Powołanie do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego.
M.P.2008.33.288
Akt indywidualnyPOSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 26 marca 2008 r.
o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego
Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:
I.
na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego:
na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego:
2. Jarosław Jan BŁASZCZAK we Wrocławiu
II.
na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:
na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:
4. Stefania Teresa FORREITER-PANFIL w Gliwicach
5. Renata Teresa KOPALA w Gliwicach
6. Rafał KRAWCZYK w Toruniu
7. Grzegorz KROGULEC w Piotrkowie Trybunalskim
8. Mariola Aleksandra MICZKA w Gliwicach
9. Piotr Wacław MIKA w Gliwicach
10. Irena Zofia MLECZKO w Toruniu
11. Lena Anita ROMAŃSKA w Kielcach
12. Joanna Karolina SKŁADOWSKA w Sieradzu
13. Przemysław Stefan SZYSZKA w Zamościu
14. Jerzy ZIELIŃSKI w Świdnicy
15. Renata Anna ŻAK w Kielcach
III.
na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:
na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:
17. Anna Adelajda BILECKA-PAWLICA w Rybniku
18. Anna Maria CIECIURA w Radomsku
19. Cezary Stanisław CZECH-ŚMIAŁKOWSKI dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
20. Alicja Ewa CZYŻEWSKA w Pruszkowie
21. Jarosław Grzegorz DUL w Radzyniu Podlaskim
22. Przemysław Krzysztof DZIWAŃSKI w Pruszkowie
23. Piotr FILIPCZAK w Świebodzinie
24. Beata Ewa GRABISZEWSKA w Bełchatowie
25. Ewa Maria HEŁMECKA w Jarosławiu
26. Ewa Katarzyna JOŃCZYK w Pruszkowie
27. Krzysztof Paweł KACZMAREK w Piotrkowie Trybunalskim
28. Bartosz Andrzej KAMIENIAK w Puławach
29. Monika Joanna KAPUŚCIŃSKA w Bytomiu
30. Katarzyna Agnieszka KAZANIECKA-KAPAŁA w Wejherowie
31. Daniel Marcin KĘDZIA w Siedlcach
32. Michał Franciszek KLEEBERG w Rybniku
33. Magdalena KLIMEK w Mielcu
34. Łukasz Andrzej KLIMOWICZ dla m.st. Warszawy w Warszawie
35. Bartłomiej Arkadiusz KOŁTUN w Chełmie
36. Grzegorz Mariusz KUBANEK w Pile
37. Rafał Marek KUŚMIEREK w Jeleniej Górze
38. Patrycja Dagmara ŁUKASIK-SWOBODA Katowice-Zachód w Katowicach
39. Monika Lucyna MACIĄŻEK Katowice-Wschód w Katowicach
40. Marek Piotr MIELNIK w Białej Podlaskiej
41. Adam MILER w Wejherowie
42. Kinga MISIUKIEWICZ w Szczecinie
43. Agnieszka Róża NIEDŹWIECKA w Białej Podlaskiej
44. Elżbieta Magdalena NOGA w Suchej Beskidzkiej
45. Agnieszka Małgorzata OBEL-NIERÓBCA w Opolu Lubelskim
46. Anna Zuzanna ODROBINA w Bytomiu
47. Anna ODRZYWOŁEK w Gliwicach
48. Anna Katarzyna ONISZCZUK-POPEK w Tomaszowie Mazowieckim
49. Marcin Grzegorz OSTROWSKI w Kielcach
50. Joanna PAWLIK w Siedlcach
51. Anna PIŁAT w Chełmie
52. Michał Grzegorz POBORSKI w Kielcach
53. Katarzyna Sylwia PODLACH w Tomaszowie Mazowieckim
54. Aneta Honorata PODOLSKA w Lubinie
55. Piotr PODLEŚNY w Gryfinie
56. Marcin ROWICKI dla m.st. Warszawy w Warszawie
57. Andrzej Adam RYDZKOWSKI w Łobzie
58. Radosław Maciej SKIBA we Wrześni
59. Magdalena SKUZA w Lubinie
60. Anna SOBOLEWSKA-TALAGA w Ostrzeszowie
61. Anna Jadwiga STACHURSKA w Puławach
62. Jarosław STASZKIEWICZ w Jeleniej Górze
63. Edyta SYCZEWSKA-KUŹNIAK dla m.st. Warszawy w Warszawie
64. Elżbieta Barbara SZAŁOWSKA w Głogowie
65. Ewa Małgorzata SZARMACH w Tczewie
66. Agnieszka Anna SZCZUKIEWICZ w Kielcach
67. Magdalena TOMASIEWICZ we Włocławku
68. Agnieszka Marta TRESZCZOTKO w Kielcach
69. Magdalena TYL-SPORYSZ w Chojnicach
70. Marcin WASZKIEWICZ w Pruszkowie
71. Elżbieta WIATRZYK-WOJCIECHOWSKA dla m.st. Warszawy w Warszawie
72. Hubert Tomasz WICIK w Starachowicach
73. Magdalena Anna WOJCIECHOWSKA w Radomsku
74. Grzegorz Jerzy WOLAK w Tarnobrzegu
75. Monika Maria WRONA-ZAWADA w Jędrzejowie
76. Ewa ZAWACKA w Ciechanowie
77. Magdalena Marta ŻMIJEWSKA w Goleniowie
78. Marcin Piotr ŻURAWSKI w Piotrkowie Trybunalskim