Monitor Polski

M.P.2017.112

| Akt utracił moc
Wersja od: 31 stycznia 2017 r.

OBWIESZCZENIE
MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI
z dnia 24 stycznia 2017 r.
w sprawie ogłoszenia wykazu zarejestrowanych kancelarii notarialnych

Na podstawie art. 9 § 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie (Dz. U. z 2016 r. poz. 1796, 1948, 2175 i 2261) ogłasza się wykaz zarejestrowanych kancelarii notarialnych, stanowiący załącznik do obwieszczenia. Wykaz obejmuje kancelarie notarialne zarejestrowane według stanu na dzień 31 grudnia 2016 r.

ZAŁĄCZNIK

WYKAZ ZAREJESTROWANYCH KANCELARII NOTARIALNYCH

(według stanu na dzień 31 grudnia 2016 r.)

Lp.Notariusz (nazwisko i imię)Siedziba kancelariiKancelaria prowadzona

na zasadach spółki

1234
IOkręg Sądu Apelacyjnego w Białymstoku
1Filipczuk LucynaAugustów
2Kisiel JolantaAugustów
3Płońska KrystynaAugustów
4Czerwonka Alicja, Mikłaszewicz-Reszko MonikaBarczewospółka cywilna
5Gieglis JustynaBartoszyce
6Krawczyk KrystynaBartoszyce
7Leszkiewicz HalinaBartoszyce
8Andrychowski DariuszBiałystok
9Biadała AdrianBiałystok
10Boćkowska Aniela JadwigaBiałystok
11Boćkowska ElżbietaBiałystok
12Brodzińska Aleksandra, Bruszewska UrszulaBiałystokspółka cywilna
13Czerwińska EwaBiałystok
14Dąbrowski Janusz Roman, Dąbrowska JustynaBiałystokspółka cywilna
15Domanowska-Cybulska GrażynaBiałystok
16Fedorowicz PawełBiałystok
17Janczuk GrzegorzBiałystok
18Krassowska MariaBiałystok
19Lachowicz EwaBiałystok
20Lussa Elżbieta Janina, Lussa Piotr SebastianBiałystokspółka cywilna
21Łapińska AnnaBiałystok
22Łaska DanutaBiałystok
23Łupiński Andrzej JanuszBiałystok
24Makarewicz ElżbietaBiałystok
25Malinowska-Wienconek Bożena TeresaBiałystok
26Michalska-Dziemidowicz AgnieszkaBiałystok
27Miecznik BogusławaBiałystok
28Mieszkowska Lidia WładysławaBiałystok
29Mikucka KamilaBiałystok
30Miron-Dębowska AgnieszkaBiałystok
31Mojsa EwaBiałystok
32Motal-Brzosko Magdalena, Siwicka-Bejtman MajaBiałystokspółka cywilna
33Motal-Filipczuk BarbaraBiałystok
34Nicałek Janusz JacekBiałystok
35Niemotko PiotrBiałystok
36Nieścierowicz JoannaBiałystok
37Orzel MałgorzataBiałystok
38Orzel Tomasz, Orzel MagdalenaBiałystokspółka cywilna
39Piotrowska HannaBiałystok
40Popow IgorBiałystok
41Romatowska Maria DariaBiałystok
42Seweryn MartaBiałystok
43Sieklucka Halina ElżbietaBiałystok
44Sikorska AlinaBiałystok
45Surowiec AnatolBiałystok
46Szymańska AdelajdaBiałystok
47Zdanowicz DariuszBiałystok
48Zdasiuk JarosławBiałystok
49Zimnoch MaciejBiałystok
50Walędziak MałgorzataBielsk Podlaski
51Wienconek Marek RomanBielsk Podlaski
52Zimnoch Waldemar PiotrBielsk Podlaski
53Wojtuń Mirosława, Zduniak RomanBiskupiecspółka cywilna
54Syrewicz-Kozłowska Iwona CzesławaDobre Miasto
55Brzuzy WładysławEłk
56Gorlo AnnaEłk
57Głodź-Tylutka Małgorzata, Sikorska-Kulesza KrystynaEłkspółka cywilna
58Jaworska ElżbietaEłk
59Karny Edward JózefEłk
60Brunke-Paluch JoannaGiżycko
61Buko RenataGiżycko
62Mrozinkiewicz Bożenna MariaGiżycko
63Tomaszewska-Czerwonka Józefa MariaGiżycko
64Antonik Janusz PawełGołdap
65Ostrowska Zofia IrenaGołdap
66Arasimowicz RenaldGrajewo
67Kruszyński Jerzy, Prystupiuk KatarzynaGrajewospółka cywilna
68Klimiuk BohdanHajnówka
69Wasiluk MarekHajnówka
70Duczmalewska Beata TamaraKętrzyn
71Kamińska Regina HalinaKętrzyn
72Krasucka-Wnorowska MonikaKętrzyn
73Marek-Święszkowska IzabelaKolno
74Szmigiel EwelinaKolno
75Tertel Zyta LubomiłaKolno
76Koprowska AnnaLidzbark Warmiński
77Molewska AdriannaLidzbark Warmiński
78Dadura MałgorzataŁapy
79Warakomska Wiesława MariaŁapy
80Dmochowska AnnaŁomża
81Pełny BarbaraŁomża
82Poreda TomaszŁomża
83Reczek RobertŁomża
84Talkowska JuliaŁomża
85Walewska EmiliaŁomża
86Wójcicka Wiesława BożenaŁomża
87Budna Aneta, Bukowski ZbigniewMaków Mazowieckispółka cywilna
88Tarnowski KrzysztofMaków Mazowiecki
89Mroczko BarbaraMońki
90Śledź KamilMońki
91Bedra PiotrMrągowo
92Lachowicz Mariola EwaMrągowo
93Sosnowska Jadwiga, Sosnowska-Nurczyk Anna, Sosnowski TomaszMrągowospółka cywilna
94Jarmołowicz-Zaremba GrażynaNasielsk
95Raduszewska Danuta WiesławaNidzica
96Zalewska IlonaNidzica
97Gryczko ArturOlecko
98Sawicki MarekOlecko
99Andrzejewska OlgaOlsztyn
100Bieranowski AdamOlsztyn
101Brewka ElżbietaOlsztyn
102Brzostowska JoannaOlsztyn
103Karwowska-Magierska BeataOlsztyn
104Kozłowska JoannaOlsztyn
105Krzysztoń AndrzejOlsztyn
106Machłajewska BogumiłaOlsztyn
107Malak Ewa AnnaOlsztyn
108Milewski MichałOlsztyn
109Piotrowski Bolesław PiotrOlsztyn
110Proć ElżbietaOlsztyn
111Roszko Beata KatarzynaOlsztyn
112Sabatowska-Wilicka AgnieszkaOlsztyn
113Smólska Maria ZofiaOlsztyn
114Stadnicki TomaszOlsztyn
115Szewirska KrystynaOlsztyn
116Ślusarczyk IrenaOlsztyn
117Urniaż Anna MariaOlsztyn
118Wąsowicz PaulinaOlsztyn
119Władysławski ZbigniewOlsztyn
120Wosik-Paziewska MałgorzataOlsztyn
121Wróblewski MaciejOlsztyn
122Zając Anna, Zając Jacek JerzyOlsztynspółka cywilna
123Zakrzewska IzabelaOlsztyn
124Zaroń AnnaOlsztyn
125Ziółkowska Teresa GrażynaOlsztynek
126Tymosiewicz JerzyOrneta
127Chojnowska Ewa, Chojnowski ŁukaszOstrołękaspółka cywilna
128Napiórkowska HannaOstrołęka
129Nejman DanutaOstrołęka
130Pajka-Dąbrowska AgnieszkaOstrołęka
131Prytulak Irena, Prytulak MichałOstrołękaspółka cywilna
132Szymańska-Pałka BarbaraOstrołęka
133Załuska KrystynaOstrołęka
134Żebrowska GrażynaOstrołęka
135Grabowska Dorota, Krupa RadosławOstrów Mazowieckaspółka cywilna
136Osiadacz JacekOstrów Mazowiecka
137Rzodkiewicz-Książek AldonaOstrów Mazowiecka
138Alicka-Truszkowska KatarzynaPisz
139Gałka Agata KatarzynaPisz
140Salkowska JaninaPisz
141Tertel Krzysztof SławomirPisz
142Kołodziejska ArietaPrzasnysz
143Siemianowska MałgorzataPrzasnysz
144Trusiewicz Lubomir WaldemarPrzasnysz
145Kędzierska DanielaPułtusk
146Koniecek JolantaPułtusk
147Korytkowska PaulinaPułtusk
148Kupis TomaszPułtusk
149Agaciak Halina DorotaSejny
150Krot Anna MariaSiemiatycze
151Kulesza BarbaraSiemiatycze
152Drożdżewicz LeonardSokółka
153Halicki AndrzejSokółka
154Nelke AgnieszkaSokółka
155Sawoń-Zaniewska MagdalenaSokółka
156Bieńczyk BożennaSuwałki
157Cieślik HalinaSuwałki
158Front Barbara MariaSuwałki
159Lelusz Wiesław JózefSuwałki
160Urbanowicz WojciechSuwałki
161Drozd-Bączek AldonaSzczytno
162Herman MarcinSzczytno
163Kopiś AleksanderSzczytno
164Kuciński Edmund JanSzczytno
165Czaplicki Krzysztof Tadeusz, Czaplicka-Kilarska MałgorzataWęgorzewospółka cywilna
166Fedorowicz Mirosława AnnaWysokie Mazowieckie
167Markowska SylwiaWysokie Mazowieckie
168Płońska DanutaWysokie Mazowieckie
169Abramczyk TomaszWyszków
170Dąbrowska BożenaWyszków
171Liwska-Napiórkowska LidiaWyszków
172Najmoła DanutaWyszków
173Stańczak AnetaWyszków
174Godlewska JaninaZambrów
175Grzejszczyk-Glińska MarzannaZambrów
176Sijko Magdalena, Skibiński MarekZambrówspółka cywilna
177Zaniewski PawełZambrów
IIOkręg Sądu Apelacyjnego w Gdańsku
1Fabirkiewicz MateuszAleksandrów Kujawski
2Przybyłowski MirosławAleksandrów Kujawski
3Ślachciak DariaBiałe Błota
4Kozubel IgorBraniewo
5Wolecka MałgorzataBraniewo
6Jankowski WacławBrodnica
7Mleczko MaciejBrodnica
8Sarnowska Maria JolantaBrodnica
9Truścińska AleksandraBrodnica
10Arczykowski AdamBydgoszcz
11Barabasz Andrzej, Barabasz RafałBydgoszczspółka cywilna
12Bartkowiak-Dunaj AnnaBydgoszcz
13Bilińska BarbaraBydgoszcz
14Chojnowska Emilia, Weiss MateuszBydgoszczspółka cywilna
15Drozda Bogumiła, Smolarek BarbaraBydgoszczspółka cywilna
16Fabiańczyk-Szajgin DorotaBydgoszcz
17Gacek PaulinaBydgoszcz
18Gort KamilaBydgoszcz
19Gutmańska-Pawłowska MonikaBydgoszcz
20Górecki PiotrBydgoszcz
21Hernacka MagdalenaBydgoszcz
22Kazińska Katarzyna, Onoszkowicz-Jacyna BogusławaBydgoszczspółka cywilna
23Krysztofiak MichałBydgoszcz
24Lehmann AlicjaBydgoszcz
25Leszczyński KrzysztofBydgoszcz
26Lissewska Lucyna, Lissewski MarekBydgoszczspółka cywilna
27Mielcarek Maciej, Osławski WojciechBydgoszczspółka cywilna
28Milewska DagmaraBydgoszcz
29Moniuk JacekBydgoszcz
30Mrotek AnnaBydgoszcz
31Niesobski JarosławBydgoszcz
32Opara EwaBydgoszcz
33Paradowski MarcinBydgoszcz
34Przybył Jerzy, Rewers-Wyka KatarzynaBydgoszczspółka cywilna
35Ratajczak ViolettaBydgoszcz
36Sądej-Gil MagdalenaBydgoszcz
37Słomka AnnaBydgoszcz
38Wasilewski Rafał, Rakoca BartłomiejBydgoszczspółka partnerska
39Wandiuk DanutaBydgoszcz
40Warniełło-Kuśba WiesławaBydgoszcz
41Klimkiewicz KrystynaBytów
42Łagocki RyszardBytów
43Pęska JulitaChełmno
44Ruszkiewicz DariuszChełmno
45Gardziejewska-Kaniewska NataliaChełmża
46Armada JanuszChojnice
47Kołyszko Janusz, Szulc-Kołyszko JadwigaChojnicespółka cywilna
48Żakowska MałgorzataChojnice
49Matwiejczyk MagdalenaChwaszczyno
50Buczak PrzemysławCiechocinek
51Fierek JanuszCzersk
52Gbur AndrzejCzłuchów
53Paturej AlicjaCzłuchów
54Duda RyszardDziałdowo
55Flis GrzegorzDziałdowo
56Bando AlicjaElbląg
57Bober BożenaElbląg
58Brzozowska JoannaElbląg
59Drożdżał BożenaElbląg
60Frankowska JolantaElbląg
61Gajek AgnieszkaElbląg
62Krull MarekElbląg
63Malitka Barbara, Zbucki PawełElblągspółka cywilna
64Poniatowska MarzenaElbląg
65Rogowski TomaszElbląg
66Wroński AndrzejElbląg
67Aleksandrowicz KarolGdańsk
68Arcyman-Małkowska Agnieszka, Dębski MarcinGdańskspółka cywilna
69Bąkowska IzabellaGdańsk
70Białaszewska Agnieszka, Sowińska MonikaGdańskspółka cywilna
71Bielińska Anna, Świątkowska BeataGdańskspółka cywilna
72Binkowski Tomasz, Miller JoannaGdańskspółka cywilna
73Bukowska AleksandraGdańsk
74Car KarolinaGdańsk
75Chyliński AndrzejGdańsk
76Ciechanowski MichałGdańsk
77Ciszewski MaciejGdańsk
78Czerepak-Borowik BeataGdańsk
79Czugan AgnieszkaGdańsk
80Czyżewska MałgorzataGdańsk
81Dambek MariaGdańsk
82Działakiewicz-Posiła MałgorzataGdańsk
83Fal IzabelaGdańsk
84Frąckowska Aleksandra, Kulesza MirosławGdańskspółka cywilna
85Głodowska Zofia, Głodowski RyszardGdańskspółka cywilna
86Głódź AlicjaGdańsk
87Górecka ElżbietaGdańsk
88Górska RenataGdańsk
89Imach MałgorzataGdańsk
90Jankowska-Siwek Joanna, Siwek MaciejGdańskspółka cywilna
91Jurewicz-Szulc ElżbietaGdańsk
92Kapkowski RafałGdańsk
93Kondracki WojciechGdańsk
94Kradziecki KrzysztofGdańsk
95Kurlapska-Rawa OlgaGdańsk
96Kurzyńska-Kowalczyk MałgorzataGdańsk
97Langowski PiotrGdańsk
98Lis PiotrGdańsk
99Łukasiewicz PaulinaGdańsk
100Marek AnnaGdańsk
101Mędraś Bartosz Paweł, Szulc FilipGdańskspółka partnerska
102Mędraś JoannaGdańsk
103Miłkowska SylwiaGdańsk
104Mroczkowski MirosławGdańsk
105Nagórska-Protasiuk KatarzynaGdańsk
106Ogiegło WitoldGdańsk
107Ogonowska KatarzynaGdańsk
108Osypińska-Balcerzak EwaGdańsk
109Panc EwaGdańsk
110Paszkiewicz MariaGdańsk
111Paulus Paula, Maciejewska-Chomiuk EwaGdańskspółka cywilna
112Pietrasik CezaryGdańsk
113Prorok Piotr, Skłucki ArkadiuszGdańskspółka cywilna
114Reinhardt Aleksandra, Turzyńska-Karakiewicz AnnaGdańskspółka cywilna
115Robińska AleksandraGdańsk
116Rodziewicz KamilGdańsk
117Rudnicka AnnaGdańsk
118Rydzkowski MarcinGdańsk
119Sekściński JarosławGdańsk
120Skwarliński JanGdańsk
121Stolarczyk-Durka MagdalenaGdańsk
122Szerszeń JolantaGdańsk
123Wasak AdamGdańsk
124Wasowicz-Harendarczyk LucynaGdańsk
125Wierucka Marta, Formella PawełGdańskspółka cywilna
126Wojtowicz Grażyna, Kundo ZbigniewGdańskspółka cywilna
127Zaleska AnnaGdańsk
128Zaparty AgnieszkaGdańsk
129Adam KarolinaGdynia
130Bielińska Natalia, Jakubowska MagdalenaGdyniaspółka cywilna
131Bladowska AnnaGdynia
132Bocianowska JoannaGdynia
133Dermont AnnaGdynia
134Domaradzki MateuszGdynia
135Ewertowska DorotaGdynia
136Grzywaczewska DominikaGdynia
137Janisz MagdalenaGdynia
138Janowski Waldemar, Kawalec BeataGdyniaspółka cywilna
139Kierus-Tunowska PaulinaGdynia
140Kolbusz PrzemysławGdynia
141Koperska-Woźniak Ewa Katarzyna, Woźniak MaciejGdyniaspółka cywilna
142Korbańska DorotaGdynia
143Kurecki ŁukaszGdynia
144Kuźma-Ebel Iwona, Szyngiera BogumiłaGdyniaspółka cywilna
145Kuźmicka MałgorzataGdynia
146Kużelewska AnnaGdynia
147Maciąg Elżbieta, Gowkielewicz-Kotlarz Iwona, Linde BartłomiejGdyniaspółka cywilna
148Marchlewicz MaciejGdynia
149Marciniak AnnaGdynia
150Muszyńska AnnaGdynia
151Oleszczuk-Kowalska AgnieszkaGdynia
152Pawluć-Halecka JoannaGdynia
153Pietrzak PiotrGdynia
154Rydzkowska Wiesława, Kowalewski MaciejGdyniaspółka cywilna
155Ryłko PiotrGdynia
156Sokołowski RafałGdynia
157Solecka JoannaGdynia
158Szulc BłażejGdynia
159Tarasiuk AnnaGdynia
160Tomaszewska DorotaGdynia
161Warońska Hanna, Warońska MonikaGdyniaspółka cywilna
162Waroński JacekGdynia
163Wiśniewska Anna ElżbietaGdynia
164Borys AgataGolub-Dobrzyń
165Michalec AndrzejGolub-Dobrzyń
166Murowicki SławomirGolub-Dobrzyń
167Kosmania-Sadowska DorotaGrudziądz
168Kowalska KlaudiaGrudziądz
169Kucab-Politewicz AnnaGrudziądz
170Milan-Szymański TadeuszGrudziądz
171Różecka AgnieszkaGrudziądz
172Sokalski AndrzejGrudziądz
173Szymańczak-Wiśniewska MagdalenaGrudziądz
174Godlewska-Drewniak Marzena, Machaszewska JoannaIławaspółka cywilna
175Kozielska BożenaIława
176Skrzeczkowska KatarzynaIława
177Biernacki MarcinInowrocław
178Błażyński MateuszInowrocław
179Muchorowska-Chrostowska AgnieszkaInowrocław
180Nietresta AnnaInowrocław
181Puszczykowska Edwarda, Walińska AnnaInowrocławspółka cywilna
182Steppa MałgorzataInowrocław
183Śmiela MaciejInowrocław
184Chmiel WojciechKartuzy
185Kłonowska-Sztolcman GrażynaKartuzy
186Leszkowski RobertoKartuzy
187Fąs MagdalenaKoronowo
188Trzeciecka-Gąsiorek KatarzynaKosakowo
189Bogusz MarzenaKościerzyna
190Lizakowska BeataKościerzyna
191Magnus AgnieszkaKościerzyna
192Pepliński ZenonKościerzyna
193Wójcik-Bela MagdalenaKościerzyna
194Wnuczko MagdalenaKowale
195Kujawska-Gęsińska IzabelaKruszwica
196Cinkusz-Ciska KatarzynaKwidzyn
197Humenny-Żmieńko BarbaraKwidzyn
198Kozdroń Barbara, Springer AnnaKwidzynspółka cywilna
199Bartko MariuszLębork
200Ciszewska HalinaLębork
201Ciszewski AdamLębork
202Dębska-Miklińska Elżbieta, Mikliński JacekLęborkspółka partnerska
203Kąkolewska Cecylia, Brzozowski PiotrLipnospółka cywilna
204Kuskowski GrzegorzLipno
205Wasielewska AnnaLipno
206Kurszewski MaciejLubawa
207Giziński FilipLubicz Górny
208Madrak Lech, Madrak-Rogowska AnetaMalborkspółka cywilna
209Sargun AnnaMalbork
210Dobosz AdamMiastko
211Iwaszko MagdalenaMiastko
212Nauman AnnaMogilno
213Ostrowski MarekMogilno
214Gąsiewska WiolettaMorąg
215Kośmian MilenaMorąg
216Gruszczyński PiotrNakło nad Notecią
217Porzezińska MagdalenaNakło nad Notecią
218Kochalska AgnieszkaNowe Miasto Lubawskie
219Szulejewski RobertNowe Miasto Lubawskie
220Brzozowski PiotrNowy Dwór Gdański
221Szmelter-Budzyń Agnieszka, Kujawa MonikaNowy Dwór Gdańskispółka cywilna
222Huse-Strzelecka MałgorzataOsielsko
223Cegiełka JoannaOstróda
224Maciejewska Anita Magdalena, Buczkowska AgnieszkaOstródaspółka cywilna
225Malarska MariaOstróda
226Malarski DominikOstróda
227Sinkiewicz AgnieszkaOstróda
228Kubaszek BogdanPasłęk
229Klimuszko Joanna, Robaczewska KatarzynaPruszcz Gdańskispółka cywilna
230Kniażycka-Bobrowska Katarzyna, Bobrowski StanisławPruszcz Gdańskispółka cywilna
231Potocka KarolinaPruszcz Gdański
232Rozbicka-Czarnecka BeataPruszcz Gdański
233Staroszczuk AnnaPruszcz Gdański
234Bieliński ŁukaszPuck
235Kuśba Piotr, Necel BeataPuckspółka cywilna
236Weber TomaszPuck
237Pulczyńska AlicjaRadziejów
238Szwajdler JoannaRadziejów
239Dettlaff Karolina, Illes AgataRedaspółka cywilna
240Wierczyńska KarolinaReda
241Kocon DorotaRumia
242Rożyńska-Terman Katarzyna, Stodoła AleksandraRumiaspółka cywilna
243Wysocki Krzysztof, Wysocki MichałRumiaspółka cywilna
244Białobłocki MarekRypin
245Giżewski Aleksander, Giżewska KatarzynaRypinspółka cywilna
246Boenigk Marek Jan, Boenigk TomaszSępólno Krajeńskiespółka cywilna
247Sołyszko SylwiaSierakowice
248Tandek-Cieślik MagdalenaSierakowice
249Majchrzyk ElżbietaSolec Kujawski
250Dworczyński Paweł JanSłupsk
251Dzierżyńska-Zielonka EdytaSłupsk
252Grzeszak PiotrSłupsk
253Kędzierska PaulinaSłupsk
254Markiewicz Mirosław JózefSłupsk
255Milewski JerzySłupsk
256Połeć Bernadeta, Bunkowska Agnieszka, Chamier-Gliszczyńska AnnaSłupskspółka cywilna
257Rynkiewicz RadosławSłupsk
258Wojdygowska AnnaSłupsk
259Żmudzka-Mielnik AlicjaSłupsk
260Bećka AleksandraSopot
261Gilarska KatarzynaSopot
262Grajewska-Bartosz KatarzynaSopot
263Grochola Joanna, Wierzbicka EwelinaSopotspółka cywilna
264Pietrewicz Edyta AnnaSopot
265Pilarczyk Bartosz KarolSopot
266Szymanowska HannaSopot
267Wrona JacekSopot
268Ciechanowska Janina, Ciechanowski PrzemysławStarogard Gdańskispółka cywilna
269Gramatowska EdytaStarogard Gdański
270Romańska BożenaStarogard Gdański
271Witt-Mańkowska AnnaStarogard Gdański
272Mrozowska MagdalenaStraszyn
273Robakowska-Trzeciak Magdalena, Trzeciak-Kasiorkiewicz JoannaSzubinspółka cywilna
274Joppek FilipŚwiecie
275Kalczyńska-Pokora IwonaŚwiecie
276Rutkowska ElżbietaŚwiecie
277Szott PiotrŚwiecie
278Zarzecka MonikaŚwiecie
279Rzeszotarski CezarySztum
280Bolduan JolantaTczew
281Cejrowska JolantaTczew
282Guzik-Ruszkiewicz MagdalenaTczew
283Janicka BeataTczew
284Kleinschmidt MichałTczew
285Went JakubTczew
286Buszman KrystianToruń
287Chwiałkowski ŁukaszToruń
288Chyła MagdalenaToruń
289Cieślik PawełToruń
290Czeczko IrenaToruń
291Eska-Królikowska AgnieszkaToruń
292Gasin Izabela ArietaToruń
293Gawin BarbaraToruń
294Gabryszewska BeataToruń
295Kamińska-Gbur MarzennaToruń
296Kasperska MagdalenaToruń
297Kolasiński AdamToruń
298Krystek KrystynaToruń
299Liberadzka Iwona MariaToruń
300Malesza ZbigniewToruń
301Olszewski TomaszToruń
302Płotkowski KrzysztofToruń
303Radzińska AleksandraToruń
304Rakoczy MarlenaToruń
305Szczech JuliaToruń
306Szmańda-Czerkawska JoannaToruń
307Szyczewska MirosławaToruń
308Wesołowska EwaToruń
309Węgierska-Kozłowska KarolinaToruń
310Wróbel DanutaToruń
311Wrzecionkowska AgataToruń
312Rawicka-Hryniewska Elżbieta, Rawicki JakubTucholaspółka cywilna
313Słomińska EwaTuchola
314Zieliński JanUstka
315Marchewka AgnieszkaWąbrzeźno
316Wituchowski MichałWąbrzeźno
317Dudziak RobertWejherowo
318Kelpin Anna, Orlińska JoannaWejherowospółka cywilna
319Łojewska-Jednoralska AnnaWejherowo
320Mizak HenrykWejherowo
321Solecki LeszekWejherowo
322Cichoszewski PiotrWłocławek
323Fąfara JoannaWłocławek
324Gołębiewski WojciechWłocławek
325Kopacz AleksandraWłocławek
326Kuźnicki JarosławWłocławek
327Morawski Paweł, Walter IwonaWłocławekspółka cywilna
328Rybarczyk MartaWłocławek
329Smolarska AnnaWłocławek
330Wieczorek-Kulczycka AleksandraWłocławek
331Kołaczyńska NataliaŻnin
332Turek Leszek, Turek MichałŻninspółka cywilna
333Przybyłowska MartaŻukowo
IIIOkręg Sądu Apelacyjnego w Katowicach
1Ciastoń RenataBędzin
2Kapuścik WojciechBędzin
3Różycka Katarzyna, Różycki JacekBędzinspółka cywilna
4Szarek WiolettaBędzin
5Wieczorek MarekBędzin
6Bednarska AnnaBielsko-Biała
7Ciślak BeataBielsko-Biała
8Gołba-Dorak RozaliaBielsko-Biała
9Grochowicz JanBielsko-Biała
10Gworek Paweł, Karabinowicz-Kozłowska JowitaBielsko-Białaspółka cywilna
11Jakubiec RafałBielsko-Biała
12Janik TomaszBielsko-Biała
13Kaczmarczyk Agnieszka, Magda-Zielecka AnetaBielsko-Białaspółka cywilna
14Kensoń AnetaBielsko-Biała
15Kłaput WiesławBielsko-Biała
16Malarz-Wisłocka AlicjaBielsko-Biała
17Małachwiej OlgaBielsko-Biała
18Ruśkowski RyszardBielsko-Biała
19Rzadkowski Dariusz Wojciech, Stejskal JarosławBielsko-Białaspółka cywilna
20Szczygieł AdrianaBielsko-Biała
21Świerczek MariuszBielsko-Biała
22Więzik Dawid, Mika KrzysztofBielsko-Białaspółka cywilna
23Wójtowicz MichałBielsko-Biała
24Pławecka-Podoba GosławaBieruń
25Regulska AnnaBuczkowice
26Bystrzanowska MałgorzataBytom
27Ferenc-Tomiak HalinaBytom
28Jonek SylwiaBytom
29Jucha AgataBytom
30Mikler Jadwiga, Mikler JerzyBytomspółka cywilna
31Pietryga JarosławBytom
32Bańczyk DanutaChorzów
33Błasiak AleksandraChorzów
34Kurzeja Wojciech MarcinChorzów
35Nowak BartłomiejChorzów
36Paszek Bartosz, Paszek KrystynaChorzówspółka cywilna
37Zawadzki TomaszChorzów
38Grzybowski AdamCieszyn
39Hołdys DorotaCieszyn
40Klinik HalinaCieszyn
41Majewska MariaCieszyn
42Miodoński PatrykCieszyn
43Pagieła MałgorzataCieszyn
44Seidel JolantaCieszyn
45Kałuża Alina, Tulaja TomaszCzechowice-Dziedzicespółka cywilna
46Tokarzewska MariaCzechowice-Dziedzice
47Chylińska AgataCzeladź
48Szmal RafałCzeladź
49Szopa AnnaCzerwionka-Leszczyny
50Banach PiotrCzęstochowa
51Bartelak KarinaCzęstochowa
52Białas Maria, Tałaj SebastianCzęstochowaspółka cywilna
53Biewald KatarzynaCzęstochowa
54Jastrząb-Standerska JoannaCzęstochowa
55Jędrak MartaCzęstochowa
56Kalus AnnaCzęstochowa
57Królak-Pojnar MagdalenaCzęstochowa
58Królak MarekCzęstochowa
59Materniak-Andrecka IwonaCzęstochowa
60Nowak AnetaCzęstochowa
61Nowakowska-Sperka EwelinaCzęstochowa
62Ociepa-Szostek KarolinaCzęstochowa
63Pilarz MaciejCzęstochowa
64Pilarz MichałCzęstochowa
65Przedzińska SylwiaCzęstochowa
66Rokowska EwaCzęstochowa
67Sadowski Adam, Majocha IzabelaCzęstochowaspółka cywilna
68Stec-Cekiera DominikaCzęstochowa
69Szkurłat ArkadiuszCzęstochowa
70Szostak JoannaCzęstochowa
71Winiarska Maria, Oziębała-Winiarska MartynaCzęstochowaspółka cywilna
72Włodarczyk JustynaCzęstochowa
73Woszczyk BeataCzęstochowa
74Błońska-Nowak StanisławaDąbrowa Górnicza
75Brandys MałgorzataDąbrowa Górnicza
76Krawczyk WitoldDąbrowa Górnicza
77Maciążek-Ulanowska Lidia, Rzadkowska AgnieszkaDąbrowa Górniczaspółka cywilna
78Matuszewska Agnieszka, Sielańczyk KatarzynaDąbrowa Górniczaspółka cywilna
79Pliżga-Wojtunik AdrianaDąbrowa Górnicza
80Podsiadło Adrian, Kański PiotrDąbrowa Górniczaspółka cywilna
81Porębska-Kula MarikaDąbrowa Górnicza
82Cebulski MariuszGliwice
83Dąbrowska-Babińska DariaGliwice
84Drewko Justyna, Warzecha JoannaGliwicespółka cywilna
85Gajos Łukasz, Małachowski WojciechGliwicespółka cywilna
86Dykacz KrzysztofGliwice
87Mańka AnnaGliwice
88Niemiec MarcinGliwice
89Ochrombel-Pawelec AntoninaGliwice
90Samorzewska IwonaGliwice
91Serafin AgataGliwice
92Sułkowska DorotaGliwice
93Turski JacekGliwice
94Walasek WojciechGliwice
95Walenta WojciechGliwice
96Wrona-Berwid BożenaGliwice
97Dziechciarz MałgorzataGoleszów
98Siekańska PaulinaImielin
99Chorowski Paweł, Siemko Piotr, Siemko-Pióro MałgorzataJastrzębie-Zdrójspółka cywilna
100Lipień Andrzej, Mojeścik DamianJastrzębie-Zdrójspółka cywilna
101Masiubański JarosławJastrzębie-Zdrój
102Pasich DamianJastrzębie-Zdrój
103Surma KatarzynaJastrzębie-Zdrój
104Tomczyk GabrielaJastrzębie-Zdrój
105Gaweł Joanna, Wojdyło PiotrJaworznospółka cywilna
106Jura PiotrJaworzno
107Skowrońska DagmaraJaworzno
108Ślusarczyk TomaszJaworzno
109Balas TomaszKatowice
110Biodrowicz Katarzyna, Domagała PiotrKatowicespółka cywilna
111Dolnicka-Wybraniec HannaKatowice
112Dyszlewska-Tarnawska AgnieszkaKatowice
113Giemza MagdalenaKatowice
114Grajner Michał, Grajner TymoteuszKatowicespółka partnerska
115Górska-Wolnik Bożena, Mateja-Jankowska MałgorzataKatowicespółka cywilna
116Janik-Rymarczyk Małgorzata, Walotek KatarzynaKatowicespółka cywilna
117Kita-Kuśnierz Marcelina, Salej DominikaKatowicespółka cywilna
118Kozina Kamil, Michalik MichałKatowicespółka cywilna
119Kuźniak EwaKatowice
120Lesiak Aleksandra, Siwińska EwaKatowicespółka cywilna
121Majer AgnieszkaKatowice
122Majewska WeronikaKatowice
123Marquardt PiotrKatowice
124Michalewicz Wojciech, Michalewicz PrzemysławKatowicespółka cywilna
125Mikołajczyk Halina, Mikołajczyk AgnieszkaKatowicespółka cywilna
126Mikołajczyk ŁukaszKatowice
127Niełacna-Szopa AgataKatowice
128Onichimowski MarcinKatowice
129Piłat RenataKatowice
130Piwowarczyk IwonaKatowice
131Pluta EwaKatowice
132Pniok IwonaKatowice
133Robak Adam, Telecka-Hartowicz DanutaKatowicespółka cywilna
134Roztoczyński ŁukaszKatowice
135Słupińska-Mitas Anna, Urgacz WeronikaKatowicespółka cywilna
136Smreczak MagdalenaKatowice
137Stencel KatarzynaKatowice
138Szura MirosławKatowice
139Świergot AlicjaKatowice
140Taczewska JoannaKatowice
141Wojdyło Jacek, Gregorczyk MarcinKatowicespółka cywilna
142Wojdyło-Rudzka Katarzyna, Płonka OlimpiaKatowicespółka cywilna
143Wojtaszek-Bałazińska Zuzanna, Bednarz KingaKatowicespółka cywilna
144Wróbel AndrzejKatowice
145Wróbel-Konsek Marta, Reck AleksandraKatowicespółka partnerska
146Zapart TomaszKatowice
147Zymek Agnieszka, Cholewa MartaKatowicespółka cywilna
148Beza IwonaKłobuck
149Słaby AleksandraKłobuck
150Kasperczyk GenowefaKnurów
151Śliż-Żurowska KatarzynaKnurów
152Kulak-Komalska AgnieszkaKoziegłowy
153Lasocka PaulinaKozy
154Myszka AnnaLędziny
155Janisz DanutaLubliniec
156Jastrząb KrystynaLubliniec
157Otrębska NataliaLubliniec
158Gaczyńska JustynaŁaziska Górne
159Chodoła SylwiaMikołów
160Gramała AleksandraMikołów
161Kochan-Kopczyńska Maria, Kopczyńska-Skwara DominikaMikołówspółka cywilna
162Mordarski PrzemysławMikołów
163Piwowarski Maciej, Stanek KatarzynaMikołówspółka cywilna
164Śleziak WiesławMilówka
165Bolczyk PawełMysłowice
166Kucharski Marek RomanMysłowice
167Kurz KatarzynaMysłowice
168Palion Mariola, Palion LesławaMysłowicespółka cywilna
169Buła GrażynaMyszków
170Gielniewski KrzysztofMyszków
171Kasznia JolantaMyszków
172Gaczyńska-Stefanek MałgorzataOrzesze
173Witaszek DominikaPawłowice
174Nolewajka PiotrPiekary Śląskie
175Płaczek Piotr, Tobor-Nowińska MagdalenaPiekary Śląskiespółka cywilna
176Banasik-Swoboda MartaPszczyna
177Paszek MałgorzataPszczyna
178Przybysławska MartaPszczyna
179Radwan MirelaPszczyna
180Szafron-Sekta AleksandraPszczyna
181Klima MagdalenaPszów
182Migielska-Ciołecka AnnaPyskowice
183Zając AleksandraPyskowice
184Bilka-Pason JoannaRacibórz
185Kulot BarbaraRacibórz
186Mazur DorotaRacibórz
187Niedziałkowska EwaRacibórz
188Pawłowska JolantaRacibórz
189Rabczuk Agata, Raczek AgnieszkaRacibórzspółka cywilna
190Niedźwiedź KatarzynaRadzionków
191Borgulat-Szostak KatarzynaRuda Śląska
192Bukowski MariuszRuda Śląska
193Czernecka-Dąsal MałgorzataRuda Śląska
194Durzyńska-Trybus Janina, Piwońska-Komosa KatarzynaRuda Śląskaspółka cywilna
195Himmel-Minkina Ewa, Minkina-Setkiewicz SylwiaRuda Śląskaspółka cywilna
196Breisa Bernadeta, Guzik WojciechRybnikspółka cywilna
197Fojcik AnnaRybnik
198Fojcik GrzegorzRybnik
199Gilner Krzysztof, Ostalecki JacekRybnikspółka cywilna
200Grzybczyk Adam, Jonderko KatarzynaRybnikspółka partnerska
201Pędracki ArturRybnik
202Pośpiech MichałRybnik
203Rutkowska MonikaRybnik
204Wieczorek BernadettaRybnik
205Pukowiec Dawid StefanRydułtowy
206Skrodzka-Jezusek AleksandraRydułtowy
207Binkowska PaulinaSiemianowice Śląskie
208Dawid AleksanderSiemianowice Śląskie
209Dąbrowska MariaSiemianowice Śląskie
210Czuk PrzemysławSiemianowice Śląskie
211Płóciennik-Ociepka AngelikaSiemianowice Śląskie
212Wysowski WojciechSiemianowice Śląskie
213Mazoń KrzysztofSiewierz
214Mazoń-Witkowska Magdalena, Witkowski PawełSiewierzspółka cywilna
215Bochenek HubertSkoczów
216Gilewska-Kozubek AnnaSkoczów
217Pustuł-Zielińska ElżbietaSławków
218Bańdo Jan, Bańdo GrzegorzSosnowiecspółka cywilna
219Derdas-Dziewit Małgorzata, Skłodowska MirosławaSosnowiecspółka cywilna
220Heliosz JoannaSosnowiec
221Krawczyk TomaszSosnowiec
222Krupiński WojciechSosnowiec
223Nowak Łukasz, Ociessa SaturninSosnowiecspółka cywilna
224Miland-Huzarewicz AgataSosnowiec
225Nowakowska JolantaSosnowiec
226Olejarczyk SławomirSosnowiec
227Ślizak MarcinSosnowiec
228Chrzanowski ArnoldSzczekociny
229Cyris KrzysztofŚwiętochłowice
230Łakota-Gątarz AgataŚwiętochłowice
231Michałek-Kobielusz AnnaŚwiętochłowice
232Drewko MirosławTarnowskie Góry
233Kołodziej Gabriela, Kołodziej SzymonTarnowskie Góryspółka cywilna
234Nikiel ArkadiuszTarnowskie Góry
235Śmieja KrzysztofTarnowskie Góry
236Wieczorek JacekTarnowskie Góry
237Celiński Dariusz, Skaba BeniaminTychyspółka cywilna
238Darowski Jacek, Jeż AnnaTychyspółka cywilna
239Kuczera-Nowak RenataTychy
240Michalewicz DominikaTychy
241Nowak BartłomiejTychy
242Polak-Skawińska JulitaTychy
243Seidel-Nowak SylwiaTychy
244Smolski MichałTychy
245Stępień-Jasińska KrystynaTychy
246Strażecka Ewa, Strażecka KatarzynaTychyspółka cywilna
247Nogacka EwaUstroń
248Szalbót PiotrUstroń
249Chudek ZenonWodzisław Śląski
250Kałusowska-Dyakowska AgataWodzisław Śląski
251Kałusowski TadeuszWodzisław Śląski
252Machecka-Kryszak EmiliaWodzisław Śląski
253Wnęk AnetaWodzisław Śląski
254Bednarczyk-Berendowicz AgataZabrze
255Górzny AdrianaZabrze
256Jędzura AgnieszkaZabrze
257Kleszczewska AnnaZabrze
258Konopska-Kula LidiaZabrze
259Kozok JoannaZabrze
260Kubacka-Filas Marzena, Szymański JanZabrzespółka cywilna
261Letkiewicz Andrzej, Wróbel GrażynaZabrzespółka cywilna
262Madej KrzysztofZabrze
263Nowak Zbigniew, Skowron MarcinZabrzespółka cywilna
264Przyszlak JadwigaZabrze
265Grzebieluch Bożena, Grzebieluch Agnieszka, Sewerzyńska EwaZawierciespółka cywilna
266Świerdza DominikZawiercie
267Torbus DagmaraZawiercie
268Truszkowski MarcinZawiercie
269Jaros Justyna, Zawisza AgnieszkaŻoryspółka cywilna
270Pszonka Tomasz, Sitko ZbigniewŻoryspółka cywilna
271Sanetra MichałŻory
272Szymiczek Joanna, Warzecha KarolŻoryspółka cywilna
273Drugacz AgataŻywiec
274Olejnik RenataŻywiec
275Pruszczyńska MałgorzataŻywiec
276Serzhanova ViktoriyaŻywiec
277Szymik AleksandraŻywiec
IVOkręg Sądu Apelacyjnego w Krakowie
1Pawłowski TomaszAlwiernia
2Komar-Wdowik BarbaraAndrychów
3Miłoszewska WandaAndrychów
4Wójcik WojciechBiecz
5Kozak MariaBochnia
6Michnik AgnieszkaBochnia
7Młynarczyk IwonaBochnia
8Siwek KrystynaBochnia
9Wojtkiewicz Wilhelm MarianBochnia
10Kokoszka Józef, Kaczmarek ŁucjaBrzeskospółka cywilna
11Kot MarcinBrzesko
12Miłoszewska-Maciejewska DagmaraBrzesko
13Płachta-Baścik MagdalenaBrzeszcze
14Durnaś MichałBusko-Zdrój
15Garbacz-Lawińska EwaBusko-Zdrój
16Kaleta AndrzejBusko-Zdrój
17Miziołek BarbaraBusko-Zdrój
18Plech Liliana MonikaBusko-Zdrój
19Chmielnicka AnnaChęciny
20Kowalczyk-Dadak KatarzynaChrzanów
21Pastuszka ŁukaszChrzanów
22Sebastyanka AndrzejChrzanów
23Rozmus AnnaCzarny Dunajec
24Antosiak DagmaraCzernichów
25Kądzielawa-Kopeć BeataDąbrowa Tarnowska
26Rzeźniewska ZofiaDąbrowa Tarnowska
27Sumara PiotrDąbrowa Tarnowska
28Salagierski Tomasz, Sielska AgnieszkaDobczycespółka cywilna
29Szymczyk DominikaGdów
30Brońska-Matula UrszulaGorlice
31Doniec KatarzynaGorlice
32Gorzelak MartaGorlice
33Tomasik BogusławaGorlice
34Miarecki WojciechGorlice
35Dudzicz MartaGrybów
36Szewczyk WiesławGrybów
37Dudek KatarzynaJędrzejów
38Grabalski EdwardJędrzejów
39Świder JanuszJędrzejów
40Górnikowski TomaszJordanów
41Jarek Krzysztof, Czernik AnnaKalwaria Zebrzydowskaspółka cywilna
42Pyka DanutaKalwaria Zebrzydowska
43Bidzińska MałgorzataKazimierza Wielka
44Gołębiowski GrzegorzKazimierza Wielka
45Bies Łukasz, Wiktor Stanisław, Neuman MałgorzataKętyspółka cywilna
46Kubiczek JustynaKęty
47Abramowicz ŁukaszKielce
48Arczyński GrzegorzKielce
49Bech JarosławKielce
50Błeszyńska AnnaKielce
51Dąbrowska Karolina, Ziętal PiotrKielcespółka cywilna
52Doroz PiotrKielce
53Duda KamilaKielce
54Frelich JacekKielce
55Gajek KarolinaKielce
56Giedyk-Sierakowska ElżbietaKielce
57Karamara TomaszKielce
58Kasperek MichałKielce
59Kosińska ZdzisławaKielce
60Kupis ŁukaszKielce
61Mechowska-Wąsik MonikaKielce
62Midak BeataKielce
63Nalazek Mirosława, Putowski JanuszKielcespółka cywilna
64Poborski MichałKielce
65Poniedziałek AnnaKielce
66Szostakiewicz PiotrKielce
67Szwarc KamilaKielce
68Szypulska IwonaKielce
69Tazbir RafałKielce
70Tomala Violetta, Zapała WiolettaKielcespółka cywilna
71Ziomek AdamKielce
72Żelichowski Mariusz, Krasowski AdamKielcespółka cywilna
73Dumin-Święcicka EwaKońskie
74Nowak WiolettaKońskie
75Salagierski Czesław WaldemarKońskie
76Aschenbrenner-Pieprzyca AnnaKraków
77Barutowicz-Wieczorek Sylwia, Szkadłubowicz WojciechKrakówspółka partnerska
78Biernat Jakub, Długopolska-Pliszka JoannaKrakówspółka cywilna
79Blajer Paweł, Wendelski RomanKrakówspółka cywilna
80Błaszczyk-Kozłowska SandraKraków
81Bochenek-Perek Agnieszka, Ludźmierski RobertKrakówspółka partnerska
82Brandys AlicjaKraków
83Broszkiewicz Joanna, Torbiczuk-Wiśniewska MonikaKrakówspółka cywilna
84Bukowska-Mikosz Marta, Hajto ŁukaszKrakówspółka cywilna
85Bułat KamilKraków
86Chlanda MagdalenaKraków
87Chorabik Radosław, Wawruch MagdalenaKrakówspółka cywilna
88Chruszczyk ŁukaszKraków
89Ciba AndrzejKraków
90Cicio JoannaKraków
91Ćmikiewicz-Ignasik MartaKraków
92Damulewicz Jan, Kapusta Witold, Seweryn Konrad, Gołąbek Sławomir, Gleń AnnaKrakówspółka cywilna
93Deflorian AnetaKraków
94Dembowska BognaKraków
95Domaradzki Wojciech, Szewczyk-Dziura AgnieszkaKrakówspółka partnerska
96D'Obyrn Beata, Szybowska Danuta, Szybowski WiesławKrakówspółka cywilna
97Dudka Olimpia, Suchecka MonikaKrakówspółka cywilna
98Dudkowska-Wawrzycka ElżbietaKraków
99Faber-Rakowska MagdalenaKraków
100Faron Piotr, Mitka DorotaKrakówspółka cywilna
101Flach-Chęcińska ManuelaKraków
102Franckiewicz BartoszKraków
103Gaweł-Rościszewska AnnaKraków
104Gawin WitoldKraków
105Gąsienica Anna, Czubik PawełKrakówspółka partnerska
106Gągała-Zając Joanna, Greguła Joanna, Kot TomaszKrakówspółka cywilna
107Grabowski MarcinKraków
108Gruskoś Romana, Nowak MartaKrakówspółka cywilna
109Gruszczyńska Katarzyna, Gruszczyński Wojciech, Tomasik-Curyło AgnieszkaKrakówspółka partnerska
110Haśko Katarzyna, Składzień AnnaKrakówspółka cywilna
111Hędrzak-Słota Małgorzata, Klimonda DariuszKrakówspółka cywilna
112Holocher Jan, Olsza Beata, Kresek-Urbaniak KatarzynaKrakówspółka cywilna
113Iłowski Grzegorz, Iłowski Maciej, Cyz-Hejmo IwonaKrakówspółka cywilna
114Irla KatarzynaKraków
115Jastrząb HenrykaKraków
116Jończyk MariolaKraków
117Kabat MartaKraków
118Kaczmarczyk KatarzynaKraków
119Kakitek JanKraków
120Karczewska AnnaKraków
121Knuplerz Ewa, Knuplerz OskarKrakówspółka partnerska
122Koćma Bożena, Michalski Rafał, Rogala AdamKrakówspółka cywilna
123Kosiniak-Imiołek KatarzynaKraków
124Kościelniak GrzegorzKraków
125Kozek AgnieszkaKraków
126Krok-Ordys MagdalenaKraków
127Kubik-Gawrońska KatarzynaKraków
128Kułakowski Maciej, Mazur-Kułakowska Agnieszka, Solak MarcinKrakówspółka cywilna
129Kurnicki Tomasz, Olszewski MateuszKrakówspółka cywilna
130Lippa BartłomiejKraków
131Litwa JustynaKraków
132Magolan Sławomir, Satora MarcinKrakówspółka cywilna
133Majchrowska MonikaKraków
134Majerczak SylwiaKraków
135Malik MagdalenaKraków
136Mania BartłomiejKraków
137Markiewicz GrażynaKraków
138Mazur AndrzejKraków
139Mierniczek PiotrKraków
140Miśkiewicz BarbaraKraków
141Mleko ŁukaszKraków
142Nieniewska BeataKraków
143Obler Anna, Kwiecińska-Stybel MariaKrakówspółka cywilna
144Obtułowicz Tomasz, Łomnicka AnnaKrakówspółka cywilna
145Pach Magdalena, Golec-Sionek AleksandraKrakówspółka cywilna
146Palmirska Iwona, Szeliga TadeuszKrakówspółka cywilna
147Papież AnnaKraków
148Płaczek GrażynaKraków
149Porębski Tomasz, Leskiewicz-Porębska NataliaKrakówspółka cywilna
150Rowecki AleksanderKraków
151Rusak-Łach AgnieszkaKraków
152Skrzyniarz MartaKraków
153Słodkowska-Pęk AnnaKraków
154Stelmach Elżbieta, Gomółka Ryszard, Maj KrzysztofKrakówspółka cywilna
155Szczepanik JulitaKraków
156Szczepanik Sabina, Ozga-Domagalska KatarzynaKrakówspółka cywilna
157Szczęsny-Ligęza AgnieszkaKraków
158Szybka MartaKraków
159Tomaszek PiotrKraków
160Truszkiewicz Zygmunt, Truszkiewicz JanKrakówspółka cywilna
161Tuszyńska JustynaKraków
162Tylek Joanna, Jankiewicz SylwiaKrakówspółka cywilna
163Ulman IrenaKraków
164Wajda Waldemar, Angerman-Wajda Dominika, Czernicka MartaKrakówspółka cywilna
165Walczewski ArnoldKraków
166Warbińska MartaKraków
167Wiater PawełKraków
168Wiącek AnnaKraków
169Wojtal-Kwiecińska AgnieszkaKraków
170Wygona Konrad, Lejman MagdalenaKrakówspółka partnerska
171Wygona KrystianKraków
172Wyroślak MałgorzataKraków
173Wyszyńska Magdalena, Kot DariuszKrakówspółka cywilna
174Zabdyr-Kalińska JoannaKraków
175Zarzycki Wojciech, Sajkiewicz-Zarzycka Marta, Kurek SabinaKrakówspółka cywilna
176Zeman Bartłomiej, Paszkiewicz AnnaKrakówspółka cywilna
177Zięcina Tomasz, Łukasik MariuszKrakówspółka cywilna
178Żochowska-Zalewska EwaKraków
179Zachwieja MichałKrościenko nad Dunajcem
180Skoczeń KrzysztofKrynica-Zdrój
181Sojka LeszekKrzeszowice
182Załuska MirosławaKrzeszowice
183Nagórzański MichałLibiąż
184Potejko IzabellaLibiąż
185Czechowska MartynaLimanowa
186Liszka TomaszLimanowa
187Opoka JerzyLimanowa
188Lewicki PiotrLiszki
189Mardyła GrzegorzMichałowice
190Janicka-Makuch KrystynaMiechów
191Ozioro-Blicharska PaulinaMiechów
192Stojczyk PaulaMiechów
193Szlachta EwaMiechów
194Kumańska SylwiaMorawica
195Szynalik CzesławMszana Dolna
196Żądło BarbaraMszana Dolna
197Roman ArkadiuszMuszyna
198Garczyńska BożenaMyślenice
199Niepsuj Lucjan, Niepsuj ArturMyślenicespółka cywilna
200Polański AndrzejMyślenice
201Skiba SławomirMyślenice
202Domagalski MichałNiepołomice
203Mikułowska-Krupska Agnieszka, Pawlus DariuszNiepołomicespółka cywilna
204Miszalska-Zapała MagdalenaNiepołomice
205Brońska-Fyda ŁucjaNowy Sącz
206Buchman MichałNowy Sącz
207Budzikowski PawełNowy Sącz
208Celewicz BartłomiejNowy Sącz
209Celewicz KatarzynaNowy Sącz
210Ciągło Stanisław, Ciągło EwelinaNowy Sączspółka cywilna
211Kalinowska-Szafran DorotaNowy Sącz
212Kronenberger-Król KingaNowy Sącz
213Krupa Jadwiga, Krupa MarcinNowy Sączspółka cywilna
214Smal-Rajca AnnaNowy Sącz
215Zygadło ElżbietaNowy Sącz
216Furczoń-Podraza SabinaNowy Targ
217Kubińska-Ciszek WładysławaNowy Targ
218Palenik AndrzejNowy Targ
219Rusin Grażyna, Górnik IzabelaNowy Targspółka cywilna
220Szatko Barbara, Szatko StanisławNowy Targspółka cywilna
221Warpecha PiotrNowy Targ
222Adamczyk AgnieszkaOlkusz
223Banyś AnnaOlkusz
224Chmielewska Bożena, Chmielewski AndrzejOlkuszspółka cywilna
225Grot EwaOlkusz
226Słowik IzabelaOlkusz
227Sydor MartaOlkusz
228Borowiec EwaOpatów
229Galara-Polak LidiaOpatów
230Kamińska- Sternal AnnaOstrowiec Świętokrzyski
231Kowalska WandaOstrowiec Świętokrzyski
232Pyrżak AnnaOstrowiec Świętokrzyski
233Walasik EwaOstrowiec Świętokrzyski
234Włodarczyk LidiaOstrowiec Świętokrzyski
235Maciejewski MichałOświęcim
236Matysik-Bogusz AgnieszkaOświęcim
237Siwik-Choroba Iwona, Szubryt MariuszOświęcimspółka cywilna
238Żubrowska KatarzynaOświęcim
239Krysiński MarekPińczów
240Płachta MagdalenaPińczów
241Waniołka JoannaPińczów
242Dulęba MałgorzataPołaniec
243Jabłoński Mateusz PawełProszowice
244Szot-Raźniak MałgorzataProszowice
245Mąsior WojciechRabka-Zdrój
246Domańczyk AnettaSandomierz
247Loryś MaciekSandomierz
248Łatkowska LucynaSandomierz
249Sochacka Ewa, Sochacki KamilSandomierzspółka cywilna
250Stec RafałSandomierz
251Pieńkos SylwiaSędziszów
252Jastrzębska-Kwiecień DorotaSkała
253Łaba BarbaraSkarżysko-Kamienna
254Staszek-Zubrzycka AgnieszkaSkarżysko-Kamienna
255Zarzycka MariaSkarżysko-Kamienna
256Gołda GrzegorzSkawina
257Karcz-Stankiewicz AgnieszkaSkawina
258Nalepa StefanSkawina
259Bzdyl ZofiaSłomniki
260Magdziarz GrażynaStarachowice
261Samela JacekStarachowice
262Sułek KatarzynaStarachowice
263Uliasz-Wypchło MartaStarachowice
264Wójtowicz PiotrStarachowice
265Majoch MariuszStary Sącz
266Kluszczyńska-Chmielewska KarolinaStaszów
267Skowron ElżbietaStaszów
268Widanka AgataStaszów
269Judasz ElżbietaSucha Beskidzka
270Krzeszowiak Andrzej, Piwowarczyk ZofiaSucha Beskidzkaspółka cywilna
271Wolczko GrzegorzSucha Beskidzka
272Rzeźniewska-Pal RenataSzczucin
273Koblański Wiktor, Koblański Jerzy, Koblański Jerzy MikołajSzycespółka cywilna
274Szawul-Proniewska JustynaŚwiątniki Górne
275Ćwiąkalska JudytaTarnów
276Derlaga GrażynaTarnów
277Górowska-Karaś MarzenaTarnów
278Hałasa Andrzej, Hałasa PiotrTarnówspółka cywilna
279Januś AlicjaTarnów
280Jasiak IrenaTarnów
281Krzysztofowicz BartoszTarnów
282Kulesza RobertTarnów
283Niedzielska-Zeliaś MartaTarnów
284Rzońca MarcinTarnów
285Sajdak-Sumara IwonaTarnów
286Serwacka LidiaTarnów
287Studziński PawełTarnów
288Szymańska PaulinaTarnów
289Wachta BarbaraTarnów
290Żak JolantaTarnów
291Gut MagdalenaTrzebinia
292Kaczmarzyk ZdzisławTrzebinia
293Szarama TeresaTuchów
294Koźbiał HalinaWadowice
295Musiał AnnaWadowice
296Wenda JoannaWadowice
297Zając MagdalenaWadowice
298Baczyńska-Pytlik MonikaWieliczka
299Celewicz TadeuszWieliczka
300Dobosiewicz ŁukaszWieliczka
301Hradecka-Madlewska MagdalenaWieliczka
302Lelito MartaWieliczka
303Celebański Piotr, Rafał PirógWłoszczowaspółka cywilna
304Dębski SławomirWłoszczowa
305Haberka KarolinaWolbrom
306Kornicz JerzyWolbrom
307Schechtel JolantaZabierzów
308Dyka MarekZakopane
309Marchalewicz EdytaZakopane
310Mądry MagdalenaZakopane
311Ozga Urszula, Ozga RomanZakopanespółka cywilna
312Pasierb JoannaZakopane
313Sawera-Fryźlewicz JolantaZakopane
314Żur ŁukaszZakopane
315Mędrala-Budka Maria, Kłosowska-Matlak EwaZatorspółka cywilna
316Bułat KatarzynaZielonki
317Ligas AgataZielonki
318Warias PawełŻabno
VOkręg Sądu Apelacyjnego w Lublinie
1Radomska JoannaBełżyce
2Białek KatarzynaBiała Podlaska
3Karasińska JolantaBiała Podlaska
4Maksymiuk DorotaBiała Podlaska
5Mironiuk-Kuta ElżbietaBiała Podlaska
6Nowak JerzyBiała Podlaska
7Petruk ZbigniewBiała Podlaska
8Krzyżańska-Łyś MariaBiałobrzegi
9Pękacka MagdalenaBiałobrzegi
10Bednarczyk Ewa, Podgajna MałgorzataBiłgorajspółka cywilna
11Hussar Bożena, Kołodziej AnnaBiłgorajspółka cywilna
12Krysiak Zygmunt, Obszańska HonorataBiłgorajspółka cywilna
13Sobczyńska-Sas AgnieszkaBiłgoraj
14Małyska JakubBychawa
15Antczak MonikaChełm
16Lewkowicz JarosławChełm
17Lisowska-Łenc AmeliaChełm
18Przetocki Jacek Antoni, Przetocka-Woźniak MonikaChełmspółka cywilna
19Smulkowska Irena, Wiechnik-Domańska Lidia, Domańska- Zajączkowska AgnieszkaChełmspółka cywilna
20Falczyńska ElżbietaDęblin
21Durys AleksandraGarwolin
22Izdebski JanGarwolin
23Kalbarczyk-Luckar Irmina Ewa, Kalbarczyk CezaryGarwolinspółka cywilna
24Krajewski JerzyGarwolin
25Skupińska-Kozicka MagdalenaGarwolin
26Ścioch AdamGarwolin
27Ścioch MarzenaGarwolin
28Grzesik MagdalenaGrójec
29Hamera Tadeusz MironGrójec
30Mazur Rafał, Karczmarczyk DariuszGrójecspółka cywilna
31Nasiłowski RafałGrójec
32Mróz Marek, Skalska JoannaHalinówspółka cywilna
33Fabrowska WioletaHrubieszów
34Góra MałgorzataHrubieszów
35Łaciński JacekHrubieszów
36Mielniczuk StanisławHrubieszów
37Korczak WaldemarIłża
38Baran JoannaJanów Lubelski
39Bura JustynaJanów Lubelski
40Lisek ElżbietaJanów Lubelski
41Mazur LonginJanów Lubelski
42Rozwadowska-Firlej JoannaJedlnia-Letnisko
43Kudła JarosławKozienice
44Szeląg-Wiśniewska KatarzynaKozienice
45Wiśniewski JeremiKozienice
46Bielak AnnaKrasnystaw
47Dudek RyszardKrasnystaw
48Skubisz MariaKrasnystaw
49Szymaniak IwonaKrasnystaw
50Dziadosz LidiaKraśnik
51Młynarski KrzysztofKraśnik
52Mozgawa JerzyKraśnik
53Wilczopolski Włodzimierz AndrzejKraśnik
54Zapalska AnnaKraśnik
55Konopka ElżbietaLipsko
56Miaskowska MartaLubartów
57Pruszczak ElżbietaLubartów
58Szerard-Mitura Iwona StanisławaLubartów
59Wyszyńska BeataLubartów
60Zmysłowska ElżbietaLubartów
61Baran Ewa, Wach IwonaLublinspółka cywilna
62Bednara Antonina Renata, Bednara-Kowal Małgorzata, Bednara-Michalczyk JoannaLublinspółka cywilna
63Buchlińska KrystynaLublin
64Chałupczak MagdalenaLublin
65Chemperek-Kubić MagdalenaLublin
66Chęć BeataLublin
67Deczkowska AlicjaLublin
68Drzymała-Dzioba Agnieszka, Zawiślak-Brygała AnetaLublinspółka cywilna
69Florkowski KonradLublin
70Franc RobertLubin
71Gabryś BerenikaLubin
72Gańska KatarzynaLubin
73Greszta Renata, Barańska-Pastuszko JoannaLubinspółka cywilna
74Haczewski TadeuszLubin
75Kalisz-Hynowska KatarzynaLubin
76Kisielewicz KatarzynaLubin
77Kołodziejczyk GrzegorzLubin
78Konopka DagmaraLubin
79Kotyłło Małgorzata, Kotyłło BarbaraLubinspółka cywilna
80Kowalczyk Michał, Winiarska MagdalenaLubinspółka cywilna
81Kubicz Andrzej SławomirLubin
82Kunecka AgnieszkaLubin
83Kutnik AnnaLubin
84Lewicka Grażyna, Lewicka-Skiba IrminaLubinspółka cywilna
85Maliborska-Jurak Iwona, Majdanik BeataLubinspółka cywilna
86Maślak TeresaLubin
87Miączewska BarbaraLubin
88Mierzwa RenataLubin
89Miszczak-Pyziak MariolaLubin
90Muszyńska Agnieszka, Pachucka-Kutrzuba AmeliaLubinspółka cywilna
91Piskorska-Aftyka AleksandraLubin
92Pluta JadwigaLubin
93Przybyszek AngelikaLubin
94Rożen PawełLubin
95Rymarz MateuszLubin
96Rzączyński Michał, Banderski Piotr GrzegorzLubinspółka cywilna
97Sawicka MonikaLubin
98Sidor JanuszLubin
99Sierocka MałgorzataLubin
100Słowikowska Beata, Mróz PawełLubinspółka cywilna
101Soska KamilaLubin
102Śladkowska-Szłapa AnnaLublin
103Tatara AndrzejLublin
104Twardowska GrażynaLublin
105Woźniak DominikaLublin
106Doraczyński Maciej HenrykŁęczna
107Szalak ŁukaszŁęczna
108Tymecki BogusławŁęczna
109Hawryluk MarlenaŁosice
110Górska EwelinaŁuków
111Kapińska MonikaŁuków
112Mateusiak RafałŁuków
113Nawrocka MałgorzataŁuków
114Podstawka ŁukaszŁuków
115Chomiuk PiotrMiędzyrzec Podlaski
116Chomiuk AnnaMińsk Mazowiecki
117Nowakowski RomanMińsk Mazowiecki
118Ogórek AgnieszkaMińsk Mazowiecki
119Orłowski AndrzejMińsk Mazowiecki
120Paszkowska KatarzynaMińsk Mazowiecki
121Paszkowska-Pawelec MałgorzataMińsk Mazowiecki
122Sarnowicz-Stolarek AnnaMińsk Mazowiecki
123Paluch MagdalenaNałęczów
124Stefańczyk DariuszNowe Miasto nad Pilicą
125Gołofit ZbigniewOpole Lubelskie
126Gozdór Sylwia, Gozdór PawełOpole Lubelskiespółka cywilna
127Gęśla KarolParczew
128Gwiazda-Danielkiewicz MonikaParczew
129Jachacz DagmaraPiaski
130Żołnierczuk-Madej Halina, Madej TadeuszPiaskispółka cywilna
131Wikłacz AnnaPionki
132Czaplińska-Rybaczek KrystynaPoniatowa
133Szmyd AgnieszkaPrzysucha
134Ambryszewski GrzegorzPuławy
135Jaśkowski ZygmuntPuławy
136Karasińska Justyna, Szczubkowska EwelinaPuławyspółka cywilna
137Nowacki MirosławPuławy
138Salasa AndrzejPuławy
139Szymoniak JoannaPuławy
140Aderek IwonaRadom
141Cywińska MariaRadom
142Czarnecki Sławomir JanRadom
143Dziwańska Anna, Dziwański JakubRadomspółka cywilna
144Fijałkowska EwaRadom
145Giermakowska MarzenaRadom
146Gomuła AgnieszkaRadom
147Jagieła-Misztal JustynaRadom
148Jaśkiewicz Zofia, Stolarek AgnieszkaRadomspółka cywilna
149Jażdżyk Agnieszka, Terlecka AgnieszkaRadomspółka cywilna
150Kultys Anna, Skawińska KatarzynaRadomspółka cywilna
151Stanisławek TadeuszRadom
152Wajs Wanda, Grabowski KrzysztofRadomspółka cywilna
153Błażewicz AnnaRadzyń Podlaski
154Furman Bogda, Furman PiotrRadzyń Podlaskispółka cywilna
155Zając AnnaRadzyń Podlaski
156Baca PawełRyki
157Zawadzka ElżbietaRyki
158Gliszczyńska-Kudelska MariaSiedlce
159Kozłowski ŁukaszSiedlce
160Maliszewska UrszulaSiedlce
161Maniszewski AdamSiedlce
162Mydlak Stanisław, Włodarczyk Monika MagdalenaSiedlcespółka cywilna
163Piórkowski AndrzejSiedlce
164Romanowski JanSiedlce
165Sikorska ElżbietaSiedlce
166Szulepa Agnieszka, Troszkiewicz MałgorzataSiedlcespółka cywilna
167Flaga Urszula, Flaga PiotrSokołów Podlaskispółka cywilna
168Pawelec ŁukaszSokołów Podlaski
169Wrzosek PiotrSulejówek
170Pysiewicz MieczysławSzczebrzeszyn
171Sokół PrzemysławSzczebrzeszyn
172Pietras AlicjaSzydłowiec
173Chalewska-Ławnik AnnaŚwidnik
174Małek WojciechŚwidnik
175Mateńko MonikaŚwidnik
176Wojtaszek MałgorzataŚwidnik
177Wysocki MarcinŚwidnik
178Stankiewicz PaulinaTarczyn
179Durlej StefanTerespol
180Bielecka AdelaTomaszów Lubelski
181Ciupak ElżbietaTomaszów Lubelski
182Tulej Wiktor GrzegorzTomaszów Lubelski
183Lechowicz MonikaWarka
184Cejmer Iwona, Wojtyńska MariaWęgrówspółka cywilna
185Kowalczyk Leszek, Krzanowski GrzegorzWęgrówspółka cywilna
186Nejman-Spyrczyńska EwaWłodawa
187Tereszczuk JacekWłodawa
188Bilski MirosławZamość
189Iwanicka ElżbietaZamość
190Karpowicz-Kurek MagdalenaZamość
191Kondracki KrzysztofZamość
192Kosicka KamillaZamość
193Przybysz Robert LeonardZamość
194Skóra DorotaZamość
195Soboń BarbaraZamość
196Jawor AdamZwoleń
197Żabicki ZbigniewZwoleń
VIOkręg Sądu Apelacyjnego w Łodzi
1Bolek JarosławAleksandrów Łódzki
2Dygas Bartosz, Janicki BartłomiejAleksandrów Łódzkispółka cywilna
3Rassalska MałgorzataAleksandrów Łódzki
4Wiciński RobertAleksandrów Łódzki
5Bystrzycka DanutaBełchatów
6Galimska AnnaBełchatów
7Gałkowska-Koźma Gabriela, Wejder-Gałkowska WiesławaBełchatówspółka cywilna
8Rychter JolantaBełchatów
9Sitek JaninaBełchatów
10Terlecka-Morawiec KatarzynaBełchatów
11Uryszek AgataBełchatów
12Matczak JarosławBrzeziny
13Rutkowski WojciechBrzeziny
14Zduńczyk-Matczak BarbaraBrzeziny
15Barwińska Barbara, Piątkowski AndrzejCiechanówspółka cywilna
16Nasierowska RenataCiechanów
17Schodowska-Kalińska AnnaCiechanów
18Trusiewicz AnnaCiechanów
19Zbyszyńska EwaCiechanów
20Omelan AgataGąbin
21Folcholc Jerzy, Włodarczyk AnnaGłownospółka cywilna
22Danielewicz BarbaraGostynin
23Margol DorotaGostynin
24Morawska-Anyszka AgnieszkaGostynin
25Pietrzak DariuszJarocin
26Sikorska KatarzynaJarocin
27Winiarska-Bargieł BeataJarocin
28Bladowska-Duda Ewa, Duda MaciejKaliszspółka cywilna
29Fraj ArkadiuszKalisz
30Hajdo-Nowak DominikaKalisz
31Kasperuk DanutaKalisz
32Koźlik-Chudzia MagdalenaKalisz
33Kubiak KlaudiaKalisz
34Magdziński AndrzejKalisz
35Rodecki DariuszKalisz
36Wojcieska BeataKalisz
37Wojnarowska-Kucharska OlgaKalisz
38Lulko-Tyc Małgorzata TeresaKępno
39Kubera-Chowańska Maria, Olejarnik BarbaraKępnospółka cywilna
40Rutkowska-Kabara MałgorzataKoluszki
41Kubica KatarzynaKonstantynów Łódzki
42Sobczak JacekKonstantynów Łódzki
43Marcińczak-Bieleninik BogumiłaKrotoszyn
44Markiewicz OlaKrotoszyn
45Ratajczyk Bogumiła, Ratajczyk MarcinKrotoszynspółka cywilna
46Ambroziak Danuta, Trzeciecka DorotaKutnospółka cywilna
47Borkowski ŁukaszKutno
48Janowska-Maksimowicz EwaKutno
49Kalusiński StanisławKutno
50Kotkowska JustynaKutno
51Krakowiak WojciechKutno
52Stolińska-Kowalczyk KarolinaKutno
53Hajdukiewicz-Zybert EwaŁask
54Kordos-Kula KatarzynaŁask
55Rozmuszcz-Szewczyk KatarzynaŁask
56Owsik AgnieszkaŁęczyca
57Pacholska Krystyna, Pacholska-Podlasiak AgnieszkaŁęczycaspółka cywilna
58Wojciechowska EwaŁęczyca
59Będkowska BeataŁowicz
60Kochanek-Wojda WiolettaŁowicz
61Maik AndrzejŁowicz
62Majka KrystynaŁowicz
63Maślanka MichałŁowicz
64Musiał-Goławska EwaŁowicz
65Badowska MałgorzataŁódź
66Bald AnnaŁódź
67Baudysz AleksandraŁódź
68Belka SylwiaŁódź
69Borten Katarzyna, Jabłoński RafałŁódźspółka cywilna
70Ceterowska Justyna, Szymczyk JustynaŁódźspółka cywilna
71Czarnecki PiotrŁódź
72Domańska AnnaŁódź
73Fijałkowski WłodzimierzŁódź
74Gałązka-Mikina BognaŁódź
75Goździalska AnnaŁódź
76Grabowska EdytaŁódź
77Grosicka AgnieszkaŁódź
78Grzejszczak Agnieszka, Sejdak AnnaŁódźspółka cywilna
79Jackowska-Król DariaŁódź
80Jóźwiak Kinga, Gawior GrzegorzŁódźspółka cywilna
81Kabara KrzysztofŁódź
82Kalsztein DorotaŁódź
83Kaniecki RadosławŁódź
84Kaszyński Dominik, Skoneczny JakubŁódźspółka cywilna
85Klepaczko Julita, Klepaczko PiotrŁódźspółka cywilna
86Kochan-Czubak Jolanta, Kuszewska-Kłąb AleksandraŁódźspółka cywilna
87Kopczyńska AnnaŁódź
88Kotecki PiotrŁódź
89Kozłowska KatarzynaŁódź
90Kozłowski JanuszŁódź
91Krakowińska MagdalenaŁódź
92Krasińska JoannaŁódź
93Król MałgorzataŁódź
94Król PiotrŁódź
95Król Zofia, Król TomaszŁódźspółka cywilna
96Kryszkiewicz MichałŁódź
97Lelental Piotr, Kubicki BartoszŁódźspółka cywilna
98Lendla Weronika, Różańska-Filipczak BarbaraŁódźspółka cywilna
99Lewek Jan FranciszekŁódź
100Lipke ZbigniewŁódź
101Lodzińska ElżbietaŁódź
102Lucińska ZuzannaŁódź
103Łoboda-Bulińska MagdalenaŁódź
104Milo PrzemysławŁódź
105Narolska AnnaŁódź
106Nierychła MałgorzataŁódź
107Nowakowska-Lewek AnnaŁódź
108Oskaldowicz AnnaŁódź
109Osman-Sorek AnnaŁódź
110Plajzer-Majsterek KingaŁódź
111Podlasiak AnnaŁódź
112Postół BartoszŁódź
113Ramecka-Nastarowicz KatarzynaŁódź
114Ramięga AleksandraŁódź
115Rymdejko GrażynaŁódź
116Salamon AgataŁódź
117Sierociński AndrzejŁódź
118Siwińska AnnaŁódź
119Sługocka EwaŁódź
120Sobańska-Tiutiunik Katarzyna, Szymański AleksanderŁódźspółka cywilna
121Starzyńska-Jaszecka KatarzynaŁódź
122Stefańczyk Józef AlojzyŁódź
123Strzelecki BogusławŁódź
124Strzępek Artur, Szabelska IwonaŁódźspółka cywilna
125Szereda Andrzej, Szereda Andrzej JanŁódźspółka partnerska
126Szmaciński MieczysławŁódź
127Śliwkiewicz MonikaŁódź
128Tosik AnnaŁódź
129Turlik-Reczek PaulinaŁódź
130Twardowski Jarosław AndrzejŁódź
131Wełpa KatarzynaŁódź
132Wichrowska Katarzyna, Zieliński DawidŁódźspółka cywilna
133Widziszewski KonradŁódź
134Wróblewska Agnieszka, Mieczkowski WojciechŁódźspółka cywilna
135Wróblewski MariuszŁódź
136Wypiorczyk AnnaŁódź
137Zawadzka-Bernasiak AgataŁódź
138Ziółkowska Maja, Jankowska-Kmieć IzabelaŁódźspółka cywilna
139Cegielska BarbaraMława
140Domżalski PiotrMława
141Hołownia Piotr, Tuszyńska TeresaMławaspółka cywilna
142Pawłowska KingaMława
143Żandarska-Nehring BeataMława
144Łojewska EwaMszczonów
145Dybalska-Smus AlicjaOpoczno
146Piekarski AndrzejOpoczno
147Waśkiewicz RenataOpoczno
148Baszczyński MaciejOstrów Wielkopolski
149Hoppe-Jackowska KingaOstrów Wielkopolski
150Królak JakubOstrów Wielkopolski
151Misiak AnnaOstrów Wielkopolski
152Wojtczak DariuszOstrów Wielkopolski
153Ziemba JakubOstrów Wielkopolski
154Ziółkowski Andrzej, Ziółkowska ViolettaOstrów Wielkopolskispółka cywilna
155Chowański TomaszOstrzeszów
156Nowak MariaOstrzeszów
157Szulc-Bogacz JoannaOstrzeszów
158Kowalczyk AnnaOzorków
159Rudowicz Stanisław, Pietrzak AgataOzorkówspółka cywilna
160Barczak RomanPabianice
161Jaksa ŁukaszPabianice
162Kupis Dariusz, Klubczewska AnnaPabianicespółka cywilna
163Nowina-Rer Jacek AdamPabianice
164Olek Włodzimierz Wojciech, Olek Włodzimierz JarosławPabianicespółka cywilna
165Szczęsna OlgaPabianice
166Kwiecień Grzegorz, Kwiecień-Walczyk Małgorzata AnnaPajęcznospółka cywilna
167Błaszczyk GrzegorzPiotrków Trybunalski
168Hajniak SylwiaPiotrków Trybunalski
169Juszczęć-Teleman AnnaPiotrków Trybunalski
170Kowalczyk MałgorzataPiotrków Trybunalski
171Książek MałgorzataPiotrków Trybunalski
172Marek DariaPiotrków Trybunalski
173Serwatka MariolaPiotrków Trybunalski
174Teleman AgataPiotrków Trybunalski
175Teleman RadosławPiotrków Trybunalski
176Teleman-Bajer EwaPiotrków Trybunalski
177Tomasik-Lasota JustynaPiotrków Trybunalski
178Szpunt Elżbieta, Szpunt-Andrzejewska EwelinaPleszewspółka cywilna
179Świec EugeniuszPleszew
180Bałdowska ZofiaPłock
181Jodko AnetaPłock
182Kaszewska AnnaPłock
183Kozłowska MagdalenaPłock
184Krysiuk WiesławaPłock
185Macuga Barbara, Banucha HannaPłockspółka cywilna
186Nycz ZbigniewPłock
187Omelan ArturPłock
188Romanowska Marzenna Ewa, Stępień-Dygowska GrażynaPłockspółka cywilna
189Szczepaniak Marcin, Czarnomski WojciechPłockspółka cywilna
190Szczepański JakubPłock
191Terlecka GrażynaPłock
192Włodarczyk MagdalenaPłock
193Kilińska-Palmowska KrystynaPłońsk
194Popłonkowski Zbigniew, Zarecki Jacek, Rutkowska-Górska MałgorzataPłońskspółka cywilna
195Stasiak RyszardaPłońsk
196Paprocka SabinaPoddębice
197Wojciechowska-Kierepa RenataPoddębice
198Bilska AgnieszkaRadomsko
199Dalkiewicz-Jagiełło DorotaRadomsko
200Drzazga ŁukaszRadomsko
201Kałuzińska-Zacharewicz AleksandraRadomsko
202Koprowski SławomirRadomsko
203Parada-Ciapińska MałgorzataRadomsko
204Sandelewska MałgorzataRadomsko
205Skura KonradRadomsko
206Wojtczak-Smyk MonikaRadomsko
207Brzeżańska BeataRawa Mazowiecka
208Przytuła AgnieszkaRawa Mazowiecka
209Bartosiewicz BarbaraSieradz
210Choińska BeataSieradz
211Nawrocki IgnacySieradz
212Pietkowska-Haas KarolinaSieradz
213Powalski JarosławSieradz
214Szlubowska EwaSieradz
215Kuskowski Krzysztof, Kuskowski PrzemysławSierpcspółka cywilna
216Popiłko GrażynaSierpc
217Fidrysiak BeataSkierniewice
218Goszczyńska RenataSkierniewice
219Salamon JadwigaSkierniewice
220Wacławek EdytaSkierniewice
221Wieprzkowicz Elżbieta, Wieprzkowicz-Łyżeń JoannaSkierniewicespółka partnerska
222Buczek KarolinaSochaczew
223Bugalska-Maik AnnaSochaczew
224Grabarek WiesławSochaczew
225Demczyszyn JolantaSochaczew
226Chmieliński MaciejStryków
227Wójcicka PatrycjaSulejów
228Bocian MarekTomaszów Mazowiecki
229Gemel MagdalenaTomaszów Mazowiecki
230Górecka JaninaTomaszów Mazowiecki
231Grad BogdanTomaszów Mazowiecki
232Mieczkowska RomualdaTomaszów Mazowiecki
233Gruszka AndrzejTuszyn
234Góra PaulinaWieluń
235Kamieniecka DorotaWieluń
236Karasiak IwonaWieluń
237Kopacka AgnieszkaWieluń
238Mielczarek DorotaWieluń
239Tymura JolantaWieluń
240Kijak JolantaWieruszów
241Bilant MałgorzataZduńska Wola
242Bińczycki RadosławZduńska Wola
243Mazurkiewicz HannaZduńska Wola
244Tęsiorowski StanisławZduńska Wola
245Wojtyniak IzabelaZduńska Wola
246Karlikowski MichałZelów
247Jeziorska BarbaraZgierz
248Jeziorski WaldemarZgierz
249Kominiak Aleksandra, Myłyk-Kuzdak MonikaZgierzspółka cywilna
250Kozerski AdamZgierz
251Krawczyk BartoszZgierz
252Kubiak MarcinZgierz
253Rybka HannaZgierz
254Szymańska GrażynaZgierz
255Święcicki TadeuszZgierz
256Popiłko Andrzej, Dłużniewska JoannaŻurominspółka cywilna
257Tuszyński AntoniŻuromin
258Jarosik JoannaŻychlin
259Badowska-Korba JustynaŻyrardów
260Bożykowska ElżbietaŻyrardów
261Bożykowski AdamŻyrardów
262Chmiel AleksandraŻyrardów
263Salmonowicz JanŻyrardów
VIIOkręg Sądu Apelacyjnego w Poznaniu
1Kownacka PaulinaChodzież
2Rzepa-Białczyk Krystyna, Piechocki PiotrChodzieżspółka cywilna
3Pierudzka EwaCzarnków
4Bączyk-Ostrowska MałgorzataGniezno
5Dominik DagmaraGniezno
6Gruchalski MichałGniezno
7Gruszka ElżbietaGniezno
8Kentzer SebastianGniezno
9Morawska-Kentzer MagdalenaGniezno
10Sporna AnnaGniezno
11Sypniewska AnnaGniezno
12Andrzejewska-Czemplik LidiaGostyń
13Rote Małgorzata, Laskowska AgataGostyńspółka cywilna
14Paetz Tadeusz Jan, Paetz Marcin AndrzejGrodzisk Wielkopolskispółka cywilna
15Ptaszyńska Anna, Marciniak MałgorzataGrodzisk Wielkopolskispółka cywilna
16Darasz-Pracka MałgorzataGubin
17Guzdecka-Kaczmarek TeresaGubin
18Podmokły KatarzynaJastrowie
19Wróblewska AnnaKłodawa
20Jędrychowska DorotaKoło
21Kowalski RyszardKoło
22Przybyłowicz Andrzej GrzegorzKoło
23Sobczak-Frąckowiak EdytaKoło
24Chojnacki Aleksander, Łaźniak PiotrKoninspółka cywilna
25Głowacka BenitaKonin
26Hauke Hanna, Szplet StanisławKoninspółka cywilna
27Kierzek-Dropińska MagdalenaKonin
28Korpa EwaKonin
29Michalak MichałKonin
30Naskręcki Piotr Paweł, Głuchowski Przemysław, Naskręcka-Górny Maria MagdalenaKoninspółka cywilna
31Ferszt-Majcherek ElizaKostrzyn
32Bortel GrzegorzKościan
33Stachowska EdytaKościan
34Stelmaszyk EdytaKościan
35Jaśkowiak JoannaKórnik
36Wierzchałek MariolaKrosno Odrzańskie
37Bortel MariolaLeszno
38Cejba RenataLeszno
39Kałużna Sabina Anna, Goździewicz KarolLesznospółka cywilna
40Łukaszewski SzymonLeszno
41Samol MagdalenaLeszno
42Stawowy Małgorzata, Stawowy TomaszLesznospółka cywilna
43Iżykowski Michał, Iżykowska HannaLubońspółka cywilna
44Wachnik Grażyna KrystynaLubsko
45Koszyca-Ratajczak Barbara MariaMiędzychód
46Kolander-Kucik EwelinaMosina
47Waścińska NataliaMosina
48Łakomy SławomirMurowana Goślina
49Sielecki Jarosław WojciechNowa Sól
50Stawecka Maria Zofia, Nowak-Gibayło AnnaNowa Sólspółka cywilna
51Szyszko Anna, Szyszko-Jankowska Joanna AgnieszkaNowa Sólspółka cywilna
52Piechowiak RyszardNowy Tomyśl
53Strasburger-Gąska EwaNowy Tomyśl
54Dedyk-Michajłow Magdalena, Grobelny BartoszObornikispółka cywilna
55Rudziakowicz AnnaOborniki
56Wałęga BeataOborniki
57Kasprzak MariuszPiła
58Krygier AnnaPiła
59Nojek BogumiłaPiła
60Wadowska Elżbieta Maria, Wadowska-Wachowicz MagdalenaPiłaspółka cywilna
61Kramer StefanPniewy
62Drążkiewicz MartynaPobiedziska
63Adamski Andrzej, Kowandy Piotr JózefPoznańspółka cywilna
64Antkowiak IrenaPoznań
65Antoniak Tomasz, Glanowski MarekPoznańspółka cywilna
66Bach BogumiłaPoznań
67Barański Karol, Duczmal WitoldPoznańspółka cywilna
68Basiński JędrzejPoznań
69Baszkowska-Linke BeataPoznań
70Baszkowska-Wójtowicz JoannaPoznań
71Beger-Smurzyński Krzysztof, Gwiazda MagdalenaPoznańspółka cywilna
72Besler-Woźniak DorotaPoznań
73Biełło DorotaPoznań
74Blandzi Justyna, Folwarski DanielPoznańspółka cywilna
75Błażejczak-Żdżarska Aleksandra, Spaczyńska BeataPoznańspółka cywilna
76Borkowicz Anna, Frydrychowicz-Chojnacka MartaPoznańspółka cywilna
77Borkowski MikołajPoznań
78Breś Alicja, Matecka-Kotecka JoannaPoznańspółka cywilna
79Celichowska Dorota Maria, Celichowski Maciej Maria, Majchrzak WiolettaPoznańspółka cywilna
80Czabaj-Czarkowska EwaPoznań
81Danecka-Białek MonikaPoznań
82Daniuk Anna, Matusiak-Sylla AgnieszkaPoznańspółka cywilna
83Dolata Violetta GrażynaPoznań
84Drewniak-Żaba LiliannaPoznań
85Drożdż Eleonora Dorota, Drożdż AleksanderPoznańspółka cywilna
86Dubiel-Głuszczuk Agnieszka, Staniewska MartaPoznańspółka cywilna
87Duczmal DagmaraPoznań
88Dynowski KrzysztofPoznań
89Glanowski PiotrPoznań
90Grajzer HannaPoznań
91Gutowski MarekPoznań
92Halczuk Magdalena, Kapała-Łosak BarbaraPoznańspółka cywilna
93Hałaczkiewicz ElżbietaPoznań
94Hyjek-Marchel Karolina, Kantorska AnnaPoznańspółka cywilna
95Jackowski AdamPoznań
96Kaczmarek MałgorzataPoznań
97Kaczorowski Jacek, Pospieszyńska AnnaPoznańspółka cywilna
98Kamińska Edyta, Tomaszewska-Stachecka KarolinaPoznańspółka cywilna
99Kłos PawełPoznań
100Kolasa Marek Juliusz, Kolasa PawełPoznańspółka cywilna
101Koralewska-Nowak Irena MariaPoznań
102Kwarciński WojciechPoznań
103Lis SzymonPoznań
104Lisiecka Joanna Maria, Lisiecki MaciejPoznańspółka cywilna
105Łazowy AlinaPoznań
106Łuczak ArturPoznań
107Łużyńska-Sawarzyńska Magdalena AnnaPoznań
108Marchwicki KrzysztofPoznań
109Marciniak MałgorzataPoznań
110Mickiewicz MichałPoznań
111Mrozewicz-Kuchlewska AgnieszkaPoznań
112Musiałkiewicz Dorota, Sajda WojciechPoznańspółka cywilna
113Muszalska Małgorzata, Walkowiak IzabelaPoznańspółka cywilna
114Niecewicz NataliaPoznań
115Nowaczyk-Kaczmarek PaulinaPoznań
116Nowak-Jaroszyk MonikaPoznań
117Pawelec Emilia, Walkiewicz MikołajPoznańspółka cywilna
118Peretiatkowicz OlafPoznań
119Podczasiak GrzegorzPoznań
120Podsiadłowska-Skąpska Izabela, Jabłońska PaulinaPoznańspółka cywilna
121Posadzy SzymonPoznań
122Raczkowski Dariusz PrzemysławPoznań
123Radtke WojciechPoznań
124Radziuk Małgorzata ElżbietaPoznań
125Rataj AndrzejPoznań
126Siennicki MikołajPoznań
127Sokalska Dominika, Sroczyńska AgnieszkaPoznańspółka cywilna
128Sołtysińska AnnaPoznań
129Springer KatarzynaPoznań
130Sterling Urszula Henryka, Mikołajczak KatarzynaPoznańspółka cywilna
131Szczepański RafałPoznań
132Szymczak TomaszPoznań
133Tomaszkiewicz ZbigniewPoznań
134Tomczak PaulinaPoznań
135Tota AnnaPoznań
136Trytt TomaszPoznań
137Tupaj DorotaPoznań
138Walkiewicz-Kuraś KarolinaPoznań
139Walter MagdalenaPoznań
140Wąsiewicz-Szczepańska AgnieszkaPoznań
141Wieczorek MichałPoznań
142Winnicka HannaPoznań
143Wojticsek DanielPoznań
144Zielińska Elżbieta, Zielińska-Richter AgnieszkaPoznańspółka cywilna
145Zielińska Ilona TeresaPoznań
146Zielińska-Jarocha Agnieszka, Sztylak AgnieszkaPoznańspółka partnerska
147Zieliński WojciechPoznań
148Zys JoannaPoznań
149Żmuda-Trzebiatowski PawełPoznań
150Mikołajczak BeataRawicz
151Olszewska Halina MariaRawicz
152Olszewski MaciejRawicz
153Drążkiewicz Daniel, Taczkowska MałgorzataRogoźnospółka cywilna
154Chojnacki MaciejSłupca
155Jaskólska LenaSłupca
156Lewandowska MariaStęszew
157Gruchot PawełSuchy Las
158Tracz Dariusz JanSulechów
159Horla-Nitka EwaSwarzędz
160Mikołajewska-Bomba LidiaSwarzędz
161Wojtoń HonorataSwarzędz
162Lisek AnnaSzamotuły
163Ludwiczak-Winter Ewa GrażynaSzamotuły
164Jezierski KlaudiuszSzamotuły
165Woźniak TomaszSzamotuły
166Malinowska MalwinaSzprotawa
167Zawrotniak JoannaSzprotawa
168Sych PiotrŚlesin
169Dłużak KatarzynaŚrem
170Kubiszewski KrzysztofŚrem
171Tomczyk KrzysztofŚrem
172Borkowska Joanna, Czarniecka MagdalenaŚroda Wielkopolskaspółka partnerska
173Kubacka WeronikaŚroda Wielkopolska
174Augustynowicz PiotrŚwiebodzin
175Misiaczyk AlinaŚwiebodzin
176Banacki ŁukaszTarnowo Podgórne
177Kusiak PawełTarnowo Podgórne
178Wrotyńska KatarzynaTrzcianka
179Fret Maciej, Sroczyńska Wiesława, Fret AnnaTurekspółka cywilna
180Gawrońska AleksandraTurek
181Sawicka Violetta EwaTurek
182Mrugalski JakubWągrowiec
183Sokołowska Katarzyna JolantaWągrowiec
184Trytt AlicjaWągrowiec
185Wiśniewska Krystyna MariaWągrowiec
186Berliński BartoszWolsztyn
187Jaśkiewicz Scholastyka Teresa, Jaśkiewicz MalwinaWolsztynspółka cywilna
188Katyńska-Urban JaninaWolsztyn
189Janas AdamWronki
190Baranowska Irena Maria, Baranowski Grzegorz, Baranowski KrzysztofWrześniaspółka cywilna
191Karciarz KazimierzWrześnia
192Staszewska IzabelaWrześnia
193Gross SylwiaWschowa
194Kluszczyński LeszekWschowa
195Wajgel PaulinaWyrzysk
196Hańska Katarzyna Anna, Kaczanowska KatarzynaZielona Góraspółka cywilna
197Hładczuk Anna, Sułek AgnieszkaZielona Góraspółka cywilna
198Miśkiewicz Adriana Maria, Miśkiewicz MartaZielona Góraspółka cywilna
199Romanowska Aleksandra Barbara, Romanowski Piotr, Jarosz JoannaZielona Góraspółka cywilna
200Sompolińska EdytaZielona Góra
201Szyszko Piotr KazimierzZielona Góra
202Śmiałek RomanZielona Góra
203Zapilaj-Baziak MonikaZielona Góra
204Żukowska Julita MonikaZielona Góra
205Gołaszewska DariaZłotów
206Sobczyk-Nowak AnnaZłotów
207Gondek JanuszŻagań
208Koczocik RyszardŻagań
209Milewska AnnaŻagań
210Brzozowska MałgorzataŻary
211Malewicz MartaŻary
212Matyja Małgorzata Aldona, Matyja MirosławŻaryspółka cywilna
VIIIOkręg Sądu Apelacyjnego w Rzeszowie
1Lubaś AnnaBoguchwała
2Karaś RomanBrzozów
3Karaś TomaszBrzozów
4Kubal MarcinBrzozów
5Mazurkiewicz KamilBrzozów
6Hończak KrzysztofDębica
7Kremska-Bialik JolantaDębica
8Królikowski WojciechDębica
9Majka Dorota EwaDębica
10Mycek WojciechDębica
11Urzędowski KrzysztofDębica
12Żaba AdamDębica
13Hus-Kret AnetaDynów
14Milanowska MonikaDynów
15Włodyka RenataGłogów Małopolski
16Głogowski JakubJarosław
17Goraj Elżbieta, Mielniczek ArturJarosławspółka cywilna
18Kostka KrystynaJarosław
19Kuźniar AgataJarosław
20Lechowicz Ewa, Lechowicz TomaszJarosławspółka cywilna
21Maziarka JoannaJarosław
22Stybel BogusławJarosław
23Gawłowski HenrykJasło
24Leputa DanielJasło
25Lisowski WojciechJasło
26Kula ElżbietaJasło
27Uliasz AgataJasło
28Jachyra PiotrKolbuszowa
29Magryś-Dziewic IwonaKolbuszowa
30Poźniak-Smuk TeresaKolbuszowa
31Zalewska-Watras BarbaraKolbuszowa
32Chmielowska OlgaKrosno
33Galewicz ŁukaszKrosno
34Niezgoda NinaKrosno
35Nowak WojciechKrosno
36Roman LiliannaKrosno
37Teneta JacekKrosno
38Twardak-Lubaś IrenaKrosno
39Uliasz GrzegorzKrosno
40Uliasz JolantaKrosno
41Wojewoda DawidKrosno
42Łukasik Beata, Matuła-Usyk MartaLeskospółka cywilna
43Heleniak AnnaLeżajsk
44Margas MieczysławLeżajsk
45Nepelski Wiesław, Nepelska MagdalenaLubaczówspółka cywilna
46Babiarz JakubŁańcut
47Kopeć KrzysztofŁańcut
48Petrus MiłoszŁańcut
49Świąder MałgorzataŁańcut
50Fiołek BogusławMielec
51Kranc-Filipecka Elżbieta, Filipecka MałgorzataMielecspółka cywilna
52Kuciel MikołajMielec
53Mazur JustynaMielec
54Michalczyk-Łuczak BernadettaMielec
55Pezda Monika, Barnat WładysławaMielecspółka cywilna
56Surma-Pacławska Monika AnnaMielec
57Szulik-Dudek KatarzynaMielec
58Błądek Lidia, Dudzik AgnieszkaNiskospółka cywilna
59Szewczyk RyszardNisko
60Białachowski Paweł, Kalita PawełPrzemyślspółka cywilna
61Gazda Bogumił, Obler JerzyPrzemyślspółka cywilna
62Makar LidiaPrzemyśl
63Pusz WojciechPrzemyśl
64Sielska BogumiłaPrzemyśl
65Sokulska JuliaPrzemyśl
66Bender BożenaPrzeworsk
67Gąsior ElżbietaPrzeworsk
68Raba Marcin JakubPrzeworsk
69Bukała BożenaRopczyce
70Nowakowska MonikaRopczyce
71Rogoziewicz ArturRopczyce
72Wałaszek PrzemysławRymanów
73Bałda JaninaRzeszów
74Blajer-Szałyga DorotaRzeszów
75Boroń-Radoń SylwiaRzeszów
76Chmiel Anna KatarzynaRzeszów
77Czapor BeataRzeszów
78Czekaj JaninaRzeszów
79Gajoch BożenaRzeszów
80Grotowska DanutaRzeszów
81Jurczak AleksandraRzeszów
82Kędzior-Plaskacz AgnieszkaRzeszów
83Kilian PawełRzeszów
84Kińczyk PiotrRzeszów
85Kłeczek RafałRzeszów
86Kobisz BogusławRzeszów
87Kowal AgnieszkaRzeszów
88Kruczyńska-Cach MartaRzeszów
89Leja-Szostak EwelinaRzeszów
90Łukasik JustynaRzeszów
91Marcinowski MariuszRzeszów
92Matlęga MałgorzataRzeszów
93Mąkosz Alicja, Mossoń AnnaRzeszówspółka cywilna
94Mitelsztat RobertRzeszów
95Morawiec AgnieszkaRzeszów
96Nowak IwonaRzeszów
97Posłuszny JanuszRzeszów
98Powęska ŻanetaRzeszów
99Puskarczyk AnnaRzeszów
100Rojowski Bohdan, Czerwonka BogdanRzeszówspółka cywilna
101Siuta KrzysztofRzeszów
102Skrzypek SzymonRzeszów
103Szara MałgorzataRzeszów
104Świerad AnnaRzeszów
105Taradajko-Zuzmak MonikaRzeszów
106Wajdowicz DagmaraRzeszów
107Wiśniowski RadosławRzeszów
108Zrębiec-Skrodziuk SylwiaRzeszów
109Drozd Stanisław, Mazurkiewicz MariaSanokspółka cywilna
110Górska-Galewicz LidiaSanok
111Kosina EwaSanok
112Osękowski JacekSanok
113Urbańska MonikaSokołów Małopolski
114Borzęcki TomaszStalowa Wola
115Koptyra JoannaStalowa Wola
116Krępa GrażynaStalowa Wola
117Szewczyk EwaStalowa Wola
118Uba AndrzejStalowa Wola
119Jurzysta-Irzyk MartynaStrzyżów
120Kąkol JoannaStrzyżów
121Salwa HenrykStrzyżów
122Chojnacka Halina, Chojnacki AndrzejTarnobrzegspółka cywilna
123Posłuszny SławomirTarnobrzeg
124Tęcza-Wąsik MonikaTarnobrzeg
125Wisz KrystynaTarnobrzeg
126Drozd GrażynaTyczyn
127Adamska Liliana, Adamska-Fudała MonikaUstrzyki Dolnespółka cywilna
IXOkręg Sądu Apelacyjnego w Szczecinie
1Sałagan MagdalenaBarlinek
2Wolski AndrzejBarlinek
3Rzymyszkiewicz AleksandraBiałogard
4Woźniak BeataBiałogard
5Józefczyk AdaChojna
6Rogowska JustynaChojna
7Niepewna Elżbieta UrszulaChoszczno
8Prawucki Zenon MarekChoszczno
9Szczygielska WeronikaChoszczno
10Szyszłowska MonikaCzaplinek
11Karbowiak ElizaDarłowo
12Okulicz RomualdDarłowo
13Hołysz MariaDębno
14Mazurek GrzegorzDębno
15Cal Barbara GrażynaDrawsko Pomorskie
16Szumilas MarekDrawsko Pomorskie
17Górecka WiesławaDrezdenko
18Bartkowiak KatarzynaGoleniów
19Kowalczyk Marianna, Piwowarczyk DianaGoleniówspółka cywilna
20Marzec MagdalenaGoleniów
21Włodarczyk-Wardacka WiesławaGoleniów
22Bachalska-Kolasińska Agnieszka, Orlik AnnaGorzów Wlkp.spółka cywilna
23Ekiert ZbigniewGorzów Wlkp.
24Gielec JanGorzów Wlkp.
25Janas MonikaGorzów Wlkp.
26Korolewicz Marzanna Maria, Radziejewska RomualdaGorzów Wlkp.spółka cywilna
27Kłudka-Giejbo KatarzynaGorzów Wlkp.
28Kostulska UrszulaGorzów Wlkp.
29Osiecka-Majchrzak TeodozjaGorzów Wlkp.
30Rodzik MagdalenaGorzów Wlkp.
31Sulska AnnaGorzów Wlkp.
32Wachowiak PawełGorzów Wlkp.
33Wiszewski Henryk PiotrGorzów Wlkp.
34Załuski IreneuszGorzów Wlkp.
35Zwiernik-Adamiszyn BeataGorzów Wlkp.
36Sokół Teresa, Sokół JanuszGryficespółka cywilna
37Szabunia IrenaGryfice
38Krzywda-Pogorzelska EmiliaGryfino
39Krzywda-Pogorzelski LechGryfino
40Paleczna-Turek AgnieszkaGryfino
41Pogodzińska JowitaKalisz Pomorski
42Jeglińska-Idzi AgnieszkaKamień Pomorski
43Konwisarz MaciejKamień Pomorski
44Radoman Jolanta, Ziemba GabrielaKamień Pomorskispółka cywilna
45Barańska-Kuks AleksandraKołobrzeg
46Chwiałkowski WaldemarKołobrzeg
47Hasiak MaciejKołobrzeg
48Kolasińska-Ściepko HalinaKołobrzeg
49Mielczarek TeresaKołobrzeg
50Szczęsna MariolaKołobrzeg
51Zaleski Wojciech MarekKołobrzeg
52Wolska Barbara RomualdaKostrzyn nad Odrą
53Bemke PatrycjaKoszalin
54Czernikiewicz RomanKoszalin
55Dullek WaldemarKoszalin
56Grzankowski TadeuszKoszalin
57Jankowska MariaKoszalin
58Kubek Barbara, Chlebowska AlicjaKoszalinspółka cywilna
59Laskowski WojciechKoszalin
60Minko ZuzannaKoszalin
61Mirocha AnnaKoszalin
62Nosowska EwaKoszalin
63Pracz MirosławKoszalin
64Rabka MonikaKoszalin
65Rogowski BartoszKoszalin
66Sobańska WiktoriaKoszalin
67Sozańska RomanaKoszalin
68Stanisławska-Sierzputowska UrszulaKoszalin
69Szulejewska JadwigaKoszalin
70Wołoszyn MagdaKoszalin
71Fiksek EugeniuszŁobez
72Jankowski Andrzej JanMiędzyrzecz
73Kowalik MirosławaMiędzyrzecz
74Rogala MariaMiędzyrzecz
75Szałachowski RyszardMiędzyzdroje
76Wachuda JoannaMiędzyzdroje
77Wolska Karolina AnnaMyślibórz
78Golak BarbaraNowogard
79Kamecka EugeniaNowogard
80Graboń AnnaPolice
81Helon MałgorzataPolice
82Wielowska Kinga, Otremba JoannaPolicespółka cywilna
83Rosiński TomaszPołczyn-Zdrój
84Tokarski SławomirPyrzyce
85Waśkiewicz AgataPyrzyce
86Kowal RoksanaSławno
87Szerszenowicz-Kaczmarek ElizaSławno
88Bac PrzemysławaSłubice
89Karp MariaSłubice
90Gołuchowska AnnaStargard
91Humen EwaStargard
92Kośmider-Pietras AdriannaStargard
93Pietrakowski LeszekStargard
94Rot-Malinowska MałgorzataStargard
95Skibiński PiotrStargard
96Sławińska ElżbietaStargard
97Szulczewski Mariusz, Kamińska MonikaStargardspółka cywilna
98Udzik JolantaStargard
99Wojtczak AgnieszkaStargard
100Gabryelów Cezary RomualdStrzelce Krajeńskie
101Mikołajczuk GrzegorzStrzelce Krajeńskie
102Gościńska-Rzepa AgnieszkaSulęcin
103Kołodziej MartaSulęcin
104Andrzejewska DorotaSzczecin
105Bałaban BeataSzczecin
106Banaszkiewicz DanielSzczecin
107Borski JanSzczecin
108Buchaniewicz-Rydyńska AleksandraSzczecin
109Carło PaulinaSzczecin
110Chmielewski MariuszSzczecin
111Chmura Przemysław RafałSzczecin
112Cholewa-Chudzik Marta, Krawiec JoannaSzczecinspółka partnerska
113Czeremcha ZdzisławaSzczecin
114Daleszyńska Zofia, Daleszyński Jacek, Daleszyński MichałSzczecinspółka partnerska
115Dąbrowski PiotrSzczecin
116Dominiak Joanna, Wąsowska AdrianaSzczecinspółka cywilna
117Dutkiewicz-Nawrot AnnaSzczecin
118Glucker PrzemysławSzczecin
119Graboń-Grześkowiak GabrielaSzczecin
120Grzybowska KatarzynaSzczecin
121Jankowski JerzySzczecin
122Karkota-Żukowska AnnaSzczecin
123Korzyniewska-Bieńko Katarzyna, Marecik MagdalenaSzczecinspółka cywilna
124Kowalska AnetaSzczecin
125Krause Milena MariaSzczecin
126Kubaj KrystynaSzczecin
127Kuniewicz DobrosławaSzczecin
128Lewińska TeresaSzczecin
129Linniczenko PaulinaSzczecin
130Łukaszewicz-Dajczer JoannaSzczecin
131Manikowska MonikaSzczecin
132Maszorek Joanna, Wojniak AngelikaSzczecinspółka cywilna
133Mikołajczyk Marzena, Mikołajczyk-Mateja KatarzynaSzczecinspółka cywilna
134Najmrodzka-Młodojewska Izabela Beata, Młodojewski RobertSzczecinspółka cywilna
135Nowak AgnieszkaSzczecin
136Nowak KarolinaSzczecin
137Nowicka AnnaSzczecin
138Olszewska Maria, Olszewski JacekSzczecinspółka cywilna
139Osiński GrzegorzSzczecin
140Peszko DorotaSzczecin
141Pilarczyk Irmina, Bik JoannaSzczecinspółka cywilna
142Piwoni KatarzynaSzczecin
143Poćwiardowska Beata, Poćwiardowska HannaSzczecinspółka cywilna
144Posyniak HelenaSzczecin
145Posyniak MałgorzataSzczecin
146Potaman Cezary BorysSzczecin
147Radkiewicz JoannaSzczecin
148Ramęda-Pilip Joanna, Ochrymowicz RadosławSzczecinspółka cywilna
149Sawiński Krzysztof, Cywiński PawełSzczecinspółka cywilna
150Skotarczak TeodorSzczecin
151Służewski JacekSzczecin
152Snela-Sawczyn NataliaSzczecin
153Sobecki Filip, Sobecka Barbara ZofiaSzczecinspółka cywilna
154Sobolewska JoannaSzczecin
155Stach MałgorzataSzczecin
156Szuman-Krzych DorotaSzczecin
157Teszke-Pałgan AnnaSzczecin
158Tomczak Katarzyna, Tomczak MichałSzczecinspółka cywilna
159Ukraińska ElżbietaSzczecin
160Wilgocki KamilSzczecin
161Wilk ZuzannaSzczecin
162Włodarczyk RadosławSzczecin
163Wójciak BożenaSzczecin
164Wójtowicz Dariusz GrzegorzSzczecin
165Zagozda LechSzczecin
166Zarecka JolantaSzczecin
167Zydorowicz ZuzannaSzczecin
168Czernicki TomaszSzczecinek
169Nintza BarbaraSzczecinek
170Ryndak MariuszSzczecinek
171Styszewska UrszulaSzczecinek
172Muchorowska AnnaŚwidwin
173Pracz AlicjaŚwidwin
174Chlebańska KatarzynaŚwinoujście
175Kaliciuk-Runge KatarzynaŚwinoujście
176Kos IwonaŚwinoujście
177Kozarkiewicz Elżbieta, Antczak-Falkowska AgnieszkaŚwinoujściespółka partnerska
178Nawrocki MarcinŚwinoujście
179Poćwiardowski MarcinŚwinoujście
180Błażewicz BożenaTrzebiatów
181Michalski GrzegorzWałcz
182Tarka Bogusław, Tarka DorotaWałczspółka cywilna
183Marcinkowska KarolinaWolin
184Ołowski WitoldZłocieniec
XOkręg Sądu Apelacyjnego w Warszawie
1Tomczyk-Perłowska MałgorzataBabice Nowe
2Makijewski JarosławBłonie
3Oliwa MichałBłonie
4Gryżewska Sylwia, Konończuk PatrycjaBrwinówspółka partnerska
5Nestorowicz DanielBrwinów
6Guzik LeszekGóra Kalwaria
7Sokół JoannaGóra Kalwaria
8Bluszcz JarosławGrodzisk Mazowiecki
9Borysiak BarbaraGrodzisk Mazowiecki
10Kuczyńska Beata, Kuczyński Piotr, Młynarski WiktorGrodzisk Mazowieckispółka partnerska
11Sieradz-Podsiadły MagdalenaGrodzisk Mazowiecki
12Lewandowska MajaJabłonowo
13Bilewicz-Królasik KatarzynaJózefów
14Gwiazda DagmaraKobyłka
15Wienconek AnetaKobyłka
16Kawczyński JarosławKomorów
17Czyżewski TomaszKonstancin-Jeziorna
18Kot-Samsel AgnieszkaKonstancin-Jeziorna
19Możdżyńska BeataKonstancin-Jeziorna
20Musiałowska-Uryga Patrycja, Skorniewska EmiliaKonstancin-Jeziornaspółka cywilna
21Dzienis-Węglewska AgataLegionowo
22Jankowska KatarzynaLegionowo
23Klejment Zbigniew, Kmiecik Mariusz, Lutomierski-Rusek JulianLegionowospółka cywilna
24Piłaszewicz MagdalenaLegionowo
25Ruszkowski Jacek, Baranowski IgorLegionowospółka cywilna
26Wójcik DorotaLegionowo
27Brandt MirosławaLeszno
28Janas Iwona, Kurpiel WeronikaŁazyspółka cywilna
29Buks JoannaŁomianki
30Marzinek Gabriela, Marzinek-Popiołkiewicz JoannaŁomiankispółka cywilna
31Sobczyk JulitaŁomianki
32Talacha IrminaŁomianki
33Jędrychowska-Michaś BeataMarki
34Karnicka-Kawczyńska AgataMilanówek
35Lis MariuszNadarzyn
36Lewicki JarosławNowy Dwór Mazowiecki
37Mośkiewicz AdrianaNowy Dwór Mazowiecki
38Mośkiewicz MarekNowy Dwór Mazowiecki
39Szydluk MichałNowy Dwór Mazowiecki
40Głąbikowska MonikaOtrębusy
41Cegielska MariaOtwock
42Osipienko JolantaOtwock
43Puczyłowski SławomirOtwock
44Rock KamilaOtwock
45Szuladzińska MonikaOtwock
46Wołkowicki PiotrOtwock
47Wójcik Barbara, Wójcik-Guziewska AleksandraOtwockspółka cywilna
48Niewińska-Wierchowiec KatarzynaOżarów Mazowiecki
49Podgórska MałgorzataOżarów Mazowiecki
50Żurawska RenataOżarów Mazowiecki
51Breksa WojciechPiaseczno
52Fortuński Wojciech, Gmerek PawełPiasecznospółka cywilna
53Gonet WojciechPiaseczno
54Łukasik MariaPiaseczno
55Pasek-Nowak Katarzyna, Nurzyńska ElżbietaPiasecznospółka cywilna
56Pluta Jarosław, Fersten JuliaPiasecznospółka partnerska
57Przybysz MałgorzataPiaseczno
58Sikora Grzegorz, Szczęsny MaciejPiasecznospółka cywilna
59Wiśniewski Stefan, Wiśniewski RafałPiasecznospółka cywilna
60Wróblewski GrzegorzPiaseczno
61Antonowicz AgnieszkaPiastów
62Grodzińska Hanna, Tarabasz EwelinaPruszkówspółka cywilna
63Janik ArturPruszków
64Jędrzejczak-Brzezińska KatarzynaPruszków
65Makowska-Dębska Ewa, Popłonkowska AnnaPruszkówspółka cywilna
66Zdziebłowska-Gidian BeataPruszków
67Żuczek HenrykPruszków
68Ożarowska MałgorzataRadzymin
69Rowicki MarekRadzymin
70Wilkowska-Płóciennik AnetaRadzymin
71Domżał Ryszard, Wandor RafałRaszynspółka cywilna
72Lubecka KlaudiaSerock
73Rutkowska AngelikaSerock
74Brynda PawełStara Iwiczna
75Zaremba-Sierkov KatarzynaTłuszcz
76Adamus WaldemarWarszawa
77Ambroziak MarzenaWarszawa
78Anuszkiewicz-Nieznańska MałgorzataWarszawa
79Archutowska MagdalenaWarszawa
80Augustowska-Traczyk Małgorzata, Smolińska KamilaWarszawaspółka cywilna
81Balcerzak OlimpiaWarszawa
82Banasik AgataWarszawa
83Banaszek Adam, Szczepański AdamWarszawaspółka cywilna
84Banaś-Łosiewicz HalinaWarszawa
85Barczyńska Agnieszka, Pękala KarolinaWarszawaspółka cywilna
86Barej Jolanta, Barej-Magiera Elżbieta,Farion MałgorzataWarszawaspółka cywilna
87Bartnicki Marek, Strojny Sławomir, Wągrodzki Wiktor, Kołpa MichałWarszawaspółka cywilna
88Baszuk Justyna, Marchocka IlonaWarszawaspółka cywilna
89Bąbka Rafał, Czekała EwaWarszawaspółka cywilna
90Bąbka TomaszWarszawa
91Bąk KatarzynaWarszawa
92Bąkowska Katarzyna, Mikulski RafałWarszawaspółka cywilna
93Bestyńska JoannaWarszawa
94Bieniek Ewa, Wróblewska MałgorzataWarszawaspółka cywilna
95Biwejnis Maciej, Orłowski PawełWarszawaspółka cywilna
96Błaszczak Paweł, Błaszczak Robert, Gąsiewski Rafał, Błaszczak Michał, Fyk MonikaWarszawaspółka cywilna
97Bocian MonikaWarszawa
98Bogacz-Anaszkiewicz MałgorzataWarszawa
99Bogusławska Iwona, Choromańska Renata, Giler Robert, Gładkowski Waldemar, Giler Grzegorz, Teperek MateuszWarszawaspółka partnerska
100Bogusz Olga, Kalisz ŁucjaWarszawaspółka cywilna
101Bołdok Maria, Bołdok Wiktor, Mroczkowska-Gołowicz AgnieszkaWarszawaspółka cywilna
102Borawska Katarzyna, Borawski KrzysztofWarszawaspółka partnerska
103Borowska MałgorzataWarszawa
104Brajczewska-Ginel MonikaWarszawa
105Brandt Rafał, Okońska JoannaWarszawaspółka cywilna
106Brewczyńska Anna, Brudnicka Maria, Brudnicka- Banaszkiewicz Ewa, Szmigiera-Wyrzykowska AnnaWarszawaspółka cywilna
107Bruździak Maja, Tefelska AleksandraWarszawaspółka partnerska
108Brylewska-Iwańczyk Małgorzata, Rynkiewicz-Szafurska DorotaWarszawaspółka cywilna
109Brzezińska EwaWarszawa
110Brzozowska Anna, Kwiecień MarzannaWarszawaspółka cywilna
111Budner-Domańska Katarzyna, Nowak MałgorzataWarszawaspółka cywilna
112Budziszewski Jakub, Szpecht FilipWarszawaspółka cywilna
113Bujalska JolantaWarszawa
114Buk KrzysztofWarszawa
115Celegrat Sylwia, Stygar-Jarosińska EwelinaWarszawaspółka cywilna
116Chałupczak Paweł, Cubała-Chałupczak Ewa, Bryl KarolWarszawaspółka partnerska
117Chmielewska KatarzynaWarszawa
118Chmielewska MartynaWarszawa
119Ciechomska DorotaWarszawa
120Ciesielska MonikaWarszawa
121Colombié Agnieszka, Wiszniewska JoannaWarszawaspółka cywilna
122Cugowska-Grunwald MałgorzataWarszawa
123Cupriak Paweł, Łaski Marcin, Maksymiuk Michał, Mirkowska-Potocka MałgorzataWarszawaspółka partnerska
124Cygan Tomasz, Mroczek Ewa, Nowak MagdalenaWarszawaspółka cywilna
125Cylińska GrażynaWarszawa
126Cytryńska AlinaWarszawa
127Czamarska AldonaWarszawa
128Czarnecki JarosławWarszawa
129Dańko-Roesler Anna, Żurakowska TamaraWarszawaspółka cywilna
130Dąbrowska IwonaWarszawa
131Dąbrowska Magdalena, Szeszkowska JoannaWarszawaspółka cywilna
132Dąbrowski PawełWarszawa
133Dmochowska Marzena, Nowaczyńska JoannaWarszawaspółka cywilna
134Dor Robert, Micorek AndrzejWarszawaspółka cywilna
135Drążek ElżbietaWarszawa
136Dudek EwelinaWarszawa
137Dzienis KingaWarszawa
138Fyda MartynaWarszawa
139Gałwiaczek Magdalena, Porębska-Musselmann BożenaWarszawaspółka cywilna
140Gańko BogumiłaWarszawa
141Gardocka Jolanta, Otkała BeataWarszawaspółka partnerska
142Gawryś Marzena, Groskrejc MaciejWarszawaspółka cywilna
143Genczelewska Agnieszka, Proniewicz MagdalenaWarszawaspółka cywilna
144Gieryszewska-Sobolak JoannaWarszawa
145Gładki KrzysztofWarszawa
146Gołębiewska KalinaWarszawa
147Gonstał MartynaWarszawa
148Górski Łukasz, Maniszewska-Ejsmont JoannaWarszawaspółka cywilna
149Góźdź Emil, Góźdź JoannaWarszawaspółka cywilna
150Góźdź KarolinaWarszawa
151Grelus Mariusz Tom, Dębska-Grelus Teresa, Czartoryska- Ganczewska EdytaWarszawaspółka cywilna
152Grodzicka MariaWarszawa
153Gromek Małgorzata, Kęska JustynaWarszawaspółka cywilna
154Gurda KatarzynaWarszawa
155Hackiewicz AnnaWarszawa
156Halicka JaninaWarszawa
157Handzlik BożenaWarszawa
158Hnatyszyn AnitaWarszawa
159Hojczyk Agata, Chodkowska DianaWarszawaspółka partnerska
160Horban Jerzy, Kędzierska MałgorzataWarszawaspółka cywilna
161Hradil Agata, Markuszewski TomaszWarszawaspółka cywilna
162Hrymak Marek, Kupryjańczyk DanielWarszawaspółka cywilna
163Huziuk AlicjaWarszawa
164Izdebska-Skwara Renata, Kuskowski RobertWarszawaspółka cywilna
165Jabłońska AnnaWarszawa
166Jabłoński BartłomiejWarszawa
167Jakubaszek Rafał, Zwierzchowska MałgorzataWarszawaspółka cywilna
168Janeczko Teresa, Wójcik GrażynaWarszawaspółka cywilna
169Jankiewicz MonikaWarszawa
170Janus PiotrWarszawa
171Januszko Agnieszka, Szmagalska EwaWarszawaspółka cywilna
172Jarzyło Włodzimierz, Jarzyło WeronikaWarszawaspółka cywilna
173Jaśkiewicz JustynaWarszawa
174Jodłowski Jan, Wawrzyniak FabianWarszawaspółka cywilna
175Kacprzak-Kucharska HannaWarszawa
176Kacprzycka Agnieszka, Smaga MonikaWarszawaspółka cywilna
177Kałowska DorotaWarszawa
178Kamińska KarolinaWarszawa
179Kania Małgorzata, Gliński AndrzejWarszawaspółka cywilna
180Kania PawełWarszawa
181Karłowski TomaszWarszawa
182Karpowicz Andrzej, Siedlecka AgnieszkaWarszawaspółka cywilna
183Kasperek JarosławWarszawa
184Kempińska-Rusek Małgorzata, Serafin Ewa Helena, Rusek Artur RobertWarszawaspółka cywilna
185Kędra KrystynaWarszawa
186Kędzierski Artur, Szczypkowski Wojciech, Wnuk-Ogonowska Anna, Werner Joanna, Kowalska-Paliszewska KatarzynaWarszawaspółka partnerska
187Kielak JoannaWarszawa
188Kieruzal-Rydzewska MałgorzataWarszawa
189Kita Paweł, Szałachowska AgnieszkaWarszawaspółka cywilna
190Knap Joanna, Kozioł MartaWarszawaspółka cywilna
191Kokoszczyńska MariaWarszawa
192Kokoszewski RafałWarszawa
193Kołakowski JulianWarszawa
194Kołcun Czesława, Kołcun MałgorzataWarszawaspółka cywilna
195Kołcun ErnestWarszawa
196Kołodzińska MonikaWarszawa
197Kończyk JoannaWarszawa
198Kopczyński Krzysztof, Grad AdamWarszawaspółka cywilna
199Korewicki AndrzejWarszawa
200Korobowicz MagdalenaWarszawa
201Korona-Rudzka Sabina, Nesteruk JustynaWarszawaspółka cywilna
202Korycińska EwaWarszawa
203Kosim-Kruszewska Danuta, Witkowska MagdalenaWarszawaspółka cywilna
204Kosiorkiewicz Krzysztof, Kosiorkiewicz MartaWarszawaspółka cywilna
205Kossewska DorotaWarszawa
206Kossewski Jacek, Kulka AnnaWarszawaspółka partnerska
207Kośka DanutaWarszawa
208Kotuniak Anna, Przybylska MatyldaWarszawaspółka cywilna
209Kowalik Karolina, Kowalewska-Łaguna Małgorzata, Panek- Fijałkowska MagdalenaWarszawaspółka cywilna
210Kozak Artur, Lisowska AgnieszkaWarszawaspółka cywilna
211Koziorowska ElżbietaWarszawa
212Krakowiecka MałgorzataWarszawa
213Kramarz Dariusz, Boruc EmiliaWarszawaspółka cywilna
214Krawczak ZbigniewWarszawa
215Kruszewski Krzysztof, Perczyńska AgataWarszawaspółka cywilna
216Krysik ZofiaWarszawa
217Krzyszczuk SzymonWarszawa
218Kubań SebastianWarszawa
219Kubicka SylwiaWarszawa
220Kucewicz AndrzejWarszawa
221Kuczyńska Magdalena, Witkowska JustynaWarszawaspółka cywilna
222Kud Jacek, Dybalski KrzysztofWarszawaspółka cywilna
223Kukulski JacekWarszawa
224Kulbat EwaWarszawa
225Kulesza EwaWarszawa
226Kuligowska Lilia BarbaraWarszawa
227Kupis MirosławWarszawa
228Kurciński Paweł, Walasik RadosławWarszawaspółka cywilna
229Kuśmierowska Ewa, Sitnicka-Urbaniak AnetaWarszawaspółka cywilna
230Kuzara Grzegorz, Wozikowska-Kuzara Ewa, Błażkowska AgataWarszawaspółka cywilna
231Kuźniar Karolina, Solanowski MarcinWarszawaspółka cywilna
232Kwaśnicka Luiza, Strojnowska BożenaWarszawaspółka cywilna
233Kwiatkowska Dorota, Famurat KrystianWarszawaspółka cywilna
234Lechowicz JoannaWarszawa
235Leonarski ArturWarszawa
236Leszczyńska Aneta Joanna, Arendt MagdalenaWarszawaspółka partnerska
237Lewandowski Władysław, Piekarczyk MartynaWarszawaspółka cywilna
238Lewczuk JoannaWarszawa
239Lewczuk Justyna, Klentak-Smyk JoannaWarszawaspółka cywilna
240Lijka KatarzynaWarszawa
241Lorenc Michał RyszardWarszawa
242Lubieńska Anna, Figurska MartaWarszawaspółka cywilna
243Lumperta WaldemarWarszawa
244Łabuszewska Agnieszka, Rak KarolinaWarszawaspółka cywilna
245Łaski Krzysztof, Deczkowska JoannaWarszawaspółka cywilna
246Łęczycka Katarzyna, Lipińska Żywia, Dzierba MagdalenaWarszawaspółka cywilna
247Łukaszewicz BarbaraWarszawa
248Łukaszewicz MichałWarszawa
249Maciejko PiotrWarszawa
250Mackiewicz Ewelina, Wypierowska MagdalenaWarszawaspółka cywilna
251Madziar-Izdebska ViolettaWarszawa
252Majchrzak AnnaWarszawa
253Majchrzak Marek, Pieper TomaszWarszawaspółka cywilna
254Majorowicz Irena, Majorowicz-Umińska MałgorzataWarszawaspółka cywilna
255Makowski Maciej, Wilk Łukasz, Wróblewski RobertWarszawaspółka cywilna
256Malinowska AnnaWarszawa
257Marmaj JanuszWarszawa
258Marszałek Anna MariaWarszawa
259Mataniak GrzegorzWarszawa
260Matla-Pietrzak Anna, Nyczak-Kulikowska MonikaWarszawaspółka partnerska
261Matusiak Paweł, Zaleska-Matusiak KlaudiaWarszawaspółka cywilna
262Matusiewicz KarolinaWarszawa
263Matysiak Piotr MaksymilianWarszawa
264Mazek Klaudia, Pełny-Góralczyk NataliaWarszawaspółka cywilna
265Mieloch IwonaWarszawa
266Mierzwa Marcin, Biernacki KrzysztofWarszawaspółka cywilna
267Międzybrodzka EdytaWarszawa
268Miklas Izabela, Gorycka MagdalenaWarszawaspółka cywilna
269Milczarek-Hyla AnnaWarszawa
270Miszczuk ŁukaszWarszawa
271Naciążek JoannaWarszawa
272Nalewajek Jacek, Matiakowska Maja, Szczepańska AnnaWarszawaspółka cywilna
273Nałęcz Kinga Anna, Watrakiewicz Marek, Łuszczak BartoszWarszawaspółka partnerska
274Namielski SławomirWarszawa
275Niedziela Jolanta Monika, Karczewska-Woźnica MagdalenaWarszawaspółka cywilna
276Niemirska Edyta, Redlicka-Skupińska AgataWarszawaspółka cywilna
277Niewczas-Zajączkowska AlinaWarszawa
278Niewińska Joanna, Przybysiak AgnieszkaWarszawaspółka cywilna
279Nowakowska-Drapała Joanna, Nowicka MałgorzataWarszawaspółka cywilna
280Nowosielska MałgorzataWarszawa
281Nurkowski Krzysztof, Dąbrowa PawełWarszawaspółka cywilna
282Oczkuś-Simon UrszulaWarszawa
283Ogonek SławomirWarszawa
284Ogrodzińska-Zalewska MariaWarszawa
285Okołotowicz IwonaWarszawa
286Olbryt RafałWarszawa
287Olszewski JerzyWarszawa
288Pacuła-Ziemińska MagdalenaWarszawa
289Paluch AdamWarszawa
290Pałgan-Paszka MałgorzataWarszawa
291Pawyza Katarzyna, Dobromilska DianaWarszawaspółka cywilna
292Pełczyński PiotrWarszawa
293Pietkiewicz-Murawska Karolina, Szymańska MagdalenaWarszawaspółka cywilna
294Pilecka-Błaszczak MartaWarszawa
295Piotrowska ElżbietaWarszawa
296Piotrowska PaulinaWarszawa
297Płaska Marek, Warchoł Elżbieta, Warchoł ZbigniewWarszawaspółka cywilna
298Podleś PiotrWarszawa
299Polański Jacek, Zielińska AgnieszkaWarszawaspółka cywilna
300Pronobis-Prońska DorotaWarszawa
301Prus-Głowacka Hanna, Wypych WojciechWarszawaspółka cywilna
302Pruszczyńska Marta JózefinaWarszawa
303Prykiel-Górecka IzabelaWarszawa
304Przybyła Andrzej, Mikita ElżbietaWarszawaspółka cywilna
305Przybysz Piotr, Arasim KamilWarszawaspółka cywilna
306Puszkarska Agnieszka, Wawszczyk-Raczyńska OlgaWarszawaspółka cywilna
307Radlińska MarzenaWarszawa
308Rajca Mateusz AntoniWarszawa
309Rewerska AgnieszkaWarszawa
310Rogala GrzegorzWarszawa
311Rosman MałgorzataWarszawa
312Rudnicki Janusz Marek, Sielski RobertWarszawaspółka cywilna
313Rudziński MarekWarszawa
314Rutowicz Anna, Marciniak-Sikora AnnaWarszawaspółka cywilna
315Rzeszotek MagdalenaWarszawa
316Rześna-Barylska Elżbieta, Barylska AleksandraWarszawaspółka cywilna
317Sawicki PawełWarszawa
318Sądel-Bendkowska IlonaWarszawa
319Sędzik Dorota, Kubiak-Krynke OlgaWarszawaspółka cywilna
320Siadak Malwina, Wziątek DorotaWarszawaspółka cywilna
321Siciński PiotrWarszawa
322Sieniawski LeszekWarszawa
323Skoczyńska-Soroko Barbara, Soroko KrystianWarszawaspółka cywilna
324Skup RafałWarszawa
325Ślęzak Aneta, Zegarowicz AnnaWarszawaspółka cywilna
326Słomkowska MagdalenaWarszawa
327Smardzewska-Dejak OlgaWarszawa
328Smolińska JoannaWarszawa
329Socha GrażynaWarszawa
330Soczyński Mariusz, Perycz HubertWarszawaspółka cywilna
331Sojka TadeuszWarszawa
332Soroka Piotr, Kędzierska Monika, Skoworodko Piotr, Soroka IgorWarszawaspółka cywilna
333Soroko-Borska IzabellaWarszawa
334Sota Anna, Rokos EwaWarszawaspółka cywilna
335Statkiewicz-Wysocka UrszulaWarszawa
336Stefańska AgnieszkaWarszawa
337Stempień-Jachowicz Milena, Orczyk AnetaWarszawaspółka cywilna
338Stybel AgnieszkaWarszawa
339Suchta AdamWarszawa
340Sutowski RobertWarszawa
341Szabrańska-Milcarz AldonaWarszawa
342Szachułowicz-Deszczyńska Katarzyna MariaWarszawa
343Szadkowski ArturWarszawa
344Szczepaniak PiotrWarszawa
345Szczepański KrzysztofWarszawa
346Szkutnik AnetaWarszawa
347Szulc AnnaWarszawa
348Szumańska Joanna Marta, Strus-Siodłowska MonikaWarszawaspółka cywilna
349Szymczak Jakub, Jakubiak Miron, Czajka PawełWarszawaspółka cywilna
350Szymczak Katarzyna, Szymczak DominikWarszawaspółka cywilna
351Ślizak Joanna, Najdowska KlaudiaWarszawaspółka partnerska
352Taras AgnieszkaWarszawa
353Teryks TomaszWarszawa
354Tokarczyk RomanWarszawa
355Tollik MichałWarszawa
356Tomala PatrycjaWarszawa
357Tomicka Marta, Żołnierzak MartaWarszawaspółka cywilna
358Towarek Katarzyna, Kotuszewski TomaszWarszawaspółka partnerska
359Trzebiński AndrzejWarszawa
360Turkot BeataWarszawa
361Tuzinek KrzysztofWarszawa
362Tyczyńska-Grzeszyk Dorota, Krupińska IwonaWarszawaspółka cywilna
363Tyndzik EwaWarszawa
364Ułanowska Magdalena, Lidner-Magdziak JustynaWarszawaspółka cywilna
365Umecka IwonaWarszawa
366Wachowska-Giers Ewelina, Wachowska-Popielarczyk HannaWarszawaspółka cywilna
367Wadowski JózefWarszawa
368Walenda Bartosz, Piotrowski DominikWarszawaspółka cywilna
369Walentynowicz Marta, Filipek JoannaWarszawaspółka cywilna
370Walewska GabrielaWarszawa
371Walkowski Michał, Borzęcki Sławomir Robert, Kulczycki JakubWarszawaspółka cywilna
372Wasiak MaciejWarszawa
373Wasilewska-Kloc GrażynaWarszawa
374Waszkiewicz BeataWarszawa
375Wąsowska PatrycjaWarszawa
376Wichniarek Aleksandra, Winiarek-Dyrda AnnaWarszawaspółka cywilna
377Wierzchowski WitoldWarszawa
378Wierzchucki DariuszWarszawa
379Więch Mirosław, Prokopiuk WiesławaWarszawaspółka cywilna
380Wiliński MaciejWarszawa
381Winiczenko Ewa, Sułek AnetaWarszawaspółka cywlna
382Wiśniewski BartłomiejWarszawa
383Witkowska BeataWarszawa
384Wojciechowski TomaszWarszawa
385Wojewódzka LidiaWarszawa
386Wolf-Głaczkowska KarolinaWarszawa
387Wolski AndrzejWarszawa
388Wójcik PiotrWarszawa
389Wróblewska Barbara, Starzyk-Wojnar IwonaWarszawaspółka cywilna
390Wrzochalska-Zaręba Joanna, Filochowska WładysławaWarszawaspółka cywilna
391Wyrzykowska MarzennaWarszawa
392Zabielska MartaWarszawa
393Zabielski Leszek, Zabielska JoannaWarszawaspółka partnerska
394Zacharzewska Jadwiga, Niżyńska AnnaWarszawaspółka cywilna
395Zakrzewski LechWarszawa
396Zalewska-Fowler AgnieszkaWarszawa
397Zapart Aleksandra, Błaszczak Anna, Białecki MariuszWarszawaspółka cywilna
398Zarzycki ArkadiuszWarszawa
399Zawisza Agnieszka, Skurowski MarcinWarszawaspółka partnerska
400Zbrzeżna-Cąkała Hanna, Kalińska KamilaWarszawaspółka cywilna
401Zieleniewski Wojciech, Iwicka-Suchcicka MonikaWarszawaspółka partnerska
402Zielińska IlonaWarszawa
403Zieliński Marek, Sałajczyk DariuszWarszawaspółka cywilna
404Ziemiańczyk PawełWarszawa
405Zięba SebastianWarszawa
406Ziółkowska AnnaWarszawa
407Żuława WojciechWarszawa
408Janik Katarzyna, Major PiotrWołominspółka cywilna
409Kroczek Anna, Wolska-Fesołowicz Monika AgnieszkaWołominspółka cywilna
410Nowicka MałgorzataWołomin
411Przybysz DawidWołomin
412Jaźwińska AnnaZąbki
413Kroczek ZbigniewZąbki
414Dziedzic Anna MariaZielonka
XIOkręg Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
1Szumowska Anna, Słoniowska EwaBielany Wrocławskiespółka cywilna
2Kleszczyńska-Narożna MagdalenaBielawa
3Jaskólska ŁucjaBogatynia
4Brzostowska Iwona ZofiaBolesławiec
5Łukaszuk AgnieszkaBolesławiec
6Paciejewski ŁukaszBolesławiec
7Ralko-Pałka JolantaBolesławiec
8Węgrzyn AgataBolesławiec
9Frajd IwonaBrzeg
10Klukacz DanutaBrzeg
11Pryjda IzabelaBrzeg
12Rudnicka EwaBrzeg
13Winiarska Barbara EwaBrzeg
14Stefańczak SylwiaBrzeg Dolny
15Matusz MałgorzataBystrzyca Kłodzka
16Wilowska Elżbieta AnnaChojnów
17Barycka LidiaDzierżoniów
18Gajek Wioletta UrszulaDzierżoniów
19Jaróg WaldemarDzierżoniów
20Pękała ZofiaDzierżoniów
21Butrowski Leszek, Butrowska EdytaGłogówspółka cywilna
22Jędrzejewska BarbaraGłogów
23Kolińska AleksandraGłogów
24Sobczak Jerzy ZdzisławGłogów
25Rajewicz Anna, Gabrysz JakubGłogówspółka cywilna
26Tomaszewski MichałGłogów
27Glombik-Mazur EwaGłogówek
28Kufalska-Gruyaert MałgorzataGłubczyce
29Michniewicz LucynaGłubczyce
30Roszak BożenaGłuchołazy
31Weleda IreneuszGóra
32Kobyliński LeszekGrodków
33Kasińska Alicja, Kasińska NataliaJaworspółka partnerska
34Kuriata PawełJelcz-Laskowice
35Siewiera KamilaJelcz-Laskowice
36Błaszczyk-Stąpór KarolinaJelenia Góra
37Dworak Maria BogusławaJelenia Góra
38Garbaczów DanutaJelenia Góra
39Janas BożenaJelenia Góra
40Klukowska Małgorzata, Głowińska-Zawadzka MagdalenaJelenia Góraspółka partnerska
41Kowal PrzemysławJelenia Góra
42Malinowski Piotr, Malinowska EdytaJelenia Góraspółka cywilna
43Surma Ewa JadwigaJelenia Góra
44Szociński PrzemysławJelenia Góra
45Wielento AnnaJelenia Góra
46Zabłotna Agnieszka, Konkol IrminaJelenia Góraspółka cywilna
47Barciś IreneuszKamienna Góra
48Kopia-Kawka BeataKamienna Góra
49Mikulewicz RenataKąty Wrocławskie
50Słotwiński ŁukaszKąty Wrocławskie
51Borzym ŁukaszKędzierzyn-Koźle
52Duszewski DamianKędzierzyn-Koźle
53Felcenloben AleksandraKędzierzyn-Koźle
54Miszkiewicz-Kula Agata, Paprocka MarzannaKędzierzyn-Koźlespółka cywilna
55Sachta-Grosz IrenaKluczbork
56Sokołowski AdamKluczbork
57Szydło EwaKluczbork
58Klimaszewska EwaKłodzko
59Kwiatkowska KatarzynaKłodzko
60Makarska UrszulaKłodzko
61Smalec SylwiaKłodzko
62Szczęsny AndrzejKłodzko
63Gawlica JustynaKrapkowice
64Sotor BarbaraKrapkowice
65Tylka Iwona MariaKrapkowice
66Dolata PiotrLegnica
67Głowska Renata, Głowski PrzemysławLegnicaspółka cywilna
68Kałas MartaLegnica
69Kędzierski MariuszLegnica
70Nowicka-Śliwa EdytaLegnica
71Rączkowska Anna, Rączkowska-Martyn ElżbietaLegnicaspółka cywilna
72Rudnik KatarzynaLegnica
73Środek-Tesarska AgnieszkaLegnica
74Traut EwaLegnica
75Wołyniec Teresa ElżbietaLegnica
76Wypart MarekLegnica
77Danel DorotaLubań
78Granowski JerzyLubań
79Drozd JoannaLubin
80Mazur ReginaLubin
81Niespodziewany MałgorzataLubin
82Stępniak Olaf, Stępniak RadosławLubinspółka cywilna
83Wysocka MałgorzataLubin
84Danel RyszardLwówek Śląski
85Nazarkiewicz JolantaLwówek Śląski
86Wąsik BarbaraMilicz
87Żyła PrzemysławMilicz
88Łuczków Gabriela MariaNamysłów
89Wróbel-Terlecka AgnieszkaNamysłów
90Zagórska AnnaNiemodlin
91Baran GrzegorzNowa Ruda
92Rutkowska PatrycjaNowa Ruda
93Włodek PiotrNowa Ruda
94Horodyska GrażynaNysa
95Karwowski WinicjuszNysa
96Klauzińska Jolanta TeodozjaNysa
97Pasierb-Rosińska WandaNysa
98Sandomierski DariuszNysa
99Sandomierski KrzysztofNysa
100Żemła AgnieszkaNysa
101Chrząstowska-Cygańczyk AnnaOborniki Śląskie
102Łuczyński PrzemysławOborniki Śląskie
103Jończyk KrzysztofOlesno
104Jończyk-Maniura MartaOlesno
105Madej LeokadiaOlesno
106Paprocki Antoni RyszardOlesno
107Grodzicka MagdalenaOleśnica
108Łoboda Agnieszka DorotaOleśnica
109Robaszyński MateuszOleśnica
110Sarecka Anna Romana, Sarecki MichałOleśnicaspółka cywilna
111Sobkowiak MałgorzataOleśnica
112Halarewicz RafałOława
113Kiełbowicz Barbara, Zagrobelny ŁukaszOławaspółka cywilna
114Pilarek Katarzyna, Tracz KatarzynaOławaspółka cywilna
115Sączawa RenataOława
116Śliwa BeataOława
117Bryła MarcinOpole
118Bukowińska Agnieszka, Małopolska EsteraOpolespółka partnerska
119Gębala GrzegorzOpole
120Konopnicka-Pęk Małgorzata, Konopnicka-Pęk AnnaOpolespółka cywilna
121Kuzebska DorotaOpole
122Myga Wojciech, Frąszczak IgorOpolespółka partnerska
123Niedużak AnnaOpole
124Palej Renata, Ostrowska KatarzynaOpolespółka partnerska
125Płaszewska-Piekarczyk IgaOpole
126Sicińska-Kamińska AgnieszkaOpole
127Stasz PiotrOpole
128Świętek EwaOpole
129Trofimuk TomaszOpole
130Trusz DanutaOpole
131Krasińska MonikaOzimek
132Marciniak-Morgut GrażynaPolkowice
133Rakowski PiotrPolkowice
134Braniewski MaciejPrudnik
135Felcenloben MariaPrudnik
136Ligęza StanisławPrudnik
137Burkowska-Zubrzycka BeataStrzegom
138Więckowski KamilStrzegom
139Przybytek Aneta, Zabielska Barbara Elżbieta, Zabielski IgorStrzelce Opolskiespółka cywilna
140Paluszek Małgorzata BronisławaStrzelin
141Stączek Paweł MarekStrzelin
142Lulko JolantaSyców
143Cichowicz EwaŚroda Śląska
144Nowak JustynaŚroda Śląska
145Bartela Radosław, Łagoda SylwiaŚwidnicaspółka cywilna
146Duduś WładysławŚwidnica
147Lula-Myszewska MałgorzataŚwidnica
148Mrugała BartoszŚwidnica
149Nowocień MichałŚwidnica
150Nowocień UrszulaŚwidnica
151Pisarska Krystyna, Wójcikiewicz Winicjusz Marek, Szczucka Marta, Wójcikiewicz-Sawa AgataŚwidnicaspółka cywilna
152Wicher KatarzynaŚwidnica
153Rybak PawełŚwiebodzice
154Belka DorotaTrzebnica
155Malec AleksandraTrzebnica
156Welcer Anna Julia, Kilian AnnaTrzebnicaspółka cywilna
157Demska-Gnat MariaWałbrzych
158Firlej RafałWałbrzych
159Kółkowska MagdalenaWałbrzych
160Łagoda Bożena AgataWałbrzych
161Roczniak ŁukaszWałbrzych
162Sobczak JanuszWałbrzych
163Szerer AnnaWałbrzych
164Szerer MaciejWałbrzych
165Grodzicki TadeuszWołów
166Matuszewska AgnieszkaWołów
167Bakalska-Sochaj PrzemysławaWrocław
168Bańkosz-Ruśkowska MałgorzataWrocław
169Baranowska-Seweryn Beata, Rajewicz Bartosz,

Kamiński Wojciech Jacek, Staszowska Monika, Zembala Małgorzata

Wrocławspółka partnerska
170Barczuk Monika, Łacna IwonaWrocławspółka cywilna
171Biliński AdamWrocław
172Boć-Mazur WisławaWrocław
173Boraczewski GerardWrocław
174Borzemska-Wiliczkiewicz Anna, Muszyńska MałgorzataWrocławspółka cywilna
175Borzemski Lech, Borzemski Romuald, Szymczyk-Grabińska HelenaWrocławspółka cywilna
176Bronsztejn Robert, Masternak BartoszWrocławspółka cywilna
177Chmielewski PiotrWrocław
178Citowicz RafałWrocław
179Czyniewska Adamiła, Czyniewski WojciechWrocławspółka cywilna
180Dahir DorotaWrocław
181Dembowska-Król KatarzynaWrocław
182Derkowska KatarzynaWrocław
183Duduś KatarzynaWrocław
184Fesz-Grubiak DanutaWrocław
185Fujak IgaWrocław
186Gandża PawełWrocław
187Ganicz ArturWrocław
188Gardy MałgorzataWrocław
189Garus Piotr, Godorowski PawełWrocławspółka cywilna
190Giedrojć BarbaraWrocław
191Gniewek Beata, Gawron-Jedlikowska JoannaWrocławspółka cywilna
192Gniewek Urszula, Kanas AleksandraWrocławspółka cywilna
193Gomułkiewicz-Krzywulicz IwonaWrocław
194Grosz NataliaWrocław
195Gryboś Waldemar, Ogielski JózefWrocławspółka cywilna
196Habaj KarolinaWrocław
197Hawranek MaciejWrocław
198Jakszycka Marta, Mitelska PatrycjaWrocławspółka cywilna
199Janicka JagodaWrocław
200Janowska Beata, Poswa AnnaWrocławspółka cywilna
201Jędrzejwska AnnaWrocław
202Kaczorowska LilianaWrocław
203Kamińska Kamila, Romanowicz Agata, Kalinowski TomaszWrocławspółka cywilna
204Karpińska Karolina, Sołtys AngelikaWrocławspółka partnerska
205Karwacka-Siarka BeataWrocław
206Kawecka-Pysz JoannaWrocław
207Kogut AgnieszkaWrocław
208Kogut Olga, Kaliniak PaulinaWrocławspółka cywilna
209Kornaś MałgorzataWrocław
210Korta-Szarek AnnaWrocław
211Kredzińska Iwona AnnaWrocław
212Krukowska SimonaWrocław
213Krześ MarcinWrocław
214Kubal PawełWrocław
215Legięć Krzysztof, Golińczak AgataWrocławspółka cywilna
216Lenart Małgorzata, Roczniak IlonaWrocławspółka cywilna
217Leśniak MarekWrocław
218Lipska-Schydlo MałgorzataWrocław
219Łuszczak JadwigaWrocław
220Łyszczak Natalia, Pikuła-Szuba AnnaWrocławspółka cywilna
221Małczak IwonaWrocław
222Manikowska KamilaWrocław
223Marszał MaciejWrocław
224Marszałkowicz EwaWrocław
225Marszałkowska Sylwia, Tusznicka-Kinstler MałgorzataWrocławspółka cywilna
226Muc Mariusz Artur, Mizia-Muc BeataWrocławspółka cywilna
227Niedźwiedź ZuzannaWrocław
228Nowak Wojciech AndrzejWrocław
229Nowińska BożenaWrocław
230Nowosad PiotrWrocław
231Obrocka-Walus KatarzynaWrocław
232Ołpińska JolantaWrocław
233Orlewski MarcinWrocław
234Orłowska-Dudek KingaWrocław
235Osipacz ElżbietaWrocław
236Pasińska-Kassaraba PatrycjaWrocław
237Pauter Piotr PawełWrocław
238Pauter RadosławWrocław
239Popłonyk-Skrzypczak MartaWrocław
240Prus Danuta, Prus-Wójcik JoannaWrocławspółka cywilna
241Pudło-Rokita MagdalenaWrocław
242Radojewska Elżbieta, Żuchowska MagdalenaWrocławspółka cywilna
243Richter-Witosza Agnieszka, Sterc DominikWrocławspółka cywilna
244Rogowska JulitaWrocław
245Rohan-Krej MariaWrocław
246Rompalski MateuszWrocław
247Rozdolska BeataWrocław
248Skupień JacekWrocław
249Sobków-Kielar AnnaWrocław
250Sokołowska-Pabjan BenitaWrocław
251Sterc CecyliaWrocław
252Strzelczyk HannaWrocław
253Sułowicz JoannaWrocław
254Szafrańska Marta, Szafrański SebastianWrocławspółka partnerska
255Szczęsny ŁukaszWrocław
256Szyszko MałgorzataWrocław
257Tarkowski Jan Andrzej, Tarkowski WitWrocławspółka partnerska
258Teśluk-Sowa BeataWrocław
259Tkaczyński Andrzej, Tkaczyński AdamWrocławspółka cywilna
260Tyc Agata, Jastrzębska-Kurdziel JulitaWrocławspółka cywilna
261Warczak-Mańdziak Karolina, Janicka KatarzynaWrocławspółka partnerska
262Wąsik BartoszWrocław
263Wojciechowski RafałWrocław
264Wysogląd Maciej KrzysztofWrocław
265Zaporowska JaninaWrocław
266Żółtogórska EwelinaWrocław
267Grzela JoannaZąbkowice Śląskie
268Mrozińska JustynaZąbkowice Śląskie
269Kamecka Marta MałgorzataZgorzelec
270Kołodziej KamilaZgorzelec
271Marciniak MałgorzataZgorzelec
272Turkiewicz Grażyna StanisławaZgorzelec
273Fabiś Dorota, Tarnogórska ElżbietaZłotoryjaspółka cywilna