Powołanie do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego.

Monitor Polski

M.P.2002.33.507

| Akt indywidualny
Wersja od: 26 lipca 2002 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 20 czerwca 2002 r.
o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego.

nr 112-7-02

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483), zgodnie z wnioskiem Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:

I. na stanowisku sędziego Naczelnego Sądu Administracyjnego:

1. Arkadiusz Krzysztof CUDAK - Ośrodek Zamiejscowy w Łodzi

2. Krystyna CHUSTECKA - w Warszawie

3. Antoni Janusz HANUSZ - w Warszawie

4. Grzegorz Edmund JANKOWSKI - Ośrodek Zamiejscowy w

Szczecinie

5. Teresa Krystyna KOBYLECKA - w Warszawie

6. Andrzej Leszek KOZERSKI - Ośrodek Zamiejscowy w Łodzi

7. Józef KREMIS - Ośrodek Zamiejscowy we

Wrocławiu

8. Anna Magdalena ŁUKASZEWSKA-MACIOCH - w Warszawie

9. Tadeusz Ryszard MICHALIK - Ośrodek Zamiejscowy w

Katowicach

10. Paweł Ryszard MIŁADOWSKI - Ośrodek Zamiejscowy w

Poznaniu

11. Małgorzata Joanna POCZTAREK - w Warszawie

12. Teresa Lidia RUTKOWSKA - Ośrodek Zamiejscowy w Łodzi

13. Maria Czesława WIECZOREK - Ośrodek Zamiejscowy w

Lublinie

14. Marzenna ZIELIŃSKA - w Warszawie

15. Anna Irena ŻAK - w Warszawie

II. na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego:

16. Ewa Krystyna SUMISŁAWSKA - w Łodzi

III. na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:

17. Krystyna ĆWIERZ - we Wrocławiu

18. Bogumił Roman GORAJ - w Bydgoszczy

19. Marek Krzysztof KLEBANOWICZ - w Jeleniej Górze

20. Maria Anna SIWEK-WALCZAK - w Kaliszu

IV. na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

21. Katarzyna Agnieszka CHOWANIEC - w Chrzanowie

22. Kinga Helena CZARNY - dla Krakowa-Śródmieścia w

Krakowie

23. Natasza Anna CZARNY-HALIJ - dla Krakowa-Podgórza w

Krakowie

24. Anna Magdalena CZERWIŃSKA - w Łowiczu

25. Jacek DOBROWOLSKI - w Żaganiu

26. Konrad DUL - w Hrubieszowie

27. Ewa GRABARSKA - w Szczecinie

28. Anna GRUDNIEWSKA - w Otwocku

29. Marzena Jolanta IWAŃSKA - dla m.st. Warszawy w

Warszawie

30. Maciej Piotr JABŁOŃSKI - w Wołominie

31. Anita Renata JARZĄBEK-BOCIAN - dla Warszawy-Pragi w

Warszawie

32. Tomasz Andrzej KRAJEWSKI - we Włocławku

33. Sebastian Przemysław MAZUREK - dla Krakowa-Krowodrzy w

Krakowie

34. Kamila Anna NAPIÓRKOWSKA-PIŁAT - dla Warszawy-Śródmieścia w

Warszawie

35. Dorota NOWAK-GRZYBOWICZ - w Kędzierzynie-Koźlu

36. Monika Izabela NAWARA-CHODAK - dla Krakowa-Podgórza w

Krakowie

37. Maria Joanna PIASECKA - dla Warszawy-Śródmieścia w

Warszawie

38. Agnieszka Katarzyna PROĆ - w Olkuszu

39. Marzena RUDNIK-NIEWRZAŁ - w Skierniewicach

40. Aleksandra Małgorzata SOŁTYSIŃSKA - dla Krakowa-Nowej Huty w

Krakowie

41. Agnieszka STACHURSKA-ZIELIŃSKA - w Grodzisku Mazowieckim

42. Agnieszka Katarzyna STEFAŃSKA - dla Warszawy-Mokotowa w

Warszawie

43. Aneta Anna STOŻEK - dla Krakowa-Krowodrzy w

Krakowie

44. Monika SZRAMUK-HILAROWICZ - w Kluczborku

45. Anna SZYMAŃSKA - dla m.st. Warszawy w

Warszawie

46. Adam Piotr ŚLIPEK - w Łasku

47. Paweł Stanisław TOKARZ - dla Warszawy-Pragi w

Warszawie