Monitor Polski

M.P.2016.87

| Akt indywidualny
Wersja od: 26 stycznia 2016 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 9 grudnia 2015 r.
o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 1130.16.2015

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:

I. na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego:
1. Barbara Danuta BARAN - w Krakowie
2. Beata GÓRSKA - w Szczecinie
II. na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:
3. Szymon Jędrzej BLOK - w Poznaniu
4. Izabela Joanna DEHMEL - w Poznaniu
5. Marta Barbara DUNAJSKA - w Płocku
6. Katarzyna Anna GOZDAWA-GRAJEWSKA - w Gliwicach
7. Aneta Ewa JAGODZIŃSKA - w Kielcach
8. Anna Magdalena JÓŹWIAK - w Łodzi
9. Anna KLIMAS - w Koninie
10. Magdalena Anna KLIMOWICZ-SIEMBIEDA - we Wrocławiu
11. Piotr Jan KURCZEWSKI - w Poznaniu
12. Magdalena Agnieszka ŁAWRYNOWICZ - w Poznaniu
13. Adam MATUSZOWICZ - w Katowicach
14. Beata Ewa MATYSIK - w Łodzi
15. Małgorzata Natasza PETEJA-ŻAK - w Gliwicach
16. Anna Maria PNIEWSKA - w Kielcach
17. Maria Magdalena PRUSINOWSKA - w Poznaniu
18. Andrzej ROMEK - w Łodzi
19. Urszula SIPIŃSKA-SĘK - w Piotrkowie Trybunalskim
20. Grzegorz Dariusz TYRKA - w Gliwicach
21. Grażyna Małgorzata URBAN - w Gliwicach
22. Janusz WASIECZKO - w Kielcach
23. Paweł Mirosław WIŚNIEWSKI - we Wrocławiu
24. Tomasz Paweł ŻAK - w Poznaniu
III. na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:
25. Tomasz Jan BEBEJEWSKI - Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
26. Adriana Jowita BUŁAWSKA - w Żaganiu
27. Paweł GEISLER - Poznań-Nowe Miasto i Wilda

w Poznaniu

28. Alina Maria GEREMEK - Poznań-Nowe Miasto i Wilda

w Poznaniu

29. Izabela Ewa GRABOWSKA - w Kwidzynie
30. Zofia Janina GROCHOWICZ - w Jastrzębiu-Zdroju
31. Agata Maria JAKUBIEC - w Rybniku
32. Karolina Kinga KOSZYCZAREK - w Kępnie
33. Przemysław KUŁAJ - w Hrubieszowie
34. Magdalena KURPISZ-RYBAK - w Wałbrzychu
35. Anna LEWANDOWSKA - Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
36. Karolina Maria NOWACZYK - w Gostyniu
37. Ewa Małgorzata POSŁOWSKA - w Kielcach
38. Karolina Łucja ROKITA-KORNASIEWICZ - w Przemyślu
39. Ewelina Marta SOŁTYSIK - dla Krakowa-Nowej Huty

w Krakowie

40. Karolina Mariola SZYMALA - w Stargardzie Szczecińskim
41. Monika Maria WIECZOREK - w Kielcach
42. Iwona Maria ZAJĄC-BANGE - Poznań-Grunwald i Jeżyce

w Poznaniu