Monitor Polski

M.P.2016.97

| Akt utracił moc
Wersja od: 29 stycznia 2016 r.

OBWIESZCZENIE
MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI
z dnia 25 stycznia 2016 r.
w sprawie ogłoszenia wykazu zarejestrowanych kancelarii notarialnych

Na podstawie art. 9 § 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie (Dz. U. z 2014 r. poz. 164, z późn. zm.) ogłasza się wykaz zarejestrowanych kancelarii notarialnych, stanowiący załącznik do obwieszczenia. Wykaz obejmuje kancelarie notarialne zarejestrowane według stanu na dzień 31 grudnia 2015 r.

ZAŁĄCZNIK

WYKAZ ZAREJESTROWANYCH KANCELARII NOTARIALNYCH

(według stanu na dzień 31 grudnia 2015 r.)

Lp.Notariusz (nazwisko i imię)Siedziba kancelariiKancelaria prowadzona na zasadach spółki
1234
IOkręg Sądu Apelacyjnego w Białymstoku
1Filipczuk LucynaAugustów
2Kisiel JolantaAugustów
3Płońska KrystynaAugustów
4Czerwonka Alicja, Mikłaszewicz-Reszko MonikaBarczewospółka cywilna
5Gieglis JustynaBartoszyce
6Krawczyk KrystynaBartoszyce
7Leszkiewicz HalinaBartoszyce
8Andrychowski DariuszBiałystok
9Biadała AdrianBiałystok
10Boćkowska Aniela JadwigaBiałystok
11Boćkowska ElżbietaBiałystok
12Brodzińska Aleksandra, Bruszewska UrszulaBiałystokspółka cywilna
13Czerwińska EwaBiałystok
14Dąbrowski Janusz Roman, Dąbrowska JustynaBiałystokspółka cywilna
15Domanowska-Cybulska GrażynaBiałystok
16Fedorowicz PawełBiałystok
17Janczuk GrzegorzBiałystok
18Krassowska MariaBiałystok
19Lachowicz EwaBiałystok
20Lussa Elżbieta Janina, Lussa Piotr SebastianBiałystokspółka cywilna
21Łapińska AnnaBiałystok
22Łaska DanutaBiałystok
23Łupiński Andrzej JanuszBiałystok
24Makarewicz ElżbietaBiałystok
25Malinowska-Wienconek Bożena TeresaBiałystok
26Michalska-Dziemidowicz AgnieszkaBiałystok
27Miecznik BogusławaBiałystok
28Mieszkowska Lidia WładysławaBiałystok
29Mikucka KamilaBiałystok
30Miron AgnieszkaBiałystok
31Mojsa EwaBiałystok
32Motal-Brzosko Magdalena, Siwicka-Bejtman MajaBiałystokspółka cywilna
33Motal-Filipczuk BarbaraBiałystok
34Nicałek Janusz JacekBiałystok
35Niemotko PiotrBiałystok
36Nieścierowicz JoannaBiałystok
37Orzeł MałgorzataBiałystok
38Orzeł Tomasz, Orzeł MagdalenaBiałystokspółka cywilna
39Piotrowska HannaBiałystok
40Popow IgorBiałystok
41Romatowska Maria DariaBiałystok
42Seweryn MartaBiałystok
43Sieklucka Halina ElżbietaBiałystok
44Sikorska AlinaBiałystok
45Surowiec AnatolBiałystok
46Szymańska AdelajdaBiałystok
47Zdanowicz DariuszBiałystok
48Zdasiuk JarosławBiałystok
49Zimnoch MaciejBiałystok
50Walędziak MałgorzataBielsk Podlaski
51Wienconek Marek RomanBielsk Podlaski
52Zimnoch Waldemar PiotrBielsk Podlaski
53Wojtuń Mirosława, Zduniak RomanBiskupiecspółka cywilna
54Syrewicz-Kozłowska Iwona CzesławaDobre Miasto
55Brzuzy WładysławEłk
56Gorlo AnnaEłk
57Głodź-Tylutka Małgorzata, Sikorska-Kulesza KrystynaEłkspółka cywilna
58Jaworska ElżbietaEłk
59Karny Edward JózefEłk
60Brunke-Paluch JoannaGiżycko
61Buko RenataGiżycko
62Mrozinkiewicz Bożenna MariaGiżycko
63Tomaszewska-Czerwonka Józefa MariaGiżycko
64Antonik Janusz PawełGołdap
65Ostrowska Zofia IrenaGołdap
66Arasimowicz RenaldGrajewo
67Kruszyński Jerzy, Prystupiuk KatarzynaGrajewospółka cywilna
68Klimiuk BohdanHajnówka
69Wasiluk MarekHajnówka
70Duczmalewska Beata TamaraKętrzyn
71Kamińska Regina HalinaKętrzyn
72Krasucka MonikaKętrzyn
73Marek-Święszkowska IzabelaKolno
74Szmigiel EwelinaKolno
75Tertel Zyta LubomiłaKolno
76Koprowska AnnaLidzbark Warmiński
77Molewska AdriannaLidzbark Warmiński
78Dadura MałgorzataŁapy
79Warakomska Wiesława MariaŁapy
80Dmochowska AnnaŁomża
81Pełny BarbaraŁomża
82Poreda TomaszŁomża
83Reczek RobertŁomża
84Talkowska JuliaŁomża
85Wójcicka Wiesława BożenaŁomża
86Błachnio Aneta, Bukowski ZbigniewMaków Mazowieckispółka cywilna
87Tarnowski KrzysztofMaków Mazowiecki
88Mroczko BarbaraMońki
89Śledź KamilMońki
90Bedra PiotrMrągowo
91Lachowicz Mariola EwaMrągowo
92Sosnowska Jadwiga, Sosnowska-Nurczyk Anna, Sosnowski TomaszMrągowospółka cywilna
93Jarmołowicz-Zaremba GrażynaNasielsk
94Raduszewska Danuta WiesławaNidzica
95Zalewska IlonaNidzica
96Gryczko ArturOlecko
97Sawicki MarekOlecko
98Andrzejewska OlgaOlsztyn
99Bieranowski AdamOlsztyn
100Brewka ElżbietaOlsztyn
101Brzoskowska JoannaOlsztyn
102Karwowska-Magierska BeataOlsztyn
103Kozłowska JoannaOlsztyn
104Krzysztoń JolantaOlsztyn
105Machłajewska BogumiłaOlsztyn
106Malak Ewa AnnaOlsztyn
107Milewski MichałOlsztyn
108Piotrowski Bolesław PiotrOlsztyn
109Proć ElżbietaOlsztyn
110Roszko Beata KatarzynaOlsztyn
111Sabatowska-Wilicka AgnieszkaOlsztyn
112Smólska Maria ZofiaOlsztyn
113Stadnicki TomaszOlsztyn
114Szewirska KrystynaOlsztyn
115Ślusarczyk IrenaOlsztyn
116Urniaż Anna MariaOlsztyn
117Wąsowicz PaulinaOlsztyn
118Władysławski ZbigniewOlsztyn
119Wosik-Paziewska MałgorzataOlsztyn
120Wróblewski MaciejOlsztyn
121Zając Anna, Zając Jacek JerzyOlsztynspółka cywilna
122Zakrzewska IzabelaOlsztyn
123Zaroń AnnaOlsztyn
124Ziółkowska Teresa GrażynaOlsztynek
125Tymosiewicz JerzyOrneta
126Chojnowska Ewa, Chojnowski ŁukaszOstrołękaspółka cywilna
127Napiórkowska HannaOstrołęka
128Nejman DanutaOstrołęka
129Pajka-Dąbrowska AgnieszkaOstrołęka
130Prytulak IrenaOstrołęka
131Szymańska-Pałka BarbaraOstrołęka
132Załuska KrystynaOstrołęka
133Żebrowska GrażynaOstrołęka
134Grabowska DorotaOstrów Mazowiecka
135Osiadacz JacekOstrów Mazowiecka
136Rzodkiewicz-Książek AldonaOstrów Mazowiecka
137Alicka-Truszkowska KatarzynaPisz
138Gałka Agata KatarzynaPisz
139Salkowska JaninaPisz
140Tertel Krzysztof SławomirPisz
141Kołodziejska ArletaPrzasnysz
142Siemianowska MałgorzataPrzasnysz
143Trusiewicz Lubomir WaldemarPrzasnysz
144Kędzierska DanielaPułtusk
145Koniecek JolantaPułtusk
146Korytkowska PaulinaPułtusk
147Kupis TomaszPułtusk
148Agaciak Halina DorotaSejny
149Krat Anna MariaSiemiatycze
150Kulesza BarbaraSiemiatycze
151Drożdżewicz LeonardSokółka
152Halicki AndrzejSokółka
153Nelke AgnieszkaSokółka
154Sawoń-Zaniewska MagdalenaSokółka
155Bieńczyk BożennaSuwałki
156Cieślik HalinaSuwałki
157Front Barbara MariaSuwałki
158Lelusz Wiesław JózefSuwałki
159Urbanowicz WojciechSuwałki
160Drozd-Bączek AldonaSzczytno
161Herman MarcinSzczytno
162Kopiś AleksanderSzczytno
163Kuciński Edmund JanSzczytno
164Czaplicki Krzysztof Tadeusz, Czaplicka-Kilarska MałgorzataWęgorzewospółka cywilna
165Fedorowicz Mirosława AnnaWysokie Mazowieckie
166Markowska SylwiaWysokie Mazowieckie
167Płońska DanutaWysokie Mazowieckie
168Abramczyk TomaszWyszków
169Dąbrowska BożenaWyszków
170Liwska-Napiórkowska LidiaWyszków
171Najmoła DanutaWyszków
172Stańczak AnetaWyszków
173Godlewska JaninaZambrów
174Grzejszczyk-Glińska MarzannaZambrów
175Sijko MagdalenaZambrów
176Skibiński MarekZambrów
177Zaniewski PawełZambrów
IIOkręg Sądu Apelacyjnego w Gdańsku
1Gbur AndrzejAleksandrów Kujawski
2Przybyłowski MirosławAleksandrów Kujawski
3Krysztofiak MichałBarcin
4Ślachciak DariaBiałe Błota
5Kozubel IgorBraniewo
6Wolecka MałgorzataBraniewo
7Fabirkiewicz MateuszBrodnica
8Jankowski WacławBrodnica
9Mleczko MaciejBrodnica
10Sarnowska Maria JolantaBrodnica
11Truścińska AleksandraBrodnica
12Arczykowski AdamBydgoszcz
13Barabasz Andrzej, Barabasz RafałBydgoszczspółka cywilna
14Bartkowiak-Dunaj AnnaBydgoszcz
15Bilińska BarbaraBydgoszcz
16Chojnowska Emilia, Weiss MateuszBydgoszczspółka cywilna
17Drozda Bogumiła, Smolarek BarbaraBydgoszczspółka cywilna
18Fabiańczyk-Szajgin DorotaBydgoszcz
19Gacek PaulinaBydgoszcz
20Gort KamilaBydgoszcz
21Gutmańska-Pawłowska MonikaBydgoszcz
22Górecki PiotrBydgoszcz
23Kazińska Katarzyna, Onoszkowicz-Jacyna BogusławaBydgoszczspółka cywilna
24Lehmann AlicjaBydgoszcz
25Leszczyński KrzysztofBydgoszcz
26Lissewska Lucyna, Lissewski MarekBydgoszczspółka cywilna
27Mielcarek Maciej, Osławski WojciechBydgoszczspółka cywilna
28Mietz JaninaBydgoszcz
29Milewska DagmaraBydgoszcz
30Moniuk JacekBydgoszcz
31Mrotek AnnaBydgoszcz
32Niesobski JarosławBydgoszcz
33Opara EwaBydgoszcz
34Paradowski MarcinBydgoszcz
35Przybył Jerzy, Rewers-Wyka KatarzynaBydgoszczspółka cywilna
36Ratajczak ViolettaBydgoszcz
37Sądej-Gil MagdalenaBydgoszcz
38Słomka AnnaBydgoszcz
39Wasilewski Rafał, Rakoca BartłomiejBydgoszczspółka partnerska
40Wandiuk DanutaBydgoszcz
41Warniełło-Kuśba WiesławaBydgoszcz
42Wocka ZbigniewBydgoszcz
43Klimkiewicz KrystynaBytów
44Łagocki RyszardBytów
45Pęska JulitaChełmno
46Ruszkiewicz DariuszChełmno
47Gardziejewska-Kaniewska NataliaChełmża
48Armada JanuszChojnice
49Kołyszko Janusz, Szulc-Kołyszko JadwigaChojnicespółka cywilna
50Żakowska MałgorzataChojnice
51Matwiejczyk MagdalenaChwaszczyno
52Buczak PrzemysławCiechocinek
53Fierek JanuszCzersk
54Paturej AlicjaCzłuchów
55Walczak Lidia, Walczak WitoldCzłuchówspółka cywilna
56Duda RyszardDziałdowo
57Flis GrzegorzDziałdowo
58Bando AlicjaElbląg
59Bober BożenaElbląg
60Brzozowska JoannaElbląg
61Drożdżał BożenaElbląg
62Frankowska JolantaElbląg
63Gajek AgnieszkaElbląg
64Krull MarekElbląg
65Malitka Barbara, Zbucki PawełElblągspółka cywilna
66Poniatowska MarzenaElbląg
67Rogowski TomaszElbląg
68Wroński AndrzejElbląg
69Aleksandrowicz KarolGdańsk
70Arcyman-Małkowska Agnieszka, Dębski MarcinGdańskspółka cywilna
71Bąkowska IzabellaGdańsk
72Białaszewska Agnieszka, Sowińska MonikaGdańskspółka cywilna
73Binkowski TomaszGdańsk
74Bukowska AleksandraGdańsk
75Car KarolinaGdańsk
76Chyliński AndrzejGdańsk
77Ciechanowski MichałGdańsk
78Ciszewski MaciejGdańsk
79Czerepak-Borowik BeataGdańsk
80Czugan AgnieszkaGdańsk
81Czyżewska MałgorzataGdańsk
82Dambek MariaGdańsk
83Działakiewicz-Posiła MałgorzataGdańsk
84Fal IzabelaGdańsk
85Frąckowska Aleksandra, Kulesza MirosławGdańskspółka cywilna
86Głodowska Zofia, Głodowski RyszardGdańskspółka cywilna
87Głodź AlicjaGdańsk
88Górecka ElżbietaGdańsk
89Górska RenataGdańsk
90Imach MałgorzataGdańsk
91Jankowska-Siwek Joanna, Siwek MaciejGdańskspółka cywilna
92Kapkowski RafałGdańsk
93Kondracki WojciechGdańsk
94Kradziecki KrzysztofGdańsk
95Kurzyńska-Kowalczyk MałgorzataGdańsk
96Langowski PiotrGdańsk
97Lis PiotrGdańsk
98Marek AnnaGdańsk
99Mędraś Bartosz Paweł, Szulc FilipGdańskspółka partnerska
100Mędraś JoannaGdańsk
101Miłkowska SylwiaGdańsk
102Mroczkowski MirosławGdańsk
103Nagórska-Protasiuk KatarzynaGdańsk
104Ogiegło WitoldGdańsk
105Ogonowska KatarzynaGdańsk
106Osypińska-Balcerzak EwaGdańsk
107Panc EwaGdańsk
108Paszkiewicz MariaGdańsk
109Pietrasik CezaryGdańsk
110Piotrzkowska RenataGdańsk
111Prorok Piotr, Skłucki ArkadiuszGdańskspółka cywilna
112Reinhardt Aleksandra, Turzyńska-Karakiewicz AnnaGdańskspółka cywilna
113Robińska AleksandraGdańsk
114Rodziewicz KamilGdańsk
115Rydzkowski MarcinGdańsk
116Sekściński JarosławGdańsk
117Skwarliński JanGdańsk
118Stolarczyk-Durka MagdalenaGdańsk
119Szerszeń JolantaGdańsk
120Wasak AdamGdańsk
121Wąsowicz-Harendarczyk LucynaGdańsk
122Wierucka MartaGdańsk
123Wojtowicz Grażyna, Kundo ZbigniewGdańskspółka cywilna
124Zaleska AnnaGdańsk
125Zaparty AgnieszkaGdańsk
126Bielińska Natalia, Jakubowska MagdalenaGdyniaspółka cywilna
127Bladowska AnnaGdynia
128Bocianowska JoannaGdynia
129Derengowska-Winiecka LidiaGdynia
130Dermont AnnaGdynia
131Domaradzki MateuszGdynia
132Ewertowska DorotaGdynia
133Grzywaczewska DominikaGdynia
134Janisz MagdalenaGdynia
135Janowski Waldemar, Kawalec BeataGdyniaspółka cywilna
136Kolbusz PrzemysławGdynia
137Koperska-Woźniak Ewa Katarzyna, Woźniak MaciejGdyniaspółka cywilna
138Korbańska DorotaGdynia
139Kurecki ŁukaszGdynia
140Kuźma-Ebel Iwona, Szyngiera BogumiłaGdyniaspółka cywilna
141Kuźmicka MałgorzataGdynia
142Kużelewska AnnaGdynia
143Maciąg Elżbieta, Gowkielewicz-Kotlarz Iwona, Linde BartłomiejGdyniaspółka cywilna
144Marchlewicz MaciejGdynia
145Marciniak AnnaGdynia
146Muszyńska AnnaGdynia
147Oleszczuk-Kowalska AgnieszkaGdynia
148Pawluć-Halecka JoannaGdynia
149Pietrzak PiotrGdynia
150Rawicki JakubGdynia
151Rydzkowska Wiesława, Kowalewski MaciejGdyniaspółka cywilna
152Ryłko PiotrGdynia
153Sokołowski RafałGdynia
154Solecka JoannaGdynia
155Tarasiuk AnnaGdynia
156Tomaszewska DorotaGdynia
157Warońska Hanna, Warońska MonikaGdyniaspółka cywilna
158Waroński JacekGdynia
159Wiśniewska Anna ElżbietaGdynia
160Borys AgataGolub - Dobrzyń
161Michalec AndrzejGolub - Dobrzyń
162Murowicki SławomirGolub - Dobrzyń
163Kosmania-Sadowska DorotaGrudziądz
164Kowalska KlaudiaGrudziądz
165Kucab-Politewicz AnnaGrudziądz
166Milan-Szymański TadeuszGrudziądz
167Różecka AgnieszkaGrudziądz
168Sokalski AndrzejGrudziądz
169Szymańczak-Wiśniewska MagdalenaGrudziądz
170Wojciechowska AnnaGrudziądz
171Godlewska-Drewniak Marzena, Machaszewska JoannaIławaspółka cywilna
172Kozielska BożenaIława
173Skrzeczkowska KatarzynaIława
174Biernacki MarcinInowrocław
175Błażyński MateuszInowrocław
176Muchorowska-Chrostowska AgnieszkaInowrocław
177Nietresta AnnaInowrocław
178Puszczykowska Edwarda, Walińska AnnaInowrocławspółka cywilna
179Steppa MałgorzataInowrocław
180Śmiela MaciejInowrocław
181Chmiel WojciechKartuzy
182Kłonowska-Sztolcman GrażynaKartuzy
183Leszkowski RobertoKartuzy
184Żmuda EmiliaKolbudy
185Fąs MagdalenaKoronowo
186Trzeciecka-Gąsiorek KatarzynaKosakowo
187Bogusz MarzenaKościerzyna
188Lizakowska BeataKościerzyna
189Pepliński ZenonKościerzyna
190Wójcik-Bela MagdalenaKościerzyna
191Wnuczko MagdalenaKowale
192Kujawska-Gęsińska IzabelaKruszwica
193Cinkusz-Ciska KatarzynaKwidzyn
194Humenny-Żmieńko BarbaraKwidzyn
195Kozdroń Barbara, Springer AnnaKwidzynspółka cywilna
196Bartko MariuszLębork
197Ciszewska HalinaLębork
198Ciszewski AdamLębork
199Dębska-Miklińska Elżbieta, Mikliński JacekLęborkspółka partnerska
200Kąkolewska Cecylia, Brzozowski PiotrLipnospółka cywilna
201Kuskowski GrzegorzLipno
202Wasielewska AnnaLipno
203Kurszewski MaciejLubawa
204Madrak Lech, Madrak-Rogowska AnetaMalborkspółka cywilna
205Sargun AnnaMalbork
206Dobosz AdamMiastko
207Iwaszko MagdalenaMiastko
208Nauman AnnaMogilno
209Ostrowski MarekMogilno
210Gąsiewska WiolettaMorąg
211Gruszczyński PiotrNakło nad Notecią
212Porzezińska MagdalenaNakło nad Notecią
213Szulejewski RobertNowe Miasto Lubawskie
214Brzozowski PiotrNowy Dwór Gdański
215Szmelter-Budzyń Agnieszka, Kujawa MonikaNowy Dwór Gdańskispółka cywilna
216Huse-Strzelecka MałgorzataOsielsko
217Maciejewska Anita Magdalena, Buczkowska AgnieszkaOstródaspółka cywilna
218Malarska MariaOstróda
219Malarski DominikOstróda
220Sinkiewicz AgnieszkaOstróda
221Kubaszek BogdanPasłęk
222Klimuszko Joanna, Robaczewska KatarzynaPruszcz Gdańskispółka cywilna
223Kniażycka-Bobrowska Katarzyna, Bobrowski StanisławPruszcz Gdańskispółka cywilna
224Potocka KarolinaPruszcz Gdański
225Rozbicka-Czarnecka BeataPruszcz Gdański
226Staroszczuk AnnaPruszcz Gdański
227Bieliński ŁukaszPuck
228Kuśba Piotr, Necel BeataPuckspółka cywilna
229Weber TomaszPuck
230Pulczyńska AlicjaRadziejów
231Szwajdler JoannaRadziejów
232Dettlaff Karolina, Illes AgataRedaspółka cywilna
233Wierczyńska KarolinaReda
234Kocon DorotaRumia
235Rożyńska-Terman Katarzyna, Stodoła AleksandraRumiaspółka cywilna
236Wysocki Krzysztof, Wysocki MichałRumiaspółka cywilna
237Białobłocki MarekRypin
238Giżewski Aleksander, Giżewska KatarzynaRypinspółka cywilna
239Boenigk Marek JanSępólno Krajeńskie
240Sołyszko SylwiaSierakowice
241Tandek-Cieślik MagdalenaSierakowice
242Majchrzyk ElżbietaSolec Kujawski
243Dworczyński Paweł JanSłupsk
244Dzierżyńska-Zielonka EdytaSłupsk
245Grzeszak PiotrSłupsk
246Kędzierska PaulinaSłupsk
247Markiewicz Mirosław JózefSłupsk
248Milewski JerzySłupsk
249Połeć Bernadeta, Bunkowska AgnieszkaSłupskspółka cywilna
250Rynkiewicz RadosławSłupsk
251Wojdygowska AnnaSłupsk
252Żmudzka-Mielnik AlicjaSłupsk
253Bećka AleksandraSopot
254Ciszewski JerzySopot
255Gilarska KatarzynaSopot
256Grajewska-Bartosz KatarzynaSopot
257Pietrewicz Edyta AnnaSopot
258Pilarczyk Bartosz KarolSopot
259Szymanowska HannaSopot
260Wrona JacekSopot
261Ciechanowska Janina, Ciechanowski PrzemysławStarogard Gdańskispółka cywilna
262Gramatowska EdytaStarogard Gdański
263Romańska BożenaStarogard Gdański
264Witt-Mańkowska AnnaStarogard Gdański
265Mrozowska MagdalenaStraszyn
266Robakowska-Trzeciak Magdalena, Trzeciak-Kasiorkiewicz JoannaSzubinspółka cywilna
267Kalczyńska-Pokora IwonaŚwiecie nad Wisłą
268Rutkowska ElżbietaŚwiecie nad Wisłą
269Szott PiotrŚwiecie nad Wisłą
270Rzeszotarski CezarySztum
271Bolduan JolantaTczew
272Cejrowska JolantaTczew
273Guzik MagdalenaTczew
274Janicka BeataTczew
275Kleinschmidt MichałTczew
276Went JakubTczew
277Buszman KrystianToruń
278Chwiałkowski ŁukaszToruń
279Chyła MagdalenaToruń
280Cieślik PawełToruń
281Czeczko IrenaToruń
282Eska-Królikowska AgnieszkaToruń
283Gasin Izabela ArletaToruń
284Gawin BarbaraToruń
285Gabryszewska BeataToruń
286Kamińska-Gbur MarzennaToruń
287Kasperska MagdalenaToruń
288Kolasiński AdamToruń
289Krystek KrystynaToruń
290Liberadzka Iwona MariaToruń
291Malesza ZbigniewToruń
292Olszewski TomaszToruń
293Płotkowski KrzysztofToruń
294Radzińska AleksandraToruń
295Szczech JuliaToruń
296Szmańda-Czerkawska JoannaToruń
297Szyczewska MirosławaToruń
298Wesołowska EwaToruń
299Węgierska-Kozłowska KarolinaToruń
300Wróbel DanutaToruń
301Wrzecionkowska AgataToruń
302Rawicka-Hryniewska ElżbietaTuchola
303Słomińska EwaTuchola
304Zieliński JanUstka
305Wituchowski MichałWąbrzeźno
306Bielińska Anna, Świątkowska BeataWejherowospółka cywilna
307Dudziak RobertWejherowo
308Kelpin Anna, Orlińska JoannaWejherowospółka cywilna
309Łojewska-Jednoralska AnnaWejherowo
310Mizak HenrykWejherowo
311Solecki LeszekWejherowo
312Cichoszewski PiotrWłocławek
313Fąfara JoannaWłocławek
314Gołębiewski WojciechWłocławek
315Kopacz AleksandraWłocławek
316Kuźnicki JarosławWłocławek
317Morawski Paweł, Walter IwonaWłocławekspółka cywilna
318Smolarska AnnaWłocławek
319Wieczorek-Kulczycka AleksandraWłocławek
320Kołaczyńska NataliaŻnin
321Turek Leszek, Turek MichałŻninspółka cywilna
322Przybyłowska MartaŻukowo
IIIOkręg Sądu Apelacyjnego w Katowicach
1Ciastoń RenataBędzin
2Kapuścik WojciechBędzin
3Różycka KatarzynaBędzin
4Szarek WiolettaBędzin
5Wieczorek MarekBędzin
6Bednarska AnnaBielsko-Biała
7Ciślak BeataBielsko-Biała
8Gołba-Dorak RozaliaBielsko-Biała
9Grochowicz JanBielsko-Biała
10Gworek Paweł, Karabinowicz-Kozłowska JowitaBielsko-Białaspółka cywilna
11Jakubiec RafałBielsko-Biała
12Janik TomaszBielsko-Biała
13Kaczmarczyk Agnieszka, Magda-Zielecka AnetaBielsko-Białaspółka cywilna
14Kłaput WiesławBielsko-Biała
15Malarz-Wisłocka AlicjaBielsko-Biała
16Małachwiej OlgaBielsko-Biała
17Ruśkowski RyszardBielsko-Biała
18Rzadkowski Dariusz Wojciech, Stejskal JarosławBielsko-Białaspółka cywilna
19Szczygieł AdrianaBielsko-Biała
20Świerczek MariuszBielsko-Biała
21Więzik Dawid, Mika KrzysztofBielsko-Białaspółka cywilna
22Wójtowicz MichałBielsko-Biała
23Pławecka-Podoba GosławaBieruń
24Regulska AnnaBuczkowice
25Bystrzanowska MałgorzataBytom
26Ferenc-Tomiak HalinaBytom
27Jucha AgataBytom
28Mikler Jadwiga, Mikler JerzyBytomspółka cywilna
29Pietryga JarosławBytom
30Bańczyk DanutaChorzów
31Błasiak AleksandraChorzów
32Kurzeja Wojciech MarcinChorzów
33Nowak BartłomiejChorzów
34Paszek Bartosz, Paszek KrystynaChorzówspółka cywilna
35Zawadzki TomaszChorzów
36Grzybowski AdamCieszyn
37Hołdys DorotaCieszyn
38Klinik HalinaCieszyn
39Majewska MariaCieszyn
40Miodoński PatrykCieszyn
41Pagieła MałgorzataCieszyn
42Seidel JolantaCieszyn
43Kałuża Alina, Tulaja TomaszCzechowice-Dziedzicespółka cywilna
44Tokarzewska MariaCzechowice-Dziedzice
45Chylińska AgataCzeladź
46Szmal RafałCzeladź
47Szopa AnnaCzerwionka-Leszczyny
48Banach PiotrCzęstochowa
49Bartelak KarinaCzęstochowa
50Białas Maria, Tałaj SebastianCzęstochowaspółka cywilna
51Biewald KatarzynaCzęstochowa
52Jastrząb Krystyna, Jastrząb-Standerska JoannaCzęstochowaspółka cywilna
53Jędrak MartaCzęstochowa
54Kalus AnnaCzęstochowa
55Królak-Pojnar MagdalenaCzęstochowa
56Królak MarekCzęstochowa
57Kryńska EwaCzęstochowa
58Materniak-Andrecka IwonaCzęstochowa
59Mońka JolantaCzęstochowa
60Nowak AnetaCzęstochowa
61Nowakowska-Sperka EwelinaCzęstochowa
62Ociepa-Szostek KarolinaCzęstochowa
63Pilarz MaciejCzęstochowa
64Pilarz MichałCzęstochowa
65Rokowska EwaCzęstochowa
66Sadowski Adam, Majocha IzabelaCzęstochowaspółka cywilna
67Stec-Cekiera DominikaCzęstochowa
68Świerczek MariaCzęstochowa
69Szkurłat ArkadiuszCzęstochowa
70Szostak JoannaCzęstochowa
71Winiarska Maria, Oziębała-Winiarska MartynaCzęstochowaspółka cywilna
72Włodarczyk JustynaCzęstochowa
73Woszczyk BeataCzęstochowa
74Błońska-Nowak StanisławaDąbrowa Górnicza
75Brandys MałgorzataDąbrowa Górnicza
76Krawczyk WitoldDąbrowa Górnicza
77Maciążek-Ulanowska Lidia, Rzadkowska AgnieszkaDąbrowa Górniczaspółka cywilna
78Matuszewska Agnieszka, Sielańczyk KatarzynaDąbrowa Górniczaspółka cywilna
79Pliżga-Wojtunik AdrianaDąbrowa Górnicza
80Podsiadło Adrian, Kański PiotrDąbrowa Górniczaspółka cywilna
81Porębska-Kula MarikaDąbrowa Górnicza
82Tracz MałgorzataDąbrowa Górnicza
83Dąbrowska-Babińska DariaGliwice
84Drewko Justyna, Warzecha JoannaGliwicespółka cywilna
85Gajos Łukasz, Małachowski WojciechGliwicespółka cywilna
86Dykacz KrzysztofGliwice
87Mańka Anna, Cebulski MariuszGliwicespółka cywilna
88Niemiec MarcinGliwice
89Ochrombel-Pawelec AntoninaGliwice
90Samorzewska IwonaGliwice
91Serafin AgataGliwice
92Sułkowska DorotaGliwice
93Turski JacekGliwice
94Walasek WojciechGliwice
95Walenta WojciechGliwice
96Wrona-Berwid BożenaGliwice
97Dziechciarz MałgorzataGoleszów
98Siekańska PaulinaImielin
99Chorowski Paweł, Siemko Piotr, Siemko-Pióro MałgorzataJastrzębie-Zdrójspółka cywilna
100Lipień Andrzej, Mojeścik Damian WaldemarJastrzębie-Zdrójspółka cywilna
101Masiubański JarosławJastrzębie-Zdrój
102Pasich RafałJastrzębie-Zdrój
103Surma KatarzynaJastrzębie-Zdrój
104Tomczyk GabrielaJastrzębie-Zdrój
105Czerwińska-Koral Katarzyna, Skowrońska DagmaraJaworznospółka cywilna
106Gaweł Joanna, Wojdyło PiotrJaworznospółka cywilna
107Jura PiotrJaworzno
108Piwko HalinaJaworzno
109Ślusarczyk TomaszJaworzno
110Balas TomaszKatowice
111Biodrowicz Katarzyna, Domagała PiotrKatowicespółka cywilna
112Dyszlewska-Tarnawska AgnieszkaKatowice
113Giemza MagdalenaKatowice
114Grajner Michał, Grajner TymoteuszKatowicespółka partnerska
115Górska-Wolnik BożenaKatowice
116Janik-Rymarczyk Małgorzata, Walotek KatarzynaKatowicespółka cywilna
117Kita-Kuśnierz Marcelina, Salej DominikaKatowicespółka cywilna
118Kozina Kamil, Michalik MichałKatowicespółka cywilna
119Kuźniak EwaKatowice
120Lesiak Aleksandra, Siwińska EwaKatowicespółka cywilna
121Marquardt PiotrKatowice
122Michalewicz Wojciech, Michalewicz PrzemysławKatowicespółka cywilna
123Mikołajczyk Halina, Mikołajczyk AgnieszkaKatowicespółka cywilna
124Mikołajczyk ŁukaszKatowice
125Onichimowski MarcinKatowice
126Piłat RenataKatowice
127Piwowarczyk-Wróblewska IwonaKatowice
128Pluta EwaKatowice
129Pniok IwonaKatowice
130Robak Adam, Telecka-Kotula DanutaKatowicespółka cywilna
131Roztoczyński ŁukaszKatowice
132Słupińska-Mitas Anna, Urgacz WeronikaKatowicespółka cywilna
133Smreczak MagdalenaKatowice
134Stencel KatarzynaKatowice
135Szura MirosławKatowice
136Świergot AlicjaKatowice
137Wojdyło Jacek, Gregorczyk MarcinKatowicespółka cywilna
138Wojtaszek-Bałazińska ZuzannaKatowice
139Wróbel AndrzejKatowice
140Wróbel-Konsek Marta, Reck AleksandraKatowicespółka partnerska
141Zaparł TomaszKatowice
142Beza IwonaKłobuck
143Słaby AleksandraKłobuck
144Kasperczyk GenowefaKnurów
145Śliż-Żurowska KatarzynaKnurów
146Kulak-Komalska AgnieszkaKoziegłowy
147Lasocka PaulinaKozy
148Janisz DanutaLubliniec
149Otrębska NataliaLubliniec
150Sygulska-Bańka KlaraLubliniec
151Gaczyńska JustynaŁaziska Górne
152Chodoła SylwiaMikołów
153Gramała AleksandraMikołów
154Kochan-Kopczyńska MariaMikołów
155Mordarski PrzemysławMikołów
156Piwowarski Maciej, Stanek KatarzynaMikołówspółka cywilna
157Śleziak WiesławMilówka
158Bolczyk PawełMysłowice
159Kucharski Marek RomanMysłowice
160Kurz KatarzynaMysłowice
161Palion Mariola, Palion LesławaMysłowicespółka cywilna
162Buła GrażynaMyszków
163Gielniewski KrzysztofMyszków
164Kasznia JolantaMyszków
165Gaczyńska-Stefanek MałgorzataOrzesze
166Nolewajka PiotrPiekary Śląskie
167Płaczek Piotr, Tobor-Nowińska MagdalenaPiekary Śląskiespółka cywilna
168Paszek MałgorzataPszczyna
169Przybysławska MartaPszczyna
170Radwan MirelaPszczyna
171Szafron-Sekta AleksandraPszczyna
172Klima MagdalenaPszów
173Migielska-Ciołecka AnnaPyskowice
174Zając AleksandraPyskowice
175Bilka-Pason JoannaRacibórz
176Kulot BarbaraRacibórz
177Mazur DorotaRacibórz
178Niedziałkowska EwaRacibórz
179Pawłowska JolantaRacibórz
180Rabczuk Agata, Raczek AgnieszkaRacibórzspółka cywilna
181Niedźwiedź KatarzynaRadzionków
182Borgulat-Szostak KatarzynaRuda Śląska
183Bukowski MariuszRuda Śląska
184Czernecka-Dąsal MałgorzataRuda Śląska
185Durzyńska-Trybus Janina, Piwońska-Komosa KatarzynaRuda Śląskaspółka cywilna
186Himmel-Minkina EwaRuda Śląska
187Janik Ewa, Konsek LeokadiaRuda Śląskaspółka cywilna
188Breisa Bernadeta, Guzik WojciechRybnikspółka cywilna
189Fojcik AnnaRybnik
190Fojcik GrzegorzRybnik
191Gilner Krzysztof, Ostalecki JacekRybnikspółka cywilna
192Grzybczyk Adam, Jonderko KatarzynaRybnikspółka partnerska
193Pędracki ArturRybnik
194Pośpiech MichałRybnik
195Rutkowska MonikaRybnik
196Wieczorek BernadettaRybnik
197Pukowiec Dawid StefanRydułtowy
198Skrodzka-Jezusek AleksandraRydułtowy
199Bińkowska PaulinaSiemianowice Śląskie
200Dawid AleksanderSiemianowice Śląskie
201Dąbrowska MariaSiemianowice Śląskie
202Czuk PrzemysławSiemianowice Śląskie
203Płóciennik-Ociepka AngelikaSiemianowice Śląskie
204Wysowski WojciechSiemianowice Śląskie
205Mazoń KrzysztofSiewierz
206Mazoń-Witkowska Magdalena, Witkowski PawełSiewierzspółka cywilna
207Bochenek HubertSkoczów
208Gilewska-Kozubek AnnaSkoczów
209Pustuł-Zielińska ElżbietaSławków
210Bańdo Jan, Bańdo GrzegorzSosnowiecspółka cywilna
211Derdas-Dziewit Małgorzata, Skłodowska MirosławaSosnowiecspółka cywilna
212Heliosz JoannaSosnowiec
213Krawczyk TomaszSosnowiec
214Krupiński WojciechSosnowiec
215Nowak Łukasz Marcin, Ociessa SaturninSosnowiecspółka cywilna
216Nowakowska Jolanta, Miland-Huzarewicz AgataSosnowiecspółka cywilna
217Olejarczyk SławomirSosnowiec
218Chrzanowski ArnoldSzczekociny
219Cyris KrzysztofŚwiętochłowice
220Łakota-Gątarz AgataŚwiętochłowice
221Michałek-Kobielusz AnnaŚwiętochłowice
222Drewko MirosławTarnowskie Góry
223Gomolińska Katarzyna, Kołodziej Gabriela, Kołodziej SzymonTarnowskie Góryspółka cywilna
224Nikiel ArkadiuszTarnowskie Góry
225Śmieja KrzysztofTarnowskie Góry
226Wieczorek JacekTarnowskie Góry
227Celiński Dariusz, Skaba BeniaminTychyspółka cywilna
228Darowski Jacek, Jeż AnnaTychyspółka cywilna
229Kuczera-Nowak RenataTychy
230Michalewicz DominikaTychy
231Nowak BartłomiejTychy
232Polak-Skawińska JulitaTychy
233Seidel-Nowak SylwiaTychy
234Smolski MichałTychy
235Stępień-Jasińska KrystynaTychy
236Strażecka Ewa, Strażecka KatarzynaTychyspółka cywilna
237Nogacka EwaUstroń
238Szalbót PiotrUstroń
239Chudek ZenonWodzisław Śląski
240Kałusowska-Dyakowska AgataWodzisław Śląski
241Kałusowski TadeuszWodzisław Śląski
242Machecki TeofilWodzisław Śląski
243Wnęk AnetaWodzisław Śląski
244Górzny AdrianaZabrze
245Jędzura AgnieszkaZabrze
246Konopska-Kula LidiaZabrze
247Kozok JoannaZabrze
248Kubacka-Filas Marzena, Szymański JanZabrzespółka cywilna
249Letkiewicz Andrzej, Wróbel GrażynaZabrzespółka cywilna
250Madej KrzysztofZabrze
251Nowak Zbigniew, Skowron MarcinZabrzespółka cywilna
252Przyszlak JadwigaZabrze
253Taczewska JoannaZabrze
254Grzebieluch Bożena, Grzebieluch Agnieszka, Sewerzyńska EwaZawierciespółka cywilna
255Świerdza DominikZawiercie
256Torbus DagmaraZawiercie
257Truszkowski MarcinZawiercie
258Jaros Justyna, Zawisza AgnieszkaŻoryspółka cywilna
259Pszonka Tomasz, Sitko ZbigniewŻoryspółka cywilna
260Sanetra MichałŻory
261Szymiczek Joanna, Warzecha KarolŻoryspółka cywilna
262Drugacz AgataŻywiec
263Olejnik RenataŻywiec
264Pruszczyńska MałgorzataŻywiec
265Serzhanova ViktoriyaŻywiec
266Szymik AleksandraŻywiec
IVOkręg Sądu Apelacyjnego w Krakowie
1Pawłowski TomaszAlwiernia
2Komar-Wdowik BarbaraAndrychów
3Miłoszewska WandaAndrychów
4Wójcik WojciechBiecz
5Kozak MariaBochnia
6Michnik AgnieszkaBochnia
7Siwek KrystynaBochnia
8Wojtkiewicz Wilhelm MarianBochnia
9Kokoszka Józef, Kaczmarek ŁucjaBrzeskospółka cywilna
10Kot MarcinBrzesko
11Miłoszewska-Maciejewska DagmaraBrzesko
12Dumas MichałBusko-Zdrój
13Kaleta AndrzejBusko-Zdrój
14Miziołek BarbaraBusko-Zdrój
15Piech Liliana MonikaBusko-Zdrój
16Chmielnicka AnnaChęciny
17Bochenek-Bąk BarbaraChrzanów
18Kowalczyk-Dadak KatarzynaChrzanów
19Sebastyanka AndrzejChrzanów
20Rozmus AnnaCzarny Dunajec
21Antosiak DagmaraCzernichów
22Kądzielawa-Kopeć BeataDąbrowa Tarnowska
23Rzeźniewska ZofiaDąbrowa Tarnowska
24Sumara PiotrDąbrowa Tarnowska
25Salagierski Tomasz, Sielska AgnieszkaDobczycespółka cywilna
26Szymczyk DominikaGdów
27Brońska-Matula UrszulaGorlice
28Doniec KatarzynaGorlice
29Gorzelak MartaGorlice
30Tomasik BogusławaGorlice
31Miarecki WojciechGorlice
32Dudzicz MartaGrybów
33Szewczyk WiesławGrybów
34Dudek KatarzynaJędrzejów
35Grabalski EdwardJędrzejów
36Świder JanuszJędrzejów
37Górnikowski TomaszJordanów
38Jarek Krzysztof, Czernik AnnaKalwaria Zebrzydowskaspółka cywilna
39Pyka DanutaKalwaria Zebrzydowska
40Bidzińska MałgorzataKazimierza Wielka
41Gołębiowski GrzegorzKazimierza Wielka
42Bies Łukasz, Wiktor Stanisław, Neuman MałgorzataKętyspółka cywilna
43Kubiczek JustynaKęty
44Abramowicz ŁukaszKielce
45Arczyński GrzegorzKielce
46Bech JarosławKielce
47Błeszyńska AnnaKielce
48Doroz PiotrKielce
49Duda KamilaKielce
50Frelich JacekKielce
51Gajek KarolinaKielce
52Giedyk-Sierakowska ElżbietaKielce
53Karamara TomaszKielce
54Kasperek MichałKielce
55Kosińska ZdzisławaKielce
56Kupis ŁukaszKielce
57Mechowska-Wąsik MonikaKielce
58Midak BeataKielce
59Nalazek Mirosława, Putowski JanuszKielcespółka cywilna
60Poborski MichałKielce
61Poniedziałek AnnaKielce
62Szostakiewicz PiotrKielce
63Szwarc KamilaKielce
64Szypulska IwonaKielce
65Tazbir RafałKielce
66Tomala ViolettaKielce
67Ziomek AdamKielce
68Żelichowski Mariusz, Krasowski AdamKielcespółka cywilna
69Dumin-Święcicka EwaKońskie
70Nowak WiolettaKońskie
71Salagierski Czesław WaldemarKońskie
72Aschenbrenner-Pieprzyca AnnaKraków
73Barutowicz-Wieczorek Sylwia, Szkadłubowicz WojciechKrakówspółka partnerska
74Biernat Jakub, Długopolska-Pliszka JoannaKrakówspółka cywilna
75Blajer Paweł, Wendelski RomanKrakówspółka cywilna
76Błaszczyk-Kozłowska SandraKraków
77Bochenek-Perek Agnieszka, Ludźmierski RobertKrakówspółka partnerska
78Brandys AlicjaKraków
79Broszkiewicz Joanna, Torbiczuk-Wiśniewska MonikaKrakówspółka cywilna
80Bukowska-Mikosz Marta, Hajto ŁukaszKrakówspółka cywilna
81Chlanda MagdalenaKraków
82Chorabik RadosławKraków
83Chruszczyk ŁukaszKraków
84Ciba AndrzejKraków
85Cicio JoannaKraków
86Ćmikiewicz-Ignasik MartaKraków
87Damulewicz Jan, Kapusta Witold, Seweryn Konrad, Gołąbek Sławomir, Gleń AnnaKrakówspółka cywilna
88Deflorian AnetaKraków
89Dembowska BognaKraków
90Domaradzki Wojciech, Szewczyk-Dziura AgnieszkaKrakówspółka partnerska
91D'Obyrn Beata, Szybowska Danuta, Szybowski WiesławKrakówspółka cywilna
92Dudka Olimpia, Suchecka MonikaKrakówspółka cywilna
93Dudkowska-Wawrzycka ElżbietaKraków
94Faron PiotrKraków
95Flach-Chęcińska ManuelaKraków
96Franckiewicz BartoszKraków
97Gaweł-Rościszewska AnnaKraków
98Gawin WitoldKraków
99Gąsienica Anna, Czubik PawełKrakówspółka partnerska
100Gągała-Zając Joanna, Greguła Joanna, Kot TomaszKrakówspółka cywilna
101Grabowski MarcinKraków
102Gruskoś Romana, Nowak MartaKrakówspółka cywilna
103Gruszczyńska Katarzyna, Gruszczyński Wojciech, Tomasik- Curyło AgnieszkaKrakówspółka partnerska
104Hasko Katarzyna, Składzień AnnaKrakówspółka cywilna
105Hędrzak-Słota Małgorzata, Klimonda DariuszKrakówspółka cywilna
106Holocher Jan, Olsza Beata, Kresek-Urbaniak KatarzynaKrakówspółka cywilna
107Iłowski Grzegorz, Iłowski Maciej, Cyz-Hejmo IwonaKrakówspółka cywilna
108Irla KatarzynaKraków
109Jastrząb HenrykaKraków
110Jończyk Mariola, Nieniewska BeataKrakówspółka partnerska
111Kabat MartaKraków
112Kaczmarczyk KatarzynaKraków
113Kakitek JanKraków
114Karczewska AnnaKraków
115Knuplerz Ewa, Knuplerz OskarKrakówspółka partnerska
116Koćma Bożena, Michalski Rafał, Rogala AdamKrakówspółka cywilna
117Kosiniak-Imiołek KatarzynaKraków
118Kościelniak GrzegorzKraków
119Kózek AgnieszkaKraków
120Krok-Ordys MagdalenaKraków
121Kubik-Gawrońska KatarzynaKraków
122Kułakowski Maciej, Mazur-Kułakowska Agnieszka, Solak MarcinKrakówspółka cywilna
123Kurnicki Tomasz, Olszewski MateuszKrakówspółka cywilna
124Lippa BartłomiejKraków
125Litwa JustynaKraków
126Magolan Sławomir, Satora MarcinKrakówspółka cywilna
127Majchrowska MonikaKraków
128Majerczak SylwiaKraków
129Malik MagdalenaKraków
130Mania BartłomiejKraków
131Markiewicz GrażynaKraków
132Mazur AndrzejKraków
133Mierniczek PiotrKraków
134Miśkiewicz BarbaraKraków
135Mitka DorotaKraków
136Mleko ŁukaszKraków
137Obler Anna, Kwiecińska-Stybel MariaKrakówspółka cywilna
138Obtułowicz Tomasz, Łomnicka AnnaKrakówspółka cywilna
139Pach Magdalena, Golec-Sionek AleksandraKrakówspółka cywilna
140Palmirska Iwona, Szeliga TadeuszKrakówspółka cywilna
141Papież AnnaKraków
142Płaczek GrażynaKraków
143Porębski Tomasz, Leskiewicz-Porębska NataliaKrakówspółka cywilna
144Rowecki AleksanderKraków
145Rusak-Łach AgnieszkaKraków
146Skalny EdytaKraków
147Skrzyniarz MartaKraków
148Słodkowska-Pęk AnnaKraków
149Stelmach Elżbieta, Gomółka Ryszard, Maj KrzysztofKrakówspółka cywilna
150Szczepanik JulitaKraków
151Szczepanik Sabina, Ozga-Domagalska KatarzynaKrakówspółka cywilna
152Szczęsny-Ligęza AgnieszkaKraków
153Szybka MartaKraków
154Tomaszek PiotrKraków
155Truszkiewicz Zygmunt, Truszkiewicz JanKrakówspółka cywilna
156Tuszyńska JustynaKraków
157Tylek Joanna, Jankiewicz SylwiaKrakówspółka cywilna
158Ulman IrenaKraków
159Wajda Waldemar, Angerman-Wajda DominikaKrakówspółka cywilna
160Walczewski ArnoldKraków
161Warbińska MartaKraków
162Wiater PawełKraków
163Wiącek AnnaKraków
164Wojtal-Kwiecińska AgnieszkaKraków
165Wygona KonradKraków
166Wygona KrystianKraków
167Wyroślak MałgorzataKraków
168Wyszyńska Magdalena, Kot DariuszKrakówspółka cywilna
169Zabdyr-Kalińska JoannaKraków
170Zarzycki Wojciech, Sajkiewicz-Zarzycka Marta, Kurek SabinaKrakówspółka cywilna
171Zeman Bartłomiej, Paszkiewicz AnnaKrakówspółka cywilna
172Zięcina Tomasz, Łukasik MariuszKrakówspółka cywilna
173Żochowska-Zalewska EwaKraków
174Zachwieja MichałKrościenko nad Dunajcem
175Skoczeń KrzysztofKrynica-Zdrój
176Sojka LeszekKrzeszowice
177Załuska MirosławaKrzeszowice
178Nagórzański MichałLibiąż
179Potejko IzabellaLibiąż
180Czechowska MartynaLimanowa
181Liszka TomaszLimanowa
182Opoka JerzyLimanowa
183Lewicki PiotrLiszki
184Mardyła GrzegorzMichałowice
185Janicka-Makuch KrystynaMiechów
186Ozioro-Blicharska PaulinaMiechów
187Stojczyk PaulaMiechów
188Szlachta EwaMiechów
189Kumańska SylwiaMorawica
190Szynalik CzesławMszana Dolna
191Żądło BarbaraMszana Dolna
192Roman ArkadiuszMuszyna
193Garczyńska BożenaMyślenice
194Niepsuj Lucjan, Niepsuj ArturMyślenicespółka cywilna
195Polański AndrzejMyślenice
196Skiba SławomirMyślenice
197Domagalski MichałNiepołomice
198Mikułowska-Krupska Agnieszka, Pawlus DariuszNiepołomicespółka cywilna
199Miszalska-Zapała MagdalenaNiepołomice
200Brońska ŁucjaNowy Sącz
201Buchman MichałNowy Sącz
202Budzikowski PawełNowy Sącz
203Celewicz BartłomiejNowy Sącz
204Celewicz KatarzynaNowy Sącz
205Ciągło Stanisław, Ciągło EwelinaNowy Sączspółka cywilna
206Kalinowska DorotaNowy Sącz
207Kronenberger-Król KingaNowy Sącz
208Krupa Jadwiga, Krupa MarcinNowy Sączspółka cywilna
209Smal-Rajca AnnaNowy Sącz
210Zygadło ElżbietaNowy Sącz
211Furczoń-Podraza SabinaNowy Targ
212Kubińska-Ciszek WładysławaNowy Targ
213Palenik AndrzejNowy Targ
214Rusin Grażyna, Górnik IzabelaNowy Targspółka cywilna
215Szatko Barbara, Szatko StanisławNowy Targspółka cywilna
216Warpecha PiotrNowy Targ
217Faber-Rakowska MagdalenaNowy Wiśnicz
218Sieczka EwelinaNowy Wiśnicz
219Adamczyk AgnieszkaOlkusz
220Banyś AnnaOlkusz
221Chmielewska Bożena, Chmielewski AndrzejOlkuszspółka cywilna
222Dziurzyńska EwaOlkusz
223Machalewska-Flak Agnieszka, Sydor MartaOlkuszspółka cywilna
224Słowik IzabelaOlkusz
225Borowiec EwaOpatów
226Galara-Polak LidiaOpatów
227Kaczor EwaOstrowiec Świętokrzyski
228Kamińska- Sternal AnnaOstrowiec Świętokrzyski
229Kowalska WandaOstrowiec Świętokrzyski
230Pyrżak AnnaOstrowiec Świętokrzyski
231Walasik EwaOstrowiec Świętokrzyski
232Włodarczyk LidiaOstrowiec Świętokrzyski
233Maciejewski MichałOświęcim
234Matysik AgnieszkaOświęcim
235Siwik-Choroba Iwona, Szubryt MariuszOświęcimspółka cywilna
236Żubrowska KatarzynaOświęcim
237Krysiński MarekPińczów
238Płachta MagdalenaPińczów
239Waniołka JoannaPińczów
240Dulęba MałgorzataPołaniec
241Jabłoński Mateusz PawełProszowice
242Szot-Raźniak MałgorzataProszowice
243Mąsior WojciechRabka-Zdrój
244Domańczyk AnettaSandomierz
245Sochacka EwaSandomierz
246Stec RafałSandomierz
247Pieńkos SylwiaSędziszów
248Jastrzębska-Kwiecień DorotaSkała
249Łaba BarbaraSkarżysko-Kamienna
250Staszek-Zubrzycka AgnieszkaSkarżysko-Kamienna
251Zarzycka MariaSkarżysko-Kamienna
252Gołda GrzegorzSkawina
253Karcz-Stankiewicz AgnieszkaSkawina
254Nalepa StefanSkawina
255Bzdyl ZofiaSłomniki
256Magdziarz GrażynaStarachowice
257Samela JacekStarachowice
258Sułek KatarzynaStarachowice
259Uliasz-Wypchło MartaStarachowice
260Wojtowicz PiotrStarachowice
261Majoch MariuszStary Sącz
262Kluszczyńska-Chmielewska KarolinaStaszów
263Skowron ElżbietaStaszów
264Widanka AgataStaszów
265Krzeszowiak Andrzej, Piwowarczyk ZofiaSucha Beskidzkaspółka cywilna
266Wolczko GrzegorzSucha Beskidzka
267Rzeźniewska-Pal RenataSzczucin
268Szawul-Proniewska JustynaŚwiątniki Górne
269Ćwiąkalska JudytaTarnów
270Derlaga GrażynaTarnów
271Górowska-Karaś MarzenaTarnów
272Hałasa Andrzej, Hałasa PiotrTarnówspółka cywilna
273Janus AlicjaTarnów
274Jasiak IrenaTarnów
275Krzysztofowicz BartoszTarnów
276Kulesza RobertTarnów
277Niedzielska-Zeliaś MartaTarnów
278Rzońca MarcinTarnów
279Sajdak-Sumara IwonaTarnów
280Serwacka LidiaTarnów
281Studziński PawełTarnów
282Szymańska PaulinaTarnów
283Wachta BarbaraTarnów
284Żak JolantaTarnów
285Kaczmarzyk ZdzisławTrzebinia
286Szarama TeresaTuchów
287Koźbiał HalinaWadowice
288Musiał AnnaWadowice
289Wenda JoannaWadowice
290Zając MagdalenaWadowice
291Baczyńska-Pytlik MonikaWieliczka
292Celewicz TadeuszWieliczka
293Dobosiewicz ŁukaszWieliczka
294Hradecka-Madlewska MagdalenaWieliczka
295Lelito MartaWieliczka
296Koblański Wiktor, Koblański Jerzy, Koblański Jerzy MikołajWielka Wieśspółka cywilna
297Celebański PiotrWłoszczowa
298Dębski SławomirWłoszczowa
299Piróg RafałWłoszczowa
300Haberka KarolinaWolbrom
301Kornicz JerzyWolbrom
302Schechtel JolantaZabierzów
303Dyka MarekZakopane
304Marchalewicz EdytaZakopane
305Mądry MagdalenaZakopane
306Ozga Urszula, Ozga RomanZakopanespółka cywilna
307Pasierb JoannaZakopane
308Sawera-Fryźlewicz JolantaZakopane
309Żur ŁukaszZakopane
310Mędrala-Budka Maria, Kłosowska-Matlak EwaZatorspółka cywilna
311Bułat KatarzynaZielonki
312Firek Romualda, Ligas AgataZielonkispółka cywilna
313Warias PawełŻabno
VOkręg Sądu Apelacyjnego w Lublinie
1Radomska JoannaBełżyce
2Białek KatarzynaBiała Podlaska
3Karasińska JolantaBiała Podlaska
4Maksymiuk DorotaBiała Podlaska
5Mironiuk-Kuta ElżbietaBiała Podlaska
6Nowak JerzyBiała Podlaska
7Petruk ZbigniewBiała Podlaska
8Krzyżańska-Łyś MariaBiałobrzegi
9Pękacka MagdalenaBiałobrzegi
10Bednarczyk Ewa, Podgajna MałgorzataBiłgorajspółka cywilna
11Hussar Bożena, Kołodziej AnnaBiłgorajspółka cywilna
12Krysiak ZygmuntBiłgoraj
13Sobczyńska-Sas AgnieszkaBiłgoraj
14Małyska JakubBychawa
15Antczak MonikaChełm
16Lewkowicz JarosławChełm
17Lisowska-Łenc AmeliaChełm
18Przetocki Jacek AntoniChełm
19Smulkowska Irena, Wiechnik-Domańska LidiaChełmspółka cywilna
20Falczyńska ElżbietaDęblin
21Izdebski JanGarwolin
22Kalbarczyk-Luckar Irmina Ewa, Kalbarczyk CezaryGarwolinspółka cywilna
23Krajewski JerzyGarwolin
24Ścioch AdamGarwolin
25Ścioch MarzenaGarwolin
26Grzesik MagdalenaGrójec
27Hamera Tadeusz MironGrójec
28Mazur Rafał, Karczmarczyk DariuszGrójecspółka cywilna
29Nasiłowski RafałGrójec
30Mróz MarekHalinów
31Fabrowska WioletaHrubieszów
32Góra MałgorzataHrubieszów
33Łaciński JacekHrubieszów
34Mielniczuk StanisławHrubieszów
35Korczak WaldemarIłża
36Baran JoannaJanów Lubelski
37Bura JustynaJanów Lubelski
38Lisek ElżbietaJanów Lubelski
39Mazur LonginJanów Lubelski
40Rozwadowska-Firlej JoannaJedlnia-Letnisko
41Kudła JarosławKozienice
42Szeląg-Wiśniewska KatarzynaKozienice
43Wiśniewski JeremiKozienice
44Bielak AnnaKrasnystaw
45Dudek RyszardKrasnystaw
46Skubisz MariaKrasnystaw
47Dziadosz LidiaKraśnik
48Młynarski KrzysztofKraśnik
49Mozgawa JerzyKraśnik
50Wilczopolski Włodzimierz AndrzejKraśnik
51Konopka ElżbietaLipsko
52Miaskowska MartaLubartów
53Pruszczak ElżbietaLubartów
54Szerard-Mitura Iwona StanisławaLubartów
55Wyszyńska BeataLubartów
56Zmysłowska ElżbietaLubartów
57Baran Ewa, Wach IwonaLublinspółka cywilna
58Bednara Antonina Renata, Bednara-Kowal Małgorzata, Bednara-Michalczyk JoannaLublinspółka cywilna
59Buchlińska KrystynaLublin
60Chałupczak MagdalenaLublin
61Chęć BeataLublin
62Deczkowska AlicjaLublin
63Drzymała-Dzioba Agnieszka, Zawiślak-Brygała AnetaLublinspółka cywilna
64Florkowski KonradLublin
65Fronc RobertLublin
66Gabryś BerenikaLublin
67Gańska KatarzynaLublin
68Greszta RenataLublin
69Haczewski TadeuszLublin
70Kalisz-Hynowska KatarzynaLublin
71Kisielewicz KatarzynaLublin
72Kołodziejczyk GrzegorzLublin
73Konopka DagmaraLublin
74Kotyłło Małgorzata, Kotyłło BarbaraLublinspółka cywilna
75Kowalczyk Michał, Winiarska MagdalenaLublinspółka cywilna
76Kowalski AndrzejLublin
77Kubicz Andrzej SławomirLublin
78Kunecka AgnieszkaLublin
79Kutnik AnnaLublin
80Lewicka Grażyna, Lewicka-Skiba IrminaLublinspółka cywilna
81Maliborska-Jurak Iwona, Majdanik BeataLublinspółka cywilna
82Maślak TeresaLublin
83Miączewska BarbaraLublin
84Mierzwa RenataLublin
85Miszczak-Pyziak MariolaLublin
86Nizio BrygidaLublin
87Pluta JadwigaLublin
88Przybyszek AngelikaLublin
89Rożen PawełLublin
90Rymarz Leopold, Rymarz MateuszLublinspółka cywilna
91Rzączyński Jacek, Banderski Piotr GrzegorzLublinspółka cywilna
92Sawicka MonikaLublin
93Sidor JanuszLublin
94Sierocka MałgorzataLublin
95Słowikowska Beata, Mróz PawełLublinspółka cywilna
96Soska KamilaLublin
97Śladkowska-Szłapa AnnaLublin
98Tatara AndrzejLublin
99Twardowska GrażynaLublin
100Woźniak DominikaLublin
101Doraczyński Maciej HenrykŁęczna
102Szalak ŁukaszŁęczna
103Tymecki BogusławŁęczna
104Hawryluk MarlenaŁosice
105Górska EwelinaŁuków
106Kapińska MonikaŁuków
107Mateusiak RafałŁuków
108Nawrocka MałgorzataŁuków
109Podstawka ŁukaszŁuków
110Chomiuk PiotrMiędzyrzec Podlaski
111Chomiuk AnnaMińsk Mazowiecki
112Krawczak AlinaMińsk Mazowiecki
113Nowakowski RomanMińsk Mazowiecki
114Ogórek AgnieszkaMińsk Mazowiecki
115Orłowski AndrzejMińsk Mazowiecki
116Paszkowska KatarzynaMińsk Mazowiecki
117Paszkowska-Pawelec MałgorzataMińsk Mazowiecki
118Sarnowicz-Stolarek AnnaMińsk Mazowiecki
119Paluch MagdalenaNałęczów
120Stefańczyk DariuszNowe Miasto nad Pilicą
121Gołofit ZbigniewOpole Lubelskie
122Gozdór SylwiaOpole Lubelskie
123Gęśla KarolParczew
124Gwiazda-Danielkiewicz MonikaParczew
125Niepogodzińska-Piądło BeataParczew
126Jachacz DagmaraPiaski
127Żołnierczuk-Madej HalinaPiaski
128Wikłacz AnnaPionki
129Czaplińska-Rybaczek KrystynaPoniatowa
130Szmyd AgnieszkaPrzysucha
131Ambryszewski GrzegorzPuławy
132Jaśkowski ZygmuntPuławy
133Karasińska JustynaPuławy
134Nowacki MirosławPuławy
135Salasa AndrzejPuławy
136Szymoniak JoannaPuławy
137Aderek IwonaRadom
138Cywińska MariaRadom
139Czarnecki Sławomir JanRadom
140Dziwańska Anna, Dziwański JakubRadomspółka cywilna
141Fijałkowska EwaRadom
142Giermakowska MarzenaRadom
143Gomuła AgnieszkaRadom
144Jagieła-Misztal JustynaRadom
145Jaśkiewicz Zofia, Stolarek AgnieszkaRadomspółka cywilna
146Jażdżyk Agnieszka, Terlecka AgnieszkaRadomspółka cywilna
147Kultys Anna, Skawińska KatarzynaRadomspółka cywilna
148Stanisławek TadeuszRadom
149Wajs Wanda, Grabowski KrzysztofRadomspółka cywilna
150Błażewicz AnnaRadzyń Podlaski
151Furman Bogda, Furman PiotrRadzyń Podlaskispółka cywilna
152Kowalczyk WiesławRadzyń Podlaski
153Baca PawełRyki
154Gozdór PawełRyki
155Zawadzka ElżbietaRyki
156Gliszczyńska-Kudelska MariaSiedlce
157Maliszewska UrszulaSiedlce
158Maniszewski AdamSiedlce
159Mydlak Stanisław, Włodarczyk Monika MagdalenaSiedlcespółka cywilna
160Piórkowski AndrzejSiedlce
161Romanowski JanSiedlce
162Sikorska ElżbietaSiedlce
163Szulepa Agnieszka, Troszkiewicz MałgorzataSiedlcespółka cywilna
164Flaga Urszula, Flaga PiotrSokołów Podlaskispółka cywilna
165Pawelec ŁukaszSokołów Podlaski
166Replin AnnaSokołów Podlaski
167Wrzosek PiotrSulejówek
168Pysiewicz MieczysławSzczebrzeszyn
169Sokół PrzemysławSzczebrzeszyn
170Pietras AlicjaSzydłowiec
171Chalewska-Ławnik AnnaŚwidnik
172Małek WojciechŚwidnik
173Wojtaszek MałgorzataŚwidnik
174Wysocki MarcinŚwidnik
175Stankiewicz PaulinaTarczyn
176Durlej StefanTerespol
177Bielecka AdelaTomaszów Lubelski
178Ciupak ElżbietaTomaszów Lubelski
179Tulej Wiktor GrzegorzTomaszów Lubelski
180Lechowicz MonikaWarka
181Cejmer Iwona, Wojtyńska MariaWęgrówspółka cywilna
182Kowalczyk Leszek, Krzanowski GrzegorzWęgrówspółka cywilna
183Nejman-Spyrczyńska EwaWłodawa
184Tereszczuk JacekWłodawa
185Bilski MirosławZamość
186Iwanicka ElżbietaZamość
187Karpowicz-Kurek MagdalenaZamość
188Kondracki KrzysztofZamość
189Kosicka KamillaZamość
190Przybysz Robert LeonardZamość
191Skóra DorotaZamość
192Soboń BarbaraZamość
193Jawor AdamZwoleń
194Żabicki ZbigniewZwoleń
VIOkręg Sądu Apelacyjnego w Łodzi
1Anioł-Bolek IzabelaAleksandrów Łódzki
2Bolek JarosławAleksandrów Łódzki
3Dygas Bartosz, Rassalska MałgorzataAleksandrów Łódzkispółka cywilna
4Wiciński RobertAleksandrów Łódzki
5Bystrzycka DanutaBełchatów
6Galimska AnnaBełchatów
7Gałkowska-Koźma Gabriela, Wejder-Gałkowska WiesławaBełchatówspółka cywilna
8Rychter JolantaBełchatów
9Sitek JaninaBełchatów
10Uryszek AgataBełchatów
11Matczak JarosławBrzeziny
12Rutkowski WojciechBrzeziny
13Zduńczyk-Matczak BarbaraBrzeziny
14Barwińska Barbara, Piątkowski AndrzejCiechanówspółka cywilna
15Nasierowska RenataCiechanów
16Trusiewicz AnnaCiechanów
17Zbyszyńska EwaCiechanów
18Omelan AgataGąbin
19Folcholc Jerzy, Włodarczyk AnnaGłownospółka cywilna
20Salamon AgataGłowno
21Danielewicz BarbaraGostynin
22Margol DorotaGostynin
23Morawska-Anyszka AgnieszkaGostynin
24Pietrzak DariuszJarocin
25Sikorska KatarzynaJarocin
26Stępień PiotrJarocin
27Winiarska-Bargieł BeataJarocin
28Bladowska-Duda Ewa, Duda MaciejKaliszspółka cywilna
29Fraj ArkadiuszKalisz
30Hajdo-Nowak DominikaKalisz
31Kasperuk DanutaKalisz
32Koźlik-Chudzia MagdalenaKalisz
33Kubiak KlaudiaKalisz
34Magdziński AndrzejKalisz
35Rodecki DariuszKalisz
36Wojcieska BeataKalisz
37Wojnarowska-Kucharska OlgaKalisz
38Lulko-Tyc Małgorzata TeresaKępno
39Kubera-Chowańska Maria, Olejarnik BarbaraKępnospółka cywilna
40Rutkowska-Kabara MałgorzataKoluszki
41Kubica KatarzynaKonstantynów Łódzki
42Sobczak JacekKonstantynów Łódzki
43Owsik AgnieszkaKrośniewice
44Marcińczak-Bieleninik BogumiłaKrotoszyn
45Markiewicz OlaKrotoszyn
46Ratajczyk Bogumiła, Ratajczyk MarcinKrotoszynspółka cywilna
47Ambroziak Danuta, Trzeciecka DorotaKutnospółka cywilna
48Borkowski ŁukaszKutno
49Janowska-Maksimowicz EwaKutno
50Kalusiński StanisławKutno
51Krakowiak WojciechKutno
52Stolińska-Kowalczyk KarolinaKutno
53Hajdukiewicz-Zybert EwaŁask
54Kordos-Kula KatarzynaŁask
55Wolska-Brodzińska Maria, Rozmuszcz-Szewczyk KatarzynaŁaskspółka cywilna
56Pacholska Krystyna, Pacholska-Podlasiak AgnieszkaŁęczycaspółka cywilna
57Wojciechowska EwaŁęczyca
58Będkowska BeataŁowicz
59Kochanek-Wojda WiolettaŁowicz
60Maik AndrzejŁowicz
61Majka KrystynaŁowicz
62Maślanka MichałŁowicz
63Musiał-Goławska EwaŁowicz
64Badowska MałgorzataŁódź
65Bald AnnaŁódź
66Belka SylwiaŁódź
67Borten Katarzyna, Jabłoński RafałŁódźspółka cywilna
68Ceterowska Justyna, Szymczyk JustynaŁódźspółka cywilna
69Czarnecki PiotrŁódź
70Domańska AnnaŁódź
71Fijałkowski WłodzimierzŁódź
72Gałązka-Mikina BognaŁódź
73Gawior GrzegorzŁódź
74Goździalska AnnaŁódź
75Grabowska EdytaŁódź
76Grosicka AgnieszkaŁódź
77Grzejszczak Agnieszka, Sejdak AnnaŁódźspółka cywilna
78Jackowska DariaŁódź
79Kabara KrzysztofŁódź
80Kalsztein DorotaŁódź
81Kaniecki RadosławŁódź
82Kaszyński Dominik, Skoneczny JakubŁódźspółka cywilna
83Klepaczko Julita, Klepaczko PiotrŁódźspółka cywilna
84Kopczyńska AnnaŁódź
85Kotecki PiotrŁódź
86Kozłowski JanuszŁódź
87Krakowińska MagdalenaŁódź
88Krasińska JoannaŁódź
89Król MałgorzataŁódź
90Król PiotrŁódź
91Król Zofia, Król TomaszŁódźspółka cywilna
92Lelental Piotr, Kubicki BartoszŁódźspółka cywilna
93Lendla Weronika, Różańska-Filipczak BarbaraŁódźspółka cywilna
94Lewek Jan FranciszekŁódź
95Lipke ZbigniewŁódź
96Lodzińska ElżbietaŁódź
97Lucińska ZuzannaŁódź
98Łoboda-Bulińska MagdalenaŁódź
99Milo PrzemysławŁódź
100Narolska AnnaŁódź
101Nierychła MałgorzataŁódź
102Nowakowska-Lewek AnnaŁódź
103Oskaldowicz AnnaŁódź
104Osman-Sorek AnnaŁódź
105Plajzer-Majsterek KingaŁódź
106Podlasiak AnnaŁódź
107Postół BartoszŁódź
108Ramecka-Nastarowicz KatarzynaŁódź
109Ramięga AleksandraŁódź
110Rymdejko GrażynaŁódź
111Sierociński AndrzejŁódź
112Siwińska AnnaŁódź
113Sługocka EwaŁódź
114Sobańska-Tiutiunik Katarzyna, Szymański AleksanderŁódźspółka cywilna
115Starzyńska-Jaszecka KatarzynaŁódź
116Stefańczyk Józef AlojzyŁódź
117Strzelecki BogusławŁódź
118Strzępek Artur, Szabelska IwonaŁódźspółka cywilna
119Szafruga Elżbieta, Kozłowska KatarzynaŁódźspółka cywilna
120Szereda Andrzej, Szereda Andrzej JanŁódźspółka partnerska
121Szmaciński MieczysławŁódź
122Śliwkiewicz MonikaŁódź
123Tosik AnnaŁódź
124Tuchowski JacekŁódź
125Twardowski Jarosław AndrzejŁódź
126Wełpa KatarzynaŁódź
127Wichrowska Katarzyna, Zieliński DawidŁódźspółka cywilna
128Widziszewski KonradŁódź
129Wróblewska Agnieszka, Mieczkowski WojciechŁódźspółka cywilna
130Wróblewski MariuszŁódź
131Wypiorczyk AnnaŁódź
132Zalasińska Anna MariaŁódź
133Zawadzka-Bernasiak AgataŁódź
134Ziółkowska Maja, Jankowska-Kmieć IzabelaŁódźspółka cywilna
135Cegielska BarbaraMława
136Hołownia Piotr, Tuszyńska TeresaMławaspółka cywilna
137Pawłowska KingaMława
138Żandarska-Nehring BeataMława
139Łojewska EwaMszczonów
140Dybalska-Smus AlicjaOpoczno
141Piekarski AndrzejOpoczno
142Waśkiewicz RenataOpoczno
143Baszczyński MaciejOstrów Wielkopolski
144Hoppe-Jackowska KingaOstrów Wielkopolski
145Jackowska MariaOstrów Wielkopolski
146Królak JanOstrów Wielkopolski
147Misiak AnnaOstrów Wielkopolski
148Wojtczak DariuszOstrów Wielkopolski
149Ziemba JakubOstrów Wielkopolski
150Ziółkowski Andrzej, Ziółkowska ViolettaOstrów Wielkopolskispółka cywilna
151Chowański TomaszOstrzeszów
152Nowak MariaOstrzeszów
153Szulc-Bogacz JoannaOstrzeszów
154Kowalczyk AnnaOzorków
155Rudowicz StanisławOzorków
156Barczak RomanPabianice
157Jaksa ŁukaszPabianice
158Kupis Dariusz, Klubczewska AnnaPabianicespółka cywilna
159Nowina-Rer Jacek AdamPabianice
160Olek Włodzimierz Wojciech, Olek Włodzimierz JarosławPabianicespółka cywilna
161Szczęsna OlgaPabianice
162Kwiecień Grzegorz, Kwiecień-Walczyk Małgorzata AnnaPajęcznospółka cywilna
163Błaszczyk GrzegorzPiotrków Trybunalski
164Juszczęć-Teleman AnnaPiotrków Trybunalski
165Kowalczyk MałgorzataPiotrków Trybunalski
166Marek DariaPiotrków Trybunalski
167Serwatka MariolaPiotrków Trybunalski
168Teleman AgataPiotrków Trybunalski
169Teleman RadosławPiotrków Trybunalski
170Teleman-Bajer EwaPiotrków Trybunalski
171Tomasik-Lasota JustynaPiotrków Trybunalski
172Szpunt Elżbieta, Szpunt-Andrzejewska EwelinaPleszewspółka cywilna
173Świec EugeniuszPleszew
174Bałdowska ZofiaPłock
175Jodko AnetaPłock
176Kaszewska AnnaPłock
177Kozłowska MagdalenaPłock
178Krysiuk WiesławaPłock
179Macuga Barbara, Banucha HannaPłockspółka cywilna
180Nycz ZbigniewPłock
181Omelan ArturPłock
182Romanowska Marzenna Ewa, Stępień-Dygowska GrażynaPłockspółka cywilna
183Szczepaniak MarcinPłock
184Szczepański JakubPłock
185Terlecka GrażynaPłock
186Włodarczyk MagdalenaPłock
187Kilińska-Palmowska KrystynaPłońsk
188Popłonkowski Zbigniew, Zarecki Jacek, Rutkowska-Górska MałgorzataPłońskspółka cywilna
189Stasiak RyszardaPłońsk
190Paprocka SabinaPoddębice
191Wojciechowska-Kierepa RenataPoddębice
192Bilska AgnieszkaRadomsko
193Dalkiewicz-Jagiełło DorotaRadomsko
194Drzazga ŁukaszRadomsko
195Kałuzińska-Zacharewicz AleksandraRadomsko
196Koprowski SławomirRadomsko
197Parada-Ciapińska MałgorzataRadomsko
198Sandelewska MałgorzataRadomsko
199Skura KonradRadomsko
200Wojtczak-Smyk MonikaRadomsko
201Brzeżańska BeataRawa Mazowiecka
202Przytuła AgnieszkaRawa Mazowiecka
203Bartosiewicz BarbaraSieradz
204Choińska BeataSieradz
205Jankowska HannaSieradz
206Nawrocki IgnacySieradz
207Powalski JarosławSieradz
208Szlubowska EwaSieradz
209Kuskowski Krzysztof, Kuskowski PrzemysławSierpcspółka cywilna
210Popiłko GrażynaSierpc
211Fidrysiak BeataSkierniewice
212Goszczyńska RenataSkierniewice
213Salamon JadwigaSkierniewice
214Wacławek EdytaSkierniewice
215Wieprzkowicz Elżbieta, Wieprzkowicz-Łyżeń JoannaSkierniewicespółka partnerska
216Buczek KarolinaSochaczew
217Bugalska-Maik AnnaSochaczew
218Grabarek WiesławSochaczew
219Demczyszyn JolantaSochaczew
220Chmieliński MaciejStryków
221Urbaniak EwelinaSzadek
222Bocian MarekTomaszów Mazowiecki
223Gemel MagdalenaTomaszów Mazowiecki
224Górecka JaninaTomaszów Mazowiecki
225Grad BogdanTomaszów Mazowiecki
226Mieczkowska RomualdaTomaszów Mazowiecki
227Gruszka AndrzejTuszyn
228Góra PaulinaWieluń
229Kamieniecka DorotaWieluń
230Karasiak IwonaWieluń
231Mielczarek DorotaWieluń
232Tymura JolantaWieluń
233Kijak JolantaWieruszów
234Bilant MałgorzataZduńska Wola
235Bińczycki RadosławZduńska Wola
236Mazurkiewicz HannaZduńska Wola
237Tęsiorowski StanisławZduńska Wola
238Wojtyniak IzabelaZduńska Wola
239Karlikowski MichałZelów
240Jeziorska BarbaraZgierz
241Jeziorski WaldemarZgierz
242Kominiak AleksandraZgierz
243Kozerski AdamZgierz
244Krawczyk BartoszZgierz
245Rybka HannaZgierz
246Szymańska GrażynaZgierz
247Święcicki TadeuszZgierz
248Popiłko Andrzej, Dłużniewska JoannaŻurominspółka cywilna
249Tuszyński AntoniŻuromin
250Jarosik JoannaŻychlin
251Badowska-Korba JustynaŻyrardów
252Bożykowska ElżbietaŻyrardów
253Bożykowski AdamŻyrardów
254Chmiel AleksandraŻyrardów
255Salmonowicz JanŻyrardów
VIIOkręg Sądu Apelacyjnego w Poznaniu
1Kownacka PaulinaChodzież
2Rzepa-Białczyk Krystyna, Piechocki PiotrChodzieżspółka cywilna
3Budzinowska-Stelmaszyk Jadwiga IrenaCzarnków
4Pierudzka EwaCzarnków
5Bączyk-Ostrowska MałgorzataGniezno
6Gruchalski MichałGniezno
7Gruszka ElżbietaGniezno
8Kentzer SebastianGniezno
9Morawska-Kentzer MagdalenaGniezno
10Sporna AnnaGniezno
11Sypniewska AnnaGniezno
12Andrzejewska-Czemplik LidiaGostyń
13Rote Małgorzata, Laskowska AgataGostyńspółka cywilna
14Paetz Tadeusz Jan, Paetz Marcin AndrzejGrodzisk Wielkopolskispółka cywilna
15Ptaszyńska Anna, Marciniak MałgorzataGrodzisk Wielkopolskispółka cywilna
16Czapska HalinaGubin
17Guzdecka-Kaczmarek TeresaGubin
18Podmokły KatarzynaJastrowie
19Wróblewska AnnaKłodawa
20Jędrychowska DorotaKoło
21Kowalski RyszardKoło
22Przybyłowicz Andrzej GrzegorzKoło
23Sobczak-Frąckowiak EdytaKoło
24Chojnacki Aleksander, Łaźniak PiotrKoninspółka cywilna
25Głowacka BenitaKonin
26Hauke Hanna, Szplet StanisławKoninspółka cywilna
27Kierzek-Dropińska MagdalenaKonin
28Korpa EwaKonin
29Michalak MichałKonin
30Naskręcki Piotr Paweł, Głuchowski Przemysław, Naskręcka- Górny Maria MagdalenaKoninspółka cywilna
31Ferszt-Majcherek ElizaKostrzyn
32Bortel GrzegorzKościan
33Stachowska EdytaKościan
34Stelmaszyk EdytaKościan
35Jaśkowiak JoannaKórnik
36Wierzchałek MariolaKrosno Odrzańskie
37Bortel MariolaLeszno
38Cejba RenataLeszno
39Kałużna Sabina Anna, Goździewicz KarolLesznospółka cywilna
40Łukaszewski SzymonLeszno
41Samol MagdalenaLeszno
42Stawowy Małgorzata, Stawowy Ryszard Wojciech, Stawowy TomaszLesznospółka cywilna
43Iżykowski Michał, Iżykowska HannaLubońspółka cywilna
44Wachnik Grażyna KrystynaLubsko
45Koszyca-Ratajczak Barbara MariaMiędzychód
46Kolander-Kucik EwelinaMosina
47Waścińska NataliaMosina
48Łakomy SławomirMurowana Goślina
49Sielecki Jarosław WojciechNowa Sól
50Stawecka Maria ZofiaNowa Sól
51Szyszko Anna, Szyszko Joanna AgnieszkaNowa Sólspółka cywilna
52Piechowiak RyszardNowy Tomyśl
53Strasburger-Gąska EwaNowy Tomyśl
54Dedyk-Michajłow Magdalena, Grobelny BartoszObornikispółka cywilna
55Rudziakowicz AnnaOborniki
56Wałęga BeataOborniki
57Kasprzak MariuszPiła
58Krygier AnnaPiła
59Nojek BogumiłaPiła
60Wadowska Elżbieta Maria, Wadowska-Wachowicz MagdalenaPiłaspółka cywilna
61Kramer StefanPniewy
62Drążkiewicz MartynaPobiedziska
63Adamski Andrzej, Kowandy Piotr JózefPoznańspółka cywilna
64Antkowiak IrenaPoznań
65Antoniak Tomasz, Glanowski MarekPoznańspółka cywilna
66Bach BogumiłaPoznań
67Barański Karol, Duczmal WitoldPoznańspółka cywilna
68Baszkowska-Linke BeataPoznań
69Baszkowska-Wójtowicz JoannaPoznań
70Beger-Smurzyński Krzysztof, Gwiazda MagdalenaPoznańspółka cywilna
71Blandzi Justyna, Folwarski DanielPoznańspółka cywilna
72Błażejczak-Żdżarska Aleksandra, Spaczyńska BeataPoznańspółka cywilna
73Borkowicz Anna, Frydrychowicz-Chojnacka MartaPoznańspółka cywilna
74Borkowski MikołajPoznań
75Breś Alicja, Matecka-Kotecka JoannaPoznańspółka cywilna
76Celichowska Dorota Maria, Celichowski Maciej Maria, Majchrzak WiolettaPoznańspółka cywilna
77Czabaj-Czarkowska EwaPoznań
78Danecka-Białek MonikaPoznań
79Daniuk Anna, Matusiak-Sylla AgnieszkaPoznańspółka cywilna
80Dolata Violetta GrażynaPoznań
81Drewniak-Żaba LiliannaPoznań
82Drożdż Eleonora Dorota, Hyjek-Marchel KarolinaPoznańspółka cywilna
83Dubiel-Głuszczuk Agnieszka, Staniewska MartaPoznańspółka cywilna
84Dynowski KrzysztofPoznań
85Glanowski PiotrPoznań
86Grajzer HannaPoznań
87Gutowski MarekPoznań
88Halczuk Magdalena, Kapała-Łosak BarbaraPoznańspółka cywilna
89Hataczkiewicz ElżbietaPoznań
90Illukiewicz Andrzej SławomirPoznań
91Jackowski AdamPoznań
92Kaczmarek MałgorzataPoznań
93Kaczorowski Jacek, Pospieszyńska AnnaPoznańspółka cywilna
94Kamińska Edyta, Tomaszewska-Stachecka KarolinaPoznańspółka cywilna
95Kantorska Anna, Łazowy AlinaPoznańspółka cywilna
96Kłos PawełPoznań
97Kolasa Marek Juliusz, Kolasa PawełPoznańspółka cywilna
98Koralewska-Nowak Irena MariaPoznań
99Kwarciński WojciechPoznań
100Lis SzymonPoznań
101Lisiecka Joanna Maria, Lisiecki MaciejPoznańspółka cywilna
102Łużyńska-Sawarzyńska Magdalena AnnaPoznań
103Marchwicki KrzysztofPoznań
104Marciniak MałgorzataPoznań
105Mickiewicz MichałPoznań
106Mrozewicz-Kuchlewska AgnieszkaPoznań
107Musiałkiewicz Dorota, Sajda WojciechPoznańspółka cywilna
108Muszalska Małgorzata, Walkowiak IzabelaPoznańspółka cywilna
109Niecewicz NataliaPoznań
110Nowaczyk-Kaczmarek PaulinaPoznań
111Nowak-Jaroszyk MonikaPoznań
112Pawelec Emilia, Walkiewicz MikołajPoznańspółka cywilna
113Peretiatkowicz OlafPoznań
114Podczasiak GrzegorzPoznań
115Podsiadłowska-Skąpska Izabela, Jabłońska PaulinaPoznańspółka cywilna
116Posadzy SzymonPoznań
117Raczkowski Dariusz PrzemysławPoznań
118Radtke WojciechPoznań
119Radziuk Małgorzata ElżbietaPoznań
120Rataj AndrzejPoznań
121Siennicki MikołajPoznań
122Sokalska Dominika, Sroczyńska AgnieszkaPoznańspółka cywilna
123Sołtysińska AnnaPoznań
124Sterling Urszula Henryka, Mikołajczak KatarzynaPoznańspółka cywilna
125Szczepański RafałPoznań
126Szymczak TomaszPoznań
127Tomaszkiewicz Zbigniew, Trytt TomaszPoznańspółka cywilna
128Tomczak PaulinaPoznań
129Tota AnnaPoznań
130Tupaj DorotaPoznań
131Walkiewicz-Kuraś KarolinaPoznań
132Walter MagdalenaPoznań
133Wąsiewicz-Szczepańska AgnieszkaPoznań
134Wieczorek MichałPoznań
135Winnicka HannaPoznań
136Wojticsek DanielPoznań
137Zielińska Elżbieta, Zielińska-Richter AgnieszkaPoznańspółka cywilna
138Zielińska Ilona TeresaPoznań
139Zielińska-Jarocha Agnieszka, Sztylak AgnieszkaPoznańspółka partnerska
140Zieliński WojciechPoznań
141Zys JoannaPoznań
142Żmuda-Trzebiatowski PawełPoznań
143Mikołajczak BeataRawicz
144Olszewska Halina MariaRawicz
145Olszewski MaciejRawicz
146Drążkiewicz Daniel, Taczkowska MałgorzataRogoźnospółka cywilna
147Chojnacki MaciejSłupca
148Jaskólska LenaSłupca
149Lewandowska MariaStęszew
150Gruchot PawełSuchy Las
151Tracz Dariusz JanSulechów
152Horla-Nitka EwaSwarzędz
153Mikołajewska-Bomba LidiaSwarzędz
154Wojtoń HonorataSwarzędz
155Lisek AnnaSzamotuły
156Ludwiczak-Winter Ewa GrażynaSzamotuły
157Jezierski KlaudiuszSzamotuły
158Woźniak TomaszSzamotuły
159Malinowska MalwinaSzprotawa
160Zawrotniak JoannaSzprotawa
161Sych PiotrŚlesin
162Dłużak KatarzynaŚrem
163Kubiszewski KrzysztofŚrem
164Tomczyk KrzysztofŚrem
165Borkowska JoannaŚroda Wielkopolska
166Kubacka WeronikaŚroda Wielkopolska
167Augustynowicz PiotrŚwiebodzin
168Darasz-Pracka MałgorzataŚwiebodzin
169Misiaczyk AlinaŚwiebodzin
170Banacki ŁukaszTarnowo Podgórne
171Kusiak PawełTarnowo Podgórne
172Wrotyńska KatarzynaTrzcianka
173Fret Maciej, Sroczyńska Wiesława, Fret AnnaTurekspółka cywilna
174Gawrońska AleksandraTurek
175Sawicka Violetta EwaTurek
176Mrugalski JakubWągrowiec
177Sokołowska Katarzyna JolantaWągrowiec
178Wiśniewska Krystyna MariaWągrowiec
179Berliński BartoszWolsztyn
180Jaśkiewicz Scholastyka Teresa, Jaśkiewicz MalwinaWolsztynspółka cywilna
181Katyńska-Urban JaninaWolsztyn
182Janas AdamWronki
183Baranowska Irena Maria, Baranowski Grzegorz, Baranowski KrzysztofWrześniaspółka cywilna
184Karciarz KazimierzWrześnia
185Staszewska IzabelaWrześnia
186Gross SylwiaWschowa
187Kluszczyński LeszekWschowa
188Wajgel PaulinaWyrzysk
189Hańska Katarzyna Anna, Kaczanowska KatarzynaZielona Góraspółka cywilna
190Hładczuk Anna, Sułek AgnieszkaZielona Góraspółka cywilna
191Miśkiewicz Adriana Maria, Miśkiewicz MartaZielona Góraspółka cywilna
192Romanowska Aleksandra Barbara, Romanowski Piotr, Jarosz JoannaZielona Góraspółka cywilna
193Sompolińska EdytaZielona Góra
194Szyszko Piotr KazimierzZielona Góra
195Śmiałek RomanZielona Góra
196Zapilaj-Baziak MonikaZielona Góra
197Żukowska Julita MonikaZielona Góra
198Gołaszewska DariaZłotów
199Sobczyk-Nowak AnnaZłotów
200Gondek JanuszŻagań
201Koczocik RyszardŻagań
202Milewska AnnaŻagań
203Brzozowska MałgorzataŻary
204Matyja Małgorzata Aldona, Matyja MirosławŻaryspółka cywilna
VIIIOkręg Sądu Apelacyjnego w Rzeszowie
1Karaś RomanBrzozów
2Karaś TomaszBrzozów
3Kubal MarcinBrzozów
4Mazurkiewicz KamilBrzozów
5Hończak KrzysztofDębica
6Kremska-Bialik JolantaDębica
7Królikowski WojciechDębica
8Majka Dorota EwaDębica
9Mycek WojciechDębica
10Urzędowski KrzysztofDębica
11Żaba AdamDębica
12Hus-Kret AnetaDynów
13Milanowska MonikaDynów
14Włodyka RenataGłogów Małopolski
15Głogowski JakubJarosław
16Goraj Elżbieta, Mielniczek ArturJarosławspółka cywilna
17Kostka KrystynaJarosław
18Kuźniar AgataJarosław
19Lechowicz Ewa, Lechowicz TomaszJarosławspółka cywilna
20Maziarka JoannaJarosław
21Stybel BogusławJarosław
22Gawłowski HenrykJasło
23Leputa DanielJasło
24Lisowski WojciechJasło
25Kula ElżbietaJasło
26Uliasz AgataJasło
27Jachyra PiotrKolbuszowa
28Magryś-Dziewic IwonaKolbuszowa
29Poźniak-Smuk TeresaKolbuszowa
30Zalewska-Watras BarbaraKolbuszowa
31Chmielowska OlgaKrosno
32Galewicz ŁukaszKrosno
33Niezgoda NinaKrosno
34Nowak WojciechKrosno
35Roman LiliannaKrosno
36Teneta JacekKrosno
37Toczyńska-Hędrzak BożenaKrosno
38Twardak-Lubaś IrenaKrosno
39Uliasz GrzegorzKrosno
40Uliasz JolantaKrosno
41Wojewoda DawidKrosno
42Łukasik Beata, Matuła-Usyk MartaLeskospółka cywilna
43Heleniak AnnaLeżajsk
44Margas MieczysławLeżajsk
45Nepelski Wiesław, Nepelska MagdalenaLubaczówspółka cywilna
46Babiarz JakubŁańcut
47Kopeć KrzysztofŁańcut
48Petrus MiłoszŁańcut
49Świąder MałgorzataŁańcut
50Fiołek BogusławMielec
51Kranc-Filipecka Elżbieta, Filipecka MałgorzataMielecspółka cywilna
52Kuciel MikołajMielec
53Michalczyk-Łuczak BernadettaMielec
54Pezda Monika, Barnat WładysławaMielecspółka cywilna
55Surma-Pacławska Anna MonikaMielec
56Szulik-Dudek KatarzynaMielec
57Błądek Lidia, Dudzik AgnieszkaNiskospółka cywilna
58Szewczyk RyszardNisko
59Białachowski Paweł, Kalita PawełPrzemyślspółka cywilna
60Gazda Bogumił, Obler JerzyPrzemyślspółka cywilna
61Makar LidiaPrzemyśl
62Pusz WojciechPrzemyśl
63Sielska BogumiłaPrzemyśl
64Sokulska JuliaPrzemyśl
65Bender BożenaPrzeworsk
66Gąsior ElżbietaPrzeworsk
67Raba Marcin JakubPrzeworsk
68Bukała BożenaRopczyce
69Nowakowska MonikaRopczyce
70Rogoziewicz ArturRopczyce
71Bałda JaninaRzeszów
72Blajer-Szałyga DorotaRzeszów
73Chmiel Anna KatarzynaRzeszów
74Czapor BeataRzeszów
75Czekaj JaninaRzeszów
76Gajoch BożenaRzeszów
77Grotowska DanutaRzeszów
78Jurczak AleksandraRzeszów
79Kędzior-Plaskacz AgnieszkaRzeszów
80Kilian PawełRzeszów
81Kińczyk PiotrRzeszów
82Kobisz BogusławRzeszów
83Kowal AgnieszkaRzeszów
84Kruczyńska-Cach MartaRzeszów
85Łukasik JustynaRzeszów
86Matlęga MałgorzataRzeszów
87Mąkosz Alicja, Mossoń AnnaRzeszówspółka cywilna
88Mitelsztat RobertRzeszów
89Morawiec AgnieszkaRzeszów
90Nowak IwonaRzeszów
91Posłuszny JanuszRzeszów
92Powęska ŻanetaRzeszów
93Puskarczyk AnnaRzeszów
94Rojowski Bohdan, Czerwonka BogdanRzeszówspółka cywilna
95Siuta KrzysztofRzeszów
96Skrzypek SzymonRzeszów
97Szara MałgorzataRzeszów
98Świerad-Kłeczek AnnaRzeszów
99Taradajko-Zuzmak MonikaRzeszów
100Wajdowicz DagmaraRzeszów
101Wiśniowski RadosławRzeszów
102Zrębiec-Skrodziuk SylwiaRzeszów
103Drozd Stanisław, Mazurkiewicz MariaSanokspółka cywilna
104Górska-Galewicz LidiaSanok
105Kosina EwaSanok
106Osękowski JacekSanok
107Pondo HalinaSędziszów Małopolski
108Urbańska MonikaSokołów Małopolski
109Borzęcki TomaszStalowa Wola
110Krępa GrażynaStalowa Wola
111Szewczyk EwaStalowa Wola
112Uba AndrzejStalowa Wola
113Jurzysta-Irzyk MartynaStrzyżów
114Kąkol Irena, Kąkol JoannaStrzyżówspółka cywilna
115Salwa HenrykStrzyżów
116Chojnacka HalinaTarnobrzeg
117Posłuszny SławomirTarnobrzeg
118Tęcza-Wąsik MonikaTarnobrzeg
119Wisz KrystynaTarnobrzeg
120Drozd GrażynaTyczyn
121Adamska Liliana, Adamska-Fudała MonikaUstrzyki Dolnespółka cywilna
IXOkręg Sądu Apelacyjnego w Szczecinie
1Sałagan MagdalenaBarlinek
2Wolski AndrzejBarlinek
3Rzymyszkiewicz AleksandraBiałogard
4Woźniak BeataBiałogard
5Józefczyk AdaChojna
6Rogowska JustynaChojna
7Niepewna Elżbieta UrszulaChoszczno
8Prawucki Zenon MarekChoszczno
9Szczygielska WeronikaChoszczno
10Karbowiak ElizaDarłowo
11Okulicz RomualdDarłowo
12Hołysz MariaDębno
13Mazurek GrzegorzDębno
14Cal Barbara GrażynaDrawsko Pomorskie
15Szumilas MarekDrawsko Pomorskie
16Górecka WiesławaDrezdenko
17Bartkowiak KatarzynaGoleniów
18Kowalczyk Marianna, Piwowarczyk DianaGoleniówspółka cywilna
19Włodarczyk-Wardacka WiesławaGoleniów
20Bachalska-Kolasińska Agnieszka, Orlik AnnaGorzów Wlkp.spółka cywilna
21Ekiert ZbigniewGorzów Wlkp.
22Gielec JanGorzów Wlkp.
23Janas MonikaGorzów Wlkp.
24Korolewicz Marzanna Maria, Radziejewska RomualdaGorzów Wlkp.spółka cywilna
25Kłudka-Giejbo KatarzynaGorzów Wlkp.
26Kostulska UrszulaGorzów Wlkp.
27Osiecka-Majchrzak TeodozjaGorzów Wlkp.
28Rodzik MagdalenaGorzów Wlkp.
29Sulska AnnaGorzów Wlkp.
30Wachowiak PawełGorzów Wlkp.
31Witkowska BeataGorzów Wlkp.
32Wiszewski Henryk PiotrGorzów Wlkp.
33Załuski IreneuszGorzów Wlkp.
34Zwiernik-Adamiszyn BeataGorzów Wlkp.
35Sokół Teresa, Sokół JanuszGryficespółka cywilna
36Szabunia IrenaGryfice
37Krzywda-Pogorzelska EmiliaGryfino
38Krzywda-Pogorzelski LechGryfino
39Paleczna-Turek AgnieszkaGryfino
40Jeglińska-Idzi AgnieszkaKamień Pomorski
41Konwisarz MaciejKamień Pomorski
42Radoman Jolanta, Ziemba GabrielaKamień Pomorskispółka cywilna
43Barańska-Kuks AleksandraKołobrzeg
44Chwiałkowski WaldemarKołobrzeg
45Hasiak MaciejKołobrzeg
46Kolasińska-Ściepko HalinaKołobrzeg
47Mielczarek TeresaKołobrzeg
48Szczęsna MariolaKołobrzeg
49Zaleski Wojciech MarekKołobrzeg
50Wolska Barbara RomualdaKostrzyn nad Odrą
51Bemke PatrycjaKoszalin
52Czernikiewicz RomanKoszalin
53Dullek WaldemarKoszalin
54Grzankowski TadeuszKoszalin
55Jankowska MariaKoszalin
56Kubek BarbaraKoszalin
57Laskowski WojciechKoszalin
58Minko ZuzannaKoszalin
59Mirocha AnnaKoszalin
60Nosowska EwaKoszalin
61Paplaczyk JoannaKoszalin
62Paplaczyk TomaszKoszalin
63Pracz MirosławKoszalin
64Rogowski BartoszKoszalin
65Sozańska RomanaKoszalin
66Stanisławska-Sierzputowska UrszulaKoszalin
67Szulejewska JadwigaKoszalin
68Wołoszyn MagdaKoszalin
69Fiksek EugeniuszŁobez
70Jankowski Andrzej JanMiędzyrzecz
71Kowalik MirosławaMiędzyrzecz
72Rogala MariaMiędzyrzecz
73Szałachowski RyszardMiędzyzdroje
74Wolska Karolina AnnaMyślibórz
75Golak BarbaraNowogard
76Kamecka EugeniaNowogard
77Graboń AnnaPolice
78Helon MałgorzataPolice
79Wielowska Kinga, Otremba JoannaPolicespółka cywilna
80Rosiński TomaszPołczyn Zdrój
81Tokarski SławomirPyrzyce
82Waśkiewicz AgataPyrzyce
83Zandecka-Giejbo EwaSkwierzyna
84Szerszenowicz-Kaczmarek ElizaSławno
85Bac PrzemysławaSłubice
86Karp MariaSłubice
87Gołuchowska AnnaStargard Szczeciński
88Humen EwaStargard Szczeciński
89Kośmider-Pietras AdriannaStargard Szczeciński
90Malinowska AgataStargard Szczeciński
91Pietrakowski LeszekStargard Szczeciński
92Rot-Malinowska MałgorzataStargard Szczeciński
93Skibiński PiotrStargard Szczeciński
94Sławińska ElżbietaStargard Szczeciński
95Szulczewski MariuszStargard Szczeciński
96Udzik JolantaStargard Szczeciński
97Wojtczak AgnieszkaStargard Szczeciński
98Gabryelów Cezary RomualdStrzelce Krajeńskie
99Mikołajczuk GrzegorzStrzelce Krajeńskie
100Gościńska-Rzepa AgnieszkaSulęcin
101Kołodziej MartaSulęcin
102Andrzejewska DorotaSzczecin
103Bałaban BeataSzczecin
104Banaszkiewicz DanielSzczecin
105Borski JanSzczecin
106Buchaniewicz-Rydyńska AleksandraSzczecin
107Chmielewski MariuszSzczecin
108Chmura Przemysław Rafał, Carło PaulinaSzczecinspółka cywilna
109Czeremcha ZdzisławaSzczecin
110Daleszyńska Zofia, Daleszyński Jacek, Daleszyński MichałSzczecinspółka partnerska
111Dąbrowski PiotrSzczecin
112Dominiak Joanna, Wąsowska AdrianaSzczecinspółka cywilna
113Dutkiewicz-Nawrot AnnaSzczecin
114Glucker PrzemysławSzczecin
115Graboń-Grześkowiak GabrielaSzczecin
116Grzybowska KatarzynaSzczecin
117Jankowski JerzySzczecin
118Karkota-Żukowska AnnaSzczecin
119Korzyniewska-Bieńko Katarzyna, Marecik MagdalenaSzczecinspółka cywilna
120Kowalska AnetaSzczecin
121Kubaj KrystynaSzczecin
122Kuniewicz DobrosławaSzczecin
123Lewińska TeresaSzczecin
124Linniczenko PaulinaSzczecin
125Łukaszewicz-Dajczer JoannaSzczecin
126Manikowska MonikaSzczecin
127Maszorek JoannaSzczecin
128Mikołajczyk Marzena, Mikołajczyk-Mateja KatarzynaSzczecinspółka cywilna
129Najmrodzka-Młodojewska Izabela Beata, Młodojewski RobertSzczecinspółka cywilna
130Nowak AgnieszkaSzczecin
131Nowak KarolinaSzczecin
132Nowicka AnnaSzczecin
133Olszewska Maria, Olszewski JacekSzczecinspółka cywilna
134Osiński GrzegorzSzczecin
135Pałgan AnnaSzczecin
136Peszko DorotaSzczecin
137Pilarczyk Irmina, Bik JoannaSzczecinspółka cywilna
138Piwoni KatarzynaSzczecin
139Poćwiardowska Beata, Poćwiardowska HannaSzczecinspółka cywilna
140Posyniak HelenaSzczecin
141Posyniak MałgorzataSzczecin
142Potaman Cezary BorysSzczecin
143Radkiewicz JoannaSzczecin
144Ramęda-Pilip Joanna, Ochrymowicz RadosławSzczecinspółka cywilna
145Sawiński KrzysztofSzczecin
146Skotarczak TeodorSzczecin
147Służewski JacekSzczecin
148Snela-Sawczyn NataliaSzczecin
149Sobecki Filip, Sobecka Barbara ZofiaSzczecinspółka cywilna
150Sobolewska JoannaSzczecin
151Stach MałgorzataSzczecin
152Szuman-Krzych DorotaSzczecin
153Tomczak KatarzynaSzczecin
154Ukraińska ElżbietaSzczecin
155Wilgocki KamilSzczecin
156Wilk ZuzannaSzczecin
157Włodarczyk RadosławSzczecin
158Wójciak BożenaSzczecin
159Wojtowicz Dariusz GrzegorzSzczecin
160Zagozda LechSzczecin
161Zarecka JolantaSzczecin
162Zydorowicz ZuzannaSzczecin
163Czernicki TomaszSzczecinek
164Dudziński IreneuszSzczecinek
165Nintza BarbaraSzczecinek
166Ryndak MariuszSzczecinek
167Styszewska UrszulaSzczecinek
168Muchorowska AnnaŚwidwin
169Pracz AlicjaŚwidwin
170Kaliciuk-Runge KatarzynaŚwinoujście
171Kos IwonaŚwinoujście
172Kozarkiewicz Elżbieta, Antczak-Falkowska AgnieszkaŚwinoujściespółka partnerska
173Nawrocki MarcinŚwinoujście
174Poćwiardowski MarcinŚwinoujście
175Błażewicz BożenaTrzebiatów
176Michalski GrzegorzWałcz
177Tarka Bogusław, Tarka DorotaWałczspółka cywilna
178Łuczyński PrzemysławWolin
179Marcinkowska KarolinaWolin
180Ołowski WitoldZłocieniec
XOkręg Sądu Apelacyjnego w Warszawie
1Tomczyk-Perłowska MałgorzataBabice Nowe
2Makijewski JarosławBłonie
3Oliwa MichałBłonie
4Gryżewska Sylwia, Konończuk PatrycjaBrwinówspółka partnerska
5Nestorowicz DanielBrwinów
6Dylak DariuszCzosnów
7Guzik LeszekGóra Kalwaria
8Sokół JoannaGóra Kalwaria
9Bluszcz JarosławGrodzisk Mazowiecki
10Borysiak BarbaraGrodzisk Mazowiecki
11Kuczyńska Beata, Kuczyński Piotr, Młynarski WiktorGrodzisk Mazowieckispółka partnerska
12Sieradz-Podsiadły MagdalenaGrodzisk Mazowiecki
13Lewandowska MajaJabłonowo
14Bilewicz-Królasik KatarzynaJózefów
15Gwiazda DagmaraKobyłka
16Wienconek AnetaKobyłka
17Kawczyński JarosławKomorów
18Czyżewski TomaszKonstancin-Jeziorna
19Możdżyńska BeataKonstancin-Jeziorna
20Dzienis-Węglewska AgataLegionowo
21Jankowska KatarzynaLegionowo
22Klejment Zbigniew, Kmiecik Mariusz, Lutomierski-Rusek JulianLegionowospółka cywilna
23Piłaszewicz Magdalena EwaLegionowo
24Ruszkowski Jacek Zbigniew, Baranowski IgorLegionowospółka cywilna
25Wójcik Dorota MariaLegionowo
26Brandt MirosławaLeszno
27Janas Iwona, Kurpiel WeronikaŁazyspółka cywilna
28Buks JoannaŁomianki
29Marzinek GabrielaŁomianki
30Sobczyk JulitaŁomianki
31Talacha IrminaŁomianki
32Jędrychowska-Michaś BeataMarki
33Karnicka-Kawczyńska AgataMilanówek
34Lis MariuszNadarzyn
35Lewicki JarosławNowy Dwór Mazowiecki
36Mośkiewicz MarekNowy Dwór Mazowiecki
37Szydluk MichałNowy Dwór Mazowiecki
38Głąbikowska MonikaOtrębusy
39Cegielska MariaOtwock
40Osipienko JolantaOtwock
41Puczyłowski SławomirOtwock
42Szuladzińska MonikaOtwock
43Wójcik Barbara, Wójcik-Guziewska AleksandraOtwockspółka cywilna
44Niewińska-Wierchowiec KatarzynaOżarów Mazowiecki
45Podgórska MałgorzataOżarów Mazowiecki
46Żurawska RenataOżarów Mazowiecki
47Breksa Wojciech, Grzebinoga SylwesterPiasecznospółka cywilna
48Fortuński Wojciech, Gmerek PawełPiasecznospółka cywilna
49Gonet WojciechPiaseczno
50Łukasik MariaPiaseczno
51Pasek-Nowak Katarzyna, Nurzyńska ElżbietaPiasecznospółka cywilna
52Pluta Jarosław, Fersten JuliaPiasecznospółka partnerska
53Przybysz MałgorzataPiaseczno
54Sikora Grzegorz, Szczęsny MaciejPiasecznospółka cywilna
55Wiśniewski Stefan, Wiśniewski RafałPiasecznospółka cywilna
56Wróblewski GrzegorzPiaseczno
57Antonowicz AgnieszkaPiastów
58Grodzińska Hanna Lidia, Tarabasz EwelinaPruszkówspółka cywilna
59Janik ArturPruszków
60Jędrzejczak-Brzezińska Katarzyna AgnieszkaPruszków
61Makowska-Dębska Ewa, Popłonkowska AnnaPruszkówspółka cywilna
62Zdziebłowska-Gidian BeataPruszków
63Żuczek HenrykPruszków
64Ożarowska MałgorzataRadzymin
65Rowicki MarekRadzymin
66Wilkowska-Płóciennik AnetaRadzymin
67Domżał Ryszard, Wandor RafałRaszynspółka cywilna
68Lubecka KlaudiaSerock
69Brynda PawełStara Iwiczna
70Zaremba KatarzynaTłuszcz
71Adamus WaldemarWarszawa
72Ambroziak MarzenaWarszawa
73Archutowska Magdalena, Hojczyk Agata, Chodkowska DianaWarszawaspółka patrnerska
74Augustowska-Traczyk MałgorzataWarszawa
75Balcerzak OlimpiaWarszawa
76Banasik AgataWarszawa
77Banaszek Adam, Szczepański AdamWarszawaspółka cywilna
78Banaś-Łosiewicz HalinaWarszawa
79Barczyńska Agnieszka, Pękala KarolinaWarszawaspółka cywilna
80Barej Jolanta, Barej-Magiera Elżbieta, Farion MałgorzataWarszawaspółka cywilna
81Bartnicki Marek, Strojny Sławomir, Wągrodzki Wiktor, Kołpa MichałWarszawaspółka cywilna
82Baszuk Justyna, Marchocka IlonaWarszawaspółka cywilna
83Bąbka Rafał, Czekała EwaWarszawaspółka cywilna
84Bąbka TomaszWarszawa
85Bąk KatarzynaWarszawa
86Bąkowska Katarzyna, Mikulski RafałWarszawaspółka cywilna
87Bestyńska JoannaWarszawa
88Bieniek Ewa, Wróblewska MałgorzataWarszawaspółka cywilna
89Biwejnis Maciej, Orłowski PawełWarszawaspółka cywilna
90Błaszczak Paweł, Błaszczak Robert, Gąsiewski Rafał, Błaszczak MichałWarszawaspółka cywilna
91Bocian MonikaWarszawa
92Bogacz-Anaszkiewicz MałgorzataWarszawa
93Bogusławska Iwona, Choromańska Renata, Giler Robert, Gładkowski Waldemar, Giler Grzegorz, Teperek MateuszWarszawaspółka partnerska
94Bogusz Olga, Kalisz ŁucjaWarszawaspółka cywilna
95Bołdok Maria, Bołdok Wiktor, Mroczkowska-Gołowicz AgnieszkaWarszawaspółka cywilna
96Borawska Katarzyna, Borawski Krzysztof, Dąbrowska IwonaWarszawaspółka partnerska
97Brajczewska-Ginel MonikaWarszawa
98Brandt Rafał, Okońska JoannaWarszawaspółka cywilna
99Brewczyńska Anna, Brudnicka Maria, Brudnicka- Banaszkiewicz Ewa, Szmigiera-Wyrzykowska AnnaWarszawaspółka cywilna
100Brudnicka ElżbietaWarszawa
101Brudnicka-Chochoł AnnaWarszawa
102Bruździak Maja, Tefelska-Barszcz AleksandraWarszawaspółka partnerska
103Bryl BarbaraWarszawa
104Brylewska-Iwańczyk Małgorzata, Rynkiewicz-Szafurska DorotaWarszawaspółka cywilna
105Brzezińska EwaWarszawa
106Brzozowska Anna, Kwiecień MarzannaWarszawaspółka cywilna
107Budner-Domańska Katarzyna, Nowak MałgorzataWarszawaspółka cywilna
108Budziszewski Jakub, Szpecht FilipWarszawaspółka cywilna
109Bujalska JolantaWarszawa
110Buk KrzysztofWarszawa
111Celegrat Sylwia, Stygar-Jarosińska EwelinaWarszawaspółka cywilna
112Chałupczak Paweł, Cubała-Chałupczak EwaWarszawaspółka cywilna
113Chmielewska KatarzynaWarszawa
114Chmielewska MartynaWarszawa
115Ciechomska DorotaWarszawa
116Ciesielska MonikaWarszawa
117Colombié Agnieszka Anna, Wiszniewska JoannaWarszawaspółka cywilna
118Cugowska-Grunwald MałgorzataWarszawa
119Cupriak Paweł, Łaski Marcin, Maksymiuk Michał, Mirkowska-Potocka AnnaWarszawaspółka partnerska
120Cygan Tomasz, Mroczek Ewa, Nowak MagdalenaWarszawaspółka cywilna
121Cylińska GrażynaWarszawa
122Cytryńska AlinaWarszawa
123Czamarska AldonaWarszawa
124Czarnecki JarosławWarszawa
125Dańko-Roesler Anna, Żurakowska Tamara JoannaWarszawaspółka cywilna
126Dąbrowska Magdalena, Szeszkowska JoannaWarszawaspółka cywilna
127Dmochowska Marzena, Nowaczyńska JoannaWarszawaspółka cywilna
128Dor Robert, Micorek AndrzejWarszawaspółka cywilna
129Drążek ElżbietaWarszawa
130Dubicka MagdalenaWarszawa
131Dudek EwelinaWarszawa
132Dzienis KingaWarszawa
133Filipowski Tomasz, Sądel-Bendkowska IlonaWarszawaspółka cywilna
134Fyda MartynaWarszawa
135Gałwiaczek Magdalena, Porębska BożenaWarszawaspółka cywilna
136Gańko BogumiłaWarszawa
137Gardocka Jolanta, Otkała BeataWarszawaspółka partnerska
138Gawryś MarzenaWarszawa
139Genczelewska Agnieszka, Proniewicz MagdalenaWarszawaspółka cywilna
140Gieryszewska-Sobolak JoannaWarszawa
141Gładki KrzysztofWarszawa
142Gołębiewska KalinaWarszawa
143Gonstał MartynaWarszawa
144Górski Łukasz, Maniszewska-Ejsmont JoannaWarszawaspółka cywilna
145Góźdź Emil, Góźdź JoannaWarszawaspółka cywilna
146Góźdź KarolinaWarszawa
147Grelus Mariusz Tom, Dębska-Grelus Teresa, Czartoryska- Ganczewska EdytaWarszawaspółka cywilna
148Grodzicka MariaWarszawa
149Gromek MałgorzataWarszawa
150Gurda KatarzynaWarszawa
151Hackiewicz AnnaWarszawa
152Halicka JaninaWarszawa
153Handzlik BożenaWarszawa
154Hnatyszyn AnitaWarszawa
155Horban Jerzy, Kędzierska MałgorzataWarszawaspółka cywilna
156Hradil Agata, Markuszewski TomaszWarszawaspółka cywilna
157Hrymak Marek, Kupryjańczyk DanielWarszawaspółka cywilna
158Huziuk AlicjaWarszawa
159Izdebska-Skwara Renata, Kuskowski RobertWarszawaspółka cywilna
160Jabłońska AnnaWarszawa
161Jabłoński BartłomiejWarszawa
162Jacewicz AndrzejWarszawa
163Jakubaszek Rafał, Zwierzchowska MałgorzataWarszawaspółka cywilna
164Jakubiak Miron, Czajka PawełWarszawaspółka cywilna
165Janeczko Teresa, Wójcik GrażynaWarszawaspółka cywilna
166Jankiewicz MonikaWarszawa
167Janus PiotrWarszawa
168Januszko Agnieszka, Szmagalska-Dłużewska EwaWarszawaspółka cywilna
169Jarzyło Włodzimierz, Jarzyło WeronikaWarszawaspółka cywilna
170Jaśkiewicz JustynaWarszawa
171Jodłowski Jan, Wawrzyniak FabianWarszawaspółka cywilna
172Kacprzak-Kucharska HannaWarszawa
173Kacprzycka Agnieszka, Smaga MonikaWarszawaspółka cywilna
174Katowska DorotaWarszawa
175Kamińska KarolinaWarszawa
176Kania Małgorzata, Gliński AndrzejWarszawaspółka cywilna
177Kania PawełWarszawa
178Karłowski TomaszWarszawa
179Karpowicz AndrzejWarszawa
180Kasperek JarosławWarszawa
181Kempińska-Rusek Małgorzata, Serafin Ewa Helena, Rusek Artur RobertWarszawaspółka cywilna
182Kędra KrystynaWarszawa
183Kędzierski Artur, Szczypkowski Wojciech, Wnuk- Ogonowska Anna, Werner Joanna, Kowalska-Paliszewska KatarzynaWarszawaspółka partnerska
184Kielak JoannaWarszawa
185Kieruzal-Rydzewska MałgorzataWarszawa
186Kita PawełWarszawa
187Knap Joanna, Kozioł MartaWarszawaspółka cywilna
188Kokoszczyńska MariaWarszawa
189Kokoszewski RafałWarszawa
190Kołakowski JulianWarszawa
191Kołcun Czesława, Kołcun MałgorzataWarszawaspółka cywilna
192Kołcun ErnestWarszawa
193Kołodzińska MonikaWarszawa
194Kończyk JoannaWarszawa
195Kopczyński Krzysztof, Grad AdamWarszawaspółka cywilna
196Korewicki AndrzejWarszawa
197Korobowicz MagdalenaWarszawa
198Korona-Rudzka Sabina, Nesteruk JustynaWarszawaspółka cywilna
199Korycińska EwaWarszawa
200Kosim-Kruszewska Danuta, Witkowska MagdalenaWarszawaspółka cywilna
201Kosiorkiewicz Krzysztof, Kosiorkiewicz MartaWarszawaspółka cywilna
202Kossewska DorotaWarszawa
203Kossewski Jacek, Kulka AnnaWarszawaspółka partnerska
204Kośka DanutaWarszawa
205Kotuniak Anna, Przybylska MatyldaWarszawaspółka cywilna
206Kowalik Karolina, Kowalewska-Łaguna Małgorzata, Panek- Fijałkowska MagdalenaWarszawaspółka cywilna
207Kozak Artur, Wypych Wojciech, Lisowska AgnieszkaWarszawaspółka cywilna
208Koziorowska ElżbietaWarszawa
209Krakowiecka MałgorzataWarszawa
210Kramarz DariuszWarszawa
211Krawczak ZbigniewWarszawa
212Kruszewski Krzysztof, Perczyńska AgataWarszawaspółka cywilna
213Krysik ZofiaWarszawa
214Krzyszczuk SzymonWarszawa
215Kubań SebastianWarszawa
216Kubicka SylwiaWarszawa
217Kucewicz AndrzejWarszawa
218Kud Jacek, Dybalski KrzysztofWarszawaspółka cywilna
219Kukulski JacekWarszawa
220Kulbat EwaWarszawa
221Kulesza EwaWarszawa
222Kuligowska Lilia BarbaraWarszawa
223Kupis MirosławWarszawa
224Kurciński Paweł, Walasik RadosławWarszawaspółka cywilna
225Kuśmierowska Ewa, Sitnicka-Urbaniak AnetaWarszawaspółka cywilna
226Kuzara Grzegorz, Wozikowska-Kuzara Ewa, Błażkowska AgataWarszawaspółka cywilna
227Kuźniar Karolina, Solanowski MarcinWarszawaspółka cywilna
228Kwaśnicka Luiza, Strojnowska BożenaWarszawaspółka cywilna
229Kwiatkowska Dorota, Famurat KrystianWarszawaspółka cywilna
230Lechowicz JoannaWarszawa
231Leonarski ArturWarszawa
232Leszczyńska Aneta Joanna, Arendt MagdalenaWarszawaspółka partnerska
233Lewandowski Władysław, Piekarczyk MartynaWarszawaspółka cywilna
234Lewczuk JoannaWarszawa
235Lewczuk Justyna, Klentak-Smyk JoannaWarszawaspółka cywilna
236Lijka KatarzynaWarszawa
237Lorenc Michał RyszardWarszawa
238Lubieńska Anna, Kondas MartaWarszawaspółka cywilna
239Lumperta WaldemarWarszawa
240Łabuszewska AgnieszkaWarszawa
241Łaski Krzysztof, Deczkowska JoannaWarszawaspółka cywilna
242Łęczycka Katarzyna, Lipińska Żywia, Dzierba MagdalenaWarszawaspółka cywilna
243Łukaszewicz BarbaraWarszawa
244Łukaszewicz MichałWarszawa
245Maciejko PiotrWarszawa
246Majchrzak Marek, Pieper TomaszWarszawaspółka cywilna
247Majorowicz Irena, Majorowicz-Umińska MałgorzataWarszawaspółka cywilna
248Makowski Maciej, Wilk ŁukaszWarszawaspółka cywilna
249Malinowska AnnaWarszawa
250Marmaj JanuszWarszawa
251Marszałek Anna MariaWarszawa
252Mataniak GrzegorzWarszawa
253Matla-Pietrzak AnnaWarszawa
254Matusiak Paweł, Zaleska-Matusiak KlaudiaWarszawaspółka cywilna
255Matusiewicz Karolina, Zabielska MartaWarszawaspółka cywilna
256Matysiak Piotr MaksymilianWarszawa
257Mazek Klaudia, Pełny-Góralczyk NataliaWarszawaspółka cywilna
258Mieloch IwonaWarszawa
259Mierzwa Marcin, Biernacki KrzysztofWarszawaspółka cywilna
260Międzybrodzka EdytaWarszawa
261Miklas Izabela, Gorycka MagdalenaWarszawaspółka cywilna
262Milczarek AnnaWarszawa
263Miszczuk ŁukaszWarszawa
264Naciążek JoannaWarszawa
265Nalewajek Jacek, Matiakowska Maja, Szczepańska AnnaWarszawaspółka cywilna
266Nałęcz Kinga Anna, Watrakiewicz Marek, Łuszczak BartoszWarszawaspółka partnerska
267Namielski SławomirWarszawa
268Niedziela Jolanta Monika, Karczewska-Woźnica MagdalenaWarszawaspółka cywilna
269Niemirska Edyta, Redlicka-Skupińska AgataWarszawaspółka cywilna
270Niewczas-Zajączkowska AlinaWarszawa
271Niewińska Joanna, Przybysiak AgnieszkaWarszawaspółka cywilna
272Nowakowska-Drapała Joanna, Nowicka MałgorzataWarszawaspółka cywilna
273Nowosielska Małgorzata, Przybysz Piotr, Arasim KamilWarszawaspółka cywilna
274Nurkowski KrzysztofWarszawa
275Nyczak-Kulikowska MonikaWarszawa
276Oczkuś-Simon UrszulaWarszawa
277Ogonek SławomirWarszawa
278Ogrodzińska-Zalewska MariaWarszawa
279Okołotowicz IwonaWarszawa
280Olbryt RafałWarszawa
281Olszewski JerzyWarszawa
282Pacuła-Ziemińska MagdalenaWarszawa
283Paluch AdamWarszawa
284Pałgan-Paszka Małgorzata, Wróblewski RobertWarszawaspółka cywilna
285Pawyza Katarzyna, Dobromilska DianaWarszawaspółka cywilna
286Pełczyński PiotrWarszawa
287Pietkiewicz-Murawska Karolina, Szymańska MagdalenaWarszawaspółka cywilna
288Pilecka-Błaszczak MartaWarszawa
289Piotrowska ElżbietaWarszawa
290Płaska Marek, Warchoł Elżbieta, Warchoł ZbigniewWarszawaspółka cywilna
291Podleś PiotrWarszawa
292Polański Jacek, Zielińska AgnieszkaWarszawaspółka cywilna
293Pronobis-Prońska DorotaWarszawa
294Prus-Głowacka HannaWarszawa
295Pruszczyńska Marta JózefinaWarszawa
296Prykiel-Górecka IzabelaWarszawa
297Przybyła Andrzej, Mikita ElżbietaWarszawaspółka cywilna
298Puszkarska Agnieszka, Wawszczyk-Raczyńska OlgaWarszawaspółka cywilna
299Radlińska MarzenaWarszawa
300Rajca Mateusz AntoniWarszawa
301Rogala GrzegorzWarszawa
302Rosman MałgorzataWarszawa
303Rudnicki Janusz Marek, Sielski Robert, Bartosiewicz-Wlazło MałgorzataWarszawaspółka cywilna
304Rudziński MarekWarszawa
305Rutowicz Anna, Marciniak-Sikora AnnaWarszawaspółka cywilna
306Rystwej-Markiewicz BarbaraWarszawa
307Rzeszotek MagdalenaWarszawa
308Rześna-Barylska Elżbieta, Barylska AleksandraWarszawaspółka cywilna
309Sędzik DorotaWarszawa
310Siadak Malwina, Wziątek DorotaWarszawaspółka cywilna
311Siciński Piotr, Smolińska JoannaWarszawaspółka cywilna
312Sieniawski LeszekWarszawa
313Skoczyńska-Soroko Barbara, Soroko KrystianWarszawaspółka cywilna
314Skup RafałWarszawa
315Slezak AnetaWarszawa
316Słomkowska MagdalenaWarszawa
317Smardzewska-Dejak OlgaWarszawa
318Socha GrażynaWarszawa
319Soczyński Mariusz, Perycz HubertWarszawaspółka cywilna
320Sojka TadeuszWarszawa
321Soroka Piotr, Kędzierska Monika, Skoworodko Piotr, Soroka IgorWarszawaspółka cywilna
322Soroko-Borska IzabellaWarszawa
323Sota Anna, Rokos EwaWarszawaspółka cywilna
324Stachyra MirosławaWarszawa
325Statkiewicz-Wysocka UrszulaWarszawa
326Stefańska AgnieszkaWarszawa
327Stempień-Jachowicz Milena, Orczyk AnetaWarszawaspółka cywilna
328Stybel AgnieszkaWarszawa
329Suchta AdamWarszawa
330Sutowski RobertWarszawa
331Szabrańska-Milcarz AldonaWarszawa
332Szachułowicz-Deszczyńska Katarzyna MariaWarszawa
333Szadkowski ArturWarszawa
334Szczepaniak PiotrWarszawa
335Szczepański KrzysztofWarszawa
336Szkutnik AnetaWarszawa
337Szulc AnnaWarszawa
338Szumańska Joanna Marta, Strus-Siodłowska MonikaWarszawaspółka cywilna
339Szymczak Jakub, Szymczak Dominik, Szymczak KatarzynaWarszawaspółka cywilna
340Ślizak Joanna, Najdowska KlaudiaWarszawaspółka partnerska
341Taras AgnieszkaWarszawa
342Teryks TomaszWarszawa
343Tokarczyk RomanWarszawa
344Tollik MichałWarszawa
345Tomala PatrycjaWarszawa
346Tomicka Marta, Żołnierzak MartaWarszawaspółka cywilna
347Towarek Katarzyna, Kotuszewski TomaszWarszawaspółka partnerska
348Trzebiński AndrzejWarszawa
349Turkot Beata, Wojciechowski TomaszWarszawaspółka cywilna
350Tuzinek KrzysztofWarszawa
351Tyczyńska-Grzeszyk Dorota, Krupińska IwonaWarszawaspółka cywilna
352Tyndzik EwaWarszawa
353Ułanowska MagdalenaWarszawa
354Umecka IwonaWarszawa
355Wachowska-Giers Ewelina, Wachowska-Popielarczyk HannaWarszawaspółka cywilna
356Wadowski JózefWarszawa
357Walenda Bartosz, Piotrowski DominikWarszawaspółka cywilna
358Walentynowicz Marta, Filipek JoannaWarszawaspółka cywilna
359Walewska GabrielaWarszawa
360Walkowski Michał, Borzęcki Sławomir Robert, Kulczycki JakubWarszawaspółka cywilna
361Wasiak MaciejWarszawa
362Wasilewska-Kloc GrażynaWarszawa
363Waszkiewicz BeataWarszawa
364Wąsowska PatrycjaWarszawa
365Wichniarek Aleksandra, Winiarek-Dyrda AnnaWarszawaspółka cywilna
366Wierzchowski WitoldWarszawa
367Wierzchucki DariuszWarszawa
368Więch Mirosław, Prokopiuk WiesławaWarszawaspółka cywilna
369Wiliński MaciejWarszawa
370Winiczenko Ewa, Sułek AnetaWarszawaspółka cywlna
371Wiśniewski BartłomiejWarszawa
372Wojewódzka LidiaWarszawa
373Wojnowski BogusławWarszawa
374Wolf-Głaczkowska KarolinaWarszawa
375Wolska AnnaWarszawa
376Wolski AndrzejWarszawa
377Wójcik PiotrWarszawa
378Wróblewska Barbara, Starzyk-Wojnar IwonaWarszawaspółka cywilna
379Wrzochalska-Zaręba Joanna, Filochowska WładysławaWarszawaspółka cywilna
380Wyrembak JarosławWarszawa
381Wyrzykowska MarzennaWarszawa
382Zabielski Leszek, Zabielska JoannaWarszawaspółka partnerska
383Zacharzewska Jadwiga, Niżyńska AnnaWarszawaspółka cywilna
384Zakrzewski LechWarszawa
385Zalewska-Fowler AgnieszkaWarszawa
386Zapart Aleksandra, Błaszczak Anna, Białecki MariuszWarszawaspółka cywilna
387Zawisza Agnieszka, Skurowski MarcinWarszawaspółka partnerska
388Zbrzeżna-Cąkała Hanna, Kalińska KamilaWarszawaspółka cywilna
389Zieleniewski Wojciech, Iwicka-Suchcicka MonikaWarszawaspółka partnerska
390Zielińska IlonaWarszawa
391Zieliński Marek, Sałajczyk DariuszWarszawaspółka cywilna
392Ziemiańczyk PawełWarszawa
393Zięba SebastianWarszawa
394Ziółkowska AnnaWarszawa
395Żuława WojciechWarszawa
396Janik Katarzyna, Major PiotrWołominspółka cywilna
397Kroczek Anna, Wolska-Fesołowicz Monika AgnieszkaWołominspółka cywilna
398Nowicka MałgorzataWołomin
399Przybysz DawidWołomin
400Wojtkowski MarekWołomin
401Kroczek ZbigniewZąbki
402Dziedzic Anna MariaZielonka
XIOkręg Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
1Kleszczyńska MagdalenaBielawa
2Jaskólska ŁucjaBogatynia
3Brzostowska Iwona ZofiaBolesławiec
4Łukaszuk AgnieszkaBolesławiec
5Paciejewski ŁukaszBolesławiec
6Ralko-Pałka JolantaBolesławiec
7Węgrzyn AgataBolesławiec
8Frajd IwonaBrzeg
9Klukacz DanutaBrzeg
10Pryjda IzabelaBrzeg
11Rudnicka EwaBrzeg
12Winiarska Barbara EwaBrzeg
13Stefańczak SylwiaBrzeg Dolny
14Matusz MałgorzataBystrzyca Kłodzka
15Wilowska Elżbieta AnnaChojnów
16Paterek MartaDobrodzień
17Barycka LidiaDzierżoniów
18Gajek Wioletta UrszulaDzierżoniów
19Jaróg WaldemarDzierżoniów
20Pękała ZofiaDzierżoniów
21Butrowski Leszek, Butrowska EdytaGłogówspółka cywilna
22Jędrzejewska BarbaraGłogów
23Kolińska AleksandraGłogów
24Sobczak Jerzy ZdzisławGłogów
25Rajewicz Anna, Gabrysz JakubGłogówspółka cywilna
26Kufalska-Gruyaert MałgorzataGłubczyce
27Michniewicz LucynaGłubczyce
28Roszak BożenaGłuchołazy
29Weleda IreneuszGóra
30Kobyliński LeszekGrodków
31Kasińska Alicja, Kasińska NataliaJaworspółka partnerska
32Kuriata PawełJelcz-Laskowice
33Siewiera KamilaJelcz-Laskowice
34Wróbel-Terlecka AgnieszkaJelcz-Laskowice
35Błaszczyk-Stąpór KarolinaJelenia Góra
36Dworak Maria BogusławaJelenia Góra
37Garbaczow DanutaJelenia Góra
38Janas BożenaJelenia Góra
39Klukowska Małgorzata, Głowińska-Zawadzka MagdalenaJelenia Góraspółka partnerska
40Kowal PrzemysławJelenia Góra
41Malinowski Piotr, Malinowska EdytaJelenia Góraspółka cywilna
42Surma Ewa JadwigaJelenia Góra
43Szociński PrzemysławJelenia Góra
44Wielento AnnaJelenia Góra
45Zabłotna Agnieszka, Konkol IrminaJelenia Góraspółka cywilna
46Barciś IreneuszKamienna Góra
47Kopia-Kawka BeataKamienna Góra
48Mikulewicz RenataKąty Wrocławskie
49Słotwiński ŁukaszKąty Wrocławskie
50Borzym ŁukaszKędzierzyn-Koźle
51Duszewski DamianKędzierzyn-Koźle
52Felcenloben AleksandraKędzierzyn-Koźle
53Miszkiewicz-Kula Agata, Paprocka MarzannaKędzierzyn-Koźlespółka cywilna
54Sachta-Grosz IrenaKluczbork
55Sokołowski AdamKluczbork
56Szydło EwaKluczbork
57Klimaszewska EwaKłodzko
58Kwiatkowska KatarzynaKłodzko
59Makarska UrszulaKłodzko
60Smalec SylwiaKłodzko
61Szczęsny AndrzejKłodzko
62Gawlica JustynaKrapkowice
63Sotor BarbaraKrapkowice
64Tylka Iwona MariaKrapkowice
65Dolata PiotrLegnica
66Głowska Renata, Głowski PrzemysławLegnicaspółka cywilna
67Kędzierski MariuszLegnica
68Nowicka-Śliwa EdytaLegnica
69Rączkowska Anna, Rączkowska-Martyn ElżbietaLegnicaspółka cywilna
70Rudnik Katarzyna, Malewicz MartaLegnicaspółka cywilna
71Środek-Tesarska AgnieszkaLegnica
72Traut EwaLegnica
73Wołyniec Teresa ElżbietaLegnica
74Wypart MarekLegnica
75Danel DorotaLubań
76Granowski JerzyLubań
77Drozd JoannaLubin
78Mazur ReginaLubin
79Niespodziewany MałgorzataLubin
80Stępniak Halina, Stępniak Olaf, Stępniak RadosławLubinspółka cywilna
81Wysocka MałgorzataLubin
82Danel RyszardLwówek Śląski
83Nazarkiewicz JolantaLwówek Śląski
84Wąsik BarbaraMilicz
85Łuczków Gabriela MariaNamysłów
86Muc Lesław JerzyNamysłów
87Zagórska AnnaNiemodlin
88Rutkowska PatrycjaNowa Ruda
89Włodek PiotrNowa Ruda
90Horodyska GrażynaNysa
91Karwowski WinicjuszNysa
92Klauzińska Jolanta TeodozjaNysa
93Pasierb-Rosińska WandaNysa
94Sandomierski DariuszNysa
95Sandomierski KrzysztofNysa
96Żemła AgnieszkaNysa
97Chrząstowska-Cygańczyk AnnaOborniki Śląskie
98Jończyk KrzysztofOlesno
99Madej LeokadiaOlesno
100Paprocki Antoni RyszardOlesno
101Grodzicka MagdalenaOleśnica
102Łoboda Agnieszka DorotaOleśnica
103Robaszyński MateuszOleśnica
104Sarecka Anna Romana, Sarecki MichałOleśnicaspółka cywilna
105Sobkowiak MałgorzataOleśnica
106Halarewicz RafałOława
107Kiełbowicz BarbaraOława
108Pilarek Katarzyna, Tracz KatarzynaOławaspółka cywilna
109Sączawa RenataOława
110Śliwa BeataOława
111Bartoszewicz IrenaOpole
112Bryła MarcinOpole
113Bukowińska Agnieszka, Małopolska EsteraOpolespółka partnerska
114Gębala GrzegorzOpole
115Konopnicka-Pęk Małgorzata, Konopnicka-Pęk AnnaOpolespółka cywilna
116Kuzebska DorotaOpole
117Myga Wojciech, Frąszczak IgorOpolespółka partnerska
118Niedużak AnnaOpole
119Palej Renata, Ostrowska KatarzynaOpolespółka partnerska
120Płaszewska-Piekarczyk IgaOpole
121Sicińska-Kamińska AgnieszkaOpole
122Stasz PiotrOpole
123Świętek EwaOpole
124Trofimuk TomaszOpole
125Trusz DanutaOpole
126Marciniak-Morgut GrażynaPolkowice
127Rakowski PiotrPolkowice
128Felcenloben MariaPrudnik
129Ligęza StanisławPrudnik
130Burkowska-Zubrzycka BeataStrzegom
131Przybyłek Aneta, Zabielska Barbara Elżbieta, Zabielski IgorStrzelce Opolskiespółka cywilna
132Paluszek Małgorzata BronisławaStrzelin
133Stączek Paweł MarekStrzelin
134Lulko JolantaSyców
135Cichowicz EwaŚroda Śląska
136Nowak JustynaŚroda Śląska
137Bartela Radosław, Łagoda SylwiaŚwidnicaspółka cywilna
138Duduś WładysławŚwidnica
139Lula-Myszewska MałgorzataŚwidnica
140Mrugała BartoszŚwidnica
141Nowocień UrszulaŚwidnica
142Pisarska Krystyna, Wójcikiewicz Winicjusz Marek, Szczucka Marta, Wójcikiewicz-Sawa AgataŚwidnicaspółka cywilna
143Wicher KatarzynaŚwidnica
144Rybak PawełŚwiebodzice
145Belka DorotaTrzebnica
146Malec AleksandraTrzebnica
147Welcer Anna JuliaTrzebnica
148Demska-Gnat MariaWałbrzych
149Firlej RafałWałbrzych
150Kółkowska MagdalenaWałbrzych
151Łagoda Bożena AgataWałbrzych
152Roczniak ŁukaszWałbrzych
153Sobczak JanuszWałbrzych
154Szerer AnnaWałbrzych
155Szerer MaciejWałbrzych
156Grodzicki TadeuszWotów
157Bakalska-Sochaj PrzemysławaWrocław
158Bańkosz-Ruśkowska MałgorzataWrocław
159Baranowska-Seweryn Beata, Rajewicz Bartosz, Kamiński Wojciech Jacek, Staszowska Monika, Zembala MałgorzataWrocławspółka partnerska
160Barczuk Monika, Łacna IwonaWrocławspółka cywilna
161Biliński AdamWrocław
162Boć-Mazur WisławaWrocław
163Boraczewski GerardWrocław
164Borzemska-Wiliczkiewicz Anna, Muszyńska MałgorzataWrocławspółka cywilna
165Borzemski Lech, Borzemski Romuald, Szymczyk-Grabińska HelenaWrocławspółka cywilna
166Bronsztejn Robert, Masternak BartoszWrocławspółka cywilna
167Chmielewski PiotrWrocław
168Citowicz RafałWrocław
169Czyniewska Adamiła, Czyniewski WojciechWrocławspółka cywilna
170Dahir DorotaWrocław
171Dembowska-Król KatarzynaWrocław
172Derkowska KatarzynaWrocław
173Duduś KatarzynaWrocław
174Fesz-Grubiak DanutaWrocław
175Fujak IgaWrocław
176Gandża PawełWrocław
177Ganicz ArturWrocław
178Gardy MałgorzataWrocław
179Garus Piotr, Godorowski PawełWrocławspółka cywilna
180Giedrojć BarbaraWrocław
181Gniewek Beata, Gawron-Jedlikowska JoannaWrocławspółka cywilna
182Gniewek Urszula, Kanas AleksandraWrocławspółka cywilna
183Gomułkiewicz-Krzywulicz IwonaWrocław
184Grodzińska Dominika, Krukowska SimonaWrocławspółka cywilna
185Grosz NataliaWrocław
186Gryboś Waldemar, Ogielski JózefWrocławspółka cywilna
187Habaj KarolinaWrocław
188Hawranek MaciejWrocław
189Jakszycka Marta, Mitelska PatrycjaWrocławspółka cywilna
190Janicka JagodaWrocław
191Janowska Beata, Poswa AnnaWrocławspółka cywilna
192Jędrzejwska AnnaWrocław
193Kaczorowska LilianaWrocław
194Kamińska Kamila, Romanowicz Agata, Kalinowski TomaszWrocławspółka cywilna
195Karpińska Karolina, Sołtys AngelikaWrocławspółka partnerska
196Karwacka-Siarka BeataWrocław
197Kawecka-Pysz JoannaWrocław
198Kogut AgnieszkaWrocław
199Kogut Olga, Kaliniak PaulinaWrocławspółka cywilna
200Kornaś MałgorzataWrocław
201Korta-Szarek AnnaWrocław
202Kredzińska Iwona AnnaWrocław
203Krześ MarcinWrocław
204Kubal PawełWrocław
205Legięć KrzysztofWrocław
206Lenart Małgorzata, Roczniak IlonaWrocławspółka cywilna
207Leśniak MarekWrocław
208Lipska-Schydlo MałgorzataWrocław
209Łuszczak JadwigaWrocław
210Łyszczak Natalia, Pikuła-Szuba AnnaWrocławspółka cywilna
211Małczak IwonaWrocław
212Manikowska KamilaWrocław
213Marszał MaciejWrocław
214Marszałkowska Sylwia, Tusznicka-Kinstler MałgorzataWrocławspółka cywilna
215Matuszewska Agnieszka, Pudło-Rokita MagdalenaWrocławspółka cywilna
216Muc Mariusz Artur, Mizia-Muc BeataWrocławspółka cywilna
217Niedźwiedź ZuzannaWrocław
218Nowak Wojciech AndrzejWrocław
219Nowińska BożenaWrocław
220Obrocka-Walus KatarzynaWrocław
221Ołpińska JolantaWrocław
222Orlewski MarcinWrocław
223Orłowska-Dudek KingaWrocław
224Osipacz ElżbietaWrocław
225Pasińska-Kassaraba PatrycjaWrocław
226Pauter Piotr PawełWrocław
227Pauter RadosławWrocław
228Popłonyk-Skrzypczak MartaWrocław
229Prus Danuta, Prus-Wójcik JoannaWrocławspółka cywilna
230Radojewska Elżbieta, Żuchowska MagdalenaWrocławspółka cywilna
231Richter-Witosza Agnieszka, Sterc DominikWrocławspółka cywilna
232Rogowska JulitaWrocław
233Rohan-Krej MariaWrocław
234Rompalski MateuszWrocław
235Rozdolska BeataWrocław
236Skupień JacekWrocław
237Sobków-Kielar AnnaWrocław
238Sokołowska-Pabjan BenitaWrocław
239Sterc CecyliaWrocław
240Strzelczyk HannaWrocław
241Szafrańska Marta, Szafrański SebastianWrocławspółka partnerska
242Szczęsny ŁukaszWrocław
243Szyszko MałgorzataWrocław
244Tarkowski Jan Andrzej, Tarkowski WitWrocławspółka partnerska
245Teśluk-Sowa BeataWrocław
246Tkaczyński Andrzej, Tkaczyński AdamWrocławspółka cywilna
247Tyc Agata, Jastrzębska-Kurdziel JulitaWrocławspółka cywilna
248Warczak-Mańdziak Karolina, Janicka KatarzynaWrocławspółka partnerska
249Wąsik BartoszWrocław
250Wojciechowski RafałWrocław
251Wysogląd Maciej KrzysztofWrocław
252Zaporowska JaninaWrocław
253Żółtogórska EwelinaWrocław
254Grzela JoannaZąbkowice Śląskie
255Mrozińska JustynaZąbkowice Śląskie
256Stączek Jan MarekZąbkowice Śląskie
257Kamecka Marta MałgorzataZgorzelec
258Kołodziej KamilaZgorzelec
259Marciniak MałgorzataZgorzelec
260Turkiewicz Grażyna StanisławaZgorzelec
261Fabiś Dorota, Tarnogórska ElżbietaZłotoryjaspółka cywilna