Określenie właściwości miejscowej, numerów oraz siedzib okręgowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.
M.P.2020.234
Akt utracił mocUCHWAŁA Nr 21/2020 PAŃSTWOWEJ
KOMISJI WYBORCZEJ
z dnia 17 lutego 2020 r.
w sprawie określenia właściwości miejscowej, numerów oraz siedzib okręgowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.
ZAŁĄCZNIK
WŁAŚCIWOŚĆ MIEJSCOWA, NUMERY ORAZ SIEDZIBY OKRĘGOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH W WYBORACH PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 10 MAJA 2020 R.
WŁAŚCIWOŚĆ MIEJSCOWA, NUMERY ORAZ SIEDZIBY OKRĘGOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH W WYBORACH PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 10 MAJA 2020 R.
Lp. | Numer i siedziba | Właściwość miejscowa |
Województwo dolnośląskie | ||
1 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 1 we Wrocławiu | powiaty: górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, wrocławski; miasto na prawach powiatu: Wrocław |
2 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Jeleniej Górze | powiaty: bolesławiecki, jaworski, jeleniogórski, kamiennogórski, lubański, lwówecki, zgorzelecki, złotoryjski; miasto na prawach powiatu: Jelenia Góra |
3 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Legnicy | powiaty: głogowski, legnicki, lubiński, polkowicki; miasto na prawach powiatu: Legnica |
4 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Wałbrzychu | powiaty: dzierżoniowski, kłodzki, świdnicki, wałbrzyski, ząbkowicki; miasto na prawach powiatu: Wałbrzych |
Województwo kujawsko-pomorskie | ||
5 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Bydgoszczy | powiaty: bydgoski, inowrocławski, mogileński, nakielski, sępoleński, świecki, tucholski, żniński; miasto na prawach powiatu: Bydgoszcz |
6 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Toruniu | powiaty: brodnicki, chełmiński, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, toruński, wąbrzeski; miasta na prawach powiatu: Grudziądz, Toruń |
7 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 7 we Włocławku | powiaty: aleksandrowski, lipnowski, radziejowski, rypiński, włocławski; miasto na prawach powiatu: Włocławek |
Województwo lubelskie | ||
8 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Lublinie | powiaty: janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, łęczyński, łukowski, opolski, puławski, rycki, świdnicki; miasto na prawach powiatu: Lublin |
9 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Białej Podlaskiej | powiaty: bialski, parczewski, radzyński; miasto na prawach powiatu: Biała Podlaska |
10 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Chełmie | powiaty: chełmski, krasnostawski, włodawski; miasto na prawach powiatu: Chełm |
11 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 11 w Zamościu | powiaty: biłgorajski, hrubieszowski, tomaszowski, zamojski; miasto na prawach powiatu: Zamość |
Województwo lubuskie | ||
12 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 12 w Zielonej Górze | powiaty: krośnieński, nowosolski, świebodziński, wschowski, zielonogórski, żagański, żarski; miasto na prawach powiatu: Zielona Góra |
13 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 13 w Gorzowie Wielkopolskim | powiaty: gorzowski, międzyrzecki, słubicki, strzelecko-drezdenecki, sulęciński; miasto na prawach powiatu: Gorzów Wielkopolski |
Województwo łódzkie | ||
14 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 14 w Łodzi | powiaty: brzeziński, kutnowski, łaski, łęczycki, łowicki, łódzki wschodni, pabianicki, poddębicki, zgierski; miasto na prawach powiatu: Łódź |
15 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 15 w Piotrkowie Trybunalskim | powiaty: bełchatowski, piotrkowski, radomszczański; miasto na prawach powiatu: Piotrków Trybunalski |
16 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 16 w Sieradzu | powiaty: pajęczański, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski |
17 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 17 w Skierniewicach | powiaty: opoczyński, rawski, skierniewicki, tomaszowski; miasto na prawach powiatu: Skierniewice |
Województwo małopolskie | ||
18 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 18 w Krakowie | powiaty: chrzanowski, krakowski, miechowski, myślenicki, olkuski, oświęcimski, proszowicki, wadowicki, wielicki; miasto na prawach powiatu: Kraków |
19 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 19 w Nowym Sączu | powiaty: gorlicki, limanowski, nowosądecki, nowotarski, suski, tatrzański; miasto na prawach powiatu: Nowy Sącz |
20 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 20 w Tarnowie | powiaty: bocheński, brzeski, dąbrowski, tarnowski miasto na prawach powiatu: Tarnów |
Województwo mazowieckie | ||
21 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 21 w Warszawie | powiaty: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni, wołomiński; miasto na prawach powiatu: miasto stołeczne Warszawa |
22 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 22 w Ciechanowie | powiaty: ciechanowski, mławski, płoński, przasnyski, żuromiński |
23 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 23 w Ostrołęce | powiaty: makowski, ostrołęcki, ostrowski, pułtuski, wyszkowski; miasto na prawach powiatu: Ostrołęka |
24 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 24 w Płocku | powiaty: gostyniński, płocki, sierpecki, sochaczewski, żyrardowski; miasto na prawach powiatu: Płock |
25 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 25 w Radomiu | powiaty: białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński; miasto na prawach powiatu: Radom |
26 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 26 w Siedlcach | powiaty: garwoliński, łosicki, miński, siedlecki, sokołowski, węgrowski; miasto na prawach powiatu: Siedlce |
Województwo opolskie | ||
27 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 27 w Opolu | powiaty: brzeski, głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, krapkowicki, namysłowski, nyski, oleski, opolski, prudnicki, strzelecki; miasto na prawach powiatu: Opole |
Województwo podkarpackie | ||
28 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 28 w Rzeszowie | powiaty: dębicki, leżajski, łańcucki, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, strzyżowski; miasto na prawach powiatu: Rzeszów |
29 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 29 w Krośnie | powiaty: bieszczadzki, brzozowski, jasielski, krośnieński, leski, sanocki; miasto na prawach powiatu: Krosno |
30 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 30 w Przemyślu | powiaty: jarosławski, lubaczowski, przemyski, przeworski; miasto na prawach powiatu: Przemyśl |
31 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 31 w Tarnobrzegu | powiaty: kolbuszowski, mielecki, niżański, stalowowolski, tarnobrzeski; miasto na prawach powiatu: Tarnobrzeg |
Województwo podlaskie | ||
32 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 32 w Białymstoku | powiaty: białostocki, bielski, hajnowski, moniecki, siemiatycki; miasto na prawach powiatu: Białystok |
33 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 33 w Łomży | powiaty: grajewski, kolneński, łomżyński, wysokomazowiecki, zambrowski; miasto na prawach powiatu: Łomża |
34 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 34 w Suwałkach | powiaty: augustowski, sejneński, sokólski, suwalski; miasto na prawach powiatu: Suwałki |
Województwo pomorskie | ||
35 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 35 w Gdańsku | powiaty: gdański, kwidzyński, malborski, nowodworski, starogardzki, sztumski, tczewski; miasto na prawach powiatu: Gdańsk, Sopot |
36 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 36 w Słupsku | powiaty: bytowski, chojnicki, człuchowski, kartuski, kościerski, lęborski, pucki, słupski, wejherowski; miasto na prawach powiatu: Gdynia, Słupsk |
Województwo śląskie | ||
37 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 37 w Katowicach | powiaty: będziński, bieruńsko-lędziński, gliwicki, tarnogórski, zawierciański; miasta na prawach powiatu: Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze |
38 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 38 w Bielsku-Białej | powiaty: bielski, cieszyński, mikołowski, pszczyński, raciborski, rybnicki, wodzisławski, żywiecki; miasta na prawach powiatu: Bielsko-Biała, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Żory |
39 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 39 w Częstochowie | powiaty: częstochowski, kłobucki, lubliniecki, myszkowski; miasto na prawach powiatu: Częstochowa |
Województwo świętokrzyskie | ||
40 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 40 w Kielcach | powiaty: buski, jędrzejowski, kazimierski, kielecki, konecki, opatowski, ostrowiecki, pińczowski, sandomierski, skarżyski, starachowicki, staszowski, włoszczowski; miasto na prawach powiatu: Kielce |
Województwo warmińsko-mazurskie | ||
41 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 41 w Olsztynie | powiaty: ełcki, giżycki, gołdapski, kętrzyński, mrągowski, nidzicki, olecki, olsztyński, piski, szczycieński, węgorzewski; miasto na prawach powiatu: Olsztyn |
42 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 42 w Elblągu | powiaty: bartoszycki, braniewski, działdowski, elbląski, iławski, lidzbarski, nowomiejski, ostródzki; miasto na prawach powiatu: Elbląg |
Województwo wielkopolskie | ||
43 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 43 w Poznaniu | powiaty: grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, poznański, szamotulski, wolsztyński; miasto na prawach powiatu: Poznań |
44 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 44 w Kaliszu | powiaty: jarociński, kaliski, kępiński, krotoszyński, ostrowski, ostrzeszowski, pleszewski; miasto na prawach powiatu: Kalisz |
45 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 45 w Koninie | powiaty: gnieźnieński, kolski, koniński, słupecki, średzki, śremski, turecki, wrzesiński; miasto na prawach powiatu: Konin |
46 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 46 w Lesznie | powiaty: gostyński, kościański, leszczyński, rawicki; miasto na prawach powiatu: Leszno |
47 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 47 w Pile | powiaty: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, pilski, wągrowiecki, złotowski |
Województwo zachodniopomorskie | ||
48 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 48 w Szczecinie | powiaty: goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, łobeski, myśliborski, policki, pyrzycki, stargardzki; miasta na prawach powiatu: Szczecin, Świnoujście |
49 | Okręgowa Komisja Wyborcza Nr 49 w Koszalinie | powiaty: białogardzki, choszczeński, drawski, kołobrzeski, koszaliński, sławieński, szczecinecki, świdwiński, wałecki; miasto na prawach powiatu: Koszalin |
Dokumenty powiązane
Jeżeli chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów powiązanych, zaloguj się do LEX-a Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów dostęp testowy »