Powołanie do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego.

Monitor Polski

M.P.2015.1100

| Akt indywidualny
Wersja od: 19 listopada 2015 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 17 września 2015 r.
o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 1130.13.2015

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:

I.

 na stanowisku sędziego Naczelnego Sądu Administracyjnego:

1.
Joanna ZABŁOCKA

II.

 na stanowisku sędziego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego:

2.
Krzysztof Sławomir DZIEDZIC - w Gorzowie Wielkopolskim
3.
Ewa Violetta KOWALCZYK - w Lublinie
4.
Beata MACHCIŃSKA - w Gliwicach
5.
Bożena Barbara ZWOLENIK - w Warszawie

III.

 na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego:

6.
Sławomir BAGIŃSKI - w Białymstoku
7.
Izabela Barbara HALIK - w Poznaniu
8.
Sławomir Mirosław LERMAN - w Łodzi
9.
Bogusław SUTER - w Białymstoku
10.
Bogdan Jerzy ZIEMIAŃSKI - w Rzeszowie

IV.

 na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:

11.
Dorota Maria CZYŻEWSKA - w Warszawie
12.
Maciej Wojciech DUTKOWSKI - w Katowicach
13.
Anna Krystyna HOŁA - w Katowicach
14.
Ewa KACZMAREK-KOT - w Zielonej Górze
15.
Dagmara Marta KOS - w Sieradzu
16.
Beata Irena KUROWSKA - w Olsztynie
17.
Joanna RYBIŃSKA - w Katowicach
18.
Piotr Sylwester SEMPER - w Katowicach
19.
Dariusz Sylwester ŚWIEŻYŃSKI - w Kaliszu
20.
Agnieszka TROĆ - w Siedlcach
21.
Alicja WIŚNIEWSKA - w Suwałkach

V.

 na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

22.
Marcin AFFELSKI - w Tucholi
23.
Joanna AKTYL - dla Warszawy-Woli w Warszawie
24.
Marcin BORKOWSKI -w Zawierciu
25.
Marta BRICK -w Lublińcu
26.
Aneta Magdalena BRYSZEWSKA - dla Warszawy-Woli w Warszawie
27.
Małgorzata Dorota DROGOWSKA - w Inowrocławiu
28.
Aneta Katarzyna DZIERZGWA - w Nowej Soli
29.
Ewelina ELERTOWICZ-SKOWERA - dla Warszawy-Woli

w Warszawie

30.
Marta GIERSZEWSKA - w Tucholi
31.
Magdalena Maria GŁADYSZ - w Tarnowskich Górach
32.
Ewelina GOŹDZIK - w Tomaszowie Mazowieckim
33.
Anna Elżbieta GOŁĘBIOWSKA - w Oleśnicy
34.
Joanna Alicja GÓRNIAK-PONOŚ - w Zielonej Górze
35.
Piotr GRENDA - dla Warszawy-Mokotowa

w Warszawie

36.
Joanna GRZANKA-MICHÓR - w Środzie Śląskiej
37.
Katarzyna Ewa JAKUBOWSKA-MELA - dla Warszawy Pragi-Południe

w Warszawie

38.
Ewa JUSYPENKO - w Trzebnicy
39.
Agnieszka KALINOWSKA-SŁUGOCKA - w Bydgoszczy
40.
Rafał Bogumił KAZIMIERSKI - w Radzyniu Podlaskim
41.
Marcin KLĄSKAŁA - dla Wrocławia-Śródmieścia

we Wrocławiu

42.
Joanna Renata KŁACZYŃSKA - w Piotrkowie Trybunalskim
43.
Dorota KONARZEWSKA - w Suwałkach
44.
Damian Jan KOSSOWSKI - w Białej Podlaskiej
45.
Katarzyna Anna KOT - w Chrzanowie
46.
Małgorzata KULIKOWSKA - w Wysokiem Mazowieckiem
47.
Magdalena Maria KUNTER-KWIATKOWSKA - w Tucholi
48.
Agata Jolanta MAKOWSKA-BONIECKA - w Chełmnie
49.
Izabela MAŃKO - w Mińsku Mazowieckim
50.
Anna Wiesława MEJKA - Gdańsk-Południe w Gdańsku
51.
Monika Anna MLECZKO-PAWLIKOWSKA - w Chełmnie
52.
Aleksandra Barbara OSSOWSKA - w Starogardzie Gdańskim
53.
Bartosz PASZKIEWICZ - w Bełchatowie
54.
Mateusz Marek PIETRZYK - w Chrzanowie
55.
Piotr Henryk POŁCZYŃSKI - Gdańsk-Północ w Gdańsku
56.
Joanna Aneta SKIBA - w Grójcu
57.
Katarzyna Joanna STUDZIŃSKA - w Grójcu
58.
Andrzej SZARZYŃSKI - w Inowrocławiu
59.
Joanna SZWEDKOWICZ - dla Warszawy-Woli

w Warszawie

60.
Marta SZYMANSKA-WŁODARCZYK - w Inowrocławiu
61.
Radosław Grzegorz TRZECIAK - w Nakle nad Notecią
62.
Michalina Agnieszka WALAT-LIS - w Wadowicach
63.
Marek WOŹNIAK - w Malborku
64.
Renata WROŃSKA - w Wadowicach