Powołanie do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego.
Monitor Polski
M.P.2009.63.842
Akt indywidualny Wersja od: 1 października 2009 r.
POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 18 sierpnia 2009 r.
o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego
nr 1130-33-09
Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:
I.
na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego w Sądzie Okręgowym:
na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego w Sądzie Okręgowym:
1.
Maria ANTECKA - w Łodzi2.
Anna BARTOSZEWSKA - w Sieradzu3.
Zbigniew BEDNARSKI - w Częstochowie4.
Czesław BEGIER - w Poznaniu5.
Alicja BIELAN - w Kaliszu6.
Janusz BLICHARSKI - w Słupsku7.
Teresa Maria BŁASZAK - w Poznaniu8.
Krystyna BŁASZCZYK - w Legnicy9.
Ewa Urszula BŁESIŃSKA - w Olsztynie10.
Ryszard BOGUSIAK - w Łodzi11.
Zdzisław BOJANOWSKI - w Częstochowie12.
Alicja BYDŁOWSKA - w Kaliszu13.
Marek CELEJ - w Warszawie14.
Wojciech CERSKI - w Łodzi15.
Janusz CHMIEL - w Gliwicach16.
Jan DELA - w Rzeszowie17.
Ewa FABIRKIEWICZ - w Płocku18.
Krystyna FAŚCISZEWSKA-RĄBA - w Katowicach19.
Adam GACA - w Przemyślu20.
Krystyna GAJDA - w Krakowie21.
Marzena GŁUCHOWSKA - w Kaliszu22.
Piotr GREGIER - w Jeleniej Górze23.
Henryk HAAK - w Kaliszu24.
Hanna HEJDUK - w Poznaniu25.
Wojciech HYŻAK - w Poznaniu26.
Janina IGNASIAK - w Częstochowie27.
Jerzy KAWAŁEK - w Rzeszowie28.
Dorota KOPCIAŁ - w Częstochowie29.
Izabela KORCZYŃSKA - w Kaliszu30.
Józefa KOZERA-DYDUCH - w Katowicach31.
Maria Kazimiera KRÓLIKOWSKA - w Koninie32.
Zdzisław KULPA - w Rzeszowie33.
Anna LECHOWICZ - w Sieradzu34.
Stanisław ŁĘGOSZ - w Piotrkowie Trybunalskim35.
Bogusław ŁÓJ - w Zielonej Górze36.
Teresa MASTELA - w Krakowie37.
Włodzimierz MAŚLIŃSKI - w Koninie38.
Ewa Maria MIASTKOWSKA - w Koninie39.
Wojciech MISIUDA - w Rzeszowie40.
Barbara MOKRAS - w Kaliszu41.
Hanna MOREJSKA - w Częstochowie42.
Marcin NOWAK - w Gliwicach43.
Andrzej NOWAK - w Częstochowie44.
Ewa NOWAKOWSKA - w Kaliszu45.
Jerzy NOWAKOWSKI - w Kaliszu46.
Hanna NOWOSAD - w Kaliszu47.
Tamara PAWLAK - w Lublinie48.
Maria PETRI - w Katowicach49.
Stanisław PILARCZYK - w Kaliszu50.
Elżbieta PIOTROWSKA-KOSMALA - w Lublinie51.
Grzegorz PLOTA - w Kaliszu52.
Barbara POLAŃSKA-SEREMET - w Tarnowie53.
Elżbieta PORĘBIŃSKA-STĘPIEŃ - w Częstochowie54.
Ewa Barbara PRZYBYSZEWSKA - w Olsztynie55.
Jerzy PUKAS - w Częstochowie56.
Marian RASZEWSKI - w Kaliszu57.
Marek REGULSKI - w Legnicy58.
Stanisław REWER - w Rzeszowie59.
Maria ROPELSKA - w Częstochowie60.
Alfreda SATORY - w Częstochowie61.
Krystyna SERGIEJ - w Lublinie62.
Elżbieta SIERADZKA - w Katowicach63.
Danuta SILSKA - w Poznaniu64.
Adam SIMONI - w Rzeszowie65.
Maria SIMONI-GAŁUSZKA - w Rzeszowie66.
Tadeusz SOBOCIŃSKI - w Kaliszu67.
Janusz SOŁECKI - w Rzeszowie68.
Henryk SORYS - w Katowicach69.
Paweł SPALENIAK - w Poznaniu70.
Władysław STĄCEL - w Rzeszowie71.
Andrzej SZAWEL - w Piotrkowie Trybunalskim72.
Henryka SZWYNGEL - w Częstochowie73.
Celina TARCZOŃ - w Częstochowie74.
Maria TRZEBNA - w Poznaniu75.
Marek TUSIŃSKI - w Częstochowie76.
Leszek TYLIŃSKI - w Bydgoszczy77.
Elżbieta URA - w Rzeszowie78.
Wojciech VOGT - w Kaliszu79.
Grzegorz Roman WARACHOWSKI - w Olsztynie80.
Maciej Paweł WASILEWSKI - w Olsztynie81.
Ewa WĘGROWSKA - w Szczecinie82.
Andrzej WIEJA - w Jeleniej Górze83.
Zofia WILCZYŃSKA - w Gorzowie Wielkopolskim84.
Jacek WILGA - w Legnicy85.
Włodzimierz WOJTASIŃSKI - w Bydgoszczy86.
Bogusław ZAJĄC - w Częstochowie87.
Agnieszka ZAKRZEWSKA - w Warszawie88.
Alojzy ZAWADZKI - we Wrocławiu89.
Małgorzata ZIOŁECKA - w Poznaniu90.
Blanka ZORĘBSKA - w Katowicach91.
Elżbieta ŻABIŃSKA-FRAS - w KatowicachII.
na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego w Sądzie Rejonowym
na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego w Sądzie Rejonowym
92.
Zbigniew AŁASZEWSKI - w Starogardzie Gdańskim93.
Wanda Maria ANDRUSYNA - dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
94.
Urszula BAKIERSKA - w Kwidzynie95.
Ewa BALCERCZAK - w Krośnie Odrzańskim96.
Katarzyna BANKO - w Żorach97.
Waldemar BAŃKA - w Białej Podlaskiej98.
Barbara BARSZCZEWSKA-CZUKWIŃSKA - w Tomaszowie Lubelskim99.
Małgorzata BIENIEK - w Rzeszowie100.
Gabriela BOGACZ - w Cieszynie101.
Anna BOSZKO - we Włocławku102.
Józef CEJMER - w Sokołowie Podlaskim103.
Wiesław CHABECKI - w Inowrocławiu104.
Jerzy CHRUŚCIAK - w Lubaniu105.
Ewa CZAJKOWSKA - w Białymstoku106.
Bożenna CZAPLIŃSKA - w Zgierzu107.
Hanna CZERNIAK-WOŁOCHOWSKA - Gdańsk-Północ w Gdańsku108.
Izabela CZERNICKA - Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
109.
Katarzyna CZERWIŃSKA - w Zgierzu110.
Aleksandra CZUPRYNA - w Tarnowskich Górach111.
Maria CZYŻ-MICHAŁEK - dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
112.
Marta Justyna DĄBROWSKA - w Biłgoraju113.
Kazimierz DEROŃ - w Chełmnie114.
Hanna DOBIESZEWSKA - dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
115.
Grażyna DRAGUŁA - w Lubaniu116.
Władysław DUBIEL - w Janowie Lubelskim117.
Wojciech DUDEK - w Rzeszowie118.
Anna DZIECINNIAK - w Płocku119.
Helena DZIUBA - w Leżajsku120.
Wanda FUDALA - w Nowym Targu121.
Janina FURCZOŃ - w Nowym Targu122.
Jadwiga GAJOS - w Gliwicach123.
Adam GERLACH - w Strzyżowie124.
Andrzej GIERŁACHOWSKI - w Działdowie125.
Janina GIERS-KRZANOWSKA - w Węgrowie126.
Ewa GŁOWACKA - w Inowrocławiu127.
Zdzisław Stanisław GODLEWSKI - w Łomży128.
Maria GOLIK-ANTONIUK - w Bydgoszczy129.
Alicja GÓRAL - w Chodzieży130.
Urszula GREGIER - w Jeleniej Górze131.
Wojciech GRZEBIEŃ - w Jeleniej Górze132.
Iwona GZELA - Katowice-Wschód w Katowicach133.
Maria Jolanta HÄUSLER - w Oleśnie134.
Teresa HILIŃSKA - w Zgierzu135.
Andrzej IWANOWSKI - w Malborku136.
Elżbieta JANOWSKA - dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
137.
Danuta JAŃCZAK-KOSTECKA - Gdańsk-Południe w Gdańsku138.
Magdalena JARZĘBSKA - w Inowrocławiu139.
Anna JASNOSZ - w Nowej Soli140.
Alina JAŹWIECKA - w Zgierzu141.
Maria JEZIERSKA-MIKSZEWICZ - Gdańsk-Północ w Gdańsku142.
Tadeusz Bernard JODŁOWSKI - w Biłgoraju143.
Grażyna KACHLICKA - w Tucholi144.
Danuta KACZEREWSKA - w Zgorzelcu145.
Małgorzata KACZMAREK-KUBIK - Katowice-Zachód w Katowicach146.
Magdalena Hanna KALINOWSKA - dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
147.
Roman KAŁUŻA - w Janowie Lubelskim148.
Anna Małgorzata KAŁUŻYŃSKA - w Tomaszowie Lubelskim149.
Agnieszka KAMIŃSKA - w Dębicy150.
Maria KANIA-MROZEK - w Pszczynie151.
Maria Małgorzata KARBOWSKA - w Działdowie152.
Henryk Jan KIESZ - w Biłgoraju153.
Inga KLIMAS - w Żarach154.
Barbara KŁOS - w Bydgoszczy155.
Grażyna KOBUSZEWSKA-BONIECKA - dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
156.
Mirosław KOŁODZIEJEK - w Garwolinie157.
Jerzy KOSIELA - w Radomiu158.
Hanna KOSZTULSKA-WIŚNIEWSKA - w Inowrocławiu159.
Danuta KOZIKOWSKA - w Kwidzynie160.
Iwona KUBIŃSKA - w Kościanie161.
Sławomir Tomasz KULETA - w Żyrardowie162.
Leszek KUZIAK - w Kłodzku163.
Ewa KUŹNIAR-JUCHA - w Leżajsku164.
Hanna LEDÓCHOWSKA - w Toruniu165.
Maria LEWANDOWSKA - w Bydgoszczy166.
Maria LIPPA - w Rybniku167.
Aleksandra ŁAPKA-CIEŚLIK - w Rzeszowie168.
Tomasz ŁĘTOWSKI - w Toruniu169.
Iwona ŁOWICKA - we Włocławku170.
Zbigniew Stanisław ŁUPINA - w Biłgoraju171.
Krystyna MAJEWSKA - w Inowrocławiu172.
Iwona MAKARSKA - w Ostrowi Mazowieckiej173.
Halina MALISZEWSKA - w Kwidzynie174.
Robert Roman MASŁOWSKI - w Lidzbarku Warmińskim175.
Jolanta MAZUREK - w Bartoszycach176.
Jolanta MAZURKIEWICZ-JAWORSKA - w Toruniu177.
Ewa MELKOWSKA-BUBLIK - w Chełmnie178.
Teresa MERTUSZKA - w Lubaniu179.
Małgorzata MĘCZKOWSKA - dla m.st. Warszawy w Warszawie
180.
Tomasz MIAZGA - w Muszynie181.
Jerzy MIEDZIŃSKI - w Lubaniu182.
Wiesława MIKOŁAJCZAK - w Inowrocławiu183.
Elżbieta MIKUŁA-SZTUKA - w Rzeszowie184.
Elżbieta MINKOWSKA - Szczecin-Centrum w Szczecinie185.
Ewa MROCZEK - w Działdowie186.
Jolanta MUSIEROWICZ - w Kutnie187.
Stefan MYSŁOWSKI - w Krasnymstawie188.
Magdalena NAWOROL - w Rzeszowie189.
Wiesław NEJMAN - we Włocławku190.
Beata NIDERFIER-TURKIEWICZ - w Lubaniu191.
Iwona NOWAK-NĘDZA - Katowice-Zachód w Katowicach192.
Bogusława Joanna OLSZEWSKA-WOJGIENICA - w Giżycku193.
Janusz OLSZEWSKI - w Rzeszowie194.
Piotr OSOWY - w Rzeszowie195.
Halina OSTAFIŃSKA-KOŁACKA - w Kwidzynie196.
Agnieszka OSTROWSKA - w Białej Podlaskiej197.
Wojciech OSTROWSKI - w Białej Podlaskiej198.
Anna PISKOZUB - w Strzyżowie199.
Grzegorz PLIŚ - w Rzeszowie200.
Janina POŁOWIŃCZAK - w Inowrocławiu201.
Bernadeta POSŁUSZNY - w Rzeszowie202.
Grażyna PREISNER-LECH - w Jeleniej Górze203.
Adam PRZYSADA - w Rzeszowie204.
Teresa PUZIO - dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
205.
Jerzy PYCKA - w Łukowie206.
Szymon RABSZTYN - w Bytomiu207.
Pelagia RACHUBA - w Kwidzynie208.
Janina RUPIŃSKA - w Tczewie209.
Marek RUSIN - w Nowym Targu210.
Maria RUTKOWICZ - w Nowym Targu211.
Zdzisława SABAŁA-KLOCEK - w Nowym Targu212.
Lucyna SCHABOWSKA - w Rzeszowie213.
Joanna SIUPKA-MRÓZ - w Bydgoszczy214.
Małgorzata SIWEK - dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie
215.
Barbara SOSZYŃSKA-STEFANOWICZ - w Pabianicach216.
Bogumiła STANIEK - w Świnoujściu217.
Piotr SUJKA - w Rawie Mazowieckiej218.
Anna SZCZEPANEK - w Dębicy219.
Marek SZCZEPANIK - w Węgrowie220.
Grażyna SZCZUBEŁEK - w Złotowie221.
Marek SZYMANEK - w Kwidzynie222.
Magdalena TKACZYK - w Zgierzu223.
Mirela TOCHA-PLATA - w Bydgoszczy224.
Mariola TOMCZYK - w Rypinie225.
Bogdan UDZIK - w Jarocinie226.
Marzena WAGNOWSKA - Szczecin-Centrum w Szczecinie227.
Halina WALUŚ - w Stargardzie Szczecińskim228.
Janusz WASIECZKO - w Sandomierzu229.
Joanna WESOŁOWSKA - we Włocławku230.
Cezary WIECZOREK - w Limanowej231.
Teresa WILIŃSKA - w Janowie Lubelskim232.
Grzegorz WIŚNIEWSKI - w Inowrocławiu233.
Tadeusz Antoni WITKOWSKI - w Działdowie234.
Barbara WITUSZKO - Szczecin-Centrum w Szczecinie235.
Marek WÓJCIK - w Nowym Sączu236.
Robert WYROŚLAK - w Szczecinku237.
Leszek ZAMORSKI - w Strzyżowie238.
Maria ZARZECKA - w Bydgoszczy239.
Wojciech ZELMAŃSKI - w Kwidzynie240.
Katarzyna ZIELIŃSKA-FOLIK - w Gdyni241.
Małgorzata ŻOŁNOWSKA - w Kwidzynie