Ogłoszenie wykazu zarejestrowanych kancelarii notarialnych.

Monitor Polski

M.P.2020.231

| Akt utracił moc
Wersja od: 3 marca 2020 r.

OBWIESZCZENIE
MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI
z dnia 31 stycznia 2020 r.
w sprawie ogłoszenia wykazu zarejestrowanych kancelarii notarialnych

Na podstawie art. 9 § 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie (Dz. U. z 2019 r. poz. 540, 730, 1495, 1655 i 2020) ogłasza się wykaz zarejestrowanych kancelarii notarialnych, stanowiący załącznik do obwieszczenia. Wykaz obejmuje kancelarie notarialne zarejestrowane według stanu na dzień 31 grudnia 2019 r.

ZAŁĄCZNIK

WYKAZ ZAREJESTROWANYCH KANCELARII NOTARIALNYCH

(według stanu na dzień 31 grudnia 2019 r.)
Lp.Notariusz (nazwisko i imię)Siedziba kancelariiKancelaria prowadzona na zasadach spółki
1234
IOkręg Sądu Apelacyjnego w Białymstoku
1Filipczuk LucynaAugustów
2Kisiel Jolanta, Kisiel TomaszAugustówspółka partnerska
3Płońska KrystynaAugustów
4Harajda Alicja, Mikłaszewicz-Reszko MonikaBarczewospółka cywilna
5Gieglis JustynaBartoszyce
6Krzyszkowska-Krawczyk AgnieszkaBartoszyce
7Leszkiewicz HalinaBartoszyce
8Andrychowski DariuszBiałystok
9Biadała AdrianBiałystok
10Bieluczyk IrenaBiałystok
11Boćkowska Aniela JadwigaBiałystok
12Boćkowska ElżbietaBiałystok
13Brodzińska Aleksandra, Bruszewska UrszulaBiałystokspółka cywilna
14Czerwińska EwaBiałystok
15Dąbrowski Janusz Roman, Dąbrowska JustynaBiałystokspółka cywilna
16Domanowska-Cybulska GrażynaBiałystok
17Fedorowicz PawełBiałystok
18Janczuk GrzegorzBiałystok
19Jaworska-Kondrusik Małgorzata, Kotyńska MagdalenaBiałystokspółka cywilna
20Karwowska MałgorzataBiałystok
21Krassowska MariaBiałystok
22Lachowicz EwaBiałystok
23Lussa Piotr SebastianBiałystok
24Łapińska AnnaBiałystok
25Łaska Danuta, Leszczyńska KatarzynaBiałystokspółka cywilna
26Malinowska-Wienconek Bożena TeresaBiałystok
27Malinowska MartaBiałystok
28Michalska-Dziemidowicz AgnieszkaBiałystok
29Miecznik BogusławaBiałystok
30Mieszkowska Lidia WładysławaBiałystok
31Mikucka-Klim KamilaBiałystok
32Miron-Dębowska AgnieszkaBiałystok
33Mojsa EwaBiałystok
34Motal-Brzosko Magdalena, Siwicka-Bejtman MajaBiałystokspółka cywilna
35Motal-Filipczuk BarbaraBiałystok
36Nicałek Janusz JacekBiałystok
37Niemotko PiotrBiałystok
38Nieścierowicz JoannaBiałystok
39Orzel MałgorzataBiałystok
40Orzel Tomasz, Orzel MagdalenaBiałystokspółka cywilna
41Piotrowska HannaBiałystok
42Popow IgorBiałystok
43Seweryn MartaBiałystok
44Sieklucka Halina ElżbietaBiałystok
45Sikorska AlinaBiałystok
46Surowiec AnatolBiałystok
47Szymańska AdelajdaBiałystok
48Zabielska PaulinaBiałystok
49Zaniewska KatarzynaBiałystok
50Zdanowicz Dariusz, Kitlas KarolinaBiałystokspółka partnerska
51Zdasiuk JarosławBiałystok
52Zimnoch MaciejBiałystok
53Walędziak MałgorzataBielsk Podlaski
54Wienconek Marek RomanBielsk Podlaski
55Zimnoch Waldemar PiotrBielsk Podlaski
56Wojtuń Mirosława, Zduniak RomanBiskupiecspółka cywilna
57Syrewicz-Kozłowska Iwona CzesławaDobre Miasto
58Andrzejewski MichałEłk
59Gorlo AnnaEłk
60Głodź-Tylutka Małgorzata, Sikorska-Kulesza KrystynaEłkspółka cywilna
61Jaworska ElżbietaEłk
62Karny Edward JózefEłk
63Zemła KatarzynaEłk
64Adamczyk MagdalenaGiżycko
65Brunke-Paluch JoannaGiżycko
66Buko RenataGiżycko
67Sienkiel TomaszGiżycko
68Tomaszewska-Czerwonka Józefa MariaGiżycko
69Antonik Janusz PawełGołdap
70Poszewiecki AdamGołdap
71Arasimowicz RenaldGrajewo
72Kruszyński Jerzy, Prystupiuk KatarzynaGrajewospółka cywilna
73Klimiuk BohdanHajnówka
74Wasiluk MarekHajnówka
75Duczmalewska Beata TamaraKętrzyn
76Kamińska Regina HalinaKętrzyn
77Krasucka-Wnorowska MonikaKętrzyn
78Marek-Święszkowska IzabelaKolno
79Szmigiel EwelinaKolno
80Tertel Zyta LubomiłaKolno
81Molewska AdriannaLidzbark Warmiński
82Dadura MałgorzataŁapy
83Warakomska Wiesława MariaŁapy
84Dmochowska AnnaŁomża
85Klawinowski RafałŁomża
86Pełny BarbaraŁomża
87Poreda TomaszŁomża
88Reczek RobertŁomża
89Talkowska JuliaŁomża
90Walewska EmiliaŁomża
91Budna Aneta, Bukowski ZbigniewMaków Mazowieckispółka cywilna
92Tarnowski KrzysztofMaków Mazowiecki
93Mroczko BarbaraMońki
94Śledź KamilMońki
95Bedra PiotrMrągowo
96Lachowicz Mariola EwaMrągowo
97Sosnowska Jadwiga, Sosnowska-Piękoś AnnaMrągowospółka cywilna
98Jarmołowicz-Zaremba GrażynaNasielsk
99Raduszewska Danuta WiesławaNidzica
100Zalewska IlonaNidzica
101Gryczko ArturOlecko
102Sawicki MarekOlecko
103Andrzejewska OlgaOlsztyn
104Bieranowski AdamOlsztyn
105Brewka ElżbietaOlsztyn
106Brzoskowska JoannaOlsztyn
107Kaczyńska EwaOlsztyn
108Karwowska-Magierska BeataOlsztyn
109Kotowska-Szpejna AleksandraOlsztyn
110Kozłowska JoannaOlsztyn
111Krzysztoń AndrzejOlsztyn
112Machłajewska BogumiłaOlsztyn
113Malak Ewa AnnaOlsztyn
114Milewski MichałOlsztyn
115Pająska AnnaOlsztyn
116Piotrowski Bolesław PiotrOlsztyn
117Proć ElżbietaOlsztyn
118Roszko Beata KatarzynaOlsztyn
119Sabatowska AgnieszkaOlsztyn
120Siarkowska-Martyka KatarzynaOlsztyn
121Stankiewicz ZbigniewOlsztyn
122Szpejna AndrzejOlsztyn
123Ślusarczyk IrenaOlsztyn
124Urniaż Anna MariaOlsztyn
125Wąsowicz PaulinaOlsztyn
126Władysławski ZbigniewOlsztyn
127Wosik-Paziewska MałgorzataOlsztyn
128Wróblewski MaciejOlsztyn
129Zając Anna, Zając Jacek JerzyOlsztynspółka cywilna
130Zakrzewska IzabelaOlsztyn
131Zaroń AnnaOlsztyn
132Ziółkowska Teresa GrażynaOlsztynek
133Koprowska AnnaOrneta
134Chojnowska Ewa, Chojnowski ŁukaszOstrołękaspółka cywilna
135Mróz-Gołębiewska KatarzynaOstrołęka
136Napiórkowska HannaOstrołęka
137Nejman DanutaOstrołęka
138Ossowska Marta AleksandraOstrołęka
139Pajka-Dąbrowska AgnieszkaOstrołęka
140Prytulak Irena, Prytulak MichałOstrołękaspółka cywilna
141Szymańska-Pałka BarbaraOstrołęka
142Załuska KrystynaOstrołęka
143Żebrowska GrażynaOstrołęka
144Grabowska Dorota, Krupa RadosławOstrów Mazowieckaspółka cywilna
145Kozikowska MariaOstrów Mazowiecka
146Osiadacz JacekOstrów Mazowiecka
147Rzodkiewicz-Książek AldonaOstrów Mazowiecka
148Alicka-Truszkowska KatarzynaPisz
149Gałka Agata KatarzynaPisz
150Salkowska JaninaPisz
151Tertel Krzysztof SławomirPisz
152Głażewska KatarzynaPrzasnysz
153Kołodziejska ArletaPrzasnysz
154Siemianowska MałgorzataPrzasnysz
155Trusiewicz Lubomir WaldemarPrzasnysz
156Koniecek JolantaPułtusk
157Korytkowska PaulinaPułtusk
158Kupis TomaszPułtusk
159Raźny DariuszPułtusk
160Agaciak Halina DorotaSejny
161Krot Anna MariaSiemiatycze
162Kulesza BarbaraSiemiatycze
163Drożdżewicz LeonardSokółka
164Halicki AndrzejSokółka
165Nelke AgnieszkaSokółka
166Sawoń-Zaniewska MagdalenaSokółka
167Bieńczyk BożennaSuwałki
168Cieślik HalinaSuwałki
169Front Barbara MariaSuwałki
170Lelusz Wiesław JózefSuwałki
171Szrajbert MałgorzataSuwałki
172Urbanowicz WojciechSuwałki
173Drozd-Bączek AldonaSzczytno
174Herman MarcinSzczytno
175Kopiś AleksanderSzczytno
176Kuciński Edmund JanSzczytno
177Czaplicki Krzysztof Tadeusz, Czaplicka-Kilarska MałgorzataWęgorzewospółka cywilna
178Kaczyński MarekWysokie Mazowieckie
179Markowska SylwiaWysokie Mazowieckie
180Płońska DanutaWysokie Mazowieckie
181Płoński PawełWysokie Mazowieckie
182Abramczyk TomaszWyszków
183Bernat-Grzybowska EwaWyszków
184Dąbrowska BożenaWyszków
185Liwska-Napiórkowska LidiaWyszków
186Najmoła DanutaWyszków
187Stańczak AnetaWyszków
188Godlewska JaninaZambrów
189Grzejszczyk-Glińska MarzannaZambrów
190Sijko Magdalena, Skibiński MarekZambrówspółka cywilna
191Zaniewski PawełZambrów
IIOkręg Sądu Apelacyjnego w Gdańsku
1Fabirkiewicz MateuszAleksandrów Kujawski
2Przybyłowski MirosławAleksandrów Kujawski
3Ślachciak DariaBiałe Błota
4Górecka JustynaBraniewo
5Kozubel IgorBraniewo
6Jankowski WacławBrodnica
7Mleczko MaciejBrodnica
8Sarnowska Maria JolantaBrodnica
9Truścińska AleksandraBrodnica
10Arczykowski AdamBydgoszcz
11Barabasz Andrzej, Barabasz RafałBydgoszczspółka cywilna
12Bartkowiak-Dunaj AnnaBydgoszcz
13Bilińska BarbaraBydgoszcz
14Chojnowska Emilia, Weiss MateuszBydgoszczspółka cywilna
15Drozda Bogumiła, Smolarek BarbaraBydgoszczspółka cywilna
16Fabiańczyk-Szajgin DorotaBydgoszcz
17Gacek PaulinaBydgoszcz
18Gort KamilaBydgoszcz
19Gutmańska-Pawłowska Monika, Rogala DawidBydgoszczspółka cywilna
20Górecki PiotrBydgoszcz
21Hernacka MagdalenaBydgoszcz
22Kazińska Katarzyna, Onoszkowicz-Jacyna BogusławaBydgoszczspółka cywilna
23Krysztofiak MichałBydgoszcz
24Lehmann AlicjaBydgoszcz
25Leszczyński KrzysztofBydgoszcz
26Lissewska Lucyna, Lissewski Marek, Lissewski JarosławBydgoszczspółka cywilna
27Machalewska-Flak Agnieszka, Szczurek KatarzynaBydgoszczspółka cywilna
28Mielcarek Maciej, Osławski WojciechBydgoszczspółka cywilna
29Milewska DagmaraBydgoszcz
30Mrotek AnnaBydgoszcz
31Niesobski JarosławBydgoszcz
32Opara Ewa, Kupisz MarcinBydgoszczspółka cywilna
33Paradowski MarcinBydgoszcz
34Ratajczak ViolettaBydgoszcz
35Rewers-Wyka KatarzynaBydgoszcz
36Sądej-Gil MagdalenaBydgoszcz
37Słomka AnnaBydgoszcz
38Sosińska KatarzynaBydgoszcz
39Wasilewski Rafał, Rakoca BartłomiejBydgoszczspółka partnerska
40Wandiuk DanutaBydgoszcz
41Warniełło-Kuśba WiesławaBydgoszcz
42Wocka ZbigniewBydgoszcz
43Klimkiewicz KrystynaBytów
44Łagocki RyszardBytów
45Pęska JulitaChełmno
46Ruszkiewicz DariuszChełmno
47Gardziejewska-Kaniewska NataliaChełmża
48Lorens MagdalenaChełmża
49Armada JanuszChojnice
50Kołyszko Janusz, Szulc-Kołyszko Jadwiga, Kołyszko AleksandraChojnicespółka cywilna
51Monika ZielińskaChojnice
52Żakowska MałgorzataChojnice
53Matwiejczyk MagdalenaChwaszczyno
54Buczak PrzemysławCiechocinek
55Przybyłowski Mirosław PiotrCiechocinek
56Fierek JanuszCzersk
57Gbur AndrzejCzłuchów
58Paturej AlicjaCzłuchów
59Duda RyszardDziałdowo
60Flis GrzegorzDziałdowo
61Bando AlicjaElbląg
62Bober BożenaElbląg
63Drożdżał BożenaElbląg
64Frankowska JolantaElbląg
65Gajek AgnieszkaElbląg
66Krull MarekElbląg
67Malitka Barbara, Zbucki PawełElblągspółka cywilna
68Poniatowska MarzenaElbląg
69Rogowski TomaszElbląg
70Rutkowska MartynaElbląg
71Wroński SławomirElbląg
72Adamonis Agnieszka MariaGdańsk
73Aleksandrowicz KarolGdańsk
74Arcyman-Małkowska Agnieszka, Dębski MarcinGdańskspółka cywilna
75Bąkowska IzabellaGdańsk
76Białaszewska AgnieszkaGdańsk
77Binkowski Tomasz, Miller JoannaGdańskspółka cywilna
78Bukowska AleksandraGdańsk
79Car KarolinaGdańsk
80Ciechanowski MichałGdańsk
81Ciszewski MaciejGdańsk
82Czepiel Ewelina, Szarek-Gwizdała MonikaGdańskspółka cywilna
83Czerepak-Borowik BeataGdańsk
84Czugan AgnieszkaGdańsk
85Czyżewska MałgorzataGdańsk
86Dambek MariaGdańsk
87Działakiewicz-Posiła MałgorzataGdańsk
88Fal IzabelaGdańsk
89Frąckowska Aleksandra, Kulesza MirosławGdańskspółka cywilna
90Głodowska Zofia, Głodowski RyszardGdańskspółka cywilna
91Głódź AlicjaGdańsk
92Głuchowska Milena, Gornowicz Dagmara, Lindner MartaGdańskspółka cywilna
93Górecka ElżbietaGdańsk
94Górska RenataGdańsk
95Imach MałgorzataGdańsk
96Jankowska-Siwek Joanna, Siwek MaciejGdańskspółka cywilna
97Jurewicz-Szulc ElżbietaGdańsk
98Kapkowski RafałGdańsk
99Kondracki WojciechGdańsk
100Kradziecki KrzysztofGdańsk
101Kurlapska-Rawa OlgaGdańsk
102Kurzyńska-Kowalczyk MałgorzataGdańsk
103Langowski PiotrGdańsk
104Lipińska Diana, Borek EmiliaGdańskspółka cywilna
105Lis PiotrGdańsk
106Łukasiewicz PaulinaGdańsk
107Marek AnnaGdańsk
108Mędraś Bartosz Paweł, Szulc FilipGdańskspółka partnerska
109Mędraś JoannaGdańsk
110Miłkowska SylwiaGdańsk
111Mroczkowski MirosławGdańsk
112Nagórska-Protasiuk KatarzynaGdańsk
113Niedźwiedź PatrycjaGdańsk
114Ogiegło WitoldGdańsk
115Ogonowska KatarzynaGdańsk
116Osypińska-Balcerzak EwaGdańsk
117Panc EwaGdańsk
118Paulus-Glanc Paula, Maciejewska-Chomiuk EwaGdańskspółka cywilna
119Pietrasik CezaryGdańsk
120Prorok Piotr, Skłucki ArkadiuszGdańskspółka cywilna
121Reinhardt Aleksandra, Turzyńska-Karakiewicz AnnaGdańskspółka cywilna
122Robińska AleksandraGdańsk
123Rodziewicz KamilGdańsk
124Rudnicka AnnaGdańsk
125Rydzkowski MarcinGdańsk
126Sekściński JarosławGdańsk
127Skwarliński JanGdańsk
128Stolarczyk-Durka Magdalena, Jeziorska MartaGdańskspółka cywilna
129Szerszeń JolantaGdańsk
130Wasak AdamGdańsk
131Wąsowicz-Harendarczyk LucynaGdańsk
132Wierucka Marta, Formella PawełGdańskspółka cywilna
133Wojtowicz Grażyna, Kundo ZbigniewGdańskspółka cywilna
134Zaleska Anna, Socha GrzegorzGdańskspółka partnerska
135Zaparty AgnieszkaGdańsk
136Adam Karolina, Tumasz Joanna, Ganczewski ŁukaszGdyniaspółka partnerska
137Bartecka KalinaGdynia
138Bielińska Natalia, Jakubowska MagdalenaGdyniaspółka cywilna
139Bladowska AnnaGdynia
140Bocianowska JoannaGdynia
141Dawińdziak AgnieszkaGdynia
142Dermont AnnaGdynia
143Domaradzki MateuszGdynia
144Ewertowska DorotaGdynia
145Gołębiowski MichałGdynia
146Gruszecki PrzemysławGdynia
147Grzywaczewska DominikaGdynia
148Janisz MagdalenaGdynia
149Janowski Waldemar, Kawalec BeataGdyniaspółka cywilna
150Jasiński JacekGdynia
151Jędrowicz CezaryGdynia
152Kierus-Tunowska PaulinaGdynia
153Kolbusz PrzemysławGdynia
154Koperska-Woźniak Ewa Katarzyna, Woźniak MaciejGdyniaspółka cywilna
155Korbańska DorotaGdynia
156Kurecki ŁukaszGdynia
157Kuźma-Ebel Iwona, Szyngiera BogumiłaGdyniaspółka cywilna
158Kuźmicka MałgorzataGdynia
159Kużelewska AnnaGdynia
160Maciąg Elżbieta, Gowkielewicz-Kotlarz Iwona, Linde BartłomiejGdyniaspółka cywilna
161Marchlewicz MaciejGdynia
162Marciniak AnnaGdynia
163Muszyńska AnnaGdynia
164Oleszczuk-Kowalska AgnieszkaGdynia
165Pawluć-Halecka JoannaGdynia
166Pietrzak PiotrGdynia
167Rydzkowska Wiesława, Kowalewski MaciejGdyniaspółka cywilna
168Sokołowski Rafał, Kotala MartaGdyniaspółka cywilna
169Solecka JoannaGdynia
170Szulc BłażejGdynia
171Tarasiuk AnnaGdynia
172Tomaszewska DorotaGdynia
173Warońska HannaGdynia
174Warońska MonikaGdynia
175Wiśniewska Anna ElżbietaGdynia
176Korzeniewska EwelinaGniewkowo
177Borys AgataGolub-Dobrzyń
178Michalec AndrzejGolub-Dobrzyń
179Murowicki SławomirGolub-Dobrzyń
180Kosmania-Sadowska DorotaGrudziądz
181Kowalska KlaudiaGrudziądz
182Kucab-Politewicz AnnaGrudziądz
183Milan-Szymański TadeuszGrudziądz
184Różecka AgnieszkaGrudziądz
185Sokalski AndrzejGrudziądz
186Szymańczak-Wiśniewska MagdalenaGrudziądz
187Gerczak AgnieszkaIława
188Głowacki TomaszIława
189Godlewska-Drewniak Marzena, Machaszewska JoannaIławaspółka cywilna
190Kozielska BożenaIława
191Skrzeczkowska KatarzynaIława
192Biernacki MarcinInowrocław
193Błażyński MateuszInowrocław
194Muchorowska-Chrostowska AgnieszkaInowrocław
195Nietresta AnnaInowrocław
196Puszczykowska Edwarda, Walińska-Góra AnnaInowrocław
197Steppa MałgorzataInowrocław
198Śmiela MaciejInowrocław
199Westfal BeataInowrocław
200Chmiel WojciechKartuzy
201Kłonowska-Sztolcman GrażynaKartuzy
202Leszkowski RobertoKartuzy
203Tandek-Cieśluk MagdalenaKartuzy
204Fąs MagdalenaKoronowo
205Trzeciecka-Gąsiorek KatarzynaKosakowo
206Bogusz MarzenaKościerzyna
207Lizakowska BeataKościerzyna
208Magnus AgnieszkaKościerzyna
209Pepliński ZenonKościerzyna
210Wójcik-Bela MagdalenaKościerzyna
211Wnuczko MagdalenaKowale
212Motycka-Wiśniewska JustynaKowalewo Pomorskie
213Kujawska-Gęsińska IzabelaKruszwica
214Cinkusz-Ciska KatarzynaKwidzyn
215Humenny-Żmieńko BarbaraKwidzyn
216Żmieńko MichałKwidzyn
217Kozdroń Barbara, Springer AnnaKwidzynspółka cywilna
218Bartko MariuszLębork
219Ciszewski AdamLębork
220Mikliński JacekLębork
221Kąkolewska Cecylia, Brzozowski PiotrLipnospółka cywilna
222Kuskowski GrzegorzLipno
223Wasielewska AnnaLipno
224Kurszewski MaciejLubawa
225Giziński FilipLubicz Górny
226Madrak-Rogowska AnetaMalbork
227Sargun AnnaMalbork
228Szczerba MarekMalbork
229Dobosz AdamMiastko
230Iwaszko MagdalenaMiastko
231Nauman-Dobrzyńska AnnaMogilno
232Ostrowski MarekMogilno
233Gąsiewska WiolettaMorąg
234Kośmian MilenaMorąg
235Gruszczyński PiotrNakło nad Notecią
236Porzezińska MagdalenaNakło nad Notecią
237Kochalska AgnieszkaNowe Miasto Lubawskie
238Szulejewski RobertNowe Miasto Lubawskie
239Brzozowski PiotrNowy Dwór Gdański
240Szmelter-Budzyń Agnieszka, Kujawa MonikaNowy Dwór Gdańskispółka cywilna
241Huse-Strzelecka MałgorzataOsielsko
242Cegiełka JoannaOstróda
243Maciejewska Anita Magdalena, Buczkowska AgnieszkaOstródaspółka cywilna
244Malarski DominikOstróda
245Sinkiewicz AgnieszkaOstróda
246Kubaszek BogdanPasłęk
247Szarmach MałgorzataPasłęk
248Klimuszko Joanna, Robaczewska KatarzynaPruszcz Gdańskispółka cywilna
249Kniażycka-Bobrowska Katarzyna, Bobrowski StanisławPruszcz Gdańskispółka cywilna
250Potocka KarolinaPruszcz Gdański
251Rozbicka-Czarnecka BeataPruszcz Gdański
252Staroszczuk AnnaPruszcz Gdański
253Bieliński ŁukaszPuck
254Kuśba Piotr, Necel BeataPuckspółka cywilna
255Weber TomaszPuck
256Pulczyńska AlicjaRadziejów
257Szwajdler JoannaRadziejów
258Dettlaff Karolina, Illes AgataRedaspółka cywilna
259Wierczyńska KarolinaReda
260Kocon DorotaRumia
261Rożyńska-Terman Katarzyna, Stodoła AleksandraRumiaspółka cywilna
262Wysocki Krzysztof, Wysocki MichałRumiaspółka cywilna
263Białobłocki MarekRypin
264Giżewski Aleksander, Giżewska KatarzynaRypinspółka cywilna
265Boenigk Marek Jan, Boenigk TomaszSępólno Krajeńskiespółka cywilna
266Sołyszko SylwiaSierakowice
267Majchrzyk ElżbietaSolec Kujawski
268Bunkowska AgnieszkaSłupsk
269Chamier-Gliszczyńska AnnaSłupsk
270Dworczyński Paweł Jan, Gąsecka-Szewczuk AleksandraSłupskspółka partnerska
271Dzierżyńska-Zielonka EdytaSłupsk
272Grzeszak PiotrSłupsk
273Kędzierska PaulinaSłupsk
274Markiewicz Mirosław JózefSłupsk
275Milewski JerzySłupsk
276Rynkiewicz RadosławSłupsk
277Wichniarek AleksandraSłupsk
278Wojdygowska AnnaSłupsk
279Żmudzka-Mielnik AlicjaSłupsk
280Gilarska KatarzynaSopot
281Grajewska-Bartosz KatarzynaSopot
282Grochola Joanna, Wierzbicka EwelinaSopotspółka cywilna
283Pietrewicz Edyta AnnaSopot
284Pilarczyk Bartosz KarolSopot
285Ryłko PiotrSopot
286Szymanowska HannaSopot
287Wrona JacekSopot
288Ciechanowski PrzemysławStarogard Gdański
289Gramatowska Edyta, Kościńska KarolinaStarogard Gdańskispółka cywilna
290Romańska BożenaStarogard Gdański
291Witt-Mańkowska AnnaStarogard Gdański
292Mrozowska MagdalenaStraszyn
293Robakowska-Trzeciak Magdalena, Trzeciak-Kasiorkiewicz JoannaSzubinspółka cywilna
294Joppek FilipŚwiecie
295Kalczyńska-Pokora IwonaŚwiecie
296Rutkowska ElżbietaŚwiecie
297Szott PiotrŚwiecie
298Zarzecka MonikaŚwiecie
299Rzeszotarski CezarySztum
300Bolduan Joanna, Went JakubTczewspółka partnerska
301Cejrowska JolantaTczew
302Guzik-Ruszkiewicz MagdalenaTczew
303Janicka BeataTczew
304Janicki JędrzejTczew
305Kleinschmidt MichałTczew
306Buszman KrystianToruń
307Chwiałkowski ŁukaszToruń
308Chyła MagdalenaToruń
309Cieślik PawełToruń
310Czeczko IrenaToruń
311Eska-Królikowska AgnieszkaToruń
312Gasin Izabela ArletaToruń
313Gawin BarbaraToruń
314Gabryszewska BeataToruń
315Kalbarczyk EwaToruń
316Kamińska-Gbur MarzennaToruń
317Kasperska MagdalenaToruń
318Kolasiński AdamToruń
319Krystek KrystynaToruń
320Liberadzka Iwona Maria, Liberadzka Ewa MariaToruńspółka cywilna
321Malesza Zbigniew, Monika SadowskaToruńspółka cywilna
322Olszewski TomaszToruń
323Płotkowski KrzysztofToruń
324Radzińska AleksandraToruń
325Rakoczy Marlena, Starzyńska ZofiaToruńspółka cywilna
326Szczech JuliaToruń
327Szmańda JoannaToruń
328Szyczewska MirosławaToruń
329Wesołowska EwaToruń
330Węgierska-Kozłowska KarolinaToruń
331Wróbel Danuta, Barańska Agnieszka, Matuszewski KrzysztofToruńspółka cywilna
332Wrzecionkowska AgataToruń
333Rawicka-Hryniewska Elżbieta, Rawicki JakubTucholaspółka cywilna
334Słomińska EwaTuchola
335Zieliński JanUstka
336Marchewka AgnieszkaWąbrzeźno
337Wituchowski MichałWąbrzeźno
338Dudziak RobertWejherowo
339Kelpin Anna, Orlińska JoannaWejherowospółka cywilna
340Łojewska-Jednoralska AnnaWejherowo
341Mizak HenrykWejherowo
342Rakieć MarzenaWejherowo
343Solecki LeszekWejherowo
344Cichoszewski PiotrWłocławek
345Fąfara JoannaWłocławek
346Gołębiewski WojciechWłocławek
347Kopacz AleksandraWłocławek
348Kuźnicki JarosławWłocławek
349Morawski Paweł, Walter IwonaWłocławekspółka cywilna
350Rybarczyk MartaWłocławek
351Smolarska AnnaWłocławek
352Wieczorek-Kulczycka AleksandraWłocławek
353Kołaczyńska NataliaŻnin
354Turek Leszek, Turek MichałŻninspółka cywilna
355Przybyłowska MartaŻukowo
356Wolecka MałgorzataŻukowo
IIIOkręg Sądu Apelacyjnego w Katowicach
1Ciastoń Renata MariaBędzin
2Kapuścik WojciechBędzin
3Różycka Katarzyna, Różycki JacekBędzinspółka cywilna
4Wieczorek MarekBędzin
5Bednarska AnnaBielsko-Biała
6Ciślak BeataBielsko-Biała
7Gołba-Dorak RozaliaBielsko-Biała
8Grochowicz JanBielsko-Biała
9Gworek Paweł, Karabinowicz-Kozłowska JowitaBielsko-Białaspółka cywilna
10Jakubiec RafałBielsko-Biała
11Janik TomaszBielsko-Biała
12Kaczmarczyk Agnieszka, Magda-Zielecka AnetaBielsko-Białaspółka cywilna
13Kensoń AnetaBielsko-Biała
14Kłaput WiesławBielsko-Biała
15Malarz-Wisłocka AlicjaBielsko-Biała
16Małachwiej Olga, Małachwiej KonradBielsko-Białaspółka cywilna
17Ruśkowski RyszardBielsko-Biała
18Rzadkowski Dariusz Wojciech, Rządkowska-Kapłan AleksandraBielsko-Białaspółka cywilna
19Stejskal JarosławBielsko-Biała
20Szczygieł AdrianaBielsko-Biała
21Świerczek MariuszBielsko-Biała
22Więzik Dawid, Mika KrzysztofBielsko-Białaspółka cywilna
23Wojtowicz MichałBielsko-Biała
24Regulska AnnaBuczkowice
25Bystrzanowska MałgorzataBytom
26Ferenc-Tomiak HalinaBytom
27Jonek SylwiaBytom
28Jucha AgataBytom
29Mikler Jadwiga, Mikler JerzyBytomspółka cywilna
30Pietryga JarosławBytom
31Bańczyk DanutaChorzów
32Błasiak AleksandraChorzów
33Kurzeja Wojciech MarcinChorzów
34Nowak BartłomiejChorzów
35Paszek Bartosz, Paszek KrystynaChorzówspółka cywilna
36Zawadzki TomaszChorzów
37Brachaczek MichalinaCieszyn
38Hołdys DorotaCieszyn
39Klinik HalinaCieszyn
40Miodoński PatrykCieszyn
41Pagieła MałgorzataCieszyn
42Płóciennik-Ociepka AngelikaCieszyn
43Kałuża Alina Katarzyna, Tulaja TomaszCzechowice-Dziedzicespółka cywilna
44Tokarzewska MariaCzechowice-Dziedzice
45Chylińska AgataCzeladź
46Szmal RafałCzeladź
47Szopa AnnaCzerwionka-Leszczyny
48Banach PiotrCzęstochowa
49Bartelak KarinaCzęstochowa
50Białas Maria, Tałaj SebastianCzęstochowaspółka cywilna
51Biewald KatarzynaCzęstochowa
52Gębka MarzenaCzęstochowa
53Golis SzymonCzęstochowa
54Jastrząb-Standerska JoannaCzęstochowa
55Jędrak MartaCzęstochowa
56Kalus AnnaCzęstochowa
57Kalamat MarcinCzęstochowa
58Królak-Pojnar MagdalenaCzęstochowa
59Królak MarekCzęstochowa
60Materniak-Andrecka IwonaCzęstochowa
61Nowak AnetaCzęstochowa
62Nowakowska-Sperka EwelinaCzęstochowa
63Ociepa-Szostek KarolinaCzęstochowa
64Pilarz MaciejCzęstochowa
65Pilarz MichałCzęstochowa
66Przedzińska SylwiaCzęstochowa
67Rokowska EwaCzęstochowa
68Rygielski MarcinCzęstochowa
69Sadowski Adam, Majocha IzabelaCzęstochowaspółka cywilna
70Stec-Cekiera DominikaCzęstochowa
71Szkurłat ArkadiuszCzęstochowa
72Szostak JoannaCzęstochowa
73Winiarska Maria, Oziębała-Winiarska MartynaCzęstochowaspółka cywilna
74Włodarczyk JustynaCzęstochowa
75Woszczyk BeataCzęstochowa
76Jaskulska AleksandraDąbrowa Górnicza
77Krawczyk WitoldDąbrowa Górnicza
78Maciążek-Ulanowska Lidia, Rzadkowska AgnieszkaDąbrowa Górniczaspółka cywilna
79Matuszewska Agnieszka, Sielańczyk KatarzynaDąbrowa Górniczaspółka cywilna
80Muzyk AnnaDąbrowa Górnicza
81Pliżga-Wojtunik AdrianaDąbrowa Górnicza
82Podsiadło Adrian, Kański PiotrDąbrowa Górniczaspółka cywilna
83Porębska-Kula MarikaDąbrowa Górnicza
84Pustuł-Zielińska ElżbietaDąbrowa Górnicza
85Uroda-Bieszczad BarbaraDąbrowa Górnicza
86Cebulski MariuszGliwice
87Dąbrowska-Babińska DariaGliwice
88Drewko Justyna, Warzecha JoannaGliwicespółka cywilna
89Gajos Łukasz, Małachowski WojciechGliwicespółka cywilna
90Dykacz KrzysztofGliwice
91Mańka AnnaGliwice
92Niemiec MarcinGliwice
93Ochrombel-Pawelec AntoninaGliwice
94Samorzewska IwonaGliwice
95Serafin AgataGliwice
96Stelmach-Pawlica EdytaGliwice
97Sułkowska DorotaGliwice
98Turski JacekGliwice
99Walasek Wojciech, Michalski RafałGliwicespółka cywilna
100Walenta WojciechGliwice
101Wrona-Berwid BożenaGliwice
102Dziechciarz MałgorzataGoleszów
103Siekańska PaulinaImielin
104Chorowski Paweł, Siemko Piotr, Siemko-Pióro MałgorzataJastrzębie-Zdrójspółka cywilna
105Lipień Andrzej, Mojeścik DamianJastrzębie-Zdrójspółka cywilna
106Masiubański JarosławJastrzębie-Zdrój
107Pasień DamianJastrzębie-Zdrój
108Surma KatarzynaJastrzębie-Zdrój
109Gaweł Joanna, Wojdyło PiotrJaworznospółka cywilna
110Jura Piotr, Wróbel AndrzejJaworznospółka partnerska
111Skowrońska DagmaraJaworzno
112Ślusarczyk TomaszJaworzno
113Balas TomaszKatowice
114Biodrowicz Katarzyna, Domagała PiotrKatowicespółka cywilna
115Brandys MałgorzataKatowice
116Dolnicka-Wybraniec HannaKatowice
117Dyszlewska-Tarnawska AgnieszkaKatowice
118Giemza MagdalenaKatowice
119Grajner Michał, Grajner TymoteuszKatowicespółka partnerska
120Górska-Wolnik Bożena, Mateja-Jankowska MałgorzataKatowicespółka cywilna
121Janik-Rymarczyk Małgorzata, Walotek KatarzynaKatowicespółka cywilna
122Juszczyk DagnaKatowice
123Kita-Kuśnierz Marcelina, Salej DominikaKatowicespółka cywilna
124Korbecki DamianKatowice
125Kuźniak Ewa KatarzynaKatowice
126Lesiak AleksandraKatowice
127Majer AgnieszkaKatowice
128Majewska WeronikaKatowice
129Marquardt PiotrKatowice
130Michalewicz Wojciech, Michalewicz PrzemysławKatowicespółka cywilna
131Michalik MichałKatowice
132Mikołajczyk Halina, Mikołajczyk AgnieszkaKatowicespółka cywilna
133Mikołajczyk ŁukaszKatowice
134Niełacna-Szopa AgataKatowice
135Onichimowski MarcinKatowice
136Piwowarczyk Iwona, Mikołajek-Wiktor MarcelinaKatowicespółka cywilna
137Pluta EwaKatowice
138Pokojski JakubKatowice
139Robak AdamKatowice
140Roztoczyński ŁukaszKatowice
141Słupińska-Budniok Anna, Urgacz WeronikaKatowicespółka cywilna
142Smreczak MagdalenaKatowice
143Stencel KatarzynaKatowice
144Szewczyk EwaKatowice
145Szura MirosławKatowice
146Świergot AlicjaKatowice
147Taczewska JoannaKatowice
148Telecka-Hartowicz DanutaKatowice
149Wojdyło Jacek, Gregorczyk MarcinKatowicespółka cywilna
150Wojdyło-Rudzka Katarzyna, Płonka OlimpiaKatowicespółka cywilna
151Wojtaszek-Bałazińska Zuzanna, Bednarz KingaKatowicespółka cywilna
152Wróbel-Konsek Marta, Reck AleksandraKatowicespółka partnerska
153Zapart TomaszKatowice
154Zymek Agnieszka, Cholewa MartaKatowicespółka cywilna
155Beza IwonaKłobuck
156Słaby AleksandraKłobuck
157Kasperczyk GenowefaKnurów
158Śliż-Żurowska KatarzynaKnurów
159Lasocka PaulinaKozy
160Myszka AnnaLędziny
161Janisz DanutaLubliniec
162Jastrząb KrystynaLubliniec
163Otrębska NataliaLubliniec
164Gaczyńska JustynaŁaziska Górne
165Chodoła SylwiaMikołów
166Gramała AleksandraMikołów
167Hajda-Palicka Barbara, Deda DominikaMikołówspółka cywilna
168Kochan-Kopczyńska Maria, Kopczyńska-Skwara DominikaMikołówspółka cywilna
169Mordarski PrzemysławMikołów
170Piwowarski Maciej, Stanek KatarzynaMikołówspółka cywilna
171Śleziak Wiesław, Śleziak SzymonMilówkaspółka cywilna
172Bolczyk PawełMysłowice
173Kucharski Marek RomanMysłowice
174Kurz KatarzynaMysłowice
175Palion Mariola, Palion LesławaMysłowicespółka cywilna
176Buła GrażynaMyszków
177Gielniewski KrzysztofMyszków
178Kasznia AnnaMyszków
179Kasznia JolantaMyszków
180Kulak-Komalska AgnieszkaMyszków
181Gaczyńska-Stefanek MałgorzataOrzesze
182Witoszek DominikaPawłowice
183Nolewajka PiotrPiekary Śląskie
184Parada MałgorzataPiekary Śląskie
185Synowiec SylwiaPiekary Śląskie
186Tobor-Nowińska MagdalenaPiekary Śląskie
187Banasik-Swoboda MartaPszczyna
188Pławecka-Kucharska GosławaPszczyna
189Przybysławska MartaPszczyna
190Radwan MirelaPszczyna
191Szafron-Sekta AleksandraPszczyna
192Wala JustynaPszczyna
193Klima MagdalenaPszów
194Walenta PawełPyskowice
195Zając AleksandraPyskowice
196Fac SzymonRacibórz
197Kulot BarbaraRacibórz
198Niedziałkowska EwaRacibórz
199Pawłowska JolantaRacibórz
200Rabczuk Agata, Raczek AgnieszkaRacibórzspółka cywilna
201Zientek MarcinRacibórz
202Wyrozębska AnnaRadlin
203Niedźwiedź KatarzynaRadzionków
204Borgulat-Szostak KatarzynaRuda Śląska
205Bukowski MariuszRuda Śląska
206Czernecka-Dąsal MałgorzataRuda Śląska
207Durzyńska-Trybus Janina, Piwońska-Komosa KatarzynaRuda Śląskaspółka cywilna
208Himmel-Minkina Ewa, Minkina-Setkiewicz SylwiaRuda Śląskaspółka cywilna
209Pająk-Szkuta Ewelina, Ziółkowska-Grzomba AngelikaRuda Śląskaspółka cywilna
210Breisa Bernadeta, Guzik WojciechRybnikspółka cywilna
211Fojcik AnnaRybnik
212Fojcik GrzegorzRybnik
213Gilner Krzysztof, Ostalecki JacekRybnikspółka cywilna
214Grzybczyk Adam, Jonderko KatarzynaRybnikspółka partnerska
215Pędracki ArturRybnik
216Pośpiech MichałRybnik
217Rutkowska MonikaRybnik
218Smyczek TomaszRybnik
219Wieczorek BernadettaRybnik
220Pukowiec DawidRydułtowy
221Skrodzka-Jezusek AleksandraRydułtowy
222Bińkowska PaulinaSiemianowice Śląskie
223Dawid AleksanderSiemianowice Śląskie
224Czuk PrzemysławSiemianowice Śląskie
225Wysowski WojciechSiemianowice Śląskie
226Adamczyk KlaudiaSiewierz
227Mazoń KrzysztofSiewierz
228Mazoń-Witkowska Magdalena, Witkowski PawełSiewierzspółka cywilna
229Bochenek HubertSkoczów
230Gilewska-Kozubek AnnaSkoczów
231Bańdo Jan, Bańdo GrzegorzSosnowiecspółka cywilna
232Derdas-Dziewit Małgorzata, Skłodowska MirosławaSosnowiecspółka cywilna
233Heliosz JoannaSosnowiec
234Krawczyk TomaszSosnowiec
235Krupiński WojciechSosnowiec
236Nowak Łukasz, Ociessa SaturninSosnowiecspółka cywilna
237Miland-Huzarewicz AgataSosnowiec
238Nowakowska JolantaSosnowiec
239Olejarczyk SławomirSosnowiec
240Ślizak MarcinSosnowiec
241Tomczyk GabrielaStrumień
242Chrzanowski ArnoldSzczekociny
243Cyris KrzysztofŚwiętochłowice
244Łakota-Gątarz AgataŚwiętochłowice
245Michałek-Kobielusz AnnaŚwiętochłowice
246Drewko MirosławTarnowskie Góry
247Kołodziej Gabriela, Kołodziej SzymonTarnowskie Góryspółka cywilna
248Nikiel ArkadiuszTarnowskie Góry
249Śmieja KrzysztofTarnowskie Góry
250Wieczorek JacekTarnowskie Góry
251Skwarczyńska JustynaToszek
252Celiński Dariusz, Skaba BeniaminTychyspółka cywilna
253Cisowski KamilTychy
254Darowski Jacek, Jeż AnnaTychyspółka cywilna
255Gajos AgnieszkaTychy
256Kozina KamilTychy
257Kuczera-Nowak RenataTychy
258Michalewicz DominikaTychy
259Polak-Skawińska JulitaTychy
260Smolski MichałTychy
261Stępień-Jasińska KrystynaTychy
262Strażecka Ewa, Strażecka KatarzynaTychyspółka cywilna
263Nogacka EwaUstroń
264Szalbót PiotrUstroń
265Chudek ZenonWodzisław Śląski
266Kałusowska-Dyakowska AgataWodzisław Śląski
267Kałusowski ŁukaszWodzisław Śląski
268Machecka-Kryszak EmiliaWodzisław Śląski
269Wnęk-Mańkowska AnetaWodzisław Śląski
270Bednarczyk-Berendowicz AgataZabrze
271Górzny AdrianaZabrze
272Jędzura AgnieszkaZabrze
273Kleszczewska AnnaZabrze
274Konopska-Kula LidiaZabrze
275Kozok JoannaZabrze
276Kubacka-Filas Marzena, Szymański JanZabrzespółka cywilna
277Letkiewicz Andrzej, Wróbel GrażynaZabrzespółka cywilna
278Madej Krzysztof, Lepich MaciejZabrzespółka cywilna
279Przyszlak JadwigaZabrze
280Grzebieluch Bożena, Grzebieluch Agnieszka, Sewerzyńska EwaZawierciespółka cywilna
281Makieła-Cyganik AnnaZawiercie
282Świerdza DominikZawiercie
283Torbus DagmaraZawiercie
284Truszkowski MarcinZawiercie
285Jaros Justyna, Zawisza AgnieszkaŻoryspółka cywilna
286Pszonka Tomasz, Sitko ZbigniewŻoryspółka cywilna
287Sanetra MichałŻory
288Szymiczek Joanna, Warzecha KarolŻoryspółka cywilna
289Drugacz AgataŻywiec
290Olejnik RenataŻywiec
291Pruszczyńska MałgorzataŻywiec
292Serzhanova ViktoriyaŻywiec
293Szymik AleksandraŻywiec
IVOkręg Sądu Apelacyjnego w Krakowie
1Pawłowski TomaszAlwiernia
2Komar-Wdowik BarbaraAndrychów
3Miłoszewska WandaAndrychów
4Wójcik WojciechBiecz
5Michnik AgnieszkaBochnia
6Młynarczyk IwonaBochnia
7Siwek KrystynaBochnia
8Wojtkiewicz Wlhelm Marian, Wojtkiewicz SzymonBochniaspółka cywilna
9Kaczmarek ŁucjaBrzesko
10Kot MarcinBrzesko
11Miłoszewska-Maciejewska DagmaraBrzesko
12Durnaś MichałBusko-Zdrój
13Garbacz-Lawińska EwaBusko-Zdrój
14Kaleta AndrzejBusko-Zdrój
15Miziołek BarbaraBusko-Zdrój
16Piech Liliana MonikaBusko-Zdrój
17Chmielnicka AnnaChęciny
18Kowalczyk-Dadak KatarzynaChrzanów
19Pastuszka ŁukaszChrzanów
20Sebastyanka AndrzejChrzanów
21Rozmus AnnaCzarny Dunajec
22Antosiak DagmaraCzernichów
23Kądzielawa-Kopeć BeataDąbrowa Tarnowska
24Rzeźniewska ZofiaDąbrowa Tarnowska
25Sumara PiotrDąbrowa Tarnowska
26Sielska AgnieszkaDobczyce
27Szymczyk DominikaGdów
28Brońska-Matula UrszulaGorlice
29Doniec KatarzynaGorlice
30Gorzelak MartaGorlice
31Miarecki WojciechGorlice
32Dudzicz MartaGrybów
33Szewczyk WiesławGrybów
34Bogacz DawidJabłonka
35Dudek Katarzyna, Moskała-Dudek Alicja, Dudek KonradJędrzejówspółka cywilna
36Grabalski EdwardJędrzejów
37Świder JanuszJędrzejów
38Górnikowski TomaszJordanów
39Jarek Krzysztof, Czernik AnnaKalwaria Zebrzydowskaspółka cywilna
40Pyka DanutaKalwaria Zebrzydowska
41Bidzińska MałgorzataKazimierza Wielka
42Gołębiowski GrzegorzKazimierza Wielka
43Bies ŁukaszKęty
44Kubiczek JustynaKęty
45Wiktor Stanisław, Neuman MałgorzataKętyspółka cywilna
46Abramowicz ŁukaszKielce
47Arczyński GrzegorzKielce
48Bech JarosławKielce
49Błeszyńska AnnaKielce
50Dąbrowska Karolina, Ziętal PiotrKielcespółka cywilna
51Doroz PiotrKielce
52Duda KamilaKielce
53Frelich JacekKielce
54Gajek KarolinaKielce
55Giedyk-Sierakowska ElżbietaKielce
56Karamara TomaszKielce
57Kasperek MichałKielce
58Kosińska ZdzisławaKielce
59Kupis Łukasz, Rusek AdamKielcespółka cywilna
60Mechowska-Wąsik MonikaKielce
61Midak Beata, Midak PrzemysławKielcespółka cywilna
62Nalazek Mirosława, Putowski JanuszKielcespółka cywilna
63Poborski MichałKielce
64Poniedziałek AnnaKielce
65Przybyszek AngelikaKielce
66Sitko-Sawicka JulitaKielce
67Szostakiewicz PiotrKielce
68Szwarc KamilaKielce
69Tazbir RafałKielce
70Tomala Violetta, Zapała WiolettaKielcespółka cywilna
71Ziomek AdamKielce
72Żelichowski Mariusz, Krasowski AdamKielcespółka cywilna
73Olejnik-Kowal AnnaKocmyrzów
74Adamiec IzabelaKońskie
75Dumin-Święcicka EwaKońskie
76Nowak WiolettaKońskie
77Salagierski TomaszKońskie
78Aschenbrenner-Pieprzyca AnnaKraków
79Barutowicz-Wieczorek SylwiaKraków
80Biernat Jakub, Długopolska-Pliszka JoannaKrakówspółka cywilna
81Blajer Paweł, Wendelski RomanKrakówspółka cywilna
82Błaszczyk-Kozłowska SandraKraków
83Bochenek-Perek Agnieszka, Ludźmierski RobertKrakówspółka partnerska
84Brandys AlicjaKraków
85Broszkiewicz Joanna, Torbiczuk-Wiśniewska MonikaKrakówspółka cywilna
86Bukowska-Mikosz Marta, Hajto ŁukaszKrakówspółka cywilna
87Bułat KamilKraków
88Chorabik Radosław, Wawruch MagdalenaKrakówspółka cywilna
89Chruszczyk ŁukaszKraków
90Ciba AndrzejKraków
91Cicio JoannaKraków
92Ćmikiewicz-Ignasik MartaKraków
93Damulewicz Jan, Kapusta Witold, Seweryn Konrad, Nowak MarcinKrakówspółka cywilna
94Deflorian AnetaKraków
95Dembowska BognaKraków
96Domaradzki Wojciech, Szewczyk-Dziura AgnieszkaKrakówspółka partnerska
97D'Obyrn Beata, Szybowska Danuta, Szybowski WiesławKrakówspółka cywilna
98Dudka OlimpiaKraków
99Dudkowska-Wawrzycka ElżbietaKraków
100Faber-Rakowska MagdalenaKraków
101Faron Piotr, Mitka DorotaKrakówspółka cywilna
102Flach-Chęcińska ManuelaKraków
103Franckiewicz BartoszKraków
104Galos Maria, Pawlak-Żmuda KatarzynaKrakówspółka cywilna
105Gaweł-Rościszewska AnnaKraków
106Gawin WitoldKraków
107Gągała-Zając Joanna, Greguła Joanna, Kot TomaszKrakówspółka cywilna
108Gleń Anna, Gołąbek SławomirKrakówspółka cywilna
109Grabowski MarcinKraków
110Gruskoś Romana, Nowak MartaKrakówspółka cywilna
111Gruszczyńska Katarzyna, Gruszczyński Wojciech, Tomasik-Curyło AgnieszkaKrakówspółka partnerska
112Haśko Katarzyna, Składzień AnnaKrakówspółka cywilna
113Hędrzak-Słota Małgorzata, Klimonda DariuszKrakówspółka cywilna
114Holocher Jan, Olsza Beata, Kresek-Urbaniak KatarzynaKrakówspółka cywilna
115Iłowski Grzegorz, Iłowski Maciej, Cyz-Hejmo IwonaKrakówspółka cywilna
116Irla KatarzynaKraków
117Jastrząb HenrykaKraków
118Jończyk MariolaKraków
119Kabat MartaKraków
120Kakitek JanKraków
121Karczewska AnnaKraków
122Knuplerz Ewa, Knuplerz Oskar, Mardyła GrzegorzKrakówspółka partnerska
123Koćma Bożena, Rogala AdamKrakówspółka cywilna
124Kosiniak-Imiołek KatarzynaKraków
125Kościelniak GrzegorzKraków
126Kózek AgnieszkaKraków
127Krok-Ordys MagdalenaKraków
128Kurnicki Tomasz, Olszewski MateuszKrakówspółka cywilna
129Lippa BartłomiejKraków
130Magolan Sławomir, Kaźmierczak MateuszKrakówspółka cywilna
131Maj Krzysztof, Gomółka RyszardKrakówspółka cywilna
132Majchrowska MonikaKraków
133Majerczak SylwiaKraków
134Malik MagdalenaKraków
135Mania BartłomiejKraków
136Markiewicz GrażynaKraków
137Mazur-Kułakowska Agnieszka, Solak MarcinKrakówspółka partnerska
138Mazur AndrzejKraków
139Meysztowicz KatarzynaKraków
140Mierniczek PiotrKraków
141Miklaszewski RafałKraków
142Miśkiewicz Barbara, Tuszyńska JustynaKrakówspółka cywilna
143Mleko ŁukaszKraków
144Nieniewska BeataKraków
145Obler Anna, Kwiecińska-Stybel MariaKrakówspółka cywilna
146Obtułowicz Tomasz, Łomnicka Anna, Stanek AnnaKrakówspółka cywilna
147Pach Magdalena, Golec-Sionek AleksandraKrakówspółka cywilna
148Palmirska Iwona, Szeliga TadeuszKrakówspółka cywilna
149Papież AnnaKraków
150Płaczek GrażynaKraków
151Porębski Tomasz, Leskiewicz-Porębska NataliaKrakówspółka cywilna
152Rokitiańska AnnaKraków
153Rowecki AleksanderKraków
154Rusak-Łach AgnieszkaKraków
155Sajkiewicz-Zarzycka Marta, Chochół BartłomiejKrakówspółka cywilna
156Satora MarcinKraków
157Skrzyniarz MartaKraków
158Słodkowska-Pęk AnnaKraków
159Słowik IzabelaKraków
160Suchecka MonikaKraków
161Szatko-Bakalarz Kamila, Szczyrbak-Wieczorek MałgorzataKrakówspółka partnerska
162Szczepanik JulitaKraków
163Szczepanik Sabina, Ozga-Domagalska KatarzynaKrakówspółka cywilna
164Szczęsny-Ligęza AgnieszkaKraków
165Szkadłubowicz WojciechKraków
166Szybka MartaKraków
167Tomaszek PiotrKraków
168Truszkiewicz Zygmunt, Truszkiewicz JanKrakówspółka cywilna
169Twardosz LilijaKraków
170Tylek Joanna, Jankiewicz SylwiaKrakówspółka cywilna
171Ulman IrenaKraków
172Wajda Waldemar, Angerman-Wajda Dominika, Czernicka MartaKrakówspółka cywilna
173Walczewski ArnoldKraków
174Warbińska MartaKraków
175Wiater PawełKraków
176Wiącek AnnaKraków
177Wojtal-Kwiecińska AgnieszkaKraków
178Wołek Karolina, Pietrzak KrzysztofKrakówspółka cywilna
179Wołoch MichałKraków
180Wygona Konrad, Lejman MagdalenaKrakówspółka partnerska
181Wygona KrystianKraków
182Wyroślak MałgorzataKraków
183Wyszyńska Magdalena, Kot DariuszKrakówspółka cywilna
184Zabdyr-Kalińska JoannaKraków
185Zarzycki Wojciech, Iłowska SabinaKrakówspółka cywilna
186Zegadłowicz AnnaKraków
187Zeman Bartłomiej, Paszkiewicz AnnaKrakówspółka cywilna
188Zięcina Tomasz, Łukasik MariuszKrakówspółka cywilna
189Żochowska-Zalewska EwaKraków
190Zachwieja MichałKrościenko nad Dunajcem
191Skoczeń KrzysztofKrynica-Zdrój
192Sojka LeszekKrzeszowice
193Nagórzański MichałLibiąż
194Potejko IzabellaLibiąż
195Czechowska MartynaLimanowa
196Leszczyńska AnetaLimanowa
197Liszka TomaszLimanowa
198Opoka JerzyLimanowa
199Lewicki PiotrLiszki
200Semik-Osmańska KingaMaków Podhalański
201Ozioro-Blicharska PaulinaMiechów
202Stojczyk PaulaMiechów
203Szlachta EwaMiechów
204Jędrzejczyk KatarzynaMorawica
205Szynalik CzesławMszana Dolna
206Żądło-Romańska BarbaraMszana Dolna
207Roman ArkadiuszMuszyna
208Garczyńska BożenaMyślenice
209Niepsuj Lucjan, Niepsuj ArturMyślenicespółka cywilna
210Polański AndrzejMyślenice
211Skiba SławomirMyślenice
212Uszyńska MonikaMyślenice
213Domagalski MichałNiepołomice
214Mikułowska-Krupska Agnieszka, Pawlus DariuszNiepołomicespółka cywilna
215Miszalska-Zapała MagdalenaNiepołomice
216Brońska-Fyda ŁucjaNowy Sącz
217Buchman MichałNowy Sącz
218Budzikowski PawełNowy Sącz
219Celewicz Bartłomiej, Celewicz KatarzynaNowy Sączspółka cywilna
220Ciągło Stanisław, Ciągło EwelinaNowy Sączspółka cywilna
221Kalinowska-Szafran DorotaNowy Sącz
222Kronenberger-Król KingaNowy Sącz
223Krupa Jadwiga, Krupa MarcinNowy Sączspółka cywilna
224Smal-Rajca AnnaNowy Sącz
225Szlachta EwelinaNowy Sącz
226Zygadło ElżbietaNowy Sącz
227Furczoń-Podraza SabinaNowy Targ
228Górnik Izabela, Warpecha PiotrNowy Targspółka cywilna
229Janiszewska ŁucjaNowy Targ
230Kubińska-Ciszek WładysławaNowy Targ
231Palenik AndrzejNowy Targ
232Sieczka EwelinaNowy Targ
233Szatko Barbara, Szatko StanisławNowy Targspółka cywilna
234Adamczyk AgnieszkaOlkusz
235Banyś AnnaOlkusz
236Chmielewska Bożena, Chmielewski AndrzejOlkuszspółka cywilna
237Grot EwaOlkusz
238Sydor MartaOlkusz
239Borowiec EwaOpatów
240Galara-Polak LidiaOpatów
241Miszczak-Nadziałek OlgaOpatów
242Kamińska- Sternal AnnaOstrowiec Świętokrzyski
243Kowalska WandaOstrowiec Świętokrzyski
244Pyrżak AnnaOstrowiec Świętokrzyski
245Walasik EwaOstrowiec Świętokrzyski
246Włodarczyk LidiaOstrowiec Świętokrzyski
247Maciejewski MichałOświęcim
248Matysik-Bogusz AgnieszkaOświęcim
249Płachta-Baścik MagdalenaOświęcim
250Siwik-Choroba Iwona, Szubryt MariuszOświęcimspółka cywilna
251Żubrowska KatarzynaOświęcim
252Krysiński MarekPińczów
253Płachta MagdalenaPińczów
254Waniołka JoannaPińczów
255Dulęba MałgorzataPołaniec
256Jabłoński Mateusz PawełProszowice
257Szot-Raźniak MałgorzataProszowice
258Mąsior WojciechRabka-Zdrój
259Domańczyk AnettaSandomierz
260Lisowska-Łenc AmeliaSandomierz
261Loryś MaciejSandomierz
262Łatkowska-Baran LucynaSandomierz
263Sochacka Ewa, Sochacki KamilSandomierzspółka cywilna
264Stec RafałSandomierz
265Pieńkos SylwiaSędziszów
266Jastrzębska-Kwiecień DorotaSkała
267Łaba BarbaraSkarżysko-Kamienna
268Staszek-Zubrzycka AgnieszkaSkarżysko-Kamienna
269Śmiałek-Szafraniec AnnaSkarżysko-Kamienna
270Zarzycka MariaSkarżysko-Kamienna
271Gołda GrzegorzSkawina
272Karcz-Stankiewicz AgnieszkaSkawina
273Nalepa StefanSkawina
274Bzdyl ZofiaSłomniki
275Magdziarz GrażynaStarachowice
276Samela JacekStarachowice
277Sułek KatarzynaStarachowice
278Uliasz-Wypchło MartaStarachowice
279Wójtowicz PiotrStarachowice
280Majoch MariuszStary Sącz
281Kluszczyńska-Chmielewska KarolinaStaszów
282Skowron ElżbietaStaszów
283Widanka AgataStaszów
284Judasz ElżbietaSucha Beskidzka
285Krzeszowiak Andrzej, Piwowarczyk PawełSucha Beskidzkaspółka cywilna
286Pacyga JoannaSucha Beskidzka
287Wolczko GrzegorzSucha Beskidzka
288Rzeźniewska-Pal RenataSzczucin
289Koblański Wiktor, Koblański Jerzy MikołajSzycespółka cywilna
290Szawul-Proniewska Justyna, Kulas MarcinŚwiątniki Górnespółka cywilna
291Ćwiąkalska JudytaTarnów
292Derlaga GrażynaTarnów
293Górowska-Karaś MarzenaTarnów
294Hałasa Andrzej, Hałasa PiotrTarnówspółka cywilna
295Januś AlicjaTarnów
296Krzysztofowicz BartoszTarnów
297Kulesza RobertTarnów
298Niedzielska-Zeliaś MartaTarnów
299Rzońca MarcinTarnów
300Sajdak-Sumara IwonaTarnów
301Studziński PawełTarnów
302Szymańska PaulinaTarnów
303Wachta BarbaraTarnów
304Żak JolantaTarnów
305Gut MagdalenaTrzebinia
306Kaczmarzyk ZdzisławTrzebinia
307Dziadowiec WaldemarTuchów
308Szarama TeresaTuchów
309Koźbiał HalinaWadowice
310Musiał AnnaWadowice
311Wenda JoannaWadowice
312Zając MagdalenaWadowice
313Baczyńska-Pytlik MonikaWieliczka
314Celewicz TadeuszWieliczka
315Dobosiewicz ŁukaszWieliczka
316Hradecka-Madlewska MagdalenaWieliczka
317Lelito MartaWieliczka
318Skrobecka Renata, Wszołek JustynaWieliczkaspółka cywilna
319Celebański Piotr, Rafał PirógWłoszczowaspółka cywilna
320Dębski SławomirWłoszczowa
321Haberka KarolinaWolbrom
322Pedryc-Gontarz PaulinaZabierzów
323Schechtel JolantaZabierzów
324Żygawska AgnieszkaZakliczyn
325Dyka MarekZakopane
326Marchalewicz EdytaZakopane
327Mądry-Pawlikowska MagdalenaZakopane
328Ozga Urszula, Ozga RomanZakopanespółka cywilna
329Pasierb JoannaZakopane
330Sawera-Fryźlewicz JolantaZakopane
331Żur ŁukaszZakopane
332Mędrala-Budka Maria, Kłosowska-Matlak EwaZatorspółka cywilna
333Bułat KatarzynaZielonki
334Ligas AgataZielonki
335Warias PawełŻabno
VOkręg Sądu Apelacyjnego w Lublinie
1Radomska JoannaBełżyce
2Białek KatarzynaBiała Podlaska
3Karasińska JolantaBiała Podlaska
4Maksymiuk DorotaBiała Podlaska
5Mironiuk-Kuta ElżbietaBiała Podlaska
6Nowak JerzyBiała Podlaska
7Petruk ZbigniewBiała Podlaska
8Siennicka NataliaBiała Podlaska
9Krzyżańska-Łyś MariaBiałobrzegi
10Pękacka MagdalenaBiałobrzegi
11Bednarczyk Ewa, Podgajna MałgorzataBiłgorajspółka cywilna
12Hussar Bożena, Kołodziej AnnaBiłgorajspółka cywilna
13Kiesz MarcinBiłgoraj
14Obszańska HonorataBiłgoraj
15Sobczyńska-Sas AgnieszkaBiłgoraj
16Małyska JakubBychawa
17Antczak Monika, Grzywna PawełChełmspółka cywilna
18Gańska KatarzynaChełm
19Lewkowicz JarosławChełm
20Przetocki Jacek Antoni, Przetocka-Woźniak MonikaChełmspółka cywilna
21Smulkowska Irena, Wiechnik-Domańska Lidia, Domańska-Zajączkowska AgnieszkaChełmspółka cywilna
22Falczyńska Elżbieta, Falczyński KarolDęblinspółka cywilna
23Durys AleksandraGarwolin
24Izdebski JanGarwolin
25Kalbarczyk-Luckar Irmina Ewa, Kalbarczyk CezaryGarwolinspółka cywilna
26Krajewski JerzyGarwolin
27Skupińska-Kozicka MagdalenaGarwolin
28Ścioch AdamGarwolin
29Ścioch MarzenaGarwolin
30Grzesik MagdalenaGrójec
31Hamera Tadeusz MironGrójec
32Mazur Rafał, Karczmarczyk DariuszGrójecspółka cywilna
33Nasiłowski RafałGrójec
34Mróz Marek, Skalska JoannaHalinówspółka cywilna
35Fabrowska WioletaHrubieszów
36Góra MałgorzataHrubieszów
37Łaciński JacekHrubieszów
38Mielniczuk StanisławHrubieszów
39Korczak WaldemarIłża
40Baran JoannaJanów Lubelski
41Bura JustynaJanów Lubelski
42Lisek ElżbietaJanów Lubelski
43Mazur LonginJanów Lubelski
44Rozwadowska-Firlej JoannaJedlnia-Letnisko
45Kudła JarosławKozienice
46Szeląg-Wiśniewska KatarzynaKozienice
47Wiśniewski JeremiKozienice
48Bielak AnnaKrasnystaw
49Dudek RyszardKrasnystaw
50Skubisz MariaKrasnystaw
51Szymaniak IwonaKrasnystaw
52Dziadosz LidiaKraśnik
53Młynarski KrzysztofKraśnik
54Mozgawa JerzyKraśnik
55Wilczopolski Włodzimierz AndrzejKraśnik
56Zapalska AnnaKraśnik
57Konopka ElżbietaLipsko
58Miaskowska MartaLubartów
59Pruszczak ElżbietaLubartów
60Szerard-Mitura Iwona StanisławaLubartów
61Wyszyńska BeataLubartów
62Zmysłowska ElżbietaLubartów
63Baran Ewa, Wach IwonaLublinspółka cywilna
64Bednara-Kowal Małgorzata, Bednara-Michalczyk JoannaLublinspółka cywilna
65Buchlińska KrystynaLublin
66Chałupczak MagdalenaLublin
67Chemperek-Kubić MagdalenaLublin
68Chęć BeataLublin
69Ciechowski BartłomiejLublin
70Deczkowska AlicjaLublin
71Drzymała-Dzioba Agnieszka, Zawiślak-Brygała AnetaLublinspółka cywilna
72Filipowicz Kamila, Krasnowska MartaLublinspółka cywilna
73Florkowski KonradLublin
74Fronc RobertLublin
75Gabryś BerenikaLublin
76Gołacka JoannaLublin
77Greszta Renata, Barańska-Pastuszko JoannaLublinspółka cywilna
78Haczewski TadeuszLublin
79Kalisz-Hynowska KatarzynaLublin
80Kisielewicz KatarzynaLublin
81Kołodziejczyk GrzegorzLublin
82Konopka DagmaraLublin
83Kotyłło BarbaraLublin
84Kowalczyk Michał, Winiarska MagdalenaLublinspółka cywilna
85Kubicz Andrzej SławomirLublin
86Kunecka AgnieszkaLublin
87Kutnik AnnaLublin
88Lewicka Grażyna, Lewicka-Skiba IrminaLublinspółka cywilna
89Łuczkiewicz Beata, Michalczyk AnnaLublinspółka cywilna
90Maliborska-Jurak Iwona, Majdanik BeataLublinspółka cywilna
91Maślak TeresaLublin
92Miączewska BarbaraLublin
93Mierzwa RenataLublin
94Miszczak-Pyziak MariolaLublin
95Muszyńska AgnieszkaLublin
96Pachucka-Kutrzuba AmeliaLublin
97Piskorska-Aftyka AleksandraLublin
98Pluta JadwigaLublin
99Rożen PawełLublin
100Rymarz MateuszLublin
101Rzączyński Michał, Banderski Piotr GrzegorzLublinspółka cywilna
102Sawicka MonikaLublin
103Sidor JanuszLublin
104Sierocka MałgorzataLublin
105Słowikowska Beata, Mróz PawełLublinspółka cywilna
106Śladkowska-Szłapa AnnaLublin
107Tatara AndrzejLublin
108Twardowska GrażynaLublin
109Widanka TomaszLublin
110Woźniak DominikaLublin
111Doraczyński Maciej HenrykŁęczna
112Szalak ŁukaszŁęczna
113Walas-Opoka PaulinaŁęczna
114Hawryluk MarlenaŁosice
115Górska EwelinaŁuków
116Kapińska MonikaŁuków
117Mateusiak RafałŁuków
118Nawrocka MałgorzataŁuków
119Podstawka ŁukaszŁuków
120Chomiuk PiotrMiędzyrzec Podlaski
121Chomiuk AnnaMińsk Mazowiecki
122Nowakowski RomanMińsk Mazowiecki
123Ogórek AgnieszkaMińsk Mazowiecki
124Orłowski AndrzejMińsk Mazowiecki
125Paszkowska KatarzynaMińsk Mazowiecki
126Paszkowska-Pawelec MałgorzataMińsk Mazowiecki
127Sarnowicz-Stolarek AnnaMińsk Mazowiecki
128Tomalska AnitaMińsk Mazowiecki
129Paluch MagdalenaNałęczów
130Stefańczyk DariuszNowe Miasto nad Pilicą
131Gołofit ZbigniewOpole Lubelskie
132Gozdór Sylwia, Gozdór PawełOpole Lubelskiespółka cywilna
133Gęśla KarolParczew
134Gwiazda-Danielkiewicz MonikaParczew
135Jachacz DagmaraPiaski
136Madej TadeuszPiaski
137Wikłacz AnnaPionki
138Piekoś PawełPoniatowa
139Szmyd AgnieszkaPrzysucha
140Ambryszewski GrzegorzPuławy
141Jaśkowski ZygmuntPuławy
142Karasińska Justyna, Szczubkowska EwelinaPuławyspółka cywilna
143Nowacki MirosławPuławy
144Salasa AndrzejPuławy
145Szymoniak JoannaPuławy
146Aderek IwonaRadom
147Bernady AnnaRadom
148Cywińska MariaRadom
149Czarnecki Sławomir JanRadom
150Dziwański JakubRadom
151Fijałkowska EwaRadom
152Giermakowska MarzenaRadom
153Gomuła AgnieszkaRadom
154Grzegorczyk EwelinaRadom
155Jagieła-Misztal JustynaRadom
156Jaśkiewicz Zofia, Stolarek AgnieszkaRadomspółka cywilna
157Jażdżyk Agnieszka, Terlecka AgnieszkaRadomspółka cywilna
158Kultys Anna, Skawińska KatarzynaRadomspółka cywilna
159Przerwa AleksandraRadom
160Stanisławek TadeuszRadom
161Wajs Wanda, Grabowski KrzysztofRadomspółka cywilna
162Błażewicz Anna, Mysłowski AndrzejRadzyń Podlaskispółka cywilna
163Furman Bogda, Furman PiotrRadzyń Podlaskispółka cywilna
164Zając AnnaRadzyń Podlaski
165Baca PawełRyki
166Jaszczewska KingaRyki
167Olejarz-Wolińska MagdalenaRyki
168Zawadzka ElżbietaRyki
169Gliszczyńska-Kudelska MariaSiedlce
170Kozłowski ŁukaszSiedlce
171Maliszewska UrszulaSiedlce
172Maniszewski AdamSiedlce
173Piórkowski AndrzejSiedlce
174Romanowski JanSiedlce
175Sikorska ElżbietaSiedlce
176Szulepa Agnieszka, Troszkiewicz MałgorzataSiedlcespółka cywilna
177Włodarczyk Monika MagdalenaSiedlce
178Flaga Urszula, Flaga PiotrSokołów Podlaskispółka cywilna
179Łyszczewski MarcinSokołów Podlaski
180Pawelec ŁukaszSokołów Podlaski
181Wrzosek PiotrSulejówek
182Pysiewicz MieczysławSzczebrzeszyn
183Pietras AlicjaSzydłowiec
184Małek WojciechŚwidnik
185Mateńko MonikaŚwidnik
186Wojtaszek Małgorzata, Chalewska-Ławnik AnnaŚwidnikspółka cywilna
187Wysocki MarcinŚwidnik
188Stankiewicz PaulinaTarczyn
189Durlej StefanTerespol
190Bielecka Adela, Bielecki AdamTomaszów Lubelskispółka cywilna
191Ciupak ElżbietaTomaszów Lubelski
192Tulej Wiktor GrzegorzTomaszów Lubelski
193Lechowicz MonikaWarka
194Cejmer IwonaWęgrów
195Kowalczyk Leszek, Krzanowski GrzegorzWęgrówspółka cywilna
196Rosłon MilenaWęgrów
197Nejman-Spyrczyńska EwaWłodawa
198Tereszczuk JacekWłodawa
199Baraniak AgataZamość
200Czapla MichalinaZamość
201Iwanicka ElżbietaZamość
202Kondracki KrzysztofZamość
203Kosicka KamillaZamość
204Anna MarciniakZamość
205Przybysz Robert LeonardZamość
206Skóra DorotaZamość
207Sokół PrzemysławZamość
208Szokalewicz TomaszZamość
209Jawor AdamZwoleń
210Żabicki ZbigniewZwoleń
VIOkręg Sądu Apelacyjnego w Łodzi
1Bolek JarosławAleksandrów Łódzki
2Dygas Bartosz, Janicki BartłomiejAleksandrów Łódzkispółka cywilna
3Rassalska MałgorzataAleksandrów Łódzki
4Wiciński RobertAleksandrów Łódzki
5Walczak EwelinaAndrespol
6Galimska AnnaBełchatów
7Gałkowska-Koźma GabrielaBełchatów
8Karlikowski MichałBełchatów
9Mroczkowska OlaBełchatów
10Nowocień Marta AnnaBełchatów
11Rychter JolantaBełchatów
12Sitek JaninaBełchatów
13Terlecka-Morawiec KatarzynaBełchatów
14Kawczyńska AnnaBrzeziny
15Matczak JarosławBrzeziny
16Rutkowski WojciechBrzeziny
17Zduńczyk-Matczak BarbaraBrzeziny
18Barwińska Barbara, Piątkowski AndrzejCiechanówspółka cywilna
19Schodowska-Kalińska AnnaCiechanów
20Trusiewicz AnnaCiechanów
21Zbyszyńska EwaCiechanów
22Omelan AgataGąbin
23Folcholc Jerzy, Włodarczyk AnnaGłownospółka cywilna
24Danielewicz BarbaraGostynin
25Margol DorotaGostynin
26Morawska-Anyszka AgnieszkaGostynin
27Krochmal KonradJarocin
28Pietrzak DariuszJarocin
29Sikorska KatarzynaJarocin
30Winiarska-Bargieł BeataJarocin
31Bladowska-Duda Ewa, Duda MaciejKaliszspółka cywilna
32Fraj ArkadiuszKalisz
33Hajdo-Nowak DominikaKalisz
34Kasperuk DanutaKalisz
35Koźlik-Chudzia MagdalenaKalisz
36Kubiak KlaudiaKalisz
37Magdziński AndrzejKalisz
38Rodecki DariuszKalisz
39Wojcieska BeataKalisz
40Wojnarowska-Kucharska OlgaKalisz
41Lulko-Tyc Małgorzata TeresaKępno
42Kubera-Chowańska Maria, Olejarnik BarbaraKępnospółka cywilna
43Rutkowska-Kabara MałgorzataKoluszki
44Kubica KatarzynaKonstantynów Łódzki
45Sobczak JacekKonstantynów Łódzki
46Marcińczak-Bieleninik BogumiłaKrotoszyn
47Markiewicz OlaKrotoszyn
48Ratajczyk Bogumiła, Ratajczyk MarcinKrotoszynspółka cywilna
49Ambroziak Danuta, Trzeciecka DorotaKutnospółka cywilna
50Borkowski ŁukaszKutno
51Janowska-Maksimowicz EwaKutno
52Kalusiński StanisławKutno
53Krakowiak WojciechKutno
54Stolińska-Kowalczyk KarolinaKutno
55Hajdukiewicz-Zybert EwaŁask
56Kordos-Kula KatarzynaŁask
57Rozmuszcz-Szewczyk KatarzynaŁask
58Owsik AgnieszkaŁęczyca
59Pacholska-Podlasiak AgnieszkaŁęczyca
60Wojciechowska EwaŁęczyca
61Będkowska BeataŁowicz
62Kochanek-Wojda WiolettaŁowicz
63Maik AndrzejŁowicz
64Majka KrystynaŁowicz
65Maślanka MichałŁowicz
66Musiał-Goławska EwaŁowicz
67Bald AnnaŁódź
68Baudysz Aleksandra, Kryszkiewicz MichałŁódźspółka cywilna
69Belka SylwiaŁódź
70Borten Katarzyna, Jabłoński RafałŁódźspółka cywilna
71Ceterowska Justyna, Szymczyk JustynaŁódźspółka cywilna
72Czarnecki PiotrŁódź
73Domańska AnnaŁódź
74Drygalska JolantaŁódź
75Fijałkowski WłodzimierzŁódź
76Gałązka-Mikina BognaŁódź
77Gawior GrzegorzŁódź
78Goździalska AnnaŁódź
79Grabowska EdytaŁódź
80Grosicka AgnieszkaŁódź
81Grzejszczak Agnieszka, Sejdak AnnaŁódźspółka partnerska
82Gusta KarolinaŁódź
83Jackowska-Król DariaŁódź
84Jóźwiak KingaŁódź
85Kabara KrzysztofŁódź
86Kalsztein DorotaŁódź
87Kaniecki RadosławŁódź
88Karska Katarzyna, Wojciechowska KatarzynaŁódźspółka cywilna
89Kaszyński Dominik, Skoneczny JakubŁódźspółka cywilna
90Klepaczko Julita, Klepaczko PiotrŁódźspółka cywilna
91Kochan-Czubak Jolanta, Kuszewska-Kłąb AleksandraŁódźspółka cywilna
92Komorowska-Góral DominikaŁódź
93Kotecki PiotrŁódź
94Kozłowska KatarzynaŁódź
95Kozłowski JanuszŁódź
96Krakowiak SzymonŁódź
97Krakowiński MaciejŁódź
98Krasińska JoannaŁódź
99Król MałgorzataŁódź
100Król PiotrŁódź
101Król TomaszŁódź
102Lelental Piotr, Kubicki BartoszŁódźspółka cywilna
103Lendla Weronika, Różańska-Filipczak BarbaraŁódźspółka cywilna
104Lewek Jan FranciszekŁódź
105Lewek-Czerwiec JoannaŁódź
106Lipke ZbigniewŁódź
107Lodzińska ElżbietaŁódź
108Lucińska ZuzannaŁódź
109Marciniak-Sikora AnnaŁódź
110Milo PrzemysławŁódź
111Narolska AnnaŁódź
112Nierychła MałgorzataŁódź
113Nowakowska-Lewek AnnaŁódź
114Oskaldowicz AnnaŁódź
115Osman-Sorek AnnaŁódź
116Plajzer-Majsterek KingaŁódź
117Podlasiak AnnaŁódź
118Postół BartoszŁódź
119Ramięga AleksandraŁódź
120Rudzka MałgorzataŁódź
121Rymdejko GrażynaŁódź
122Salamon-Brewczyńska AgataŁódź
123Sierociński AndrzejŁódź
124Sługocka EwaŁódź
125Sobańska-Tiutiunik Katarzyna, Szymański AleksanderŁódźspółka cywilna
126Starzyńska-Jaszecka KatarzynaŁódź
127Strzelecki BogusławŁódź
128Strzępek Artur, Szabelska IwonaŁódźspółka cywilna
129Szmaciński MieczysławŁódź
130Śliwkiewicz MonikaŁódź
131Tosik-Strzępek AnnaŁódź
132Trocińska AnnaŁódź
133Turlik-Reczek PaulinaŁódź
134Twardowski Jarosław AndrzejŁódź
135Uryszek AgataŁódź
136Wełpa KatarzynaŁódź
137Wichrowska Katarzyna, Zieliński DawidŁódźspółka cywilna
138Widziszewski KonradŁódź
139Wróblewska Agnieszka, Mieczkowski WojciechŁódźspółka cywilna
140Wróblewski MariuszŁódź
141Wypiorczyk AnnaŁódź
142Zalasińska Anna MariaŁódź
143Zawadzka-Bernasiak AgataŁódź
144Ziółkowska Maja, Jankowska-Kmieć IzabelaŁódźspółka cywilna
145Cegielska BarbaraMława
146Domżalski PiotrMława
147Hołownia PiotrMława
148Pawłowska KingaMława
149Żandarska-Nehring BeataMława
150Łojewska EwaMszczonów
151Dybalska-Smus AlicjaOpoczno
152Piekarski AndrzejOpoczno
153Waśkiewicz RenataOpoczno
154Baszczyński MaciejOstrów Wielkopolski
155Działoszyk AgnieszkaOstrów Wielkopolski
156Hoppe-Jackowska KingaOstrów Wielkopolski
157Królak JakubOstrów Wielkopolski
158Miłosz KingaOstrów Wielkopolski
159Misiak AnnaOstrów Wielkopolski
160Walczak MalwinaOstrów Wielkopolski
161Wojtczak DariuszOstrów Wielkopolski
162Ziemba JakubOstrów Wielkopolski
163Ziółkowski Andrzej, Ziółkowska ViolettaOstrów Wielkopolskispółka cywilna
164Chowański TomaszOstrzeszów
165Eska-Wojciechowska AleksandraOstrzeszów
166Szulc-Bogacz JoannaOstrzeszów
167Chałupnik KatarzynaOzorków
168Kowalczyk AnnaOzorków
169Rudowicz Stanisław, Pietrzak AgataOzorkówspółka cywilna
170Barczak RomanPabianice
171Jaksa ŁukaszPabianice
172Kupis Dariusz, Klubczewska AnnaPabianicespółka cywilna
173Nowina-Rer Jacek AdamPabianice
174Olek Włodzimierz Wojciech, Olek Włodzimierz JarosławPabianicespółka cywilna
175Szczęsna OlgaPabianice
176Kwiecień-Walczyk Małgorzata AnnaPajęczno
177Błaszczyk GrzegorzPiotrków Trybunalski
178Hajniak SylwiaPiotrków Trybunalski
179Juszczęć-Teleman AnnaPiotrków Trybunalski
180Kowalczyk Małgorzata, Kukulski ZiemowitPiotrków Trybunalskispółka cywilna
181Marek DariaPiotrków Trybunalski
182Serwatka MariolaPiotrków Trybunalski
183Teleman AgataPiotrków Trybunalski
184Teleman RadosławPiotrków Trybunalski
185Teleman-Bajer EwaPiotrków Trybunalski
186Tomasik-Lasota JustynaPiotrków Trybunalski
187Kobusińska BarbaraPleszew
188Szpunt-Andrzejewska EwelinaPleszew
189Bałdowska ZofiaPłock
190Jodko AnetaPłock
191Kaszewska AnnaPłock
192Kozłowska MagdalenaPłock
193Krysiuk WiesławaPłock
194Macuga Barbara, Banucha HannaPłockspółka cywilna
195Nycz ZbigniewPłock
196Omelan ArturPłock
197Romanowska Marzenna Ewa, Stępień-Dygowska GrażynaPłockspółka cywilna
198Szczepaniak Marcin, Czarnomski WojciechPłockspółka cywilna
199Szczepański JakubPłock
200Terlecka GrażynaPłock
201Włodarczyk MagdalenaPłock
202Kilińska-Palmowska KrystynaPłońsk
203Popłonkowski Zbigniew, Zarecki Jacek, Rutkowska-Górska Małgorzata, Popłonkowska-Kłopotowska AnnaPłońskspółka cywilna
204Stasiak RyszardaPłońsk
205Paprocka SabinaPoddębice
206Wojciechowska-Kierepa RenataPoddębice
207Bilska AgnieszkaRadomsko
208Dalkiewicz-Jagiełło DorotaRadomsko
209Drzazga ŁukaszRadomsko
210Kałuzińska-Zacharewicz AleksandraRadomsko
211Koprowski SławomirRadomsko
212Sandelewska MałgorzataRadomsko
213Skura KonradRadomsko
214Wojtczak-Smyk MonikaRadomsko
215Brzeżańska BeataRawa Mazowiecka
216Przytuła AgnieszkaRawa Mazowiecka
217Bartosiewicz BarbaraSieradz
218Choińska BeataSieradz
219Nawrocki IgnacySieradz
220Pietkowska-Haas KarolinaSieradz
221Powalski JarosławSieradz
222Sadowska JustynaSieradz
223Szlubowska EwaSieradz
224Kuskowski Krzysztof, Kuskowski PrzemysławSierpcspółka cywilna
225Popiłko GrażynaSierpc
226Fidrysiak BeataSkierniewice
227Goszczyńska RenataSkierniewice
228Salamon JadwigaSkierniewice
229Wacławek EdytaSkierniewice
230Wieprzkowicz ElżbietaSkierniewice
231Wieprzkowicz-Łyżeń JoannaSkierniewice
232Buczek KarolinaSochaczew
233Bugalska-Maik AnnaSochaczew
234Grabarek Wiesław, Grabarek-Borawska KatarzynaSochaczewspółka cywilna
235Demczyszyn-Stachowska JolantaSochaczew
236Chmieliński MaciejStryków
237Wójcicka PatrycjaSulejów
238Bocian MarekTomaszów Mazowiecki
239Dorocińska JadwigaTomaszów Mazowiecki
240Gemel MagdalenaTomaszów Mazowiecki
241Grad Bogdan, Grad AdamTomaszów Mazowieckispółka partnerska
242Mieczkowska RomualdaTomaszów Mazowiecki
243Gruszka AndrzejTuszyn
244Góra PaulinaWieluń
245Kamieniecka DorotaWieluń
246Karasiak IwonaWieluń
247Kopacka AgnieszkaWieluń
248Mielczarek DorotaWieluń
249Tymura JolantaWieluń
250Kijak JolantaWieruszów
251Bilant MałgorzataZduńska Wola
252Bińczycki RadosławZduńska Wola
253Mazurkiewicz HannaZduńska Wola
254Tęsiorowski StanisławZduńska Wola
255Wojtyniak IzabelaZduńska Wola
256Jeziorska BarbaraZgierz
257Jeziorski WaldemarZgierz
258Kominiak Aleksandra, Myłyk-Kuzdak MonikaZgierzspółka cywilna
259Kozerski AdamZgierz
260Krawczyk BartoszZgierz
261Kubiak MarcinZgierz
262Rybka HannaZgierz
263Święcicki TadeuszZgierz
264Popiłko Andrzej, Dłużniewska JoannaŻurominspółka cywilna
265Tuszyński AntoniŻuromin
266Jarosik JoannaŻychlin
267Badowska-Korba JustynaŻyrardów
268Bożykowska ElżbietaŻyrardów
269Bożykowski AdamŻyrardów
270Chmiel AleksandraŻyrardów
271Salmonowicz JanŻyrardów
VIIOkręg Sądu Apelacyjnego w Poznaniu
1Just EwaBuk
2Kownacka PaulinaChodzież
3Rzepa-Białczyk Krystyna, Piechocki PiotrChodzieżspółka cywilna
4Pierudzka EwaCzarnków
5Wrocławska KatarzynaCzarnków
6Bączyk-Ostrowska MałgorzataGniezno
7Dominik DagmaraGniezno
8Gruchalski MichałGniezno
9Gruszka ElżbietaGniezno
10Kentzer SebastianGniezno
11Morawska-Kentzer MagdalenaGniezno
12Sporna AnnaGniezno
13Sypniewska AnnaGniezno
14Andrzejewska-Czemplik LidiaGostyń
15Rote Małgorzata, Laskowska AgataGostyńspółka cywilna
16Paetz Marcin AndrzejGrodzisk Wielkopolski
17Ptaszyńska Anna, Marciniak MałgorzataGrodzisk Wielkopolskispółka cywilna
18Szczepańska WeronikaGrodzisk Wielkopolski
19Guzdecka-Kaczmarek TeresaGubin
20Podmokły KatarzynaJastrowie
21Wróblewska AnnaKłodawa
22Jędrychowska DorotaKoło
23Kowalski RyszardKoło
24Przybyłowicz Andrzej GrzegorzKoło
25Sobczak-Frąckowiak EdytaKoło
26Chojnacki Aleksander, Łaźniak PiotrKoninspółka cywilna
27Głowacka BenitaKonin
28Głuchowski PrzemysławKonin
29Hauke Hanna, Szplet StanisławKoninspółka cywilna
30Kierzek-Dropińska MagdalenaKonin
31Korpa EwaKonin
32Michalak MichałKonin
33Naskręcki Piotr Paweł, Naskręcka Maria MagdalenaKoninspółka cywilna
34Ferszt-Majcherek ElizaKostrzyn
35Bortel GrzegorzKościan
36Stachowska EdytaKościan
37Stelmaszyk EdytaKościan
38Alba-Zwiernik OlgaKórnik
39Jaśkowiak JoannaKórnik
40Wierzchałek MariolaKrosno Odrzańskie
41Gruszczyńska MartynaKoziegłowy
42Bortel MariolaLeszno
43Cejba RenataLeszno
44Firlej BartoszLeszno
45Kałużna Sabina Anna, Goździewicz KarolLesznospółka cywilna
46Łukaszewski SzymonLeszno
47Samol MagdalenaLeszno
48Stawowy Małgorzata, Stawowy TomaszLesznospółka cywilna
49Klimczuk EwelinaLuboń
50Sobańska WiktoriaLuboń
51Apanowicz MagdalenaLubsko
52Wachnik Grażyna KrystynaLubsko
53Świerczyńska AnnaMiędzychód
54Jaworska Hanna, Poturalska MartaMosinaspółka cywilna
55Waścińska NataliaMosina
56Łakomy SławomirMurowana Goślina
57Sielecki Jarosław WojciechNowa Sól
58Stawecka Maria Zofia, Nowak-Gibayło AnnaNowa Sólspółka cywilna
59Szyszko-Jankowska Joanna AgnieszkaNowa Sól
60Piechowiak RyszardNowy Tomyśl
61Strasburger-Gąska EwaNowy Tomyśl
62Dedyk-Michajłow Magdalena, Grobelny BartoszObornikispółka cywilna
63Gruchot BognaOborniki
64Wałęga BeataOborniki
65Szczubełek KatarzynaOpalenica
66Kasprzak MariuszPiła
67Krause Milena MariaPiła
68Krygier AnnaPiła
69Nojek BogumiłaPiła
70Wadowska Elżbieta Maria, Wadowska-Wachowicz MagdalenaPiłaspółka cywilna
71Kramer StefanPniewy
72Drążkiewicz MartynaPobiedziska
73Adamski Andrzej, Kowandy Piotr JózefPoznańspółka cywilna
74Antkowiak IrenaPoznań
75Antoniak Tomasz, Glanowski MarekPoznańspółka cywilna
76Bach BogumiłaPoznań
77Bania KamilaPoznań
78Barański Karol, Duczmal Witold, Duczmal DagmaraPoznańspółka cywilna
79Basiński JędrzejPoznań
80Baszkowska-Linke BeataPoznań
81Baszkowska-Wójtowicz JoannaPoznań
82Beger-Smurzyński Krzysztof, Gwiazda MagdalenaPoznańspółka cywilna
83Besler-Woźniak DorotaPoznań
84Błażejczak-Żdżarska Aleksandra, Spaczyńska BeataPoznańspółka cywilna
85Borkowicz Anna, Frydrychowicz-Chojnacka MartaPoznańspółka cywilna
86Borkowski MikołajPoznań
87Breś AlicjaPoznań
88Celichowska Dorota Maria, Celichowski Maciej Maria, Majchrzak WiolettaPoznańspółka cywilna
89Czabaj-Czarkowska EwaPoznań
90Danecka-Białek MonikaPoznań
91Daniuk Anna, Matusiak-Sylla AgnieszkaPoznańspółka cywilna
92Dolata Violetta GrażynaPoznań
93Drewniak-Żaba LiliannaPoznań
94Drożdż Eleonora Dorota, Drożdż AleksanderPoznańspółka cywilna
95Dubiel-Głuszczuk Agnieszka, Staniewska MartaPoznańspółka cywilna
96Dynowski Krzysztof, Kubiszewska Magdalena KlaudiaPoznańspółka cywilna
97Folwarski DanielPoznań
98Grajzer HannaPoznań
99Gutowski MarekPoznań
100Halczuk Magdalena, Kapała-Łosak BarbaraPoznańspółka cywilna
101Hałaczkiewicz ElżbietaPoznań
102Hyjek-Marchel Karolina, Kantorska AnnaPoznańspółka cywilna
103Jabłońska Paulina, Niecewicz NataliaPoznańspółka cywilna
104Jackowski AdamPoznań
105Janas MonikaPoznań
106Józefiak KrystianPoznań
107Kaczmarek MałgorzataPoznań
108Kaczorowski Jacek, Pospieszyńska AnnaPoznańspółka cywilna
109Kamińska Edyta, Tomaszewska-Stachecka KarolinaPoznańspółka cywilna
110Kolasa Paweł, Kolasa AndrzejPoznańspółka cywilna
111Komarnicka AgnieszkaPoznań
112Koralewska-Nowak Irena MariaPoznań
113Kwarciński WojciechPoznań
114Lis Szymon, Nowak Gracjan CezaryPoznańspółka cywilna
115Lisiecka Joanna Maria, Lisiecki MaciejPoznańspółka cywilna
116Łazowy AlinaPoznań
117Łuczak ArturPoznań
118Łużyńska-Sawarzyńska Magdalena AnnaPoznań
119Marchwicki KrzysztofPoznań
120Marciniak MałgorzataPoznań
121Matecka-Kotecka JoannaPoznań
122Mickiewicz MichałPoznań
123Mikołajczak Katarzyna, Glanowski PiotrPoznańspółka cywilna
124Mrozewicz-Kuchlewska AgnieszkaPoznań
125Musiałkiewicz Dorota, Sajda WojciechPoznańspółka cywilna
126Muszalska MałgorzataPoznań
127Nowaczyk-Kaczmarek Paulina, Stefaniak-Nowaczyk AnnaPoznańspółka cywilna
128Nowak-Jaroszyk MonikaPoznań
129Pawelec Emilia, Walkiewicz MikołajPoznańspółka cywilna
130Peretiatkowicz OlafPoznań
131Podczasiak GrzegorzPoznań
132Podsiadłowska-Skąpska IzabelaPoznań
133Posadzy SzymonPoznań
134Prinke Agata, Podkowa DariaPoznańspółka cywilna
135Raczkowski Dariusz PrzemysławPoznań
136Radtke WojciechPoznań
137Radziuk Małgorzata Elżbieta, Dzieciątkowski KamilPoznańspółka cywilna
138Rataj AndrzejPoznań
139Siennicki MikołajPoznań
140Sokalska Dominika, Sroczyńska AgnieszkaPoznańspółka cywilna
141Sołtysińska AnnaPoznań
142Szafrańska MartaPoznań
143Szczepański RafałPoznań
144Szymczak TomaszPoznań
145Taczkowska MałgorzataPoznań
146Tomaszkiewicz ZbigniewPoznań
147Tomczak JacekPoznań
148Tomczak PaulinaPoznań
149Tota AnnaPoznań
150Trytt TomaszPoznań
151Tupaj DorotaPoznań
152Walkiewicz-Kuraś KarolinaPoznań
153Walter MagdalenaPoznań
154Wąsiewicz-Szczepańska AgnieszkaPoznań
155Wieczorek MichałPoznań
156Wielińska-Kulczyk NataliaPoznań
157Winnicka HannaPoznań
158Wojticsek Daniel, Maschke PrzemysławPoznańspółka partnerska
159Zielińska Elżbieta, Zielińska-Richter AgnieszkaPoznańspółka cywilna
160Zielińska Ilona TeresaPoznań
161Zielińska-Jarocha Agnieszka, Sztylak AgnieszkaPoznańspółka partnerska
162Zieliński WojciechPoznań
163Zys JoannaPoznań
164Żmuda-Trzebiatowski PawełPoznań
165Mikołajczak BeataRawicz
166Olszewska Halina MariaRawicz
167Olszewski MaciejRawicz
168Drążkiewicz DanielRogoźno
169Rudziakowicz AnnaSkórzewo
170Chojnacki MaciejSłupca
171Jaskólska LenaSłupca
172Rymarska-Zywert KatarzynaSłupca
173Lewandowska MariaStęszew
174Gruchot PawełSuchy Las
175Tracz Dariusz JanSulechów
176Horla-Nitka EwaSwarzędz
177Mikołajewska-Bomba LidiaSwarzędz
178Wojtoń HonorataSwarzędz
179Zienkowicz SaraSwarzędz
180Lisek AnnaSzamotuły
181Ludwiczak-Winter Ewa GrażynaSzamotuły
182Jezierski KlaudiuszSzamotuły
183Woźniak TomaszSzamotuły
184Malinowska MalwinaSzprotawa
185Zawrotniak JoannaSzprotawa
186Sych PiotrŚlesin
187Dłużak KatarzynaŚrem
188Kubiszewski KrzysztofŚrem
189Tomczyk KrzysztofŚrem
190Borkowska Joanna, Czarniecka MagdalenaŚroda Wielkopolskaspółka partnerska
191Kubacka WeronikaŚroda Wielkopolska
192Augustynowicz PiotrŚwiebodzin
193Misiaczyk AlinaŚwiebodzin
194Banacki ŁukaszTarnowo Podgórne
195Kusiak PawełTarnowo Podgórne
196Wrotyńska KatarzynaTrzcianka
197Fret Maciej, Fret AnnaTurekspółka cywilna
198Gawrońska AleksandraTurek
199Sawicka Violetta EwaTurek
200Sowińska-Janeczek JoannaTurek
201Mrugalski JakubWągrowiec
202Sokołowska Katarzyna Jolanta, Majchrzak MariaWągrowiecspółka cywilna
203Trytt AlicjaWągrowiec
204Mikołajczak MajaWitkowo
205Berliński BartoszWolsztyn
206Jaśkiewicz Scholastyka Teresa, Jaśkiewicz MalwinaWolsztynspółka cywilna
207Katyńska-Urban JaninaWolsztyn
208Janas AdamWronki
209Baranowski Grzegorz, Baranowski KrzysztofWrześniaspółka cywilna
210Karciarz KazimierzWrześnia
211Staszewska IzabelaWrześnia
212Szuberska Kinga, Łomżyńska KatarzynaWrześniaspółka cywilna
213Gross SylwiaWschowa
214Kluszczyński LeszekWschowa
215Wajgel PaulinaWyrzysk
216Hańska Katarzyna Anna, Kaczanowska KatarzynaZielona Góraspółka cywilna
217Hładczuk Anna, Sułek AgnieszkaZielona Góraspółka cywilna
218Miśkiewicz Adriana Maria, Miśkiewicz MartaZielona Góraspółka cywilna
219Owczarz PaulinaZielona Góra
220Romanowski Piotr,Jarosz JoannaZielona Góraspółka cywilna
221Sompolińska EdytaZielona Góra
222Szyszko Piotr KazimierzZielona Góra
223Śmiałek RomanZielona Góra
224Tomczak MichałZielona Góra
225Zapilaj-Baziak MonikaZielona Góra
226Żukowska Julita MonikaZielona Góra
227Gołaszewska DariaZłotów
228Sobczyk-Nowak AnnaZłotów
229Gondek JanuszŻagań
230Koczocik RyszardŻagań
231Milewska AnnaŻagań
232Brzozowska MałgorzataŻary
233Malewicz MartaŻary
234Matyja Małgorzata Aldona, Matyja MirosławŻaryspółka cywilna
235Woźniak PrzemysławŻary
VIIIOkręg Sądu Apelacyjnego w Rzeszowie
1Lubaś AnnaBoguchwała
2Karaś RomanBrzozów
3Karaś TomaszBrzozów
4Kubal MarcinBrzozów
5Mazurkiewicz KamilBrzozów
6Hończak KrzysztofDębica
7Kremska-Bialik JolantaDębica
8Królikowski WojciechDębica
9Majka Dorota EwaDębica
10Mycek WojciechDębica
11Urzędowski KrzysztofDębica
12Żaba AdamDębica
13Hus-Kret AnetaDynów
14Milanowska MonikaDynów
15Włodyka RenataGłogów Małopolski
16Głogowski JakubJarosław
17Goraj Elżbieta, Mielniczek ArturJarosławspółka cywilna
18Kostka KrystynaJarosław
19Kuźniar AgataJarosław
20Lechowicz TomaszJarosław
21Maziarka JoannaJarosław
22Sobolewska AnnaJarosław
23Stybel BogusławJarosław
24Gawłowski HenrykJasło
25Leputa DanielJasło
26Lisowski WojciechJasło
27Kula ElżbietaJasło
28Uliasz AgataJasło
29Świerkosz JakubJasło
30Magryś-Dziewic IwonaKolbuszowa
31Poźniak-Smuk TeresaKolbuszowa
32Zalewska-Watras BarbaraKolbuszowa
33Chmielowska OlgaKrosno
34Galewicz ŁukaszKrosno
35Niezgoda NinaKrosno
36Nowak WojciechKrosno
37Roman LiliannaKrosno
38Teneta JacekKrosno
39Twardak-Lubaś IrenaKrosno
40Uliasz GrzegorzKrosno
41Uliasz JolantaKrosno
42Wojewoda DawidKrosno
43Łukasik Beata, Matuła-Usyk MartaLeskospółka cywilna
44Heleniak AnnaLeżajsk
45Margas MieczysławLeżajsk
46Szeliga SławomirLeżajsk
47Szpunar JoannaLeżajsk
48Nepelski Wiesław, Nepelska MagdalenaLubaczówspółka cywilna
49Babiarz JakubŁańcut
50Kopeć KrzysztofŁańcut
51Petrus MiłoszŁańcut
52Świąder MałgorzataŁańcut
53Fiołek BogusławMielec
54Kowalska EwaMielec
55Kranc-Filipecka Elżbieta, Filipecka MałgorzataMielecspółka cywilna
56Kuciel MikołajMielec
57Mazur JustynaMielec
58Michalczyk-Łuczak BernadettaMielec
59Pezda Monika, Barnat WładysławaMielecspółka cywilna
60Surma-Pacławska Monika AnnaMielec
61Szulik-Dudek KatarzynaMielec
62Błądek Lidia, Dudzik AgnieszkaNiskospółka cywilna
63Szewczyk RyszardNisko
64Białachowski Paweł, Kalita PawełPrzemyślspółka cywilna
65Gazda Bogumił, Obler JerzyPrzemyślspółka cywilna
66Makar LidiaPrzemyśl
67Pusz WojciechPrzemyśl
68Sielska BogumiłaPrzemyśl
69Sokulska JuliaPrzemyśl
70Bender BożenaPrzeworsk
71Gąsior ElżbietaPrzeworsk
72Raba Marcin JakubPrzeworsk
73Bukała BożenaRopczyce
74Nowakowska MonikaRopczyce
75Rogoziewicz ArturRopczyce
76Wałaszek PrzemysławRymanów
77Blajer-Szałyga DorotaRzeszów
78Bogaczyk EwaRzeszów
79Boroń-Radoń SylwiaRzeszów
80Brzyska MagdalenaRzeszów
81Chmiel Anna KatarzynaRzeszów
82Czapor BeataRzeszów
83Czekaj JaninaRzeszów
84Gajoch BożenaRzeszów
85Galicki DawidRzeszów
86Grotowska DanutaRzeszów
87Jurczak AleksandraRzeszów
88Kędzior-Plaskacz AgnieszkaRzeszów
89Kilian PawełRzeszów
90Kińczyk PiotrRzeszów
91Kłeczek RafałRzeszów
92Kobisz BogusławRzeszów
93Kowal AgnieszkaRzeszów
94Kruczyńska-Cach MartaRzeszów
95Leja-Szostak EwelinaRzeszów
96Łukasik JustynaRzeszów
97Majka Ewa, Pasterz AnnaRzeszówspółka cywilna
98Marcinowski MariuszRzeszów
99Matlęga MałgorzataRzeszów
100Mąkosz Alicja, Mossoń AnnaRzeszówspółka cywilna
101Mitelsztat RobertRzeszów
102Młynarski MiłoszRzeszów
103Nowak IwonaRzeszów
104Posłuszny JanuszRzeszów
105Powęska ŻanetaRzeszów
106Puskarczyk AnnaRzeszów
107Rojowski Bohdan, Czerwonka BogdanRzeszówspółka cywilna
108Siuta KrzysztofRzeszów
109Skrzypek SzymonRzeszów
110Szara MałgorzataRzeszów
111Szyndak MonikaRzeszów
112Świerad AnnaRzeszów
113Taradajko MonikaRzeszów
114Wajdowicz DagmaraRzeszów
115Walasek-Bujak IwonaRzeszów
116Wiśniowski RadosławRzeszów
117Zrębiec-Skrodziuk SylwiaRzeszów
118Drozd Stanisław, Mazurkiewicz MariaSanokspółka cywilna
119Górska-Galewicz LidiaSanok
120Kosina EwaSanok
121Osękowski JacekSanok
122Pobłocka MagdalenaSanok
123Chodorowska-Kozioł DominikaSędziszów Małopolski
124Urbańska MonikaSokołów Małopolski
125Borzęcki TomaszStalowa Wola
126Gawlik AnnaStalowa Wola
127Koptyra JoannaStalowa Wola
128Krępa GrażynaStalowa Wola
129Szewczyk EwaStalowa Wola
130Uba AndrzejStalowa Wola
131Jurzysta-Irzyk MartynaStrzyżów
132Kąkol JoannaStrzyżów
133Salwa HenrykStrzyżów
134Chojnacka Halina, Chojnacki AndrzejTarnobrzegspółka cywilna
135Posłuszny SławomirTarnobrzeg
136Tęcza-Wąsik MonikaTarnobrzeg
137Wisz KrystynaTarnobrzeg
138Drozd GrażynaTyczyn
139Adamska-Fudała MonikaUstrzyki Dolne
IXOkręg Sądu Apelacyjnego w Szczecinie
1Sałagan MagdalenaBarlinek
2Wolski AndrzejBarlinek
3Rzymyszkiewicz AleksandraBiałogard
4Woźniak BeataBiałogard
5Rogowska JustynaChojna
6Niepewna Elżbieta UrszulaChoszczno
7Prawucka-Wiszewska ElżbietaChoszczno
8Szczygielska WeronikaChoszczno
9Szyszłowska MonikaCzaplinek
10Karbowiak ElizaDarłowo
11Okulicz RomualdDarłowo
12Hołysz MariaDębno
13Mazurek GrzegorzDębno
14Cal Barbara GrażynaDrawsko Pomorskie
15Szumilas MarekDrawsko Pomorskie
16Górecka WiesławaDrezdenko
17Sypniewska KamilaDrezdenko
18Bartkowiak KatarzynaGoleniów
19Kowalczyk MariannaGoleniów
20Marzec MagdalenaGoleniów
21Włodarczyk-Wardacka WiesławaGoleniów
22Wrońska DianaGoleniów
23Bachalska-Kolasińska Agnieszka, Orlik AnnaGorzów Wlkp.spółka cywilna
24Bajzert IzabelaGorzów Wlkp.
25Ekiert ZbigniewGorzów Wlkp.
26Korolewicz Marzanna Maria, Radziejewska RomualdaGorzów Wlkp.spółka cywilna
27Kłudka-Giejbo KatarzynaGorzów Wlkp.
28Kostulska UrszulaGorzów Wlkp.
29Mikołajczuk GrzegorzGorzów Wlkp.
30Osiecka-Majchrzak TeodozjaGorzów Wlkp.
31Rodzik MagdalenaGorzów Wlkp.
32Siwińska JoannaGorzów Wlkp.
33Sulska AnnaGorzów Wlkp.
34Wachowiak PawełGorzów Wlkp.
35Wiszewski Henryk PiotrGorzów Wlkp.
36Załuski IreneuszGorzów Wlkp.
37Zwiernik-Adamiszyn BeataGorzów Wlkp.
38Sokół Teresa, Sokół JanuszGryficespółka cywilna
39Szabunia IrenaGryfice
40Krzywda-Pogorzelska EmiliaGryfino
41Krzywda-Pogorzelski LechGryfino
42Paleczna-Turek AgnieszkaGryfino
43Kośmider-Pietras AdriannaChojna
44Pogodzińska JowitaKalisz Pomorski
45Jeglińska-Idzi AgnieszkaKamień Pomorski
46Konwisarz MaciejKamień Pomorski
47Radoman Jolanta, Ziemba GabrielaKamień Pomorskispółka cywilna
48Barańska-Kuks AleksandraKołobrzeg
49Chwiałkowski WaldemarKołobrzeg
50Hasiak MaciejKołobrzeg
51Kolasińska-Ściepko HalinaKołobrzeg
52Mielczarek TeresaKołobrzeg
53Rokosz-Hajkowicz Anna, Rak UrszulaKołobrzegspółka cywilna
54Szczęsna MariolaKołobrzeg
55Zaleski Wojciech Marek, Woroń-Szumska MagdalenaKołobrzegspółka cywilna
56Wolska Barbara RomualdaKostrzyn nad Odrą
57Bemke PatrycjaKoszalin
58Bieryło IwonaKoszalin
59Czernikiewicz Roman, Czernikiewicz ElizaKoszalinspółka cywilna
60Dullek WaldemarKoszalin
61Grzankowski TadeuszKoszalin
62Jankowska MariaKoszalin
63Kubek Barbara, Chlebowska AlicjaKoszalinspółka cywilna
64Laskowski WojciechKoszalin
65Minko ZuzannaKoszalin
66Mirocha Anna, Biernacki PrzemysławKoszalinspółka cywilna
67Nosowska EwaKoszalin
68Pracz Mirosław, Pracz PaulinaKoszalinspółka cywilna
69Rabka-Bagińska MonikaKoszalin
70Rogowski BartoszKoszalin
71Sozańska RomanaKoszalin
72Stanisławska-Sierzputowska UrszulaKoszalin
73Szulejewska JadwigaKoszalin
74Wołoszyn MagdaKoszalin
75Fiksek Eugeniusz, Oświęcimska BrygidaŁobezspółka cywilna
76Jankowski Andrzej JanMiędzyrzecz
77Kowalik Mirosława, Kaduk KatarzynaMiędzyrzeczspółka cywilna
78Rogala MariaMiędzyrzecz
79Szałachowski RyszardMiędzyzdroje
80Wachuda JoannaMiędzyzdroje
81Wolska Karolina AnnaMyślibórz
82Golak BarbaraNowogard
83Kamecka EugeniaNowogard
84Helon MałgorzataPolice
85Jasińska-Bakun KarolinaPolice
86Wielowska Kinga, Otremba JoannaPolicespółka cywilna
87Rosiński TomaszPołczyn-Zdrój
88Tokarski SławomirPyrzyce
89Darasz-Pracka MałgorzataSkwierzyna
90Kowal RoksanaSławno
91Szerszenowicz-Kaczmarek ElizaSławno
92Bac PrzemysławaSłubice
93Karp MariaSłubice
94Gołuchowska AnnaStargard
95Jankowska AgnieszkaStargard
96Pietrakowski Leszek, Pietrakowski KarolStargardspółka cywilna
97Rot-Malinowska MałgorzataStargard
98Skibiński PiotrStargard
99Sławińska ElżbietaStargard
100Szulczewski Mariusz, Kamińska MonikaStargardspółka cywilna
101Udzik JolantaStargard
102Gabryelów Cezary RomualdStrzelce Krajeńskie
103Gościńska-Rzepa AgnieszkaSulęcin
104Kołodziej MartaSulęcin
105Andrzejewska DorotaSzczecin
106Bałaban BeataSzczecin
107Banaszkiewicz DanielSzczecin
108Borski JanSzczecin
109Buchaniewicz-Rydyńska AleksandraSzczecin
110Carło PaulinaSzczecin
111Chmielewski MariuszSzczecin
112Czeremcha ZdzisławaSzczecin
113Daleszyńska Zofia, Daleszyński Jacek, Daleszyński MichałSzczecinspółka partnerska
114Dąbrowski PiotrSzczecin
115Dominiak Joanna, Wąsowska AdrianaSzczecinspółka cywilna
116Glucker PrzemysławSzczecin
117Górska EwaSzczecin
118Graboń-Grześkowiak GabrielaSzczecin
119Grzybowska KatarzynaSzczecin
120Jankowski JerzySzczecin
121Karkota-Żukowska AnnaSzczecin
122Korzyniewska-Bieńko Katarzyna, Marecik MagdalenaSzczecinspółka cywilna
123Kowalska AnetaSzczecin
124Krasocka JoannaSzczecin
125Krawiec JoannaSzczecin
126Kuniewicz DobrosławaSzczecin
127Lewińska TeresaSzczecin
128Linniczenko PaulinaSzczecin
129Łukaszewicz-Dajczer JoannaSzczecin
130Manikowska MonikaSzczecin
131Masłowski BartoszSzczecin
132Maszorek Joanna, Wojniak AngelikaSzczecinspółka cywilna
133Meler PaulinaSzczecin
134Mikołajczyk Marzena, Mikołajczyk-Mateja KatarzynaSzczecinspółka cywilna
135Najmrodzka-Młodojewska Izabela Beata, Młodojewski RobertSzczecinspółka cywilna
136Nowak AgnieszkaSzczecin
137Nowak KarolinaSzczecin
138Nowicka AnnaSzczecin
139Ogonowska MagdalenaSzczecin
140Olszewska Maria, Olszewski JacekSzczecinspółka partnerska
141Osiński GrzegorzSzczecin
142Peszko DorotaSzczecin
143Pilarczyk Irmina, Bik JoannaSzczecinspółka cywilna
144Piwoni KatarzynaSzczecin
145Poćwiardowska Beata, Poćwiardowska HannaSzczecinspółka cywilna
146Posyniak HelenaSzczecin
147Posyniak MałgorzataSzczecin
148Radkiewicz JoannaSzczecin
149Ramęda-Pilip Joanna, Ochrymowicz RadosławSzczecinspółka cywilna
150Sawiński Krzysztof, Cywiński PawełSzczecinspółka cywilna
151Służewski JacekSzczecin
152Snela-Sawczyn NataliaSzczecin
153Sobecki Filip, Sobecka Barbara ZofiaSzczecinspółka cywilna
154Sobolewska JoannaSzczecin
155Stach MałgorzataSzczecin
156Stuła KonradSzczecin
157Szuman-Krzych DorotaSzczecin
158Teszke-Pałgan AnnaSzczecin
159Tomczak KatarzynaSzczecin
160Ukraińska ElżbietaSzczecin
161Urban KamilaSzczecin
162Węgłowska MałgorzataSzczecin
163Wilgocki KamilSzczecin
164Wilk ZuzannaSzczecin
165Włodarczyk RadosławSzczecin
166Wójciak BożenaSzczecin
167Zagozda LechSzczecin
168Zarecka JolantaSzczecin
169Zydorowicz ZuzannaSzczecin
170Czernicki TomaszSzczecinek
171Nintza BarbaraSzczecinek
172Ryndak MariuszSzczecinek
173Styszewska UrszulaSzczecinek
174Muchorowska AnnaŚwidwin
175Pracz AlicjaŚwidwin
176Chlebańska KatarzynaŚwinoujście
177Kaliciuk-Runge KatarzynaŚwinoujście
178Kos IwonaŚwinoujście
179Kozarkiewicz Elżbieta, Antczak-Falkowska AgnieszkaŚwinoujściespółka partnerska
180Nawrocki MarcinŚwinoujście
181Poćwiardowski MarcinŚwinoujście
182Błażewicz BożenaTrzebiatów
183Michalski GrzegorzWałcz
184Tarka Bogusław, Tarka DorotaWałczspółka cywilna
185Marcinkowska KarolinaWolin
186Ołowski WitoldZłocieniec
XOkręg Sądu Apelacyjnego w Warszawie
1Tomczyk-Perłowska MałgorzataBabice Nowe
2Makijewski JarosławBłonie
3Oliwa MichałBłonie
4Gryżewska SylwiaBrwinów
5Guzik LeszekGóra Kalwaria
6Sokół JoannaGóra Kalwaria
7Bluszcz JarosławGrodzisk Mazowiecki
8Borysiak BarbaraGrodzisk Mazowiecki
9Joanna BułaGrodzisk Mazowiecki
10Kuczyńska Beata, Kuczyński Piotr, Młynarski WiktorGrodzisk Mazowieckispółka partnerska
11Sieradz-Podsiadły MagdalenaGrodzisk Mazowiecki
12Lewandowska MajaJabłonowo
13Bilewicz-Królasik KatarzynaJózefów
14Gwiazda DagmaraKobyłka
15Wienconek AnetaKobyłka
16Kawczyński JarosławKomorów
17Czyżewski TomaszKonstancin-Jeziorna
18Kot-Samsel AgnieszkaKonstancin-Jeziorna
19Możdżyńska BeataKonstancin-Jeziorna
20Czaplicka Paulina, Grabowska SylwiaLegionowospółka cywilna
21Dzienis-Węglewska AgataLegionowo
22Jankowska KatarzynaLegionowo
23Klejment Zbigniew, Kmiecik MariuszLegionowospółka cywilna
24Lutomierski-Rusek JulianLegionowo
25Ruszkowski Jacek, Baranowski IgorLegionowospółka cywilna
26Strojnowska BożenaLegionowo
27Wójcik DorotaLegionowo
28Śmietanka Ewa AgataLesznowola
29Janas Iwona, Kurpiel WeronikaŁazyspółka cywilna
30Buks JoannaŁomianki
31Marzinek Gabriela, Marzinek-Popiołkiewicz JoannaŁomiankispółka cywilna
32Sobczyk JulitaŁomianki
33Talacha IrminaŁomianki
34Jędrychowska-Michaś BeataMarki
35Brandt MirosławaMilanówek
36Karnicka-Kawczyńska AgataMilanówek
37Lis MariuszNadarzyn
38Lewicki JarosławNowy Dwór Mazowiecki
39Mośkiewicz AdrianaNowy Dwór Mazowiecki
40Mośkiewicz MarekNowy Dwór Mazowiecki
41Głąbikowska MonikaOtrębusy
42Cegielska MariaOtwock
43Osipienko JolantaOtwock
44Puczyłowski SławomirOtwock
45Rock KamilaOtwock
46Szuladzińska MonikaOtwock
47Wołkowicki PiotrOtwock
48Wójcik Barbara, Wójcik-Guziewska AleksandraOtwockspółka cywilna
49Podgórska MałgorzataOżarów Mazowiecki
50Żurawska RenataOżarów Mazowiecki
51Anszperger AnnaPiaseczno
52Breksa WojciechPiaseczno
53Fortuński Wojciech, Gmerek Paweł, Musiałowska-Uryga PatrycjaPiasecznospółka cywilna
54Gonet WojciechPiaseczno
55Grzebinoga SylwesterPiaseczno
56Łukasik MariaPiaseczno
57Pasek-Nowak KatarzynaPiaseczno
58Pluta JarosławPiaseczno
59Przybysz MałgorzataPiaseczno
60Sikora Grzegorz, Szczęsny MaciejPiasecznospółka cywilna
61Wiśniewski Stefan, Wiśniewski RafałPiasecznospółka cywilna
62Wróblewski GrzegorzPiaseczno
63Antonowicz AgnieszkaPiastów
64Janik Artur, Janik-Bończak MartaPruszkówspółka cywilna
65Jędrzejczak-Brzezińska KatarzynaPruszków
66Zdziebłowska-Gidian BeataPruszków
67Żuczek Henryk, Mróz ŁukaszPruszkówspółka cywilna
68Rowicki MarekRadzymin
69Wilkowska-Płóciennik AnetaRadzymin
70Domżał Ryszard, Wandor RafałRaszynspółka cywilna
71Lubecka KlaudiaSerock
72Rutkowska Angelika, Maruszak AgataSerockspółka cywilna
73Brynda PawełStara Iwiczna
74Mackiewicz MonikaStare Babice
75Zaremba-Sierkov KatarzynaTłuszcz
76Adamus WaldemarWarszawa
77Ambroziak MarzenaWarszawa
78Anaszkiewicz-Nieznańska MałgorzataWarszawa
79Archutowska MagdalenaWarszawa
80Arendt MagdalenaWarszawa
81Augustowska-Traczyk MałgorzataWarszawa
82Balcerzak Olimpia, Makowska-Dębska EwaWarszawaspółka cywilna
83Banasik AgataWarszawa
84Banaszek Adam, Szczepański AdamWarszawaspółka cywilna
85Banaś-Łosiewicz HalinaWarszawa
86Barczyńska Agnieszka, Pękala KarolinaWarszawaspółka cywilna
87Barej Jolanta, Barej-Magiera Elżbieta, Farion MałgorzataWarszawaspółka cywilna
88Bartnicki Marek, Strojny Sławomir, Wągrodzki Wiktor, Kołpa Michał, Wiśniewski SławomirWarszawaspółka cywilna
89Baszuk Justyna, Marchocka IlonaWarszawaspółka cywilna
90Bąbka Rafał, Czekała EwaWarszawaspółka cywilna
91Bąbka TomaszWarszawa
92Bąk KatarzynaWarszawa
93Bestyńska JoannaWarszawa
94Bieniek Ewa, Wróblewska MałgorzataWarszawaspółka cywilna
95Biwejnis Maciej, Golba BarbaraWarszawaspółka cywilna
96Błaszczak Paweł, Błaszczak Robert, Gąsiewski Rafał, Błaszczak Michał. Fyk Monika. Merta TomaszWarszawaspółka cywilna
97Bocian MonikaWarszawa
98Bogusławska Iwona, Choromańska Renata, Giler Robert, Gładkowski Waldemar, Teperek Mateusz, Giler GrzegorzWarszawaspółka partnerska
99Bogusz Olga, Kalisz ŁucjaWarszawaspółka cywilna
100Bołdok Maria, Mroczkowska-Gołowicz AgnieszkaWarszawaspółka cywilna
101Borawska Katarzyna, Borawski KrzysztofWarszawaspółka partnerska
102Borowska MałgorzataWarszawa
103Boruc EmiliaWarszawa
104Borzęcki Sławomir, Kulczycki JakubWarszawaspółka cywilna
105Brajczewska-Ginel MonikaWarszawa
106Brandt Rafał, Okońska JoannaWarszawaspółka cywilna
107Brewczyńska Anna, Brudnicka Maria, Brudnicka-Banaszkiewicz Ewa, Szmigiera-Wyrzykowska AnnaWarszawaspółka cywilna
108Bruździak MajaWarszawa
109Brylewska-Iwańczyk Małgorzata, Rynkiewicz-Szafurska DorotaWarszawaspółka cywilna
110Brzezińska EwaWarszawa
111Brzozowska AnnaWarszawa
112Budner-Domańska Katarzyna, Nowak MałgorzataWarszawaspółka cywilna
113Budziszewski Jakub, Szpecht FilipWarszawaspółka cywilna
114Bujalska JolantaWarszawa
115Buk KrzysztofWarszawa
116Celegrat Sylwia, Stygar-Jarosińska EwelinaWarszawaspółka cywilna
117Chemperek Marta, Karwowska-Lelak EmiliaWarszawaspółka cywilna
118Chmielewska KatarzynaWarszawa
119Ciechomska DorotaWarszawa
120Ciesielska MonikaWarszawa
121Colombié Agnieszka, Wiszniewska JoannaWarszawaspółka cywilna
122Cubała-Chałupczak Ewa, Chałupczak Paweł, Bryl KarolWarszawaspółka partnerska
123Cugowska-Grunwald MałgorzataWarszawa
124Cupriak Paweł, Łaski Marcin, Maksymiuk Michał, Mirkowska-Potocka MałgorzataWarszawaspółka partnerska
125Cygan Tomasz, Mroczek Ewa, Nowak MagdalenaWarszawaspółka cywilna
126Cylińska GrażynaWarszawa
127Cytryńska AlinaWarszawa
128Czamarska AldonaWarszawa
129Czarnecki JarosławWarszawa
130Czarnocka MarlenaWarszawa
131Dańko-Roesler Anna, Żurakowska TamaraWarszawaspółka cywilna
132Dąbrowska IwonaWarszawa
133Dąbrowska Magdalena, Szeszkowska JoannaWarszawaspółka cywilna
134Dąbrowski PawełWarszawa
135Dębicki PiotrWarszawa
136Dmochowska Marzena, Nowaczyńska JoannaWarszawaspółka cywilna
137Dor Robert, Micorek AndrzejWarszawaspółka cywilna
138Drążek ElżbietaWarszawa
139Dudek EwelinaWarszawa
140Dzienis KingaWarszawa
141Fersten JuliaWarszawa
142Foryś Katarzyna, Mikulski RafałWarszawaspółka cywilna
143Fyda MartynaWarszawa
144Gałwiaczek Magdalena, Porębska-Musselmann BożenaWarszawaspółka cywilna
145Gardocka Jolanta, Otkała BeataWarszawaspółka partnerska
146Gawryś Marzena, Groskrejc MaciejWarszawaspółka cywilna
147Genczelewska AgnieszkaWarszawa
148Gładki KrzysztofWarszawa
149Gołębiewska KalinaWarszawa
150Gonstał MartynaWarszawa
151Górski ŁukaszWarszawa
152Góźdź Emil, Góźdź JoannaWarszawaspółka cywilna
153Góźdź KarolinaWarszawa
154Grelus Mariusz Tom, Dębska-Grelus Teresa, Czartoryska-Ganczewska EdytaWarszawaspółka cywilna
155Grodzicka MariaWarszawa
156Gurda KatarzynaWarszawa
157Hackiewicz AnnaWarszawa
158Handzlik BożenaWarszawa
159Hanke MariuszWarszawa
160Hnatyszyn AnitaWarszawa
161Hojczyk Agata, Chodkowska DianaWarszawaspółka partnerska
162Horban Jerzy, Kędzierska MałgorzataWarszawaspółka cywilna
163Horban MałgorzataWarszawa
164Hrymak Marek, Kupryjańczyk DanielWarszawaspółka cywilna
165Huziuk AlicjaWarszawa
166Izdebska-Skwara Renata, Kuskowski RobertWarszawaspółka cywilna
167Jabłońska AnnaWarszawa
168Jabłoński BartłomiejWarszawa
169Jakubaszek Rafał, Zwierzchowska MałgorzataWarszawaspółka cywilna
170Jankiewicz MonikaWarszawa
171Janus PiotrWarszawa
172Januszko AgnieszkaWarszawa
173Jarzyło Włodzimierz, Jarzyło WeronikaWarszawaspółka cywilna
174Jodłowski Jan, Wawrzyniak FabianWarszawaspółka cywilna
175Kacprzak-Kucharska HannaWarszawa
176Kacprzycka Agnieszka, Smaga MonikaWarszawaspółka cywilna
177Kaczorowska AgnieszkaWarszawa
178Katowska DorotaWarszawa
179Kamińska KarolinaWarszawa
180Kania Małgorzata, Gliński AndrzejWarszawaspółka cywilna
181Kania PawełWarszawa
182Karłowski TomaszWarszawa
183Karpowicz Andrzej, Siedlecka AgnieszkaWarszawaspółka cywilna
184Kasperek JarosławWarszawa
185Kempińska-Rusek Małgorzata, Serafin Ewa Helena, Rusek Artur RobertWarszawaspółka cywilna
186Kędra KrystynaWarszawa
187Kędzierski Artur, Szczypkowski Wojciech, Wnuk-Ogonowska Anna, Werner Joanna, Kowalska-Paliszewska KatarzynaWarszawaspółka partnerska
188Kielak JoannaWarszawa
189Kieruzal-Rydzewska MałgorzataWarszawa
190Kita Paweł, Szałachowska-Darteyre AgnieszkaWarszawaspółka cywilna
191Knap Joanna, Kozioł MartaWarszawaspółka cywilna
192Kokoszczyńska MariaWarszawa
193Kokoszewski Rafał, Piotrowska PaulinaWarszawaspółka cywilna
194Kołcun Czesława, Kołcun MałgorzataWarszawaspółka cywilna
195Kołcun Ernest, Stojak-Kowalik DariaWarszawaspółka cywilna
196Kołodzińska MonikaWarszawa
197Kończyk JoannaWarszawa
198Kopczyński KrzysztofWarszawa
199Korewicki AndrzejWarszawa
200Korobowicz MagdalenaWarszawa
201Korona-Rudzka Sabina, Nesteruk JustynaWarszawaspółka cywilna
202Korycińska EwaWarszawa
203Kosiorkiewicz Krzysztof, Kosiorkiewicz MartaWarszawaspółka cywilna
204Kossewska DorotaWarszawa
205Kossewski Jacek, Kulka AnnaWarszawaspółka partnerska
206Kośka DanutaWarszawa
207Kotuniak Anna, Przybylska MatyldaWarszawaspółka cywilna
208Kowalik Karolina, Kowalewska-Łaguna Małgorzata, Panek-Fijałkowska MagdalenaWarszawaspółka cywilna
209Kozak Artur, Lisowska AgnieszkaWarszawaspółka cywilna
210Koziorowska ElżbietaWarszawa
211Krakowiecka MałgorzataWarszawa
212Kramarz DariuszWarszawa
213Krawczak ZbigniewWarszawa
214Kruszewski KrzysztofWarszawa
215Krysik ZofiaWarszawa
216Krzyszczuk SzymonWarszawa
217Kubań AgnieszkaWarszawa
218Kubań SebastianWarszawa
219Kubicka SylwiaWarszawa
220Kucewicz AndrzejWarszawa
221Kuczyńska Magdalena, Witkowska JustynaWarszawaspółka cywilna
222Kud Jacek, Dybalski KrzysztofWarszawaspółka cywilna
223Kukulski JacekWarszawa
224Kulbat EwaWarszawa
225Kulesza EwaWarszawa
226Kupis Mirosław, Palka MateuszWarszawaspółka cywilna
227Kurciński Paweł, Walasik RadosławWarszawaspółka cywilna
228Kurek Joanna, Chaber SebastianWarszawaspółka cywilna
229Kustra MilenaWarszawa
230Kuśmierowska Ewa, Sitnicka-Urbaniak AnetaWarszawaspółka cywilna
231Kuzara Grzegorz, Wozikowska-Kuzara Ewa, Błażkowska AgataWarszawaspółka cywilna
232Kuźniar Karolina, Solanowski MarcinWarszawaspółka cywilna
233Kwiatkowska Dorota, Famurat KrystianWarszawaspółka cywilna
234Kwiecień Marzanna, Żołnierzak MartaWarszawaspółka cywilna
235Lechowicz Joanna, Turyński Łukasz, Lechowicz PiotrWarszawaspółka cywilna
236Leonarski Artur, Matusiewicz KarolinaWarszawaspółka cywilna
237Leszczyński JerzyWarszawa
238Lewandowski WładysławWarszawa
239Lewczuk JoannaWarszawa
240Lewczuk Justyna, Klentak-Smyk JoannaWarszawaspółka cywilna
241Liberek MarlenaWarszawa
242Lidner-Magdziak Justyna, Rystwej-Markiewicz BarbaraWarszawaspółka cywilna
243Lijka KatarzynaWarszawa
244Lorenc Michał RyszardWarszawa
245Lubieńska Anna, Figurska MartaWarszawaspółka cywilna
246Lumperta WaldemarWarszawa
247Łabuszewska Agnieszka, Rak-Wrońska KarolinaWarszawaspółka cywilna
248Łaski Krzysztof, Deczkowska Joanna, Dolega Sylwia, Łaski PiotrWarszawaspółka cywilna
249Łęczycka Katarzyna, Lipińska Żywia, Dzierba MagdalenaWarszawaspółka cywilna
250Łukaszewicz BarbaraWarszawa
251Łukaszewicz MichałWarszawa
252Mackiewicz EwelinaWarszawa
253Madziar-Izdebska ViolettaWarszawa
254Majchrzak AnnaWarszawa
255Majchrzak Marek, Pieper TomaszWarszawaspółka cywilna
256Majchrzak-Samsel Wioleta, Szady-Traczyk SylwiaWarszawaspółka cywilna
257Majorowicz-Umińska MałgorzataWarszawa
258Makowski Maciej, Wilk Łukasz, Wróblewski RobertWarszawaspółka cywilna
259Malinowska AnnaWarszawa
260Maniszewska-Ejsmont JoannaWarszawa
261Markuszewski TomaszWarszawa
262Marmaj JanuszWarszawa
263Marszałek Anna MariaWarszawa
264Mataniak GrzegorzWarszawa
265Matla-Pietrzak Anna, Nyczak-Kulikowska MonikaWarszawaspółka partnerska
266Matusiak Paweł, Zaleska-Matusiak KlaudiaWarszawaspółka cywilna
267Matysiak Piotr MaksymilianWarszawa
268Mazek Klaudia, Pełny-Góralczyk NataliaWarszawaspółka cywilna
269Mieloch IwonaWarszawa
270Mierzejewska IzabelaWarszawa
271Mierzwa Marcin, Biernacki KrzysztofWarszawaspółka cywilna
272Międzybrodzka EdytaWarszawa
273Miklas Izabela, Gorycka MagdalenaWarszawaspółka cywilna
274Milczarek-Hyla AnnaWarszawa
275Miszczuk ŁukaszWarszawa
276Mydlak MateuszWarszawa
277Nalewajek Jacek, Matiakowska Maja, Szczepańska AnnaWarszawaspółka cywilna
278Nałęcz Kinga Anna, Watrakiewicz Marek, Łuszczak BartoszWarszawaspółka partnerska
279Namielski SławomirWarszawa
280Nalazek-Bronkowska Anna, Boroń EwaWarszawaspółka cywilna
281Nestorowicz DanielWarszawa
282Niedziela Jolanta Monika, Karczewska-Woźnica MagdalenaWarszawaspółka cywilna
283Niemirska Edyta, Redlicka-Skupińska AgataWarszawaspółka cywilna
284Niewczas-Zajączkowska AlinaWarszawa
285Niewińska Joanna, Przybysiak AgnieszkaWarszawaspółka cywilna
286Nowakowska-Drapała Joanna, Nowicka MałgorzataWarszawaspółka cywilna
287Nowosielska MałgorzataWarszawa
288Nurkowski Krzysztof, Dąbrowa PawełWarszawaspółka cywilna
289Nurzyńska ElżbietaWarszawa
290Oczkuś-Simon UrszulaWarszawa
291Ogonek SławomirWarszawa
292Okołotowicz IwonaWarszawa
293Olbryt RafałWarszawa
294Olszewski JerzyWarszawa
295Orłowski Paweł, Leszczyńks AnetaWarszawaspółka partnerska
296Pacuła-Ziemińska MagdalenaWarszawa
297Paluch AdamWarszawa
298Pałgan-Paszka MałgorzataWarszawa
299Pawyza Katarzyna, Dobromilska DianaWarszawaspółka cywilna
300Pełczyński PiotrWarszawa
301Piekarczyk-Studzińska Martyna, Grześkowiak MartynaWarszawaspółka cywilna
302Pietkiewicz-Murawska Karolina, Szymańska MagdalenaWarszawaspółka cywilna
303Pilecka-Błaszczak MartaWarszawa
304Piotrowicz Anna, Coron MałgorzataWarszawaspółka cywilna
305Płaska Marek, Warchoł ElżbietaWarszawaspółka cywilna
306Podleś PiotrWarszawa
307Polański Jacek, Zielińska AgnieszkaWarszawaspółka cywilna
308Proniewicz MagdalenaWarszawa
309Pronobis-Prońska DorotaWarszawa
310Prus-Głowacka Hanna, Wypych WojciechWarszawaspółka cywilna
311Pruszczyńska Marta JózefinaWarszawa
312Prykiel-Górecka IzabelaWarszawa
313Przybyła Andrzej, Mikita Elżbieta, Przybyła JanWarszawaspółka cywilna
314Przybysz Piotr, Arasim KamilWarszawaspółka cywilna
315Ptasińska BeataWarszawa
316Puszkarska Agnieszka, Wawszczyk-Raczyńska OlgaWarszawaspółka cywilna
317Rabińska SylwiaWarszawa
318Radlińska MarzenaWarszawa
319Rajca Mateusz AntoniWarszawa
320Rewerska AgnieszkaWarszawa
321Rogala GrzegorzWarszawa
322Rogowska AnnaWarszawa
323Rosman Małgorzata, Wojewoda WandaWarszawa
324Różycka Kamila, Szelińska MartaWarszawaspółka cywilna
325Rudnicki Janusz Marek, Sielski RobertWarszawaspółka cywilna
326Rudziński MarekWarszawa
327Rutowicz AnnaWarszawa
328Rzeszotek MagdalenaWarszawa
329Rześna-Barylska Elżbieta, Barylska AleksandraWarszawaspółka cywilna
330Sawicki PawełWarszawa
331Sądel-Bendkowska Ilona, Perczyńska AgataWarszawaspółka partnerska
332Sędzik Dorota, Kubiak-Krynke OlgaWarszawaspółka cywilna
333Siadak Malwina, Wziątek DorotaWarszawaspółka cywilna
334Sikora Marta, Krawczyk SławomirWarszawaspółka cywilna
335Sikorska MagdalenaWarszawa
336Skup RafałWarszawa
337Slezak Aneta, Zegarowicz AnnaWarszawaspółka cywilna
338Słomkowska MagdalenaWarszawa
339Smardzewska-Dejak OlgaWarszawa
340Smolińska Joanna, Nurzyński DariuszWarszawaspółka cywilna
341Smolińska KamilaWarszawa
342Socha GrażynaWarszawa
343Soczyński Mariusz, Perycz HubertWarszawaspółka cywilna
344Sojka TadeuszWarszawa
345Soroka Piotr, Kędzierska Monika, Skoworodko Piotr, Soroka IgorWarszawaspółka cywilna
346Soroko-Borska IzabellaWarszawa
347Soroko Krystian, Patynowski RafałWarszawaspółka cywilna
348Sota Anna, Rokos EwaWarszawaspółka cywilna
349Statkiewicz-Wysocka UrszulaWarszawa
350Stefańska AgnieszkaWarszawa
351Stempień-Jachowicz Milena, Orczyk AnetaWarszawaspółka cywilna
352Stybel AgnieszkaWarszawa
353Suchta AdamWarszawa
354Sutowski RobertWarszawa
355Szabrańska-Milcarz AldonaWarszawa
356Szadkowska AnnaWarszawa
357Szadkowski ArturWarszawa
358Szczepaniak PiotrWarszawa
359Szczepański KrzysztofWarszawa
360Szkutnik AnetaWarszawa
361Szulc AnnaWarszawa
362Szumańska Joanna Marta, Strus-Siodłowska MonikaWarszawaspółka cywilna
363Szymczak Jakub, Nowak Katarzyna, Konończuk Patrycja, Kuran JoannaWarszawaspółka cywilna
364Szymczak Katarzyna, Szymczak DominikWarszawaspółka cywilna
365Ślizak Joanna, Najdowska KlaudiaWarszawaspółka partnerska
366Taras AgnieszkaWarszawa
367Telesiński RobertWarszawa
368Teryks TomaszWarszawa
369Tokarczyk RomanWarszawa
370Tomala PatrycjaWarszawa
371Tomicka MartaWarszawa
372Towarek Katarzyna, Kotuszewski TomaszWarszawaspółka partnerska
373Turkot BeataWarszawa
374Tuzinek KrzysztofWarszawa
375Tyczyńska-Grzeszyk Dorota, Krupińska IwonaWarszawaspółka cywilna
376Tyndzik EwaWarszawa
377Ułanowska MagdalenaWarszawa
378Umecka Iwona, Perkowski KrystianWarszawaspółka cywilna
379Wachowska-Giers Ewelina, Wachowska-Popielarczyk HannaWarszawaspółka cywilna
380Wadowski JózefWarszawa
381Walenda Bartosz, Piotrowski DominikWarszawaspółka cywilna
382Walentynowicz Marta, Filipek Joanna, Szmagalska EwaWarszawaspółka cywilna
383Walewska GabrielaWarszawa
384Wasiak MaciejWarszawa
385Wasilewska-Kloc GrażynaWarszawa
386Waszkiewicz BeataWarszawa
387Wąsowska Patrycja, Szyrma KarolWarszawaspółka cywilna
388Wierzchowski WitoldWarszawa
389Wierzchucki DariuszWarszawa
390Więcek AleksandraWarszawa
391Więch Mirosław, Prokopiuk WiesławaWarszawaspółka cywilna
392Wiliński MaciejWarszawa
393Winiarek-Dyrda AnnaWarszawa
394Winiczenko Ewa, Sułek AnetaWarszawaspółka cywilna
395Wiśniewski BartłomiejWarszawa
396Witczak AnnaWarszawa
397Witkowska BeataWarszawa
398Witkowska MagdalenaWarszawa
399Wojciechowski TomaszWarszawa
400Wojewódzka LidiaWarszawa
401Wolf KarolinaWarszawa
402Wolski AndrzejWarszawa
403Wójcik Grażyna, Karpowicz WiktorWarszawaspółka cywilna
404Wójcik PiotrWarszawa
405Wróblewska Barbara, Starzyk-Wojnar Iwona, Wróblewski BartłomiejWarszawaspółka cywilna
406Wrzochalska-Zaręba Joanna, Filochowska Władysława, Filochowski KonradWarszawaspółka cywilna
407Wypierowska MagdalenaWarszawa
408Wyrzykowska MarzennaWarszawa
409Zabielska Marta, Czajka PawełWarszawaspółka cywilna
410Zabielski Leszek, Zabielska JolantaWarszawaspółka partnerska
411Zacharzewska Jadwiga, Niżyńska AnnaWarszawaspółka cywilna
412Zakrzewski LechWarszawa
413Zalewska-Fowler AgnieszkaWarszawa
414Zapart Aleksandra, Błaszczak Anna, Białecki MariuszWarszawaspółka cywilna
415Zarzycki ArkadiuszWarszawa
416Zawisza Agnieszka, Skurowski MarcinWarszawaspółka partnerska
417Zbrzeżna-Cąkała Hanna, Kalińska KamilaWarszawaspółka cywilna
418Zieleniewski WojciechWarszawa
419Zielińska IlonaWarszawa
420Zieliński Marek, Sałajczyk DariuszWarszawaspółka cywilna
421Ziemiańczyk PawełWarszawa
422Zięba SebastianWarszawa
423Ziółkowska AnnaWarszawa
424Żabicka BeataWarszawa
425Żuława WojciechWarszawa
426Janik Katarzyna, Major PiotrWołominspółka cywilna
427Kroczek Anna, Wolska-Fesołowicz Monika AgnieszkaWołominspółka cywilna
428Nowicka MałgorzataWołomin
429Przybysz DawidWołomin
430Jaźwińska-Kurowicka AnnaZąbki
431Kroczek ZbigniewZąbki
432Dziedzic Anna MariaZielonka
XIOkręg Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
1Szumowska Anna, Słoniowska EwaBielany Wrocławskiespółka cywilna
2Kleszczyńska-Narożna MagdalenaBielawa
3Jaskólska ŁucjaBogatynia
4Brzostowska Iwona ZofiaBolesławiec
5Łukaszuk AgnieszkaBolesławiec
6Paciejewski ŁukaszBolesławiec
7Ralko-Pałka JolantaBolesławiec
8Węgrzyn AgataBolesławiec
9Frajd IwonaBrzeg
10Głogiewicz PiotrBrzeg
11Klukacz DanutaBrzeg
12Pryjda IzabelaBrzeg
13Rudnicka EwaBrzeg
14Stefańczak SylwiaBrzeg Dolny
15Matusz MałgorzataBystrzyca Kłodzka
16Wilowska Elżbieta AnnaChojnów
17Barycka LidiaDzierżoniów
18Gajek Wioletta UrszulaDzierżoniów
19Jaróg WaldemarDzierżoniów
20Pękała ZofiaDzierżoniów
21Butrowska EdytaGłogów
22Jędrzejewska BarbaraGłogów
23Kolińska-Klonowska AleksandraGłogów
24Sobczak Jerzy ZdzisławGłogów
25Rajewicz Anna, Gabrysz JakubGłogówspółka cywilna
26Tomaszewski MichałGłogów
27Glombik-Mazur EwaGłogówek
28Kufalska-Gruyaert MałgorzataGłubczyce
29Michniewicz LucynaGłubczyce
30Roszak BożenaGłuchołazy
31Weleda IreneuszGóra
32Kobyliński LeszekGrodków
33Kasińska Alicja, Kasińska NataliaJaworspółka partnerska
34Kuriata PawełJelcz-Laskowice
35Błaszczyk-Stąpór KarolinaJelenia Góra
36Dworak Maria BogusławaJelenia Góra
37Garbaczow DanutaJelenia Góra
38Janas BożenaJelenia Góra
39Klukowska Małgorzata, Głowińska-Zawadzka MagdalenaJelenia Góraspółka partnerska
40Kowal PrzemysławJelenia Góra
41Malinowski Piotr, Malinowska EdytaJelenia Góraspółka cywilna
42Setkowicz MonikaJelenia Góra
43Surma Ewa JadwigaJelenia Góra
44Szociński PrzemysławJelenia Góra
45Wielento AnnaJelenia Góra
46Zabłotna Agnieszka, Konkol IrminaJelenia Góraspółka cywilna
47Barciś IreneuszKamienna Góra
48Kopia-Kawka BeataKamienna Góra
49Mikulewicz RenataKąty Wrocławskie
50Słotwiński ŁukaszKąty Wrocławskie
51Borzym ŁukaszKędzierzyn-Koźle
52Duszewski DamianKędzierzyn-Koźle
53Felcenloben AleksandraKędzierzyn-Koźle
54Miszkiewicz-Kula Agata, Paprocka MarzannaKędzierzyn-Koźlespółka cywilna
55Sachta-Grosz IrenaKluczbork
56Sokołowski AdamKluczbork
57Szydło EwaKluczbork
58Klimaszewska EwaKłodzko
59Kwiatkowska KatarzynaKłodzko
60Makarska UrszulaKłodzko
61Rutkowska PatrycjaKłodzko
62Smalec SylwiaKłodzko
63Szczęsny AndrzejKłodzko
64Gawlica JustynaKrapkowice
65Respondek AleksandraKrapkowice
66Sotor BarbaraKrapkowice
67Dolata PiotrLegnica
68Głowski PrzemysławLegnica
69Kałas MartaLegnica
70Kędzierski MariuszLegnica
71Nowicka-Śliwa Edyta, Winiarska-Niemiec EwaLegnicaspółka cywilna
72Rączkowska Anna, Rączkowska-Martyn ElżbietaLegnicaspółka cywilna
73Środek-Tesarska AgnieszkaLegnica
74Traut EwaLegnica
75Wołyniec Teresa ElżbietaLegnica
76Wypart MarekLegnica
77Danel DorotaLubań
78Granowski JerzyLubań
79Drozd JoannaLubin
80Mazur ReginaLubin
81Niespodziewany MałgorzataLubin
82Rudnik KatarzynaLubin
83Stępniak Olaf, Stępniak RadosławLubinspółka cywilna
84Wysocka MałgorzataLubin
85Danel RyszardLwówek Śląski
86Nazarkiewicz JolantaLwówek Śląski
87Wąsik Barbara, Wąsik BartoszMiliczspółka cywilna
88Żyła PrzemysławMilicz
89Łuczków Gabriela MariaNamysłów
90Wróbel-Terlecka AgnieszkaNamysłów
91Adaszyńska KatarzynaNiemodlin
92Baran GrzegorzNowa Ruda
93Włodek PiotrNowa Ruda
94Horodyska GrażynaNysa
95Karwowski WinicjuszNysa
96Klauzińska Jolanta TeodozjaNysa
97Sandomierski DariuszNysa
98Sandomierski KrzysztofNysa
99Żemła AgnieszkaNysa
100Łuczyński PrzemysławOborniki Śląskie
101Jończyk KrzysztofOlesno
102Jończyk-Maniura MartaOlesno
103Miśko-Sokołowska JadwigaOlesno
104Paprocki Antoni RyszardOlesno
105Grodzicka MagdalenaOleśnica
106Łoboda Agnieszka DorotaOleśnica
107Robaszyński MateuszOleśnica
108Sarecki MichałOleśnicaspółka cywilna
109Sobkowiak MałgorzataOleśnica
110Halarewicz RafałOława
111Kiełbowicz Barbara, Zagrobelny ŁukaszOławaspółka cywilna
112Pilarek Katarzyna, Tracz KatarzynaOławaspółka cywilna
113Sączawa RenataOława
114Śliwa BeataOława
115Bojko AdamOpole
116Bryła MarcinOpole
117Bukowińska Agnieszka, Małopolska EsteraOpolespółka partnerska
118Gębala GrzegorzOpole
119Konopnicka-Pęk Małgorzata, Konopnicka-Pęk AnnaOpolespółka cywilna
120Kuzebska DorotaOpole
121Myga Wojciech, Frąszczak IgorOpolespółka partnerska
122Niedużak AnnaOpole
123Palej Renata, Ostrowska KatarzynaOpolespółka partnerska
124Płaszewska-Piekarczyk IgaOpole
125Sicińska-Kamińska AgnieszkaOpole
126Świętek EwaOpole
127Trofimuk TomaszOpole
128Trusz DanutaOpole
129Krasińska MonikaOzimek
130Rakowski PiotrPolkowice
131Braniewski MaciejPrudnik
132Felcenloben MariaPrudnik
133Ligęza StanisławPrudnik
134Burkowska-Zubrzycka BeataStrzegom
135Więckowski KamilStrzegom
136Przybyłek Aneta, Zabielska Barbara Elżbieta, Zabielski IgorStrzelce Opolskiespółka cywilna
137Paluszek Małgorzata BronisławaStrzelin
138Stączek Paweł MarekStrzelin
139Lulko Jolanta, Mierzwa AgnieszkaSycówspółka cywilna
140Cichowicz EwaŚroda Śląska
141Nowak JustynaŚroda Śląska
142Bartela Radosław, Łagoda SylwiaŚwidnicaspółka cywilna
143Duduś WładysławŚwidnica
144Lula-Myszewska MałgorzataŚwidnica
145Mrugała BartoszŚwidnica
146Nowocień MichałŚwidnica
147Wicher KatarzynaŚwidnica
148Wójcikiewicz Winicjusz Marek, Szczucka Marta, Wójcikiewicz-Sawa AgataŚwidnicaspółka cywilna
149Rybak PawełŚwiebodzice
150Trzop KatarzynaŚwiebodzice
151Belka DorotaTrzebnica
152Hawranek MaciejTrzebnica
153Welcer Anna Julia, Kilian AnnaTrzebnicaspółka cywilna
154Demska-Gnat MariaWałbrzych
155Firlej RafałWałbrzych
156Kotkowska MagdalenaWałbrzych
157Łagoda Bożena AgataWałbrzych
158Mikołajczyk-Dziuba OlgaWałbrzych
159Relich AnnaWałbrzych
160Roczniak ŁukaszWałbrzych
161Szerer AnnaWałbrzych
162Szerer MaciejWałbrzych
163Grodzicki TadeuszWołów
164Matuszewska AgnieszkaWołów
165Bakalska-Sochaj PrzemysławaWrocław
166Bańkosz-Ruśkowska MałgorzataWrocław
167Baranowska-Seweryn Beata, Rajewicz Bartosz,

Kamiński Wojciech Jacek, Staszowska Monika, Zembala Małgorzata

Wrocławspółka partnerska
168Barczuk Monika, Łacna IwonaWrocławspółka cywilna
169Bartosik Anna, Dudziuk-Łozińska AnnaWrocławspółka cywilna
170Biliński AdamWrocław
171Boć-Mazur WisławaWrocław
172Borzemska-Wiliczkiewicz Anna, Muszyńska MałgorzataWrocławspółka cywilna
173Borzemski Lech, Borzemski Romuald, Szymczyk-Grabińska HelenaWrocławspółka cywilna
174Bronsztejn Robert, Masternak Bartosz, Bednarski Marcin, Kalinowska IwonaWrocławspółka cywilna
175Chmaj IwonaWrocław
176Chmielewski PiotrWrocław
177Chrząstowska-Cygańczyk AnnaWrocław
178Cichowicz JakubWrocław
179Citowicz RafałWrocław
180Czyniewski WojciechWrocław
181Dembowska-Król KatarzynaWrocław
182Derkowska KatarzynaWrocław
183Drechny-Dolińska Karolina, Gołuchowska EdytaWrocławspółka cywilna
184Duduś KatarzynaWrocław
185Fesz-Grubiak DanutaWrocław
186Fujak IgaWrocław
187Gandża PawełWrocław
188Ganicz ArturWrocław
189Gardy MałgorzataWrocław
190Garus Piotr, Godorowski PawełWrocławspółka cywilna
191Giedrojć BarbaraWrocław
192Gniewek Beata, Gawron-Jedlikowska JoannaWrocławspółka cywilna
193Gomułkiewicz-Krzywulicz IwonaWrocław
194Grodzińska DominikaWrocław
195Grosz NataliaWrocław
196Gryboś Waldemar, Ogielski JózefWrocławspółka cywilna
197Habaj KarolinaWrocław
198Jakszycka Marta, Mitelska PatrycjaWrocławspółka cywilna
199Janowska BeataWrocław
200Jędrzejwska AnnaWrocław
201Kamińska Kamila, Romanowicz Agata, Kalinowski TomaszWrocławspółka cywilna
202Kanas Aleksandra, Gieniec-Mordak MałgorzataWrocławspółka cywilna
203Karpińska Karolina, Sołtys AngelikaWrocławspółka partnerska
204Karwacka-Siarka BeataWrocław
205Kawecka-Pysz JoannaWrocław
206Kogut Olga, Kaliniak-Frąckowiak PaulinaWrocławspółka cywilna
207Kornaś MałgorzataWrocław
208Korta-Szarek AnnaWrocław
209Krukowska SimonaWrocław
210Krześ MarcinWrocław
211Kubal PawełWrocław
212Kujawska MagdalenaWrocław
213Legięć Krzysztof, Golińczak AgataWrocławspółka cywilna
214Lenart Małgorzata, Roczniak IlonaWrocławspółka cywilna
215Leśniak MarekWrocław
216Lipska-Schydlo MałgorzataWrocław
217Łuszczak JadwigaWrocław
218Łyszczak Natalia, Pikuła-Szuba AnnaWrocławspółka cywilna
219Małczak IwonaWrocław
220Manikowska KamilaWrocław
221Marszał MaciejWrocław
222Marszałkowicz EwaWrocław
223Marszałkowska SylwiaWrocław
224Muc Mariusz Artur, Mizia-Muc BeataWrocławspółka cywilna
225Niedźwiedź ZuzannaWrocław
226Nowak Wojciech AndrzejWrocław
227Nowińska BożenaWrocław
228Nowosad PiotrWrocław
229Obrocka-Walus KatarzynaWrocław
230Ołpińska JolantaWrocław
231Orłowska-Dudek KingaWrocław
232Osipacz ElżbietaWrocław
233Pasińska-Kassaraba PatrycjaWrocław
234Pauter Piotr PawełWrocław
235Pauter RadosławWrocław
236Popłonyk-Skrzypczak Marta, Szlęk IlonaWrocławspółka cywilna
237Poswa AnnaWrocław
238Prus-Wójcik JoannaWrocław
239Pudło-Rokita MagdalenaWrocław
240Richter-Witosza Agnieszka, Sterc DominikWrocławspółka cywilna
241Rogowska JulitaWrocław
242Rohan-Krej MariaWrocław
243Rompalski MateuszWrocław
244Rozdolska BeataWrocław
245Sidorowicz Małgorzata, Tutka MarcinWrocławspółka cywilna
246Siewiera KamilaWrocław
247Skupień JacekWrocław
248Sobków-Kielar AnnaWrocław
249Sokołowska-Pabjan BenitaWrocław
250Sterc CecyliaWrocław
251Strzelczyk HannaWrocław
252Sułowicz JoannaWrocław
253Swędrowska Katarzyna, Kogut AgnieszkaWrocławspółka cywilna
254Szafrańska Marta, Szafrański Sebastian, Bem AnnaWrocławspółka partnerska
255Szczęsny ŁukaszWrocław
256Szyszko Małgorzata, Tekieli AnnaWrocławspółka partnerska
257Tarkowski Jan Andrzej, Tarkowski WitWrocławspółka partnerska
258Teśluk-Sowa BeataWrocław
259Tkaczyński Andrzej, Tkaczyński AdamWrocławspółka cywilna
260Tyc Agata, Jastrzębska-Kurdziel JulitaWrocławspółka cywilna
261Tylka IwonaWrocław
262Warczak-Mańdziak Karolina, Janicka KatarzynaWrocławspółka partnerska
263Włodek FilipWrocław
264Wojciechowski RafałWrocław
265Wojtylak Grzegorz, Sucharska-Krom EwelinaWrocławspółka cywilna
266Wołoszańska MonikaWrocław
267Wysogląd Maciej KrzysztofWrocław
268Zawadzka OlgaWrocław
269Żółtogórska EwelinaWrocław
270Żuchowska MagdalenaWrocław
271Grzela JoannaZąbkowice Śląskie
272Mrozińska JustynaZąbkowice Śląskie
273Kamecka Marta MałgorzataZgorzelec
274Kołodziej KamilaZgorzelec
275Marciniak MałgorzataZgorzelec
276Turkiewicz Grażyna StanisławaZgorzelec
277Fabiś Dorota, Tarnogórska ElżbietaZłotoryjaspółka cywilna