Powołanie do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego.

Monitor Polski

M.P.2007.77.819

| Akt indywidualny
Wersja od: 23 października 2007 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 12 września 2007 r.
o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 1130-10-07

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:

I. na stanowisku sędziego Sądu Najwyższego:
1.Tomasz Stanisław ARTYMIUK
II. na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:
2.Marek Antoni ALEKSANDROWICZw Szamotułach
3.Radisław ANAPOLSKIw Kluczborku
4.Kamil Jakub ANTKOWIAKw Poznaniu
5.Magdalena Dagmara ANTOSIEWICZdla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
6.Julita Emilia ARONOWICZw Wysokiem Mazowieckiem
7.Paweł BANACHw Ząbkowicach Śląskich
8.Katarzyna Małgorzata BIEŃ-CZECHdla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie
9.Adrianna Agnieszka BRZOZOWSKAw Obornikach
10.Henryk Wojciech BUŃKOw Tomaszowie Lubelskim
11.Agnieszka Elżbieta CHARYŁOw Szczecinie
12.Monika Edyta CIEMIĘGAw Opolu
13.Bartłomiej Zygmunt DROTKIEWICZw Radomiu
14.Grzegorz Robert DZIURAw Rudzie Śląskiej
15.Michał DŹWILEWSKIw Ełku
16.Ewa Izabela FIEDOROWICZdla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie
17.Anna Irena GAŁASdla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie
18.Anna Elżbieta GLIJERSKA-SOCHAw Wałbrzychu
19.Edyta GÓRAw Częstochowie
20.Elżbieta GÓRALSKAw Szczecinie
21.Radosław Jacek KĘDZIERSKIw Pile
22.Grażyna KICIŃSKAw Sochaczewie
23.Tomasz Grzegorz KITAw Rudzie Śląskiej
24.Tomasz KLIMKOdla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
25.Agnieszka Katarzyna KOKOSZCZYŃSKAw Wejherowie
26.Marek KORCZYŃSKIdla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
27.Agnieszka KOSSOWSKAdla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie
28.Andrzej Krzysztof KOZIOŁw Piszu
29.Katarzyna KRYŚw Myśliborzu
30.Magdalena Agnieszka KUBCZAKdla Warszawy-Woli w Warszawie
31.Krzysztof Marek LISEKw Myślenicach
32.Maciej Krzysztof MANUSZEWSKIw Szubinie
33.Agnieszka MĘKALdla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu
34.Andrzej MICHÓRw Nysie
35.Jacek Tomasz MILCZAREKw Gorzowie Wielkopolskim
36.Agata MISIUKdla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
37.Elżbieta NOWACKAw Sokołowie Podlaskim
38.Ewa OKNIŃSKAw Olsztynie
39.Wojciech Marcin OSIŃSKIw Krasnymstawie
40.Agnieszka Ewa OSTROWSKA-GOŁĄBEKw Oleśnicy
41.Barbara Maria OTTLIKw Tarnowskich Górach
42.Rafał Marcin PARNOWSKIw Szamotułach
43.Magdalena Tatiana PĘKACKAw Grójcu
44.Agnieszka Stanisława PIĄTEK-POLANOWSKAw Głubczycach
45.Rafał PIETRZAKw Szczecinie
46.Monika PODGÓRSKAw Radomiu
47.Maciej Tomasz POLANOWSKIw Kędzierzynie-Koźlu
48.Iwona Barbara POPIOŁEK-SIKORAdla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
49.Daria Magdalena POPŁONYKdla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie
50.Marcin PRZYBYLSKIwe Wrześni
51.Barbara PRZYBYŁAw Poznaniu
52.Grażyna Ewa ROBACZEWSKAw Szczecinie
53.Grzegorz ROMANIUKdla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
54.Ewa Małgorzata RUDKOWSKA-ZĄBCZYKdla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu
55.Beata SADOWSKA w Bydgoszczyw Bydgoszczy
56.Kornelia Olga SIKORSKAw Środzie Wielkopolskiej
57.Karolina SŁOWIŃSKA-DWORNICKAw Poznaniu
58.Barbara Magdalena SMOLSKAw Szczecinie
59.Rafał Marcin SOCHAw Radomiu
60.Anna Iwona SZANCIŁOdla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie
61.Tomasz SZANCIŁOdla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie
62.Emil Jerzy SZCZEPANIKdla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie
63.Jacek Tomasz SZCZEPARAw Rybniku
64.Piotr SZMAROWSKIdla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie
65.Sylwia Justyna SZWAJCZUKw Szczecinie
66.Marta ŚMIECHw Siedlcach
67.Magdalena TARASZKIEWICZ-SOŁTYSdla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
68.Sławomir Piotr WALECZEKdla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
69.Jolanta Dorota WARSZw Siedlcach
70.Jarosław Zenon WICZKOWSKIw Grójcu
71.Agnieszka Maria WILK-KLAPCZYŃSKAw Poznaniu
72.Grzegorz Piotr ZAJĄCw Radomiu
73.Iwona Danuta ZDANOWSKAdla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie
74.Edyta ZIÓŁEKw Lesznie
75.Bernadeta Dorota ZIÓŁKOWSKAw Głubczycach