Monitor Polski

M.P.2019.195

| Akt obowiązujący
Wersja od: 19 lutego 2019 r.

OBWIESZCZENIE
MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI
z dnia 5 lutego 2019 r.
w sprawie ogłoszenia wykazu zarejestrowanych kancelarii notarialnych

Na podstawie art. 9 § 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie (Dz. U. z 2017 r. poz. 2291, z późn. zm.) ogłasza się wykaz zarejestrowanych kancelarii notarialnych, stanowiący załącznik do obwieszczenia. Wykaz obejmuje kancelarie notarialne zarejestrowane według stanu na dzień 31 grudnia 2018 r.

ZAŁĄCZNIK

WYKAZ ZAREJESTROWANYCH KANCELARII NOTARIALNYCH

(według stanu na dzień 31 grudnia 2018 r.)

L.p.Notariusz (nazwisko i imię)Siedziba kancelariiKancelaria prowadzona na zasadach spółki
1234
IOkręg Sądu Apelacyjnego w Białymstoku
1Filipczuk LucynaAugustów
2Kisiel Jolanta, Kisiel TomaszAugustówspółka partnerska
3Płońska KrystynaAugustów
4Harajda Alicja, Mikłaszewicz-Reszko MonikaBarczewospółka cywilna
5Gieglis JustynaBartoszyce
6Krzyszkowska-Krawczyk AgnieszkaBartoszyce
7Leszkiewicz HalinaBartoszyce
8Andrychowski DariuszBiałystok
9Biadała AdrianBiałystok
10Bieluczyk IrenaBiałystok
11Boćkowska Aniela JadwigaBiałystok
12Boćkowska ElżbietaBiałystok
13Brodzińska Aleksandra, Bruszewska UrszulaBiałystokspółka cywilna
14Czerwińska EwaBiałystok
15Dąbrowski Janusz Roman, Dąbrowska JustynaBiałystokspółka cywilna
16Domanowska-Cybulska GrażynaBiałystok
17Fedorowicz PawełBiałystok
18Janczuk GrzegorzBiałystok
19Jaworska-Kondrusik Małgorzata, Kotyńska MagdalenaBiałystokspółka cywilna
20Krassowska MariaBiałystok
21Lachowicz EwaBiałystok
22Lussa Elżbieta Janina, Lussa Piotr SebastianBiałystokspółka cywilna
23Łapińska AnnaBiałystok
24Łaska Danuta, Leszczyńska KatarzynaBiałystokspółka cywilna
25Makarewicz ElżbietaBiałystok
26Malinowska-Wienconek Bożena TeresaBiałystok
27Michalska-Dziemidowicz AgnieszkaBiałystok
28Miecznik BogusławaBiałystok
29Mieszkowska Lidia WładysławaBiałystok
30Mikucka-Klim KamilaBiałystok
31Miron-Dębowska AgnieszkaBiałystok
32Mojsa EwaBiałystok
33Motal-Brzosko Magdalena, Siwicka-Bejtman MajaBiałystokspółka cywilna
34Motal-Filipczuk BarbaraBiałystok
35Nicałek Janusz JacekBiałystok
36Niemotko PiotrBiałystok
37Nieścierowicz JoannaBiałystok
38Orzel MałgorzataBiałystok
39Orzel Tomasz, Orzeł MagdalenaBiałystokspółka cywilna
40Piotrowska HannaBiałystok
41Popow IgorBiałystok
42Seweryn MartaBiałystok
43Sieklucka Halina ElżbietaBiałystok
44Sikorska AlinaBiałystok
45Surowiec AnatolBiałystok
46Szymańska AdelajdaBiałystok
47Zabielska PaulinaBiałystok
48Zaniewska KatarzynaBiałystok
49Zdanowicz Dariusz, Kitlas KarolinaBiałystokspółka partnerska
50Zdasiuk JarosławBiałystok
51Zimnoch MaciejBiałystok
52Walędziak MałgorzataBielsk Podlaski
53Wienconek Marek RomanBielsk Podlaski
54Zimnoch Waldemar PiotrBielsk Podlaski
55Wojtuń Mirosława, Zduniak RomanBiskupiecspółka cywilna
56Syrewicz-Kozłowska Iwona CzesławaDobre Miasto
57Brzuzy WładysławEłk
58Gorlo AnnaEłk
59Głodź-Tylutka Małgorzata, Sikorska-Kulesza KrystynaEłkspółka cywilna
60Jaworska ElżbietaEłk
61Karny Edward JózefEłk
62Zemła KatarzynaEłk
63Brunke-Paluch JoannaGiżycko
64Buko RenataGiżycko
65Mrozinkiewicz Bożenna MariaGiżycko
66Tomaszewska-Czerwonka Józefa MariaGiżycko
67Antonik Janusz PawełGołdap
68Poszewiecki AdamGołdap
69Arasimowicz RenaldGrajewo
70Kruszyński Jerzy, Prystupiuk KatarzynaGrajewospółka cywilna
71Klimiuk BohdanHajnówka
72Wasiluk MarekHajnówka
73Duczmalewska Beata TamaraKętrzyn
74Kamińska Regina HalinaKętrzyn
75Krasucka-Wnorowska MonikaKętrzyn
76Marek-Święszkowska IzabelaKolno
77Szmigiel EwelinaKolno
78Tertel Zyta LubomiłaKolno
79Molewska AdriannaLidzbark Warmiński
80Dadura MałgorzataŁapy
81Warakomska Wiesława MariaŁapy
82Dmochowska AnnaŁomża
83Klawinowski RafałŁomża
84Pełny BarbaraŁomża
85Poreda TomaszŁomża
86Reczek RobertŁomża
87Talkowska JuliaŁomża
88Walewska EmiliaŁomża
89Budna Aneta, Bukowski ZbigniewMaków Mazowieckispółka cywilna
90Tarnowski KrzysztofMaków Mazowiecki
91Mroczko BarbaraMońki
92Śledź KamilMońki
93Bedra PiotrMrągowo
94Lachowicz Mariola EwaMrągowo
95Sosnowska Jadwiga, Sosnowska-Piękoś Anna, Sosnowski TomaszMrągowospółka cywilna
96Jarmołowicz-Zaremba GrażynaNasielsk
97Raduszewska Danuta WiesławaNidzica
98Zalewska IlonaNidzica
99Gryczko ArturOlecko
100Sawicki MarekOlecko
101Andrzejewska OlgaOlsztyn
102Bieranowski AdamOlsztyn
103Brewka ElżbietaOlsztyn
104Brzoskowska JoannaOlsztyn
105Karwowska-Magierska BeataOlsztyn
106Kozłowska JoannaOlsztyn
107Krzysztoń AndrzejOlsztyn
108Machłajewska BogumiłaOlsztyn
109Malak Ewa AnnaOlsztyn
110Milewski MichałOlsztyn
111Piotrowski Bolesław PiotrOlsztyn
112Proć ElżbietaOlsztyn
113Roszko Beata KatarzynaOlsztyn
114Sabatowska-Wilicka AgnieszkaOlsztyn
115Siarkowska-Martyka KatarzynaOlsztyn
116Smólska Maria ZofiaOlsztyn
117Szewirska KrystynaOlsztyn
118Szpejna AndrzejOlsztyn
119Ślusarczyk IrenaOlsztyn
120Urniaż Anna MariaOlsztyn
121Wąsowicz PaulinaOlsztyn
122Władysławski ZbigniewOlsztyn
123Wosik-Paziewska MałgorzataOlsztyn
124Wróblewski MaciejOlsztyn
125Zając Anna, Zając Jacek JerzyOlsztynspółka cywilna
126Zakrzewska IzabelaOlsztyn
127Zaroń AnnaOlsztyn
128Ziółkowska Teresa GrażynaOlsztynek
129Koprowska AnnaOrneta
130Chojnowska Ewa, Chojnowski ŁukaszOstrołękaspółka cywilna
131Mróz-Gołębiewska KatarzynaOstrołęka
132Napiórkowska HannaOstrołęka
133Nejman DanutaOstrołęka
134Ossowska Marta AleksandraOstrołęka
135Pajka-Dąbrowska AgnieszkaOstrołęka
136Prytulak Irena, Prytulak MichałOstrołękaspółka cywilna
137Szymańska-Pałka BarbaraOstrołęka
138Załuska KrystynaOstrołęka
139Żebrowska GrażynaOstrołęka
140Grabowska Dorota, Krupa RadosławOstrów Mazowieckaspółka cywilna
141Kozikowska MariaOstrów Mazowiecka
142Osiadacz JacekOstrów Mazowiecka
143Rzodkiewicz-Książek AldonaOstrów Mazowiecka
144Alicka-Truszkowska KatarzynaPisz
145Gałka Agata KatarzynaPisz
146Salkowska JaninaPisz
147Tertel Krzysztof SławomirPisz
148Głażewska KatarzynaPrzasnysz
149Kołodziejska ArletaPrzasnysz
150Siemianowska MałgorzataPrzasnysz
151Trusiewicz Lubomir WaldemarPrzasnysz
152Koniecek JolantaPułtusk
153Korytkowska PaulinaPułtusk
154Kupis TomaszPułtusk
155Raźny DariuszPułtusk
156Agaciak Halina DorotaSejny
157Krot Anna MariaSiemiatycze
158Kulesza BarbaraSiemiatycze
159Drożdżewicz LeonardSokółka
160Halicki AndrzejSokółka
161Nelke AgnieszkaSokółka
162Sawoń-Zaniewska MagdalenaSokółka
163Bieńczyk BożennaSuwałki
164Cieślik HalinaSuwałki
165Front Barbara MariaSuwałki
166Lelusz Wiesław JózefSuwałki
167Szrajbert MałgorzataSuwałki
168Urbanowicz WojciechSuwałki
169Drozd-Bączek AldonaSzczytno
170Herman MarcinSzczytno
171Kopiś AleksanderSzczytno
172Kuciński Edmund JanSzczytno
173Czaplicki Krzysztof Tadeusz, Czaplicka-Kilarska MałgorzataWęgorzewospółka cywilna
174Markowska SylwiaWysokie Mazowieckie
175Płońska DanutaWysokie Mazowieckie
176Płoński PawełWysokie Mazowieckie
177Abramczyk TomaszWyszków
178Dąbrowska BożenaWyszków
179Liwska-Napiórkowska LidiaWyszków
180Najmoła DanutaWyszków
181Stańczak AnetaWyszków
182Godlewska JaninaZambrów
183Grzejszczyk-Glińska MarzannaZambrów
184Sijko Magdalena, Skibiński MarekZambrówspółka cywilna
185Zaniewski PawełZambrów
IIOkręg Sądu Apelacyjnego w Gdańsku
1Fabirkiewicz MateuszAleksandrów Kujawski
2Przybyłowski MirosławAleksandrów Kujawski
3Ślachciak DariaBiałe Błota
4Górecka JustynaBraniewo
5Kozubel IgorBraniewo
6Jankowski WacławBrodnica
7Mleczko MaciejBrodnica
8Sarnowska Maria JolantaBrodnica
9Truścińska AleksandraBrodnica
10Arczykowski AdamBydgoszcz
11Barabasz Andrzej, Barabasz RafałBydgoszczspółka cywilna
12Bartkowiak-Dunaj AnnaBydgoszcz
13Bilińska BarbaraBydgoszcz
14Chojnowska Emilia, Weiss MateuszBydgoszczspółka cywilna
15Drozda Bogumiła, Smolarek BarbaraBydgoszczspółka cywilna
16Fabiańczyk-Szajgin DorotaBydgoszcz
17Gacek PaulinaBydgoszcz
18Gort KamilaBydgoszcz
19Gutmańska-Pawłowska MonikaBydgoszcz
20Górecki PiotrBydgoszcz
21Hernacka MagdalenaBydgoszcz
22Kazińska Katarzyna, Onoszkowicz-Jacyna BogusławaBydgoszczspółka cywilna
23Krysztofiak MichałBydgoszcz
24Lehmann AlicjaBydgoszcz
25Leszczyński KrzysztofBydgoszcz
26Lissewska Lucyna, Lissewski Marek, Lissewski JarosławBydgoszczspółka cywilna
27Machalewska-Flak Agnieszka, Szczurek KatarzynaBydgoszczspółka cywilna
28Mielcarek Maciej, Osławski WojciechBydgoszczspółka cywilna
29Milewska DagmaraBydgoszcz
30Mrotek AnnaBydgoszcz
31Niesobski JarosławBydgoszcz
32Opara EwaBydgoszcz
33Paradowski MarcinBydgoszcz
34Przybył Jerzy, Rewers-Wyka KatarzynaBydgoszczspółka cywilna
35Ratajczak ViolettaBydgoszcz
36Sądej-Gil MagdalenaBydgoszcz
37Słomka AnnaBydgoszcz
38Sosińska KatarzynaBydgoszcz
39Wasilewski Rafał, Rakoca BartłomiejBydgoszczspółka partnerska
40Wandiuk DanutaBydgoszcz
41Warniełło-Kuśba WiesławaBydgoszcz
42Wocka ZbigniewBydgoszcz
43Klimkiewicz KrystynaBytów
44Łagocki RyszardBytów
45Pęska JulitaChełmno
46Ruszkiewicz DariuszChełmno
47Gardziejewska-Kaniewska NataliaChełmża
48Lorens MagdalenaChełmża
49Armada JanuszChojnice
50Kołyszko Janusz, Szulc-Kołyszko Jadwiga, Kołyszko AleksandraChojnicespółka cywilna
51Żakowska MałgorzataChojnice
52Matwiejczyk MagdalenaChwaszczyno
53Buczak PrzemysławCiechocinek
54Fierek JanuszCzersk
55Gbur AndrzejCzłuchów
56Paturej AlicjaCzłuchów
57Duda RyszardDziałdowo
58Flis GrzegorzDziałdowo
59Bando AlicjaElbląg
60Bober BożenaElbląg
61Brzozowska JoannaElbląg
62Drożdżał BożenaElbląg
63Frankowska JolantaElbląg
64Gajek AgnieszkaElbląg
65Krull MarekElbląg
66Malitka Barbara, Zbucki PawełElblągspółka cywilna
67Poniatowska MarzenaElbląg
68Rogowski TomaszElbląg
69Rutkowska MartynaElbląg
70Wroński SławomirElbląg
71Adamonis Agnieszka MariaGdańsk
72Aleksandrowicz KarolGdańsk
73Arcyman-Małkowska Agnieszka, Dębski MarcinGdańskspółka cywilna
74Bąkowska IzabellaGdańsk
75Białaszewska AgnieszkaGdańsk
76Bielińska Anna, Świątkowska BeataGdańskspółka cywilna
77Binkowski Tomasz, Miller JoannaGdańskspółka cywilna
78Bukowska AleksandraGdańsk
79Car KarolinaGdańsk
80Ciechanowski MichałGdańsk
81Ciszewski MaciejGdańsk
82Czepiel Ewelina, Szarek-Gwizdała MonikaGdańskspółka cywilna
83Czerepak-Borowik BeataGdańsk
84Czugan AgnieszkaGdańsk
85Czyżewska MałgorzataGdańsk
86Dambek MariaGdańsk
87Działakiewicz-Posiła MałgorzataGdańsk
88Fal IzabelaGdańsk
89Frąckowska Aleksandra, Kulesza MirosławGdańskspółka cywilna
90Głodowska Zofia, Głodowski RyszardGdańskspółka cywilna
91Głódź AlicjaGdańsk
92Górecka ElżbietaGdańsk
93Górska RenataGdańsk
94Imach MałgorzataGdańsk
95Jankowska-Siwek Joanna, Siwek MaciejGdańskspółka cywilna
96Jurewicz-Szulc ElżbietaGdańsk
97Kapkowski RafałGdańsk
98Kondracki WojciechGdańsk
99Kradziecki KrzysztofGdańsk
100Kurlapska-Rawa OlgaGdańsk
101Kurzyńska-Kowalczyk MałgorzataGdańsk
102Langowski PiotrGdańsk
103Lis PiotrGdańsk
104Łukasiewicz PaulinaGdańsk
105Marek AnnaGdańsk
106Mędraś Bartosz Paweł, Szulc FilipGdańskspółka partnerska
107Mędraś JoannaGdańsk
108Miłkowska SylwiaGdańsk
109Mroczkowski MirosławGdańsk
110Nagórska-Protasiuk KatarzynaGdańsk
111Niedźwiedź PatrycjaGdańsk
112Ogiegło WitoldGdańsk
113Ogonowska KatarzynaGdańsk
114Osypińska-Balcerzak EwaGdańsk
115Panc EwaGdańsk
116Paulus-Glanc Paula, Maciejewska-Chomiuk EwaGdańskspółka cywilna
117Pietrasik CezaryGdańsk
118Prorok Piotr, Skłucki ArkadiuszGdańskspółka cywilna
119Reinhardt Aleksandra, Turzyńska-Karakiewicz AnnaGdańskspółka cywilna
120Robińska AleksandraGdańsk
121Rodziewicz KamilGdańsk
122Rudnicka AnnaGdańsk
123Rydzkowski MarcinGdańsk
124Sekściński JarosławGdańsk
125Skwarliński JanGdańsk
126Stolarczyk-Durka Magdalena, Jeziorska MartaGdańskspółka cywilna
127Szerszeń JolantaGdańsk
128Wasak AdamGdańsk
129Wąsowicz-Harendarczyk LucynaGdańsk
130Wierucka Marta, Formella PawełGdańskspółka cywilna
131Wojtowicz Grażyna, Kundo ZbigniewGdańskspółka cywilna
132Zaleska Anna, Socha GrzegorzGdańskspółka partnerska
133Zaparty AgnieszkaGdańsk
134Adam Karolina, Tumasz Joanna, Ganczewski ŁukaszGdyniaspółka partnerska
135Bielińska Natalia, Jakubowska MagdalenaGdyniaspółka cywilna
136Bladowska AnnaGdynia
137Bocianowska JoannaGdynia
138Dawińdziak AgnieszkaGdynia
139Dermont AnnaGdynia
140Domaradzki MateuszGdynia
141Ewertowska DorotaGdynia
142Gołębiowski MichałGdynia
143Gruszecki PrzemysławGdynia
144Grzywaczewska DominikaGdynia
145Janisz MagdalenaGdynia
146Janowski Waldemar, Kawalec BeataGdyniaspółka cywilna
147Jasiński JacekGdynia
148Jędrowicz CezaryGdynia
149Kierus-Tunowska PaulinaGdynia
150Kolbusz PrzemysławGdynia
151Koperska-Woźniak Ewa Katarzyna, Woźniak MaciejGdyniaspółka cywilna
152Korbańska DorotaGdynia
153Kurecki ŁukaszGdynia
154Kuźma-Ebel Iwona, Szyngiera BogumiłaGdyniaspółka cywilna
155Kuźmicka MałgorzataGdynia
156Kużelewska AnnaGdynia
157Maciąg Elżbieta, Gowkielewicz-Kotlarz Iwona, Linde BartłomiejGdyniaspółka cywilna
158Marchlewicz MaciejGdynia
159Marciniak AnnaGdynia
160Muszyńska AnnaGdynia
161Oleszczuk-Kowalska AgnieszkaGdynia
162Pawluć-Halecka JoannaGdynia
163Pietrzak PiotrGdynia
164Rydzkowska Wiesława, Kowalewski MaciejGdyniaspółka cywilna
165Ryłko PiotrGdynia
166Sokołowski Rafał, Kotala MartaGdyniaspółka cywilna
167Solecka JoannaGdynia
168Szulc BłażejGdynia
169Tarasiuk AnnaGdynia
170Tomaszewska DorotaGdynia
171Warońska HannaGdynia
172Warońska MonikaGdynia
173Wiśniewska Anna ElżbietaGdynia
174Borys AgataGolub - Dobrzyń
175Michalec AndrzejGolub - Dobrzyń
176Murowicki SławomirGolub - Dobrzyń
177Kosmania-Sadowska DorotaGrudziądz
178Kowalska KlaudiaGrudziądz
179Kucab-Politewicz AnnaGrudziądz
180Milan-Szymański TadeuszGrudziądz
181Różecka AgnieszkaGrudziądz
182Sokalski AndrzejGrudziądz
183Szymańczak-Wiśniewska MagdalenaGrudziądz
184Gerczak AgnieszkaIława
185Głowacki TomaszIława
186Godlewska-Drewniak Marzena, Machaszewska JoannaIławaspółka cywilna
187Kozielska BożenaIława
188Skrzeczkowska KatarzynaIława
189Biernacki MarcinInowrocław
190Błażyński MateuszInowrocław
191Muchorowska-Chrostowska AgnieszkaInowrocław
192Nietresta AnnaInowrocław
193Puszczykowska Edwarda, Walińska AnnaInowrocławspółka cywilna
194Steppa MałgorzataInowrocław
195Śmiela MaciejInowrocław
196Chmiel WojciechKartuzy
197Kłonowska-Sztolcman GrażynaKartuzy
198Leszkowski RobertoKartuzy
199Tandek-Cieśluk MagdalenaKartuzy
200Fąs MagdalenaKoronowo
201Trzeciecka-Gąsiorek KatarzynaKosakowo
202Bogusz MarzenaKościerzyna
203Lizakowska BeataKościerzyna
204Magnus AgnieszkaKościerzyna
205Pepliński ZenonKościerzyna
206Wójcik-Bela MagdalenaKościerzyna
207Wnuczko MagdalenaKowale
208Motycka-Wiśniewska JustynaKowalewo Pomorskie
209Kujawska-Gęsińska IzabelaKruszwica
210Cinkusz-Ciska KatarzynaKwidzyn
211Humenny-Żmieńko BarbaraKwidzyn
212Żmieńko MichałKwidzyn
213Kozdroń Barbara, Springer AnnaKwidzynspółka cywilna
214Bartko MariuszLębork
215Ciszewski AdamLębork
216Dębska-Miklińska Elżbieta, Mikliński JacekLęborkspółka partnerska
217Kąkolewska Cecylia, Brzozowski PiotrLipnospółka cywilna
218Kuskowski GrzegorzLipno
219Wasielewska AnnaLipno
220Kurszewski MaciejLubawa
221Giziński FilipLubicz Górny
222Madrak Lech, Madrak-Rogowska AnetaMalborkspółka cywilna
223Sargun AnnaMalbork
224Szczerba MarekMalbork
225Dobosz AdamMiastko
226Iwaszko MagdalenaMiastko
227Nauman AnnaMogilno
228Ostrowski MarekMogilno
229Gąsiewska WiolettaMorąg
230Kośmian MilenaMorąg
231Gruszczyński PiotrNakło nad Notecią
232Porzezińska MagdalenaNakło nad Notecią
233Kochalska AgnieszkaNowe Miasto Lubawskie
234Szulejewski RobertNowe Miasto Lubawskie
235Brzozowski PiotrNowy Dwór Gdański
236Szmelter-Budzyń Agnieszka, Kujawa MonikaNowy Dwór Gdańskispółka cywilna
237Huse-Strzelecka MałgorzataOsielsko
238Cegiełka JoannaOstróda
239Maciejewska Anita Magdalena, Buczkowska AgnieszkaOstródaspółka cywilna
240Malarski DominikOstróda
241Sinkiewicz AgnieszkaOstróda
242Kubaszek BogdanPasłęk
243Szarmach MałgorzataPasłęk
244Klimuszko Joanna, Robaczewska KatarzynaPruszcz Gdańskispółka cywilna
245Kniażycka-Bobrowska Katarzyna, Bobrowski StanisławPruszcz Gdańskispółka cywilna
246Potocka KarolinaPruszcz Gdański
247Rozbicka-Czarnecka BeataPruszcz Gdański
248Staroszczuk AnnaPruszcz Gdański
249Bieliński ŁukaszPuck
250Kuśba Piotr, Necel BeataPuckspółka cywilna
251Weber TomaszPuck
252Pulczyńska AlicjaRadziejów
253Szwajdler JoannaRadziejów
254Dettlaff Karolina, Illes AgataRedaspółka cywilna
255Wierczyńska KarolinaReda
256Kocon DorotaRumia
257Rożyńska-Terman Katarzyna, Stodoła AleksandraRumiaspółka cywilna
258Wysocki Krzysztof, Wysocki MichałRumiaspółka cywilna
259Białobłocki MarekRypin
260Giżewski Aleksander, Giżewska KatarzynaRypinspółka cywilna
261Boenigk Marek Jan, Boenigk TomaszSępólno Krajeńskiespółka cywilna
262Sołyszko SylwiaSierakowice
263Majchrzyk ElżbietaSolec Kujawski
264Bunkowska AgnieszkaSłupsk
265Chamier-Gliszczyńska AnnaSłupsk
266Dworczyński Paweł JanSłupsk
267Dzierżyńska-Zielonka EdytaSłupsk
268Grzeszak PiotrSłupsk
269Kędzierska PaulinaSłupsk
270Markiewicz Mirosław JózefSłupsk
271Milewski JerzySłupsk
272Rynkiewicz RadosławSłupsk
273Wichniarek AleksandraSłupsk
274Wojdygowska AnnaSłupsk
275Żmudzka-Mielnik AlicjaSłupsk
276Bečka AleksandraSopot
277Gilarska KatarzynaSopot
278Grajewska-Bartosz KatarzynaSopot
279Grochola Joanna, Wierzbicka EwelinaSopotspółka cywilna
280Pietrewicz Edyta AnnaSopot
281Pilarczyk Bartosz KarolSopot
282Szymanowska HannaSopot
283Wrona JacekSopot
284Ciechanowski PrzemysławStarogard Gdański
285Gramatowska EdytaStarogard Gdański
286Romańska BożenaStarogard Gdański
287Witt-Mańkowska AnnaStarogard Gdański
288Mrozowska MagdalenaStraszyn
289Robakowska-Trzeciak Magdalena, Trzeciak-Kasiorkiewicz JoannaSzubinspółka cywilna
290Joppek FilipŚwiecie
291Kalczyńska-Pokora IwonaŚwiecie
292Rutkowska ElżbietaŚwiecie
293Szott PiotrŚwiecie
294Zarzecka MonikaŚwiecie
295Rzeszotarski CezarySztum
296Bolduan Jolanta, Went JakubTczewspółka partnerska
297Cejrowska JolantaTczew
298Guzik-Ruszkiewicz MagdalenaTczew
299Janicka BeataTczew
300Janicki JędrzejTczew
301Kleinschmidt MichałTczew
302Buszman KrystianToruń
303Chwiałkowski ŁukaszToruń
304Chyła MagdalenaToruń
305Cieślik PawełToruń
306Czeczko IrenaToruń
307Eska-Królikowska AgnieszkaToruń
308Gasin Izabela ArletaToruń
309Gawin BarbaraToruń
310Gabryszewska BeataToruń
311Kamińska-Gbur MarzennaToruń
312Kasperska MagdalenaToruń
313Kolasiński AdamToruń
314Krystek KrystynaToruń
315Liberadzka Iwona Maria, Liberadzka Ewa MariaToruńspółka cywilna
316Malesza Zbigniew, Monika SadowskaToruńspółka cywilna
317Olszewski TomaszToruń
318Płotkowski KrzysztofToruń
319Radzińska AleksandraToruń
320Rakoczy Marlena, Starzyńska ZofiaToruńspółka cywilna
321Szczech JuliaToruń
322Szmańda JoannaToruń
323Szyczewska MirosławaToruń
324Wesołowska EwaToruń
325Węgierska-Kozłowska KarolinaToruń
326Wróbel Danuta, Barańska Agnieszka, Matuszewski KrzysztofToruńspółka cywilna
327Wrzecionkowska AgataToruń
328Rawicka-Hryniewska Elżbieta, Rawicki JakubTucholaspółka cywilna
329Słomińska EwaTuchola
330Zieliński JanUstka
331Marchewka AgnieszkaWąbrzeźno
332Wituchowski MichałWąbrzeźno
333Dudziak RobertWejherowo
334Kelpin Anna, Orlińska JoannaWejherowospółka cywilna
335Łojewska-Jednoralska AnnaWejherowo
336Mizak HenrykWejherowo
337Rakieć MarzenaWejherowo
338Solecki LeszekWejherowo
339Cichoszewski PiotrWłocławek
340Fąfara JoannaWłocławek
341Gołębiewski WojciechWłocławek
342Kopacz AleksandraWłocławek
343Kuźnicki JarosławWłocławek
344Morawski Paweł, Walter IwonaWłocławekspółka cywilna
345Rybarczyk MartaWłocławek
346Smolarska AnnaWłocławek
347Wieczorek-Kulczycka AleksandraWłocławek
348Kołaczyńska NataliaŻnin
349Turek Leszek, Turek MichałŻninspółka cywilna
350Przybyłowska MartaŻukowo
351Wolecka MałgorzataŻukowo
IIIOkręg Sądu Apelacyjnego w Katowicach
1Ciastoń Renata MariaBędzin
2Kapuścik WojciechBędzin
3Różycka Katarzyna, Różycki JacekBędzinspółka cywilna
4Szarek WiolettaBędzin
5Wieczorek MarekBędzin
6Bednarska AnnaBielsko-Biała
7Ciślak BeataBielsko-Biała
8Gołba-Dorak RozaliaBielsko-Biała
9Grochowicz JanBielsko-Biała
10Gworek Paweł, Karabinowicz-Kozłowska JowitaBielsko-Białaspółka cywilna
11Jakubiec RafałBielsko-Biała
12Janik TomaszBielsko-Biała
13Kaczmarczyk Agnieszka, Magda-Zielecka AnetaBielsko-Białaspółka cywilna
14Kensoń AnetaBielsko-Biała
15Kłaput WiesławBielsko-Biała
16Malarz-Wisłocka AlicjaBielsko-Biała
17Małachwiej Olga, Małachwiej KonradBielsko-Białaspółka cywilna
18Ruśkowski RyszardBielsko-Biała
19Rzadkowski Dariusz Wojciech, Stejskal Jarosław, Rzadkowska-Kapłan AleksandraBielsko-Białaspółka cywilna
20Szczygieł AdrianaBielsko-Biała
21Świerczek MariuszBielsko-Biała
22Więzik Dawid, Mika KrzysztofBielsko-Białaspółka cywilna
23Wójtowicz MichałBielsko-Biała
24Pławecka-Podoba GosławaBieruń
25Regulska AnnaBuczkowice
26Bystrzanowska MałgorzataBytom
27Ferenc-Tomiak HalinaBytom
28Jonek SylwiaBytom
29Jucha AgataBytom
30Mikler Jadwiga, Mikler JerzyBytomspółka cywilna
31Pietryga JarosławBytom
32Bańczyk DanutaChorzów
33Błasiak AleksandraChorzów
34Kurzeja Wojciech MarcinChorzów
35Nowak BartłomiejChorzów
36Paszek Bartosz, Paszek KrystynaChorzówspółka cywilna
37Zawadzki TomaszChorzów
38Brachaczek MichalinaCieszyn
39Hołdys DorotaCieszyn
40Klinik HalinaCieszyn
41Majewska MariaCieszyn
42Miodoński PatrykCieszyn
43Pagieła MałgorzataCieszyn
44Płóciennik-Ociepka AngelikaCieszyn
45Kałuża Alina Katarzyna, Tulaja TomaszCzechowice-Dziedzicespółka cywilna
46Tokarzewska MariaCzechowice-Dziedzice
47Chylińska AgataCzeladź
48Szmal RafałCzeladź
49Szopa AnnaCzerwionka-Leszczyny
50Banach PiotrCzęstochowa
51Bartelak KarinaCzęstochowa
52Białas Maria, Tałaj SebastianCzęstochowaspółka cywilna
53Biewald KatarzynaCzęstochowa
54Gębka MarzenaCzęstochowa
55Jastrząb-Standerska JoannaCzęstochowa
56Jędrak MartaCzęstochowa
57Kalus AnnaCzęstochowa
58Kalamat MarcinCzęstochowa
59Królak-Pojnar MagdalenaCzęstochowa
60Królak MarekCzęstochowa
61Materniak-Andrecka IwonaCzęstochowa
62Nowak AnetaCzęstochowa
63Nowakowska-Sperka EwelinaCzęstochowa
64Ociepa-Szostek KarolinaCzęstochowa
65Pilarz MaciejCzęstochowa
66Pilarz MichałCzęstochowa
67Przedzińska SylwiaCzęstochowa
68Rokowska EwaCzęstochowa
69Rygielski MarcinCzęstochowa
70Sadowski Adam, Majocha IzabelaCzęstochowaspółka cywilna
71Stec-Cekiera DominikaCzęstochowa
72Szkurłat ArkadiuszCzęstochowa
73Szostak JoannaCzęstochowa
74Winiarska Maria, Oziębała-Winiarska MartynaCzęstochowaspółka cywilna
75Włodarczyk JustynaCzęstochowa
76Woszczyk BeataCzęstochowa
77Krawczyk WitoldDąbrowa Górnicza
78Maciążek-Ulanowska Lidia, Rzadkowska AgnieszkaDąbrowa Górniczaspółka cywilna
79Matuszewska Agnieszka, Sielańczyk KatarzynaDąbrowa Górniczaspółka cywilna
80Muzyk AnnaDąbrowa Górnicza
81Pliżga-Wojtunik AdrianaDąbrowa Górnicza
82Podsiadło Adrian, Kański PiotrDąbrowa Górniczaspółka cywilna
83Porębska-Kula MarikaDąbrowa Górnicza
84Pustuł-Zielińska ElżbietaDąbrowa Górnicza
85Uroda-Bieszczad BarbaraDąbrowa Górnicza
86Cebulski MariuszGliwice
87Dąbrowska-Babińska DariaGliwice
88Drewko Justyna, Warzecha JoannaGliwicespółka cywilna
89Gajos Łukasz, Małachowski WojciechGliwicespółka cywilna
90Dykacz KrzysztofGliwice
91Mańka AnnaGliwice
92Niemiec MarcinGliwice
93Ochrombel-Pawelec AntoninaGliwice
94Samorzewska IwonaGliwice
95Serafin AgataGliwice
96Stelmach-Pawlica EdytaGliwice
97Sułkowska DorotaGliwice
98Turski JacekGliwice
99Walasek Wojciech, Michalski RafałGliwicespółka cywilna
100Walenta WojciechGliwice
101Wrona-Berwid BożenaGliwice
102Dziechciarz MałgorzataGoleszów
103Siekańska PaulinaImielin
104Chorowski Paweł, Siemko Piotr, Siemko-Pióro MałgorzataJastrzębie-Zdrójspółka cywilna
105Lipień Andrzej, Mojeścik DamianJastrzębie-Zdrójspółka cywilna
106Masiubański JarosławJastrzębie-Zdrój
107Pasień DamianJastrzębie-Zdrój
108Surma KatarzynaJastrzębie-Zdrój
109Tomczyk GabrielaJastrzębie-Zdrój
110Gaweł Joanna, Wojdyło PiotrJaworznospółka cywilna
111Jura PiotrJaworzno
112Skowrońska DagmaraJaworzno
113Ślusarczyk TomaszJaworzno
114Balas TomaszKatowice
115Biodrowicz Katarzyna, Domagała PiotrKatowicespółka cywilna
116Brandys MałgorzataKatowice
117Dolnicka-Wybraniec HannaKatowice
118Dyszlewska-Tarnawska AgnieszkaKatowice
119Giemza MagdalenaKatowice
120Grajner Michał, Grajner TymoteuszKatowicespółka partnerska
121Górska-Wolnik Bożena, Mateja-Jankowska MałgorzataKatowicespółka cywilna
122Janik-Rymarczyk Małgorzata, Walotek KatarzynaKatowicespółka cywilna
123Kita-Kuśnierz Marcelina, Salej DominikaKatowicespółka cywilna
124Korbecki DamianKatowice
125Kozina Kamil, Michalik MichałKatowicespółka cywilna
126Kuźniak Ewa KatarzynaKatowice
127Lesiak AleksandraKatowice
128Majer AgnieszkaKatowice
129Majewska WeronikaKatowice
130Marquardt PiotrKatowice
131Michalewicz Wojciech, Michalewicz PrzemysławKatowicespółka cywilna
132Mikołajczyk Halina, Mikołajczyk AgnieszkaKatowicespółka cywilna
133Mikołajczyk ŁukaszKatowice
134Niełacna-Szopa AgataKatowice
135Onichimowski MarcinKatowice
136Piłat RenataKatowice
137Piwowarczyk IwonaKatowice
138Pluta EwaKatowice
139Pokojski JakubKatowice
140Robak AdamKatowice
141Roztoczyński ŁukaszKatowice
142Słupińska-Budniok Anna, Urgacz WeronikaKatowicespółka cywilna
143Smreczak MagdalenaKatowice
144Stencel KatarzynaKatowice
145Szura MirosławKatowice
146Świergot AlicjaKatowice
147Taczewska JoannaKatowice
148Telecka-Hartowicz DanutaKatowice
149Wojdyło Jacek, Gregorczyk MarcinKatowicespółka cywilna
150Wojdyło-Rudzka Katarzyna, Płonka OlimpiaKatowicespółka cywilna
151Wojtaszek-Bałazińska Zuzanna, Bednarz KingaKatowicespółka cywilna
152Wróbel AndrzejKatowice
153Wróbel-Konsek Marta, Reck AleksandraKatowicespółka partnerska
154Zapart TomaszKatowice
155Zymek Agnieszka, Cholewa MartaKatowicespółka cywilna
156Beza IwonaKłobuck
157Słaby AleksandraKłobuck
158Kasperczyk GenowefaKnurów
159Śliż-Żurowska KatarzynaKnurów
160Lasocka PaulinaKozy
161Myszka AnnaLędziny
162Janisz DanutaLubliniec
163Jastrząb KrystynaLubliniec
164Otrębska NataliaLubliniec
165Gaczyńska JustynaŁaziska Górne
166Chodoła SylwiaMikołów
167Gramała AleksandraMikołów
168Hajda-Palicka Barbara, Deda DominikaMikołówspółka cywilna
169Kochan-Kopczyńska Maria, Kopczyńska-Skwara DominikaMikołówspółka cywilna
170Mordarski PrzemysławMikołów
171Piwowarski Maciej, Stanek KatarzynaMikołówspółka cywilna
172Śleziak WiesławMilówka
173Bolczyk PawełMysłowice
174Kucharski Marek RomanMysłowice
175Kurz KatarzynaMysłowice
176Palion Mariola, Palion LesławaMysłowicespółka cywilna
177Buła GrażynaMyszków
178Gielniewski KrzysztofMyszków
179Kasznia JolantaMyszków
180Kulak-Komalska AgnieszkaMyszków
181Gaczyńska-Stefanek MałgorzataOrzesze
182Witoszek DominikaPawłowice
183Nolewajka PiotrPiekary Śląskie
184Parada MałgorzataPiekary Śląskie
185Synowiec SylwiaPiekary Śląskie
186Tobor-Nowińska MagdalenaPiekary Śląskie
187Banasik-Swoboda MartaPszczyna
188Paszek MałgorzataPszczyna
189Przybysławska MartaPszczyna
190Radwan MirelaPszczyna
191Szafron-Sekta AleksandraPszczyna
192Klima MagdalenaPszów
193Walenta PawełPyskowice
194Zając AleksandraPyskowice
195Fac SzymonRacibórz
196Kulot BarbaraRacibórz
197Niedziałkowska EwaRacibórz
198Pawłowska JolantaRacibórz
199Rabczuk Agata, Raczek AgnieszkaRacibórzspółka cywilna
200Wyrozębska AnnaRadlin
201Niedźwiedź KatarzynaRadzionków
202Borgulat-Szostak KatarzynaRuda Śląska
203Bukowski MariuszRuda Śląska
204Czernecka-Dąsal MałgorzataRuda Śląska
205Durzyńska-Trybus Janina, Piwońska-Komosa KatarzynaRuda Śląskaspółka cywilna
206Himmel-Minkina Ewa, Minkina-Setkiewicz SylwiaRuda Śląskaspółka cywilna
207Breisa Bernadeta, Guzik WojciechRybnikspółka cywilna
208Fojcik AnnaRybnik
209Fojcik GrzegorzRybnik
210Gilner Krzysztof, Ostalecki JacekRybnikspółka cywilna
211Grzybczyk Adam, Jonderko KatarzynaRybnikspółka partnerska
212Pędracki ArturRybnik
213Pośpiech MichałRybnik
214Rutkowska MonikaRybnik
215Wieczorek BernadettaRybnik
216Pukowiec DawidRydułtowy
217Skrodzka-Jezusek AleksandraRydułtowy
218Bińkowska PaulinaSiemianowice Śląskie
219Dawid AleksanderSiemianowice Śląskie
220Dąbrowska MariaSiemianowice Śląskie
221Czuk PrzemysławSiemianowice Śląskie
222Wysowski WojciechSiemianowice Śląskie
223Adamczyk KlaudiaSiewierz
224Mazoń KrzysztofSiewierz
225Mazoń-Witkowska Magdalena, Witkowski PawełSiewierzspółka cywilna
226Bochenek HubertSkoczów
227Gilewska-Kozubek AnnaSkoczów
228Bańdo Jan, Bańdo GrzegorzSosnowiecspółka cywilna
229Derdas-Dziewit Małgorzata, Skłodowska MirosławaSosnowiecspółka cywilna
230Heliosz JoannaSosnowiec
231Krawczyk TomaszSosnowiec
232Krupiński WojciechSosnowiec
233Nowak Łukasz, Ociessa SaturninSosnowiecspółka cywilna
234Miland-Huzarewicz AgataSosnowiec
235Nowakowska JolantaSosnowiec
236Olejarczyk SławomirSosnowiec
237Ślizak MarcinSosnowiec
238Chrzanowski ArnoldSzczekociny
239Cyris KrzysztofŚwiętochłowice
240Łakota-Gątarz AgataŚwiętochłowice
241Michałek-Kobielusz AnnaŚwiętochłowice
242Drewko MirosławTarnowskie Góry
243Kołodziej Gabriela, Kołodziej SzymonTarnowskie Góryspółka cywilna
244Nikiel ArkadiuszTarnowskie Góry
245Śmieja KrzysztofTarnowskie Góry
246Wieczorek JacekTarnowskie Góry
247Celiński Dariusz, Skaba BeniaminTychyspółka cywilna
248Darowski Jacek, Jeż AnnaTychyspółka cywilna
249Kuczera-Nowak RenataTychy
250Michalewicz DominikaTychy
251Polak-Skawińska JulitaTychy
252Seidel-Nowak SylwiaTychy
253Smolski MichałTychy
254Stępień-Jasińska KrystynaTychy
255Strażecka Ewa, Strażecka KatarzynaTychyspółka cywilna
256Nogacka EwaUstroń
257Szalbót PiotrUstroń
258Chudek ZenonWodzisław Śląski
259Kałusowska-Dyakowska AgataWodzisław Śląski
260Kałusowski TadeuszWodzisław Śląski
261Machecka-Kryszak EmiliaWodzisław Śląski
262Wnęk-Mańkowska AnetaWodzisław Śląski
263Bednarczyk-Berendowicz AgataZabrze
264Górzny AdrianaZabrze
265Jędzura AgnieszkaZabrze
266Kleszczewska AnnaZabrze
267Konopska-Kula LidiaZabrze
268Kozok JoannaZabrze
269Kubacka-Filas Marzena, Szymański JanZabrzespółka cywilna
270Letkiewicz Andrzej, Wróbel GrażynaZabrzespółka cywilna
271Madej Krzysztof, Lepich MaciejZabrzespółka cywilna
272Przyszlak JadwigaZabrze
273Golis SzymonZawiercie
274Grzebieluch Bożena, Grzebieluch Agnieszka, Sewerzyńska EwaZawierciespółka cywilna
275Makieła-Cyganik AnnaZawiercie
276Świerdza DominikZawiercie
277Torbus DagmaraZawiercie
278Truszkowski MarcinZawiercie
279Jaros Justyna, Zawisza AgnieszkaŻoryspółka cywilna
280Pszonka Tomasz, Sitko ZbigniewŻoryspółka cywilna
281Sanetra MichałŻory
282Szymiczek Joanna, Warzecha KarolŻoryspółka cywilna
283Drugacz AgataŻywiec
284Olejnik RenataŻywiec
285Pruszczyńska MałgorzataŻywiec
286Serzhanova ViktoriyaŻywiec
287Szymik AleksandraŻywiec
IVOkręg Sądu Apelacyjnego w Krakowie
1Pawłowski TomaszAlwiernia
2Komar-Wdowik BarbaraAndrychów
3Miłoszewska WandaAndrychów
4Wójcik WojciechBiecz
5Michnik AgnieszkaBochnia
6Młynarczyk IwonaBochnia
7Siwek KrystynaBochnia
8Wojtkiewicz Wilhelm Marian, Wojtkiewicz SzymonBochniaspółka cywilna
9Kaczmarek ŁucjaBrzesko
10Kot MarcinBrzesko
11Miłoszewska-Maciejewska DagmaraBrzesko
12Płachta-Baścik MagdalenaBrzeszcze
13Durnaś MichałBusko-Zdrój
14Garbacz-Lawińska EwaBusko-Zdrój
15Kaleta AndrzejBusko-Zdrój
16Miziołek BarbaraBusko-Zdrój
17Plech Liliana MonikaBusko-Zdrój
18Chmielnicka AnnaChęciny
19Kowalczyk-Dadak KatarzynaChrzanów
20Pastuszka ŁukaszChrzanów
21Sebastyanka AndrzejChrzanów
22Rozmus AnnaCzarny Dunajec
23Antosiak DagmaraCzernichów
24Kądzielawa-Kopeć BeataDąbrowa Tarnowska
25Rzeźniewska ZofiaDąbrowa Tarnowska
26Sumara PiotrDąbrowa Tarnowska
27Sielska AgnieszkaDobczyce
28Szymczyk DominikaGdów
29Brońska-Matula UrszulaGorlice
30Doniec KatarzynaGorlice
31Gorzelak MartaGorlice
32Miarecki WojciechGorlice
33Dudzicz MartaGrybów
34Szewczyk WiesławGrybów
35Bogacz DawidJabłonka
36Dudek Katarzyna, Moskała-Dudek Alicja, Dudek KonradJędrzejówspółka cywilna
37Grabalski EdwardJędrzejów
38Świder JanuszJędrzejów
39Górnikowski TomaszJordanów
40Jarek Krzysztof, Czernik AnnaKalwaria Zebrzydowskaspółka cywilna
41Pyka DanutaKalwaria Zebrzydowska
42Bidzińska MałgorzataKazimierza Wielka
43Gołębiowski GrzegorzKazimierza Wielka
44Bies ŁukaszKęty
45Kubiczek JustynaKęty
46Wiktor Stanisław, Neuman MałgorzataKętyspółka cywilna
47Abramowicz ŁukaszKielce
48Arczyński GrzegorzKielce
49Bech JarosławKielce
50Błeszyńska AnnaKielce
51Dąbrowska Karolina, Ziętal PiotrKielcespółka cywilna
52Doroz PiotrKielce
53Duda KamilaKielce
54Frelich JacekKielce
55Gajek KarolinaKielce
56Giedyk-Sierakowska ElżbietaKielce
57Karamara TomaszKielce
58Kasperek MichałKielce
59Kosińska ZdzisławaKielce
60Kupis Łukasz, Rusek AdamKielcespółka cywilna
61Mechowska-Wąsik MonikaKielce
62Midak Beata, Midak PrzemysławKielcespółka cywilna
63Nalazek Mirosława, Putowski JanuszKielcespółka cywilna
64Poborski MichałKielce
65Poniedziałek AnnaKielce
66Szostakiewicz PiotrKielce
67Szwarc KamilaKielce
68Tazbir RafałKielce
69Tomala Violetta, Zapała WiolettaKielcespółka cywilna
70Ziomek AdamKielce
71Żelichowski Mariusz, Krasowski AdamKielcespółka cywilna
72Adamiec IzabelaKońskie
73Dumin-Święcicka EwaKońskie
74Nowak WiolettaKońskie
75Salagierski TomaszKońskie
76Aschenbrenner-Pieprzyca AnnaKraków
77Barutowicz-Wieczorek SylwiaKraków
78Biernat Jakub, Długopolska-Pliszka JoannaKrakówspółka cywilna
79Blajer Paweł, Wendelski RomanKrakówspółka cywilna
80Błaszczyk-Kozłowska SandraKraków
81Bochenek-Perek Agnieszka, Ludźmierski RobertKrakówspółka partnerska
82Brandys AlicjaKraków
83Broszkiewicz Joanna, Torbiczuk-Wiśniewska MonikaKrakówspółka cywilna
84Bukowska-Mikosz Marta, Hajto ŁukaszKrakówspółka cywilna
85Bułat KamilKraków
86Chorabik Radosław, Wawruch MagdalenaKrakówspółka cywilna
87Chruszczyk ŁukaszKraków
88Ciba AndrzejKraków
89Cicio JoannaKraków
90Ćmikiewicz-Ignasik MartaKraków
91Damulewicz Jan, Kapusta Witold, Seweryn Konrad, Nowak MarcinKrakówspółka cywilna
92Deflorian AnetaKraków
93Dembowska BognaKraków
94Domaradzki Wojciech, Szewczyk-Dziura AgnieszkaKrakówspółka partnerska
95D'Obyrn Beata, Szybowska Danuta, Szybowski WiesławKrakówspółka cywilna
96Dudkowska-Wawrzycka ElżbietaKraków
97Faber-Rakowska MagdalenaKraków
98Faron Piotr, Mitka DorotaKrakówspółka cywilna
99Flach-Chęcińska Manuela, Dudka OlimpiaKrakówspółka cywilna
100Franckiewicz BartoszKraków
101Gaweł-Rościszewska AnnaKraków
102Gawin WitoldKraków
103Gągała-Zając Joanna, Greguła Joanna, Kot TomaszKrakówspółka cywilna
104Gleń Anna, Gołąbek SławomirKrakówspółka cywilna
105Grabowski MarcinKraków
106Gruskoś Romana, Nowak MartaKrakówspółka cywilna
107Gruszczyńska Katarzyna, Gruszczyński Wojciech, Tomasik-Curyło AgnieszkaKrakówspółka partnerska
108Haśko Katarzyna, Składzień AnnaKrakówspółka cywilna
109Hędrzak-Słota Małgorzata, Klimonda DariuszKrakówspółka cywilna
110Holocher Jan, Olsza Beata, Kresek-Urbaniak KatarzynaKrakówspółka cywilna
111Iłowski Grzegorz, Iłowski Maciej, Cyz-Hejmo IwonaKrakówspółka cywilna
112Irla KatarzynaKraków
113Jastrząb HenrykaKraków
114Jonczyk MariolaKraków
115Kabat MartaKraków
116Kakitek JanKraków
117Karczewska AnnaKraków
118Knuplerz Ewa, Knuplerz Oskar, Mardyła GrzegorzKrakówspółka partnerska
119Koćma Bożena, Rogala AdamKrakówspółka cywilna
120Kosiniak-Imiołek KatarzynaKraków
121Kościelniak GrzegorzKraków
122Kozek AgnieszkaKraków
123Krok-Ordys MagdalenaKraków
124Kubik-Gawrońska KatarzynaKraków
125Kułakowski Maciej, Mazur-Kułakowska Agnieszka, Solak MarcinKrakówspółka cywilna
126Kurnicki Tomasz, Olszewski MateuszKrakówspółka cywilna
127Lippa BartłomiejKraków
128Magolan Sławomir, Satora Marcin, Kaźmierczak MateuszKrakówspółka cywilna
129Majchrowska MonikaKraków
130Majerczak SylwiaKraków
131Malik MagdalenaKraków
132Mania BartłomiejKraków
133Markiewicz GrażynaKraków
134Mazur AndrzejKraków
135Meysztowicz KatarzynaKraków
136Mierniczek PiotrKraków
137Miklaszewski RafałKraków
138Miśkiewicz Barbara, Tuszyńska JustynaKrakówspółka cywilna
139Mleko ŁukaszKraków
140Nieniewska BeataKraków
141Obler Anna, Kwiecińska-Stybel MariaKrakówspółka cywilna
142Obtułowicz Tomasz, Łomnicka Anna, Stanek AnnaKrakówspółka cywilna
143Pach Magdalena, Golec-Sionek AleksandraKrakówspółka cywilna
144Palmirska Iwona, Szeliga TadeuszKrakówspółka cywilna
145Papież AnnaKraków
146Płaczek GrażynaKraków
147Porębski Tomasz, Leskiewicz-Porębska NataliaKrakówspółka cywilna
148Rowecki AleksanderKraków
149Rusak-Łach AgnieszkaKraków
150Sajkiewicz-Zarzycka Marta, Chochół BartłomiejKrakówspółka cywilna
151Skrzyniarz MartaKraków
152Słodkowska-Pęk AnnaKraków
153Słowik IzabelaKraków
154Stelmach Elżbieta, Gomółka Ryszard, Maj KrzysztofKrakówspółka cywilna
155Suchecka MonikaKraków
156Szatko-Bakalarz KamilaKraków
157Szczepanik JulitaKraków
158Szczepanik Sabina, Ozga-Domagalska KatarzynaKrakówspółka cywilna
159Szczęsny-Ligęza AgnieszkaKraków
160Szkadłubowicz WojciechKraków
161Szybka MartaKraków
162Tomaszek PiotrKraków
163Truszkiewicz Zygmunt, Truszkiewicz JanKrakówspółka cywilna
164Twardosz LilijaKraków
165Tylek Joanna, Jankiewicz SylwiaKrakówspółka cywilna
166Ulman IrenaKraków
167Wajda Waldemar, Angerman-Wajda Dominika, Czernicka MartaKrakówspółka cywilna
168Walczewski ArnoldKraków
169Warbińska MartaKraków
170Wiater PawełKraków
171Wiącek AnnaKraków
172Wojtal-Kwiecińska AgnieszkaKraków
173Wołek KarolinaKraków
174Wołoch MichałKraków
175Wygona Konrad, Lejman MagdalenaKrakówspółka partnerska
176Wygona KrystianKraków
177Wyroślak MałgorzataKraków
178Wyszyńska Magdalena, Kot DariuszKrakówspółka cywilna
179Zabdyr-Kalińska JoannaKraków
180Zarzycki Wojciech, Iłowska SabinaKrakówspółka cywilna
181Zegadłowicz AnnaKraków
182Zeman Bartłomiej, Paszkiewicz AnnaKrakówspółka cywilna
183Zięcina Tomasz, Łukasik MariuszKrakówspółka cywilna
184Żochowska-Zalewska EwaKraków
185Zachwieja MichałKrościenko nad Dunajcem
186Skoczeń KrzysztofKrynica-Zdrój
187Sojka LeszekKrzeszowice
188Nagórzański MichałLibiąż
189Potejko IzabellaLibiąż
190Czechowska MartynaLimanowa
191Leszczyńska AnetaLimanowa
192Liszka TomaszLimanowa
193Opoka JerzyLimanowa
194Lewicki PiotrLiszki
195Semik-Osmańska KingaMaków Podhalański
196Janicka-Makuch Krystyna, Makuch GrzegorzMiechówspółka cywilna
197Ozioro-Blicharska PaulinaMiechów
198Stojczyk PaulaMiechów
199Szlachta EwaMiechów
200Żygawska KatarzynaMorawica
201Szynalik CzesławMszana Dolna
202Żądło BarbaraMszana Dolna
203Roman ArkadiuszMuszyna
204Garczyńska BożenaMyślenice
205Niepsuj Lucjan, Niepsuj ArturMyślenicespółka cywilna
206Polański AndrzejMyślenice
207Skiba SławomirMyślenice
208Uszyńska MonikaMyślenice
209Domagalski MichałNiepołomice
210Mikułowska-Krupska Agnieszka, Pawlus DariuszNiepołomicespółka cywilna
211Miszalska-Zapała MagdalenaNiepołomice
212Brońska-Fyda ŁucjaNowy Sącz
213Buchman MichałNowy Sącz
214Budzikowski PawełNowy Sącz
215Celewicz Bartłomiej, Celewicz KatarzynaNowy Sączspółka cywilna
216Ciągło Stanisław, Ciągło EwelinaNowy Sączspółka cywilna
217Kalinowska-Szafran DorotaNowy Sącz
218Kronenberger-Król KingaNowy Sącz
219Krupa Jadwiga, Krupa MarcinNowy Sączspółka cywilna
220Smal-Rajca AnnaNowy Sącz
221Zygadło ElżbietaNowy Sącz
222Furczoń-Podraza SabinaNowy Targ
223Górnik Izabela, Warpecha PiotrNowy Targspółka cywilna
224Janiszewska ŁucjaNowy Targ
225Kubińska-Ciszek WładysławaNowy Targ
226Palenik AndrzejNowy Targ
227Sieczka EwelinaNowy Targ
228Szatko Barbara, Szatko StanisławNowy Targspółka cywilna
229Adamczyk AgnieszkaOlkusz
230Banyś AnnaOlkusz
231Chmielewska Bożena, Chmielewski AndrzejOlkuszspółka cywilna
232Grot EwaOlkusz
233Sydor MartaOlkusz
234Borowiec EwaOpatów
235Galara-Polak LidiaOpatów
236Miszczak-Nadziałek OlgaOpatów
237Kamińska- Sternal AnnaOstrowiec Świętokrzyski
238Kowalska WandaOstrowiec Świętokrzyski
239Pyrżak AnnaOstrowiec Świętokrzyski
240Walasik EwaOstrowiec Świętokrzyski
241Włodarczyk LidiaOstrowiec Świętokrzyski
242Maciejewski MichałOświęcim
243Matysik-Bogusz AgnieszkaOświęcim
244Siwik-Choroba Iwona, Szubryt MariuszOświęcimspółka cywilna
245Żubrowska KatarzynaOświęcim
246Krysiński MarekPińczów
247Płachta MagdalenaPińczów
248Waniołka JoannaPińczów
249Dulęba MałgorzataPołaniec
250Jabłoński Mateusz PawełProszowice
251Szot-Raźniak MałgorzataProszowice
252Mąsior WojciechRabka-Zdrój
253Domańczyk AnettaSandomierz
254Lisowska-Łenc AmeliaSandomierz
255Loryś MaciejSandomierz
256Łatkowska LucynaSandomierz
257Sochacka Ewa, Sochacki KamilSandomierzspółka cywilna
258Stec RafałSandomierz
259Pieńkos SylwiaSędziszów
260Jastrzębska-Kwiecień DorotaSkała
261Łaba BarbaraSkarżysko-Kamienna
262Staszek-Zubrzycka AgnieszkaSkarżysko-Kamienna
263Śmiałek-Szafraniec AnnaSkarżysko-Kamienna
264Zarzycka MariaSkarżysko-Kamienna
265Gołda GrzegorzSkawina
266Karcz-Stankiewicz AgnieszkaSkawina
267Nalepa StefanSkawina
268Bzdyl ZofiaSłomniki
269Magdziarz GrażynaStarachowice
270Samela JacekStarachowice
271Sułek KatarzynaStarachowice
272Uliasz-Wypchło MartaStarachowice
273Wójtowicz PiotrStarachowice
274Majoch MariuszStary Sącz
275Kluszczyńska-Chmielewska KarolinaStaszów
276Skowron ElżbietaStaszów
277Widanka AgataStaszów
278Judasz ElżbietaSucha Beskidzka
279Krzeszowiak Andrzej, Piwowarczyk ZofiaSucha Beskidzkaspółka cywilna
280Wolczko GrzegorzSucha Beskidzka
281Rzeźniewska-Pal RenataSzczucin
282Koblański Wiktor, Koblański Jerzy MikołajSzycespółka cywilna
283Szawul-Proniewska Justyna, Kulas MarcinŚwiątniki Górnespółka cywilna
284Ćwiąkalska JudytaTarnów
285Derlaga GrażynaTarnów
286Górowska-Karaś MarzenaTarnów
287Hałasa Andrzej, Hałasa PiotrTarnówspółka cywilna
288Januś AlicjaTarnów
289Krzysztofowicz BartoszTarnów
290Kulesza RobertTarnów
291Niedzielska-Zeliaś MartaTarnów
292Rzońca MarcinTarnów
293Sajdak-Sumara IwonaTarnów
294Serwacka LidiaTarnów
295Studziński PawełTarnów
296Szymańska PaulinaTarnów
297Wachta BarbaraTarnów
298Żak JolantaTarnów
299Gut MagdalenaTrzebinia
300Kaczmarzyk ZdzisławTrzebinia
301Dziadowiec WaldemarTuchów
302Szarama TeresaTuchów
303Koźbiał HalinaWadowice
304Musiał AnnaWadowice
305Wenda JoannaWadowice
306Zając MagdalenaWadowice
307Baczyńska-Pytlik MonikaWieliczka
308Celewicz TadeuszWieliczka
309Dobosiewicz ŁukaszWieliczka
310Hradecka-Madlewska MagdalenaWieliczka
311Lelito MartaWieliczka
312Celebański Piotr, Rafał PirógWłoszczowaspółka cywilna
313Dębski SławomirWłoszczowa
314Haberka KarolinaWolbrom
315Pedryc-Gontarz PaulinaZabierzów
316Schechtel JolantaZabierzów
317Dyka MarekZakopane
318Marchalewicz EdytaZakopane
319Mądry MagdalenaZakopane
320Ozga Urszula, Ozga RomanZakopanespółka cywilna
321Pasierb JoannaZakopane
322Sawera-Fryźlewicz JolantaZakopane
323Żur ŁukaszZakopane
324Mędrala-Budka Maria, Kłosowska-Matlak EwaZatorspółka cywilna
325Bułat KatarzynaZielonki
326Ligas AgataZielonki
327Warias PawełŻabno
VOkręg Sądu Apelacyjnego w Lublinie
1Radomska JoannaBełżyce
2Białek KatarzynaBiała Podlaska
3Karasińska JolantaBiała Podlaska
4Maksymiuk DorotaBiała Podlaska
5Mironiuk-Kuta ElżbietaBiała Podlaska
6Nowak JerzyBiała Podlaska
7Petruk ZbigniewBiała Podlaska
8Siennicka NataliaBiała Podlaska
9Krzyżańska-Łyś MariaBiałobrzegi
10Pękacka MagdalenaBiałobrzegi
11Bednarczyk Ewa, Podgajna MałgorzataBiłgorajspółka cywilna
12Hussar Bożena, Kołodziej AnnaBiłgorajspółka cywilna
13Obszańska HonorataBiłgoraj
14Sobczyńska-Sas AgnieszkaBiłgoraj
15Małyska JakubBychawa
16Antczak Monika, Grzywna PawełChełmspółka cywilna
17Gańska KatarzynaChełm
18Lewkowicz JarosławChełm
19Przetocki Jacek Antoni, Przetocka-Woźniak MonikaChełmspółka cywilna
20Smulkowska Irena, Wiechnik-Domańska Lidia, Domańska- Zajączkowska AgnieszkaChełmspółka cywilna
21Falczyńska Elżbieta, Falczyński KarolDęblinspółka cywilna
22Durys AleksandraGarwolin
23Izdebski JanGarwolin
24Kalbarczyk-Luckar Irmina Ewa, Kalbarczyk CezaryGarwolinspółka cywilna
25Krajewski JerzyGarwolin
26Skupińska-Kozicka MagdalenaGarwolin
27Ścioch AdamGarwolin
28Ścioch MarzenaGarwolin
29Grzesik MagdalenaGrójec
30Hamera Tadeusz MironGrójec
31Mazur Rafał, Karczmarczyk DariuszGrójecspółka cywilna
32Nasiłowski RafałGrójec
33Mróz Marek, Skalska JoannaHalinówspółka cywilna
34Fabrowska WioletaHrubieszów
35Góra MałgorzataHrubieszów
36Łaciński JacekHrubieszów
37Mielniczuk StanisławHrubieszów
38Korczak WaldemarIłża
39Baran JoannaJanów Lubelski
40Bura JustynaJanów Lubelski
41Lisek ElżbietaJanów Lubelski
42Mazur LonginJanów Lubelski
43Rozwadowska-Firlej JoannaJedlnia-Letnisko
44Kudła JarosławKozienice
45Szeląg-Wiśniewska KatarzynaKozienice
46Wiśniewski JeremiKozienice
47Bielak AnnaKrasnystaw
48Dudek RyszardKrasnystaw
49Skubisz MariaKrasnystaw
50Szymaniak IwonaKrasnystaw
51Dziadosz LidiaKraśnik
52Młynarski KrzysztofKraśnik
53Mozgawa JerzyKraśnik
54Wilczopolski Włodzimierz AndrzejKraśnik
55Zapalska AnnaKraśnik
56Konopka ElżbietaLipsko
57Miaskowska MartaLubartów
58Pruszczak ElżbietaLubartów
59Szerard-Mitura Iwona StanisławaLubartów
60Wyszyńska BeataLubartów
61Zmysłowska ElżbietaLubartów
62Baran Ewa, Wach IwonaLublinspółka cywilna
63Bednara-Kowal Małgorzata, Bednara-Michalczyk JoannaLublinspółka cywilna
64Buchlińska KrystynaLublin
65Chałupczak MagdalenaLublin
66Chemperek-Kubić MagdalenaLublin
67Chęć BeataLublin
68Ciechowski BartłomiejLublin
69Deczkowska AlicjaLublin
70Drzymała-Dzioba Agnieszka, Zawiślak-Brygała AnetaLublinspółka cywilna
71Filipowicz Kamila, Krasnowska MartaLublinspółka cywilna
72Florkowski KonradLublin
73Fronc RobertLublin
74Gabryś BerenikaLublin
75Greszta Renata, Barańska-Pastuszko JoannaLublinspółka cywilna
76Haczewski TadeuszLublin
77Kalisz-Hynowska KatarzynaLublin
78Kisielewicz KatarzynaLublin
79Kołodziejczyk GrzegorzLublin
80Konopka DagmaraLublin
81Kotyłło Małgorzata, Kotyłło BarbaraLublinspółka cywilna
82Kowalczyk Michał, Winiarska MagdalenaLublinspółka cywilna
83Kunecka AgnieszkaLublin
84Kutnik AnnaLublin
85Lewicka Grażyna, Lewicka-Skiba IrminaLublinspółka cywilna
86Łuczkiewicz Beata, Michalczyk AnnaLublinspółka cywilna
87Maliborska-Jurak Iwona, Majdanik BeataLublinspółka cywilna
88Maślak TeresaLublin
89Miączewska BarbaraLublin
90Mierzwa RenataLublin
91Miszczak-Pyziak MariolaLublin
92Muszyńska AgnieszkaLublin
93Pachucka-Kutrzuba AmeliaLublin
94Piskorska-Aftyka AleksandraLublin
95Pluta JadwigaLublin
96Przybyszek AngelikaLublin
97Rożen PawełLublin
98Rymarz MateuszLublin
99Rzączyński Michał, Banderski Piotr GrzegorzLublinspółka cywilna
100Sawicka MonikaLublin
101Sidor JanuszLublin
102Sierocka MałgorzataLublin
103Słowikowska Beata, Mróz PawełLublinspółka cywilna
104Śladkowska-Szłapa AnnaLublin
105Tatara AndrzejLublin
106Twardowska GrażynaLublin
107Woźniak DominikaLublin
108Doraczyński Maciej HenrykŁęczna
109Szalak ŁukaszŁęczna
110Tymecki BogusławŁęczna
111Hawryluk MarlenaŁosice
112Górska EwelinaŁuków
113Kapińska MonikaŁuków
114Mateusiak RafałŁuków
115Nawrocka MałgorzataŁuków
116Podstawka ŁukaszŁuków
117Chomiuk PiotrMiędzyrzec Podlaski
118Chomiuk AnnaMińsk Mazowiecki
119Nowakowski RomanMińsk Mazowiecki
120Ogórek AgnieszkaMińsk Mazowiecki
121Orłowski AndrzejMińsk Mazowiecki
122Paszkowska KatarzynaMińsk Mazowiecki
123Paszkowska-Pawelec MałgorzataMińsk Mazowiecki
124Sarnowicz-Stolarek AnnaMińsk Mazowiecki
125Paluch MagdalenaNałęczów
126Stefańczyk DariuszNowe Miasto nad Pilicą
127Gołofit ZbigniewOpole Lubelskie
128Gozdór Sylwia, Gozdór PawełOpole Lubelskiespółka cywilna
129Gęśla KarolParczew
130Gwiazda-Danielkiewicz MonikaParczew
131Jachacz DagmaraPiaski
132Madej TadeuszPiaski
133Wikłacz AnnaPionki
134Piekoś PawełPoniatowa
135Szmyd AgnieszkaPrzysucha
136Ambryszewski GrzegorzPuławy
137Jaśkowski ZygmuntPuławy
138Karasińska Justyna, Szczubkowska EwelinaPuławyspółka cywilna
139Nowacki MirosławPuławy
140Salasa AndrzejPuławy
141Szymoniak JoannaPuławy
142Aderek IwonaRadom
143Cywińska MariaRadom
144Czarnecki Sławomir JanRadom
145Dziwański JakubRadom
146Fijałkowska EwaRadom
147Giermakowska MarzenaRadom
148Gomuła AgnieszkaRadom
149Grzegorczyk EwelinaRadom
150Jagieła-Misztal JustynaRadom
151Jaśkiewicz Zofia, Stolarek AgnieszkaRadomspółka cywilna
152Jażdżyk Agnieszka, Terlecka AgnieszkaRadomspółka cywilna
153Kultys Anna, Skawińska KatarzynaRadomspółka cywilna
154Przerwa AleksandraRadom
155Stanisławek TadeuszRadom
156Wajs Wanda, Grabowski KrzysztofRadomspółka cywilna
157Błażewicz Anna, Mysłowski AndrzejRadzyń Podlaskispółka cywilna
158Furman Bogda, Furman PiotrRadzyń Podlaskispółka cywilna
159Zając AnnaRadzyń Podlaski
160Baca PawełRyki
161Zawadzka ElżbietaRyki
162Gliszczyńska-Kudelska MariaSiedlce
163Kozłowski ŁukaszSiedlce
164Maliszewska UrszulaSiedlce
165Maniszewski AdamSiedlce
166Piórkowski AndrzejSiedlce
167Romanowski JanSiedlce
168Sikorska ElżbietaSiedlce
169Szulepa Agnieszka, Troszkiewicz MałgorzataSiedlcespółka cywilna
170Włodarczyk Monika MagdalenaSiedlce
171Flaga Urszula, Flaga PiotrSokołów Podlaskispółka cywilna
172Łyszczewski MarcinSokołów Podlaski
173Pawelec ŁukaszSokołów Podlaski
174Wrzosek PiotrSulejówek
175Pysiewicz MieczysławSzczebrzeszyn
176Pietras AlicjaSzydłowiec
177Małek WojciechŚwidnik
178Mateńko MonikaŚwidnik
179Wojtaszek Małgorzata, Chalewska-Ławnik AnnaŚwidnikspółka cywilna
180Wysocki MarcinŚwidnik
181Stankiewicz PaulinaTarczyn
182Durlej StefanTerespol
183Bielecka AdelaTomaszów Lubelski
184Ciupak ElżbietaTomaszów Lubelski
185Kubicz AndrzejTomaszów Lubelski
186Tulej Wiktor GrzegorzTomaszów Lubelski
187Lechowicz MonikaWarka
188Cejmer Iwona, Wojtyńska MariaWęgrówspółka cywilna
189Kowalczyk Leszek, Krzanowski GrzegorzWęgrówspółka cywilna
190Nejman-Spyrczyńska EwaWłodawa
191Tereszczuk JacekWłodawa
192Bilski MirosławZamość
193Iwanicka ElżbietaZamość
194Kondracki KrzysztofZamość
195Kosicka KamillaZamość
196Przybysz Robert LeonardZamość
197Skóra DorotaZamość
198Sokół PrzemysławZamość
199Jawor AdamZwoleń
200Żabicki ZbigniewZwoleń
VIOkręg Sądu Apelacyjnego w Łodzi
1Bolek JarosławAleksandrów Łódzki
2Dygas Bartosz, Janicki BartłomiejAleksandrów Łódzkispółka cywilna
3Rassalska MałgorzataAleksandrów Łódzki
4Wiciński RobertAleksandrów Łódzki
5Walczak EwelinaAndrespol
6Galimska AnnaBełchatów
7Gałkowska-Koźma GabrielaBełchatów
8Karlikowski MichałBełchatów
9Mroczkowska OlaBełchatów
10Nowocień Marta AnnaBełchatów
11Rychter JolantaBełchatów
12Sitek JaninaBełchatów
13Terlecka-Morawiec KatarzynaBełchatów
14Uryszek AgataBełchatów
15Kawczyńska AnnaBrzeziny
16Matczak JarosławBrzeziny
17Rutkowski WojciechBrzeziny
18Zduńczyk-Matczak BarbaraBrzeziny
19Barwińska Barbara, Piątkowski AndrzejCiechanówspółka cywilna
20Schodowska-Kalińska AnnaCiechanów
21Trusiewicz AnnaCiechanów
22Zbyszyńska EwaCiechanów
23Omelan AgataGąbin
24Folcholc Jerzy, Włodarczyk AnnaGłownospółka cywilna
25Danielewicz BarbaraGostynin
26Margol DorotaGostynin
27Morawska-Anyszka AgnieszkaGostynin
28Krochmal KonradJarocin
29Pietrzak DariuszJarocin
30Sikorska KatarzynaJarocin
31Winiarska-Bargieł BeataJarocin
32Bladowska-Duda Ewa, Duda MaciejKaliszspółka cywilna
33Fraj ArkadiuszKalisz
34Hajdo-Nowak DominikaKalisz
35Kasperuk DanutaKalisz
36Koźlik-Chudzia MagdalenaKalisz
37Kubiak KlaudiaKalisz
38Magdziński AndrzejKalisz
39Rodecki DariuszKalisz
40Wojcieska BeataKalisz
41Wojnarowska-Kucharska OlgaKalisz
42Lulko-Tyc Małgorzata TeresaKępno
43Kubera-Chowańska Maria, Olejarnik BarbaraKępnospółka cywilna
44Rutkowska-Kabara MałgorzataKoluszki
45Kubica KatarzynaKonstantynów Łódzki
46Sobczak JacekKonstantynów Łódzki
47Marcińczak-Bieleninik BogumiłaKrotoszyn
48Markiewicz OlaKrotoszyn
49Ratajczyk Bogumiła, Ratajczyk MarcinKrotoszynspółka cywilna
50Ambroziak Danuta, Trzeciecka DorotaKutnospółka cywilna
51Borkowski ŁukaszKutno
52Janowska-Maksimowicz EwaKutno
53Kalusiński StanisławKutno
54Kotkowska JustynaKutno
55Krakowiak WojciechKutno
56Stolińska-Kowalczyk KarolinaKutno
57Hajdukiewicz-Zybert EwaŁask
58Kordos-Kula KatarzynaŁask
59Rozmuszcz-Szewczyk KatarzynaŁask
60Owsik AgnieszkaŁęczyca
61Pacholska Krystyna, Pacholska-Podlasiak AgnieszkaŁęczycaspółka cywilna
62Wojciechowska EwaŁęczyca
63Będkowska BeataŁowicz
64Kochanek-Wojda WiolettaŁowicz
65Maik AndrzejŁowicz
66Majka KrystynaŁowicz
67Maślanka MichałŁowicz
68Musiał-Goławska EwaŁowicz
69Bald AnnaŁódź
70Baudysz Aleksandra, Kryszkiewicz MichałŁódźspółka cywilna
71Belka SylwiaŁódź
72Borten Katarzyna, Jabłoński RafałŁódźspółka cywilna
73Ceterowska Justyna, Szymczyk JustynaŁódźspółka cywilna
74Czarnecki PiotrŁódź
75Domańska AnnaŁódź
76Drygalska JolantaŁódź
77Fijałkowski WłodzimierzŁódź
78Gałązka-Mikina BognaŁódź
79Gawior GrzegorzŁódź
80Goździalska AnnaŁódź
81Grabowska EdytaŁódź
82Grosicka AgnieszkaŁódź
83Grzejszczak Agnieszka, Sejdak AnnaŁódźspółka partnerska
84Gusta KarolinaŁódź
85Jackowska-Król DariaŁódź
86Jóźwiak KingaŁódź
87Kabara KrzysztofŁódź
88Kalsztein DorotaŁódź
89Kaniecki RadosławŁódź
90Kaszyński Dominik, Skoneczny JakubŁódźspółka cywilna
91Klepaczko Julita, Klepaczko PiotrŁódźspółka cywilna
92Kochan-Czubak Jolanta, Kuszewska-Kłąb AleksandraŁódźspółka cywilna
93Kotecki PiotrŁódź
94Kozłowska KatarzynaŁódź
95Kozłowski JanuszŁódź
96Krakowiak SzymonŁódź
97Krakowińska MagdalenaŁódź
98Krasińska JoannaŁódź
99Król MałgorzataŁódź
100Król PiotrŁódź
101Król TomaszŁódź
102Lelental Piotr, Kubicki BartoszŁódźspółka cywilna
103Lendla Weronika, Różańska-Filipczak BarbaraŁódźspółka cywilna
104Lewek Jan FranciszekŁódź
105Lewek-Czerwiec JoannaŁódź
106Lipke ZbigniewŁódź
107Lodzińska ElżbietaŁódź
108Lucińska ZuzannaŁódź
109Marciniak-Sikora AnnaŁódź
110Milo PrzemysławŁódź
111Narolska AnnaŁódź
112Nierychła MałgorzataŁódź
113Nowakowska-Lewek AnnaŁódź
114Oskaldowicz AnnaŁódź
115Osman-Sorek AnnaŁódź
116Plajzer-Majsterek KingaŁódź
117Podlasiak AnnaŁódź
118Postół BartoszŁódź
119Ramecka-Nastarowicz KatarzynaŁódź
120Ramięga AleksandraŁódź
121Rudzka MałgorzataŁódź
122Rymdejko GrażynaŁódź
123Salamon AgataŁódź
124Sierociński AndrzejŁódź
125Siwińska AnnaŁódź
126Sługocka EwaŁódź
127Sobańska-Tiutiunik Katarzyna, Szymański AleksanderŁódźspółka cywilna
128Starzyńska-Jaszecka KatarzynaŁódź
129Stefańczyk Józef AlojzyŁódź
130Strzelecki BogusławŁódź
131Strzępek Artur, Szabelska IwonaŁódźspółka cywilna
132Szereda Andrzej JanŁódź
133Szmaciński MieczysławŁódź
134Śliwkiewicz MonikaŁódź
135Tosik-Strzępek AnnaŁódź
136Trocińska AnnaŁódź
137Turlik-Reczek PaulinaŁódź
138Twardowski Jarosław AndrzejŁódź
139Wełpa KatarzynaŁódź
140Wichrowska Katarzyna, Zieliński DawidŁódźspółka cywilna
141Widziszewski KonradŁódź
142Wróblewska Agnieszka, Mieczkowski WojciechŁódźspółka cywilna
143Wróblewski MariuszŁódź
144Wypiorczyk AnnaŁódź
145Zalasińska Anna MariaŁódź
146Zawadzka-Bernasiak AgataŁódź
147Ziółkowska Maja, Jankowska-Kmieć IzabelaŁódźspółka cywilna
148Cegielska BarbaraMława
149Domżalski PiotrMława
150Hołownia PiotrMława
151Pawłowska KingaMława
152Żandarska-Nehring BeataMława
153Łojewska EwaMszczonów
154Dybalska-Smus AlicjaOpoczno
155Piekarski AndrzejOpoczno
156Waśkiewicz RenataOpoczno
157Baszczyński MaciejOstrów Wielkopolski
158Działoszyk AgnieszkaOstrów Wielkopolski
159Hoppe-Jackowska KingaOstrów Wielkopolski
160Królak JakubOstrów Wielkopolski
161Miłosz KingaOstrów Wielkopolski
162Misiak AnnaOstrów Wielkopolski
163Wojtczak DariuszOstrów Wielkopolski
164Ziemba JakubOstrów Wielkopolski
165Ziółkowski Andrzej, Ziółkowska ViolettaOstrów Wielkopolskispółka cywilna
166Chowański TomaszOstrzeszów
167Szulc-Bogacz JoannaOstrzeszów
168Chałupnik KatarzynaOzorków
169Kowalczyk AnnaOzorków
170Rudowicz Stanisław, Pietrzak AgataOzorkówspółka cywilna
171Barczak RomanPabianice
172Jaksa ŁukaszPabianice
173Kupis Dariusz, Klubczewska AnnaPabianicespółka cywilna
174Nowina-Rer Jacek AdamPabianice
175Olek Włodzimierz Wojciech, Olek Włodzimierz JarosławPabianicespółka cywilna
176Szczęsna OlgaPabianice
177Kwiecień Grzegorz, Kwiecień-Walczyk Małgorzata AnnaPajęcznospółka cywilna
178Błaszczyk GrzegorzPiotrków Trybunalski
179Hajniak SylwiaPiotrków Trybunalski
180Juszczęć-Teleman AnnaPiotrków Trybunalski
181Kowalczyk MałgorzataPiotrków Trybunalski
182Marek DariaPiotrków Trybunalski
183Serwatka MariolaPiotrków Trybunalski
184Teleman AgataPiotrków Trybunalski
185Teleman RadosławPiotrków Trybunalski
186Teleman-Bajer EwaPiotrków Trybunalski
187Tomasik-Lasota JustynaPiotrków Trybunalski
188Kobusińska BarbaraPleszew
189Szpunt-Andrzejewska EwelinaPleszew
190Bałdowska ZofiaPłock
191Jodko AnetaPłock
192Kaszewska AnnaPłock
193Kozłowska MagdalenaPłock
194Krysiuk WiesławaPłock
195Macuga Barbara, Banucha HannaPłockspółka cywilna
196Nycz ZbigniewPłock
197Omelan ArturPłock
198Romanowska Marzenna Ewa, Stępień-Dygowska GrażynaPłockspółka cywilna
199Szczepaniak Marcin, Czarnomski WojciechPłockspółka cywilna
200Szczepański JakubPłock
201Terlecka GrażynaPłock
202Włodarczyk MagdalenaPłock
203Kilińska-Palmowska KrystynaPłońsk
204Popłonkowski Zbigniew, Zarecki Jacek, Rutkowska-Górska MałgorzataPłońskspółka cywilna
205Stasiak RyszardaPłońsk
206Paprocka SabinaPoddębice
207Wojciechowska-Kierepa RenataPoddębice
208Bilska AgnieszkaRadomsko
209Dalkiewicz-Jagiełło DorotaRadomsko
210Drzazga ŁukaszRadomsko
211Kałuzińska-Zacharewicz AleksandraRadomsko
212Koprowski SławomirRadomsko
213Sandelewska MałgorzataRadomsko
214Skura KonradRadomsko
215Wojtczak-Smyk MonikaRadomsko
216Brzeżańska BeataRawa Mazowiecka
217Przytuła AgnieszkaRawa Mazowiecka
218Bartosiewicz BarbaraSieradz
219Choińska BeataSieradz
220Nawrocki IgnacySieradz
221Pietkowska-Haas KarolinaSieradz
222Powalski JarosławSieradz
223Szlubowska EwaSieradz
224Kuskowski Krzysztof, Kuskowski PrzemysławSierpcspółka cywilna
225Popiłko GrażynaSierpc
226Fidrysiak BeataSkierniewice
227Goszczyńska RenataSkierniewice
228Salamon JadwigaSkierniewice
229Wacławek EdytaSkierniewice
230Wieprzkowicz ElżbietaSkierniewice
231Wieprzkowicz-Łyżeń JoannaSkierniewice
232Buczek KarolinaSochaczew
233Bugalska-Maik AnnaSochaczew
234Grabarek Wiesław, Grabarek-Borowska KatarzynaSochaczewspółka cywilna
235Demczyszyn JolantaSochaczew
236Chmieliński MaciejStryków
237Wójcicka PatrycjaSulejów
238Bocian MarekTomaszów Mazowiecki
239Dorocińska JadwigaTomaszów Mazowiecki
240Gemel MagdalenaTomaszów Mazowiecki
241Grad Bogdan, Grad AdamTomaszów Mazowieckispółka partnerska
242Mieczkowska RomualdaTomaszów Mazowiecki
243Gruszka AndrzejTuszyn
244Góra PaulinaWieluń
245Kamieniecka DorotaWieluń
246Karasiak IwonaWieluń
247Kopacka AgnieszkaWieluń
248Mielczarek DorotaWieluń
249Tymura JolantaWieluń
250Kijak JolantaWieruszów
251Bilant MałgorzataZduńska Wola
252Bińczycki RadosławZduńska Wola
253Mazurkiewicz HannaZduńska Wola
254Tęsiorowski StanisławZduńska Wola
255Wojtyniak IzabelaZduńska Wola
256Jeziorska BarbaraZgierz
257Jeziorski WaldemarZgierz
258Kominiak Aleksandra, Myłyk-Kuzdak MonikaZgierzspółka cywilna
259Kozerski AdamZgierz
260Krawczyk BartoszZgierz
261Kubiak MarcinZgierz
262Rybka HannaZgierz
263Święcicki TadeuszZgierz
264Popiłko Andrzej, Dłużniewska JoannaŻurominspółka cywilna
265Tuszyński AntoniŻuromin
266Jarosik JoannaŻychlin
267Badowska-Korba JustynaŻyrardów
268Bożykowska ElżbietaŻyrardów
269Bożykowski AdamŻyrardów
270Chmiel AleksandraŻyrardów
271Salmonowicz Jan, Salmonowicz PrzemysławŻyrardówspółka cywilna
VIIOkręg Sądu Apelacyjnego w Poznaniu
1Kownacka PaulinaChodzież
2Rzepa-Białczyk Krystyna, Piechocki PiotrChodzieżspółka cywilna
3Pierudzka EwaCzarnków
4Wrocławska KatarzynaCzarnków
5Bączyk-Ostrowska MałgorzataGniezno
6Dominik DagmaraGniezno
7Gruchalski MichałGniezno
8Gruszka ElżbietaGniezno
9Kentzer SebastianGniezno
10Morawska-Kentzer MagdalenaGniezno
11Sporna AnnaGniezno
12Sypniewska AnnaGniezno
13Andrzejewska-Czemplik LidiaGostyń
14Rote Małgorzata, Laskowska AgataGostyńspółka cywilna
15Paetz Marcin AndrzejGrodzisk Wielkopolski
16Ptaszyńska Anna, Marciniak MałgorzataGrodzisk Wielkopolskispółka cywilna
17Guzdecka-Kaczmarek TeresaGubin
18Podmokły KatarzynaJastrowie
19Wróblewska AnnaKłodawa
20Jędrychowska DorotaKoło
21Kowalski RyszardKoło
22Przybyłowicz Andrzej GrzegorzKoło
23Sobczak-Frąckowiak EdytaKoło
24Chojnacki Aleksander, Łaźniak PiotrKoninspółka cywilna
25Głowacka BenitaKonin
26Głuchowski PrzemysławKonin
27Hauke Hanna, Szplet StanisławKoninspółka cywilna
28Kierzek-Dropińska MagdalenaKonin
29Korpa EwaKonin
30Michalak MichałKonin
31Naskręcki Piotr Paweł, Naskręcka Maria MagdalenaKoninspółka cywilna
32Ferszt-Majcherek ElizaKostrzyn
33Bortel GrzegorzKościan
34Stachowska EdytaKościan
35Stelmaszyk EdytaKościan
36Alba-Zwiernik OlgaKórnik
37Jaśkowiak JoannaKórnik
38Wierzchałek MariolaKrosno Odrzańskie
39Bortel MariolaLeszno
40Cejba RenataLeszno
41Kałużna Sabina Anna, Goździewicz KarolLesznospółka cywilna
42Łukaszewski SzymonLeszno
43Samol MagdalenaLeszno
44Stawowy Małgorzata, Stawowy TomaszLesznospółka cywilna
45Klimczuk EwelinaLuboń
46Sobańska WiktoriaLuboń
47Wachnik Grażyna KrystynaLubsko
48Świerczyńska AnnaMiędzychód
49Waścińska NataliaMosina
50Łakomy SławomirMurowana Goślina
51Sielecki Jarosław WojciechNowa Sól
52Stawecka Maria Zofia, Nowak-Gibayło AnnaNowa Sólspółka cywilna
53Szyszko-Jankowska Joanna AgnieszkaNowa Sól
54Piechowiak RyszardNowy Tomyśl
55Strasburger-Gąska EwaNowy Tomyśl
56Dedyk-Michajłow Magdalena, Grobelny BartoszObornikispółka cywilna
57Gruchot BognaOborniki
58Wałęga BeataOborniki
59Szczubełek KatarzynaOpalenica
60Kasprzak MariuszPiła
61Krause Milena MariaPiła
62Krygier AnnaPiła
63Nojek BogumiłaPiła
64Wadowska Elżbieta Maria, Wadowska-Wachowicz MagdalenaPiłaspółka cywilna
65Kramer StefanPniewy
66Drążkiewicz MartynaPobiedziska
67Adamski Andrzej, Kowandy Piotr JózefPoznańspółka cywilna
68Antkowiak IrenaPoznań
69Antoniak Tomasz, Glanowski MarekPoznańspółka cywilna
70Bach BogumiłaPoznań
71Bania KamilaPoznań
72Barański Karol, Duczmal WitoldPoznańspółka cywilna
73Basiński JędrzejPoznań
74Baszkowska-Linke BeataPoznań
75Baszkowska-Wójtowicz JoannaPoznań
76Beger-Smurzyński Krzysztof, Gwiazda MagdalenaPoznańspółka cywilna
77Besler-Woźniak DorotaPoznań
78Blandzi Justyna, Folwarski DanielPoznańspółka cywilna
79Błażejczak-Żdżarska Aleksandra, Spaczyńska BeataPoznańspółka cywilna
80Borkowicz Anna, Frydrychowicz-Chojnacka MartaPoznańspółka cywilna
81Borkowski MikołajPoznań
82Breś Alicja, Matecka-Kotecka JoannaPoznańspółka cywilna
83Celichowska Dorota Maria, Celichowski Maciej Maria, Majchrzak WiolettaPoznańspółka cywilna
84Czabaj-Czarkowska EwaPoznań
85Danecka-Białek MonikaPoznań
86Daniuk Anna, Matusiak-Sylla AgnieszkaPoznańspółka cywilna
87Dolata Violetta GrażynaPoznań
88Drewniak-Żaba LiliannaPoznań
89Drożdż Eleonora Dorota, Drożdż AleksanderPoznańspółka cywilna
90Dubiel-Głuszczuk Agnieszka, Staniewska MartaPoznańspółka cywilna
91Duczmal DagmaraPoznań
92Dynowski Krzysztof, Kubiszewska Magdalena KlaudiaPoznańspółka cywilna
93Glanowski PiotrPoznań
94Grajzer HannaPoznań
95Gutowski MarekPoznań
96Halczuk Magdalena, Kapała-Łosak BarbaraPoznańspółka cywilna
97Hałaczkiewicz ElżbietaPoznań
98Hyjek-Marchel Karolina, Kantorska AnnaPoznańspółka cywilna
99Jabłońska Paulina, Niecewicz NataliaPoznańspółka cywilna
100Jackowski AdamPoznań
101Janas MonikaPoznań
102Józefiak KrystianPoznań
103Kaczmarek MałgorzataPoznań
104Kaczorowski Jacek, Pospieszyńska AnnaPoznańspółka cywilna
105Kamińska Edyta, Tomaszewska-Stachecka KarolinaPoznańspółka cywilna
106Kolasa Marek Juliusz, Kolasa Paweł, Kolasa AndrzejPoznańspółka cywilna
107Komarnicka AgnieszkaPoznań
108Koralewska-Nowak Irena MariaPoznań
109Kwarciński WojciechPoznań
110Lis Szymon, Nowak Gracjan CezaryPoznańspółka cywilna
111Lisiecka Joanna Maria, Lisiecki MaciejPoznańspółka cywilna
112Łazowy AlinaPoznań
113Łuczak ArturPoznań
114Łużyńska-Sawarzyńska Magdalena AnnaPoznań
115Marchwicki KrzysztofPoznań
116Marciniak MałgorzataPoznań
117Mickiewicz MichałPoznań
118Mikołajczak KatarzynaPoznań
119Mrozewicz-Kuchlewska AgnieszkaPoznań
120Musiałkiewicz Dorota, Sajda WojciechPoznańspółka cywilna
121Muszalska Małgorzata, Walkowiak IzabelaPoznańspółka cywilna
122Nowaczyk-Kaczmarek Paulina, Stefaniak-Nowaczyk AnnaPoznańspółka cywilna
123Nowak-Jaroszyk MonikaPoznań
124Pawelec Emilia, Walkiewicz MikołajPoznańspółka cywilna
125Peretiatkowicz OlafPoznań
126Podczasiak GrzegorzPoznań
127Podsiadłowska-Skąpska IzabelaPoznań
128Posadzy SzymonPoznań
129Raczkowski Dariusz PrzemysławPoznań
130Radtke WojciechPoznań
131Radziuk Małgorzata Elżbieta, Dzieciątkowski KamilPoznańspółka cywilna
132Rataj AndrzejPoznań
133Siennicki MikołajPoznań
134Sokalska Dominika, Sroczyńska AgnieszkaPoznańspółka cywilna
135Sołtysińska AnnaPoznań
136Springer KatarzynaPoznań
137Szafrańska MartaPoznań
138Szczepański RafałPoznań
139Szymczak TomaszPoznań
140Tomaszkiewicz ZbigniewPoznań
141Tomczak PaulinaPoznań
142Tota AnnaPoznań
143Trytt TomaszPoznań
144Tupaj DorotaPoznań
145Walkiewicz-Kuraś KarolinaPoznań
146Walter MagdalenaPoznań
147Wąsiewicz-Szczepańska AgnieszkaPoznań
148Wieczorek MichałPoznań
149Wielińska-Kulczyk NataliaPoznań
150Winnicka HannaPoznań
151Wojticsek Daniel, Maschke PrzemysławPoznańspółka partnerska
152Zielińska Elżbieta, Zielińska-Richter AgnieszkaPoznańspółka cywilna
153Zielińska Ilona TeresaPoznań
154Zielińska-Jarocha Agnieszka, Sztylak AgnieszkaPoznańspółka partnerska
155Zieliński WojciechPoznań
156Zys JoannaPoznań
157Żmuda-Trzebiatowski PawełPoznań
158Mikołajczak BeataRawicz
159Olszewska Halina MariaRawicz
160Olszewski MaciejRawicz
161Drążkiewicz Daniel, Taczkowska MałgorzataRogoźnospółka cywilna
162Rudziakowicz AnnaSkórzewo
163Chojnacki MaciejSłupca
164Jaskólska LenaSłupca
165Rymarska-Zywert KatarzynaSłupca
166Lewandowska MariaStęszew
167Gruchot PawełSuchy Las
168Tracz Dariusz JanSulechów
169Horla-Nitka EwaSwarzędz
170Mikołajewska-Bomba LidiaSwarzędz
171Wojtoń HonorataSwarzędz
172Lisek AnnaSzamotuły
173Ludwiczak-Winter Ewa GrażynaSzamotuły
174Jezierski KlaudiuszSzamotuły
175Woźniak TomaszSzamotuły
176Malinowska MalwinaSzprotawa
177Zawrotniak JoannaSzprotawa
178Sych PiotrŚlesin
179Dłużak KatarzynaŚrem
180Kubiszewski KrzysztofŚrem
181Tomczyk KrzysztofŚrem
182Borkowska Joanna, Czarniecka MagdalenaŚroda Wielkopolskaspółka partnerska
183Kubacka WeronikaŚroda Wielkopolska
184Augustynowicz PiotrŚwiebodzin
185Misiaczyk AlinaŚwiebodzin
186Banacki ŁukaszTarnowo Podgórne
187Kusiak PawełTarnowo Podgórne
188Wrotyńska KatarzynaTrzcianka
189Fret Maciej, Fret AnnaTurekspółka cywilna
190Gawrońska AleksandraTurek
191Sawicka Violetta EwaTurek
192Sowińska-Janeczek JoannaTurek
193Mrugalski JakubWągrowiec
194Sokołowska Katarzyna Jolanta, Majchrzak MariaWągrowiecspółka cywilna
195Trytt AlicjaWągrowiec
196Mikołaiczak MajaWitkowo
197Berliński BartoszWolsztyn
198Jaśkiewicz Scholastyka Teresa, Jaśkiewicz MalwinaWolsztynspółka cywilna
199Katyńska-Urban JaninaWolsztyn
200Janas AdamWronki
201Baranowski Grzegorz, Baranowski KrzysztofWrześniaspółka cywilna
202Karciarz KazimierzWrześnia
203Staszewska IzabelaWrześnia
204Szuberska Kinga, Łomżyńska KatarzynaWrześniaspółka cywilna
205Gross SylwiaWschowa
206Kluszczyński LeszekWschowa
207Wajgel PaulinaWyrzysk
208Hańska Katarzyna Anna, Kaczanowska KatarzynaZielona Góraspółka cywilna
209Hładczuk Anna, Sułek AgnieszkaZielona Góraspółka cywilna
210Miśkiewicz Adriana Maria, Miśkiewicz MartaZielona Góraspółka cywilna
211Romanowski Piotr, Jarosz JoannaZielona Góraspółka cywilna
212Sompolińska EdytaZielona Góra
213Szyszko Piotr KazimierzZielona Góra
214Śmiałek RomanZielona Góra
215Tomczak MichałZielona Góra
216Zapilaj-Baziak MonikaZielona Góra
217Żukowska Julita MonikaZielona Góra
218Gołaszewska DariaZłotów
219Sobczyk-Nowak AnnaZłotów
220Gondek JanuszŻagań
221Koczocik RyszardŻagań
222Milewska AnnaŻagań
223Brzozowska MałgorzataŻary
224Malewicz MartaŻary
225Matyja Małgorzata Aldona, Matyja MirosławŻaryspółka cywilna
VIIIOkręg Sądu Apelacyjnego w Rzeszowie
1Lubaś AnnaBoguchwała
2Karaś RomanBrzozów
3Karaś TomaszBrzozów
4Kubal MarcinBrzozów
5Mazurkiewicz KamilBrzozów
6Hończak KrzysztofDębica
7Kremska-Bialik JolantaDębica
8Królikowski WojciechDębica
9Majka Dorota EwaDębica
10Mycek WojciechDębica
11Urzędowski KrzysztofDębica
12Żaba AdamDębica
13Hus-Kret AnetaDynów
14Milanowska MonikaDynów
15Włodyka RenataGłogów Małopolski
16Głogowski JakubJarosław
17Goraj Elżbieta, Mielniczek ArturJarosławspółka cywilna
18Kostka KrystynaJarosław
19Kuźniar AgataJarosław
20Lechowicz TomaszJarosław
21Maziarka JoannaJarosław
22Stybel BogusławJarosław
23Gawłowski HenrykJasło
24Leputa DanielJasło
25Lisowski WojciechJasło
26Kula ElżbietaJasło
27Uliasz AgataJasło
28Magryś-Dziewic IwonaKolbuszowa
29Poźniak-Smuk TeresaKolbuszowa
30Zalewska-Watras BarbaraKolbuszowa
31Chmielowska OlgaKrosno
32Galewicz ŁukaszKrosno
33Niezgoda NinaKrosno
34Nowak WojciechKrosno
35Roman LiliannaKrosno
36Teneta JacekKrosno
37Twardak-Lubaś IrenaKrosno
38Uliasz GrzegorzKrosno
39Uliasz JolantaKrosno
40Wojewoda DawidKrosno
41Łukasik Beata, Matuła-Usyk MartaLeskospółka cywilna
42Heleniak AnnaLeżajsk
43Margas MieczysławLeżajsk
44Szeliga SławomirLeżajsk
45Szpunar JoannaLeżajsk
46Nepelski Wiesław, Nepelska MagdalenaLubaczówspółka cywilna
47Babiarz JakubŁańcut
48Kopeć KrzysztofŁańcut
49Petrus MiłoszŁańcut
50Świąder MałgorzataŁańcut
51Fiołek BogusławMielec
52Kowalska EwaMielec
53Kranc-Filipecka Elżbieta, Filipecka MałgorzataMielecspółka cywilna
54Kuciel MikołajMielec
55Mazur JustynaMielec
56Michalczyk-Łuczak BernadettaMielec
57Pezda Monika, Barnat WładysławaMielecspółka cywilna
58Surma-Pacławska Monika AnnaMielec
59Szulik-Dudek KatarzynaMielec
60Błądek Lidia, Dudzik AgnieszkaNiskospółka cywilna
61Szewczyk RyszardNisko
62Białachowski Paweł, Kalita PawełPrzemyślspółka cywilna
63Gazda Bogumił, Obler JerzyPrzemyślspółka cywilna
64Makar LidiaPrzemyśl
65Pusz WojciechPrzemyśl
66Sielska BogumiłaPrzemyśl
67Sokulska JuliaPrzemyśl
68Bender BożenaPrzeworsk
69Gąsior ElżbietaPrzeworsk
70Raba Marcin JakubPrzeworsk
71Bukała BożenaRopczyce
72Nowakowska MonikaRopczyce
73Rogoziewicz ArturRopczyce
74Wałaszek PrzemysławRymanów
75Blajer-Szałyga DorotaRzeszów
76Boroń-Radoń SylwiaRzeszów
77Brzyska MagdalenaRzeszów
78Chmiel Anna KatarzynaRzeszów
79Czapor BeataRzeszów
80Czekaj JaninaRzeszów
81Gajoch BożenaRzeszów
82Grotowska DanutaRzeszów
83Jurczak AleksandraRzeszów
84Kędzior-Plaskacz AgnieszkaRzeszów
85Kilian PawełRzeszów
86Kińczyk PiotrRzeszów
87Kłeczek RafałRzeszów
88Kobisz BogusławRzeszów
89Kowal AgnieszkaRzeszów
90Kruczyńska-Cach MartaRzeszów
91Leja-Szostak EwelinaRzeszów
92Łukasik JustynaRzeszów
93Majka Ewa, Pasterz AnnaRzeszówspółka cywilna
94Marcinowski MariuszRzeszów
95Matlęga MałgorzataRzeszów
96Mąkosz Alicja, Mossoń AnnaRzeszówspółka cywilna
97Mitelsztat RobertRzeszów
98Młynarski MiłoszRzeszów
99Nowak IwonaRzeszów
100Posłuszny JanuszRzeszów
101Powęska ŻanetaRzeszów
102Puskarczyk AnnaRzeszów
103Rojowski Bohdan, Czerwonka BogdanRzeszówspółka cywilna
104Siuta KrzysztofRzeszów
105Skrzypek SzymonRzeszów
106Szara MałgorzataRzeszów
107Szyndak MonikaRzeszów
108Świerad AnnaRzeszów
109Taradaiko-Zuzmak MonikaRzeszów
110Wajdowicz DagmaraRzeszów
111Wiśniowski RadosławRzeszów
112Zrębiec-Skrodziuk SylwiaRzeszów
113Drozd Stanisław, Mazurkiewicz MariaSanokspółka cywilna
114Górska-Galewicz LidiaSanok
115Kosina EwaSanok
116Osękowski JacekSanok
117Pobłocka MagdalenaSanok
118Chodorowska-Kozioł DominikaSędziszów Małopolski
119Urbańska MonikaSokołów Małopolski
120Borzęcki TomaszStalowa Wola
121Gawlik AnnaStalowa Wola
122Koptyra JoannaStalowa Wola
123Krępa GrażynaStalowa Wola
124Szewczyk EwaStalowa Wola
125Uba AndrzejStalowa Wola
126Jurzysta-Irzyk MartynaStrzyżów
127Kąkol JoannaStrzyżów
128Salwa HenrykStrzyżów
129Chojnacka Halina, Chojnacki AndrzejTarnobrzegspółka cywilna
130Posłuszny SławomirTarnobrzeg
131Tęcza-Wąsik MonikaTarnobrzeg
132Wisz KrystynaTarnobrzeg
133Drozd GrażynaTyczyn
134Adamska-Fudała MonikaUstrzyki Dolne
IXOkręg Sądu Apelacyjnego w Szczecinie
1Sałagan MagdalenaBarlinek
2Wolski AndrzejBarlinek
3Rzymyszkiewicz AleksandraBiałogard
4Woźniak BeataBiałogard
5Rogowska JustynaChojna
6Kośmider-Pietras AdriannaChojna
7Niepewna Elżbieta UrszulaChoszczno
8Szczygielska WeronikaChoszczno
9Szyszłowska MonikaCzaplinek
10Karbowiak ElizaDarłowo
11Okulicz RomualdDarłowo
12Hołysz MariaDębno
13Mazurek GrzegorzDębno
14Cal Barbara GrażynaDrawsko Pomorskie
15Szumilas MarekDrawsko Pomorskie
16Górecka WiesławaDrezdenko
17Bartkowiak KatarzynaGoleniów
18Kowalczyk MariannaGoleniów
19Marzec MagdalenaGoleniów
20Włodarczyk-Wardacka WiesławaGoleniów
21Wrońska DianaGoleniów
22Bachalska-Kolasińska Agnieszka, Orlik AnnaGorzów Wlkp.spółka cywilna
23Ekiert ZbigniewGorzów Wlkp.
24Gielec JanGorzów Wiko.
25Korolewicz Marzanna Maria, Radziejewska RomualdaGorzów Wlkp.spółka cywilna
26Kłudka-Giejbo KatarzynaGorzów Wlkp.
27Kostulska UrszulaGorzów Wlkp.
28Mikołajczuk GrzegorzGorzów Wlkp.
29Osiecka-Majchrzak TeodozjaGorzów Wlkp.
30Rodzik MagdalenaGorzów Wlkp.
31Siwińska JoannaGorzów Wlkp.
32Sulska AnnaGorzów Wlkp.
33Wachowiak PawełGorzów Wlkp.
34Wiszewski Henryk PiotrGorzów Wlkp.
35Załuski IreneuszGorzów Wlkp.
36Zwiernik-Adamiszyn BeataGorzów Wlkp.
37Sokół Teresa, Sokół JanuszGryficespółka cywilna
38Szabunia IrenaGryfice
39Krzywda-Pogorzelska EmiliaGryfino
40Krzywda-Pogorzelski LechGryfino
41Paleczna-Turek AgnieszkaGryfino
42Pogodzińska JowitaKalisz Pomorski
43Jeglińska-ldzi AgnieszkaKamień Pomorski
44Konwisarz MaciejKamień Pomorski
45Radoman Jolanta, Ziemba GabrielaKamień Pomorskispółka cywilna
46Barańska-Kuks AleksandraKołobrzeg
47Chwiałkowski WaldemarKołobrzeg
48Hasiak MaciejKołobrzeg
49Kolasińska-Ściepko HalinaKołobrzeg
50Mielczarek TeresaKołobrzeg
51Szczęsna MariolaKołobrzeg
52Zaleski Wojciech MarekKołobrzeg
53Wolska Barbara RomualdaKostrzyn nad Odrą
54Bemke PatrycjaKoszalin
55Czernikiewicz RomanKoszalin
56Dullek WaldemarKoszalin
57Grzankowski TadeuszKoszalin
58Jankowska MariaKoszalin
59Kubek Barbara, Chlebowska AlicjaKoszalinspółka cywilna
60Laskowski WojciechKoszalin
61Minko ZuzannaKoszalin
62Mirocha Anna, Biernacki PrzemysławKoszalinspółka cywilna
63Nosowska EwaKoszalin
64Pracz MirosławKoszalin
65Rabka-Bagińska MonikaKoszalin
66Rogowski BartoszKoszalin
67Sozańska RomanaKoszalin
68Stanisławska-Sierzputowska UrszulaKoszalin
69Szulejewska JadwigaKoszalin
70Wołoszyn MagdaKoszalin
71Fiksek Eugeniusz, Oświęcimska BrygidaŁobezspółka cywilna
72Jankowski Andrzej JanMiędzyrzecz
73Kowalik MirosławaMiędzyrzecz
74Rogala MariaMiędzyrzecz
75Szałachowski RyszardMiędzyzdroje
76Wachuda JoannaMiędzyzdroje
77Wolska Karolina AnnaMyślibórz
78Golak BarbaraNowogard
79Kamecka EugeniaNowogard
80Helon MałgorzataPolice
81Jasińska-Bakun KarolinaPolice
82Wielowska Kinga, Otremba JoannaPolicespółka cywilna
83Rosiński TomaszPołczyn Zdrój
84Tokarski SławomirPyrzyce
85Darasz-Pracka MałgorzataSkwierzyna
86Kowal RoksanaSławno
87Szerszenowicz-Kaczmarek ElizaSławno
88Bac PrzemysławaSłubice
89Karp MariaSłubice
90Gołuchowska AnnaStargard
91Jankowska AgnieszkaStargard
92Pietrakowski Leszek, Pietrakowski KarolStargardspółka cywilna
93Rot-Malinowska MałgorzataStargard
94Skibiński PiotrStargard
95Sławińska ElżbietaStargard
96Szulczewski Mariusz, Kamińska MonikaStargardspółka cywilna
97Udzik JolantaStargard
98Gabryelów Cezary RomualdStrzelce Krajeńskie
99Gościńska-Rzepa AgnieszkaSulęcin
100Kołodziej MartaSulęcin
101Andrzejewska DorotaSzczecin
102Bałaban BeataSzczecin
103Banaszkiewicz DanielSzczecin
104Borski JanSzczecin
105Buchaniewicz-Rydyńska AleksandraSzczecin
106Carło PaulinaSzczecin
107Chmielewski MariuszSzczecin
108Czeremcha ZdzisławaSzczecin
109Daleszyńska Zofia, Daleszyński Jacek, Daleszyński MichałSzczecinspółka partnerska
110Dąbrowski PiotrSzczecin
111Dominiak Joanna, Wąsowska AdrianaSzczecinspółka cywilna
112Dutkiewicz-Nawrot AnnaSzczecin
113Glucker PrzemysławSzczecin
114Górska EwaSzczecin
115Graboń-Grześkowiak GabrielaSzczecin
116Grzybowska KatarzynaSzczecin
117Jankowski JerzySzczecin
118Karkota-Żukowska AnnaSzczecin
119Korzyniewska-Bieńko Katarzyna, Marecik MagdalenaSzczecinspółka cywilna
120Kowalska AnetaSzczecin
121Krasocka JoannaSzczecin
122Krawiec JoannaSzczecin
123Kuniewicz DobrosławaSzczecin
124Lewińska TeresaSzczecin
125Linniczenko PaulinaSzczecin
126Łukaszewicz-Dajczer JoannaSzczecin
127Manikowska MonikaSzczecin
128Masłowski BartoszSzczecin
129Maszorek Joanna, Wojniak AngelikaSzczecinspółka cywilna
130Meler PaulinaSzczecin
131Mikołajczyk Marzena, Mikołajczyk-Mateja KatarzynaSzczecinspółka cywilna
132Najmrodzka-Młodojewska Izabela Beata, Młodojewski RobertSzczecinspółka cywilna
133Nowak AgnieszkaSzczecin
134Nowak KarolinaSzczecin
135Nowicka AnnaSzczecin
136Ogonowska MagdalenaSzczecin
137Olszewska Maria, Olszewski JacekSzczecinspółka partnerska
138Osiński GrzegorzSzczecin
139Peszko DorotaSzczecin
140Pilarczyk Irmina, Bik JoannaSzczecinspółka cywilna
141Piwoni KatarzynaSzczecin
142Poćwiardowska Beata, Poćwiardowska HannaSzczecinspółka cywilna
143Posyniak HelenaSzczecin
144Posyniak MałgorzataSzczecin
145Potaman Cezary BorysSzczecin
146Radkiewicz JoannaSzczecin
147Ramęda-Pilip Joanna, Ochrymowicz RadosławSzczecinspółka cywilna
148Sawiński Krzysztof, Cywiński PawełSzczecinspółka cywilna
149Siwczak KamilaSzczecin
150Skotarczak TeodorSzczecin
151Służewski JacekSzczecin
152Snela-Sawczyn NataliaSzczecin
153Sobecki Filip, Sobecka Barbara ZofiaSzczecinspółka cywilna
154Sobolewska JoannaSzczecin
155Stach MałgorzataSzczecin
156Szuman-Krzych DorotaSzczecin
157Teszke-Pałgan AnnaSzczecin
158Tom czak KatarzynaSzczecin
159Ukraińska ElżbietaSzczecin
160Wegner AnnaSzczecin
161Węgłowska MałgorzataSzczecin
162Wilgocki KamilSzczecin
163Wilk ZuzannaSzczecin
164Włodarczyk RadosławSzczecin
165Wójciak BożenaSzczecin
166Wojtowicz Dariusz GrzegorzSzczecin
167Zagozda LechSzczecin
168Zarecka JolantaSzczecin
169Zydorowicz ZuzannaSzczecin
170Czernicki TomaszSzczecinek
171Nintza BarbaraSzczecinek
172Ryndak MariuszSzczecinek
173Styszewska UrszulaSzczecinek
174Muchorowska AnnaŚwidwin
175Pracz AlicjaŚwidwin
176Chlebańska KatarzynaŚwinoujście
177Kaliciuk-Runqe KatarzynaŚwinoujście
178Kos IwonaŚwinoujście
179Kozarkiewicz Elżbieta, Antczak-Falkowska AgnieszkaŚwinoujściespółka partnerska
180Nawrocki MarcinŚwinoujście
181Poćwiardowski MarcinŚwinoujście
182Błażewicz BożenaTrzebiatów
183Michalski GrzegorzWałcz
184Tarka Bogusław, Tarka DorotaWałczspółka cywilna
185Marcinkowska KarolinaWolin
186Ołowski WitoldZłocieniec
XOkręg Sądu Apelacyjnego w Warszawie
1Tomczyk-Perłowska MałgorzataBabice Nowe
2Makijewski JarosławBłonie
3Oliwa MichałBłonie
4Gryżewska SylwiaBrwinów
5Guzik LeszekGóra Kalwaria
6Sokół JoannaGóra Kalwaria
7Bluszcz JarosławGrodzisk Mazowiecki
8Borysiak BarbaraGrodzisk Mazowiecki
9Joanna BułaGrodzisk Mazowiecki
10Kuczyńska Beata, Kuczyński Piotr, Młynarski WiktorGrodzisk Mazowieckispółka partnerska
11Sieradz-Podsiadły MagdalenaGrodzisk Mazowiecki
12Lewandowska MajaJabłonowo
13Bilewicz-Królasik KatarzynaJózefów
14Gwiazda DagmaraKobyłka
15Wienconek AnetaKobyłka
16Kawczyński JarosławKomorów
17Czyżewski TomaszKonstancin-Jeziorna
18Kot-Samsel AgnieszkaKonstancin-Jeziorna
19Możdżyńska BeataKonstancin-Jeziorna
20Musiałowska-Uryga Patrycja, Skorniewska EmiliaKonstancin-Jeziornaspółka cywilna
21Czaplicka Paulina, Grabowska SylwiaLegionowospółka cywilna
22Dzienis-Węglewska AgataLegionowo
23Jankowska KatarzynaLegionowo
24Klejment Zbigniew, Kmiecik MariuszLegionowospółka cywilna
25Lutomierski-Rusek JulianLegionowo
26Ruszkowski Jacek, Baranowski IgorLegionowospółka cywilna
27Strojnowska BożenaLegionowo
28Wójcik DorotaLegionowo
29Janas Iwona, Kurpiel WeronikaŁazyspółka cywilna
30Buks JoannaŁomianki
31Marzinek Gabriela, Marzinek-Popiołkiewicz JoannaŁomiankispółka cywilna
32Sobczyk JulitaŁomianki
33Talacha IrminaŁomianki
34Jędrychowska-Michaś BeataMarki
35Brandt MirosławaMilanówek
36Karnicka-Kawczyńska AgataMilanówek
37Lis MariuszNadarzyn
38Lewicki JarosławNowy Dwór Mazowiecki
39Mośkiewicz AdrianaNowy Dwór Mazowiecki
40Mośkiewicz MarekNowy Dwór Mazowiecki
41Szydluk MichałNowy Dwór Mazowiecki
42Głąbikowska MonikaOtrębusy
43Cegielska MariaOtwock
44Osipienko JolantaOtwock
45Puczyłowski SławomirOtwock
46Rock KamilaOtwock
47Szuladzińska MonikaOtwock
48Wołkowicki PiotrOtwock
49Wójcik Barbara, Wójcik-Guziewska AleksandraOtwockspółka cywilna
50Podgórska MałgorzataOżarów Mazowiecki
51Żurawska RenataOżarów Mazowiecki
52Breksa Wojciech, Grzebinoga SylwesterPiasecznospółka cywilna
53Fortuński Wojciech, Gmerek PawełPiasecznospółka cywilna
54Gonet WojciechPiaseczno
55Łukasik MariaPiaseczno
56Pasek-Nowak KatarzynaPiaseczno
57Pluta JarosławPiaseczno
58Przybysz MałgorzataPiaseczno
59Sikora Grzegorz, Szczęsny MaciejPiasecznospółka cywilna
60Wiśniewski Stefan, Wiśniewski RafałPiasecznospółka cywilna
61Wróblewski GrzegorzPiaseczno
62Antonowicz AgnieszkaPiastów
63Grodzińska Hanna, Tarabasz EwelinaPruszkówspółka cywilna
64Janik Artur, Janik-Bończak MartaPruszkówspółka cywilna
65Jędrzejczak-Brzezińska KatarzynaPruszków
66Makowska-Dębska Ewa, Popłonkowska-Kłopotowska AnnaPruszkówspółka cywilna
67Zdziebłowska-Gidian BeataPruszków
68Żuczek Henryk, Mróz ŁukaszPruszkówspółka cywilna
69Rowicki MarekRadzymin
70Wilkowska-Płóciennik AnetaRadzymin
71Domżał Ryszard, Wandor RafałRaszynspółka cywilna
72Lubecka KlaudiaSerock
73Rutkowska Angelika, Maruszak AgataSerockspółka cywilna
74Brynda PawełStara Iwiczna
75żarem ba-Sierkov KatarzynaTłuszcz
76Adamus WaldemarWarszawa
77Ambroziak MarzenaWarszawa
78Anaszkiewicz-Nieznańska MałgorzataWarszawa
79Archutowska MagdalenaWarszawa
80Augustowska-Traczyk MałgorzataWarszawa
81Balcerzak OlimpiaWarszawa
82Banasik AgataWarszawa
83Banaszek Adam, Szczepański AdamWarszawaspółka cywilna
84Banaś-Łosiewicz HalinaWarszawa
85Barczyńska Agnieszka, Pękala KarolinaWarszawaspółka cywilna
86Barej Jolanta, Barej-Magiera Elżbieta, Farion MałgorzataWarszawaspółka cywilna
87Bartnicki Marek, Strojny Sławomir, Wągrodzki Wiktor, Kołoa Michał. Wiśniewski SławomirWarszawaspółka cywilna
88Baszuk Justyna, Marchocka IlonaWarszawaspółka cywilna
89Bąbka Rafał, Czekała EwaWarszawaspółka cywilna
90Bąbka TomaszWarszawa
91Bąk KatarzynaWarszawa
92Bestyńska JoannaWarszawa
93Bieniek Ewa, Wróblewska MałgorzataWarszawaspółka cywilna
94Biwejnis Maciej, Orłowski PawełWarszawaspółka cywilna
95Błaszczak Paweł, Błaszczak Robert, Gąsiewski Rafał, Błaszczak Michał, Fyk MonikaWarszawaspółka cywilna
96Bocian MonikaWarszawa
97Bogusławska Iwona, Choromańska Renata, Giler Robert, Gładkowski Waldemar, Teperek Mateusz, Giler GrzegorzWarszawaspółka partnerska
98Bogusz Olga, Kalisz ŁucjaWarszawaspółka cywilna
99Bołdok Maria, Mroczkowska-Gołowicz AgnieszkaWarszawaspółka cywilna
100Borawska Katarzyna, Borawski KrzysztofWarszawaspółka partnerska
101Borowska MałgorzataWarszawa
102Boruc EmiliaWarszawa
103Borzęcki Sławomir, Kulczycki JakubWarszawaspółka cywilna
104Brajczewska-Ginel MonikaWarszawa
105Brandt Rafał, Okońska JoannaWarszawaspółka cywilna
106Brewczyńska Anna, Brudnicka Maria, Brudnicka- Banaszkiewicz Ewa, Szmiqiera-Wyrzykowska AnnaWarszawaspółka cywilna
107Bruździak MajaWarszawa
108Brylewska-Iwańczyk Małgorzata, Rynkiewicz-Szafurska DorotaWarszawaspółka cywilna
109Brzezińska EwaWarszawa
110Brzozowska AnnaWarszawa
111Budner-Domańska Katarzyna, Nowak MałgorzataWarszawaspółka cywilna
112Budziszewski Jakub, Szpecht FilipWarszawaspółka cywilna
113Bujalska JolantaWarszawa
114Buk KrzysztofWarszawa
115Celegrat Sylwia, Stygar-Jarosińska EwelinaWarszawaspółka cywilna
116Chmielewska KatarzynaWarszawa
117Ciechomska DorotaWarszawa
118Ciesielska MonikaWarszawa
119Colombie Agnieszka, Wiszniewska JoannaWarszawaspółka cywilna
120Cubała-Chałupczak Ewa, Chałupczak Paweł, Bryl KarolWarszawaspółka partnerska
121Cugowska-Grunwald MałgorzataWarszawa
122Cupriak Paweł, Łaski Marcin, Maksymiuk Michał, Mirkowska-Potocka MałαorzataWarszawaspółka partnerska
123Cygan Tomasz, Mroczek Ewa, Nowak MagdalenaWarszawaspółka cywilna
124Cylińska GrażynaWarszawa
125Cytryńska AlinaWarszawa
126Czamarska AldonaWarszawa
127Czarnecki JarosławWarszawa
128Czarnocka MarlenaWarszawa
129Dańko-Roesler Anna, Żurakowska TamaraWarszawaspółka cywilna
130Dąbrowska IwonaWarszawa
131Dąbrowska Magdalena, Szeszkowska JoannaWarszawaspółka cywilna
132Dąbrowski PawełWarszawa
133Dmochowska Marzena, Nowaczyńska JoannaWarszawaspółka cywilna
134Dor Robert, Micorek AndrzejWarszawaspółka cywilna
135Drążek ElżbietaWarszawa
136Dudek EwelinaWarszawa
137Dzienis KingaWarszawa
138Fersten JuliaWarszawa
139Foryś Katarzyna, Mikulski RafałWarszawaspółka cywilna
140Fyda MartynaWarszawa
141Gałwiaczek Magdalena, Porębska-Musselmann BożenaWarszawaspółka cywilna
142Gardocka Jolanta, Otkała BeataWarszawaspółka partnerska
143Gawryś Marzena, Groskrejc MaciejWarszawaspółka cywilna
144Genczelewska AgnieszkaWarszawa
145Gładki KrzysztofWarszawa
146Gołębiewska KalinaWarszawa
147Gonstał MartynaWarszawa
148Górski ŁukaszWarszawa
149Góźdź Emil, Góźdź JoannaWarszawaspółka cywilna
150Góźdź Karolina, Winiarek-Dyrda AnnaWarszawaspółka cywilna
151Grelus Mariusz Tom, Dębska-Grelus Teresa, Czartoryska- Ganczewska EdytaWarszawaspółka cywilna
152Grodzicka MariaWarszawa
153Gromek MałgorzataWarszawa
154Gurda KatarzynaWarszawa
155Hackiewicz AnnaWarszawa
156Handzlik BożenaWarszawa
157Hanke MariuszWarszawa
158Hnatyszyn AnitaWarszawa
159Hojczyk Agata, Chodkowska DianaWarszawaspółka partnerska
160Horban Jerzy, Kędzierska MałgorzataWarszawaspółka cywilna
161Horban MałgorzataWarszawa
162Hrymak Marek, Kupryjańczyk DanielWarszawaspółka cywilna
163Huziuk AlicjaWarszawa
164Izdebska-Skwara Renata, Kuskowski RobertWarszawaspółka cywilna
165Jabłońska AnnaWarszawa
166Jabłoński BartłomiejWarszawa
167Jakubaszek Rafał, Zwierzchowska MałgorzataWarszawaspółka cywilna
168Janeczko Teresa, Wójcik Grażyna, Karpowicz WiktorWarszawaspółka cywilna
169Jankiewicz MonikaWarszawa
170Janus PiotrWarszawa
171Januszko AgnieszkaWarszawa
172Jarzyło Włodzimierz, Jarzyło WeronikaWarszawaspółka cywilna
173Jodłowski Jan, Wawrzyniak FabianWarszawaspółka cywilna
174Kacprzak-Kucharska HannaWarszawa
175Kacprzycka Agnieszka, Smaga MonikaWarszawaspółka cywilna
176Katowska DorotaWarszawa
177Kamińska KarolinaWarszawa
178Kania Małgorzata, Gliński AndrzejWarszawaspółka cywilna
179Kania PawełWarszawa
180Karłowski TomaszWarszawa
181Karpowicz Andrzej, Siedlecka AgnieszkaWarszawaspółka cywilna
182Kasperek JarosławWarszawa
183Kempińska-Rusek Małgorzata, Serafin Ewa Helena, Rusek Artur RobertWarszawaspółka cywilna
184Kędra KrystynaWarszawa
185Kędzierski Artur, Szczypkowski Wojciech, Wnuk- Ogonowska Anna, Werner Joanna, Kowalska- Paliszewska KatarzynaWarszawaspółka partnerska
186Kielak JoannaWarszawa
187Kieruzal-Rydzewska MałgorzataWarszawa
188Kita Paweł, Szałachowska AgnieszkaWarszawaspółka cywilna
189Knap Joanna, Kozioł MartaWarszawaspółka cywilna
190Kokoszczyńska MariaWarszawa
191Kokoszewski Rafał, Piotrowska PaulinaWarszawaspółka cywilna
192Kołcun Czesława, Kołcun MałgorzataWarszawaspółka cywilna
193Kołcun Ernest, Stojak-Kowalik DariaWarszawaspółka cywilna
194Kołodzińska MonikaWarszawa
195Kończyk JoannaWarszawa
196Kopczyński KrzysztofWarszawa
197Korewicki AndrzejWarszawa
198Korobowicz MagdalenaWarszawa
199Korona-Rudzka Sabina, Nesteruk JustynaWarszawaspółka cywilna
200Korycińska EwaWarszawa
201Kosiorkiewicz Krzysztof, Kosiorkiewicz MartaWarszawaspółka cywilna
202Kossewska DorotaWarszawa
203Kossewski Jacek, Kulka AnnaWarszawaspółka partnerska
204Kośka DanutaWarszawa
205Kotuniak Anna, Przybylska MatyldaWarszawaspółka cywilna
206Kowalik Karolina, Kowalewska-Łaguna Małgorzata, Panek- Fijałkowska MagdalenaWarszawaspółka cywilna
207Kozak Artur, Lisowska AgnieszkaWarszawaspółka cywilna
208Koziorowska ElżbietaWarszawa
209Krakowiecka MałgorzataWarszawa
210Kramarz DariuszWarszawa
211Krawczak ZbigniewWarszawa
212Kruszewski KrzysztofWarszawa
213Krysik ZofiaWarszawa
214Krzyszczuk SzymonWarszawa
215Kubań AgnieszkaWarszawa
216Kubań SebastianWarszawa
217Kubicka SylwiaWarszawa
218Kucewicz AndrzejWarszawa
219Kuczyńska Magdalena, Witkowska JustynaWarszawaspółka cywilna
220Kud Jacek, Dybalski KrzysztofWarszawaspółka cywilna
221Kukulski JacekWarszawa
222Kul bat EwaWarszawa
223Kulesza EwaWarszawa
224Kupis Mirosław, Palka MateuszWarszawaspółka cywilna
225Kurciński Paweł, Walasik RadosławWarszawaspółka cywilna
226Kurek Joanna, Chaber SebastianWarszawaspółka cywilna
227Kustra MilenaWarszawa
228Kuśmierowska Ewa, Sitnicka-Urbaniak AnetaWarszawaspółka cywilna
229Kuzara Grzegorz, Wozikowska-Kuzara Ewa, Błażkowska AgataWarszawaspółka cywilna
230Kuźniar Karolina, Solanowski MarcinWarszawaspółka cywilna
231Kwiatkowska Dorota, Famurat KrystianWarszawaspółka cywilna
232Kwiecień Marzanna, Żołnierzak MartaWarszawaspółka cywilna
233Lechowicz JoannaWarszawa
234Leonarski ArturWarszawa
235Leszczyńska Aneta Joanna, Arendt MagdalenaWarszawaspółka partnerska
236Leszczyński JerzyWarszawa
237Lewandowski WładysławWarszawa
238Lewczuk JoannaWarszawa
239Lewczuk Justyna, Klentak-Smyk JoannaWarszawaspółka cywilna
240Liberek MarlenaWarszawa
241Lidner-Magdziak Justyna, Rystwej-Markiewicz BarbaraWarszawaspółka cywilna
242Lijka KatarzynaWarszawa
243Lorenc Michał RyszardWarszawa
244Lubieńska Anna, Figurska MartaWarszawaspółka cywilna
245Lumperta WaldemarWarszawa
246Łabuszewska Agnieszka, Rak-Wrońska KarolinaWarszawaspółka cywilna
247Łaski Krzysztof, Deczkowska Joanna, Dolega Sylwia, Łaski PiotrWarszawaspółka cywilna
248Łęczycka Katarzyna, Lipińska Żywią, Dzierba MagdalenaWarszawaspółka cywilna
249Łukaszewicz BarbaraWarszawa
250Łukaszewicz MichałWarszawa
251Maciejko PiotrWarszawa
252Mackiewicz Ewelina, Wypierowska MagdalenaWarszawaspółka cywilna
253Madziar-lzdebska ViolettaWarszawa
254Majchrzak AnnaWarszawa
255Majchrzak Marek, Pieper TomaszWarszawaspółka cywilna
256Majchrzak-Samsel Wioleta, Szady-Traczyk SylwiaWarszawaspółka cywilna
257Majorowicz Irena, Majorowicz-Umińska MałgorzataWarszawaspółka cywilna
258Makowski Maciej, Wilk Łukasz, Wróblewski RobertWarszawaspółka cywilna
259Malinowska AnnaWarszawa
260Maniszewska-Ejsmont JoannaWarszawa
261Markuszewski TomaszWarszawa
262Marmaj JanuszWarszawa
263Marszałek Anna MariaWarszawa
264Mataniak GrzegorzWarszawa
265Matla-Pietrzak Anna, Nyczak-Kulikowska MonikaWarszawaspółka partnerska
266Matusiak Paweł, Zaleska-Matusiak KlaudiaWarszawaspółka cywilna
267Matusiewicz KarolinaWarszawa
268Matysiak Piotr MaksymilianWarszawa
269Mazek Klaudia, Pełny-Góralczyk NataliaWarszawaspółka cywilna
270Mieloch IwonaWarszawa
271Mierzejewska IzabelaWarszawa
272Mierzwa Marcin, Biernacki KrzysztofWarszawaspółka cywilna
273Międzybrodzka EdytaWarszawa
274Miklas Izabela, Gorycka MagdalenaWarszawaspółka cywilna
275Milczarek-Hyla AnnaWarszawa
276Miszczuk ŁukaszWarszawa
277Mydlak MateuszWarszawa
278Nalewajek Jacek, Matiakowska Maja, Szczepańska AnnaWarszawaspółka cywilna
279Nałęcz Kinga Anna, Watrakiewicz Marek, Łuszczak BartoszWarszawaspółka partnerska
280Namielski SławomirWarszawa
281Nestorowicz DanielWarszawa
282Niedziela Jolanta Monika, Karczewska-Woźnica MagdalenaWarszawaspółka cywilna
283Niemirska Edyta, Redlicka-Skupińska AgataWarszawaspółka cywilna
284Niewczas-Zajączkowska AlinaWarszawa
285Niewińska Joanna, Przybysiak AgnieszkaWarszawaspółka cywilna
286Nowakowska-Drapała Joanna, Nowicka MałgorzataWarszawaspółka cywilna
287Nowosielska MałgorzataWarszawa
288Nurkowski Krzysztof, Dąbrowa PawełWarszawaspółka cywilna
289Nurzyńska ElżbietaWarszawa
290Oczkuś-Simon UrszulaWarszawa
291Ogonek SławomirWarszawa
292Ogrodzińska-Zalewska MariaWarszawa
293Okołotowicz IwonaWarszawa
294Olbryt RafałWarszawa
295Olszewski JerzyWarszawa
296Pacuła-Ziemińska MagdalenaWarszawa
297Paluch AdamWarszawa
298Pałgan-Paszka MałgorzataWarszawa
299Pawyza Katarzyna, Dobromilska DianaWarszawaspółka cywilna
300Pełczyński PiotrWarszawa
301Piekarczyk-Studzińska Martyna, Grześkowiak MartynaWarszawaspółka cywilna
302Pietkiewicz-Murawska Karolina, Szymańska MagdalenaWarszawaspółka cywilna
303Pilecka-Błaszczak MartaWarszawa
304Płaska Marek, Warchoł Elżbieta, Warchoł ZbigniewWarszawaspółka cywilna
305Podleś PiotrWarszawa
306Polański Jacek, Zielińska AgnieszkaWarszawaspółka cywilna
307Proniewicz MagdalenaWarszawa
308Pronobis-Prońska DorotaWarszawa
309Prus-Głowacka Hanna, Wypych WojciechWarszawaspółka cywilna
310Pruszczyńska Marta JózefinaWarszawa
311Prykiel-Górecka IzabelaWarszawa
312Przybyła Andrzej, Mikita Elżbieta, Przybyła JanWarszawaspółka cywilna
313Przybysz Piotr, Arasim KamilWarszawaspółka cywilna
314Ptasińska BeataWarszawa
315Puszkarska Agnieszka, Wawszczyk-Raczyńska OlgaWarszawaspółka cywilna
316Radlińska MarzenaWarszawa
317Rajca Mateusz AntoniWarszawa
318Rewerska AgnieszkaWarszawa
319Rogala GrzegorzWarszawa
320Rosman Małgorzata, Wojewoda WandaWarszawa
321Różycka Kamila, Szelińska MartaWarszawaspółka cywilna
322Rudnicki Janusz Marek, Sielski RobertWarszawaspółka cywilna
323Rudziński MarekWarszawa
324Rutowicz AnnaWarszawa
325Rzeszotek MagdalenaWarszawa
326Rześna-Barylska Elżbieta, Barylska AleksandraWarszawaspółka cywilna
327Sawicki PawełWarszawa
328Sądel-Bendkowska Ilona, Perczyńska AgataWarszawaspółka partnerska
329Sędzik Dorota, Kubiak-Krynke OlgaWarszawaspółka cywilna
330Siadak Malwina, Wziątek DorotaWarszawaspółka cywilna
331Siciński PiotrWarszawa
332Sikora Marta, Krawczyk SławomirWarszawaspółka cywilna
333Skup RafałWarszawa
334Ślęzak Aneta, Zegarowicz AnnaWarszawaspółka cywilna
335Słomkowska MagdalenaWarszawa
336Smardzewska-Dejak OlgaWarszawa
337Smolińska Joanna, Nurzyński DariuszWarszawaspółka cywilna
338Smolińska KamilaWarszawa
339Socha GrażynaWarszawa
340Soczyński Mariusz, Perycz HubertWarszawaspółka cywilna
341Sojka TadeuszWarszawa
342Soroka Piotr, Kędzierska Monika, Skoworodko Piotr, Soroka IgorWarszawaspółka cywilna
343Soroko-Borska IzabellaWarszawa
344Soroko Krystian, Patynowski RafałWarszawaspółka cywilna
345Sota Anna, Rokos EwaWarszawaspółka cywilna
346Statkiewicz-Wysocka UrszulaWarszawa
347Stefańska AgnieszkaWarszawa
348Stempień-Jachowicz Milena, Orczyk AnetaWarszawaspółka cywilna
349Stybel AgnieszkaWarszawa
350Suchta AdamWarszawa
351Sutowski RobertWarszawa
352Szabrańska-Milcarz AldonaWarszawa
353Szadkowski ArturWarszawa
354Szczepaniak PiotrWarszawa
355Szczepański KrzysztofWarszawa
356Szkutnik AnetaWarszawa
357Szulc AnnaWarszawa
358Szumańska Joanna Marta, Strus-Siodłowska MonikaWarszawaspółka cywilna
359Szymczak Jakub, Jakubiak Miron, Nowak Katarzyna, Konończuk Patrycja, Zubala JoannaWarszawaspółka cywilna
360Szymczak Katarzyna, Szymczak DominikWarszawaspółka cywilna
361Ślizak Joanna, Najdowska KlaudiaWarszawaspółka partnerska
362Taras AgnieszkaWarszawa
363Teryks TomaszWarszawa
364Tokarczyk RomanWarszawa
365Tollik MichałWarszawa
366Tomala PatrycjaWarszawa
367Tomicka MartaWarszawa
368Towarek Katarzyna, Kotuszewski TomaszWarszawaspółka partnerska
369Turkot BeataWarszawa
370Tuzinek KrzysztofWarszawa
371Tyczyńska-Grzeszyk Dorota, Krupińska IwonaWarszawaspółka cywilna
372Tyndzik EwaWarszawa
373Ułanowska MagdalenaWarszawa
374Umecka Iwona, Perkowski KrystianWarszawaspółka cywilna
375Wachowska-Giers Ewelina, Wachowska-Popielarczyk HannaWarszawaspółka cywilna
376Wadowski JózefWarszawa
377Walenda Bartosz, Piotrowski DominikWarszawaspółka cywilna
378Walentynowicz Marta, Filipek Joanna, Szmagalska EwaWarszawaspółka cywilna
379Walewska GabrielaWarszawa
380Wasiak MaciejWarszawa
381Wasilewska-Kloc GrażynaWarszawa
382Waszkiewicz BeataWarszawa
383Wąsowska Patrycja, Szyrma KarolWarszawaspółka cywilna
384Wierzchowski WitoldWarszawa
385Wierzchucki DariuszWarszawa
386Więch Mirosław, Prokopiuk WiesławaWarszawaspółka cywilna
387Wiliński MaciejWarszawa
388Winiczenko Ewa, Sułek AnetaWarszawaspółka cywilna
389Wiśniewski BartłomiejWarszawa
390Witczak AnnaWarszawa
391Witkowska BeataWarszawa
392Witkowska MagdalenaWarszawa
393Wojciechowski TomaszWarszawa
394Wojewódzka LidiaWarszawa
395Wolf KarolinaWarszawa
396Wolski AndrzejWarszawa
397Wójcik PiotrWarszawa
398Wróblewska Barbara, Starzyk-Wojnar Iwona, Wróblewski BartłomiejWarszawaspółka cywilna
399Wrzochalska-Zaręba Joanna, Filochowska WładysławaWarszawaspółka cywilna
400Wyrzykowska MarzennaWarszawa
401Zabielska Marta, Czajka PawełWarszawaspółka cywilna
402Zabielski Leszek, Zabielska JoannaWarszawaspółka partnerska
403Zacharzewska Jadwiga, Niżyńska AnnaWarszawaspółka cywilna
404Zakrzewski LechWarszawa
405Zalewska-Fowler AgnieszkaWarszawa
406Zapart Aleksandra, Błaszczak Anna, Białecki MariuszWarszawaspółka cywilna
407Zarzycki ArkadiuszWarszawa
408Zawisza Agnieszka, Skurowski MarcinWarszawaspółka partnerska
409Zbrzeżna-Cąkała Hanna, Kalińska KamilaWarszawaspółka cywilna
410Zieleniewski WojciechWarszawa
411Zielińska IlonaWarszawa
412Zieliński Marek, Sałajczyk DariuszWarszawaspółka cywilna
413Ziemiańczyk PawełWarszawa
414Zięba SebastianWarszawa
415Ziółkowska AnnaWarszawa
416Żabicka BeataWarszawa
417Żuława WojciechWarszawa
418Janik Katarzyna, Major PiotrWołominspółka cywilna
419Kroczek Anna, Wolska-Fesołowicz Monika AgnieszkaWołominspółka cywilna
420Nowicka MałgorzataWołomin
421Przybysz DawidWołomin
422Jaźwińska-Kurowicka AnnaZąbki
423Kroczek ZbigniewZąbki
424Dziedzic Anna MariaZielonka
XIOkręg Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
1Szumowska Anna, Słoniowska EwaBielany Wrocławskiespółka cywilna
2Kleszczyńska-Narożna MagdalenaBielawa
3Jaskólska ŁucjaBogatynia
4Brzostowska Iwona ZofiaBolesławiec
5Łukaszuk AgnieszkaBolesławiec
6Paciejewski ŁukaszBolesławiec
7Ralko-Pałka JolantaBolesławiec
8Węgrzyn AgataBolesławiec
9Frajd IwonaBrzeg
10Klukacz DanutaBrzeg
11Pryjda IzabelaBrzeg
12Rudnicka EwaBrzeg
13Winiarska Barbara EwaBrzeg
14Stefańczak SylwiaBrzeg Dolny
15Matusz MałgorzataBystrzyca Kłodzka
16Wilowska Elżbieta AnnaChojnów
17Barycka LidiaDzierżoniów
18Gajek Wioletta UrszulaDzierżoniów
19Jaróg WaldemarDzierżoniów
20Pękała ZofiaDzierżoniów
21Butrowska EdytaGłogów
22Jędrzejewska BarbaraGłogów
23Kolińska-Klonowska AleksandraGłogów
24Sobczak Jerzy ZdzisławGłogów
25Rajewicz Anna, Gabrysz JakubGłogówspółka cywilna
26Tomaszewski MichałGłogów
27Glombik-Mazur EwaGłogówek
28Kufalska-Gruyaert MałgorzataGłubczyce
29Michniewicz LucynaGłubczyce
30Roszak BożenaGłuchołazy
31Weleda IreneuszGóra
32Kobyliński LeszekGrodków
33Kasińska Alicja, Kasińska NataliaJaworspółka partnerska
34Kuriata PawełJelcz-Laskowice
35Błaszczyk-Stąpór KarolinaJelenia Góra
36Dworak Maria BogusławaJelenia Góra
37Garbaczów DanutaJelenia Góra
38Janas BożenaJelenia Góra
39Klukowska Małgorzata, Głowińska-Zawadzka MagdalenaJelenia Góraspółka partnerska
40Kowal PrzemysławJelenia Góra
41Malinowski Piotr, Malinowska EdytaJelenia Góraspółka cywilna
42Surma Ewa JadwigaJelenia Góra
43Szociński PrzemysławJelenia Góra
44Wielento AnnaJelenia Góra
45Zabłotna Agnieszka, Konkol IrminaJelenia Góraspółka cywilna
46Barciś IreneuszKamienna Góra
47Kopia-Kawka BeataKamienna Góra
48Mikulewicz RenataKąty Wrocławskie
49Słotwiński ŁukaszKąty Wrocławskie
50Borzym ŁukaszKędzierzyn-Koźle
51Duszewski DamianKędzierzyn-Koźle
52Felcenloben AleksandraKędzierzyn-Koźle
53Miszkiewicz-Kula Agata, Paprocka MarzannaKędzierzyn-Koźlespółka cywilna
54Sachta-Grosz IrenaKluczbork
55Sokołowski AdamKluczbork
56Szydło EwaKluczbork
57Klimaszewska EwaKłodzko
58Kwiatkowska KatarzynaKłodzko
59Makarska UrszulaKłodzko
60Rutkowska PatrycjaKłodzko
61Smalec SylwiaKłodzko
62Szczęsny AndrzejKłodzko
63Gawlica JustynaKrapkowice
64Respondek AleksandraKrapkowice
65Sotor BarbaraKrapkowice
66Tylka Iwona MariaKrapkowice
67Dolała PiotrLegnica
68Głowski PrzemysławLegnica
69Kałas MartaLegnica
70Kędzierski MariuszLegnica
71Nowicka-Śliwa EdytaLegnica
72Rączkowska Anna, Rączkowska-Martyn ElżbietaLegnicaspółka cywilna
73Środek-Tesarska AgnieszkaLegnica
74Traut EwaLegnica
75Wołyniec Teresa ElżbietaLegnica
76Wyparł MarekLegnica
77Danel DorotaLubań
78Granowski JerzyLubań
79Drozd JoannaLubin
80Mazur ReginaLubin
81Niespodziewany MałgorzataLubin
82Rudnik KatarzynaLubin
83Stępniak Olaf, Stępniak RadosławLubinspółka cywilna
84Wysocka MałgorzataLubin
85Danel RyszardLwówek Śląski
86Nazarkiewicz JolantaLwówek Śląski
87Wąsik Barbara, Wąsik BartoszMiliczspółka cywilna
88Żyła PrzemysławMilicz
89Łuczków Gabriela MariaNamysłów
90Wróbel-Terlecka AgnieszkaNamysłów
91Adaszyńska KatarzynaNiemodlin
92Baran GrzegorzNowa Ruda
93Włodek PiotrNowa Ruda
94Horodyska GrażynaNysa
95Karwowski WinicjuszNysa
96Klauzińska Jolanta TeodozjaNysa
97Sandomierski DariuszNysa
98Sandomierski KrzysztofNysa
99Żemła AgnieszkaNysa
100Łuczyński PrzemysławOborniki Śląskie
101Jończyk KrzysztofOlesno
102Jończyk-Maniura MartaOlesno
103Miśko-Sokołowska JadwigaOlesno
104Paprocki Antoni RyszardOlesno
105Grodzicka MagdalenaOleśnica
106Łoboda Agnieszka DorotaOleśnica
107Robaszyński MateuszOleśnica
108Sarecki MichałOleśnicaspółka cywilna
109Sobkowiak MałgorzataOleśnica
110Halarewicz RafałOława
111Kiełbowicz Barbara, Zagrobelny ŁukaszOławaspółka cywilna
112Pilarek Katarzyna, Tracz KatarzynaOławaspółka cywilna
113Sączawa RenataOława
114Śliwa BeataOława
115Bojko AdamOpole
116Bryła MarcinOpole
117Bukowińska Agnieszka, Małopolska EsteraOpolespółka partnerska
118Gębala GrzegorzOpole
119Konopnicka-Pęk Małgorzata, Konopnicka-Pęk AnnaOpolespółka cywilna
120Kuzebska DorotaOpole
121Myga Wojciech, Frąszczak IgorOpolespółka partnerska
122Niedużak AnnaOpole
123Palej Renata, Ostrowska KatarzynaOpolespółka partnerska
124Płaszewska-Piekarczyk IgaOpole
125Sicińska-Kamińska AgnieszkaOpole
126Świętek EwaOpole
127Trofimuk TomaszOpole
128Trusz DanutaOpole
129Krasińska MonikaOzimek
130Marciniak-Morgut GrażynaPolkowice
131Rakowski PiotrPolkowice
132Braniewski MaciejPrudnik
133Felcenloben MariaPrudnik
134Ligęza StanisławPrudnik
135Burkowska-Zubrzycka BeataStrzegom
136Więckowski KamilStrzegom
137Przybytek Aneta, Zabielska Barbara Elżbieta, Zabielski IgorStrzelce Opolskiespółka cywilna
138Paluszek Małgorzata BronisławaStrzelin
139Stączek Paweł MarekStrzelin
140Lulko Jolanta, Mierzwa AgnieszkaSycówspółka cywilna
141Cichowicz EwaŚroda Śląska
142Nowak JustynaŚroda Śląska
143Bartela Radosław, Łagoda SylwiaŚwidnicaspółka cywilna
144Duduś WładysławŚwidnica
145Lula-Myszewska MałgorzataŚwidnica
146Mrugała BartoszŚwidnica
147Nowocień MichałŚwidnica
148Wicher KatarzynaŚwidnica
149Wójcikiewicz Winicjusz Marek, Szczucka Marta, Wóicikiewicz-Sawa AqataŚwidnicaspółka cywilna
150Rybak PawełŚwiebodzice
151Belka DorotaTrzebnica
152Malec Aleksandra, Hawranek MaciejTrzebnicaspółka cywilna
153Welcer Anna Julia, Kilian AnnaTrzebnicaspółka cywilna
154Demska-Gnat MariaWałbrzych
155Firlej RafałWałbrzych
156Kotkowska MagdalenaWałbrzych
157Łagoda Bożena AgataWałbrzych
158Mikołajczyk-Dziuba OlgaWałbrzych
159Relich AnnaWałbrzych
160Roczniak ŁukaszWałbrzych
161Sobczak JanuszWałbrzych
162Szerer AnnaWałbrzych
163Szerer MaciejWałbrzych
164Grodzicki TadeuszWołów
165Matuszewska AgnieszkaWołów
166Bakalska-Sochaj PrzemysławaWrocław
167Bańkosz-Ruśkowska MałgorzataWrocław
168Baranowska-Seweryn Beata, Rajewicz Bartosz,

Kamiński Wojciech Jacek, Staszowska Monika, Zembala Małαorzata

Wrocławspółka partnerska
169Barczuk Monika, Łacna IwonaWrocławspółka cywilna
170Biliński AdamWrocław
171Boć-Mazur WisławaWrocław
172Borzemska-Wiliczkiewicz Anna, Muszyńska MałgorzataWrocławspółka cywilna
173Borzemski Lech, Borzemski Romuald, Szymczyk-Grabińska HelenaWrocławspółka cywilna
174Bronsztejn Robert, Masternak BartoszWrocławspółka cywilna
175Chmielewski PiotrWrocław
176Chrząstowska-Cygańczyk AnnaWrocław
177Citowicz RafałWrocław
178Czyniewski WojciechWrocław
179Dembowska-Król KatarzynaWrocław
180Derkowska KatarzynaWrocław
181Drechny-Dolińska Karolina, Gołuchowska EdytaWrocławspółka cywilna
182Duduś KatarzynaWrocław
183Fesz-Grubiak DanutaWrocław
184Fujak IgaWrocław
185Gandża PawełWrocław
186Ganicz ArturWrocław
187Gardy MałgorzataWrocław
188Garus Piotr, Godorowski PawełWrocławspółka cywilna
189Giedrojć BarbaraWrocław
190Gniewek Beata, Gawron-Jedlikowska JoannaWrocławspółka cywilna
191Gniewek Urszula, Kanas AleksandraWrocławspółka cywilna
192Gomułkiewicz-Krzywulicz IwonaWrocław
193Grosz NataliaWrocław
194Gryboś Waldemar, Ogielski JózefWrocławspółka cywilna
195Habaj KarolinaWrocław
196Jakszycka Marta, Mitelska PatrycjaWrocławspółka cywilna
197Janowska BeataWrocław
198Jędrzejwska AnnaWrocław
199Kaczorowska LilianaWrocław
200Kamińska Kamila, Romanowicz Agata, Kalinowski TomaszWrocławspółka cywilna
201Karpińska Karolina, Sołtys AngelikaWrocławspółka partnerska
202Karwacka-Siarka BeataWrocław
203Kawecka-Pysz JoannaWrocław
204Kogut Olga, Kaliniak-Frąckowiak PaulinaWrocławspółka cywilna
205Kornaś MałgorzataWrocław
206Korta-Szarek AnnaWrocław
207Krukowska SimonaWrocław
208Krześ MarcinWrocław
209Kubal PawełWrocław
210Kujawska MagdalenaWrocław
211Legięć Krzysztof, Golińczak AgataWrocławspółka cywilna
212Lenart Małgorzata, Roczniak IlonaWrocławspółka cywilna
213Leśniak MarekWrocław
214Lipska-Schydlo MałgorzataWrocław
215Łuszczak JadwigaWrocław
216Łyszczak Natalia, Pikuła-Szuba AnnaWrocławspółka cywilna
217Małczak IwonaWrocław
218Manikowska KamilaWrocław
219Marszał MaciejWrocław
220Marszałkowicz EwaWrocław
221Marszałkowska SylwiaWrocław
222Muc Mariusz Artur, Mizia-Muc BeataWrocławspółka cywilna
223Niedźwiedź ZuzannaWrocław
224Nowak Wojciech AndrzejWrocław
225Nowińska BożenaWrocław
226Nowosad PiotrWrocław
227Obrocka-Walus KatarzynaWrocław
228Ołpińska JolantaWrocław
229Orlewski MarcinWrocław
230Orłowska-Dudek KingaWrocław
231Osipacz ElżbietaWrocław
232Pasińska-Kassaraba PatrycjaWrocław
233Pauter Piotr PawełWrocław
234Pauter RadosławWrocław
235Popłonyk-Skrzypczak Marta, Szlęk IlonaWrocławspółka cywilna
236Poswa AnnaWrocław
237Prus-Wójcik JoannaWrocław
238Pudło-Rokita MagdalenaWrocław
239Radojewska Elżbieta, Żuchowska MagdalenaWrocławspółka cywilna
240Richter-Witosza Agnieszka, Sterc DominikWrocławspółka cywilna
241Rogowska JulitaWrocław
242Rohan-Krej MariaWrocław
243Rompalski MateuszWrocław
244Rozdolska BeataWrocław
245Sidorowicz Małgorzata, Tutka MarcinWrocławspółka cywilna
246Siewiera KamilaWrocław
247Skupień JacekWrocław
248Sobków-Kielar AnnaWrocław
249Sokołowska-Pabjan BenitaWrocław
250Sterc CecyliaWrocław
251Strzelczyk HannaWrocław
252Sułowicz JoannaWrocław
253Swędrowska Katarzyna, Kogut AgnieszkaWrocławspółka cywilna
254Szafrańska Marta, Szafrański Sebastian, Bem AnnaWrocławspółka partnerska
255Szczęsny ŁukaszWrocław
256Szyszko MałgorzataWrocław
257Tarkowski Jan Andrzej, Tarkowski WitWrocławspółka partnerska
258Teśluk-Sowa BeataWrocław
259Tkaczyński Andrzej, Tkaczyński AdamWrocławspółka cywilna
260Tyc Agata, Jastrzębska-Kurdziel JulitaWrocławspółka cywilna
261Warczak-Mańdziak Karolina, Janicka KatarzynaWrocławspółka partnerska
262Wojciechowski RafałWrocław
263Wojtylak GrzegorzWrocław
264Wysogląd Maciej KrzysztofWrocław
265Zaporowska JaninaWrocław
266Zawadzka OlgaWrocław
267Żółtogórska EwelinaWrocław
268Grzela JoannaZąbkowice Śląskie
269Mrozińska JustynaZąbkowice Śląskie
270Kamecka Marta MałgorzataZgorzelec
271Kołodziej KamilaZgorzelec
272Marciniak MałgorzataZgorzelec
273Turkiewicz Grażyna StanisławaZgorzelec
274Fabiś Dorota, Tarnogórska ElżbietaZłotoryjaspółka cywilna