Powołanie do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego.
Monitor Polski
M.P.2002.26.424
Akt indywidualny Wersja od: 29 czerwca 2002 r.
POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 14 maja 2002 r.
o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego.
nr 112-5-02
Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483), zgodnie z wnioskiem Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:
I. na stanowisku sędziego Naczelnego Sądu Administracyjnego:
1. | Małgorzata Jadwiga DAŁKOWSKA-SZARY | - w Warszawie | |
2. | Jan RUDOWSKI | - w Warszawie |
II. na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego:
3. | Sławomir Felicjan CZOPIŃSKI | - w Warszawie | |
4. | Małgorzata Arleta GULCZYŃSKA | - w Poznaniu | |
5. | Jerzy Olgierd Waldemar RADZICKI | - w Poznaniu |
III. na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:
6. | Jarosław Jan BŁASZCZAK | - w Świdnicy | |
7. | Barbara Maria BOJAKOWSKA | - w Łodzi | |
8. | Anna Ewa CZAPRACKA | - w Poznaniu | |
9. | Barbara Zofia DZIEWIĘCKA | - w Kielcach | |
10. | Mirosław GODLEWSKI | - w Piotrkowie Trybunalskim | |
11. | Ewa Małgorzata GRABIŃSKA | - w Opolu | |
12. | Jarosław Wojciech GROBELNY | - w Poznaniu | |
13. | Małgorzata Alicja KUCZYŃSKA | - w Poznaniu | |
14. | Bożena KULIG-BUDZIŃSKA | - w Opolu | |
15. | Mirosława Maria MARCINIAK | - w Poznaniu | |
16. | Władysław PAWLAK | - w Krakowie | |
17. | Ewa PIETRZAK | - w Świdnicy | |
18. | Krzysztof POSPIECH | - w Opolu | |
19. | Sylwestra Alicja PRZYBYSZ | - w Łodzi | |
20. | Lucyna Beata STĄSIK-ŻMUDZIAK | - w Gorzowie Wielkopolskim | |
21. | Lilianna Maria SZYMCZYSZYN | - w Świdnicy | |
22. | Jolanta TEMBŁOWSKA | - w Poznaniu |
IV. na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:
23. | Tomasz ADAMSKI | - w Poznaniu | |
24. | Anna Maria ANDRZEJEWSKA | - w Lesznie | |
25. | Leszek Piotr ANTKOWIAK | - w Gostyniu | |
26. | Jolanta Elżbieta BINIAK | - w Szamotułach | |
27. | Agata Ewa BRABLETZ-LIS | - w Środzie Wielkopolskiej | |
28. | Zbigniew BROMBEREK | - w Wągrowcu | |
29. | Monika Grażyna CZAJKA | - dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie | |
30. | Maciej Rafał DANEK | - w Rawiczu | |
31. | Teresa DĄBROWSKA | - w Bydgoszczy | |
32. | Izabela Dominika FOUNTOUKIDIS | - dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie | |
33. | Kamil Przemysław GRZESIK | - dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie | |
34. | Waldemar Stanisław JĘDRZEJEWSKI | - w Łobzie | |
35. | Anna Maria KACZANOWSKA | - w Bydgoszczy | |
36. | Marzena Anna KACZOROWSKA | - w Biłgoraju | |
37. | Joanna Maria KARAIM | - dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie | |
38. | Marzena Dorota KLESZCZ | - dla Krakowa-Podgórza w Krakowie | |
39. | Beata Bożena KUPIEC | - w Jędrzejowie | |
40. | Agnieszka LUDWICKA | - w Kole | |
41. | Grzegorz Andrzej ŁYSAKOWSKI | - w Środzie Wielkopolskiej | |
42. | Aneta MERECKA | - w Gryfinie | |
43. | Magdalena Elżbieta NAGADUŚ | - dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie | |
44. | Anna Józefa NOWAK | - dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie | |
45. | Agnieszka Halina OPŁOTNA-WOŹNIAK | - w Szczecinie | |
46. | Magdalena Ewa PIĄTKOWSKA | - w Świdnicy | |
47. | Barbara Dorota PODOLAK | - w Biłgoraju | |
48. | Izabela Mariola POSPIESKA | - w Śremie | |
49. | Marcin Ryszard ROGUSKI | - w Gryfinie | |
50. | Katarzyna Ewelina SERAFIN | - dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie | |
51. | Grażyna SIENICKA | - w Szczecinie | |
52. | Krzysztof Przybysław TRACZ | - w Zamościu | |
53. | Anna Iwona WINNICKA-KALISZEWSKA | - w Goleniowie | |
54. | Marta ZAIDLEWICZ | - w Poznaniu. |