Powołanie okręgowych komisji wyborczych w celu przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 15 października 2023 r.
M.P.2023.978
Akt utracił mocUCHWAŁA Nr 107/2023
PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ
z dnia 28 sierpnia 2023 r.
w sprawie powołania okręgowych komisji wyborczych w celu przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 15 października 2023 r.
ZAŁĄCZNIKI
ZAŁĄCZNIK Nr 1
Okręgowa Komisja Wyborcza w Legnicy
Okręgowa Komisja Wyborcza w Legnicy
2. Sławomir Papierzański
3. Michał Chudzik
4. Piotr Krawczuk
5. Grzegorz Pyziński
6. Mariola Majer-Świrska
7. Joanna Termena-Maciejewska
8. Tadeusz Kowalczyk
ZAŁĄCZNIK Nr 2
Okręgowa Komisja Wyborcza w Wałbrzychu
Okręgowa Komisja Wyborcza w Wałbrzychu
2. Arkadiusz Rodziewicz
3. Iwona Jolanta Szwedo
4. Małgorzata Mróz
5. Mariola Kołcz
ZAŁĄCZNIK Nr 3
Okręgowa Komisja Wyborcza we Wrocławiu
Okręgowa Komisja Wyborcza we Wrocławiu
2. Paulina Dobrosz-Dzierżanowska
3. Dorota Wachowska
4. Dorota Stawicka-Moryc
5. Sebastian Spałek
6. Maja Ambrożek
7. Miłosz Chwalibóg
8. Magdalena Zdrzałka-Szymańska
9. Dorota Kapral
10. Maciej Pruszyński
ZAŁĄCZNIK Nr 4
Okręgowa Komisja Wyborcza w Bydgoszczy
Okręgowa Komisja Wyborcza w Bydgoszczy
2. Dariusz Kala
3. Tomasz Adamski
4. Anna Dziergawka
5. Bartosz Łapiński
6. Mieczysław Oliwa
7. Ryszard Owczarzak
8. Stefan Pietrzak
ZAŁĄCZNIK Nr 5
Okręgowa Komisja Wyborcza w Toruniu
Okręgowa Komisja Wyborcza w Toruniu
2. Krzysztof Dąbkiewicz
3. Piotr Chrzczonowicz
4. Dorota Sylwestrzak
5. Ryszard Kołodziejski
6. Magdalena Kirow-Kotas
7. Katarzyna Korycka
8. Katarzyna Malinowska
9. Stanisław Dziurlikowski
ZAŁĄCZNIK Nr 6
Okręgowa Komisja Wyborcza w Lublinie
Okręgowa Komisja Wyborcza w Lublinie
2. Agnieszka Maria Jurkowska-Chocyk
3. Piotr Tadeusz Łaguna
4. Krzysztof Marek Niezgoda
5. Katarzyna Makarzec
6. Jarosław Kowalski
7. Robert Zbigniew Wasiewicz
8. Wiesława Teresa Stelmaszczuk-Taracha
9. Dorota Maria Wierzejska
10. Marek Zugaj
ZAŁĄCZNIK Nr 7
Okręgowa Komisja Wyborcza w Chełmie
Okręgowa Komisja Wyborcza w Chełmie
2. Piotr Jan Szafrański
3. Marek Mazur
4. Jerzy Piotr Daniluk
5. Piotr Czerski
6. Ewelina Lewczuk-Zembrzycka
7. Eliza Bogusz-Wójcik
8. Mirosław Dominik Janiuk
9. Anna Górna
10. Andrzej Marcin Kurys
ZAŁĄCZNIK Nr 8
Okręgowa Komisja Wyborcza w Zielonej Górze
Okręgowa Komisja Wyborcza w Zielonej Górze
2. Monika Elżbieta Zawartowska
3. Anna Elżbieta Korzeniewska-Miszczuk
4. Aleksandra Demkowicz
5. Barbara Nowak
6. Iwona Reszkowska
7. Witold Kaczanowski
8. Piotr Dębicki
9. Michał Wołowicz
ZAŁĄCZNIK Nr 9
Okręgowa Komisja Wyborcza w Łodzi
Okręgowa Komisja Wyborcza w Łodzi
2. Katarzyna Marat
3. Kamil Kazimierczak
4. Michał Łukomski
5. Mariusz Pietrzak
6. Michał Raj
7. Robert Sira
8. Paweł Wasilewski
9. Małgorzata Żurawik-Szychowska
10. Lilla Perka-Widerska
ZAŁĄCZNIK Nr 10
Okręgowa Komisja Wyborcza w Piotrkowie Trybunalskim
Okręgowa Komisja Wyborcza w Piotrkowie Trybunalskim
2. Małgorzata Zabost
3. Anna Gąsior-Majchrowska
4. Anna Olejnik
5. Michał Żurawski
6. Grzegorz Oklejak
7. Agnieszka Marchewka
8. Jolanta Szczęsna
ZAŁĄCZNIK Nr 11
Okręgowa Komisja Wyborcza w Sieradzu
Okręgowa Komisja Wyborcza w Sieradzu
2. Leszek Steć
3. Łukasz Adam Piętak
4. Anna Szydłowska
5. Anna Gusta-Telus
6. Anna Bator-Potrykus
7. Blanka Kowalczyk-Mizerska
ZAŁĄCZNIK Nr 12
Okręgowa Komisja Wyborcza w Krakowie I
Okręgowa Komisja Wyborcza w Krakowie I
2. Rafał Marek Sobczuk
3. Marcin Mateusz Cichoński
4. Piotr Marek Gargas
5. Marcin Sylwester Gawron
6. Barbara Majchrzak
7. Sławomir Jarosław Polak
8. Berenika Ewa Rusek
9. Wojciech Trzaska
ZAŁĄCZNIK Nr 13
Okręgowa Komisja Wyborcza w Krakowie II
Okręgowa Komisja Wyborcza w Krakowie II
2. Jarosław Zygmunt Koczański
3. Piotr Janusz Kowalski
4. Norbert Mikołaj Kowal
5. Rafał Jacek Lisak
6. Agata Maniecka-Kurotaki
7. Maciej Tomasz Pragłowski
8. Mariusz Sitko
9. Dariusz Stachurski
10. Agnieszka Aldona Zielińska
ZAŁĄCZNIK Nr 14
Okręgowa Komisja Wyborcza w Nowym Sączu
Okręgowa Komisja Wyborcza w Nowym Sączu
2. Janusz Przepióra
3. Marek Wójcik
4. Sebastian Jagoda
5. Marcin Drozd
6. Wojciech Langer
ZAŁĄCZNIK Nr 15
Okręgowa Komisja Wyborcza w Tarnowie
Okręgowa Komisja Wyborcza w Tarnowie
2. Przemysław Szpik
3. Marek Michał Syrek
4. Jaromierz Maciej Sobusiak
5. Marcin Przemysław Hebda
6. Jakub Artur Lęcznar
7. Piotr Grzegorz Henich
8. Mariusz Karteczka
ZAŁĄCZNIK Nr 16
Okręgowa Komisja Wyborcza w Płocku
Okręgowa Komisja Wyborcza w Płocku
2. Małgorzata Walisiewicz
3. Paweł Fabisiak
4. Maria Bernacka-Siemion
5. Piotr Czerkawski
6. Jacek Kęckiewicz
7. Jacek Leśniak
8. Roman Ochocki
9. Małgorzata Zdanowicz
10. Małgorzata Kanigowska-Wajs
ZAŁĄCZNIK Nr 17
Okręgowa Komisja Wyborcza w Radomiu
Okręgowa Komisja Wyborcza w Radomiu
2. Joanna Chlebna-Ćwil
3. Stanisław Olchowy
4. Bartłomiej Drotkiewicz
5. Przemysław Dziwański
6. Jarosław Wiczkowski
7. Piotr Korczyński
8. Grzegorz Wysmoliński
9. Robert Wójcik
ZAŁĄCZNIK Nr 18
Okręgowa Komisja Wyborcza w Siedlcach
Okręgowa Komisja Wyborcza w Siedlcach
2. Konrad Mielcarek
3. Kamil Skwiot
4. Krystyna Kołota
5. Agnieszka Michalak-Niedziułka
6. Adrian Witold Chróściel
ZAŁĄCZNIK Nr 19
Okręgowa Komisja Wyborcza w Warszawie I
Okręgowa Komisja Wyborcza w Warszawie I
2. Małgorzata Szymkiewicz-Trelka
3. Rafał Wagner
4. Patrycja Czyżewska
5. Tomasz Niewiadomski
6. Marcin Waszkiewicz
7. Mariusz Greszta
8. Tomasz Pronobis
9. Maksymilian Wesołowski
10. Iwona Strączyńska
ZAŁĄCZNIK Nr 20
Okręgowa Komisja Wyborcza w Warszawie II
Okręgowa Komisja Wyborcza w Warszawie II
2. Joanna Oliwa
3. Piotr Maksymowicz
4. Beata Adamczyk-Łabuda
5. Monika Szulkowska
6. Magdalena Goldschneider
7. Mariusz Jabłoński
8. Michał Kowalski
9. Michał Wójcicki
10. Radosław Kopeć
ZAŁĄCZNIK Nr 21
Okręgowa Komisja Wyborcza w Opolu
Okręgowa Komisja Wyborcza w Opolu
2. Joanna Maksymowicz-Szczepańska
3. Tomasz Wierzchowiec
4. Adam Grzegorz Szokalski
5. Remigiusz Piotr Drzewiecki
6. Łukasz Zawadzki
ZAŁĄCZNIK Nr 22
Okręgowa Komisja Wyborcza w Krośnie
Okręgowa Komisja Wyborcza w Krośnie
2. Janusz Zygmunt Kmiecik
3. Krzysztof Tryksza
4. Katarzyna Barbara Kędzior
5. Elżbieta Stefania Stachyrak
6. Paweł Jerzy Gonet
7. Paweł Such
8. Wojciech Łukasz Wilczak
ZAŁĄCZNIK Nr 23
Okręgowa Komisja Wyborcza w Rzeszowie
Okręgowa Komisja Wyborcza w Rzeszowie
2. Katarzyna Lucyna Bryś-Dywan
3. Andrzej Skowron
4. Łukasz Oliwa
5. Grzegorz Pliś
6. Marek Antas
7. Wojciech Dudek
8. Tomasz Berezowski
ZAŁĄCZNIK Nr 24
Okręgowa Komisja Wyborcza w Białymstoku
Okręgowa Komisja Wyborcza w Białymstoku
2. Dorota Sosna
3. Jan Leszczewski
4. Jacek Sowul
5. Sławomir Wołosik
6. Alicja Dubij
7. Grzegorz Front
ZAŁĄCZNIK Nr 25
Okręgowa Komisja Wyborcza w Gdańsku
Okręgowa Komisja Wyborcza w Gdańsku
2. Rafał Terlecki
3. Adam Skórzewski
4. Dariusz Kardaś
5. Julia Kuciel
6. Marek Jankowski
7. Karolina Kondracka
8. Agnieszka Mankiewicz
9. Krzysztof Malinowski
10. Magdalena Witkowska
ZAŁĄCZNIK Nr 26
Okręgowa Komisja Wyborcza w Słupsku
Okręgowa Komisja Wyborcza w Słupsku
2. Natalia Pliszka
3. Agata Pyrzyńska
4. Andrzej Michałowicz
5. Tomasz Kowalczyk
6. Lucyna Adamiec
7. Patrycja Miksza-Wajlanis
8. Anna Prucnal
9. Mateusz Prusak
ZAŁĄCZNIK Nr 27
Okręgowa Komisja Wyborcza w Bielsku-Białej I
Okręgowa Komisja Wyborcza w Bielsku-Białej I
2. Anna Kuboszek-Roman
3. Beata Lucyna Hajduga
4. Joanna Jadwiga Banaś-Paluch
5. Wojciech Salamon
6. Magdalena Adamiec-Madej
ZAŁĄCZNIK Nr 28
Okręgowa Komisja Wyborcza w Częstochowie
Okręgowa Komisja Wyborcza w Częstochowie
2. Karol Marcin Gondro
3. Ewa Reterska
4. Marek Garlik
5. Maja Sikora
6. Karolina Braszczyńska
ZAŁĄCZNIK Nr 29
Okręgowa Komisja Wyborcza w Katowicach I
Okręgowa Komisja Wyborcza w Katowicach I
2. Roman Glos
3. Łukasz Kołek
4. Jacek Krawczyk
5. Piotr Kubarek
6. Elżbieta Mruk
7. Michał Nizioł
8. Anna Parka
9. Adrian Patyk
10. Marcin Walkiewicz
ZAŁĄCZNIK Nr 30
Okręgowa Komisja Wyborcza w Bielsku-Białej II
Okręgowa Komisja Wyborcza w Bielsku-Białej II
2. Gabriela Bania
3. Piotr Stanclik
4. Krzysztof Pabiś
5. Marcin Kowrygo
6. Natalia Włoch-Kliś
ZAŁĄCZNIK Nr 31
Okręgowa Komisja Wyborcza w Katowicach II
Okręgowa Komisja Wyborcza w Katowicach II
2. Rafał Cebula
3. Michał Dmowski
4. Barbara Kempińska-Krawczyk
5. Justyna Magner-Szweda
6. Beata Niedziela-Bujak
7. Marcin Schmidt
8. Jolanta Szot-Zarzycka
9. Mariola Ścigała-Pentak
10. Barbara Walkiewicz
11. Bartłomiej Witek
ZAŁĄCZNIK Nr 32
Okręgowa Komisja Wyborcza w Katowicach III
Okręgowa Komisja Wyborcza w Katowicach III
2. Agata Błachowiak-Kaleta
3. Grzegorz Jamróz
4. Artur Kot
5. Mariusz Kucharczyk
6. Piotr Kula
7. Damian Owczarek
8. Anna Petri
9. Anna Seweryn
10. Lucyna Wójcik-Cupiał
11. Mirosław Zamirski
ZAŁĄCZNIK Nr 33
Okręgowa Komisja Wyborcza w Kielcach
Okręgowa Komisja Wyborcza w Kielcach
2. Robert Dróżdż
3. Elżbieta Frejowska
4. Ryszard Sadlik
5. Rafał Adamczyk
6. Piotr Świerczyński
7. Dorota Kaniowska
8. Jadwiga Szner-Dobrowolska
9. Monika Wrona
ZAŁĄCZNIK Nr 34
Okręgowa Komisja Wyborcza w Elblągu
Okręgowa Komisja Wyborcza w Elblągu
2. Arkadiusz Zaczek
3. Małgorzata Dulczewska
4. Agnieszka Anna Walkowiak
5. Jacek Bogusław Bryl
6. Katarzyna Jacewicz-Okuniewicz
ZAŁĄCZNIK Nr 35
Okręgowa Komisja Wyborcza w Olsztynie
Okręgowa Komisja Wyborcza w Olsztynie
2. Tomasz Konopko
3. Wioletta Rynkiewicz
4. Jakub Błesiński
5. Tomasz Bulkowski
6. Tomasz Andrzej Madej
7. Maciej Rzewuski
8. Arkadiusz Ziarko
ZAŁĄCZNIK Nr 36
Okręgowa Komisja Wyborcza w Kaliszu
Okręgowa Komisja Wyborcza w Kaliszu
2. Adam Jan Plichta
3. Marcin Filip Czwojda
4. Edyta Agnieszka Janiszewska
5. Marta Agnieszka Przybylska
6. Janusz Marek Roszewski
7. Piotr Grzegorz Szymankiewicz
8. Dariusz Sylwester Świeżyński
9. Anna Zofia Krysicka
10. Michał Marcin Włodarek
ZAŁĄCZNIK Nr 37
Okręgowa Komisja Wyborcza w Koninie
Okręgowa Komisja Wyborcza w Koninie
2. Bogdan Radecki
3. Piotr Jasnowski
4. Tomasz Miśkiewicz
5. Adam Michalak
6. Karolina Przybylska
7. Kinga Śliwińska-Buśkiewicz
ZAŁĄCZNIK Nr 38
Okręgowa Komisja Wyborcza w Pile
Okręgowa Komisja Wyborcza w Pile
2. Roma Dworzańska-Schulz
3. Dariusz Krzysztof Małecki
4. Agnieszka Dębek-Brelik
5. Iwona Elżbieta Królak
6. Beata Jowita Ksiądz
7. Kinga Sterczała
8. Ireneusz Stefan Subczyński
ZAŁĄCZNIK Nr 39
Okręgowa Komisja Wyborcza w Poznaniu
Okręgowa Komisja Wyborcza w Poznaniu
2. Rafał Kwaśnik
3. Szymon Jędrzej Blok
4. Marcin Grabowski
5. Robert Grześ
6. Izabela Hantz-Nowak
7. Michał Władysław Inglot
8. Paweł Jagodziński
9. Agnieszka Marek
10. Mariusz Przybylak
ZAŁĄCZNIK Nr 40
Okręgowa Komisja Wyborcza w Koszalinie
Okręgowa Komisja Wyborcza w Koszalinie
2. Piotr Boguszewski
3. Marcin Myszka
4. Beata Cichacka-Klamka
5. Tomasz Krzemianowski
6. Robert Kucharski
7. Marcin Mazur
8. Anna Rutecka-Jankowska
9. Izabela Sobolewska
ZAŁĄCZNIK Nr 41
Okręgowa Komisja Wyborcza w Szczecinie
Okręgowa Komisja Wyborcza w Szczecinie
2. Anna Sienkiewicz
3. Mariusz Nawrocki
4. Szymon Szymczak
5. Radosław Zych
6. Jakub Baranowski
7. Michalina Uczciwek
8. Patryk Kupis
Dokumenty powiązane
Jeżeli chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów powiązanych, zaloguj się do LEX-a Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów dostęp testowy »