§ 3. - Tryb i terminy rejestracji i opracowania wstępnych bilansów robót budowlanych i montażowych na 1966 r.

Monitor Polski

M.P.1965.18.79

Akt utracił moc
Wersja od: 1 kwietnia 1965 r.
§  3.
1.
Generalni wykonawcy w porozumieniu z podwykonawcami oraz częściowi wykonawcy przeanalizują zarejestrowane roboty z punktu widzenia:
1)
zgodności zakresów rzeczowych z terminami oddawania obiektów do użytku, w szczególności w odniesieniu do budów objętych uchwałami Rządu,
2)
zgodności limitów z zakresem rzeczowym,
3)
właściwej koncentracji nakładów inwestycyjnych oraz zgodności z ustalonymi cyklami trwania budowy,
4)
zapewnienia frontu robót na I kwartał 1967 r.,
5)
ewentualnych zmian kwot zarejestrowanych robót w stosunku do limitów otrzymanych zgodnie z § 1 ust. 4.
2.
Na podstawie analizy dokonanej zgodnie z ust. 1 oraz oceny własnego potencjału produkcyjnego przedsiębiorstwa określą proponowaną na 1966 r. wielkość zadań do wykonania siłami własnymi, w ramach której należy przewidzieć:
1)
5% rezerwę mocy produkcyjnej, przeznaczonej na zapewnienie wykonawstwa robót inwestycyjnych, określonych w § 2 ust. 2 zarządzenia Przewodniczącego,
2)
rezerwę na budownictwo tymczasowe,
3)
rezerwę na roboty spoza planu inwestycyjnego, określoną na podstawie ustaleń jednostek zwierzchnich, zgodnie z przepisem § 4 zarządzenia Przewodniczącego.
3.
Przedsiębiorstwa, na podstawie określonych zgodnie z ust. 1 i 2 wielkości zadań wykonywanych siłami własnymi, ustalą spisy robót proponowanych do włączenia do programu wykonawstwa na 1966 r. i określą wynikające z tego spisu zapotrzebowanie na moc produkcyjną podwykonawców.