Powołanie do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego.

Monitor Polski

M.P.2009.37.561

| Akt indywidualny
Wersja od: 24 czerwca 2009 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 27 marca 2009 r.
o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 1130-14-09

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:

I.
na stanowisku sędziego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego:
1.
Jolanta AUGUSTYNIAK-PĘCZKOWSKA - w Warszawie
2.
Dagmara DOMINIK - we Wrocławiu
3.
Cezary Jan KOSTERNA - w Warszawie
4.
Marek Jerzy KRAUS - w Warszawie
5.
Małgorzata Jolanta MALINOWSKA-GRAKOWICZ - we Wrocławiu
6.
Bogdan WOLSKI - w Warszawie
7.
Alojzy Jan WYSZKOWSKI - we Wrocławiu
II.
na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego:
8.
Jacek BŁASZCZYK - w Łodzi
9.
Piotr Mariusz BRODNIAK - w Szczecinie
10.
Przemysław Gerwazy KURZAWA - w Warszawie
11.
Hanna Grażyna MURAS - w Warszawie
12.
Jerzy PASZKOWSKI - w Warszawie
13.
Stanisław RĄCZKOWSKI - we Wrocławiu
14.
Grażyna Danuta SZYBURSKA-WALCZAK - we Wrocławiu
15.
Bogusław Cezary TOCICKI - we Wrocławiu
16.
Grażyna WILK - w Katowicach
17.
Jacek ZAJĄCZKOWSKI - w Łodzi
18.
Ewa Lidia ZALEWSKA - w Warszawie
III.
na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:
19.
Aldona Anna CHRUŚCIEL-STRUSKA - w Słupsku
20.
Regina Zdzisława DUDA-MARCISZEWSKA - we Włocławku
21.
Aneta Małgorzata FIAŁKOWSKA-SOBCZYK - we Wrocławiu
22.
Zbigniew Paweł HARUPA - w Opolu
23.
Grzegorz KARAŚ - we Wrocławiu
24.
Joanna Elżbieta KOPACZYŃSKA-MACAŁA - we Wrocławiu
25.
Katarzyna Maria KWILOSZ-BABIŚ - w Nowym Sączu
26.
Rafał Jacek LISAK - w Krakowie
27.
Adam Kamil MACIŃSKI - we Wrocławiu
28.
Elżbieta Marta MAZUR-SELWA - w Rzeszowie
29.
Agata Izabela MŁYNARCZYK-ŚMIEJA - w Katowicach
30.
Robert Artur MOKRZECKI - w Gorzowie Wielkopolskim
31.
Lucyna Lidia SCHWARZ-OKRZESIK - w Katowicach
32.
Marcin Adam WALKIEWICZ - w Katowicach
33.
Dorota Maria WIERZEJSKA - w Lublinie
IV.
na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:
34.
Dominik Tomasz BARAŃSKI - w Żyrardowie
35.
Joanna Maria BEDNARZ - w Chorzowie
36.
Szymon Jędrzej BLOK - Poznań-Grunwald i Jeżyce

w Poznaniu

37.
Marcin Łukasz BORCUCH - w Pruszkowie
38.
Adam Jakub BOROWICZ - dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
39.
Radosław Miłosz CZARNOŁĘSKI - w Nysie
40.
Grzegorz DANILEWICZ - w Sopocie
41.
Anna Maria FILIPIAK - w Wągrowcu
42.
Arkadiusz GOLIŃCZAK - Poznań-Nowe Miasto

i Wilda w Poznaniu

43.
Halina GROMSKA - w Skarżysku-Kamiennej
44.
Magdalena Aleksandra GUZEK-JASTRZĄB - w Inowrocławiu
45.
Marzena Edyta HENRYCH - dla Krakowa-Śródmieścia

w Krakowie

46.
Michał JAKUBOWSKI - dla Warszawy-Śródmieścia

w Warszawie

47.
Marcin Kacper JASTRZEMSKI - w Pruszkowie
48.
Tadeusz Kazimierz KAŹNICA - Katowice-Wschód

w Katowicach

49.
Maciej KĘSY - w Krośnie Odrzańskim
50.
Jan KŁOSOWSKI - dla Łodzi-Śródmieścia

w Łodzi

51.
Robert KOBUS - w Żyrardowie
52.
Aleksandra Dorota KOCUREK-KĘPA - w Tychach
53.
Aneta Sylwia KORWIN-BIAŁKA - w Nowym Sączu
54.
Małgorzata Monika KOSIŃSKA - w Wieluniu
55.
Marta Anna KOŻUCHOWSKA-WARYWODA - dla Warszawy-Woli

w Warszawie

56.
Krzysztof Karol KREMIS - w Oławie
57.
Aleksandra Zuzanna KRYWIŃSKA - w Zielonej Górze
58.
Patrycja Izabela KUBICKA - Poznań-Grunwald i Jeżyce

w Poznaniu

59.
Monika Agnieszka LASKOWSKA - Gdańsk-Północ w Gdańsku
60.
Katarzyna Jowita LATAŁA - w Kielcach
61.
Tomasz LESZCZYŃSKI - dla Warszawy-Woli

w Warszawie

62.
Justyna Marta LEWANDOWSKA - w Grodzisku Mazowieckim
63.
Monika LIPKA - dla Warszawy-Woli

w Warszawie

64.
Aneta ŁAZARSKA - dla Warszawy-Woli

w Warszawie

65.
Marcin Jerzy MATUSZEWSKI - w Siemianowicach Śląskich
66.
Justyna Elżbieta MISZTAL - dla Warszawy-Żoliborza

w Warszawie

67.
Anita Magdalena MŁYNARCZYK - w Kielcach
68.
Przemysław Jerzy MOŚCICKI - w Nowym Targu
69.
Jarosław Ryszard NOSZCZYK - w Zawierciu
70.
Aleksander Piotr NOWAK - w Ostrzeszowie
71.
Anna NOWAK - w Gostyninie
72.
Magdalena Katarzyna NOWAKOWSKA - w Sierpcu
73.
Agnieszka Jolanta PAŁETKO-MISA - w Świebodzinie
74.
Izabela Maria PIASTOWSKA - w Starogardzie Gdańskim
75.
Liliana Monika PLECH - w Kielcach
76.
Andrzej Franciszek POCZĄTEK - w Jarosławiu
77.
Sławomir POLAK - dla Warszawy-Woli

w Warszawie

78.
Marcin Jacek POLAKOWSKI - dla Warszawy-Żoliborza

w Warszawie

79.
Małgorzata PRZYBYLSKA-LEWANDOWSKA - w Starogardzie Gdańskim
80.
Radosław Czesław RUDNICKI - dla Warszawy-Śródmieścia

w Warszawie

81.
Edyta RUDNIK - w Łasku
82.
Katarzyna SKOWRON - w Bydgoszczy
83.
Mariusz STELMASZCZYK - dla Warszawy-Żoliborza

w Warszawie

84.
Marcin Janusz SZEWCZYK - w Skarżysku-Kamiennej
85.
Beata Małgorzata TURCZYN-TOPYŁA - w Sochaczewie
86.
Ewelina Sylwia URBAN - w Cieszynie
87.
Aleksandra WABNO - w Siemianowicach Śląskich
88.
Izabela Irena WAWRZEŃ - Katowice-Zachód

w Katowicach

89.
Ewa Joanna WIATER - w Kielcach
90.
Piotr Zdzisław WILK - w Busku-Zdroju
91.
Małgorzata WITKOWSKA-SZABŁYKIN - w Głogowie
92.
Mariusz Tomasz WŁODEK - we Włodawie
93.
Agnieszka Elżbieta WODZYŃSKA-RADOMSKA - Poznań-Grunwald i Jeżyce

w Poznaniu

94.
Anna Michalina ZGUD - dla Krakowa-Krowodrzy

w Krakowie

95.
Hubert ŻMIJEWSKI - w Opatowie