Monitor Polski

M.P.2015.589

| Akt indywidualny
Wersja od: 10 lipca 2015 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 7 maja 2015 r.

nr 1130.6.2015

o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

(M.P. z dnia 10 lipca 2015 r.)

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:

I.

 na stanowisku sędziego Naczelnego Sądu Administracyjnego

1. Andrzej JAGIEŁŁO

II.

 na stanowisku sędziego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego

2. Bolesław STACHURA - w Szczecinie

III.

 na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego

3. Małgorzata Beata JANICZ - w Warszawie
4. Barbara Ewa NITA-ŚWIATŁOWSKA - w Krakowie
5. Ewa Teresa STRYCZYŃSKA - w Warszawie

IV.

 na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego

6. Magdalena Maria CHRZANOWSKA - w Gdańsku
7. Agnieszka Maria DOMAŃSKA-JAKUBOWSKA - w Łodzi
8. Krystyna Maria MIZAK - w Gdańsku
9. Agnieszka Magdalena OLEJNICZAK-KOSIARA - w Łodzi
10. Małgorzata Justyna PILARCZYK - w Kaliszu
11. Łukasz WILKOWSKI - w Płocku

V.

 na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego

12. Małgorzata Ewelina ANDRZEJKOWICZ - Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
13. Waldemar Stanisław BOCHENEK - w Złotoryi
14. Anna BOSIACKA - Gdańsk-Północ w Gdańsku
15. Małgorzata Jolanta BURAS - w Świeciu
16. Piotr Kazimierz CHAŃKO - dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
17. Marta Teresa DOBROWOLSKA - dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie
18. Marta Maria DOMAŃSKA-BAMBER - Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
19. Magdalena DROBNIK-OTRĘBA - Gdańsk-Południe w Gdańsku
20. Paulina Anna FIDZIŃSKA-ADAMSKA - dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
21. Łukasz FÓRMANKIEWICZ - w Ostrowie Wielkopolskim
22. Marzena Maria GANCARZ - Gdańsk-Północ w Gdańsku
23. Beata Ewa GŁUSZAK - Gdańsk-Północ w Gdańsku
24. Marta Anna IZMAJŁOWICZ-GÓRALSKA - w Nowym Dworze Mazowieckim
25. Łukasz KACZMAREK - w Lesznie
26. Katarzyna Maria KOLONDRA - w Cieszynie
27. Karolina Magdalena KOROTCZUK-SZCZEPANIAK - w Oleśnicy
28. Anna Agnieszka KRZYSTOLIK - w Wodzisławiu Śląskim
29. Krzysztof Wojciech KWIATKOWSKI - Katowice-Wschód w Katowicach
30. Dawid Marcin MACIEJEWSKI - w Sopocie
31. Andrzej Leszek MISZCZAK - w Gorzowie Wielkopolskim
32. Magdalena Marianna ROBAKOWSKA - w Dąbrowie Górniczej
33. Klaudia SARAPATA - dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
34. Anna SUROWIEC - w Starachowicach
35. Marta ŚCISŁOWSKA - Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
36. Paulina WARZEL-MIKOWSKA - dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
37. Joanna Maria ŻUROMSKA - w Przasnyszu