Powołanie na stanowisko sędziego.

Monitor Polski

M.P.2001.8.125

| Akt indywidualny
Wersja od: 8 marca 2001 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 16 stycznia 2001 r.
o powołaniu na stanowisko sędziego.

nr 112-2-01

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483), zgodnie z wnioskiem Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby:

I.

na stanowisko sędziego Sądu Apelacyjnego:

1.
Halina KIRYŁO - w Katowicach
2.
Wojciech Michał KOŚCIOŁEK - w Krakowie
3.
Andrzej Edward SOLARZ - w Krakowie

II.

na stanowisko sędziego Sądu Okręgowego:

4.
Ewa BARNASZEWSKA - we Wrocławiu
5.
Wojciech Bogusław BORODZIUK - w Bydgoszczy
6.
Jerzy Kazimierz BORTKIEWICZ - w Bydgoszczy
7.
Ryszard Andrzej FURMAN - w Katowicach
8.
Elżbieta Ewa GAWDA - w Zamościu
9.
Ewa Beata GŁOWACKA - we Wrocławiu
10.
Leszek Henryk GUZA - w Katowicach
11.
Włodzimierz Jerzy HILLA - w Bydgoszczy
12.
Alicja Mirosława JASZCZAK-SIKORA - w Olsztynie
13.
Agnieszka KACZMARCZYK - w Bielsku-Białej
14.
Janina Kazimiera KLIMKIEWICZ - w Słupsku
15.
Mirosława Ewa KOWALSKA - w Warszawie
16.
Małgorzata Urszula LAMPARSKA - we Wrocławiu
17.
Jadwiga Tamara MAK - we Wrocławiu
18.
Jerzy Stanisław MENZEL - we Wrocławiu
19.
Marzena Katarzyna MĘDRZEJEWSKA - we Wrocławiu
20.
Wiesława Anna NAMIRSKA - w Bielsku-Białej
21.
Maria PANKIEWICZ - w Zielonej Górze
22.
Elżbieta PIECHOWIAK - w Bydgoszczy
23.
Karina Aniela SKOWRON - w Katowicach
24.
Małgorzata Maria ŚMIETANA - we Wrocławiu
25.
Krzysztof Mirosław STARYK - w Olsztynie
26.
Iwona Krystyna TOBÓR - w Katowicach
27.
Iwona Maria WAŃCZURA - w Katowicach
28.
Maria Jolanta WERPACHOWSKA - w Radomiu
29.
Krystyna WIŚNIEWSKA-DROBNY - w Katowicach
30.
Wojciech Jerzy WILCZEK - w Katowicach
31.
Marek ŻURECKI - w Katowicach

III.

na stanowisko sędziego Sądu Rejonowego:

32.
Alicja Małgorzata AUBRECHT-PRĄDZYŃSKA - w Człuchowie
33.
Izabela Maria BACA-CHMURA - dla Wrocławia-Śródmieścia

we Wrocławiu

34.
Ryszard BIEGUN - w Żywcu
35.
Małgorzata Maria BILICKA - dla m. st. Warszawy

w Warszawie

36.
Katarzyna Aleksandra CAPAŁOWSKA - dla Warszawy-Mokotowa

w Warszawie

37.
Piotr Norbert DRĄŻKIEWICZ - w Bydgoszczy
38.
Rafał Bronisław FIDENKIEWICZ - dla Krakowa-Śródmieścia

w Krakowie

39.
Elżbieta Helena GRZECZKA - w Lubaczowie
40.
Beata GUTKOWSKA - w Wołominie
41.
Anita Agnieszka GÓRECKA - dla Warszawy-Pragi

w Warszawie

42.
Dorota Lidia JANEK - w Nowym Sączu
43.
Agnieszka JAROSZ - dla m. st. Warszawy

w Warszawie

44.
Jarosław Adam KLIMCZAK - w Bielsku-Białej
45.
Piotr Grzegorz KLUZ - w Rzeszowie
46.
Janusz Andrzej KNAPCZYK - w Nowym Targu
47.
Joanna Monika KNAPIŃSKA - w Lublińcu
48.
Anna Magdalena KONDRACKA - w Przemyślu
49.
Teresa Anna LATOCHA - w Wadowicach
50.
Izabela Małgorzata LEWANDOWSKA-SOKÓŁ - dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
51.
Agnieszka Irena MARSZAŁEK - w Inowrocławiu
52.
Jacek MATUSIK - dla Warszawy-Pragi

w Warszawie

53.
Agata Halina MIESZCZAK - w Suchej Beskidzkiej
54.
Agnieszka Anna NIKLAS-BIBIK - w Słupsku
55.
Michał Jakub NIEDŹWIEDŹ - dla Krakowa-Śródmieścia

w Krakowie

56.
Bartłomiej RAKOCA - w Bydgoszczy
57.
Andrzej REMBOWSKI - dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
58.
Andrzej Maciej ROMAN - w Cieszynie
59.
Małgorzata RYBICKA-PAKUŁA - dla Warszawy-Pragi

w Warszawie

60.
Maria Dorota SATORA - dla Krakowa-Podgórza

w Krakowie

61.
Piotr Andrzej SKRZYSZOWSKI - dla Krakowa-Śródmieścia

w Krakowie

62.
Ewa Leokadia STEFAŃSKA - dla Warszawy-Mokotowa

w Warszawie

63.
Adrianna Karolina SZEWCZYK-KUBAT - dla Warszawy-Mokotowa

w Warszawie

64.
Marcin ŚWITALSKI - w Bielsku-Białej
65.
Marcin TACZALSKI - w Tucholi
66.
Piotr TOMASZEK - dla Krakowa-Śródmieścia

w Krakowie

67.
Arkadiusz Marek TOMCZAK - dla m. st. Warszawy

w Warszawie

68.
Anna WARAKOMSKA-ŁYSIAK - w Inowrocławiu