Monitor Polski

M.P.2016.272

| Akt indywidualny
Wersja od: 22 marca 2016 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 28 stycznia 2016 r.
o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 1130.1.2016

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:

I.

 na stanowisku sędziego Naczelnego Sądu Administracyjnego:

1. Iwona Marzena BOGUCKA
2. Lidia CIECHOMSKA-FLOREK
3. Grażyna NASIEROWSKA
4. Jerzy SIEGIEŃ
5. Andrzej Przemysław SKOCZYLAS
6. Jolanta Łucja SOKOŁOWSKA
7. Mirosław Jan TRZECKI

II.

 na stanowisku sędziego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego:

8. Marcin Stanisław KAMIŃSKI - w Rzeszowie

III.

 na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego:

9. Grażyna Małgorzata JAKUBOWSKA - w Lublinie
10. Magdalena Danuta KUCZYŃSKA - w Lublinie
11. Ewa MIERZEJEWSKA - w Lublinie
12. Dariusz Adam PŁACZEK - w Krakowie
13. Izabela Mariola POSPIESKA - w Poznaniu
14. Ewa Maria SOLECKA - w Katowicach

IV.

 na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:

15. Sylwia Małgorzata BAŃKA-MROZEWSKA - w Jeleniej Górze
16. Beata Renata KRAWCZYK - w Radomiu
17. Ewa PIOTROWSKA - w Gdańsku
18. Monika Agnieszka ROSŁAN-KARASIŃSKA - Warszawa-Praga w Warszawie
19. Tomasz Jakub SPROCH - w Jeleniej Górze
20. Monika Brygida STRZYŻEWSKA - w Ostrołęce
21. Ryszard SUŁTANOWSKI - w Jeleniej Górze
22. Aleksandra SZATKOWSKA - we Włocławku
23. Jarosław Ryszard TURCZYN - w Słupsku
24. Hubert Tomasz WICIK - w Kielcach
25. Jacek WOJDYN - w Sieradzu

V.

 na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

26. Katarzyna Anna BARTOSIEWICZ - w Grudziądzu
27. Radosław Adam BARTOSZEWSKI - dla m.st. Warszawy w Warszawie
28. Magdalena Maria BOJARSKA - Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
29. Natalia Helena BONOWICZ - w Inowrocławiu
30. Magdalena Krystyna CEKIERA-BANAŚ - dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
31. Joanna CHUDEK - dla m.st. Warszawy w Warszawie
32. Dominika Edyta CZARNECKA - w Tczewie
33. Anna GŁĄBIKOWSKA - dla m.st. Warszawy w Warszawie
34. Mariusz Marcin JURKIEWICZ - dla m.st. Warszawy w Warszawie
35. Aneta KAFTAŃSKA - dla m.st. Warszawy w Warszawie
36. Aleksander Michał KASPROWICZ - dla m.st. Warszawy w Warszawie
37. Malwina Jolanta KOSTYSZYN-KRUPIŃSKA - w Dąbrowie Górniczej
38. Beata Grażyna KOZIOŁEK - w Ostrowi Mazowieckiej
39. Karolina Anna KOZIEŁ - w Kościerzynie
40. Ewa Monika KRÓL-LASOTA - dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
41. Małgorzata Agnieszka KURJATA - w Krotoszynie
42. Agnieszka Monika LESZCZYŃSKA - w Łęczycy
43. Olga Śnieżna LEŚNIAK - dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
44. Paweł Franciszek LONGIER - w Gnieźnie
45. Paweł Jan ŁUCZYŃSKI - w Gliwicach
46. Bartłomiej MARCHLEWSKI - w Zabrzu
47. Agnieszka Małgorzata MARCZEWSKA-BAŁDYGA - w Bydgoszczy
48. Anna Ewa MIŚ - w Dzierżoniowie
49. Alicja MLECZKO - w Chrzanowie
50. Konrad Sebastian MOSTOWIK - w Świebodzinie
51. Anna Grażyna OSTROWSKA - w Oławie
52. Magdalena Maria PNIEWSKA - w Brodnicy
53. Anna Nadia RAPACZ - dla m.st. Warszawy w Warszawie
54. Rafał Mariusz ROMATOWSKI - we Włocławku
55. Żaneta SELIGA-KACZMAREK - dla m.st. Warszawy w Warszawie
56. Joanna SOBIECHART - dla m.st. Warszawy w Warszawie
57. Barbara Lucyna STACH-ŻYDOWSKA - w Oławie
58. Katarzyna STĘPIEŃ - w Gorzowie Wielkopolskim
59. Natalia STRYCZEK - dla m.st. Warszawy w Warszawie
60. Beata Ewa SZYMAŃSKA - w Starogardzie Gdańskim
61. Marlena Monika WARZYBOK - dla m.st. Warszawy w Warszawie
62. Magdalena Grażyna WIERZEJSKA - w Bartoszycach
63. Monika WOJCIECHOWSKA - dla m.st. Warszawy w Warszawie
64. Agnieszka Teresa WROŃSKA-MACHNICKA - dla Łodzi-Widzewa w Łodzi
65. Maciej WÓJCICKI - dla m.st. Warszawy w Warszawie
66. Barbara WÓJCIK - dla m.st. Warszawy w Warszawie
67. Monika Małgorzata ZAŃ - dla m.st. Warszawy w Warszawie
68. Jarosław ZARĘBSKI - dla m.st. Warszawy w Warszawie
69. Karina Andżelika ZIÓŁKOWSKA - dla m.st. Warszawy w Warszawie