Powołanie do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego.

Monitor Polski

M.P.2006.52.565

| Akt indywidualny
Wersja od: 31 lipca 2006 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 4 lipca 2006 r.
o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 112-6-06

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., zgodnie z wnioskiem Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

1.Katarzyna Anna ADAMSKA- w Oławie
2.Rafał Hubert AGACIŃSKI- w Wągrowcu
3.Jacek BAJAK- dla Warszawy-Woli w Warszawie
4.Agnieszka BARAN- dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
5.Piotr Paweł BOBER- w Rybniku
6.Katarzyna Bożena BÓJKO-NARCZEWSKA- w Tczewie
7.Łukasz Konstanty BRODZIK- dla Warszawy-Woli w Warszawie
8.Agata Magdalena BRUZDEWICZ- w Aleksandrowie Kujawskim
9.Jacek BYTNER- w Koszalinie
10.Bernard CHAZAN- dla Warszawy-Woli w Warszawie
11.Agnieszka Donata CHOJNACKA-CHECHŁACZ- dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
12.Izabela Małgorzata CIEŚLIŃSKA- w Legnicy
13.Małgorzata Irena DASIEWICZ-KOWALCZYK- dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
14.Agnieszka DUTKIEWICZ- w Bydgoszczy
15.Anna Agnieszka GARBERA- w Wołowie
16.Renata GĄSIOR- dla Warszawy-Pragi-Północ w Warszawie
17.Sylwia GÓŹDŹ- dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
18.Marcin Mariusz GRACZYK- dla Warszawy-Pragi-Północ w Warszawie
19.Agnieszka Magdalena GRZYBCZAK-STACHYRA- dla m. st. Warszawy w Warszawie
20.Paweł Maciej IWANIUK- dla Warszawy-Pragi-Północ w Warszawie
21.Bartosz Jakub JANICKI- dla m. st. Warszawy w Warszawie
22.Marcin Sebastian JATCZAK- w Poznaniu
23.Grzegorz Stanisław KACHEL- w Wejherowie
24.Agnieszka KACZMAREK- w Poznaniu
25.Renata KIELAK-KOMOROWSKA- dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
26.Marta Agnieszka KNOTZ- w Koszalinie
27.Grzegorz Stanisław KOCHAN- dla m. st. Warszawy w Warszawie
28.Joanna Magdalena KORNATKA- dla Warszawy-Pragi-Południe w Warszawie
29.Konrad Mariusz KOSOWSKI- w Kamiennej Górze
30.Agnieszka KOWALCZYK- dla Warszawy-Pragi-Północ w Warszawie
31.Tomasz KRAWCZYK- dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
32.Agnieszka Alina KUBIS- w Zabrzu
33.Anna Natalia KULIKOWSKA- dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
34.Aleksandra Irena KUSSYK- dla Warszawy-Woli w Warszawie
35.Anna Małgorzata LANGNER- w Poznaniu
36.Przemysław LASKA- w Wałczu
37.Radosław LENARCZYK- dla m. st. Warszawy w Warszawie
38.Michalina LEWANDOWSKA- w Szamotułach
39.Ewa Małgorzata LIGOŃ-KRAWCZYK- dla Warszawy-Woli w Warszawie
40.Zbigniew LIS- w Dąbrowie Tarnowskiej
41.Tomasz Dariusz ŁADNY- dla Warszawy-Pragi-Północ w Warszawie
42.Barbara Grażyna MALATYŃSKA- w Inowrocławiu
43.Łukasz Wiesław MALECHA- w Świeciu
44.Jolanta MALIK- dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu
45.Marcin Piotr MAŁYSKA- dla m. st. Warszawy w Warszawie
46.Marian Przemysław MARCINKOWSKI- dla Warszawy-Woli w Warszawie
47.Renata Iwona MARMOL- w Siemianowicach Śląskich
48.Anna MIKOŁAJCZAK- w Poznaniu
49.Krzysztof Jerzy MIKOŁAJCZAK- w Wągrowcu
50.Piotr Kazimierz MIODUSZEWSKI- dla Warszawy-Pragi-Północ w Warszawie
51.Piotr Paweł MOGIELNICKI- w Rykach
52.Anita Katarzyna MORWIŃSKA- w Inowrocławiu
53.Radosław Olgierd MYKA- dla Warszawy-Pragi-Północ w Warszawie
54.Elżbieta NAWARA- w Wejherowie
55.Maciej NAWROCKI- w Poznaniu
56.Małgorzata Anna NOWAK-JANUCHTA- dla Warszawy-Pragi-Południe w Warszawie
57.Maria NOWAK- w Krośnie Odrzańskim
58.Tomasz Michał PAŁDYNA- dla m. st. Warszawy w Warszawie
59.Remigiusz Paweł PAWŁOWSKI- dla Warszawy-Pragi-Południe w Warszawie
60.Anna Maria PESZKO- w Legnicy
61.Zofia Janina PIECZYKOLAN- dla m. st. Warszawy w Warszawie
62.Agnieszka Marzena PŁACZEK- w Tarnowie
63.Filip POLAK- w Poznaniu
64.Piotr Tomasz SAJDERA- w Bochni
65.Monika Jadwiga SAWA- dla m. st. Warszawy w Warszawie
66.Sławomir SELL- w Świeciu
67.Magdalena Dorota SOBCZAK-CHRZANOWSKA- dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
68.Daniel SOBIESIAK- dla m. st. Warszawy w Warszawie
69.Piotr Aleksander SOBKÓW- w Kluczborku
70.Tomasz Andrzej SROKA- w Złotowie
71.Joanna STEFANISZYN- w Poznaniu
72.Paweł Stanisław SYDOR- dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
73.Aneta Agata SYNAKIEWICZ- w Myszkowie
74.Monika Marta SZAWŁOWSKA-ANDRZEJCZAK- w Chodzieży
75.Dorota TARKOWSKA- dla Gdańska-Północ w Gdańsku
76.Anna TROCHANOWSKA-WOJTYCKA- w Nakle nad Notecią
77.Joanna WIĘCKOWSKA- dla Gdańska-Północ w Gdańsku
78.Tomasz WIERZCHOWIEC- w Nysie
79.Joanna WIŚNIEWSKA- dla Gdańska-Północ w Gdańsku
80.Marcin WIŚNIEWSKI- w Sławnie
81.Łukasz Maciej WITCZAK- w Łęczycy
82.Monika Ewa WITKIEWICZ-HAŚKO- dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
83.Jacek Maciej WOJTYCKI- w Bydgoszczy
84.Sławomir ZABŁOCKI- w Tarnowie
85.Barbara Maria ZAWISZA- dla Warszawy-Pragi-Północ w Warszawie
86.Agnieszka Jolanta ŻAROW- w Bielsku-Białej