Monitor Polski

M.P.2016.511

| Akt indywidualny
Wersja od: 15 czerwca 2016 r.

POSTANOWIENIE Nr 1130.6.2016
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 14 kwietnia 2016 r.
o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:

I.

 na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego:

1. Aleksandra Maria KEMPCZYŃSKA - w Warszawie
2. Barbara Ewa KOSUB - w Krakowie
3. Jacek Marek PASIKOWSKI - w Łodzi
4. Maria Barbara PIERZYCKA-PAJĄK - w Katowicach
5. Anna Urszula RODAK - w Łodzi
6. Marta SZEREL - w Warszawie

II.

 na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:

7. Jerzy BOGACZ - w Nowym Sączu
8. Małgorzata KAMYKOWSKA - Warszawa-Praga w Warszawie
9. Iwona Katarzyna KOWALCZYK - w Częstochowie
10. Grzegorz Andrzej KOWOLIK - w Opolu
11. Tomasz KRAWCZYK - w Łodzi
12. Wioletta Renata KUBASIEWICZ - w Łodzi
13. Iwona Maria MATYJAS - w Łodzi
14. Waldemar Edmund NAWROCKI - w Tarnowie
15. Ewa OKNIŃSKA - w Olsztynie
16. Andrzej REMBOWSKI - w Łodzi
17. Jagna Małgorzata RUMIŃSKA - w Katowicach
18. Roman Michał TROLL - w Gliwicach
19. Agnieszka Anna WILCZYŃSKA - w Łodzi

III.

 na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

20. Maja Lidia AMBROŻEK - dla Wrocławia-Śródmieścia

we Wrocławiu

21. Wioletta Anna ВACHURSKA-ŚWIĘСIOWSKA - w Przemyślu
22. Ewa Maria BEDNARCZYK - w Grójcu
23. Krzysztof CISŁAK - w Grodzisku Mazowieckim
24. Krzysztof Szczepan DŁUGI - w Głogowie
25. Magdalena DUDEK - w Pile
26. Monika Jolanta DUŻ - dla Warszawy-Mokotowa

w Warszawie

27. Tomasz Maciej DYKO - w Radziejowie
28. Adam JAWORSKI - dla Warszawy Pragi-Południe

w Warszawie

29. Jakub Tomasz KOWALCZYK - dla Warszawy-Mokotowa

w Warszawie

30. Monika Kinga KRUEGER - Katowice-Zachód w Katowicach
31. Magdalena KWIATKOWSKA - w Łobzie
32. Katarzyna LIPSKA-JĘDRUCH - dla Warszawy-Woli w Warszawie
33. Renata Teresa MAJ - w Bartoszycach
34. Małgorzata MALINOWSKA - w Suwałkach
35. Łukasz MALINOWSKI - dla Warszawy-Mokotowa

w Warszawie

36. Paulina MARSZAŁEK - dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
37. Piotr MICHOWIECKI - w Mińsku Mazowieckim
38. Janusz Krzysztof NOWAK - w Oświęcimiu
39. Monika Anna OLSZOWIEC - w Zgierzu
40. Sylwia RACZYŃSKA - dla Wrocławia-Krzyków

we Wrocławiu

41. Anna RAFALSKA - dla Warszawy-Mokotowa

w Warszawie

42. Agnieszka Magdalena RICHERT - w Wejherowie
43. Marcin Ryszard ROPIAK - dla Warszawy-Mokotowa

w Warszawie

44. Justyna Sylwia RYŁKO - w Szydłowcu
45. Paweł Krystian RYNKO - w Olsztynie
46. Katarzyna Agnieszka SENDOREK - w Bochni
47. Ewa Joanna SKOWRON - dla Wrocławia-Śródmieścia

we Wrocławiu

48. Anna Teresa SZEWCZYK - w Miastku
49. Krzysztof Marek SZWAK - w Chojnicach
50. Wojciech Józef WALICKI - w Przemyślu
51. Agnieszka WAWRZYŃCZYK-KLUZIK - w Rybniku
52. Karolina WIŚNIEWSKA-OKOŃ - dla Warszawy-Śródmieścia

w Warszawie