sypniewo | Sypniewo | |||
10. Szelków | Szelków | |||
miński | Mińsk Mazowiecki | |||
1. Mińsk Mazowiecki (m.) | Mińsk Mazowiecki | |||
2. Sulejówek (m.) | Sulejówek | |||
3. Wesoła (m.) | Wesoła | |||
4. Cegłów | Cegłów | |||
5. Dębe Wielkie | Dębe Wielkie | |||
6. Dobre | Dobre | |||
7. Halinów | Halinów | |||
8. Jakubów | Jakubów | |||
9. Kałuszyn | Kałuszyn | |||
10. Latowicz | Latowicz | |||
11. Mińsk Mazowiecki | Mińsk Mazowiecki | |||
12. Mrozy | Mrozy | |||
13. Siennica | Siennica | |||
14. Stanisławów | Stanisławów | |||
mławski | Mława | |||
1. Mława (m.) | Mława | |||
2. Dzierzgowo | Dzierzgowo | |||
3. Lipowiec Kościelny | Lipowiec Kościelny | |||
4. Radzanów | Radzanów | |||
5. Strzegowo | Strzegowo | |||
6. Stupsk | Stupsk | |||
7. Szreńsk | Szreńsk | |||
8. Szydłowo | Szydłowo | |||
9. Wieczfnia Kościelna | Wieczfnia Kościelna | |||
10. Wiśniewo | Wiśniewo | |||
nowodworski | Nowy Dwór Mazowiecki | |||
1. Nowy Dwór Mazowiecki (m.) | Nowy Dwór Mazowiecki | |||
2. Czosnów | Czosnów | |||
3. Leoncin | Leoncin | |||
4. Nasielsk | Nasielsk | |||
5. Pomiechówek | Pomiechówek | |||
6. Zakroczym | Zakroczym | |||
ostrołęcki | Ostrołęka | |||
1. Baranowo | Baranowo | |||
2. Czarnia | Czarnia | |||
3. Czerwin | Czerwin | |||
4. Goworowo | Goworowo | |||
5. Kadzidło | Kadzidło | |||
6. Lelis | Lelis | |||
7. Łyse | Łyse | |||
8. Myszyniec | Myszyniec | |||
9. Olszewo-Borki | Olszewo-Borki | |||
10. Rzekuń | Rzekuń | |||
11. Troszyn | Troszyn | |||
ostrowski | Ostrów Mazowiecka | |||
1. Ostrów Mazowiecka (m.) | Ostrów Mazowiecka | |||
2. Andrzejewo | Andrzejewo | |||
3. Boguty-Pianki | Boguty-Pianki | |||
4. Brok | Brok | |||
5. Małkinia Górna | Małkinia Górna | |||
6. Nur | Nur | |||
7. Ostrów Mazowiecka | Ostrów Mazowiecka | |||
8. Stary Lubotyń | Stary Lubotyń | |||
9. Szulborze Wielkie | Szulborze Wielkie | |||
10. Wąsewo | Wąsewo | |||
11. Zaręby Kościelne | Zaręby Kościelne | |||
otwocki | Otwock | |||
1. Józefów (m.) | Józefów | |||
2. Otwock (m.) | Otwock | |||
3. Celestynów | Celestynów | |||
4. Karczew | Karczew | |||
5. Kołbiel | Kołbiel | |||
6. Osieck | Osieck | |||
7. Sobienie-Jeziory | Sobienie-Jeziory | |||
8. Wiązowna | Wiązowna | |||
piaseczyński | Piaseczno | |||
1. Góra Kalwaria | Góra Kalwaria | |||
2. Konstancin-Jeziorna | Konstancin-Jeziorna | |||
3. Lesznowola | Lesznowola | |||
4. Piaseczno | Piaseczno | |||
5. Prażmów | Prażmów | |||
płocki | Płock | |||
1. Bielsk | Bielsk | |||
2. Bodzanów | Bodzanów | |||
3. Brudzeń Duży | Brudzeń Duży | |||
4. Bulkowo | Bulkowo | |||
5. Drobin | Drobin | |||
6. Gąbin | Gąbin | |||
7. Łąck | Łąck | |||
8. Mała Wieś | Mała Wieś | |||
9. Nowy Duninów | Nowy Duninów | |||
10. Radzanowo | Radzanowo | |||
11. Słubice | Słubice | |||
12. Słupno | Słupno | |||
13. Stara Biała | Stara Biała | |||
14. Staroźreby | Staroźreby | |||
15. Wyszogród | Wyszogród | |||
płoński | Płońsk | |||
1. Płońsk (m.) | Płońsk | |||
2. Raciąż (m.) | Raciąż | |||
3. Baboszewo | Baboszewo | |||
4. Czerwińsk nad Wisłą | Czerwińsk nad Wisłą | |||
5. Dzierzążnia | Dzierzążnia | |||
6. Joniec | Joniec | |||
7. Naruszewo | Naruszewo | |||
8. Nowe Miasto | Nowe Miasto | |||
9. Płońsk | Płońsk | |||
10. Raciąż | Raciąż | |||
11. Sochocin | Sochocin | |||
12. Załuski | Załuski | |||
pruszkowski | Pruszków | |||
1. Piastów (m.) | Piastów | |||
2. Pruszków (m.) | Pruszków | |||
3. Brwinów | Brwinów | |||
4. Michałowice | Michałowice | |||
5. Nadarzyn | Nadarzyn | |||
6. Raszyn | Raszyn | |||
przasnyski | Przasnysz | |||
1. Przasnysz (m.) | Przasnysz | |||
2. Chorzele | Chorzele | |||
3. Czernice Borowe | Czernice Borowe | |||
4. Jednorożec | Jednorożec | |||
5. Krasne | Krasne | |||
6. Krzynowłoga Mała | Krzynowłoga Mała | |||
7. Przasnysz | Przasnysz | |||
przysuski | Przysucha | |||
1. Borkowice | Borkowice | |||
2. Gielniów | Gielniów | |||
3. Klwów | Klwów | |||
4. Odrzywół | Odrzywół | |||
5. Potworów | Potworów | |||
6. Przysucha | Przysucha | |||
7. Rusinów | Rusinów | |||
8. Wieniawa | Wieniawa | |||
pułtuski | Pułtusk | |||
1. Gzy | Gzy | |||
2. Obryte | Obryte | |||
3. Pokrzywnica | Pokrzywnica | |||
4. Pułtusk | Pułtusk | |||
5. Świercze | Świercze | |||
6. Winnica | Winnica | |||
7. Zatory | Zatory | |||
radomski | Radom | |||
1. Pionki (m.) | Pionki | |||
2. Gózd | Gózd | |||
3. Iłża | Iłża | |||
4. Jastrzębia | Jastrzębia | |||
5. Jedlińsk | Jedlińsk | |||
6. Jedlnia-Letnisko | Jedlnia-Letnisko | |||
7. Kowala | Kowala | |||
8. Pionki | Pionki | |||
9. Przytyk | Przytyk | |||
10. Skaryszew | Skaryszew | |||
11. Wierzbica | Wierzbica | |||
12. Wolanów | Wolanów | |||
13. Zakrzew | Zakrzew | |||
siedlecki | Siedlce | |||
1. Domanice | Domanice | |||
2. Korczew | Korczew | |||
3. Kotuń | Kotuń | |||
4. Mokobody | Mokobody | |||
5. Mordy | Mordy | |||
6. Paprotnia | Paprotnia | |||
7. Przesmyki | Przesmyki | |||
8. Siedlce | Siedlce | |||
9. Skórzec | Skórzec | |||
10. Suchożebry | Suchożebry | |||
11. Wiśniew | Wiśniew | |||
12. Wodynie | Wodynie | |||
13. Zbuczyn Poduchowny | Zbuczyn Poduchowny | |||
sierpecki | Sierpc | |||
1. Sierpc (m.) | Sierpc | |||
2. Gozdowo | Gozdowo | |||
3. Mochowo | Mochowo | |||
4. Rościszewo | Rościszewo | |||
5. Sierpc | Sierpc | |||
6. Szczutowo | Szczutowo | |||
7. Zawidz | Zawidz | |||
sochaczewski | Sochaczew | |||
1. Sochaczew (m.) | Sochaczew | |||
2. Brochów | Brochów | |||
3. Iłów | Iłów | |||
4. Młodzieszyn | Młodzieszyn | |||
5. Nowa Sucha | Nowa Sucha | |||
6. Rybno | Rybno | |||
7. Sochaczew | Sochaczew | |||
8. Teresin | Teresin | |||
sokołowski | Sokołów Podlaski | |||
1. Sokołów Podlaski (m.) | Sokołów Podlaski | |||
2. Bielany | Bielany | |||
3. Ceranów | Ceranów | |||
4. Jabłonna Lacka | Jabłonna Lacka | |||
5. Kosów Lacki | Kosów Lacki | |||
6. Repki | Repki | |||
7. Sabnie | Sabnie | |||
8. Sokołów Podlaski | Sokołów Podlaski | |||
9. Sterdyń | Sterdyń | |||
szydłowiecki | Szydłowiec | |||
1. Chlewiska | Chlewiska | |||
2. Jastrząb | Jastrząb | |||
3. Mirów | Mirów | |||
4. Orońsko | Orońsko | |||
5. Szydłowiec | Szydłowiec | |||
warszawski | Warszawa | |||
1. Warszawa - Bemowo | Warszawa - Bemowo | |||
2. Warszawa - Białołęka | Warszawa - Białołęka | |||
3. Warszawa - Bielany | Warszawa - Bielany | |||
4. Warszawa - Centrum | Warszawa - Centrum | |||
5. Warszawa - Rembertów | Warszawa - Rembertów | |||
6. Warszawa - Targówek | Warszawa - Targówek | |||
7. Warszawa - Ursus | Warszawa - Ursus | |||
8. Warszawa - Ursynów | Warszawa - Ursynów | |||
9. Warszawa - Wawer | Warszawa - Wawer | |||
10. Warszawa - Wilanów | Warszawa - Wilanów | |||
11. Warszawa - Włochy | Warszawa - Włochy | |||
warszawski zachodni | Warszawa | |||
1. Błonie | Błonie | |||
2. Izabelin | Izabelin C | |||
3. Kampinos | Kampinos | |||
4. Leszno | Leszno | |||
5. Łomianki | Łomianki | |||
6. Ożarów Mazowiecki | Ożarów Mazowiecki | |||
7. Stare Babice | Stare Babice | |||
węgrowski | Węgrów | |||
1. Węgrów (m.) | Węgrów | |||
2. Grębków | Grębków | |||
3. Korytnica | Korytnica | |||
4. Liw | Węgrów | |||
5. Łochów | Łochów | |||
6. Miedzna | Miedzna | |||
7. Sadowne | Sadowne | |||
8. Stoczek | Stoczek | |||
9. Wierzbno | Wierzbno | |||
wołomiński | Wołomin | |||
1. Kobyłka (m.) | Kobyłka | |||
2. Marki (m.) | Marki | |||
3. Ząbki (m.) | Ząbki | |||
4. Zielonka (m.) | Zielonka | |||
5. Dąbrówka | Dąbrówka | |||
6. Jadów | Jadów | |||
7. Klembów | Klembów | |||
8. Poświętne | Poświętne | |||
9. Radzymin | Radzymin | |||
10. Strachówka | Strachówka | |||
11. Tłuszcz | Tłuszcz | |||
12. Wołomin | Wołomin | |||
wyszkowski | Wyszków | |||
1. Brańszczyk | Brańszczyk | |||
2. Długosiodło | Długosiodło | |||
3. Rząśnik | Rząśnik | |||
4. Somianka | Somianka | |||
5. Wyszków | Wyszków | |||
6. Zabrodzie | Zabrodzie | |||
zwoleński | Zwoleń | |||
1. Kazanów | Kazanów | |||
2. Policzna | Policzna | |||
3. Przyłęk | Przyłęk | |||
4. Tczów | Tczów | |||
5. Zwoleń | Zwoleń | |||
żuromiński | Żuromin | |||
1. Bieżuń | Bieżuń | |||
2. Kuczbork-Osada | Kuczbork-Osada | |||
3. Lubowidz | Lubowidz | |||
4. Lutocin | Lutocin | |||
5. Siemiątkowo Koziebrodzkie | Siemiątkowo Koziebrodzkie | |||
6. Żuromin | Żuromin | |||
żyrardowski | Żyrardów | |||
1. Żyrardów (m.) | Żyrardów | |||
2. Mszczonów | Mszczonów | |||
3. Puszcza Mariańska | Puszcza Mariańska | |||
4. Radziejowice | Radziejowice | |||
5. Wiskitki | Wiskitki | |||
miasta na prawach powiatu | ||||
1. Ostrołęka (m.p.) | Ostrołęka | |||
2. Płock (m.p.) | Płock | |||
3. Radom (m.p.) | Radom | |||
4. Siedlce (m.p.) | Siedlce | |||
opolskie | Opole | |||
brzeski | Brzeg | |||
1. Brzeg (m.) | Brzeg | |||
2. Brzeg | Brzeg | |||
3. Grodków | Grodków | |||
4. Lewin Brzeski | Lewin Brzeski | |||
5. Lubsza | Lubsza | |||
6. Olszanka | Olszanka | |||
głubczycki | Głubczyce | |||
1. Baborów | Baborów | |||
2. Branice | Branice | |||
3. Głubczyce | Głubczyce | |||
4. Kietrz | Kietrz | |||
kędzierzyńsko-kozielski | Kędzierzyn-Koźle | |||
1. Kędzierzyn-Koźle (m.) | Kędzierzyn-Koźle | |||
2. Bierawa | Bierawa | |||
3. Cisek | Cisek | |||
4. Pawłowiczki | Pawłowiczki | |||
5. Polska Cerekiew | Polska Cerekiew | |||
6. Reńska Wieś | Reńska Wieś | |||
kluczborski | Kluczbork | |||
1. Byczyna | Byczyna | |||
2. Kluczbork | Kluczbork | |||
3. Lasowice Wielkie | Lasowice Małe | |||
4. Wołczyn | Wołczyn | |||
krapkowicki | Krapkowice | |||
1. Gogolin | Gogolin | |||
2. Krapkowice | Krapkowice | |||
3. Strzeleczki | Strzeleczki | |||
4. Walce | Walce | |||
5. Zdzieszowice | Zdzieszowice | |||
namysłowski | Namysłów | |||
1. Domaszowice | Domaszowice | |||
2. Namysłów | Namysłów | |||
3. Pokój | Pokój | |||
4. Świerczów | Świerczów | |||
5. Wilków | Wilków | |||
nyski | Nysa | |||
1. Głuchołazy | Głuchołazy | |||
2. Kamiennik | Kamiennik | |||
3. Korfantów | Korfantów | |||
4. Łambinowice | Łambinowice | |||
5. Nysa | Nysa | |||
6. Otmuchów | Otmuchów | |||
7. Paczków | Paczków | |||
8. Pakosławice | Pakosławice | |||
9. Skoroszyce | Skoroszyce | |||
oleski | Olesno | |||
1. Dobrodzień | Dobrodzień | |||
2. Gorzów Śląski | Gorzów Śląski | |||
3. Olesno | Olesno | |||
4. Praszka | Praszka | |||
5. Radłów | Radłów | |||
6. Rudniki | Rudniki | |||
7. Zębowice | Zębowice | |||
opolski | Opole | |||
1. Chrząstowice | Chrząstowice | |||
2. Dąbrowa | Dąbrowa | |||
3. Dobrzeń Wielki | Dobrzeń Wielki | |||
4. Komprachcice | Komprachcice | |||
5. Łubniany | Łubniany | |||
6. Murów | Murów | |||
7. Niemodlin | Niemodlin | |||
8. Ozimek | Ozimek | |||
9. Popielów | Popielów | |||
10. Prószków | Prószków | |||
11. Tarnów Opolski | Tarnów Opolski | |||
12. Tułowice | Tułowice | |||
13. Turawa | Turawa | |||
prudnicki | Prudnik | |||
1. Biała | Biała | |||
2. Głogówek | Głogówek | |||
3. Lubrza | Lubrza | |||
4. Prudnik | Prudnik | |||
strzelecki | Strzelce Opolskie | |||
1. Izbicko | Izbicko | |||
2. Jemielnica | Jemielnica | |||
3. Kolonowskie | Kolonowskie | |||
4. Leśnica | Leśnica | |||
5. Strzelce Opolskie | Strzelce Opolskie | |||
6. Ujazd | Ujazd | |||
7. Zawadzkie | Zawadzkie | |||
miasta na prawach powiatu | ||||
1. Opole (m.p.) | Opole | |||
podkarpackie | Rzeszów | |||
bieszczadzki | Ustrzyki Dolne | |||
1. Baligród | Baligród | |||
2. Cisna | Cisna | |||
3. Czarna | Czarna | |||
4. Lesko | Lesko | |||
5. Lutowiska | Lutowiska | |||
6. Olszanica | Olszanica | |||
7. Solina | Polańczyk | |||
8. Ustrzyki Dolne | Ustrzyki Dolne | |||
brzozowski | Brzozów | |||
1. Brzozów | Brzozów | |||
2. Domaradz | Domaradz | |||
3. Dydnia | Dydnia | |||
4. Haczów | Haczów | |||
5. Jasienica Rosielna | Jasienica Rosielna | |||
6. Nozdrzec | Nozdrzec | |||
dębicki | Dębica | |||
1. Dębica (m.) | Dębica | |||
2. Brzostek | Brzostek | |||
3. Czarna | Czarna | |||
4. Dębica | Dębica | |||
5. Jodłowa | Jodłowa | |||
6. Pilzno | Pilzno | |||
7. Żyraków | Żyraków | |||
jarosławski | Jarosław | |||
1. Jarosław (m.) | Jarosław | |||
2. Radymno (m.) | Radymno | |||
3. Chłopice | Chłopice | |||
4. Jarosław | Jarosław | |||
5. Laszki | Laszki | |||
6. Pawłosiów | Pawłosiów | |||
7. Pruchnik | Pruchnik | |||
8. Radymno | Radymno | |||
9. Rokietnica | Rokietnica | |||
10. Roźwienica | Roźwienica | |||
11. Wiązownica | Wiązownica | |||
jasielski | Jasło | |||
1. Jasło (m.) | Jasło | |||
2. Brzyska | Brzyska | |||
3. Dębowiec | Dębowiec | |||
4. Jasło | Jasło | |||
5. Kołaczyce | Kołaczyce | |||
6. Krempna | Krempna | |||
7. Nowy Żmigród | Nowy Żmigród | |||
8. Osiek Jasielski | Osiek Jasielski | |||
9. Skołyszyn | Skołyszyn | |||
10. Szerzyny | Szerzyny | |||
11. Tarnowiec | Tarnowiec | |||
kolbuszowski | Kolbuszowa | |||
1. Cmolas | Cmolas | |||
2. Kolbuszowa | Kolbuszowa | |||
3. Majdan Królewski | Majdan Królewski | |||
4. Niwiska | Niwiska | |||
5. Raniżów | Raniżów | |||
6. Stary Dzikowiec | Dzikowiec | |||
krośnieński | Krosno | |||
1. Chorkówka | Chorkówka | |||
2. Dukla | Dukla | |||
3. Iwonicz-Zdrój | Iwonicz-Zdrój | |||
4. Jedlicze | Jedlicze | |||
5. Korczyna | Korczyna | |||
6. Krościenko Wyżne | Krościenko Wyżne | |||
7. Miejsce Piastowe | Miejsce Piastowe | |||
8. Rymanów | Rymanów | |||
9. Wojaszówka | Wojaszówka | |||
leżajski | Leżajsk | |||
1. Leżajsk (m.) | Leżajsk | |||
2. Grodzisko Dolne | Grodzisko Dolne | |||
3. Kuryłówka | Kuryłówka | |||
4. Leżajsk | Leżajsk | |||
5. Nowa Sarzyna | Nowa Sarzyna | |||
lubaczowski | Lubaczów | |||
1. Lubaczów (m.) | Lubaczów | |||
2. Cieszanów | Cieszanów | |||
3. Horyniec | Horyniec-Zdrój | |||
4. Lubaczów | Lubaczów | |||
5. Narol | Narol | |||
6. Oleszyce | Oleszyce | |||
7. Stary Dzików | Stary Dzików | |||
8. Wielkie Oczy | Wielkie Oczy | |||
łańcucki | Łańcut | |||
1. Łańcut (m.) | Łańcut | |||
2. Białobrzegi | Białobrzegi | |||
3. Czarna | Czarna | |||
4. Łańcut | Łańcut | |||
5. Markowa | Markowa | |||
6. Rakszawa | Rakszawa | |||
7. Żołynia | Żołynia | |||
mielecki | Mielec | |||
1. Mielec (m.) | Mielec | |||
2. Borowa | Borowa | |||
3. Czermin | Czermin | |||
4. Gawłuszowice | Gawłuszowice | |||
5. Mielec | Mielec | |||
6. Padew Narodowa | Padew Narodowa | |||
7. Przecław | Przecław | |||
8. Radomyśl Wielki | Radomyśl Wielki | |||
9. Tuszów Narodowy | Tuszów Narodowy | |||
10. Wadowice Górne | Wadowice Górne | |||
niżański | Nisko | |||
1. Harasiuki | Harasiuki | |||
2. Jarocin | Jarocin | |||
3. Jeżowe | Jeżowe | |||
4. Krzeszów | Krzeszów | |||
5. Nisko | Nisko | |||
6. Rudnik nad Sanem | Rudnik nad Sanem | |||
7. Ulanów | Ulanów | |||
przemyski | Przemyśl | |||
1. Bircza | Bircza | |||
2. Dubiecko | Dubiecko | |||
3. Fredropol | Fredropol | |||
4. Krasiczyn | Krasiczyn | |||
5. Krzywcza | Krzywcza | |||
6. Medyka | Medyka | |||
7. Orły | Orły | |||
8. Przemyśl | Przemyśl | |||
9. Stubno | Stubno | |||
10. Żurawica | Żurawica | |||
przeworski | Przeworsk | |||
1. Przeworsk (m.) | Przeworsk | |||
2. Adamówka | Adamówka | |||
3. Gać | Gać | |||
4. Jawornik Polski | Jawornik Polski | |||
5. Kańczuga | Kańczuga | |||
6. Przeworsk | Przeworsk | |||
7. Sieniawa | Sieniawa | |||
8. Tryńcza | Tryńcza | |||
9. Zarzecze | Zarzecze | |||
ropczycko-sędziszowski | Ropczyce | |||
1. Iwierzyce | Iwierzyce | |||
2. Ostrów | Ostrów | |||
3. Ropczyce | Ropczyce | |||
4. Sędziszów Małopolski | Sędziszów Małopolski | |||
5. Wielopole Skrzyńskie | Wielopole Skrzyńskie | |||
rzeszowski | Rzeszów | |||
1. Dynów (m.) | Dynów | |||
2. Błażowa | Błażowa | |||
3. Boguchwała | Boguchwała | |||
4. Chmielnik | Chmielnik | |||
5. Dynów | Dynów | |||
6. Głogów Małopolski | Głogów Małopolski | |||
7. Hyżne | Hyżne | |||
8. Kamień | Kamień | |||
9. Krasne | Krasne | |||
10. Lubenia | Lubenia | |||
11. Sokołów Małopolski | Sokołów Małopolski | |||
12. Świlcza | Świlcza | |||
13. Trzebownisko | Trzebownisko | |||
14. Tyczyn | Tyczyn | |||
sanocki | Sanok | |||
1. Sanok (m.) | Sanok | |||
2. Besko | Besko | |||
3. Bukowsko | Bukowsko | |||
4. Komańcza | Komańcza | |||
5. Sanok | Sanok | |||
6. Tyrawa Wołoska | Tyrawa Wołoska | |||
7. Zagórz | Zagórz | |||
8. Zarszyn | Zarszyn | |||
stalowowolski | Stalowa Wola | |||
1. Stalowa Wola (m.) | Stalowa Wola | |||
2. Bojanów | Bojanów | |||
3. Pysznica | Pysznica | |||
4. Radomyśl | Radomyśl nad Sanem | |||
5. Zaklików | Zaklików | |||
6. Zaleszany | Zaleszany | |||
strzyżowski | Strzyżów | |||
1. Czudec | Czudec | |||
2. Frysztak | Frysztak | |||
3. Niebylec | Niebylec | |||
4. Strzyżów | Strzyżów | |||
5. Wiśniowa | Wiśniowa | |||
tarnobrzeski | Tarnobrzeg | |||
1. Baranów Sandomierski | Baranów Sandomierski | |||
2. Gorzyce | Gorzyce | |||
3. Grębów | Grębów | |||
4. Nowa Dęba | Nowa Dęba | |||
miasta na prawach powiatu | ||||
1. Krosno (m.p.) | Krosno | |||
2. Przemyśl (m.p.) | Przemyśl | |||
3. Rzeszów (m.p.) | Rzeszów | |||
4. Tarnobrzeg (m.p.) | Tarnobrzeg | |||
podlaskie | Białystok | |||
augustowski | Augustów | |||
1. Augustów (m.) | Augustów | |||
2. Augustów | Augustów | |||
3. Bargłów Kościelny | Bargłów Kościelny | |||
4. Lipsk | Lipsk | |||
5. Nowinka | Nowinka | |||
6. Płaska | Płaska | |||
7. Sztabin | Sztabin | |||
białostocki | Białystok | |||
1. Choroszcz | Choroszcz | |||
2. Czarna Białostocka | Czarna Białostocka | |||
3. Dobrzyniewo Kościelne | Dobrzyniewo Kościelne | |||
4. Gródek | Gródek | |||
5. Juchnowiec Kościelny | Juchnowiec Kościelny | |||
6. Łapy | Łapy | |||
7. Michałowo | Michałowo | |||
8. Poświętne | Poświętne | |||
9. Supraśl | Supraśl | |||
10. Suraż | Suraż | |||
11. Turośń Kościelna | Turośń Kościelna | |||
12. Tykocin | Tykocin | |||
13. Wasilków | Wasilków | |||
14. Zabłudów | Zabłudów | |||
15. Zawady | Zawady | |||
bielski | Bielsk Podlaski | |||
1. Bielsk Podlaski (m.) | Bielsk Podlaski | |||
2. Brańsk (m.) | Brańsk | |||
3. Bielsk Podlaski | Bielsk Podlaski | |||
4. Boćki | Boćki | |||
5. Brańsk | Brańsk | |||
6. Orla | Orla | |||
7. Rudka | Rudka | |||
8. Wyszki | Wyszki | |||
grajewski | Grajewo | |||
1. Grajewo (m.) | Grajewo | |||
2. Grajewo | Grajewo | |||
3. Radziłów | Radziłów | |||
4. Rajgród | Rajgród | |||
5. Szczuczyn | Szczuczyn | |||
6. Wąsosz | Wąsosz | |||
hajnowski | Hajnówka | |||
1. Hajnówka (m.) | Hajnówka | |||
2. Białowieża | Białowieża | |||
3. Czeremcha | Czeremcha | |||
4. Czyże | Czyże | |||
5. Dubicze Cerkiewne | Dubicze Cerkiewne | |||
6. Hajnówka | Hajnówka | |||
7. Kleszczele | Kleszczele | |||
8. Narew | Narew | |||
9. Narewka | Narewka | |||
kolneński | Kolno | |||
1. Kolno (m.) | Kolno | |||
2. Grabowo | Grabowo | |||
3. Kolno | Kolno | |||
4. Mały Płock | Mały Płock | |||
5. Stawiski | Stawiski | |||
6. Turośl | Turośl | |||
łomżyński | Łomża | |||
1. Jedwabne | Jedwabne | |||
2. Łomża | Łomża | |||
3. Miastkowo | Miastkowo | |||
4. Nowogród | Nowogród | |||
5. Piątnica | Piątnica | |||
6. Przytuły | Przytuły | |||
7. Śniadowo | Śniadowo | |||
8. Wizna | Wizna | |||
9. Zbójna | Zbójna | |||
moniecki | Mońki | |||
1. Goniądz | Goniądz | |||
2. Jasionówka | Jasionówka | |||
3. Jaświły | Jaświły | |||
4. Knyszyn | Knyszyn | |||
5. Krypno | Krypno | |||
6. Mońki | Mońki | |||
7. Trzcianne | Trzcianne | |||
sejneński | Sejny | |||
1. Sejny (m.) | Sejny | |||
2. Giby | Giby | |||
3. Krasnopol | Krasnopol | |||
4. Puńsk | Puńsk | |||
5. Sejny | Sejny | |||
siemiatycki | Siemiatycze | |||
1. Siemiatycze (m.) | Siemiatycze | |||
2. Drohiczyn | Drohiczyn | |||
3. Dziadkowice | Dziadkowice | |||
4. Grodzisk | Grodzisk | |||
5. Mielnik | Mielnik | |||
6. Milejczyce | Milejczyce | |||
7. Nurzec - Stacja | Nurzec - Stacja | |||
8. Perlejewo | Perlejewo | |||
9. Siemiatycze | Siemiatycze | |||
sokólski | Sokółka | |||
1. Dąbrowa Białostocka | Dąbrowa Białostocka | |||
2. Janów | Janów | |||
3. Korycin | Korycin | |||
4. Krynki | Krynki | |||
5. Kuźnica | Kuźnica | |||
6. Nowy Dwór | Nowy Dwór | |||
7. Sidra | Sidra | |||
8. Sokółka | Sokółka | |||
9. Suchowola | Suchowola | |||
10. Szudziałowo | Szudziałowo | |||
suwalski | Suwałki | |||
1. Bakałarzewo | Bakałarzewo | |||
2. Filipów | Filipów | |||
3. Jeleniewo | Jeleniewo | |||
4. Przerośl | Przerośl | |||
5. Raczki | Raczki | |||
6. Rutka-Tartak | Rutka-Tartak | |||
7. Suwałki | Suwałki | |||
8. Szypliszki | Szypliszki | |||
9. Wiżajny | Wiżajny | |||
wysokomazowiecki | Wysokie Mazowieckie | |||
1. Wysokie Mazowieckie (m.) | Wysokie Mazowieckie | |||
2. Ciechanowiec | Ciechanowiec | |||
3. Czyżew-Osada | Czyżew-Osada | |||
4. Klukowo | Klukowo | |||
5. Kobylin-Borzymy | Kobylin-Borzymy | |||
6. Kulesze Kościelne | Kulesze Kościelne | |||
7. Nowe Piekuty | Nowe Piekuty | |||
8. Sokoły | Sokoły | |||
9. Szepietowo | Szepietowo | |||
10. Wysokie Mazowieckie | Wysokie Mazowieckie | |||
zambrowski | Zambrów | |||
1. Zambrów (m.) | Zambrów | |||
2. Kołaki Kościelne | Kołaki Kościelne | |||
3. Rutki | Rutki-Kossaki | |||
4. Szumowo | Szumowo | |||
5. Zambrów | Zambrów | |||
miasta na prawach powiatu | ||||
1. Białystok (m.p.) | Białystok | |||
2. Łomża (m.p.) | Łomża | |||
3. Suwałki (m.p.) | Suwałki | |||
pomorskie | Gdańsk | |||
bytowski | Bytów | |||
1. Borzytuchom | Borzytuchom | |||
2. Bytów | Bytów | |||
3. Czarna Dąbrówka | Czarna Dąbrówka | |||
4. Kołczygłowy | Kołczygłowy | |||
5. Lipnica | Lipnica | |||
6. Miastko | Miastko | |||
7. Parchowo | Parchowo | |||
8. Studzienice | Studzienice | |||
9. Trzebielino | Trzebielino | |||
10. Tuchomie | Tuchomie | |||
chojnicki | Chojnice | |||
1. Chojnice (m.) | Chojnice | |||
2. Brusy | Brusy | |||
3. Chojnice | Chojnice | |||
4. Czersk | Czersk | |||
5. Konarzyny | Konarzyny | |||
człuchowski | Człuchów | |||
1. Człuchów (m.) | Człuchów | |||
2. Czarne | Czarne | |||
3. Człuchów | Człuchów | |||
4. Debrzno | Debrzno | |||
5. Koczała | Koczała | |||
6. Przechlewo | Przechlewo | |||
7. Rzeczenica | Rzeczenica | |||
gdański | Pruszcz Gdański | |||
1. Pruszcz Gdański (m.) | Pruszcz Gdański | |||
2. Cedry Wielkie | Cedry Wielkie | |||
3. Kolbudy Górne | Kolbudy | |||
4. Pruszcz Gdański | Pruszcz Gdański | |||
5. Przywidz | Przywidz | |||
6. Pszczółki | Pszczółki | |||
7. Suchy Dąb | Suchy Dąb | |||
8. Trąbki Wielkie | Trąbki Wielkie | |||
kartuski | Kartuzy | |||
1. Chmielno | Chmielno | |||
2. Kartuzy | Kartuzy | |||
3. Przodkowo | Przodkowo | |||
4. Sierakowice | Sierakowice | |||
5. Somonino | Somonino | |||
6. Stężyca | Stężyca | |||
7. Sulęczyno | Sulęczyno | |||
8. Żukowo | Żukowo | |||
kościerski | Kościerzyna | |||
1. Kościerzyna (m.) | Kościerzyna | |||
2. Dziemiany | Dziemiany | |||
3. Karsin | Karsin | |||
4. Kościerzyna | Kościerzyna | |||
5. Liniewo | Liniewo | |||
6. Lipusz | Lipusz | |||
7. Nowa Karczma | Nowa Karczma | |||
8. Stara Kiszewa | Stara Kiszewa | |||
kwidzyński | Kwidzyn | |||
1. Kwidzyn (m.) | Kwidzyn | |||
2. Gardeja | Gardeja | |||
3. Kwidzyn | Kwidzyn | |||
4. Prabuty | Prabuty | |||
5. Ryjewo | Ryjewo | |||
6. Sadlinki | Sadlinki | |||
lęborski | Lębork | |||
1. Lębork (m.) | Lębork | |||
2. Łeba (m.) | Łeba | |||
3. Cewice | Cewice | |||
4. Nowa Wieś Lęborska | Nowa Wieś Lęborska | |||
5. Wicko | Wicko | |||
malborski | Malbork | |||
1. Malbork (m.) | Malbork | |||
2. Dzierzgoń | Dzierzgoń | |||
3. Lichnowy | Lichnowy | |||
4. Malbork | Malbork | |||
5. Mikołajki Pomorskie | Mikołajki Pomorskie | |||
6. Miłoradz | Miłoradz | |||
7. Nowy Staw | Nowy Staw | |||
8. Stare Pole | Stare Pole | |||
9. Stary Dzierzgoń | Stary Dzierzgoń | |||
10. Stary Targ | Stary Targ | |||
11. Sztum | Sztum | |||
nowodworski | Nowy Dwór Gdański | |||
1. Krynica Morska (m.) | Krynica Morska | |||
2. Nowy Dwór Gdański | Nowy Dwór Gdański | |||
3. Ostaszewo | Ostaszewo | |||
4. Stegna | Stegna | |||
5. Sztutowo | Sztutowo | |||
pucki | Puck | |||
1. Hel (m.) | Hel | |||
2. Jastarnia (m.) | Jastarnia | |||
3. Puck (m.) | Puck | |||
4. Władysławowo (m.) | Władysławowo | |||
5. Kosakowo | Kosakowo | |||
6. Krokowa | Krokowa | |||
7. Puck | Puck | |||
słupski | Słupsk | |||
1. Ustka (m.) | Ustka | |||
2. Damnica | Damnica | |||
3. Dębnica Kaszubska | Dębnica Kaszubska | |||
4. Główczyce | Główczyce | |||
5. Kępice | Kępice | |||
6. Kobylnica | Kobylnica | |||
7. Potęgowo | Potęgowo | |||
8. Słupsk | Słupsk | |||
9. Smołdzino | Smołdzino | |||
10. Ustka | Ustka | |||
starogardzki | Starogard Gdański | |||
1. Czarna Woda (m.) | Czarna Woda | |||
2. Skórcz (m.) | Skórcz | |||
3. Starogard Gdański (m.) | Starogard Gdański | |||
4. Bobowo | Bobowo | |||
5. Kaliska | Kaliska | |||
6. Lubichowo | Lubichowo | |||
7. Osieczna | Osieczna | |||
8. Osiek | Osiek | |||
9. Skarszewy | Skarszewy | |||
10. Skórcz | Skórcz | |||
11. Smętowo Graniczne | Smętowo Graniczne | |||
12. Starogard Gdański | Starogard Gdański | |||
13. Zblewo | Zblewo | |||
tczewski | Tczew | |||
1. Tczew (m.) | Tczew | |||
2. Gniew | Gniew | |||
3. Morzeszczyn | Morzeszczyn | |||
4. Pelplin | Pelplin | |||
5. Subkowy | Subkowy | |||
6. Tczew | Tczew | |||
wejherowski | Wejherowo | |||
1. Reda (m.) | Reda | |||
2. Rumia (m.) | Rumia | |||
3. Wejherowo (m.) | Wejherowo | |||
4. Choczewo | Choczewo | |||
5. Gniewino | Gniewino | |||
6. Linia | Linia | |||
7. Luzino | Luzino | |||
8. Łęczyce | Łęczyce | |||
9. Szemud | Szemud | |||
10. Wejherowo | Wejherowo | |||
miasta na prawach powiatu | ||||
1. Gdańsk (m.p.) | Gdańsk | |||
2. Gdynia (m.p.) | Gdynia | |||
3. Słupsk (m.p.) | Słupsk | |||
4. Sopot (m.p.) | Sopot | |||
śląskie | Katowice | |||
będziński | Będzin | |||
1. Będzin (m.) | Będzin | |||
2. Czeladź (m.) | Czeladź | |||
3. Wojkowice (m.) | Wojkowice | |||
4. Bobrowniki | Bobrowniki | |||
5. Mierzęcice | Mierzęcice | |||
6. Psary | Psary | |||
7. Siewierz | Siewierz | |||
bielski | Bielsko-Biała | |||
1. Szczyrk (m.) | Szczyrk | |||
2. Bestwina | Bestwina | |||
3. Buczkowice | Buczkowice | |||
4. Czechowice-Dziedzice | Czechowice-Dziedzice | |||
5. Jasienica | Jasienica | |||
6. Jaworze | Jaworze | |||
7. Kozy | Kozy | |||
8. Porąbka | Porąbka | |||
9. Wilamowice | Wilamowice | |||
10. Wilkowice | Wilkowice | |||
cieszyński | Cieszyn | |||
1. Cieszyn (m.) | Cieszyn | |||
2. Ustroń (m.) | Ustroń | |||
3. Wisła (m.) | Wisła | |||
4. Brenna | Brenna | |||
5. Chybie | Chybie | |||
6. Dębowiec | Dębowiec | |||
7. Goleszów | Goleszów | |||
8. Hażlach | Hażlach | |||
9. Istebna | Istebna | |||
10. Skoczów | Skoczów | |||
11. Strumień | Strumień | |||
12. Zebrzydowice | Zebrzydowice | |||
częstochowski | Częstochowa | |||
1. Blachownia | Blachownia | |||
2. Dąbrowa Zielona | Dąbrowa Zielona | |||
3. Janów | Janów | |||
4. Kamienica Polska | Kamienica Polska | |||
5. Kłomnice | Kłomnice | |||
6. Koniecpol | Koniecpol | |||
7. Konopiska | Konopiska | |||
8. Kruszyna | Kruszyna | |||
9. Lelów | Lelów | |||
10. Mstów | Mstów | |||
11. Mykanów | Mykanów | |||
12. Olsztyn | Olsztyn | |||
13. Poczesna | Poczesna | |||
14. Przyrów | Przyrów | |||
15. Rędziny | Rędziny | |||
16. Starcza | Starcza | |||
gliwicki | Gliwice | |||
1. Knurów (m.) | Knurów | |||
2. Pyskowice (m.) | Pyskowice | |||
3. Gierałtowice | Gierałtowice | |||
4. Pilchowice | Pilchowice | |||
5. Rudziniec | Rudziniec | |||
6. Sośnicowice | Sośnicowice | |||
7. Toszek | Toszek | |||
8. Wielowieś | Wielowieś | |||
kłobucki | Kłobuck | |||
1. Kłobuck | Kłobuck | |||
2. Krzepice | Krzepice | |||
3. Lipie | Lipie | |||
4. Miedźno | Miedźno | |||
5. Opatów | Opatów | |||
6. Panki | Panki | |||
7. Popów | Popów | |||
8. Przystajń | Przystajń | |||
9. Wręczyca Wielka | Wręczyca Wielka | |||
lubliniecki | Lubliniec | |||
1. Lubliniec (m.) | Lubliniec | |||
2. Boronów | Boronów | |||
3. Ciasna | Ciasna | |||
4. Herby | Herby | |||
5. Kochanowice | Kochanowice | |||
6. Koszęcin | Koszęcin | |||
7. Pawonków | Pawonków | |||
8. Woźniki | Woźniki | |||
mikołowski | Mikołów | |||
1. Łaziska Górne (m.) | Łaziska Górne | |||
2. Mikołów (m.) | Mikołów | |||
3. Orzesze (m.) | Orzesze | |||
4. Ornontowice | Ornontowice | |||
5. Wyry | Wyry | |||
myszkowski | Myszków | |||
1. Myszków (m.) | Myszków | |||
2. Koziegłowy | Koziegłowy | |||
3. Niegowa | Niegowa | |||
4. Poraj | Poraj | |||
5. Żarki | Żarki | |||
pszczyński | Pszczyna | |||
1. Goczałkowice-Zdrój | Goczałkowice-Zdrój | |||
2. Kobiór | Kobiór | |||
3. Miedźna | Miedźna | |||
4. Pawłowice | Pawłowice | |||
5. Pszczyna | Pszczyna | |||
6. Suszec | Suszec | |||
raciborski | Racibórz | |||
1. Racibórz (m.) | Racibórz | |||
2. Kornowac | Kornowac | |||
3. Krzanowice | Krzanowice | |||
4. Krzyżanowice | Krzyżanowice | |||
5. Kuźnia Raciborska | Kuźnia Raciborska | |||
6. Nędza | Nędza | |||
7. Pietrowice Wielkie | Pietrowice Wielkie | |||
8. Rudnik | Rudnik | |||
rybnicki | Rybnik | |||
1. Czerwionka-Leszczyny | Czerwionka-Leszczyny | |||
2. Gaszowice | Gaszowice | |||
3. Jejkowice | Jejkowice | |||
4. Lyski | Lyski | |||
5. Świerklany | Jankowice-Rybnickie | |||
tarnogórski | Tarnowskie Góry | |||
1. Kalety (m.) | Kalety | |||
2. Miasteczko Śląskie (m.) | Miasteczko Śląskie | |||
3. Radzionków (m.) | Radzionków | |||
4. Tarnowskie Góry (m.) | Tarnowskie Góry | |||
5. Krupski Młyn | Krupski Młyn | |||
6. Ożarowice | Ożarowice | |||
7. Świerklaniec | Świerklaniec | |||
8. Tworóg | Tworóg | |||
9. Zbrosławice | Zbrosławice | |||
tyski | Tychy | |||
1. Bieruń (m.) | Bieruń | |||
2. Imielin (m.) | Imielin | |||
3. Lędziny (m.) | Lędziny | |||
4. Bojszowy | Bojszowy | |||
5. Chełm Śląski | Chełm Śląski | |||
wodzisławski | Wodzisław Śląski | |||
1. Pszów (m.) | Pszów | |||
2. Radlin (m.) | Radlin | |||
3. Rydułtowy (m.) | Rydułtowy | |||
4. Wodzisław Śląski (m.) | Wodzisław Śląski | |||
5. Godów | Godów | |||
6. Gorzyce | Gorzyce | |||
7. Lubomia | Lubomia | |||
8. Marklowice | Marklowice | |||
9. Mszana | Mszana | |||
zawierciański | Zawiercie | |||
1. Poręba (m.) | Poręba | |||
2. Zawiercie (m.) | Zawiercie | |||
3. Irządze | Irządze | |||
4. Kroczyce | Kroczyce | |||
5. Łazy | Łazy | |||
6. Ogrodzieniec | Ogrodzieniec | |||
7. Pilica | Pilica | |||
8. Szczekociny | Szczekociny | |||
9. Włodowice | Włodowice | |||
10. Żarnowiec | Żarnowiec | |||
żywiecki | Żywiec | |||
1. Żywiec (m.) | Żywiec | |||
2. Czernichów | Czernichów | |||
3. Gilowice | Gilowice | |||
4. Jeleśnia | Jeleśnia | |||
5. Koszarawa | Koszarawa | |||
6. Lipowa | Lipowa | |||
7. Łękawica | Łękawica | |||
8. Łodygowice | Łodygowice | |||
9. Milówka | Milówka | |||
10. Radziechowy-Wieprz | Wieprz | |||
11. Rajcza | Rajcza | |||
12. Ślemień | Ślemień | |||
13. Świnna | Świnna | |||
14. Ujsoły | Ujsoły | |||
15. Węgierska Górka | Węgierska Górka | |||
miasta na prawach powiatu | ||||
1. Bielsko-Biała (m.p.) | Bielsko-Biała | |||
2. Bytom (m.p.) | Bytom | |||
3. Chorzów (m.p.) | Chorzów | |||
4. Częstochowa (m.p.) | Częstochowa | |||
5. Dąbrowa Górnicza (m.p.) | Dąbrowa Górnicza | |||
6. Gliwice (m.p.) | Gliwice | |||
7. Jastrzębie-Zdrój (m.p.) | Jastrzębie-Zdrój | |||
8. Jaworzno (m.p.) | Jaworzno | |||
9. Katowice (m.p.) | Katowice | |||
10. Mysłowice (m.p.) | Mysłowice | |||
11. Piekary Śląskie (m.p.) | Piekary Śląskie | |||
12. Ruda Śląska (m.p.) | Ruda Śląska | |||
13. Rybnik (m.p.) | Rybnik | |||
14. Siemianowice Śląskie (m.p.) | Siemianowice Śląskie | |||
15. Sosnowiec (m.p.) | Sosnowiec | |||
16. Świętochłowice (m.p.) | Świętochłowice | |||
17. Tychy (m.p.) | Tychy | |||
18. Zabrze (m.p.) | Zabrze | |||
19. Żory (m.p.) | Żory | |||
świętokrzyskie | Kielce | |||
buski | Busko-Zdrój | |||
1. Busko-Zdrój | Busko-Zdrój | |||
2. Gnojno | Gnojno | |||
3. Nowy Korczyn | Nowy Korczyn | |||
4. Pacanów | Pacanów | |||
5. Solec-Zdrój | Solec-Zdrój | |||
6. Stopnica | Stopnica | |||
7. Tuczępy | Tuczępy | |||
8. Wiślica | Wiślica |
jędrzejowski | Jędrzejów | ||
1. Imielno | Imielno | ||
2. Jędrzejów | Jędrzejów | ||
3. Małogoszcz | Małogoszcz | ||
4. Nagłowice | Nagłowice | ||
5. Oksa | Oksa | ||
6. Sędziszów | Sędziszów | ||
7. Słupia | Słupia | ||
8. Sobków | Sobków | ||
9. Wodzisław | Wodzisław | ||
kazimierski | Kazimierza Wielka | ||
1. Bejsce | Bejsce | ||
2. Czarnocin | Czarnocin | ||
3. Kazimierza Wielka | Kazimierza Wielka | ||
4. Opatowiec | Opatowiec | ||
5. Skalbmierz | Skalbmierz | ||
kielecki | Kielce | ||
1. Bieliny | Bieliny | ||
2. Bodzentyn | Bodzentyn | ||
3. Chęciny | Chęciny | ||
4. Chmielnik | Chmielnik | ||
5. Daleszyce | Daleszyce | ||
6. Górno | Górno | ||
7. Łagów | Łagów | ||
8. Łopuszno | Łopuszno | ||
9. Masłów | Masłów | ||
10. Miedziana Góra | Miedziana Góra | ||
11. Mniów | Mniów | ||
12. Morawica | Morawica | ||
13. Nowa Słupia | Nowa Słupia | ||
14. Piekoszów | Piekoszów | ||
15. Pierzchnica | Pierzchnica | ||
16. Raków | Raków | ||
17. Sitkówka-Nowiny | Nowiny | ||
18. Strawczyn | Strawczyn | ||
19. Zagnańsk | Zagnańsk | ||
konecki | Końskie | ||
1. Fałków | Fałków | ||
2. Gowarczów | Gowarczów | ||
3. Końskie | Końskie | ||
4. Radoszyce | Radoszyce | ||
5. Ruda Maleniecka | Ruda Maleniecka | ||
6. Słupia (Konecka) | Słupia | ||
7. Smyków | Smyków | ||
8. Stąporków | Stąporków | ||
opatowski | Opatów | ||
1. Baćkowice | Baćkowice | ||
2. Iwaniska | Iwaniska | ||
3. Lipnik | Lipnik | ||
4. Opatów | Opatów | ||
5. Ożarów | Ożarów | ||
6. Sadowie | Sadowie | ||
7. Tarłów | Tarłów | ||
8. Wojciechowice | Wojciechowice | ||
ostrowiecki | Ostrowiec Świętokrzyski | ||
1. Ostrowiec Świętokrzyski (m.) | Ostrowiec Świętokrzyski | ||
2. Bałtów | Bałtów | ||
3. Bodzechów | Ostrowiec Świętokrzyski | ||
4. Ćmielów | Ćmielów | ||
5. Kunów | Kunów | ||
6. Waśniów | Waśniów | ||
pińczowski | Pińczów | ||
1. Działoszyce | Działoszyce | ||
2. Kije | Kije | ||
3. Michałów | Michałów | ||
4. Pińczów | Pińczów | ||
5. Złota | Złota | ||
sandomierski | Sandomierz | ||
1. Sandomierz (m.) | Sandomierz | ||
2. Dwikozy | Dwikozy | ||
3. Klimontów | Klimontów | ||
4. Koprzywnica | Koprzywnica | ||
5. Łoniów | Łoniów | ||
6. Obrazów | Obrazów | ||
7. Samborzec | Samborzec | ||
8. Wilczyce | Wilczyce | ||
9. Zawichost | Zawichost | ||
skarżyski | Skarżysko - Kamienna | ||
1. Skarżysko-Kamienna (m.) | Skarżysko-Kamienna | ||
2. Bliżyn | Bliżyn | ||
3. Łączna | Łączna | ||
4. Skarżysko Kościelne | Skarżysko Kościelne | ||
5. Suchedniów | Suchedniów | ||
starachowicki | Starachowice | ||
1. Starachowice (m.) | Starachowice | ||
2. Brody | Brody | ||
3. Mirzec | Mirzec | ||
4. Pawłów | Pawłów | ||
5. Wąchock | Wąchock | ||
staszowski | Staszów | ||
1. Bogoria | Bogoria | ||
2. Łubnice | Łubnice | ||
3. Oleśnica | Oleśnica | ||
4. Osiek | Osiek | ||
5. Połaniec | Połaniec | ||
6. Rytwiany | Rytwiany | ||
7. Staszów | Staszów | ||
8. Szydłów | Szydłów | ||
włoszczowski | Włoszczowa | ||
1. Kluczewsko | Kluczewsko | ||
2. Krasocin | Krasocin | ||
3. Moskorzew | Moskorzew | ||
4. Radków | Radków | ||
5. Secemin | Secemin | ||
6. Włoszczowa | Włoszczowa | ||
miasta na prawach powiatu | |||
1. Kielce (m.p.) | Kielce | ||
warmińsko-mazurskie | Olsztyn | ||
bartoszycki | Bartoszyce | ||
1. Bartoszyce (m.) | Bartoszyce | ||
2. Górowo Iławeckie (m.) | Górowo Iławeckie | ||
3. Bartoszyce | Bartoszyce | ||
4. Bisztynek | Bisztynek | ||
5. Górowo Iławeckie | Górowo Iławeckie | ||
6. Sępopol | Sępopol | ||
braniewski | Braniewo | ||
1. Braniewo (m.) | Braniewo | ||
2. Braniewo | Braniewo | ||
3. Frombork | Frombork | ||
4. Lelkowo | Lelkowo | ||
5. Pieniężno | Pieniężno | ||
6. Płoskinia | Płoskinia | ||
7. Wilczęta | Wilczęta | ||
działdowski | Działdowo | ||
1. Działdowo (m.) | Działdowo | ||
2. Działdowo | Działdowo | ||
3. Iłowo-Osada | Iłowo-Osada | ||
4. Lidzbark | Lidzbark | ||
5. Płośnica | Płośnica | ||
6. Rybno | Rybno | ||
elbląski | Elbląg | ||
1. Elbląg | Elbląg | ||
2. Godkowo | Godkowo | ||
3. Gronowo Elbląskie | Gronowo Elbląskie | ||
4. Markusy | Markusy | ||
5. Milejewo | Milejewo | ||
6. Młynary | Młynary | ||
7. Pasłęk | Pasłęk | ||
8. Rychliki | Rychliki | ||
9. Tolkmicko | Tolkmicko | ||
ełcki | Ełk | ||
1. Ełk (m.) | Ełk | ||
2. Ełk | Ełk | ||
3. Kalinowo | Kalinowo | ||
4. Prostki | Prostki | ||
5. Stare Juchy | Stare Juchy | ||
giżycki | Giżycko | ||
1. Giżycko (m.) | Giżycko | ||
2. Banie Mazurskie | Banie Mazurskie | ||
3. Budry | Budry | ||
4. Giżycko | Giżycko | ||
5. Kruklanki | Kruklanki | ||
6. Miłki | Miłki | ||
7. Pozezdrze | Pozezdrze | ||
8. Ryn | Ryn | ||
9. Węgorzewo | Węgorzewo | ||
10. Wydminy | Wydminy | ||
iławski | Iława | ||
1. Iława (m.) | Iława | ||
2. Lubawa (m.) | Lubawa | ||
3. Iława | Iława | ||
4. Kisielice | Kisielice | ||
5. Lubawa | Fijewo | ||
6. Susz | Susz | ||
7. Zalewo | Zalewo | ||
kętrzyński | Kętrzyn | ||
1. Kętrzyn (m.) | Kętrzyn | ||
2. Barciany | Barciany | ||
3. Kętrzyn | Kętrzyn | ||
4. Korsze | Korsze | ||
5. Reszel | Reszel | ||
6. Srokowo | Srokowo | ||
lidzbarski | Lidzbark Warmiński | ||
1. Lidzbark Warmiński (m.) | Lidzbark Warmiński | ||
2. Kiwity | Kiwity | ||
3. Lidzbark Warmiński | Lidzbark Warmiński | ||
4. Lubomino | Lubomino | ||
5. Orneta | Orneta | ||
mrągowski | Mrągowo | ||
1. Mrągowo (m.) | Mrągowo | ||
2. Mikołajki | Mikołajki | ||
3. Mrągowo | Mrągowo | ||
4. Piecki | Piecki | ||
5. Sorkwity | Sorkwity | ||
nidzicki | Nidzica | ||
1. Janowiec Kościelny | Janowiec Kościelny | ||
2. Janowo | Janowo | ||
3. Kozłowo | Kozłowo | ||
4. Nidzica | Nidzica | ||
nowomiejski | Nowe Miasto Lubawskie | ||
1. Nowe Miasto Lubawskie (m.) | Nowe Miasto Lubawskie | ||
2. Biskupiec | Biskupiec | ||
3. Grodziczno | Grodziczno | ||
4. Kurzętnik | Kurzętnik | ||
5. Nowe Miasto Lubawskie | Mszanowo | ||
olecko-gołdapski | Olecko | ||
1. Dubeninki | Dubeninki | ||
2. Gołdap | Gołdap | ||
3. Kowale Oleckie | Kowale Oleckie | ||
4. Olecko | Olecko | ||
5. Świętajno | Świętajno | ||
6. Wieliczki | Wieliczki | ||
olsztyński | Olsztyn | ||
1. Barczewo | Barczewo | ||
2. Biskupiec | Biskupiec | ||
3. Dobre Miasto | Dobre Miasto | ||
4. Dywity | Dywity | ||
5. Gietrzwałd | Gietrzwałd | ||
6. Jeziorany | Jeziorany | ||
7. Jonkowo | Jonkowo | ||
8. Kolno | Kolno | ||
9. Olsztynek | Olsztynek | ||
10. Purda | Purda | ||
11. Stawiguda | Stawiguda | ||
12. Świątki | Świątki | ||
ostródzki | Ostróda | ||
1. Ostróda (m.) | Ostróda | ||
2. Dąbrówno | Dąbrówno | ||
3. Grunwald | Gierzwałd | ||
4. Łukta | Łukta | ||
5. Małdyty | Małdyty | ||
6. Miłakowo | Miłakowo | ||
7. Miłomłyn | Miłomłyn | ||
8. Morąg | Morąg | ||
9. Ostróda | Ostróda | ||
piski | Pisz | ||
1. Biała Piska | Biała Piska | ||
2. Orzysz | Orzysz | ||
3. Pisz | Pisz | ||
4. Ruciane-Nida | Ruciane-Nida | ||
szczycieński | Szczytno | ||
1. Szczytno (m.) | Szczytno | ||
2. Dźwierzuty | Dźwierzuty | ||
3. Jedwabno | Jedwabno | ||
4. Pasym | Pasym | ||
5. Rozogi | Rozogi | ||
6. Szczytno | Szczytno | ||
7. Świętajno | Świętajno | ||
8. Wielbark | Wielbark | ||
miasta na prawach powiatu | |||
1. Elbląg (m.p.) | Elbląg | ||
2. Olsztyn (m.p.) | Olsztyn | ||
wielkopolskie | Poznań | ||
chodzieski | Chodzież | ||
1. Chodzież (m.) | Chodzież | ||
2. Budzyń | Budzyń | ||
3. Chodzież | Chodzież | ||
4. Margonin | Margonin | ||
5. Szamocin | Szamocin | ||
czarnkowsko-trzcianecki | Czarnków | ||
1. Czarnków (m.) | Czarnków | ||
2. Czarnków | Czarnków | ||
3. Drawsko | Drawsko | ||
4. Krzyż Wielkopolski | Krzyż Wielkopolski | ||
5. Lubasz | Lubasz | ||
6. Połajewo | Połajewo | ||
7. Trzcianka | Trzcianka | ||
8. Wieleń | Wieleń | ||
gnieźnieński | Gniezno | ||
1. Gniezno (m.) | Gniezno | ||
2. Czerniejewo | Czerniejewo | ||
3. Gniezno | Gniezno | ||
4. Kiszkowo | Kiszkowo | ||
5. Kłecko | Kłecko | ||
6. Łubowo | Łubowo | ||
7. Mieleszyn | Mieleszyn | ||
8. Niechanowo | Niechanowo | ||
9. Trzemeszno | Trzemeszno | ||
10. Witkowo | Witkowo | ||
gostyński | Gostyń | ||
1. Borek Wielkopolski | Borek Wielkopolski | ||
2. Gostyń | Gostyń | ||
3. Krobia | Krobia | ||
4. Pępowo | Pępowo | ||
5. Piaski | Piaski | ||
6. Pogorzela | Pogorzela | ||
7. Poniec | Poniec | ||
grodziski | Grodzisk Wielkopolski | ||
1. Granowo | Granowo | ||
2. Grodzisk Wielkopolski | Grodzisk Wielkopolski | ||
3. Kamieniec | Kamieniec | ||
4. Rakoniewice | Rakoniewice | ||
5. Wielichowo | Wielichowo | ||
jarociński | Jarocin | ||
1. Jaraczewo | Jaraczewo | ||
2. Jarocin | Jarocin | ||
3. Kotlin | Kotlin | ||
4. Żerków | Żerków | ||
kaliski | Kalisz | ||
1. Blizanów | Blizanów | ||
2. Brzeziny | Brzeziny | ||
3. Ceków-Kolonia | Ceków-Kolonia | ||
4. Godziesze Wielkie | Godziesze Wielkie | ||
5. Koźminek | Koźminek | ||
6. Lisków | Lisków | ||
7. Mycielin | Słuszków | ||
8. Opatówek | Opatówek | ||
9. Stawiszyn | Stawiszyn | ||
10. Szczytniki | Szczytniki | ||
11. Żelazków | Żelazków | ||
kępiński | Kępno | ||
1. Baranów | Baranów | ||
2. Bralin | Bralin | ||
3. Kępno | Kępno | ||
4. Łęka Opatowska | Łęka Opatowska | ||
5. Perzów | Perzów | ||
6. Rychtal | Rychtal | ||
7. Trzcinica | Trzcinica | ||
kolski | Koło | ||
1. Koło (m.) | Koło | ||
2. Babiak | Babiak | ||
3. Chodów | Chodów | ||
4. Dąbie | Dąbie | ||
5. Grzegorzew | Grzegorzew | ||
6. Kłodawa | Kłodawa | ||
7. Koło | Koło | ||
8. Kościelec | Kościelec | ||
9. Olszówka | Olszówka | ||
10. Osiek Mały | Osiek Mały | ||
11. Przedecz | Przedecz | ||
koniński | Konin | ||
1. Golina | Golina | ||
2. Grodziec | Grodziec | ||
3. Kazimierz Biskupi | Kazimierz Biskupi | ||
4. Kleczew | Kleczew | ||
5. Kramsk | Kramsk | ||
6. Krzymów | Krzymów | ||
7. Rychwał | Rychwał | ||
8. Rzgów | Rzgów | ||
9. Skulsk | Skulsk | ||
10. Sompolno | Sompolno | ||
11. Stare Miasto | Stare Miasto | ||
12. Ślesin | Ślesin | ||
13. Wierzbinek | Wierzbinek | ||
14. Wilczyn | Wilczyn | ||
kościański | Kościan | ||
1. Kościan (m.) | Kościan | ||
2. Czempiń | Czempiń | ||
3. Kościan | Kościan | ||
4. Krzywiń | Krzywiń | ||
5. Śmigiel | Śmigiel | ||
krotoszyński | Krotoszyn | ||
1. Sulmierzyce (m.) | Sulmierzyce | ||
2. Kobylin | Kobylin | ||
3. Koźmin Wielkopolski | Koźmin Wielkopolski | ||
4. Krotoszyn | Krotoszyn | ||
5. Rozdrażew | Rozdrażew | ||
6. Zduny | Zduny | ||
leszczyński | Leszno | ||
1. Krzemieniewo | Krzemieniewo | ||
2. Lipno | Lipno | ||
3. Osieczna | Osieczna | ||
4. Rydzyna | Rydzyna | ||
5. Święciechowa | Święciechowa | ||
6. Wijewo | Wijewo | ||
7. Włoszakowice | Włoszakowice | ||
międzychodzki | Międzychód | ||
1. Chrzypsko Wielkie | Chrzypsko Wielkie | ||
2. Kwilcz | Kwilcz | ||
3. Międzychód | Międzychód | ||
4. Sieraków | Sieraków | ||
nowotomyski | Nowy Tomyśl | ||
1. Kuślin | Kuślin | ||
2. Lwówek | Lwówek | ||
3. Miedzichowo | Miedzichowo | ||
4. Nowy Tomyśl | Nowy Tomyśl | ||
5. Opalenica | Opalenica | ||
6. Zbąszyń | Zbąszyń | ||
obornicki | Oborniki | ||
1. Oborniki | Oborniki | ||
2. Rogoźno | Rogoźno | ||
3. Ryczywół | Ryczywół | ||
ostrowski | Ostrów Wielkopolski | ||
1. Ostrów Wielkopolski (m.) | Ostrów Wielkopolski | ||
2. Nowe Skalmierzyce | Skalmierzyce | ||
3. Odolanów | Odolanów | ||
4. Ostrów Wielkopolski | Ostrów Wielkopolski | ||
5. Przygodzice | Przygodzice | ||
6. Raszków | Raszków | ||
7. Sieroszewice | Sieroszewice | ||
8. Sośnie | Sośnie | ||
ostrzeszowski | Ostrzeszów | ||
1. Czajków | Czajków | ||
2. Doruchów | Doruchów | ||
3. Grabów nad Prosną | Grabów nad Prosną | ||
4. Kobyla Góra | Kobyla Góra | ||
5. Kraszewice | Kraszewice | ||
6. Mikstat | Mikstat | ||
7. Ostrzeszów | Ostrzeszów | ||
pilski | Piła | ||
1. Piła (m.) | Piła | ||
2. Białośliwie | Białośliwie | ||
3. Kaczory | Kaczory | ||
4. Łobżenica | Łobżenica | ||
5. Miasteczko Krajeńskie | Miasteczko Krajeńskie | ||
6. Szydłowo | Szydłowo | ||
7. Ujście | Ujście | ||
8. Wyrzysk | Wyrzysk | ||
9. Wysoka | Wysoka | ||
pleszewski | Pleszew | ||
1. Chocz | Chocz | ||
2. Czermin | Czermin | ||
3. Dobrzyca | Dobrzyca | ||
4. Gizałki | Gizałki | ||
5. Gołuchów | Gołuchów | ||
6. Pleszew | Pleszew | ||
poznański | Poznań | ||
1. Luboń (m.) | Luboń | ||
2. Puszczykowo (m.) | Puszczykowo | ||
3. Buk | Buk | ||
4. Czerwonak | Czerwonak | ||
5. Dopiewo | Dopiewo | ||
6. Kleszczewo | Kleszczewo | ||
7. Komorniki | Komorniki | ||
8. Kostrzyn | Kostrzyn | ||
9. Kórnik | Kórnik | ||
10. Mosina | Mosina | ||
11. Murowana Goślina | Murowana Goślina | ||
12. Pobiedziska | Pobiedziska | ||
13. Rokietnica | Rokietnica | ||
14. Stęszew | Stęszew | ||
15. Suchy Las | Suchy Las | ||
16. Swarzędz | Swarzędz | ||
17. Tarnowo Podgórne | Tarnowo Podgórne | ||
rawicki | Rawicz | ||
1. Bojanowo | Bojanowo | ||
2. Jutrosin | Jutrosin | ||
3. Miejska Górka | Miejska Górka | ||
4. Pakosław | Pakosław | ||
5. Rawicz | Rawicz | ||
słupecki | Słupca | ||
1. Słupca (m.) | Słupca | ||
2. Lądek | Lądek | ||
3. Orchowo | Orchowo | ||
4. Ostrowite | Ostrowite | ||
5. Powidz | Powidz | ||
6. Słupca | Słupca | ||
7. Strzałkowo | Strzałkowo | ||
8. Zagórów | Zagórów | ||
szamotulski | Szamotuły | ||
1. Obrzycko (m.) | Obrzycko | ||
2. Duszniki | Duszniki | ||
3. Kaźmierz | Kaźmierz | ||
4. Obrzycko | Obrzycko | ||
5. Ostroróg | Ostroróg | ||
6. Pniewy | Pniewy | ||
7. Szamotuły | Szamotuły | ||
8. Wronki | Wronki | ||
średzki | Środa Wielkopolska | ||
1. Dominowo | Dominowo | ||
2. Krzykosy | Krzykosy | ||
3. Nowe Miasto nad Wartą | Nowe Miasto nad Wartą | ||
4. Środa Wielkopolska | Środa Wielkopolska | ||
5. Zaniemyśl | Zaniemyśl | ||
śremski | Śrem | ||
1. Brodnica | Brodnica | ||
2. Dolsk | Dolsk | ||
3. Książ Wielkopolski | Książ Wielkopolski | ||
4. Śrem | Śrem | ||
turecki | Turek | ||
1. Turek (m.) | Turek | ||
2. Brudzew | Brudzew | ||
3. Dobra | Dobra | ||
4. Kawęczyn | Kawęczyn | ||
5. Malanów | Malanów | ||
6. Przykona | Przykona | ||
7. Tuliszków | Tuliszków | ||
8. Turek | Turek | ||
9. Władysławów | Władysławów | ||
wągrowiecki | Wągrowiec | ||
1. Wągrowiec (m.) | Wągrowiec | ||
2. Damasławek | Damasławek | ||
3. Gołańcz | Gołańcz | ||
4. Mieścisko | Mieścisko | ||
5. Skoki | Skoki | ||
6. Wapno | Wapno | ||
7. Wągrowiec | Wągrowiec | ||
wolsztyński | Wolsztyn | ||
1. Przemęt | Przemęt | ||
2. Siedlec | Siedlec | ||
3. Wolsztyn | Wolsztyn | ||
wrzesiński | Września | ||
1. Kołaczkowo | Kołaczkowo | ||
2. Miłosław | Miłosław | ||
3. Nekla | Nekla | ||
4. Pyzdry | Pyzdry | ||
5. Września | Września | ||
złotowski | Złotów | ||
1. Złotów (m.) | Złotów | ||
2. Jastrowie | Jastrowie | ||
3. Krajenka | Krajenka | ||
4. Lipka | Lipka | ||
5. Okonek | Okonek | ||
6. Tarnówka | Tarnówka | ||
7. Zakrzewo | Zakrzewo | ||
8. Złotów | Złotów | ||
miasta na prawach powiatu | |||
1. Kalisz (m.p.) | Kalisz | ||
2. Konin (m.p.) | Konin | ||
3. Leszno (m.p.) | Leszno | ||
4. Poznań (m.p.) | Poznań | ||
zachodniopomorskie | Szczecin | ||
białogardzki | Białograd | ||
1. Białogard (m.) | Białogard | ||
2. Białogard | Białogard | ||
3. Karlino | Karlino | ||
4. Tychowo | Tychowo | ||
choszczeński | Choszczno | ||
1. Bierzwnik | Bierzwnik | ||
2. Choszczno | Choszczno | ||
3. Drawno | Drawno | ||
4. Krzęcin | Krzęcin | ||
5. Pełczyce | Pełczyce | ||
6. Recz | Recz | ||
drawski | Drawsko Pomorskie | ||
1. Czaplinek | Czaplinek | ||
2. Drawsko Pomorskie | Drawsko Pomorskie | ||
3. Kalisz Pomorski | Kalisz Pomorski | ||
4. Ostrowice | Ostrowice | ||
5. Wierzchowo | Wierzchowo | ||
6. Złocieniec | Złocieniec | ||
goleniowski | Goleniów | ||
1. Dobra | Dobra | ||
2. Goleniów | Goleniów | ||
3. Maszewo | Maszewo | ||
4. Nowogard | Nowogard | ||
5. Osina | Osina | ||
6. Przybiernów | Przybiernów | ||
7. Stepnica | Stepnica | ||
gryficki | Gryfice | ||
1. Brojce | Brojce | ||
2. Gryfice | Gryfice | ||
3. Karnice | Karnice | ||
4. Płoty | Płoty | ||
5. Radowo Małe | Radowo Małe | ||
6. Resko | Resko | ||
7. Rewal | Rewal | ||
8. Trzebiatów | Trzebiatów | ||
gryfiński | Gryfino | ||
1. Banie | Banie | ||
2. Cedynia | Cedynia | ||
3. Chojna | Chojna | ||
4. Gryfino | Gryfino | ||
5. Mieszkowice | Mieszkowice | ||
6. Moryń | Moryń | ||
7. Stare Czarnowo | Stare Czarnowo | ||
8. Trzcińsko-Zdrój | Trzcińsko-Zdrój | ||
9. Widuchowa | Widuchowa | ||
kamieński | Kamień Pomorski | ||
1. Dziwnów | Dziwnów | ||
2. Golczewo | Golczewo | ||
3. Kamień Pomorski | Kamień Pomorski | ||
4. Międzyzdroje | Międzyzdroje | ||
5. Świerzno | Świerzno | ||
6. Wolin | Wolin | ||
kołobrzeski | Kołobrzeg | ||
1. Kołobrzeg (m.) | Kołobrzeg | ||
2. Dygowo | Dygowo | ||
3. Gościno | Gościno | ||
4. Kołobrzeg | Kołobrzeg | ||
5. Rymań | Rymań | ||
6. Siemyśl | Siemyśl | ||
7. Ustronie Morskie | Ustronie Morskie | ||
koszaliński | Koszalin | ||
1. Będzino | Będzino | ||
2. Biesiekierz | Biesiekierz | ||
3. Bobolice | Bobolice | ||
4. Manowo | Manowo | ||
5. Mielno | Mielno | ||
6. Polanów | Polanów | ||
7. Sianów | Sianów | ||
8. Świeszyno | Świeszyno | ||
myśliborski | Myślibórz | ||
1. Barlinek | Barlinek | ||
2. Boleszkowice | Boleszkowice | ||
3. Dębno | Dębno | ||
4. Myślibórz | Myślibórz | ||
5. Nowogródek Pomorski | Nowogródek Pomorski | ||
policki | Police | ||
1. Dobra (Szczecińska) | Dobra | ||
2. Kołbaskowo | Kołbaskowo | ||
3. Nowe Warpno | Nowe Warpno | ||
4. Police | Police | ||
pyrzycki | Pyrzyce | ||
1. Bielice | Bielice | ||
2. Kozielice | Kozielice | ||
3. Lipiany | Lipiany | ||
4. Przelewice | Przelewice | ||
5. Pyrzyce | Pyrzyce | ||
6. Warnice | Warnice | ||
sławieński | Sławno | ||
1. Darłowo (m.) | Darłowo | ||
2. Sławno (m.) | Sławno | ||
3. Darłowo | Darłowo | ||
4. Malechowo | Malechowo | ||
5. Postomino | Postomino | ||
6. Sławno | Sławno | ||
stargardzki | Stargard Szczeciński | ||
1. Stargard Szczeciński (m.) | Stargard Szczeciński | ||
2. Chociwel | Chociwel | ||
3. Dobrzany | Dobrzany | ||
4. Dolice | Dolice | ||
5. Ińsko | Ińsko | ||
6. Kobylanka | Kobylanka | ||
7. Łobez | Łobez | ||
8. Marianowo | Marianowo | ||
9. Stara Dąbrowa | Stara Dąbrowa | ||
10. Stargard Szczeciński | Stargard Szczeciński | ||
11. Suchań | Suchań | ||
12. Węgorzyno | Węgorzyno | ||
szczecinecki | Szczecinek | ||
1. Szczecinek (m.) | Szczecinek | ||
2. Barwice | Barwice | ||
3. Biały Bór | Biały Bór | ||
4. Borne Sulinowo | Borne Sulinowo | ||
5. Grzmiąca | Grzmiąca | ||
6. Szczecinek | Szczecinek | ||
świdwiński | Świdwin | ||
1. Świdwin (m.) | Świdwin | ||
2. Brzeżno | Brzeżno | ||
3. Połczyn-Zdrój | Połczyn-Zdrój | ||
4. Rąbino | Rąbino | ||
5. Sławoborze | Sławoborze | ||
6. Świdwin | Świdwin | ||
wałecki | Wałcz | ||
1. Wałcz (m.) | Wałcz | ||
2. Człopa | Człopa | ||
3. Mirosławiec | Mirosławiec | ||
4. Tuczno | Tuczno | ||
5. Wałcz | Wałcz | ||
miasta na prawach powiatu | |||
1. Koszalin (m.p.) | Koszalin | ||
2. Szczecin (m.p.) | Szczecin | ||
3. Świnoujście (m.p.) | Świnoujście |
** m.p. - gmina o statusie miasta będąca miastem na prawach powiatu.
Dokumenty powiązane
Jeżeli chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów powiązanych, zaloguj się do LEX-a Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów dostęp testowy »