Monitor Polski

M.P.2015.1100

| Akt indywidualny
Wersja od: 19 listopada 2015 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 17 września 2015 r.
o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 1130.13.2015

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:

I.

 na stanowisku sędziego Naczelnego Sądu Administracyjnego:

1. Joanna ZABŁOCKA

II.

 na stanowisku sędziego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego:

2. Krzysztof Sławomir DZIEDZIC - w Gorzowie Wielkopolskim
3. Ewa Violetta KOWALCZYK - w Lublinie
4. Beata MACHCIŃSKA - w Gliwicach
5. Bożena Barbara ZWOLENIK - w Warszawie

III.

 na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego:

6. Sławomir BAGIŃSKI - w Białymstoku
7. Izabela Barbara HALIK - w Poznaniu
8. Sławomir Mirosław LERMAN - w Łodzi
9. Bogusław SUTER - w Białymstoku
10. Bogdan Jerzy ZIEMIAŃSKI - w Rzeszowie

IV.

 na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:

11. Dorota Maria CZYŻEWSKA - w Warszawie
12. Maciej Wojciech DUTKOWSKI - w Katowicach
13. Anna Krystyna HOŁA - w Katowicach
14. Ewa KACZMAREK-KOT - w Zielonej Górze
15. Dagmara Marta KOS - w Sieradzu
16. Beata Irena KUROWSKA - w Olsztynie
17. Joanna RYBIŃSKA - w Katowicach
18. Piotr Sylwester SEMPER - w Katowicach
19. Dariusz Sylwester ŚWIEŻYŃSKI - w Kaliszu
20. Agnieszka TROĆ - w Siedlcach
21. Alicja WIŚNIEWSKA - w Suwałkach

V.

 na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

22. Marcin AFFELSKI - w Tucholi
23. Joanna AKTYL - dla Warszawy-Woli w Warszawie
24. Marcin BORKOWSKI -w Zawierciu
25. Marta BRICK -w Lublińcu
26. Aneta Magdalena BRYSZEWSKA - dla Warszawy-Woli w Warszawie
27. Małgorzata Dorota DROGOWSKA - w Inowrocławiu
28. Aneta Katarzyna DZIERZGWA - w Nowej Soli
29. Ewelina ELERTOWICZ-SKOWERA - dla Warszawy-Woli

w Warszawie

30. Marta GIERSZEWSKA - w Tucholi
31. Magdalena Maria GŁADYSZ - w Tarnowskich Górach
32. Ewelina GOŹDZIK - w Tomaszowie Mazowieckim
33. Anna Elżbieta GOŁĘBIOWSKA - w Oleśnicy
34. Joanna Alicja GÓRNIAK-PONOŚ - w Zielonej Górze
35. Piotr GRENDA - dla Warszawy-Mokotowa

w Warszawie

36. Joanna GRZANKA-MICHÓR - w Środzie Śląskiej
37. Katarzyna Ewa JAKUBOWSKA-MELA - dla Warszawy Pragi-Południe

w Warszawie

38. Ewa JUSYPENKO - w Trzebnicy
39. Agnieszka KALINOWSKA-SŁUGOCKA - w Bydgoszczy
40. Rafał Bogumił KAZIMIERSKI - w Radzyniu Podlaskim
41. Marcin KLĄSKAŁA - dla Wrocławia-Śródmieścia

we Wrocławiu

42. Joanna Renata KŁACZYŃSKA - w Piotrkowie Trybunalskim
43. Dorota KONARZEWSKA - w Suwałkach
44. Damian Jan KOSSOWSKI - w Białej Podlaskiej
45. Katarzyna Anna KOT - w Chrzanowie
46. Małgorzata KULIKOWSKA - w Wysokiem Mazowieckiem
47. Magdalena Maria KUNTER-KWIATKOWSKA - w Tucholi
48. Agata Jolanta MAKOWSKA-BONIECKA - w Chełmnie
49. Izabela MAŃKO - w Mińsku Mazowieckim
50. Anna Wiesława MEJKA - Gdańsk-Południe w Gdańsku
51. Monika Anna MLECZKO-PAWLIKOWSKA - w Chełmnie
52. Aleksandra Barbara OSSOWSKA - w Starogardzie Gdańskim
53. Bartosz PASZKIEWICZ - w Bełchatowie
54. Mateusz Marek PIETRZYK - w Chrzanowie
55. Piotr Henryk POŁCZYŃSKI - Gdańsk-Północ w Gdańsku
56. Joanna Aneta SKIBA - w Grójcu
57. Katarzyna Joanna STUDZIŃSKA - w Grójcu
58. Andrzej SZARZYŃSKI - w Inowrocławiu
59. Joanna SZWEDKOWICZ - dla Warszawy-Woli

w Warszawie

60. Marta SZYMANSKA-WŁODARCZYK - w Inowrocławiu
61. Radosław Grzegorz TRZECIAK - w Nakle nad Notecią
62. Michalina Agnieszka WALAT-LIS - w Wadowicach
63. Marek WOŹNIAK - w Malborku
64. Renata WROŃSKA - w Wadowicach