Powołanie do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego.
M.P.2008.42.378
Akt indywidualnyPOSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 21 maja 2008 r.
o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego
Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:
I.
na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego:
na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego:
2. Antonina Ewa GRYMEL - w Katowicach
3. Elżbieta Krystyna KARPETA - w Katowicach
4. Ewa Urszula KLIMOWICZ-PRZYGÓDZKA - w Warszawie
5. Marzena MIĄSKIEWICZ - w Warszawie
6. Piotr Tomasz MIREK - w Katowicach
7. Katarzyna Małgorzata PRZYBYLSKA - w Gdańsku
8. Halina Bogusława ZARZECZNA - w Szczecinie
II.
na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:
na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:
10. Ryszard BIEGUN - w Bielsku-Białej
11. Beata Maria BŁASZCZYK - Warszawa-Praga w Warszawie
12. Sebastian Marek BRZOZOWSKI - w Gdańsku
13. Mariola Ewa CHYCZEWSKA - w Gdańsku
14. Bożena MATHEA - w Gdańsku
15. Beata MICHALSKA - w Sieradzu
16. Gabriela Genowefa PERCZYŃSKA - we Włocławku
17. Beata Katarzyna STĘPNIAK - w Gdańsku
18. Rafał Krzysztof TERLECKI - w Gdańsku
III.
na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:
na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:
20. Grzegorz Dominik BARNAK - w Ostródzie
21. Joanna BECIŃSKA - w Toruniu
22. Marek Janusz BICZYK - w Grudziądzu
23. Jan Kazimierz BUCZEK - w Chełmie
24. Joanna Krystyna CHIMOSZ-ŁĄCZEWSKA - w Puławach
25. Katarzyna CZERWIŃSKA-KORAL - w Mysłowicach
26. Urszula Maria DOPIERALSKA - Gdańsk-Północ w Gdańsku
27. Monika DRZEWIECKA - w Ostródzie
28. Świętosława Jadwiga DZIJA - w Gorlicach
29. Małgorzata Anna FRONC - dla Krakowa-Podgórza w
Krakowie
30. Bożena Grażyna GAŁKOWSKA - w Gorzowie Wielkopolskim
31. Dariusz GAŁKOWSKI - w Hrubieszowie
32. Monika Katarzyna GARDZIEL - w Zamościu
33. Alicja Genowefa GORDZIAŁKOWSKA-TYNIEC - w Wieliczce
34. Monika Katarzyna GÓRSKA-MAKAREWICZ - w Bydgoszczy
35. Dagmara GRZYB - w Zamościu
36. Grzegorz Andrzej GRZYB - w Zamościu
37. Ewa Katarzyna GWIAZDOWSKA - w Grójcu
38. Izabela IWANOWSKA - w Węgrowie
39. Paula JASIŃSKA - dla Warszawy Pragi-Północ w
Warszawie
40. Wioletta Magdalena JODŁOWSKA-NOWICKA - dla Warszawy Pragi-Północ w
Warszawie
41. Piotr Andrzej JURA - w Jaworznie
42. Izabela KAŹMIERCZAK - Gdańsk-Południe w Gdańsku
43. Joanna Agnieszka KORYL-OLESZKO - w Lublinie
44. Małgorzata Elżbieta KOWALSKA - w Płocku
45. Magdalena Dominika KRAUZOWICZ-BRYŚ - w Będzinie
46. Waldemar Grzegorz KROK - w Dębicy
47. Katarzyna KULETA - w Ciechanowie
48. Maciej Piotr LEŚNIOWSKI - w Sieradzu
49. Emil LEWANDOWSKI - dla Warszawy Pragi-Północ w
Warszawie
50. Tomasz Henryk LIS - w Lublińcu
51. Wojciech Cezary ŁĄCZEWSKI - w Puławach
52. Monika Anna MAŁOLEPSZA - w Częstochowie
53. Anetta Justyna MARCINIAK - w Świeciu
54. Agnieszka MAZIAREK-BIELECKA - w Lipsku
55. Aneta MICHAŁEK - w Zamościu
56. Adam MIODUSZEWSKI - w Bydgoszczy
57. Agnieszka MROCZEK - w Miastku
58. Elżbieta Daria NIEBUTKOWSKA - w Szydłowcu
59. Marcin Krzysztof NOSKOWSKI - w Świebodzinie
60. Wojciech Grzegorz OSINIAK - w Rzeszowie
61. Jerzy OŻDŻEŃSKI - dla Warszawy Pragi-Południe w
Warszawie
62. Katarzyna Agnieszka PAŃCZYK-LUSINI - w Sosnowcu
63. Paweł PIESAKOWSKI - dla Krakowa-Krowodrzy w
Krakowie
64. Maciej Tomasz PRAGŁOWSKI - w Wieliczce
65. Monika PROKOPIUK - dla Krakowa-Krowodrzy w
Krakowie
66. Małgorzata Alicja PRZYKUCKA - w Koszalinie
67. Aleksander Piotr PRZYSIĘŻNIAK - dla Krakowa-Podgórza w
Krakowie
68. Katarzyna Barbara PSZCZOŁA - w Kraśniku
69. Justyna Agnieszka PTAK-GŁOGOWSKA - w Gliwicach
70. Katarzyna Natalia RADZIK - w Dębicy
71. Dominik Henryk REDLIŃSKI - w Braniewie
72. Kinga Marta RUTKOWSKA - dla Krakowa-Krowodrzy w
Krakowie
73. Paweł Wojciech RYBICKI - w Lubartowie
74. Monika Eliza SOBAS-ROGOWSKA - w Chorzowie
75. Marzanna Ewa STEFANIUK-MUCZYŃSKA - Gdańsk-Południe w Gdańsku
76. Michał Krzysztof SZNURA - Gdańsk-Północ w Gdańsku
77. Krzysztof Marek ŚLUBOWSKI - w Łęczycy
78. Katarzyna Anna ŚWIERGIEL - dla Wrocławia-Śródmieścia we
Wrocławiu
79. Ewa Idalla TAŃSKA - w Elblągu
80. Katarzyna Anna TARKOWSKA-MIKSZA - w Opolu Lubelskim
81. Justyna Marta TĘCZA - w Wieluniu
82. Nina Ewa UCHWAT-WOŹNIAK - dla Krakowa-Krowodrzy w
Krakowie
83. Izabela Beata WAWRO - Katowice-Wschód w Katowicach
84. Justyna Anna WAWRZYŃCZAK - w Płocku
85. Dariusz WIŚNIEWSKI - w Bielsku Podlaskim
86. Katarzyna Marta WOJCIECHOWSKA - w Płocku
87. Joanna WOJNICKA-BLICHARZ - w Elblągu
88. Maciej Jan WOLSKI - w Krasnymstawie
89. Beata WOŹNIAK - w Rudzie Śląskiej
90. Katarzyna ZBIEG - w Strzelcach Krajeńskich
91. Igor Dominik ZGOLIŃSKI - w Bydgoszczy
92. Renata Edyta ZWOLAK - dla Krakowa-Nowej Huty w
Krakowie
93. Angelika Anna ŻAKOWSKA - w Ciechanowie