Powołanie do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego.

Monitor Polski

M.P.2008.55.492

| Akt indywidualny
Wersja od: 25 lipca 2008 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 15 lipca 2008 r.
o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 1130-11-08

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:

I.na stanowisku sędziego Sądu Najwyższego:
1.Małgorzata Maria GERSDORF
2.Jarosław Wojciech MATRAS
3.Dariusz Sławomir ŚWIECKI
II.na stanowisku sędziego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego:
4.Jerzy Stanisław DRWAL-w Lublinie
5.Małgorzata Alicja FITA-w Lublinie
6.Wojciech Ryszard KRĘCISZ-w Lublinie
7.Katarzyna Dorota KRZYSZTOFOWICZ-w Gdańsku
8.Joanna WOJCIECHOWSKA-w Szczecinie
III.na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego:
9.Cezariusz Andrzej BAĆKOWSKI-we Wrocławiu
10.Krzysztof DEPCZYŃSKI-w Łodzi
11.Małgorzata Urszula MAZURKIEWICZ-TALAGA-w Poznaniu
12.Jacek Krzysztof MICHALSKI-w Lublinie
13.Władysław PAWLAK-w Krakowie
14.Danuta Zofia RYCHLIK-DOBROWOLSKA-we Wrocławiu
15.Beata Ewa SIEWIELEC-w Lublinie
16.Jerzy SKORUPKA-we Wrocławiu
17.Jolanta Barbara TERLECKA-w Lublinie
18.Wojciech ZARĘBA-w Lublinie
IV.na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:
19.Krzysztof CIEMNOCZOŁOWSKI-w Słupsku
20.Agnieszka Katarzyna KLAFETKA-w Szczecinie
21.Piotr Tomasz RAJCZAKOWSKI-w Świdnicy
22.Tomasz UŚCIŁKO-w Suwałkach
V.na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:
23.Marta Anna BANAŚ-GRABEK-w Lidzbarku Warmińskim
24.Jacek BARCZEWSKI-w Olsztynie
25.Dominik Mikołaj BOGACZ-w Częstochowie
26.Karolina Agnieszka BRASZCZYŃSKA-w Częstochowie
27.Magdalena BURDA-w Rzeszowie
28.Arkadiusz Andrzej CICHOCKI-w Zabrzu
29.Krzysztof CZOCHARA-w Dąbrowie Tarnowskiej
30.Katarzyna Anna DIL-w Olecku
31.Remigiusz Piotr DRZEWIECKI-w Nysie
32.Miłosz DUBIEL-w Żorach
33.Magdalena Agnieszka EL-HAGIN-Gdańsk-Południe w Gdańsku
34.Alina Iwona GAŁĘZOWSKA-w Środzie Śląskiej
35.Małgorzata Anna GAŁUSZKA-KOSIK-w Rzeszowie
36.Monika Adriana GLINIECKA-KACZMAREK-w Głogowie
37.Łucja Barbara GRUSZCZYŃSKA-CZAPLA-w Rybniku
38.Marcin Przemysław HEBDA-w Bochni
39.Łukasz Jakub JABŁOŃSKI-dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
40.Maciej Rafał JAKUBOWSKI-w Ostrowie Wielkopolskim
41.Rafał Krzysztof JANISZOWSKI-DOWNAROWICZ-w Piasecznie
42.Magdalena Danuta JASNOWSKA-w Koninie
43.Katarzyna JERKA-w Olsztynie
44.Aleksandra Jadwiga KLIMASARA-w Rybniku
45.Tomasz Marcin KLIMCZAK-w Choszcznie
46.Sławomir Mirosław KLIMKOWSKI-w Prudniku
47.Wojciech KRAWCZYK-w Olsztynie
48.Katarzyna KRUSZEWSKA-SOBCZYK-w Olsztynie
49.Krzysztof KRYGIELSKI-w Olsztynie
50.Wojciech Przemysław KUCIEJEWSKI-w Olsztynie
51.Piotr KUŚ-w Słupcy
52.Sławomir Jerzy LACH-w Rudzie Śląskiej
53.Magdalena Agnieszka ŁAWRYNOWICZ-Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
54.Wioleta MAKOWSKA-w Tczewie
55.Katarzyna Joanna MEDYK-CIEŚLA-dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu
56.Marcelina Ewa MIETELSKA-w Opolu
57.Beata Zofia MŁYNARCZYK-w Łasku
58.Joanna Ewa MROZIŃSKA-w Bydgoszczy
59.Monika NIEDZIAŁKOWSKA-w Olecku
60.Katarzyna OBST-Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
61.Leszek Michał OSIŃSKI-w Golubiu-Dobrzyniu
62.Anna Katarzyna PASEK-GAZDA-w Zielonej Górze
63.Anna Maria PNIEWSKA-w Końskich
64.Monika Helena PODGÓRSKA-SUŁECKA-dla m.st. Warszawy w Warszawie
65.Justyna Maria PORWOŁ-w Gliwicach
66.Adam Fryderyk PROCHACZEK-w Rudzie Śląskiej
67.Magdalena PROCHACZEK-w Zabrzu
68.Mateusz Łukasz PRZESŁAŃSKI-w Częstochowie
69.Bogdan Wincenty RADECKI-w Kole
70.Robert RADZAJEWSKI-w Biłgoraju
71.Rafał Daniel RATAJCZAK-w Kluczborku
72.Agnieszka Aleksandra SERBA-BARANOWSKA-w Strzelcach Opolskich
73.Kamila Joanna SIERPOWICZ-BIGOS-dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
74.Elżbieta SKIERKOWSKA-w Iławie
75.Anna Małgorzata SOBCZAK-dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu
76.Dariusz Wojciech SOSIN-w Tarnowie
77.Agnieszka Teresa STARCZEWSKA-w Gryficach
78.Joanna Lucyna STELMACH-w Kędzierzynie-Koźlu
79.Ireneusz STEMBALSKI-dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
80.Sylwia Ewa SURMACZ-w Biłgoraju
81.Andżelika Jolanta SUWALSKA-w Żaganiu
82.Renata Ewa SZTENDEL-w Ostrowie Wielkopolskim
83.Magdalena Karolina ŚWIST-w Opolu
84.Roman Michał TROLL-w Tarnowskich Górach
85.Joanna Maria WOLNIAKOWSKA-w Kamieniu Pomorskim
86.Beata Dorota WÓJTOWICZ-WOŹNICZKA-dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu
VI.na stanowisku sędziego Wojskowego Sądu Okręgowego:
87.mjr Piotr Krzysztof WYLEGALSKI-w Poznaniu
VII.na stanowisku sędziego Wojskowego Sądu Garnizonowego:
88.kpt. Jacek Bartosz ANTOSZEWSKI-w Zielonej Górze
89.kpt. Hubert Mariusz CAŁKA-w Krakowie
90.kpt. Przemysław Taurion SUSZCZEWICZ-w Poznaniu