Powołanie do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego.

Monitor Polski

M.P.2004.2.27

| Akt indywidualny
Wersja od: 15 stycznia 2004 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 4 grudnia 2003 r.
o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 112-14-03

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483), zgodnie z wnioskiem Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

1.
Barbara Karina ABRAMOWICZ-MARKOWSKA - w Lubartowie
2.
Anna Marzena ADAMSKA-GALLANT - w Białej Podlaskiej
3.
Anna Małgorzata BANDOSZ - w Olsztynie
4.
Paweł Igor BARAŃSKI - dla Łodzi-Widzewa w Łodzi
5.
Krzysztof Artur BIEŃKOWSKI - w Bartoszycach
6.
Joanna BIERNACKA - w Kartuzach
7.
Agnieszka BIERNIKOWICZ - w Człuchowie
8.
Krzysztof BIESEK - w Chojnicach
9.
Tomasz BISKUP - w Zielonej Górze
10.
Piotr Andrzej BŁASZAK - w Grodzisku Wielkopolskim
11.
Piotr Bartosz BORDAKIEWICZ - w Słupsku
12.
Lucyna BRZOSKOWSKA - w Bartoszycach
13.
Piotr BUCZAK - w Gnieźnie
14.
Sławomir Robert BUCZMA - w Brodnicy
15.
Ewa Monika CIECHAŃSKA - w Kraśniku
16.
Tadeusz Piotr CICHOŃ - dla Krakowa-Śródmieścia

w Krakowie

17.
Sławomir CILULKO - w Białymstoku
18.
Marta Anna CHOCINIEC-STACHOWIAK - w Kole
19.
Daniel CZECH - w Sokółce
20.
Maciej DĄBEK - w Toruniu
21.
Marek Jan DĄBROWSKI - w Białymstoku
22.
Ewa Władysława FLIEGNER - w Świebodzinie
23.
Małgorzata Agata FRĄCKOWIAK-MITURA - w Lęborku
24.
Katarzyna Maria GAJEWSKA - dla Krakowa-Nowej Huty

w Krakowie

25.
Marcin Piotr GAJEWSKI - w Świebodzinie
26.
Katarzyna Joanna GARBARCZYK - w Giżycku
27.
Marek Zbigniew GARLIK - w Myszkowie
28.
Marcin GRABOWSKI - w Nowym Tomyślu
29.
Mariusz Marcin GREGOROWICZ - w Elblągu
30.
Robert GRZEŚ - w Poznaniu
31.
Anna GÓRKIEWICZ - w Poznaniu
32.
Paweł Andrzej HEMPEL - w Suwałkach
33.
Arkadiusz HRYNISZYN - w Stalowej Woli
34.
Mariusz Aleksander JAROSZYŃSKI - w Puławach
35.
Ewa JAWORSKA-GŁOSEK - dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
36.
Teresa JĘDRZEJAS - w Bielsku-Białej
37.
Paweł JUSZCZYSZYN - w Olsztynie
38.
Jacek Sylwester KAMIŃSKI - w Środzie Wielkopolskiej
39.
Tatiana Zdzisława KANIA - w Bielsku-Białej
40.
Joanna Monika KARCZYŃSKA - w Koninie
41.
Katarzyna KARWOWSKA - w Toruniu
42.
Marlena Anita KLUK - w Częstochowie
43.
Joanna KOŁODZIEJ-MICHAŁOWICZ - w Lęborku
44.
Grzegorz KOŚCIELNIAK - dla Krakowa-Śródmieścia

w Krakowie

45.
Marzena Małgorzata KOWALSKA-WEIJERS - w Kraśniku
46.
Marcin Jacek KOWRYGO - w Bielsku-Białej
47.
Małgorzata Anna KUBISIAK-MARCINIAK - dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
48.
Robert KUCHARSKI - w Drawsku Pomorskim
49.
Robert Rafał KWIECIŃSKI - w Koninie
50.
Marek LAGUT - w Słupsku
51.
Tomasz LEBOWA - w Chełmie
52.
Jakub Mikołaj LITOWSKI - w Toruniu
53.
Iwona Katarzyna LITWIŃSKA - w Olsztynie
54.
Piotr Zbigniew ŁAKOMIAK - w Cieszynie
55.
Maciej ŁUKASZEWICZ - w Białymstoku
56.
Zbigniew Marian MALISZEWSKI - w Radzyniu Podlaskim
57.
Krystian Paweł MARCHWIAK - w Chodzieży
58.
Piotr MARKOWSKI - w Białymstoku
59.
Jakub Tomasz MATKOWSKI - w Drawsku Pomorskim
60.
Marcin Adam MAZUR - w Drawsku Pomorskim
61.
Andrzej MICHAŁOWICZ - w Słupsku
62.
Magdalena Urszula MIKOŁAJCZYK-CIEŚLA - w Myszkowie
63.
Andrzej MIKOŁAJEWSKI - w Lublinie
64.
Agnieszka Jolanta MROZEK - w Chełmie
65.
Małgorzata Elżbieta MYCZKA - w Słupsku
66.
Marek NADOLNY - w Bytowie
67.
Izabela Joanna NADRATOWSKA - w Nowym Mieście Lubawskim
68.
Katarzyna NOCOŃ - w Cieszynie
69.
Krzysztof Marek NIEZGODA - w Chełmie
70.
Radosław Adrian OLEWCZYŃSKI - w Rawie Mazowieckiej
71.
Michał OLSZEWSKI - w Kościanie
72.
Marek Andrzej PACZKOWSKI - w Grudziądzu
73.
Anna Małgorzata PIŁAT-BREDOW - w Poznaniu
74.
Paweł Maciej PIÓRO - w Biskupcu
75.
Anna Natalia PLEWIŃSKA - w Słupsku
76.
Maciej Piotr PŁÓCIENNIK - w Pile
77.
Marzena Maria POK - w Częstochowie
78.
Hubert PÓŁKOŚNIK - w Bielsku Podlaskim
79.
Anna Katarzyna PRZYBYLSKA - dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
80.
Ewa Magdalena PRZYCHODZKA - w Łukowie
81.
Marek Maciej RASZEWSKI - dla Łodzi-Widzewa w Łodzi
82.
Anna ROJEK - w Lesznie
83.
Arkadiusz ROKICKI - w Bartoszycach
84.
Larysa ROZMARYNOWICZ - w Toruniu
85.
Małgorzata SAWICKA - w Suwałkach
86.
Dorota Elwira SIENKIEL - w Ełku
87.
Bartłomiej Karol SNELA - w Lesznie
88.
Sławomir SOLNICA - w Kołobrzegu
89.
Anna Katarzyna SZCZEPAŃSKA - w Szczytnie
90.
Aneta Justyna SZEWIŃSKA - w Częstochowie
91.
Alicja SZKOTNICKA - w Mielcu
92.
Mariusz Kazimierz TCHÓRZEWSKI - w Kraśniku
93.
Anna Maria TECŁAW - w Żarach
94.
Weronika Maria TOMCZYK - dla Krakowa-Krowodrzy

w Krakowie

95.
Krzysztof TRYKSZA - w Przemyślu
96.
Małgorzata ULCZYCKA - w Myszkowie
97.
Joanna Katarzyna URLIŃSKA - w Biskupcu
98.
Przemysław Rafał WIELGUSZ - w Poznaniu
99.
Jacek Tomasz WERENGOWSKI - w Kartuzach
100.
Katarzyna WIERZBIŃSKA-

WRÓBEL - w Suwałkach

101.
Andrzej WOJTASZKO

- w Braniewie

102.
Anna Dorota WOŁUJEWICZ

- w Człuchowie

103.
Renata Natalia WÓJTOWICZ

- w Sławnie

104.
Waldemar Krzysztof ZAPADKA - w Szczecinku
105.
Małgorzata ZIÓŁKOWSKA

- w Słupsku

106.
Aneta Ewa ŻOŁNOWSKA

- w Olsztynie

107.
Hanna Agnieszka ŻYCKA

- w Drawsku Pomorskim