Powołanie do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego.

Monitor Polski

M.P.2011.39.429

| Akt indywidualny
Wersja od: 25 maja 2011 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 6 kwietnia 2011 r.
o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 1130-5-2011

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:

I.

na stanowisku sędziego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego:

1. Marek KRAWCZAK - w Warszawie

2. Aneta LEMIESZ - w Warszawie

3. Dariusz PIROGOWICZ - w Warszawie

4. Jolanta Małgorzata SUDOŁ - w Gdańsku

II.

na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego:

5. Grzegorz Tadeusz KRĘŻOŁEK - w Krakowie

III.

na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:

6. Tomasz Franciszek BOROWCZAK - w Poznaniu

7. Paweł Artur DARMOŃ - w Krakowie

8. Krzysztof Andrzej GODLEWSKI - w Poznaniu

9. Anna Anita GORDON-GRALAK - w Krakowie

10. Beata Maria ŁOMNICKA - w Krakowie

11. Leszek Piotr MIAZEK - w Koszalinie

12. Anna Barbara ORAŃSKA-ZDYCH - we Wrocławiu

IV.

na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

13. Katarzyna Małgorzata ADAMCZYK - w Raciborzu

14. Maria Bronisława BRADTKE - Gdańsk-Południe w Gdańsku

15. Maciej Cezary CZUBAK - w Tomaszowie Lubelskim

16. Renata DĄBROWSKA - we Włocławku

17. Magdalena Zuzanna DĄBROWSKA-CZEKAJ - w Tarnowskich Górach

18. Piotr Wojciech FOLIK - w Grójcu

19. Izabela Mirosława GACKOWSKA - w Gliwicach

20. Ewa JAWORSKA-GÓRAL - w Gliwicach

21. Katarzyna Magdalena KAWALEC - w Tomaszowie Lubelskim

22. Barbara Maria KOWALCZYK - w Grójcu

23. Sebastian Bolesław KRAWCZYK - w Tomaszowie Lubelskim

24. Tomasz Piotr KRUPSKI - w Tarnowskich Górach

25. Sonia Barbara LASOTA-ZAWISZA - w Rybniku

26. Iwona Marta ŁAKOMIEC - w Miastku

27. Marcin Konrad MATUSIAK - w Tczewie

28. Marcin Jerzy OLEŚKO - w Piotrkowie Trybunalskim

29. Małgorzata ORZECH-PLACEK - dla Warszawy Pragi-Południe

w Warszawie

30. Marta Karolina OWSIANNY - w Bydgoszczy

31. Patrycja PACHOLSKA-STOLARZ - w Inowrocławiu

32. Monika PAWLICA - w Bartoszycach

33. Małgorzata PIOTROWSKA - w Głogowie

34. Joanna PLUTA-LITAWA - w Wodzisławiu Śląskim

35. Paweł Jan PSZCZÓŁKA - w Grójcu

36. Joanna Magdalena RADLIŃSKA-KOSTRUBAŁA - w Grójcu

37. Małgorzata Elżbieta REDMERSKA-GÓRNA - w Brodnicy

38. Agnieszka RUDOL - w Bydgoszczy

39. Anna SOWA - w Hrubieszowie

40. Lidia Wioletta STAŚKIEWICZ - w Słupsku

41. Gertruda Emilia TRZECIAK - dla Warszawy-Mokotowa

w Warszawie

42. Stanisław WOJCIECHOWSKI - dla Warszawy-Mokotowa

w Warszawie

43. Agnieszka Anna ZALEŚNA - dla Warszawy Pragi-Południe

w Warszawie