Monitor Polski

M.P.2015.146

| Akt utracił moc
Wersja od: 30 stycznia 2015 r.

OBWIESZCZENIE
MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI
z dnia 28 stycznia 2015 r.
w sprawie ogłoszenia wykazu zarejestrowanych kancelarii notarialnych

Na podstawie art. 9 § 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie (Dz. U. z 2014 r. poz. 164, 993 i 1585) ogłasza się wykaz zarejestrowanych kancelarii notarialnych, stanowiący załącznik do obwieszczenia. Wykaz obejmuje kancelarie notarialne zarejestrowane według stanu na dzień 31 grudnia 2014 r.

ZAŁĄCZNIK

WYKAZ ZAREJESTROWANYCH KANCELARII NOTARIALNYCH

(według stanu na dzień 31 grudnia 2014 r.)

L.p.Notariusz (nazwisko i imię)Siedziba kancelariiKancelaria

prowadzona na zasadach spółki

1234
IOkręg Sądu Apelacyjnego w Białymstoku
1Filipczuk LucynaAugustów
2Kisiel JolantaAugustów
3Płońska KrystynaAugustów
4Czerwonka Alicja, Mikłaszewicz-Reszko MonikaBarczewospółka cywilna
5Gieglis JustynaBartoszyce
6Krawczyk KrystynaBartoszyce
7Leszkiewicz HalinaBartoszyce
8Andrychowski DariuszBiałystok
9Boćkowska Aniela JadwigaBiałystok
10Boćkowska ElżbietaBiałystok
11Brodzińska Aleksandra,

Bruszewska Urszula

Białystokspółka cywilna
12Czerwińska EwaBiałystok
13Dąbrowski Janusz Roman, Dąbrowska JustynaBiałystokspółka cywilna
14Domanowska-Cybulska GrażynaBiałystok
15Fedorowicz PawełBiałystok
16Janczuk GrzegorzBiałystok
17Krassowska MariaBiałystok
18Lachowicz EwaBiałystok
19Lussa Elżbieta Janina, Lussa Piotr SebastianBiałystokspółka cywilna
20Łapińska AnnaBiałystok
21Łaska DanutaBiałystok
22Łupiński Andrzej JanuszBiałystok
23Makarewicz ElżbietaBiałystok
24Malinowska-Wienconek Bożena TeresaBiałystok
25Miecznik BogusławaBiałystok
26Mieszkowska Lidia WładysławaBiałystok
27Mikucka KamilaBiałystok
28Miron AgnieszkaBiałystok
29Mojsa EwaBiałystok
30Motal-Brzosko Magdalena,

Siwicka-Bejtman Maja

Białystokspółka cywilna
31Motal-Filipczuk BarbaraBiałystok
32Nicałek Janusz JacekBiałystok
33Niemotko PiotrBiałystok
34Nieścierowicz JoannaBiałystok
35Orzel MałgorzataBiałystok
36Orzel TomaszBiałystok
37Piotrowska HannaBiałystok
38Popow IgorBiałystok
39Radziwon EwaBiałystok
40Romatowska Maria DariaBiałystok
41Seweryn MartaBiałystok
42Sieklucka Halina ElżbietaBiałystok
43Sikorska AlinaBiałystok
44Surowiec AnatolBiałystok
45Szymańska AdelajdaBiałystok
46Zdanowicz DariuszBiałystok
47Zdasiuk JarosławBiałystok
48Zimnoch MaciejBiałystok
49Walędziak MałgorzataBielsk Podlaski
50Wienconek Marek RomanBielsk Podlaski
51Zimnoch Waldemar PiotrBielsk Podlaski
52Wojtuń Mirosława, Zduniak RomanBiskupiecspółka cywilna
53Syrewicz-Kozłowska Iwona CzesławaDobre Miasto
54Brzuzy WładysławEłk
55Gorlo AnnaEłk
56Głodź-Tylutka Małgorzata, Sikorska-Kulesza KrystynaEłkspółka cywilna
57Karny Edward JózefEłk
58Brunke-Paluch JoannaGiżycko
59Buko RenataGiżycko
60Mrozinkiewicz Bożenna MariaGiżycko
61Tomaszewska-CzerwonkaGiżycko
Józefa Maria
62Antonik Janusz PawełGołdap
63Ostrowska Zofia IrenaGołdap
64Arasimowicz RenaldGrajewo
65Kruszyński Jerzy, Prystupiuk KatarzynaGrajewospółka cywilna
66Klimiuk BohdanHajnówka
67Wasiluk MarekHajnówka
68Duczmalewska Beata TamaraKętrzyn
69Kamińska Regina HalinaKętrzyn
70Krasucka MonikaKętrzyn
71Szmigiel EwelinaKolno
72Tertel Zyta LubomiłaKolno
73Molewska AdriannaLidzbark Warmiński
74Dadura MałgorzataŁapy
75Warakomska Wiesława MariaŁapy
76Dmochowska AnnaŁomża
77Pełny BarbaraŁomża
78Poreda TomaszŁomża
79Reczek RobertŁomża
80Wójcicka Wiesława BożenaŁomża
81Błachnio Aneta, Bukowski ZbigniewMaków Mazowieckispółka cywilna
82Tarnowski KrzysztofMaków Mazowiecki
83Mroczko BarbaraMońki
84Śledź KamilMońki
85Bedra PiotrMrągowo
86Lachowicz Mariola EwaMrągowo
87Sosnowska Jadwiga,

Sosnowska-Nurczyk Anna, Sosnowski Tomasz

Mrągowospółka cywilna
88Jarmołowicz-Zaremba GrażynaNasielsk
89Raduszewska Danuta WiesławaNidzica
90Gryczko ArturOlecko
91Sawicki MarekOlecko
92Andrzejewska OlgaOlsztyn
93Bieranowski AdamOlsztyn
94Brewka ElżbietaOlsztyn
95Brzoskowska JoannaOlsztyn
96Karwowska-Magierska BeataOlsztyn
97Krzysztoń JolantaOlsztyn
98Machłajewska BogumiłaOlsztyn
99Malak Ewa AnnaOlsztyn
100Milewski MichałOlsztyn
101Piotrowski Bolesław PiotrOlsztyn
102Proć ElżbietaOlsztyn
103Roszko Beata KatarzynaOlsztyn
104Sabatowska AgnieszkaOlsztyn
105Smólska Maria ZofiaOlsztyn
106Stadnicki TomaszOlsztyn
107Szewirska KrystynaOlsztyn
108Ślusarczyk IrenaOlsztyn
109Urniaż Anna MariaOlsztyn
110Wąsowicz PaulinaOlsztyn
111Władysławski ZbigniewOlsztyn
112Wosik-Paziewska MałgorzataOlsztyn
113Wróblewski MaciejOlsztyn
114Zając Anna, Zając Jacek JerzyOlsztynspółka cywilna
115Zakrzewska IzabelaOlsztyn
116Ziółkowska Teresa GrażynaOlsztynek
117Tymosiewicz JerzyOrneta
118Chojnowska Ewa, Chojnowski ŁukaszOstrołękaspółka cywilna
119Napiórkowska HannaOstrołęka
120Nejman DanutaOstrołęka
121Pajka-Dąbrowska AgnieszkaOstrołęka
122Prytulak IrenaOstrołęka
123Szymańska-Pałka BarbaraOstrołęka
124Załuska KrystynaOstrołęka
125Żebrowska GrażynaOstrołęka
126Grabowska DorotaOstrów Mazowiecka
127Osiadacz JacekOstrów Mazowiecka
128Rzodkiewicz-Książek AldonaOstrów Mazowiecka
129Alicka-Truszkowska KatarzynaPisz
130Gałka Agata KatarzynaPisz
131Salkowska JaninaPisz
132Tertel Krzysztof SławomirPisz
133Kołodziejska ArletaPrzasnysz
134Trusiewicz Lubomir WaldemarPrzasnysz
135Kędzierska DanielaPułtusk
136Koniecek JolantaPułtusk
137Kupis TomaszPułtusk
138Agaciak Halina DorotaSejny
139Krot Anna MariaSiemiatycze
140Kulesza BarbaraSiemiatycze
141Drożdżewicz LeonardSokółka
142Halicki AndrzejSokółka
143Sawoń-Zaniewska MagdalenaSokółka
144Bieńczyk BożennaSuwałki
145Cieślik HalinaSuwałki
146Front Barbara MariaSuwałki
147Lelusz Wiesław JózefSuwałki
148Urbanowicz WojciechSuwałki
149Herman MarcinSzczytno
150Kopiś AleksanderSzczytno
151Kuciński Edmund JanSzczytno
152Czaplicki Krzysztof TadeuszWęgorzewo
153Fedorowicz Mirosława AnnaWysokie Mazowieckie
154Markowska SylwiaWysokie Mazowieckie
155Płońska DanutaWysokie Mazowieckie
156Abramczyk TomaszWyszków
157Dąbrowska BożenaWyszków
158Liwska-Napiórkowska LidiaWyszków
159Najmoła DanutaWyszków
160Godlewska JaninaZambrów
161Grzejszczyk-Glińska MarzannaZambrów
162Zaniewski PawełZambrów
IIOkręg Sądu Apelacyjnego w Gdańsku
1Gbur AndrzejAleksandrów Kujawski
2Przybyłowski MirosławAleksandrów Kujawski
3Krysztofiak MichałBarcin
4Ślachciak DariaBiałe Błota
5Kozubel IgorBraniewo
6Wolecka MałgorzataBraniewo
7Jankowski WacławBrodnica
8Mleczko MaciejBrodnica
9Sarnowska Maria JolantaBrodnica
10Arczykowski AdamBydgoszcz
11Barabasz Andrzej, Barabasz RafałBydgoszczspółka cywilna
12Bartkowiak-Dunaj AnnaBydgoszcz
13Bilińska BarbaraBydgoszcz
14Chojnowska Emilia, Weiss MateuszBydgoszczspółka cywilna
15Drozda Bogumiła, Smolarek BarbaraBydgoszczspółka cywilna
16Fabiańczyk-Szajgin DorotaBydgoszcz
17Gacek PaulinaBydgoszcz
18Gort KamilaBydgoszcz
19Gutmańska-Pawłowska MonikaBydgoszcz
20Górecki PiotrBydgoszcz
21Kazińska Katarzyna,

Onoszkowicz-Jacyna Bogusława

Bydgoszczspółka cywilna
22Lehmann AlicjaBydgoszcz
23Leszczyński KrzysztofBydgoszcz
24Lissewska LucynaBydgoszcz
25Mielcarek Maciej, Osławski WojciechBydgoszczspółka cywilna
26Mietz JaninaBydgoszcz
27Milewska DagmaraBydgoszcz
28Moniuk JacekBydgoszcz
29Mrotek AnnaBydgoszcz
30Niesobski JarosławBydgoszcz
31Opara EwaBydgoszcz
32Paradowski MarcinBydgoszcz
33Przybył Jerzy, Rewers-Wyka KatarzynaBydgoszczspółka cywilna
34Ratajczak ViolettaBydgoszcz
35Słomka AnnaBydgoszcz
36Wasilewski Rafał, Rakoca BartłomiejBydgoszczspółka partnerska
37Wandiuk DanutaBydgoszcz
38Warniełło-Kuśba WiesławaBydgoszcz
39Wocka ZbigniewBydgoszcz
40Klimkiewicz KrystynaBytów
41Łagocki RyszardBytów
42Pęska JulitaChełmno
43Ruszkiewicz DariuszChełmno
44Gardziejewska-Kaniewska NataliaChełmża
45Armada JanuszChojnice
46Kołyszko Janusz, Szulc-Kołyszko JadwigaChojnicespółka cywilna
47Żakowska MałgorzataChojnice
48Matwiejczyk MagdalenaChwaszczyno
49Buczak PrzemysławCiechocinek
50Fierek JanuszCzersk
51Walczak Lidia, Walczak WitoldCzłuchówspółka cywilna
52Bando AlicjaElbląg
53Bober BożenaElbląg
54Brzozowska JoannaElbląg
55Drożdżał BożenaElbląg
56Frankowska JolantaElbląg
57Gajek AgnieszkaElbląg
58Krull MarekElbląg
59Malitka Barbara, Zbucki PawełElblągspółka cywilna
60Poniatowska MarzenaElbląg
61Rogowski TomaszElbląg
62Wroński AndrzejElbląg
63Aleksandrowicz KarolGdańsk
64Arcyman-Małkowska Agnieszka, Dębski MarcinGdańskspółka cywilna
65Bąkowska IzabellaGdańsk
66Białaszewska Agnieszka,

Sowińska Monika

Gdańskspółka cywilna
67Binkowska Krystyna, Binkowski TomaszGdańskspółka cywilna
68Chyliński AndrzejGdańsk
69Ciszewski MaciejGdańsk
70Czerepak-Borowik BeataGdańsk
71Dambek MariaGdańsk
72Działakiewicz-Posiła MałgorzataGdańsk
73Fal IzabelaGdańsk
74Frąckowska AleksandraGdańsk
75Głodowska Zofia, Głodowski RyszardGdańskspółka cywilna
76Głodź AlicjaGdańsk
77Górecka ElżbietaGdańsk
78Górska RenataGdańsk
79Imach MałgorzataGdańsk
80Jankowska-Siwek Joanna, Siwek MaciejGdańskspółka cywilna
81Kapkowski RafałGdańsk
82Kondracki WojciechGdańsk
83Kradziecki KrzysztofGdańsk
84Kurzyńska-Kowalczyk MałgorzataGdańsk
85Langowski PiotrGdańsk
86Lis PiotrGdańsk
87Mędraś Bartosz Paweł, Mędraś Joanna, Szulc FilipGdańskspółka partnerska
88Mroczkowski MirosławGdańsk
89Nagórska-Protasiuk KatarzynaGdańsk
90Ogiegło WitoldGdańsk
91Ogonowska KatarzynaGdańsk
92Osypińska-Balcerzak EwaGdańsk
93Panc EwaGdańsk
94Paszkiewicz MariaGdańsk
95Pietrasik CezaryGdańsk
96Piotrzkowska RenataGdańsk
97Prorok Piotr, Skłucki ArkadiuszGdańskspółka cywilna
98Reinhardt Aleksandra, Turzyńska-Karakiewicz AnnaGdańskspółka cywilna
99Robińska AleksandraGdańsk
100Rodziewicz KamilGdańsk
101Rydzkowski MarcinGdańsk
102Sekściński JarosławGdańsk
103Skwarliński JanGdańsk
104Szerszeń JolantaGdańsk
105Wasak AdamGdańsk
106Wąsowicz-Harendarczyk LucynaGdańsk
107Wojtowicz Grażyna, Kundo ZbigniewGdańskspółka cywilna
108Zaleska AnnaGdańsk
109Zaparty AgnieszkaGdańsk
110Bielińska Natalia, Jakubowska MagdalenaGdyniaspółka cywilna
111Derengowska-Winiecka LidiaGdynia
112Dermont AnnaGdynia
113Domaradzki MateuszGdynia
114Ewertowska DorotaGdynia
115Grzywaczewska DominikaGdynia
116Janisz MagdalenaGdynia
117Janowski Waldemar, Kawalec BeataGdyniaspółka cywilna
118Kolbusz PrzemysławGdynia
119Koperska-Woźniak Ewa Katarzyna, Woźniak MaciejGdyniaspółka cywilna
120Korbańska DorotaGdynia
121Kuźma-Ebel Iwona, Szyngiera BogumiłaGdyniaspółka cywilna
122Kuźmicka MałgorzataGdynia
123Kużelewska AnnaGdynia
124Maciąg Elżbieta, Gowkielewicz-Kotlarz Iwona, Linde BartłomiejGdyniaspółka cywilna
125Marchlewicz MaciejGdynia
126Marciniak AnnaGdynia
127Muszyńska AnnaGdynia
128Oleszczuk-Kowalska AgnieszkaGdynia
129Rawicki JakubGdynia
130Rydzkowska Wiesława, Kowalewski MaciejGdyniaspółka cywilna
131Ryłko PiotrGdynia
132Sokołowski RafałGdynia
133Solecka JoannaGdynia
134Tarasiuk AnnaGdynia
135Tomaszewska DorotaGdynia
136Warońska Hanna, Warońska MonikaGdyniaspółka cywilna
137Waroński JacekGdynia
138Wiśniewska Anna ElżbietaGdynia
139Żmuda EmiliaGdynia
140Borys AgataGolub - Dobrzyń
141Michalec AndrzejGolub - Dobrzyń
142Murowicki SławomirGolub - Dobrzyń
143Kosmania-Sadowska DorotaGrudziądz
144Kowalska KlaudiaGrudziądz
145Kucab-Politewicz AnnaGrudziądz
146Milan-Szymańska Elżbieta,Grudziądzspółka cywilna
Milan-Szymański Tadeusz
147Sokalski AndrzejGrudziądz
148Szymańczak-Wiśniewska MagdalenaGrudziądz
149Wojciechowska AnnaGrudziądz
150Godlewska-Drewniak Marzena, Machaszewska JoannaIławaspółka cywilna
151Kozielska BożenaIława
152Skrzeczkowska KatarzynaIława
153Biernacki MarcinInowrocław
154Błażyński MateuszInowrocław
155Muchorowska-Chrostowska AgnieszkaInowrocław
156Nietresta AnnaInowrocław
157Puszczykowska EdwardaInowrocław
158Steppa MałgorzataInowrocław
159Śmiela MaciejInowrocław
160Walińska AnnaInowrocław
161Chmiel WojciechKartuzy
162Kłonowska-Sztolcman GrażynaKartuzy
163Leszkowski RobertoKartuzy
164Fąs MagdalenaKoronowo
165Bogusz MarzenaKościerzyna
166Pepliński ZenonKościerzyna
167Wójcik-Bela MagdalenaKościerzyna
168Kujawska - Gęsińska IzabelaKruszwica
169Cinkusz-Ciska KatarzynaKwidzyn
170Humenny-Żmieńko BarbaraKwidzyn
171Kozdroń Barbara, Springer AnnaKwidzynspółka cywilna
172Bartko MariuszLębork
173Ciszewska HalinaLębork
174Ciszewski AdamLębork
175Dębska-Miklińska Elżbieta, Mikliński JacekLęborkspółka partnerska
176Kąkolewska Cecylia, Brzozowski PiotrLipnospółka cywilna
177Kuskowski GrzegorzLipno
178Wasielewska AnnaLipno
179Kurszewski MaciejLubawa
180Madrak Lech, Madrak-Rogowska AnetaMalborkspółka cywilna
181Sargun AnnaMalbork
182Dobosz AdamMiastko
183Iwaszko MagdalenaMiastko
184Nauman AnnaMogilno
185Ostrowski MarekMogilno
186Gąsiewska WiolettaMorąg
187Gruszczyński PiotrNakło nad Notecią
188Porzezińska MagdalenaNakło nad Notecią
189Szulejewski RobertNowe Miasto Lubawskie
190Brzozowski PiotrNowy Dwór Gdański
191Huse-Strzelecka MałgorzataOsielsko
192Maciejewska Anita MagdalenaOstróda
193Malarska MariaOstróda
194Malarski DominikOstróda
195Sinkiewicz AgnieszkaOstróda
196Kubaszek BogdanPasłęk
197Klimuszko Joanna,

Robaczewska Katarzyna

Pruszcz Gdańskispółka cywilna
198Kniażycka-Bobrowska KatarzynaPruszcz Gdański
199Król Hanna, Potocka KarolinaPruszcz Gdańskispółka cywilna
200Rozbicka-Czarnecka BeataPruszcz Gdański
201Bieliński ŁukaszPuck
202Kuśba Piotr, Necel BeataPuckspółka cywilna
203Weber Tomasz, Netzel JanPuckspółka partnerska
204Pulczyńska AlicjaRadziejów
205Szwajdler JoannaRadziejów
206Dettlaff Karolina, Illes AgataRedaspółka cywilna
207Wierczyńska KarolinaReda
208Kocon DorotaRumia
209Rożyńska-Terman Katarzyna,

Stodoła Aleksandra

Rumiaspółka cywilna
210Wysocki KrzysztofRumia
211Giżewski Aleksander, Giżewska KatarzynaRypinspółka cywilna
212Krasińska AnnaRypin
213Boenigk Marek JanSępólno Krajeńskie
214Sołyszko SylwiaSierakowice
215Tandek-Cieślik MagdalenaSierakowice
216Majchrzyk ElżbietaSolec Kujawski
217Dworczyński Paweł JanSłupsk
218Dzierżyńska-Zielonka EdytaSłupsk
219Grzeszak PiotrSłupsk
220Kędzierska PaulinaSłupsk
221Markiewicz Mirosław JózefSłupsk
222Milewski JerzySłupsk
223Połeć Bernadeta, Bunkowska AgnieszkaSłupskspółka cywilna
224Rynkiewicz RadosławSłupsk
225Wojdygowska AnnaSłupsk
226Zieliński JanSłupsk
227Żmudzka-Mielnik AlicjaSłupsk
228Bećka AleksandraSopot
229Ciszewski JerzySopot
230Gilarska KatarzynaSopot
231Grajewska-Bartosz KatarzynaSopot
232Pietrewicz Edyta Anna, Wrona JacekSopotspółka partnerska
233Pilarczyk Bartosz KarolSopot
234Szymanowska HannaSopot
235Ciechanowska Janina, Ciechanowski PrzemysławStarogard Gdańskispółka cywilna
236Gramatowska EdytaStarogard Gdański
237Romańska BożenaStarogard Gdański
238Robakowska-Trzeciak Magdalena, Trzeciak-Kasiorkiewicz JoannaSzubinspółka cywilna
239Kalczyńska-Pokora IwonaŚwiecie nad Wisłą
240Rutkowska ElżbietaŚwiecie nad Wisłą
241Szott PiotrŚwiecie nad Wisłą
242Rzeszotarski CezarySztum
243Bolduan JolantaTczew
244Cejrowska JolantaTczew
245Guzik MagdalenaTczew
246Janicka BeataTczew
247Kleinschmidt MichałTczew
248Buszman KrystianToruń
249Chwiałkowski ŁukaszToruń
250Chyła MagdalenaToruń
251Czeczko IrenaToruń
252Eska-Królikowska AgnieszkaToruń
253Gasin Izabela ArletaToruń
254Gawin BarbaraToruń
255Gabryszewska BeataToruń
256Kamińska-Gbur MarzennaToruń
257Kasperska MagdalenaToruń
258Kolasiński AdamToruń
259Krystek KrystynaToruń
260Liberadzka Iwona MariaToruń
261Malesza ZbigniewToruń
262Olszewski TomaszToruń
263Płotkowski KrzysztofToruń
264Szczech Julia, Cieślik PawełToruńspółka cywilna
265Szmańda-Czerkawska JoannaToruń
266Szyczewska MirosławaToruń
267Węgierska-Kozłowska KarolinaToruń
268Wróbel DanutaToruń
269Wrzecionkowska AgataToruń
270Rawicka-Hryniewska ElżbietaTuchola
271Słomińska EwaTuchola
272Białobłocki MarekWąbrzeźno
273Wituchowski MichałWąbrzeźno
274Bielińska Anna, Świątkowska BeataWejherowospółka cywilna
275Dudziak RobertWejherowo
276Kelpin Anna, Orlińska JoannaWejherowospółka cywilna
277Łojewska-Jednoralska AnnaWejherowo
278Mizak HenrykWejherowo
279Solecki LeszekWejherowo
280Cichoszewski PiotrWłocławek
281Fąfara JoannaWłocławek
282Gołębiewski WojciechWłocławek
283Kopacz AleksandraWłocławek
284Kuźnicki JarosławWłocławek
285Morawski Paweł, Walter IwonaWłocławekspółka cywilna
286Smolarska AnnaWłocławek
287Kołaczyńska NataliaŻnin
288Turek Leszek, Turek MichałŻninspółka cywilna
289Przybyłowska MartaŻukowo
IIIOkręg Sądu Apelacyjnego w Katowicach
1Ciastoń RenataBędzin
2Kapuścik WojciechBędzin
3Różycka KatarzynaBędzin
4Szarek WiolettaBędzin
5Wieczorek MarekBędzin
6Bednarska AnnaBielsko-Biała
7Ciślak BeataBielsko-Biała
8Firyn Beata, Golba-Dorak RozaliaBielsko-Białaspółka cywilna
9Grochowicz JanBielsko-Biała
10Gworek Paweł, Karabinowicz-Kozłowska JowitaBielsko-Białaspółka cywilna
11Jakubiec RafałBielsko-Biała
12Janik Tomasz, Rzadkowski Dariusz Wojciech, Stejskal JarosławBielsko-Białaspółka cywilna
13Kaczmarczyk Agnieszka, Magda-Zielecka AnetaBielsko-Białaspółka cywilna
14Kłaput WiesławBielsko-Biała
15Malarz-Wisłocka AlicjaBielsko-Biała
16Małachwiej OlgaBielsko-Biała
17Ruśkowski RyszardBielsko-Biała
18Świerczek MariuszBielsko-Biała
19Więzik Dawid, Mika KrzysztofBielsko-Białaspółka cywilna
20Wójtowicz MichałBielsko-Biała
21Pławecka-Podoba GosławaBieruń
22Bystrzanowska MałgorzataBytom
23Ferenc-Tomiak HalinaBytom
24Jucha AgataBytom
25Mikler Jadwiga, Mikler JerzyBytomspółka cywilna
26Pietryga JarosławBytom
27Bańczyk DanutaChorzów
28Błasiak AleksandraChorzów
29Kurzeja Wojciech MarcinChorzów
30Nowak BartłomiejChorzów
31Paszek Bartosz, Paszek KrystynaChorzówspółka cywilna
32Zawadzki TomaszChorzów
33Grzybowski AdamCieszyn
34Hołdys DorotaCieszyn
35Klinik HalinaCieszyn
36Majewska MariaCieszyn
37Pagieła MałgorzataCieszyn
38Seidel JolantaCieszyn
39Kałuża Alina, Tulaja TomaszCzechowice-Dziedzicespółka cywilna
40Tokarzewska MariaCzechowice-Dziedzice
41Kępa Grażyna, Chylińska AgataCzeladźspółka cywilna
42Szmal RafałCzeladź
43Szopa AnnaCzerwionka-Leszczyny
44Banach PiotrCzęstochowa
45Bartelak KarinaCzęstochowa
46Białas Maria, Tałaj SebastianCzęstochowaspółka cywilna
47Biewald KatarzynaCzęstochowa
48Jastrząb Krystyna, Jastrząb-Standerska JoannaCzęstochowaspółka cywilna
49Jędrak MartaCzęstochowa
50Kalus AnnaCzęstochowa
51Królak - Pojnar MagdalenaCzęstochowa
52Królak MarekCzęstochowa
53Kryńska EwaCzęstochowa
54Materniak-Andrecka IwonaCzęstochowa
55Mońka JolantaCzęstochowa
56Nowak AnetaCzęstochowa
57Nowakowska-Sperka EwelinaCzęstochowa
58Pilarz MaciejCzęstochowa
59Pilarz MichałCzęstochowa
60Rokowska EwaCzęstochowa
61Sadowski Adam, Majocha IzabelaCzęstochowaspółka cywilna
62Stec-Cekiera DominikaCzęstochowa
63Świerczek MariaCzęstochowa
64Szkurłat ArkadiuszCzęstochowa
65Szostak JoannaCzęstochowa
66Winiarska Maria, Oziębała-Winiarska MartynaCzęstochowaspółka cywilna
67Woszczyk BeataCzęstochowa
68Bieńko-Maj Izabela, Tracz MałgorzataDąbrowa Górniczaspółka cywilna
69Błońska-Nowak StanisławaDąbrowa Górnicza
70Brandys MałgorzataDąbrowa Górnicza
71Krawczyk WitoldDąbrowa Górnicza
72Maciążek-Ulanowska Lidia, Rzadkowska AgnieszkaDąbrowa Górniczaspółka cywilna
73Matuszewska AgnieszkaDąbrowa Górnicza
74Pliżga-Wojtunik AdrianaDąbrowa Górnicza
75Podsiadło AdrianDąbrowa Górnicza
76Porębska-Kula MarikaDąbrowa Górnicza
77Drewko Justyna, Warzecha JoannaGliwicespółka cywilna
78Gajos Łukasz, Małachowski WojciechGliwicespółka cywilna
79Dykacz KrzysztofGliwice
80Mańka Anna, Cebulski MariuszGliwicespółka cywilna
81Niemiec MarcinGliwice
82Ochrombel-Pawelec AntoninaGliwice
83Samorzewska IwonaGliwice
84Serafin AgataGliwice
85Sułkowska DorotaGliwice
86Turski JacekGliwice
87Walasek WojciechGliwice
88Walenta WojciechGliwice
89Wrona-Berwid BożenaGliwice
90Paciepnik MałgorzataGoleszów
91Siekańska PaulinaImielin
92Chorowski Paweł, Siemko Piotr, Siemko-Pióro MałgorzataJastrzębie-Zdrójspółka cywilna
93Lipień Andrzej, Mojeścik Damian WaldemarJastrzębie-Zdrójspółka cywilna
94Pasich Damian RafałJastrzębie-Zdrój
95Surma KatarzynaJastrzębie-Zdrój
96Tomczyk GabrielaJastrzębie-Zdrój
97Czerwińska-Koral Katarzyna, Skowrońska DagmaraJaworznospółka cywilna
98Gaweł Joanna, Wojdyło PiotrJaworznospółka cywilna
99Jura PiotrJaworzno
100Piwko HalinaJaworzno
101Balas TomaszKatowice
102Biodrowicz KatarzynaKatowice
103Dyszlewska-Tarnawska AgnieszkaKatowice
104Giemza MagdalenaKatowice
105Grajner Michał, Grajner TymoteuszKatowicespółka partnerska
106Górska-Wolnik BożenaKatowice
107Janik-Rymarczyk Małgorzata, Walotek KatarzynaKatowicespółka cywilna
108Kozina Kamil, Michalik MichałKatowicespółka cywilna
109Kuźniak EwaKatowice
110Lesiak Aleksandra, Siwińska EwaKatowicespółka cywilna
111Mania Bartłomiej, Domagała PiotrKatowicespółka cywilna
112Marquardt PiotrKatowice
113Michalewicz Wojciech,

Michalewicz Przemysław

Katowicespółka cywilna
114Mikołajczyk Halina, Mikołajczyk AgnieszkaKatowicespółka cywilna
115Mikołajczyk ŁukaszKatowice
116Onichimowski MarcinKatowice
117Piłat RenataKatowice
118Piwowarczyk-Wróblewska IwonaKatowice
119Pluta EwaKatowice
120Pniok Iwona, Seidel-Nowak SylwiaKatowicespółka cywilna
121Robak Adam, Telecka-Kotula DanutaKatowicespółka cywilna
122Roztoczyński ŁukaszKatowice
123Słupińska-Mitas Anna, Urgacz WeronikaKatowicespółka cywilna
124Stencel KatarzynaKatowice
125Szewczyk-Dziura AgnieszkaKatowice
126Szura MirosławKatowice
127Wojdyło Jacek, Gregorczyk MarcinKatowicespółka cywilna
128Wróbel AndrzejKatowice
129Wróbel-Konsek Marta, Reck AleksandraKatowicespółka partnerska
130Zapart TomaszKatowice
131Beza IwonaKłobuck
132Słaby AleksandraKłobuck
133Kasperczyk GenowefaKnurów
134Śliż-Żurowska KatarzynaKnurów
135Kulak-Komalska AgnieszkaKoziegłowy
136Lasocka PaulinaKozy
137Otrębska NataliaLubliniec
138Sygulska-Bańka KlaraLubliniec
139Gaczyńska JustynaŁaziska Górne
140Chodoła SylwiaMikołów
141Gramała AleksandraMikołów
142Kochan-Kopczyńska MariaMikołów
143Mordarski PrzemysławMikołów
144Piwowarski Maciej, Stanek KatarzynaMikołówspółka cywilna
145Śleziak WiesławMilówka
146Bolczyk PawełMysłowice
147Kucharski Marek RomanMysłowice
148Kurz KatarzynaMysłowice
149Palion Mariola, Palion LesławaMysłowicespółka cywilna
150Buła GrażynaMyszków
151Gielniewski KrzysztofMyszków
152Kasznia JolantaMyszków
153Gaczyńska-Stefanek MałgorzataOrzesze
154Nolewajka PiotrPiekary Śląskie
155Płaczek Piotr, Tobor-Nowińska MagdalenaPiekary Śląskiespółka cywilna
156Paszek MałgorzataPszczyna
157Przybysławska MartaPszczyna
158Radwan MirelaPszczyna
159Szafron-Sekta AleksandraPszczyna
160Klima MagdalenaPszów
161Migielska-Ciołecka AnnaPyskowice
162Bilka-Pason JoannaRacibórz
163Kulot BarbaraRacibórz
164Mazur DorotaRacibórz
165Niedziałkowska EwaRacibórz
166Pawłowska JolantaRacibórz
167Niedźwiedź KatarzynaRadzionków
168Borgulat-Szostak KatarzynaRuda Śląska
169Bukowski MariuszRuda Śląska
170Czernecka-Dąsal MałgorzataRuda Śląska
171Durzyńska-Trybus Janina, Piwońska-Komosa KatarzynaRuda Śląskaspółka cywilna
172Himmel-Minkina EwaRuda Śląska
173Janik Ewa, Konsek LeokadiaRuda Śląskaspółka cywilna
174Breisa Bernadeta, Guzik WojciechRybnikspółka cywilna
175Fojcik GrzegorzRybnik
176Gilner Krzysztof, Ostalecki JacekRybnikspółka cywilna
177Grzybczyk Adam, Jonderko KatarzynaRybnikspółka partnerska
178Pędracki ArturRybnik
179Pośpiech MichałRybnik
180Rutkowska MonikaRybnik
181Wieczorek BernadettaRybnik
182Pukowiec Dawid StefanRydułtowy
183Bińkowska PaulinaSiemianowice Śląskie
184Dawid AleksanderSiemianowice Śląskie
185Dąbrowska MariaSiemianowice Śląskie
186Czuk PrzemysławSiemianowice Śląskie
187Wysowski WojciechSiemianowice Śląskie
188Mazoń KrzysztofSiewierz
189Mazoń-Witkowska Magdalena, Witkowski PawełSiewierzspółka cywilna
190Bochenek MariaSkoczów
191Gilewska-Kozubek AnnaSkoczów
192Pustuł-Zielińska ElżbietaSławków
193Bańdo JanSosnowiec
194Derdas-Dziewit Małgorzata, Skłodowska MirosławaSosnowiecspółka cywilna
195Heliosz JoannaSosnowiec
196Krawczyk TomaszSosnowiec
197Krupiński WojciechSosnowiec
198Nowak Łukasz Marcin, Ociessa SaturninSosnowiecspółka cywilna
199Nowakowska Jolanta, Miland-Huzarewicz AgataSosnowiecspółka cywilna
200Olejarczyk SławomirSosnowiec
201Chrzanowski ArnoldSzczekociny
202Cyris KrzysztofŚwiętochłowice
203Łakota-Gątarz AgataŚwiętochłowice
204Michałek-Kobielusz AnnaŚwiętochłowice
205Drewko MirosławTarnowskie Góry
206Gomolińska Katarzyna, Kołodziej Gabriela, Kołodziej SzymonTarnowskie Góryspółka cywilna
207Nikiel ArkadiuszTarnowskie Góry
208Śmieja KrzysztofTarnowskie Góry
209Wieczorek JacekTarnowskie Góry
210Celiński Dariusz, Skaba BeniaminTychyspółka cywilna
211Darowski Jacek, Jeż AnnaTychyspółka cywilna
212Kuczera-Nowak RenataTychy
213Nowak BartłomiejTychy
214Smolski MichałTychy
215Sierpek DominikaTychy
216Stępień-Jasińska KrystynaTychy
217Strażecka Ewa, Strażecka KatarzynaTychyspółka cywilna
218Nogacka EwaUstroń
219Szalbót PiotrUstroń
220Chudek ZenonWodzisław Śląski
221Kałusowska-Dyakowska AgataWodzisław Śląski
222Kałusowski TadeuszWodzisław Śląski
223Machecki TeofilWodzisław Śląski
224Górzny AdrianaZabrze
225Jędzura AgnieszkaZabrze
226Konopska-Kula LidiaZabrze
227Kozok JoannaZabrze
228Kubacka-Filas Marzena, Szymański JanZabrzespółka cywilna
229Letkiewicz Andrzej, Wróbel GrażynZabrzespółka cywilna
230Madej Krzysztof, Przyszlak JadwigaZabrzespółka cywilna
231Nowak Zbigniew, Skowron MarcinZabrzespółka cywilna
232Grzebieluch Bożena,

Sewerzyńska Ewa

Zawierciespółka cywilna
233Torbus DagmaraZawiercie
234Truszkowski MarcinZawiercie
235Jaros Justyna, Zawisza AgnieszkaŻoryspółka cywilna
236Miodoński PatrykŻory
237Pszonka Tomasz, Sitko ZbigniewŻoryspółka cywilna
238Drugacz AgataŻywiec
239Olejnik RenataŻywiec
240Pruszczyńska MałgorzataŻywiec
241Serzhanova ViktoriyaŻywiec
242Szymik AleksandraŻywiec
IVOkręg Sądu Apelacyjnego w Krakowie
1Pawłowski TomaszAlwiernia
2Miłoszewska WandaAndrychów
3Kozak MariaBochnia
4Michnik AgnieszkaBochnia
5Siwek KrystynaBochnia
6Wojtkiewicz Wilhelm MarianBochnia
7Kokoszka Józef, Michalec Elżbieta, Kaczmarek ŁucjaBrzeskospółka cywilna
8Kot MarcinBrzesko
9Miłoszewska-Maciejewska DagmaraBrzesko
10Durnaś MichałBusko-Zdrój
11Kaleta AndrzejBusko-Zdrój
12Miziołek BarbaraBusko-Zdrój
13Plech Liliana MonikaBusko-Zdrój
14Chmielnicka AnnaChęciny
15Bochenek-Bąk BarbaraChrzanów
16Kowalczyk-Dadak KatarzynaChrzanów
17Sebastyanka AndrzejChrzanów
18Rozmus AnnaCzarny Dunajec
19Kądzielawa-Kopeć BeataDąbrowa Tarnowska
20Rzeźniewska ZofiaDąbrowa Tarnowska
21Sumara PiotrDąbrowa Tarnowska
22Salagierski Tomasz, Sielska AgnieszkaDobczycespółka cywilna
23Brońska-Matula UrszulaGorlice
24Doniec KatarzynaGorlice
25Gorzelak MartaGorlice
26Tomasik BogusławaGorlice
27Miarecki WojciechGorlice
28Dudzicz MartaGrybów
29Szewczyk WiesławGrybów
30Dudek KatarzynaJędrzejów
31Grabalski EdwardJędrzejów
32Świder JanuszJędrzejów
33Górnikowski TomaszJordanów
34Jarek Krzysztof, Czernik AnnaKalwaria Zebrzydowskaspółka cywilna
35Pyka DanutaKalwaria Zebrzydowska
36Bidzińska MałgorzataKazimierza Wielka
37Gołębiowski GrzegorzKazimierza Wielka
38Bies Łukasz, Wiktor Stanisław, Neuman MałgorzataKętyspółka cywilna
39Abramowicz ŁukaszKielce
40Arczyński GrzegorzKielce
41Bech JarosławKielce
42Błeszyńska AnnaKielce
43Doroz PiotrKielce
44Frelich JacekKielce
45Gajek KarolinaKielce
46Giedyk-Sierakowska ElżbietaKielce
47Kasperek MichałKielce
48Kosińska ZdzisławaKielce
49Kupis ŁukaszKielce
50Mechowska-Wąsik MonikaKielce
51Midak BeataKielce
52Nalazek Mirosława, Putowski JanuszKielcespółka cywilna
53Poborski MichałKielce
54Poniedziałek AnnaKielce
55Szostakiewicz PiotrKielce
56Szwarc KamilaKielce
57Szypulska IwonaKielce
58Tazbir RafałKielce
59Tomala ViolettaKielce
60Ziomek AdamKielce
61Żelichowski Mariusz, Krasowski AdamKielcespółka cywilna
62Dumin-Święcicka EwaKońskie
63Nowak WiolettaKońskie
64Salagierski Czesław WaldemarKońskie
65Antosiak DagmaraKraków
66Aschenbrenner-Pieprzyca AnnaKraków
67Barutowicz-Wieczorek Sylwia, Szkadłubowicz WojciechKrakówspółka partnerska
68Biernat Jakub, Długopolska-Pliszka JoannaKrakówspółka cywilna
69Blajer Paweł, Wendelski RomanKrakówspółka cywilna
70Bochenek-Perek Agnieszka, Ludźmierski RobertKrakówspółka partnerska
71Broszkiewicz Joanna, Torbiczuk-Wiśniewska MonikaKrakówspółka cywilna
72Bukowska-Mikosz Marta, Hajto ŁukaszKrakówspółka cywilna
73Chlanda MagdalenaKraków
74Chorabik RadosławKraków
75Chruszczyk ŁukaszKraków
76Ciba AndrzejKraków
77Cicio JoannaKraków
78Ćmikiewicz-Ignasik MartaKraków
79Damulewicz Jan, Kapusta Witold, Seweryn Konrad, Gołąbek Sławomir, Gleń AnnaKrakówspółka cywilna
80Deflorian AnetaKraków
81Dembowska BognaKraków
82Domaradzki WojciechKraków
83D'Obyrn Beata, Szybowska Danuta, Szybowski WiesławKrakówspółka cywilna
84Dudka OlimpiaKraków
85Dudkowska-Wawrzycka ElżbietaKraków
86Faron PiotrKraków
87Flach-Chęcińska ManuelaKraków
88Gaweł AnnaKraków
89Gawin WitoldKraków
90Gąsienica Anna, Czubik PawełKrakówspółka partnerska
91Gągała-Zając Joanna, Greguła Joanna, Kot TomaszKrakówspółka cywilna
92Grabowski MarcinKraków
93Gruskoś RomanaKraków
94Gruszczyńska Katarzyna, Gruszczyński Wojciech,

Tomasik-Curyło Agnieszka

Krakówspółka partnerska
95Haśko Katarzyna, Składzień AnnaKrakówspółka cywilna
96Hędrzak-Słota MałgorzataKraków
97Holocher Jan, Olsza Beata, Kresek-Urbaniak KatarzynaKrakówspółka cywilna
98Iłowski Grzegorz, Iłowski Maciej, Cyz-Hejmo IwonaKrakówspółka cywilna
99Irla Katarzyna, Walczewski ArnoldKrakówspółka cywilna
100Jastrząb HenrykaKraków
101Jonczyk Mariola, Nieniewska BeataKrakówspółka partnerska
102Kaczmarczyk KatarzynaKraków
103Kakitek JanKraków
104Karczewska AnnaKraków
105Knuplerz EwaKraków
106Koćma Bożena, Michalski RafałKrakówspółka cywilna
107Kosiniak-Imiołek KatarzynaKraków
108Kościelniak GrzegorzKraków
109Kozek AgnieszkaKraków
110Krok-Ordys MagdalenaKraków
111Kubik-Gawrońska KatarzynaKraków
112Kułakowski Maciej, Mazur-Kułakowska Agnieszka, Solak MarcinKrakówspółka cywilna
113Kurnicki Tomasz, Olszewski MateuszKrakówspółka cywilna
114Lippa BartłomiejKraków
115Litwa JustynaKraków
116Magolan Sławomir, Satora MarcinKrakówspółka cywilna
117Majerczak SylwiaKraków
118Malik MagdalenaKraków
119Markiewicz GrażynaKraków
120Mazur AndrzejKraków
121Mierniczek PiotrKraków
122Miśkiewicz Barbara, Wygona KrystianKrakówspółka cywilna
123Mitka DorotaKraków
124Mleko ŁukaszKraków
125Obler Anna, Kwiecińska-Stybel MariaKrakówspółka cywilna
126Obtułowicz Tomasz, Łomnicka AnnaKrakówspółka cywilna
127Palmirska Iwona, Szeliga TadeusKrakówspółka cywilna
128Papież AnnaKraków
129Płaczek GrażynaKraków
130Porębski Tomasz, Leskiewicz-Porębska NataliaKrakówspółka cywilna
131Rowecki AleksanderKraków
132Rusak-Łach AgnieszkaKraków
133Sielski KrzysztofKraków
134Skrzyniarz MartaKraków
135Słodkowska-Pęk AnnaKraków
136Stelmach Elżbieta, Gomółka Ryszard, Maj KrzysztofKrakówspółka cywilna
137Szczepanik JulitaKraków
138Szczepanik Sabina, Ozga-Domagalska KatarzynaKrakówspółka cywilna
139Szczęsny-Ligęza AgnieszkaKraków
140Szybka MartaKraków
141Tomaszek PiotrKraków
142Truszkiewicz Zygmunt,

Truszkiewicz Jan

Krakówspółka cywilna
143Tuszyńska JustynaKraków
144Tylek Joanna, Jankiewicz SylwiaKrakówspółka cywilna
145Ulman IrenaKraków
146Urbanik AndrzejKraków
147Wajda Waldemar, Angerman-Wajda DominikaKrakówspółka cywilna
148Warbińska MartaKraków
149Wiater PawełKraków
150Wiącek AnnaKraków
151Wojtal-Kwiecińska AgnieszkaKraków
152Wygona KonradKraków
153Wyroślak MałgorzataKraków
154Wyszyńska Magdalena, Kot DariuszKrakówspółka cywilna
155Zabdyr-Kalińska JoannaKraków
156Zarzycki Wojciech, Sajkiewicz-Zarzycka MartaKrakówspółka cywilna
157Zeman Bartłomiej, Paszkiewicz AnnaKrakówspółka cywilna
158Zięcina Tomasz, Łukasik MariuszKrakówspółka cywilna
159Żochowska-Zalewska EwaKraków
160Zachwieja MichałKrościenko nad Dunajcem
161Skoczeń KrzysztofKrynica-Zdrój
162Sojka LeszekKrzeszowice
163Załuska MirosławaKrzeszowice
164Nagórzański MichałLibiąż
165Potejko IzabellaLibiąż
166Czechowska MartynaLimanowa
167Liszka TomaszLimanowa
168Opoka JerzyLimanowa
169Lewicki PiotrLiszki
170Mardyła GrzegorzMichałowice
171Janicka-Makuch KrystynaMiechów
172Stojczyk PaulaMiechów
173Szlachta EwaMiechów
174Szynalik CzesławMszana Dolna
175Żądło BarbaraMszana Dolna
176Roman ArkadiuszMuszyna
177Garczyńska BożenaMyślenice
178Niepsuj Lucjan, Niepsuj ArturMyślenicespółka cywilna
179Polański AndrzejMyślenice
180Skiba SławomirMyślenice
181Domagalski MichałNiepołomice
182Mikułowska-Krupska Agnieszka, Pawlus DariuszNiepołomicespółka cywilna
183Miszalska-Zapała MagdalenaNiepołomice
184Brońska ŁucjaNowy Sącz
185Buchman MichałNowy Sącz
186Celewicz BartłomiejNowy Sącz
187Celewicz KatarzynaNowy Sącz
188Ciągło Stanisław, Ciągło EwelinaNowy Sączspółka cywilna
189Kronenberger-Król KingaNowy Sącz
190Krupa JadwigaNowy Sącz
191Smal-Rajca AnnaNowy Sącz
192Zygadło ElżbietaNowy Sącz
193Furczoń-Podraza SabinaNowy Targ
194Kubińska-Ciszek WładysławaNowy Targ
195Palenik AndrzejNowy Targ
196Pierwoła AnnaNowy Targ
197Rusin Grażyna, Górnik IzabelaNowy Targspółka cywilna
198Szatko Barbara, Szatko StanisławNowy Targspółka cywilna
199Warpecha PiotrNowy Targ
200Banyś AnnaOlkusz
201Chmielewska Bożena, Chmielewski AndrzejOlkuszspółka cywilna
202Dziurzyńska EwaOlkusz
203Machalewska-Flak Agnieszka, Sydor MartaOlkuszspółka cywilna
204Słowik IzabelaOlkusz
205Borowiec EwaOpatów
206Galara-Polak LidiaOpatów
207Kaczor EwaOstrowiec Świętokrzyski
208Kamińska- Sternal AnnaOstrowiec Świętokrzyski
209Kowalska WandaOstrowiec Świętokrzyski
210Pyrżak AnnaOstrowiec Świętokrzyski
211Walasik EwaOstrowiec Świętokrzyski
212Włodarczyk LidiaOstrowiec Świętokrzyski
213Maciejewski MichałOświęcim
214Matysik AgnieszkaOświęcim
215Siwik-Choroba Iwona, Szubryt MariuszOświęcimspółka cywilna
216Żubrowska KatarzynaOświęcim
217Krysiński MarekPińczów
218Płachta MagdalenaPińczów
219Waniołka JoannaPińczów
220Dulęba MałgorzataPołaniec
221Jabłoński Mateusz PawełProszowice
222Szot-Raźniak MałgorzataProszowice
223Mąsior WojciechRabka-Zdrój
224Domańczyk AnettaSandomierz
225Karamara TomaszSandomierz
226Sochacka EwaSandomierz
227Stec RafałSandomierz
228Pieńkos SylwiaSędziszów
229Jastrzębska-Kwiecień DorotaSkała
230Łaba BarbaraSkarżysko-Kamienna
231Staszek-Zubrzycka AgnieszkaSkarżysko-Kamienna
232Zarzycka MariaSkarżysko-Kamienna
233Gołda GrzegorzSkawina
234Karcz-Stankiewicz AgnieszkaSkawina
235Nalepa StefanSkawina
236Bzdyl ZofiaSłomniki
237Magdziarz GrażynaStarachowice
238Samela JacekStarachowice
239Sułek KatarzynaStarachowice
240Uliasz-Wypchło MartaStarachowice
241Majoch MariuszStary Sącz
242Kluszczyńska-Chmielewska KarolinaStaszów
243Skowron ElżbietaStaszów
244Widanka AgataStaszów
245Krzeszowiak Andrzej,

Piwowarczyk Zofia

Sucha Beskidzkaspółka cywilna
246Wolczko GrzegorzSucha Beskidzka
247Rzeźniewska-Pal RenataSzczucin
248Ćwiąkalska JudytaTarnów
249Derlaga GrażynaTarnów
250Górowska-Karaś MarzenaTarnów
251Hałasa Andrzej, Hałasa PiotrTarnówspółka cywilna
252Januś AlicjaTarnów
253Jasiak IrenaTarnów
254Krzysztofowicz BartoszTarnów
255Kulesza RobertTarnów
256Rzońca MarcinTarnów
257Sajdak-Sumara IwonaTarnów
258Serwacka LidiaTarnów
259Studziński PawełTarnów
260Szymańska PaulinaTarnów
261Wachta BarbaraTarnów
262Żak JolantaTarnów
263Kaczmarzyk ZdzisławTrzebinia
264Szarama TeresaTuchów
265Koźbiał HalinaWadowice
266Musiał AnnaWadowice
267Wenda JoannaWadowice
268Zając MagdalenaWadowice
269Baczyńska-Pytlik MonikaWieliczka
270Celewicz TadeuszWieliczka
271Hradecka-Madlewska MagdalenaWieliczka
272Lelito MartaWieliczka
273Wójcik AnnaWieliczka
274Koblański Wiktor, Koblański Jerzy, Koblański Jerzy MikołajWielka Wieśspółka cywilna
275Dębski SławomirWłoszczowa
276Piróg RafałWłoszczowa
277Haberka KarolinaWolbrom
278Kornicz JerzyWolbrom
279Schechtel JolantaZabierzów
280Dyka MarekZakopane
281Marchalewicz EdytaZakopane
282Ozga Urszula, Ozga RomanZakopanespółka cywilna
283Pasierb JoannaZakopane
284Sawera-Fryźlewicz JolantaZakopane
285Mędrala-Budka MariaZator
286Bułat KatarzynaZielonki
287Firek RomualdaZielonki
288Warias PawełŻabno
VOkręg Sądu Apelacyjnego w Lublinie
1Radomska JoannaBełżyce
2Białek KatarzynaBiała Podlaska
3Karasińska JolantaBiała Podlaska
4Maksymiuk DorotaBiała Podlaska
5Mironiuk-Kuta ElżbietaBiała Podlaska
6Nowak JerzyBiała Podlaska
7Petruk ZbigniewBiała Podlaska
8Krzyżańska-Łyś MariaBiałobrzegi
9Pękacka MagdalenaBiałobrzegi
10Bednarczyk Ewa, Podgajna MałgorzataBiłgorajspółka cywilna
11Hussar BożenaBiłgoraj
12Krysiak ZygmuntBiłgoraj
13Sobczyńska-Sas AgnieszkaBiłgoraj
14Lewkowicz JarosławChełm
15Lisowska-Łenc AmeliaChełm
16Przetocki Jacek AntoniChełm
17Smulkowska Irena, Wiechnik-Domańska LidiaChełmspółka cywilna
18Falczyńska ElżbietaDęblin
19Izdebski JanGarwolin
20Kalbarczyk-Luckar Irmina Ewa, Kalbarczyk CezaryGarwolinSpółka cywilna
21Krajewski JerzyGarwolin
22Ścioch AdamGarwolin
23Ścioch MarzenaGarwolin
24Hamera Tadeusz MironGrójec
25Mazur Rafał, Karczmarczyk DariuszGrójecspółka cywilna
26Nasiłowski RafałGrójec
27Góra MałgorzataHrubieszów
28Łaciński JacekHrubieszów
29Mielniczuk StanisławHrubieszów
30Korczak WaldemarIłża
31Baran JoannaJanów Lubelski
32Bura JustynaJanów Lubelski
33Mazur LonginJanów Lubelski
34Kudła JarosławKozienice
35Szeląg-Wiśniewska KatarzynaKozienice
36Wiśniewski JeremiKozienice
37Dudek RyszardKrasnystaw
38Skubisz MariaKrasnystaw
39Dziadosz LidiaKraśnik
40Młynarski KrzysztofKraśnik
41Mozgawa JerzyKraśnik
42Wilczopolski Włodzimierz AndrzejKraśnik
43Konopka ElżbietaLipsko
44Gęśla KarolLubartów
45Miaskowska MartaLubartów
46Pruszczak ElżbietaLubartów
47Szerard-Mitura Iwona StanisławaLubartów
48Wyszyńska BeataLubartów
49Zmysłowska ElżbietaLubartów
50Baran Ewa, Wach IwonaLublinspółka cywilna
51Bednara Antonina Renata, Bednara-Kowal Małgorzata, Bednara-Michalczyk JoannaLublinspółka cywilna
52Buchlińska KrystynaLublin
53Chęć BeataLublin
54Deczkowska AlicjaLublin
55Drzymała-Dzioba Agnieszka, Zawiślak-Brygała AnetaLublinspółka cywilna
56Florkowski KonradLublin
57Fronc RobertLublin
58Gabryś BerenikaLublin
59Greszta RenataLublin
60Haczewski TadeuszLublin
61Kalisz-Hynowska KatarzynaLublin
62Kołodziejczyk GrzegorzLublin
63Konopka DagmaraLublin
64Kotyłło Małgorzata, Kotyłło BarbaraLublinspółka cywilna
65Kowalczyk Michał, Winiarska MagdalenaLublinspółka cywilna
66Kowalski AndrzejLublin
67Kubicz Andrzej SławomirLublin
68Kunecka AgnieszkaLublin
69Kutnik AnnaLublin
70Lewicka GrażynaLublin
71Maliborska-Jurak Iwona,

Majdanik Beata

Lublinspółka cywilna
72Maślak TeresaLublin
73Miączewska BarbaraLublin
74Mierzwa RenataLublin
75Miszczak-Pyziak MariolaLublin
76Nizio BrygidaLublin
77Ocepa-Kisielewicz AnnaLublin
78Pluta JadwigaLublin
79Przybyszek AngelikaLublin
80Rymarz Leopold, Rymarz MateuszLublinspółka cywilna
81Rzączyński Jacek, Banderski Piotr GrzegorzLublinspółka cywilna
82Sawicka MonikaLublin
83Sidor JanuszLublin
84Sierocka MałgorzataLublin
85Słowikowska Beata, Mróz PawełLublinspółka cywilna
86Śladkowska-Szłapa AnnaLublin
87Tatara AndrzejLublin
88Twardowska GrażynaLublin
89Doraczyński Maciej HenrykŁęczna
90Tymecki BogusławŁęczna
91Twarowski Józef MieczysławŁosice
92Górska EwelinaŁuków
93Kapińska MonikaŁuków
94Mateusiak RafałŁuków
95Nawrocka MałgorzataŁuków
96Chomiuk PiotrMiędzyrzec Podlaski
97Chomiuk AnnaMińsk Mazowiecki
98Krawczak AlinaMińsk Mazowiecki
99Nowakowski RomanMińsk Mazowiecki
100Orłowski AndrzejMińsk Mazowiecki
101Paszkowska KatarzynaMińsk Mazowiecki
102Paszkowska-Pawelec MałgorzataMińsk Mazowiecki
103Stefańczyk DariuszNowe Miasto nad Pilicą
104Gołofit ZbigniewOpole Lubelskie
105Gozdór SylwiaOpole Lubelskie
106Niepogodzińska-Piądło BeataParczew
107Jachacz DagmaraPiaski
108Żołnierczuk-Madej HalinaPiaski
109Wikłacz AnnaPionki
110Czaplińska-Rybaczek KrystynaPoniatowa
111Szmyd AgnieszkaPrzysucha
112Ambryszewski GrzegorzPuławy
113Jaśkowski ZygmuntPuławy
114Karasińska JustynaPuławy
115Nowacki MirosławPuławy
116Salasa AndrzejPuławy
117Szymoniak JoannaPuławy
118Aderek IwonaRadom
119Cywińska MariaRadom
120Czarnecki Sławomir Jan, Dutkowska UrszulaRadomspółka cywilna
121Dziwańska Anna, Dziwański JakubRadomspółka cywilna
122Fijałkowska EwaRadom
123Giermakowska MarzenaRadom
124Gomuła AgnieszkaRadom
125Jagieła-Misztal JustynaRadom
126Jaśkiewicz Zofia, Stolarek AgnieszkaRadomspółka cywilna
127Jażdżyk Agnieszka, Terlecka AgnieszkaRadomspółka cywilna
128Kultys AnnaRadom
129Skawińska KatarzynaRadom
130Stanisławek TadeuszRadom
131Wajs Wanda, Grabowski KrzysztofRadomspółka cywilna
132Furman BogdaRadzyń Podlaski
133Kowalczyk WiesławRadzyń Podlaski
134Mysłowski RyszardRadzyń Podlaski
135Baca PawełRyki
136Gozdór PawełRyki
137Zawadzka ElżbietaRyki
138Gliszczyńska-Kudelska MariaSiedlce
139Maliszewska UrszulaSiedlce
140Maniszewski AdamSiedlce
141Mydlak Stanisław, Włodarczyk Monika MagdalenaSiedlcespółka cywilna
142Piórkowski AndrzejSiedlce
143Romanowski JanSiedlce
144Sikorska ElżbietaSiedlce
145Szulepa Agnieszka, Troszkiewicz MałgorzataSiedlcespółka cywilna
146Flaga Urszula, Flaga PiotrSokołów Podlaskispółka cywilna
147Pawelec ŁukaszSokołów Podlaski
148Replin AnnaSokołów Podlaski
149Wrzosek PiotrSulejówek
150Pysiewicz MieczysławSzczebrzeszyn
151Sokół PrzemysławSzczebrzeszyn
152Pietras AlicjaSzydłowiec
153Chalewska-Ławnik AnnaŚwidnik
154Małek WojciechŚwidnik
155Wojtaszek MałgorzataŚwidnik
156Wysocki MarcinŚwidnik
157Durlej StefanTerespol
158Bielecka AdelaTomaszów Lubelski
159Ciupak ElżbietaTomaszów Lubelski
160Tulej Wiktor GrzegorzTomaszów Lubelski
161Lechowicz MonikaWarka
162Cejmer Iwona, Wojtyńska MariaWęgrówspółka cywilna
163Kowalczyk Leszek, Krzanowski GrzegorzWęgrówspółka cywilna
164Nejman-Spyrczyńska EwaWłodawa
165Tereszczuk JacekWłodawa
166Bilski MirosławZamość
167Iwanicka ElżbietaZamość
168Karpowicz-Kurek MagdalenaZamość
169Kondracki KrzysztofZamość
170Kosicka KamillaZamość
171Przybysz Robert LeonardZamość
172Skóra DorotaZamość
173Soboń BarbaraZamość
174Jawor AdamZwoleń
175Żabicki ZbigniewZwoleń
VIOkręg Sądu Apelacyjnego w Łodzi
1Anioł-Bolek IzabelaAleksandrów Łódzki
2Dygas BartoszAleksandrów Łódzki
3Wiciński RobertAleksandrów Łódzki
4Bystrzycka DanutaBełchatów
5Galimska AnnaBełchatów
6Gałkowska-Koźma Gabriela,

Wejder-Gałkowska Wiesława

Bełchatówspółka cywilna
7Rychter JolantaBełchatów
8Sitek JaninaBełchatów
9Uryszek AgataBełchatów
10Matczak JarosławBrzeziny
11Rutkowski WojciechBrzeziny
12Zduńczyk-Matczak BarbaraBrzeziny
13Barwińska Barbara, Piątkowski AndrzejCiechanówspółka cywilna
14Nasierowska RenataCiechanów
15Trusiewicz AnnaCiechanów
16Zbyszyńska EwaCiechanów
17Duda RyszardDziałdowo
18Flis GrzegorzDziałdowo
19Omelan AgataGąbin
20Folcholc JerzyGłowno
21Salamon AgataGłowno
22Danielewicz BarbaraGostynin
23Margol DorotaGostynin
24Morawska-Anyszka AgnieszkaGostynin
25Pietrzak DariuszJarocin
26Sikorska KatarzynaJarocin
27Stępień PiotrJarocin
28Winiarska-Bargieł BeataJarocin
29Bladowska-Duda EwaKalisz
30Fraj ArkadiuszKalisz
31Hajdo-Nowak DominikaKalisz
32Kasperuk DanutaKalisz
33Koźlik-Chudzia MagdalenaKalisz
34Kubiak KlaudiaKalisz
35Magdziński AndrzejKalisz
36Rodecki DariuszKalisz
37Wojcieska BeataKalisz
38Lulko-Tyc Małgorzata TeresaKępno
39Kubera-Chowańska Maria,

Olejarnik Barbara

Kępnospółka cywilna
40Rutkowska-Kabara MałgorzataKoluszki
41Kubica KatarzynaKonstantynów Łódzki
42Sobczak JacekKonstantynów Łódzki
43Marcińczak-Bieleninik BogumiłaKrotoszyn
44Ratajczyk Bogumiła, Ratajczyk MarcinKrotoszynspółka cywilna
45Ambroziak Danuta, Trzeciecka DorotaKutnospółka cywilna
46Borkowski ŁukaszKutno
47Janowska-Maksimowicz EwaKutno
48Kalusiński StanisławKutno
49Krakowiak WojciechKutno
50Stolińska-Kowalczyk KarolinaKutno
51Hajdukiewicz-Zybert EwaŁask
52Kordos-Kula KatarzynaŁask
53Wolska-Brodzińska Maria, Rozmuszcz-Szewczyk KatarzynaŁaskspółka cywilna
54Pacholska Krystyna, Pacholska-Podlasiak AgnieszkaŁęczycaspółka cywilna
55Wojciechowska EwaŁęczyca
56Będkowska BeataŁowicz
57Kochanek-Wojda WiolettaŁowicz
58Maik AndrzejŁowicz
59Majka KrystynaŁowicz
60Maślanka MichałŁowicz
61Badowska MałgorzataŁódź
62Bald AnnaŁódź
63Borten Katarzyna, Jabłoński RafałŁódźspółka cywilna
64Czarnecki PiotrŁódź
65Domańska AnnaŁódź
66Fijałkowski WłodzimierzŁódź
67Gałązka-Mikina BognaŁódź
68Gawior GrzegorzŁódź
69Goździalska AnnaŁódź
70Grabowska EdytaŁódź
71Grosicka AgnieszkaŁódź
72Grzejszczak Agnieszka, Sejdak AnnaŁódźspółka cywilna
73Jackowska DariaŁódź
74Kalsztein DorotaŁódź
75Kaniecki RadosławŁódź
76Kaszyński Dominik, Skoneczny JakubŁódźspółka cywilna
77Klepaczko Julita, Klepaczko PiotrŁódźspółka cywilna
78Kopczyńska AnnaŁódź
79Kotecki PiotrŁódź
80Kozłowski JanuszŁódź
81Krakowińska MagdalenaŁódź
82Krasińska JoannaŁódź
83Król MałgorzataŁódź
84Król PiotrŁódź
85Król Zofia, Król TomaszŁódźspółka cywilna
86Lelental PiotrŁódź
87Lendla Weronika, Różańska-Filipczak BarbaraŁódźspółka cywilna
88Lewek Jan FranciszekŁódź
89Lipke ZbigniewŁódź
90Lodzińska ElżbietaŁódź
91Lucińska ZuzannaŁódź
92Milo PrzemysławŁódź
93Narolska AnnaŁódź
94Nierychła MałgorzataŁódź
95Oskaldowicz AnnaŁódź
96Osman-Sorek AnnaŁódź
97Ramecka-Nastarowicz KatarzynaŁódź
98Ramięga AleksandraŁódź
99Rymdejko GrażynaŁódź
100Sierociński AndrzejŁódź
101Siwińska AnnaŁódź
102Sługocka EwaŁódź
103Starzyńska-Jaszecka KatarzynaŁódź
104Sobańska-Tiutiunik Katarzyna, Szymański AleksanderŁódźspółka cywilna
105Stefańczyk Józef AlojzyŁódź
106Stefańska KrystynaŁódź
107Strzępek Artur, Szabelska IwonaŁódźspółka cywilna
108Szafruga Elżbieta, Szafruga GrzegorzŁódźspółka cywilna
109Szereda Andrzej, Szereda Andrzej JanŁódźspółka partnerska
110Szmaciński MieczysławŁódź
111Tosik AnnaŁódź
112Tuchowski JacekŁódź
113Twardowski Jarosław AndrzejŁódź
114Wichrowska Katarzyna, Zieliński DawidŁódźspółka cywilna
115Widziszewski KonradŁódź
116Wróblewska Agnieszka, Mieczkowski WojciechŁódźspółka cywilna
117Wróblewski MariuszŁódź
118Wypiorczyk AnnaŁódź
119Zalasińska Anna MariaŁódź
120Cegielska BarbaraMława
121Hołownia Piotr, Tuszyńska TeresaMławaspółka cywilna
122Pawłowska KingaMława
123Żandarska-Nehring BeataMława
124Dybalska-Smus AlicjaOpoczno
125Piekarski AndrzejOpoczno
126Waśkiewicz RenataOpoczno
127Baszczyński MaciejOstrów Wielkopolski
128Jackowska MariaOstrów Wielkopolski
129Królak JanOstrów Wielkopolski
130Misiak AnnaOstrów Wielkopolski
131Wojtczak DariuszOstrów Wielkopolski
132Ziemba JakubOstrów Wielkopolski
133Ziółkowski Andrzej, Ziółkowska ViolettaOstrów Wielkopolskispółka cywilna
134Chowański TomaszOstrzeszów
135Nowak MariaOstrzeszów
136Kowalczyk AnnaOzorków
137Rudowicz StanisławOzorków
138Barczak RomanPabianice
139Jaksa ŁukaszPabianice
140Kupis Dariusz, Klubczewska AnnaPabianicespółka cywilna
141Nowina-Rer Jacek AdamPabianice
142Olek Włodzimierz Wojciech, Olek Włodzimierz JarosławPabianicespółka cywilna
143Szczęsna OlgaPabianice
144Kwiecień Grzegorz, Kwiecień-Walczyk Małgorzata AnnaPajęcznospółka cywilna
145Błaszczyk GrzegorzPiotrków Trybunalski
146Juszczęć-Teleman AnnaPiotrków Trybunalski
147Kowalczyk MałgorzataPiotrków Trybunalski
148Marek DariaPiotrków Trybunalski
149Serwatka MariolaPiotrków Trybunalski
150Teleman AgataPiotrków Trybunalski
151Teleman RadosławPiotrków Trybunalski
152Teleman-Bajer EwaPiotrków Trybunalski
153Szpunt Elżbieta, Szpunt-Andrzejewska EwelinaPleszewspółka cywilna
154Świec EugeniuszPleszew
155Bałdowska ZofiaPłock
156Jodko AnetaPłock
157Kaszewska AnnaPłock
158Kozłowska MagdalenaPłock
159Krysiuk WiesławaPłock
160Macuga Barbara, Banucha HannaPłockspółka cywilna
161Nycz ZbigniewPłock
162Omelan ArturPłock
163Romanowska Marzenna Ewa, Stępień-Dygowska GrażynaPłockspółka cywilna
164Szczepaniak MarcinPłock
165Szczepański JakubPłock
166Terlecka GrażynaPłock
167Włodarczyk MagdalenaPłock
168Kilińska-Palmowska KrystynaPłońsk
169Popłonkowski Zbigniew, Zarecki Jacek, Rutkowska-Górska MałgorzataPłońskspółka cywilna
170Stasiak RyszardaPłońsk
171Paprocka SabinaPoddębice
172Wojciechowska-Kierepa RenataPoddębice
173Dalkiewicz-Jagiełło DorotaRadomsko
174Drzazga ŁukaszRadomsko
175Koprowski SławomirRadomsko
176Parada MałgorzataRadomsko
177Sandelewska MałgorzataRadomsko
178Skura KonradRadomsko
179Wojtczak-Smyk MonikaRadomsko
180Brzeżańska BeataRawa Mazowiecka
181Sułkowska-Słomka Irena, Przytuła AgnieszkaRawa Mazowieckaspółka cywilna
182Bartosiewicz BarbaraSieradz
183Choińska BeataSieradz
184Jankowska HannaSieradz
185Nawrocki IgnacySieradz
186Powalski JarosławSieradz
187Szlubowska EwaSieradz
188Kuskowski KrzysztofSierpc
189Popiłko GrażynaSierpc
190Fidrysiak BeataSkierniewice
191Salamon JadwigaSkierniewice
192Werwińska ElżbietaSkierniewice
193Wieprzkowicz Elżbieta, Wieprzkowicz-Łyżeń JoannaSkierniewicespółka partnerska
194Buczek KarolinaSochaczew
195Bugalska-Maik AnnaSochaczew
196Grabarek WiesławSochaczew
197Demczyszyn JolantaSochaczew
198Chmieliński MaciejStryków
199Gemel MagdalenaTomaszów Mazowiecki
200Górecka JaninaTomaszów Mazowiecki
201Grad BogdanTomaszów Mazowiecki
202Mieczkowska RomualdaTomaszów Mazowiecki
203Gruszka AndrzejTuszyn
204Góra PaulinaWieluń
205Kamieniecka DorotaWieluń
206Karasiak IwonaWieluń
207Mielczarek DorotaWieluń
208Tymura JolantaWieluń
209Kijak JolantaWieruszów
210Bilant MałgorzataZduńska Wola
211Bińczycki RadosławZduńska Wola
212Mazurkiewicz HannaZduńska Wola
213Tęsiorowski StanisławZduńska Wola
214Wojtyniak IzabelaZduńska Wola
215Jeziorska BarbaraZgierz
216Jeziorski WaldemarZgierz
217Kozerski AdamZgierz
218Krawczyk BartoszZgierz
219Rybka HannaZgierz
220Szymańska GrażynaZgierz
221Święcicki TadeuszZgierz
222Popiłko Andrzej, Dłużniewska JoannaŻurominspółka cywilna
223Tuszyński AntoniŻuromin
224Jarosik JoannaŻychlin
225Bożykowska ElżbietaŻyrardów
226Bożykowski AdamŻyrardów
227Chmiel AleksandraŻyrardów
228Salmonowicz JanŻyrardów
VIIOkręg Sądu Apelacyjnego w Poznaniu
1Rzepa-Białczyk Krystyna,

Piechocki Piotr

Chodzieżspółka cywilna
2Budzinowska-Stelmaszyk

Jadwiga Irena

Czarnków
3Pierudzka EwaCzarnków
4Bączyk-Ostrowska MałgorzataGniezno
5Gruchalski MichałGniezno
6Gruszka ElżbietaGniezno
7Kentzer SebastianGniezno
8Sypniewska AnnaGniezno
9Andrzejewska-Czemplik LidiaGostyń
10Rote Małgorzata, Laskowska AgataGostyńspółka cywilna
11Paetz Tadeusz Jan, Paetz Marcin AndrzejGrodzisk Wielkopolskispółka cywilna
12Ptaszyńska Anna, Marciniak MałgorzataGrodzisk Wielkopolskispółka cywilna
13Czapska HalinaGubin
14Guzdecka-Kaczmarek TeresaGubin
15Podmokły KatarzynaJastrowie
16Wróblewska AnnaKłodawa
17Jędrychowska DorotaKoło
18Kowalski RyszardKoło
19Przybyłowicz Andrzej GrzegorzKoło
20Chojnacki Aleksander, Chojnacki Piotr Antoni, Łaźniak PiotrKoninspółka cywilna
21Głowacka BenitaKonin
22Hauke Hanna, Szplet StanisławKoninspółka cywilna
23Kierzek-Dropińska MagdalenaKonin
24Korpa EwaKonin
25Michalak MichałKonin
26Naskręcki Piotr Paweł,

Głuchowski Przemysław,

Naskręcka-Górny Maria

Koninspółka cywilna
27Ferszt-Majcherek ElizaKostrzyn
28Bortel GrzegorzKościan
29Stachowska EdytaKościan
30Stelmaszyk EdytaKościan
31Jaśkowiak JoannaKórnik
32Wierzchałek MariolaKrosno Odrzańskie
33Bortel MariolaLeszno
34Cejba RenataLeszno
35Kałużna Sabina Anna,

Goździewicz Karol

Lesznospółka cywilna
36Łukaszewski SzymonLeszno
37Stawowy Małgorzata, Stawowy Ryszard Wojciech,

Stawowy Tomasz

Lesznospółka cywilna
38Iżykowski Michał, Iżykowska HannaLubońspółka cywilna
39Wachnik Grażyna KrystynaLubsko
40Koszyca-Ratajczak Barbara MariaMiędzychód
41Waścińska NataliaMosina
42Łakomy SławomirMurowana Goślina
43Sielecki Jarosław WojciechNowa Sól
44Stawecka Maria ZofiaNowa Sól
45Szyszko Anna, Szyszko Joanna AgnieszkaNowa Sólspółka cywilna
46Piechowiak RyszardNowy Tomyśl
47Strasburger-Gąska EwaNowy Tomyśl
48Dedyk-Michajłow Magdalena, Grobelny BartoszObornikispółka cywilna
49Rudziakowicz AnnaOborniki
50Wałęga BeataOborniki
51Kasprzak MariuszPiła
52Krygier AnnaPiła
53Nojek BogumiłaPiła
54Wadowska Elżbieta Maria, Wadowska-Wachowicz MagdalenaPiłaspółka cywilna
55Drążkiewicz DanielPobiedziska
56Adamski Andrzej, Kowandy Piotr JózefPoznańspółka cywilna
57Antkowiak IrenaPoznań
58Antoniak Tomasz, Glanowski MarekPoznańspółka cywilna
59Bach BogumiłaPoznań
60Barański Karol, Duczmal WitoldPoznańspółka cywilna
61Baszkowska-Wójtowicz JoannaPoznań
62Beger-Smurzyński Krzysztof, Gwiazda MagdalenaPoznańspółka cywilna
63Blandzi Justyna, Folwarski DanielPoznańspółka cywilna
64Błażejczak-Żdżarska Aleksandra, Spaczyńska BeataPoznańspółka cywilna
65Borkowicz Anna, Frydrychowicz MartaPoznańspółka cywilna
66Borkowski MikołajPoznań
67Breś Alicja, Matecka-Kotecka JoannaPoznańspółka cywilna
68Celichowska Dorota Maria, Celichowski Maciej Maria, Majchrzak WiolettaPoznańspółka cywilna
69Cendrowski WojciechPoznań
70Czabaj-Czarkowska EwaPoznań
71Danecka-Białek MonikaPoznań
72Daniuk Anna, Matusiak-Sylla AgnieszkaPoznańspółka cywilna
73Dolata Violetta GrażynaPoznań
74Drewniak-Żaba LiliannaPoznań
75Drożdż Eleonora Dorota, Hyjek-Marchel KarolinaPoznańspółka cywilna
76Dynowski KrzysztofPoznań
77Glanowski PiotrPoznań
78Grajzer HannaPoznań
79Gutowski MarekPoznań
80Hałaczkiewicz ElżbietaPoznań
81Illukiewicz Andrzej SławomirPoznań
82Jackowski AdamPoznań
83Jasiewicz HannaPoznań
84Kaczmarek MałgorzataPoznań
85Kaczorowski JacekPoznań
86Kamińska Edyta, Tomaszewska-Stachecka KarolinaPoznańspółka cywilna
87Kantorska Anna, Łazowy AlinaPoznańspółka cywilna
88Kłos PawełPoznań
89Kolasa Marek Juliusz, Kolasa PawełPoznańspółka cywilna
90Koralewska-Nowak Irena MariaPoznań
91Kosiba Adam WładysławPoznań
92Kurzyca TeresaPoznań
93Kwarciński WojciechPoznań
94Lis SzymonPoznań
95Lisiecka Joanna Maria, Lisiecki MaciejPoznańspółka cywilna
96Łużyńska-Sawarzyńska Magdalena AnnaPoznań
97Matecka-Kotecka Joanna, Breś AlicjaPoznańspółka cywilna
98Marchwicki KrzysztofPoznań
99Mickiewicz MichałPoznań
100Mrozewicz-Kuchlewska AgnieszkaPoznań
101Musiałkiewicz Dorota, Sajda WojciechPoznańspółka cywilna
102Muszalska Małgorzata, Walkowiak IzabelaPoznańspółka cywilna
103Niecewicz NataliaPoznań
104Nowaczyk-Kaczmarek PaulinaPoznań
105Pawelec Emilia, Walkiewicz MikołajPoznańspółka cywilna
106Peretiatkowicz OlafPoznań
107Podczasiak GrzegorzPoznań
108Podsiadłowska-Skąpska Izabela, Jabłońska PaulinaPoznańspółka cywilna
109Posadzy SzymonPoznań
110Raczkowski Dariusz PrzemysławPoznań
111Radtke WojciechPoznań
112Radziuk Małgorzata ElżbietaPoznań
113Rataj AndrzejPoznań
114Siennicki MikołajPoznań
115Sokalska Dominika, Sroczyńska AgnieszkaPoznańspółka cywilna
116Sołtysińska-Skonieczna AnnaPoznań
117Sterling Urszula Henryka, Mikołajczak KatarzynaPoznańspółka cywilna
118Szczepański RafałPoznań
119Szymczak TomaszPoznań
120Tomaszkiewicz Zbigniew, Trytt TomaszPoznańspółka cywilna
121Tota AnnaPoznań
122Tupaj DorotaPoznań
123Walkiewicz-Kuraś KarolinaPoznań
124Walter MagdalenaPoznań
125Wąsiewicz-Szczepańska AgnieszkaPoznań
126Wieczorek MichałPoznań
127Winnicka HannaPoznań
128Wojticsek DanielPoznań
129Woźniak TomaszPoznań
130Zielińska Elżbieta, Zielińska-Richter AgnieszkaPoznańspółka cywilna
131Zielińska Ilona TeresaPoznań
132Zielińska-Jarocha Agnieszka,

Sztylak Agnieszka

Poznańspółka partnerska
133Zieliński WojciechPoznań
134Zys JoannaPoznań
135Żmuda-Trzebiatowski PawełPoznań
136Mikołajczak BeataRawicz
137Olszewska Halina MariaRawicz
138Olszewski MaciejRawicz
139Chojnacki MaciejSłupca
140Jaskólska LenaSłupca
141Gruchot PawełSuchy Las
142Tracz Dariusz JanSulechów
143Horla-Nitka EwaSwarzędz
144Mikołajewska-Bomba LidiaSwarzędz
145Wojtoń HonorataSwarzędz
146Ludwiczak-Winter Ewa GrażynaSzamotuły
147Jezierski KlaudiuszSzamotuły
148Malinowska MalwinaSzprotawa
149Sych PiotrŚlesin
150Dłużak KatarzynaŚrem
151Kubiszewski KrzysztofŚrem
152Tomczyk KrzysztofŚrem
153Borkowska JoannaŚroda Wielkopolska
154Kubacka WeronikaŚroda Wielkopolska
155Darasz-Pracka MałgorzataŚwiebodzin
156Misiaczyk AlinaŚwiebodzin
157Kusiak PawełTarnowo Podgórne
158Wrotyńska KatarzynaTrzcianka
159Fret Maciej, Sroczyńska WiesławaTurekspółka cywilna
160Sawicka Violetta EwaTurek
161Mrugalski JakubWągrowiec
162Sokołowska Katarzyna JolantaWągrowiec
163Wiśniewska Krystyna MariaWągrowiec
164Berliński BartoszWolsztyn
165Jaśkiewicz Scholastyka TeresaWolsztyn
166Katyńska-Urban JaninaWolsztyn
167Janas AdamWronki
168Baranowska Irena Maria,

Baranowski Grzegorz

Września
169Karciarz KazimierzWrześnia
170Staszewska IzabelaWrześnia
171Gross SylwiaWschowa
172Wajgel PaulinaWyrzysk
173Hańska Katarzyna Anna, Kaczanowska KatarzynaZielona Góraspółka cywilna
174Hładczuk Anna, Sułek AgnieszkaZielona Góraspółka cywilna
175Miśkiewicz Adriana Maria, Miśkiewicz MartaZielona Góraspółka cywilna
176Romanowska Aleksandra Barbara, Romanowski Piotr, Jarosz JoannaZielona Góraspółka cywilna
177Sompolińska EdytaZielona Góra
178Szyszko Piotr KazimierzZielona Góra
179Śmiałek RomanZielona Góra
180Żukowska Julita MonikaZielona Góra
181Gołaszewska DariaZłotów
182Sobczyk-Nowak AnnaZłotów
183Gondek JanuszŻagań
184Koczocik RyszardŻagań
185Brzozowska MałgorzataŻary
186Matyja Małgorzata Aldona,

Matyja Mirosław

Żaryspółka cywilna
VIIIOkręg Sądu Apelacyjnego w Rzeszowie
1Karaś RomanBrzozów
2Karaś TomaszBrzozów
3Hończak KrzysztofDębica
4Kremska-Bialik JolantaDębica
5Królikowski WojciechDębica
6Majka Dorota EwaDębica
7Mycek WojciechDębica
8Urzędowski KrzysztofDębica
9Hus-Kret AnetaDynów
10Milanowska MonikaDynów
11Włodyka RenataGłogów Małopolski
12Goraj Elżbieta, Mielniczek ArturJarosławspółka cywilna
13Kostka KrystynaJarosław
14Kuźniar AgataJarosław
15Lechowicz Ewa, Lechowicz TomaszJarosławspółka cywilna
16Stybel BogusławJarosław
17Gawłowski HenrykJasło
18Leputa DanielJasło
19Lisowski WojciechJasło
20Kula ElżbietaJasło
21Uliasz AgataJasło
22Jachyra PiotrKolbuszowa
23Magryś-Dziewic IwonaKolbuszowa
24Poźniak-Smuk TeresaKolbuszowa
25Zalewska-Watras BarbaraKolbuszowa
26Chmielowska OlgaKrosno
27Galewicz ŁukaszKrosno
28Niezgoda NinaKrosno
29Nowak WojciechKrosno
30Roman LiliannaKrosno
31Teneta JacekKrosno
32Toczyńska-Hędrzak BożenaKrosno
33Twardak-Lubaś IrenaKrosno
34Uliasz GrzegorzKrosno
35Uliasz JolantaKrosno
36Wojewoda DawidKrosno
37Łukasik Beata, Matuła-Usyk MartaLeskospółka cywilna
38Heleniak AnnaLeżajsk
39Margas MieczysławLeżajsk
40Nepelski Wiesław, Nepelska MagdalenaLubaczówspółka cywilna
41Kopeć KrzysztofŁańcut
42Petrus MiłoszŁańcut
43Świąder MałgorzataŁańcut
44Fiołek BogusławMielec
45Kranc-Filipecka Elżbieta, Filipecka MałgorzataMielecspółka cywilna
46Michalczyk-Łuczak BernadettaMielec
47Pezda Monika, Barnat WładysławaMielecspółka cywilna
48Surma-Pacławska Anna MonikaMielec
49Szulik-Dudek KatarzynaMielec
50Błądek Lidia, Dudzik AgnieszkaNiskospółka cywilna
51Szewczyk RyszardNisko
52Białachowski Paweł, Kalita PawełPrzemyślspółka cywilna
53Gazda Bogumił, Obler JerzyPrzemyślspółka cywilna
54Makar LidiaPrzemyśl
55Pusz WojciechPrzemyśl
56Sielska BogumiłaPrzemyśl
57Sokulska JuliaPrzemyśl
58Bender BożenaPrzeworsk
59Gąsior ElżbietaPrzeworsk
60Raba Marcin JakubPrzeworsk
61Bukała BożenaRopczyce
62Rogoziewicz ArturRopczyce
63Bałda JaninaRzeszów
64Blajer-Szałyga DorotaRzeszów
65Chmiel Anna KatarzynaRzeszów
66Czapor BeataRzeszów
67Czekaj JaninaRzeszów
68Gajoch BożenaRzeszów
69Grotowska DanutaRzeszów
70Jurczak AleksandraRzeszów
71Kędzior-Plaskacz AgnieszkaRzeszów
72Kilian PawełRzeszów
73Kińczyk PiotrRzeszów
74Kobisz BogusławRzeszów
75Kowal AgnieszkaRzeszów
76Kruczyńska-Cach MartaRzeszów
77Łukasik JustynaRzeszów
78Marcinowski MariuszRzeszów
79Matlęga MałgorzataRzeszów
80Mąkosz Alicja, Mossoń AnnaRzeszówspółka cywilna
81Mitelsztat RobertRzeszów
82Morawiec AgnieszkaRzeszów
83Panek-Wiśniowska TeresaRzeszów
84Posłuszny JanuszRzeszów
85Powęska ŻanetaRzeszów
86Puskarczyk AnnaRzeszów
87Rojowski Bohdan, Czerwonka BogdanRzeszówspółka cywilna
88Siuta KrzysztofRzeszów
89Skrzypek SzymonRzeszów
90Sojka KrzysztofRzeszów
91Szara MałgorzataRzeszów
92Świerad-Kłeczek AnnaRzeszów
93Taradajko-Zuzmak MonikaRzeszów
94Wajdowicz DagmaraRzeszów
95Wiśniowski RadosławRzeszów
96Zrębiec-Skrodziuk SylwiaRzeszów
97Drozd StanisławSanok
98Górska-Galewicz LidiaSanok
99Kosina EwaSanok
100Osękowski JacekSanok
101Pondo HalinaSędziszów Małopolski
102Urbańska MonikaSokołów Małopolski
103Borzęcki TomaszStalowa Wola
104Krępa GrażynaStalowa Wola
105Szewczyk EwaStalowa Wola
106Uba AndrzejStalowa Wola
107Jurzysta-Irzyk MartynaStrzyżów
108Kąkol Irena, Kąkol JoannaStrzyżówspółka cywilna
109Salwa HenrykStrzyżów
110Chojnacka HalinaTarnobrzeg
111Posłuszny SławomirTarnobrzeg
112Tęcza-Wąsik MonikaTarnobrzeg
113Wisz KrystynaTarnobrzeg
114Drozd GrażynaTyczyn
115Adamska Liliana, Adamska-Fudała MonikaUstrzyki Dolnespółka cywilna
IXOkręg Sądu Apelacyjnego w Szczecinie
1Sałagan MagdalenaBarlinek
2Wolski AndrzejBarlinek
3Rzymyszkiewicz AleksandraBiałogard
4Woźniak BeataBiałogard
5Józefczyk AdaChojna
6Rogowska JustynaChojna
7Niepewna Elżbieta UrszulaChoszczno
8Prawucki Zenon MarekChoszczno
9Karbowiak ElizaDarłowo
10Okulicz RomualdDarłowo
11Hołysz MariaDębno
12Mazurek GrzegorzDębno
13Cal Barbara GrażynaDrawsko Pomorskie
14Szumilas MarekDrawsko Pomorskie
15Górecka WiesławaDrezdenko
16Bartkowiak KatarzynaGoleniów
17Kowalczyk MariannaGoleniów
18Włodarczyk-Wardacka WiesławaGoleniów
19Bachalska-Kolasińska

Agnieszka, Orlik Anna

Gorzów Wlkp.spółka cywilna
20Ekiert ZbigniewGorzów Wlkp.
21Gielec JanGorzów Wlkp.
22Korolewicz Marzanna Maria, Radziejewska RomualdaGorzów Wlkp.spółka cywilna
23Kłudka-Giejbo KatarzynaGorzów Wlkp.
24Kostulska UrszulaGorzów Wlkp.
25Osiecka-Majchrzak TeodozjaGorzów Wlkp.
26Rodzik MagdalenaGorzów Wlkp.
27Sulska AnnaGorzów Wlkp.
28Wachowiak PawełGorzów Wlkp.
29Witkowska BeataGorzów Wlkp.
30Wiszewski Henryk PiotrGorzów Wlkp.
31Załuski IreneuszGorzów Wlkp.
32Zwiernik-Adamiszyn BeataGorzów Wlkp.
33Sokół Teresa, Sokół JanuszGryficespółka cywilma
34Szabunia IrenaGryfice
35Krzywda-Pogorzelska EmiliaGryfino
36Krzywda-Pogorzelski LechGryfino
37Paleczna-Turek AgnieszkaGryfino
38Jeglińska-Idzi AgnieszkaKamień Pomorski
39Konwisarz MaciejKamień Pomorski
40Radoman JolantaKamień Pomorski
41Barańska-Kuks AleksandraKołobrzeg
42Chwiałkowski WaldemarKołobrzeg
43Hasiak MaciejKołobrzeg
44Kolasińska-Ściepko HalinaKołobrzeg
45Mielczarek TeresaKołobrzeg
46Szczęsna MariolaKołobrzeg
47Zaleski Wojciech MarekKołobrzeg
48Wolska Barbara RomualdaKostrzyn nad Odrą
49Bemke PatrycjaKoszalin
50Czernikiewicz RomanKoszalin
51Dullek WaldemarKoszalin
52Grzankowski TadeuszKoszalin
53Jankowska MariaKoszalin
54Kubek BarbaraKoszalin
55Laskowski WojciechKoszalin
56Minko ZuzannaKoszalin
57Mirocha AnnaKoszalin
58Nosowska EwaKoszalin
59Paplaczyk JoannaKoszalin
60Paplaczyk TomaszKoszalin
61Pracz MirosławKoszalin
62Rogowski BartoszKoszalin
63Sozańska RomanaKoszalin
64Stanisławska-Sierzputowska UrszulaKoszalin
65Szulejewska JadwigaKoszalin
66Wołoszyn MagdaKoszalin
67Fiksek EugeniuszŁobez
68Jankowski Andrzej JanMiędzyrzecz
69Kowalik MirosławaMiędzyrzecz
70Rogala MariaMiędzyrzecz
71Szałachowski RyszardMiędzyzdroje
72Wolska Karolina AnnaMyślibórz
73Golak BarbaraNowogard
74Kamecka EugeniaNowogard
75Graboń AnnaPolice
76Helon MałgorzataPolice
77Wielowska KingaPolice
78Rosiński TomaszPołczyn Zdrój
79Tokarski SławomirPyrzyce
80Waśkiewicz AgataPyrzyce
81Zandecka-Giejbo EwaSkwierzyna
82Szerszenowicz-Kaczmarek ElizaSławno
83Bac PrzemysławaSłubice
84Karp MariaSłubice
85Gołuchowska AnnaStargard Szczeciński
86Kośmider-Pietras AdriannaStargard Szczeciński
87Pietrakowski LeszekStargard Szczeciński
88Skibiński PiotrStargard Szczeciński
89Sławińska ElżbietaStargard Szczeciński
90Szulczewski MariuszStargard Szczeciński
91Udzik JolantaStargard Szczeciński
92Wojtczak AgnieszkaStargard Szczeciński
93Gabryelów Cezary RomualdStrzelce Krajeńskie
94Kołodziej MartaSulęcin
95Andrzejewska DorotaSzczecin
96Bałaban BeataSzczecin
97Banaszkiewicz DanielSzczecin
98Borski JanSzczecin
99Buchaniewicz-Rydyńska AleksandraSzczecin
100Chmielewski MariuszSzczecin
101Chmura Przemysław Rafał, Carło PaulinaSzczecinspółka cywilna
102Czeremcha ZdzisławaSzczecin
103Daleszyńska Zofia, Daleszyński Jacek, Daleszyński MichałSzczecinspółka partnerska
104Dąbrowski PiotrSzczecin
105Dominiak Joanna, Wąsowska AdrianaSzczecinspółka cywilna
106Glucker PrzemysławSzczecin
107Graboń-Grześkowiak GabrielaSzczecin
108Jankowski JerzySzczecin
109Karkota-Żukowska AnnaSzczecin
110Korzyniewska KatarzynaSzczecin
111Kowalska AnetaSzczecin
112Kubaj KrystynaSzczecin
113Kuniewicz DobrosławaSzczecin
114Linniczenko PaulinaSzczecin
115Łukaszewicz-Dajczer JoannaSzczecin
116Manikowska MonikaSzczecin
117Maszorek JoannaSzczecin
118Mikołajczyk Marzena,

Mikołajczyk-Mateja Katarzyna

Szczecinspółka cywilna
119Najmrodzka-Młodojewska Izabela Beata, Młodojewski RobertSzczecinspółka cywilna
120Nowak AgnieszkaSzczecin
121Nowak KarolinaSzczecin
122Nowicka AnnaSzczecin
123Olszewska Maria, Olszewski JacekSzczecinspółka cywilna
124Osiński GrzegorzSzczecin
125Peszko DorotaSzczecin
126Pilarczyk IrminaSzczecin
127Poćwiardowska Beata, Poćwiardowska HannaSzczecinspółka cywilna
128Posyniak HelenaSzczecin
129Posyniak MałgorzataSzczecin
130Potaman Cezary BorysSzczecin
131Radkiewicz JoannaSzczecin
132Ramęda-Pilip Joanna, Ochrymowicz RadosławSzczecinspółka cywilna
133Skotarczak TeodorSzczecin
134Służewski JacekSzczecin
135Snela-Sawczyn NataliaSzczecin
136Sobecki Filip, Sobecka Barbara ZofiaSzczecinspółka cywilna
137Sobolewska JoannaSzczecin
138Stach MałgorzataSzczecin
139Szuman-Krzych DorotaSzczecin
140Tomczak KatarzynaSzczecin
141Ukraińska ElżbietaSzczecin
142Wilgocki KamilSzczecin
143Wójciak BożenaSzczecin
144Wójtowicz Dariusz GrzegorzSzczecin
145Zagozda LechSzczecin
146Zarecka JolantaSzczecin
147Zydorowicz ZuzannaSzczecin
148Dudziński IreneuszSzczecinek
149Nintza BarbaraSzczecinek
150Ryndak MariuszSzczecinek
151Styszewska UrszulaSzczecinek
152Muchorowska AnnaŚwidwin
153Pracz AlicjaŚwidwin
154Kaliciuk-Runge KatarzynaŚwinoujście
155Kos IwonaŚwinoujście
156Kozarkiewicz ElżbietaŚwinoujście
157Nawrocki MarcinŚwinoujście
158Poćwiardowski MarcinŚwinoujście
159Błażewicz BożenaTrzebiatów
160Michalski GrzegorzWałcz
161Tarka BogusławWałcz
162Łuczyński PrzemysławWolin
163Marcinkowska KarolinaWolin
164Ołowski WitoldZłocieniec
XOkręg Sądu Apelacyjnego w Warszawie
1Tomczyk-Perłowska MałgorzataBabice Nowe
2Makijewski JarosławBłonie
3Oliwa MichałBłonie
4Gryżewska SylwiaBrwinów
5Nestorowicz DanielBrwinów
6Guzik LeszekGóra Kalwaria
7Sokół JoannaGóra Kalwaria
8Bluszcz JarosławGrodzisk Mazowiecki
9Borysiak BarbaraGrodzisk Mazowiecki
10Kuczyńska Beata, Kuczyński Piotr, Młynarski WiktorGrodzisk Mazowieckispółka partnerska
11Sieradz-Podsiadły MagdalenaGrodzisk Mazowiecki
12Bilewicz-Królasik KatarzynaJózefów
13Wienconek AnetaKobyłka
14Kawczyński JarosławKomorów
15Czyżewski TomaszKonstancin-Jeziorna
16Możdżyńska BeataKonstancin-Jeziorna
17Dzienis-Węglewska AgataLegionowo
18Klejment Zbigniew, Kmiecik Mariusz, Lutomierski-Rusek JulianLegionowospółka cywilna
19Piłaszewicz Magdalena EwaLegionowo
20Ruszkowski Jacek Zbigniew, Baranowski IgorLegionowospółka cywilna
21Wójcik Dorota MariaLegionowo
22Brandt MirosławaLeszno
23Janas IwonaŁazy
24Buks JoannaŁomianki
25Marzinek GabrielaŁomianki
26Sobczyk JulitaŁomianki
27Talacha IrminaŁomianki
28Jędrychowska-Michaś BeataMarki
29Karnicka-Kawczyńska AgataMilanówek
30Lis MariuszNadarzyn
31Lewicki JarosławNowy Dwór Mazowiecki
32Mośkiewicz MarekNowy Dwór Mazowiecki
33Szydluk Magdalena, Szydluk MichałNowy Dwór Mazowieckispółka cywilna
34Głąbikowska MonikaOtrębusy
35Cegielska MariaOtwock
36Osipienko Jolanta, Gwarek MarzenaOtwockspółka cywilna
37Puczyłowski SławomirOtwock
38Szuladzińska MonikaOtwock
39Wasiak MaciejOtwock
40Wójcik BarbaraOtwock
41Niewińska-Wierchowiec KatarzynaOżarów Mazowiecki
42Podgórska MałgorzataOżarów Mazowiecki
43Żurawska RenataOżarów Mazowiecki
44Breksa Wojciech, Grzebinoga SylwesterPiasecznospółka cywilna
45Fortuński Wojciech, Gmerek PawełPiasecznospółka cywilna
46Gonet WojciechPiaseczno
47Łukasik MariaPiaseczno
48Pluta Jarosław, Fersten JuliaPiasecznospółka partnerska
49Przybysz MałgorzataPiaseczno
50Sikora GrzegorzPiaseczno
51Wiśniewski Stefan, Wiśniewski RafałPiasecznospółka cywilna
52Wróblewski GrzegorzPiaseczno
53Antonowicz AgnieszkaPiastów
54Grodzińska Hanna Lidia, Tarabasz EwelinaPruszkówspółka cywilna
55Janik ArturPruszków
56Jędrzejczak-Brzezińska Katarzyna AgnieszkaPruszków
57Makowska-Dębska Ewa, Popłonkowska AnnaPruszkówspółka cywilna
58Zdziebłowska-Gidian BeataPruszków
59Żuczek HenrykPruszków
60Ożarowska MałgorzataRadzymin
61Rowicki MarekRadzymin
62Wilkowska-Płóciennik AnetaRadzymin
63Domżał Ryszard, Wandor RafałRaszynspółka cywilna
64Puścian DominikaReguły
65Lubecka KlaudiaSerock
66Brynda PawełStara Iwiczna
67Zaremba KatarzynaTłuszcz
68Adamus WaldemarWarszawa
69Ambroziak MarzenaWarszawa
70Andrzejewska-Orzechowska WandaWarszawa
71Archutowska Magdalena, Kołodzińska MonikaWarszawaspółka cywilna
72Balcerzak OlimpiaWarszawa
73Banasik AgataWarszawa
74Banaszek Adam, Szczepański AdamWarszawaspółka cywilna
75Banaś-Łosiewicz HalinaWarszawa
76Barczyńska Agnieszka, Pękala KarolinaWarszawaspółka cywilna
77Barej Jolanta, Barej-Magiera Elżbieta,Farion MałgorzataWarszawaspółka cywilna
78Bartnicki Marek, Strojny Sławomir, Wągrodzki WiktorWarszawaspółka cywilna
79Baszuk Justyna, Marchocka IlonaWarszawaspółka cywilna
80Bąbka Rafał, Czekała EwaWarszawaspółka cywilna
81Bąbka TomaszWarszawa
82Bąk KatarzynaWarszawa
83Bestyńska JoannaWarszawa
84Bieniek Ewa, Wróblewska MałgorzataWarszawaspółka cywilna
85Biwejnis Maciej, Orłowski PawełWarszawaspółka cywilna
86Błaszczak Paweł, Błaszczak Robert, Gąsiewski Rafał, Błaszczak MichałWarszawaspółka cywilna
87Bocian MonikaWarszawa
88Bogacz-Anaszkiewicz MałgorzataWarszawa
89Bogusławska Iwona, Choromańska Renata, Giler Robert, Gładkowski WaldemarWarszawaspółka partnerska
90Bogusz Olga, Kalisz ŁucjaWarszawaspółka cywilna
91Bołdok Maria, Bołdok Wiktor Mroczkowska-Gołowicz AgnieszkaWarszawaspółka cywilna
92Borawska Katarzyna, Borawski Krzysztof, Dąbrowska IwonaWarszawaspółka partnerska
93Brandt Rafał, Okońska JoannaWarszawaspółka cywilna
94Brewczyńska Anna, Brudnicka Maria, Brudnicka-Banaszkiewicz Ewa, Szmigiera-Wyrzykowska AnnaWarszawaspółka cywilna
95Brudnicka ElżbietaWarszawa
96Brudnicka-Chochoł AnnaWarszawa
97Bruździak Maja, Tefelska-Barszcz AleksandraWarszawaspółka partnerska
98Bryl BarbaraWarszawa
99Brylewska-Iwańczyk Małgorzata, Rynkiewicz-Szafurska DorotaWarszawaspółka cywilna
100Brzezińska EwaWarszawa
101Brzozowska Anna, Kwiecień MarzannaWarszawaspółka cywilna
102Budner-Domańska Katarzyna,

Nowak Małgorzata

Warszawaspółka cywilna
103Budziszewski Jakub, Szpecht FilipWarszawaspółka cywilna
104Bujalska JolantaWarszawa
105Buk KrzysztofWarszawa
106Celegrat Sylwia, Stygar-Jarosińska EwelinaWarszawaspółka cywilna
107Chałupczak Paweł, Cubała-Chałupczak EwaWarszawaspółka cywilna
108Chmielewska KatarzynaWarszawa
109Chmielewska MartynaWarszawa
110Ciechomska DorotaWarszawa
111Ciesielska MonikaWarszawa
112Colombié Agnieszka Anna, Wiszniewska JoannaWarszawaspółka cywilna
113Cugowska-Grunwald MałgorzataWarszawa
114Cupriak Paweł, Łaski Marcin, Maksymiuk Michał, Mirkowska-Potocka AnnaWarszawaspółka partnerska
115Cygan Tomasz, Mroczek Ewa, Nowak MagdalenaWarszawaspółka cywilna
116Cylińska GrażynaWarszawa
117Cytryńska AlinaWarszawa
118Czamarska AldonaWarszawa
119Czarnecki JarosławWarszawa
120Dańko-Roesler Anna, Żurakowska Tamara JoannaWarszawaspółka cywilna
121Dąbrowska Magdalena,

Szeszkowska Joanna

Warszawaspółka cywilna
122Dmochowska Marzena, Nowaczyńska JoannaWarszawaspółka cywilna
123Domański MichałWarszawa
124Dor Robert, Micorek AndrzejWarszawaspółka cywilna
125Drążek ElżbietaWarszawa
126Dubicka MagdalenaWarszawa
127Dudek EwelinaWarszawa
128Filipowski TomaszWarszawa
129Gałwiaczek Magdalena,

Porębska Bożena

Warszawaspółka cywilna
130Gańko BogumiłaWarszawa
131Gardocka Jolanta, Otkała BeataWarszawaspółka partnerska
132Gawryś MarzenaWarszawa
133Genczelewska Agnieszka,

Proniewicz Magdalena

Warszawaspółka cywilna
134Gieryszewska-Sobolak JoannaWarszawa
135Gołębiewska KalinaWarszawa
136Gonstał MartynaWarszawa
137Góral JanuszWarszawa
138Góźdź Emil, Góźdź JoannaWarszawaspółka cywilna
139Góźdź KarolinaWarszawa
140Grelus Mariusz Tom, Dębska-Grelus Teresa,Czartoryska-Ganczewska EdytaWarszawaspółka cywilna
141Grodzicka MariaWarszawa
142Gromek MałgorzataWarszawa
143Gurda KatarzynaWarszawa
144Halicka JaninaWarszawa
145Handzlik BożenaWarszawa
146Hnatyszyn AnitaWarszawa
147Horban Jerzy, Kędzierska MałgorzataWarszawaspółka cywilna
148Hrymak Marek, Kupryjańczyk DanielWarszawaspółka cywilna
149Huziuk AlicjaWarszawa
150Izdebska-Skwara Renata,

Kuskowski Robert

Warszawaspółka cywilna
151Jabłońska AnnaWarszawa
152Jabłoński Bartłomiej, Suchta AdamWarszawaspółka cywilna
153Jacewicz AndrzejWarszawa
154Jakubaszek Rafał, Zwierzchowska MałgorzataWarszawaspółka cywilna
155Jakubiak Miron, Czajka PawełWarszawaspółka cywilna
156Janeczko Teresa, Wójcik GrażynaWarszawaspółka cywilna
157Jankiewicz Monika, Józefczyk-Kozłowska MonikaWarszawaspółka cywilna
158Janus PiotrWarszawa
159Januszko Agnieszka, Szmagalska-Dłużewska EwaWarszawaspółka cywilna
160Jarzyło WłodzimierzWarszawa
161Jaśkiewicz JustynaWarszawa
162Jodłowski Jan, Wawrzyniak FabianWarszawaspółka cywilna
163Kacprzak-Kucharska HannaWarszawa
164Kacprzycka Agnieszka, Smaga MonikaWarszawaspółka cywilna
165Kałowska DorotaWarszawa
166Kamińska KarolinaWarszawa
167Kania Małgorzata, Gliński AndrzejWarszawaspółka cywilna
168Kania PawełWarszawa
169Karpowicz AndrzejWarszawa
170Kasperek JarosławWarszawa
171Kempińska-Rusek Małgorzata, Serafin Ewa Helena, Rusek Artur RobertWarszawaspółka cywilna
172Kędra KrystynaWarszawa
173Kędzierski Artur, Szczypkowski Wojciech, Wnuk-Ogonowska AnnaWarszawaspółka partnerska
174Kielak JoannaWarszawa
175Kieruzal-Rydzewska MałgorzataWarszawa
176Kita PawełWarszawa
177Knap JoannaWarszawa
178Kokoszczyńska MariaWarszawa
179Kokoszewski RafałWarszawa
180Kołakowski GrzegorzWarszawa
181Kołakowski JulianWarszawa
182Kołcun CzesławaWarszawa
183Kołcun ErnestWarszawa
184Kończyk JoannaWarszawa
185Korewicki AndrzejWarszawa
186Korobowicz MagdalenaWarszawa
187Korona-Rudzka Sabina, Nesteruk JustynaWarszawaspółka cywilna
188Korycińska EwaWarszawa
189Kosim-Kruszewska Danuta, Witkowska MagdalenaWarszawaspółka cywilna
190Kosiorkiewicz Krzysztof, Kosiorkiewicz MartaWarszawaspółka cywilna
191Kossewska DorotaWarszawa
192Kossewski Jacek, Kulka AnnaWarszawaspółka partnerska
193Kotuniak Anna, Przybylska MatyldaWarszawaspółka cywilna
194Kozak Artur, Wypych Wojciech, Lisowska AgnieszkaWarszawaspółka cywilna
195Koziorowska ElżbietaWarszawa
196Krakowiecka MałgorzataWarszawa
197Kramarz DariuszWarszawa
198Krawczak ZbigniewWarszawa
199Kruszewski Krzysztof,

Perczyńska Agata

Warszawaspółka cywilna
200Krysik ZofiaWarszawa
201Krzyszczuk SzymonWarszawa
202Kubań SebastianWarszawa
203Kubicka SylwiaWarszawa
204Kucewicz AndrzejWarszawa
205Kud Jacek, Dybalski KrzysztofWarszawaspółka cywilna
206Kukulski JacekWarszawa
207Kulbat EwaWarszawa
208Kulesza EwaWarszawa
209Kuligowska Lilia BarbaraWarszawa
210Kupis MirosławWarszawa
211Kurciński Paweł, Walasik RadosławWarszawaspółka cywilna
212Kurek-Michera DorotaWarszawa
213Kuśmierowska EwaWarszawa
214Kuzara Grzegorz, Wozikowska-Kuzara Ewa, Błażkowska AgataWarszawaspółka cywilna
215Kuźniar Karolina, Solanowski MarcinWarszawaspółka cywilna
216Kwaśnicka Luiza, Strojnowska BożenaWarszawaspółka cywilna
217Lechowicz JoannaWarszawa
218Leonarski ArturWarszawa
219Leszczyńska Aneta Joanna, Arendt MagdalenaWarszawaspółka partnerska
220Lewandowski Władysław, Piekarczyk MarytynaWarszawaspółka cywilna
221Lewczuk JoannaWarszawa
222Lewczuk Justyna, Klentak-Smyk JoannaWarszawaspółka cywilna
223Lijka KatarzynaWarszawa
224Lorenc Michał RyszardWarszawa
225Lubieńska AnnaWarszawa
226Lumperta WaldemarWarszawa
227Łaski Krzysztof, Deczkowska JoannaWarszawaspółka cywilna
228Łęczycka Katarzyna, Lipińska Żywia, Dzierba MagdalenaWarszawaspółka cywilna
229Łukaszewicz BarbaraWarszawa
230Łukaszewicz MichałWarszawa
231Maciejko PiotrWarszawa
232Magnuszewska-Binek Elżbieta, Kwiatkowska Dorota, Famurat KrystianWarszawaspółka cywilna
233Majchrzak Marek, Pieper TomaszWarszawaspółka cywilna
234Majorowicz Irena, Majorowicz-Umińska MałgorzataWarszawaspółka cywilna
235Makowski Maciej, Wilk ŁukaszWarszawaspółka cywilna
236Malinowska AnnaWarszawa
237Markuszewski TomaszWarszawa
238Marmaj JanuszWarszawa
239Marszałek Anna MariaWarszawa
240Mataniak GrzegorzWarszawa
241Matusiak Paweł, Zaleska-Matusiak KlaudiaWarszawaspółka cywilna
242Matusiewicz Karolina, Zabielska MartaWarszawaspółka cywilna
243Matysiak Piotr MaksymilianWarszawa
244Mazek Klaudia, Pełny-Góralczyk NataliaWarszawaspółka cywilna
245Mieloch IwonaWarszawa
246Mierzwa Marcin, Biernacki KrzysztofWarszawaspółka cywilna
247Międzybrodzka EdytaWarszawa
248Miklas Izabela, Gorycka MagdalenaWarszawaspółka cywilna
249Milczarek AnnaWarszawa
250Miszczuk ŁukaszWarszawa
251Mysiakowska-Choina MonikaWarszawa
252Naciążek JoannaWarszawa
253Nalewajek Jacek, Matiakowska Maja, Szczepańska AnnaWarszawaspółka cywilna
254Nałęcz Kinga Anna, Watrakiewicz MarekWarszawaspółka partnerska
255Namielski SławomirWarszawa
256Niedziela Jolanta Monika, Karczewska-Woźnica MagdalenaWarszawaspółka cywilna
257Niemirska Edyta, Redlicka-Skupińska AgataWarszawaspółka cywilna
258Niewczas-Zajączkowska AlinaWarszawa
259Niewińska Joanna, Przybysiak AgnieszkaWarszawaspółka cywilna
260Nowakowska-Drapała Joanna, Nowicka MałgorzataWarszawaspółka cywilna
261Nowosielska Małgorzata, Przybysz Piotr, Arasim KamilWarszawaspółka cywilna
262Nurkowski KrzysztofWarszawa
263Oczkuś-Simon UrszulaWarszawa
264Ogonek SławomirWarszawa
265Ogrodzińska-Zalewska MariaWarszawa
266Okołotowicz IwonaWarszawa
267Olbryt Rafał, Hackiewicz AnnaWarszawaspółka cywilna
268Olszewski JerzyWarszawa
269Pacuła-Ziemińska MagdalenaWarszawa
270Paluch AdamWarszawa
271Pałgan-Paszka Małgorzata, Wróblewski RobertWarszawaspółka cywilna
272Pawyza Katarzyna, Dobromilska DianaWarszawaspółka cywilna
273Pełczyński PiotrWarszawa
274Pietkiewicz-Murawska Karolina, Szymańska MagdalenaWarszawaspółka cywilna
275Pilecka-Błaszczak MartaWarszawa
276Piotrowska ElżbietaWarszawa
277Płaska Marek, Warchoł Elżbieta, Warchoł ZbigniewWarszawaspółka cywilna
278Podleś PiotrWarszawa
279Prus-Głowacka HannaWarszawa
280Pruszczyńska Marta JózefinaWarszawa
281Prykiel-Górecka IzabelaWarszawa
282Przybyła AndrzejWarszawa
283Radlińska MarzenaWarszawa
284Rajca Mateusz AntoniWarszawa
285Rogala GrzegorzWarszawa
286Rudnicki Janusz Marek, Sielski Robert, Bartosiewicz-Wlazło MałgorzataWarszawaspółka cywilna
287Rudziński MarekWarszawa
288Rutowicz Anna, Marciniak-Sikora AnnaWarszawaspółka cywilna
289Rzeszotek MagdalenaWarszawa
290Rześna-Barylska Elżbieta, Barylska AleksandraWarszawaspółka cywilna
291Siciński PiotrWarszawa
292Sieniawska Anna, Sieniawski LeszekWarszawaspółka cywilna
293Sitnicka-Urbaniak AnetaWarszawa
294Skoczyńska-Soroko Barbara, Soroko KrystianWarszawaspółka cywilna
295Skup RafałWarszawa
296Slezak AnetaWarszawa
297Słomkowska MagdalenaWarszawa
298Smardzewska-Dejak OlgaWarszawa
299Socha GrażynaWarszawa
300Soczyński Mariusz, Perycz HubertWarszawaspółka cywilna
301Sojka Tadeusz, Tokarczyk RomanWarszawaspółka cywilna
302Soroka Piotr,Kędzierska Monika, Skoworodko Piotr, Soroka IgorWarszawaspółka cywilna
303Soroko-Borska IzabellaWarszawa
304Sota Anna, Rokos EwaWarszawaspółka cywilna
305Stachyra MirosławaWarszawa
306Statkiewicz-Wysocka UrszulaWarszawa
307Stefańska AgnieszkaWarszawa
308Stempień-Jachowicz Milena, Orczyk AnetaWarszawaspółka cywilna
309Strzelczyk RyszardWarszawa
310Stybel AgnieszkaWarszawa
311Sutowski RobertWarszawa
312Szabrańska-Milcarz AldonaWarszawa
313Szachułowicz-Deszczyńska Katarzyna MariaWarszawa
314Szadkowski ArturWarszawa
315Szczepański KrzysztofWarszawa
316Szkutnik AnetaWarszawa
317Szulc AnnaWarszawa
318Szumańska Joanna Marta, Strus-Siodłowska MonikaWarszawaspółka cywilna
319Szymczak Jakub, Szymczak Dominik, Szymczak Katarzyna, Pronobis-Prońska DorotaWarszawaspółka cywilna
320Ślizak JoannaWarszawa
321Taras AgnieszkaWarszawa
322Teryks TomaszWarszawa
323Tollik MichałWarszawa
324Tomala PatrycjaWarszawa
325Tomicka Marta, Żołnierzak MartaWarszawaspółka cywilna
326Towarek Katarzyna, Kotuszewski TomaszWarszawaspółka partnerska
327Trzebiński AndrzejWarszawa
328Turkot Beata, Wojciechowski TomaszWarszawaspółka cywilna
329Tuzinek KrzysztofWarszawa
330Tyczyńska-Grzeszyk Dorota, Krupińska IwonaWarszawaspółka cywilna
331Tyndzik EwaWarszawa
332Ułanowska MagdalenaWarszawa
333Umecka IwonaWarszawa
334Wachowska-Giers Ewelina, Wachowska-Popielarczyk HannaWarszawaspółka cywilna
335Walenda Bartosz, Piotrowski DominikWarszawaspółka cywilna
336Walentynowicz Marta, Filipek JoannaWarszawaspółka cywilna
337Walewska GabrielaWarszawa
338Walkowski Michał, Borzęcki Sławomir RobertWarszawaspółka cywilna
339Wasilewska-Kloc GrażynaWarszawa
340Waszkiewicz BeataWarszawa
341Wąsowska PatrycjaWarszawa
342Wichniarek Aleksandra,

Winiarek-Dyrda Anna

WArszawaspółka cywilna
343Wierzchowski WitoldWarszawa
344Wierzchucki DariuszWarszawa
345Więch Mirosław, Prokopiuk WiesławaWarszawaspółka cywilna
346Wiliński MaciejWarszawa
347Winiczenko Ewa, Sułek AnetaWarszawaspółka cywlna
348Wiśniewski BartłomiejWarszawa
349Wojewódzka LidiaWarszawa
350Wojnowski BogusławWarszawa
351Wolf-Głaczkowska KarolinaWarszawa
352Wolska AnnaWarszawa
353Wolski AndrzejWarszawa
354Wójcik PiotrWarszawa
355Wróblewska Barbara, Starzyk-Wojnar IwonaWarszawaspółka cywilna
356Wrzochalska-Zaręba Joanna, Filochowska WładysławaWarszawaspółka cywilna
357Wyrembak JarosławWarszawa
358Wyrzykowska MarzennaWarszawa
359Zabielski Leszek, Zabielska JoannaWarszawaspółka partnerska
360Zacharzewska Jadwiga,

Niżyńska Anna, Karłowski Tomasz

Warszawaspółka cywilna
361Zakrzewski LechWarszawa
362Zalewska-Fowler AgnieszkaWarszawa
363Zapart Aleksandra, Błaszczak Anna, Białecki MariuszWarszawaspółka cywilna
364Zawisza Agnieszka, Skurowski MarcinWarszawaspółka partnerska
365Zbrzeżna-Cąkała Hanna, Kalińska KamilaWarszawaspółka cywilna
366Zieleniewski WojciechWarszawa
367Zielińska IlonaWarszawa
368Zieliński Marek, Sałajczyk DariuszWarszawaspółka cywilna
369Ziemiańczyk PawełWarszawa
370Ziółkowska AnnaWarszawa
371Zygrzak Krzysztof, Sędzik DorotaWarszawaspółka cywilna
372Janik Katarzyna, Major PiotrWołominspółka cywilna
373Kroczek Anna, Wolska-Fesołowicz Monika AgnieszkaWołomin
374Nowicka MałgorzataWołomin
375Przybysz DawidWołomin
376Wojtkowski MarekWołomin
377Kroczek ZbigniewZąbki
378Dziedzic Anna MariaZielonka
XIOkręg Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
1Kleszczyńska MagdalenaBielawa
2Jaskólska ŁucjaBogatynia
3Brzostowska Iwona ZofiaBolesławiec
4Łukaszuk AgnieszkaBolesławiec
5Paciejewski ŁukaszBolesławiec
6Ralko-Pałka JolantaBolesławiec
7Frajd IwonaBrzeg
8Klukacz DanutaBrzeg
9Pryjda IzabelaBrzeg
10Rudnicka EwaBrzeg
11Winiarska Barbara EwaBrzeg
12Stefańczak SylwiaBrzeg Dolny
13Matusz MałgorzataBystrzyca Kłodzka
14Wilowska Elżbieta AnnaChojnów
15Paterek MartaDobrodzień
16Barycka LidiaDzierżoniów
17Gajek Wioletta UrszulaDzierżoniów
18Jaróg WaldemarDzierżoniów
19Pękała ZofiaDzierżoniów
20Butrowski LeszekGłogów
21Jędrzejewska BarbaraGłogów
22Kolińska AleksandraGłogów
23Sobczak Jerzy ZdzisławGłogów
24Rajewicz AnnaGłogów
25Michniewicz LucynaGłubczyce
26Roszak BożenaGłuchołazy
27Weleda IreneuszGóra
28Kobyliński LeszekGrodków
29Kasińska Alicja, Kasińska NataliaJaworspółka partnerska
30Kuriata PawełJelcz-Laskowice
31Siewiera KamilaJelcz-Laskowice
32Wróbel-Terlecka AgnieszkaJelcz-Laskowice
33Błaszczyk-Stąpór KarolinaJelenia Góra
34Dworak Maria BogusławaJelenia Góra
35Garbaczow DanutaJelenia Góra
36Janas BożenaJelenia Góra
37Klukowska Małgorzata,

Głowińska-Zawadzka Magdalena

Jelenia Góraspółka partnerska
38Kowal PrzemysławJelenia Góra
39Malinowski Piotr, Malinowska EdytaJelenia Góraspółka cywilna
40Surma Ewa JadwigaJelenia Góra
41Szociński PrzemysławJelenia Góra
42Wielento AnnaJelenia Góra
43Zabłotna Agnieszka, Konkol IrminaJelenia Góraspółka cywilna
44Barciś IreneuszKamienna Góra
45Kopia-Kawka BeataKamienna Góra
46Mikulewicz RenataKąty Wrocławskie
47Słotwiński ŁukaszKąty Wrocławskie
48Duszewski DamianKędzierzyn-Koźle
49Miszkiewicz-Kula Agata,

Paprocka Marzanna

Kędzierzyn-Koźlespółka cywilna
50Natkaniec DanutaKędzierzyn-Koźle
51Sachta-Grosz IrenaKluczbork
52Sokołowski AdamKluczbork
53Szydło EwaKluczbork
54Kwiatkowska KatarzynaKłodzko
55Makarska UrszulaKłodzko
56Smalec SylwiaKłodzko
57Szczęsny AndrzejKłodzko
58Tylka Iwona MariaKrapkowice
59Głowska Renata, Głowski PrzemysławLegnicaspółka cywilna
60Kędzierski MariuszLegnica
61Nowicka-Śliwa EdytaLegnica
62Rączkowska Anna, Rączkowska-Martyn ElżbietaLegnicaspółka cywilna
63Rudnik Katarzyna, Malewicz MartaLegnicaspółka cywilna
64Środek-Tesarska AgnieszkaLegnica
65Traut EwaLegnica
66Warzyński KrzysztofLegnica
67Wołyniec Teresa ElżbietaLegnica
68Wypart MarekLegnica
69Danel DorotaLubań
70Granowski JerzyLubań
71Drozd JoannaLubin
72Kluszczyński LeszekLubin
73Mazur ReginaLubin
74Niespodziewany MałgorzataLubin
75Stępniak Halina, Stępniak Olaf, Stępniak RadosławLubinspółka cywilna
76Danel RyszardLwówek Śląski
77Nazarkiewicz JolantaLwówek Śląski
78Wąsik BarbaraMilicz
79Łuczków Gabriela MariaNamysłów
80Muc Lesław JerzyNamysłów
81Zagórska AnnaNiemodlin
82Włodek PiotrNowa Ruda
83Horodyska GrażynaNysa
84Karwowski WinicjuszNysa
85Klauzińska Jolanta TeodozjaNysa
86Pasierb-Rosińska WandaNysa
87Sandomierski DariuszNysa
88Sandomierski KrzysztofNysa
89Żemła AgnieszkaNysa
90Chrząstowska-Cygańczyk AnnaOborniki Śląskie
91Jończyk KrzysztofOlesno
92Madej LeokadiaOlesno
93Paprocki Antoni RyszardOlesno
94Grodzicka MagdalenaOleśnica
95Łoboda Agnieszka DorotaOleśnica
96Robaszyński MateuszOleśnica
97Sarecka Anna RomanaOleśnica
98Sobkowiak MałgorzataOleśnica
99Halarewicz RafałOława
100Kiełbowicz BarbaraOława
101Pilarek KatarzynaOława
102Sączawa RenataOława
103Śliwa BeataOława
104Bartoszewicz IrenaOpole
105Bryła MarcinOpole
106Bukowińska Agnieszka,

Małopolska Estera

Opolespółka partnerska
107Gębala GrzegorzOpole
108Konopnicka-Pęk MałgorzataOpole
109Kuzebska DorotaOpole
110Lewek-Porzycka LucynaOpole
111Myga Wojciech, Frąszczak IgorOpolespółka partnerska
112Niedużak AnnaOpole
113Palej RenataOpole
114Płaszewska-Piekarczyk IgaOpole
115Sicińska-Kamińska AgnieszkaOpole
116Stasz PiotrOpole
117Świętek EwaOpole
118Trusz DanutaOpole
119Marciniak-Morgut GrażynaPolkowice
120Rakowski PiotrPolkowice
121Felcenloben MariaPrudnik
122Ligęza StanisławPrudnik
123Burkowska-Zubrzycka BeataStrzegom
124Przybyłek Aneta, Zabielska Barbara Elżbieta, Zabielski IgorStrzelce Opolskiespółka cywilna
125Paluszek Małgorzata BronisławaStrzelin
126Stączek Paweł MarekStrzelin
127Lulko JolantaSyców
128Cichowicz EwaŚroda Śląska
129Nowak JustynaŚroda Śląska
130Bartela Radosław, Łagoda SylwiaŚwidnicaspółka cywilna
131Duduś WładysławŚwidnica
132Mrugała BartoszŚwidnica
133Nowocień UrszulaŚwidnica
134Pisarska Krystyna, Wójcikiewicz Winicjusz Marek, Szczucka MartaŚwidnicaspółka cywilna
135Wicher KatarzynaŚwidnica
136Rybak PawełŚwiebodzice
137Belka DorotaTrzebnica
138Malec AleksandraTrzebnica
139Welcer Anna JuliaTrzebnica
140Demska-Gnat MariaWałbrzych
141Firlej RafałWałbrzych
142Kółkowska MagdalenaWałbrzych
143Łagoda Bożena AgataWałbrzych
144Roczniak ŁukaszWałbrzych
145Sobczak JanuszWałbrzych
146Szerer AnnaWałbrzych
147Grodzicki TadeuszWołów
148Bakalska-Sochaj PrzemysławaWrocław
149Bańkosz-Ruśkowska MałgorzataWrocław
150Baranowska-Seweryn Beata, Rajewicz Bartosz, Kamiński Wojciech JacekWrocławspółka partnerska
151Biliński AdamWrocław
152Boć-Mazur WisławaWrocław
153Boraczewski GerardWrocław
154Borzemska-Wiliczkiewicz Anna, Muszyńska MałgorzataWrocławspółka cywilna
155Borzemski Lech, Borzemski Romuald,

Szymczyk-Grabińska Helena

Wrocławspółka cywilna
156Bronsztejn Robert, Masternak Bartosz, Łacna IwonaWrocławspółka cywilna
157Chmielewski PiotrWrocław
158Citowicz RafałWrocław
159Czyniewska Adamiła, Czyniewski WojciechWrocławspółka cywilna
160Dembowska-Król KatarzynaWrocław
161Derkowska KatarzynaWrocław
162Duduś KatarzynaWrocław
163Fesz-Grubiak DanutaWrocław
164Fujak IgaWrocław
165Gandża PawełWrocław
166Ganicz ArturWrocław
167Gardy MałgorzataWrocław
168Garus Piotr, Godorowski PawełWrocławspółka cywilna
169Giedrojć BarbaraWrocław
170Gniewek Beata, Gawron-Jedlikowska JoannaWrocławspółka cywilna
171Gniewek UrszulaWrocław
172Gomułkiewicz-Krzywulicz IwonaWrocław
173Grodzińska Dominika,

Krukowska Simona

Wrocławspółka cywilna
174Grosz NataliaWrocław
175Gryboś Waldemar, Ogielski JózefWrocławspółka cywilna
176Habaj KarolinaWrocław
177Janicka JagodaWrocław
178Janowska Beata, Poswa AnnaWrocławspółka cywilna
179Jędrzejwska AnnaWrocław
180Kaczorowska LilianaWrocław
181Kamińska Kamila, Romanowicz Agata, Kalinowski TomaszWrocławspółka cywilna
182Karpińska Karolina, Sołtys AngelikaWrocławspółka partnerska
183Karwacka-Siarka BeataWrocław
184Kawecka-Pysz JoannaWrocław
185Konsur PiotrWrocław
186Kornaś MałgorzataWrocław
187Korta-Szarek AnnaWrocław
188Kredzińska Iwona AnnaWrocław
189Kubal PawełWrocław
190Legięć KrzysztofWrocław
191Lenart Małgorzata, Roczniak IlonaWrocławspółka cywilna
192Leśniak MarekWrocław
193Lipska-Schydlo MałgorzataWrocław
194Małczak IwonaWrocław
195Marszałkowska Sylwia, Tusznicka-Kinstler MałgorzataWrocławspółka cywilna
196Matuszewska Agnieszka, Pudło-Rokita MagdalenaWrocławspółka cywilna
197Muc Mariusz Artur, Mizia-Muc BeataWrocławspółka cywilna
198Niedźwiedź ZuzannaWrocław
199Nowak Wojciech AndrzejWrocław
200Nowińska BożenaWrocław
201Obrocka-Walus KatarzynaWrocław
202Ołpińska JolantaWrocław
203Orlewski MarcinWrocław
204Orłowska-Dudek KingaWrocław
205Osipacz ElżbietaWrocław
206Pasińska PatrycjaWrocław
207Pauter Piotr PawełWrocław
208Pauter RadosławWrocław
209Popłonyk-Skrzypczak MartaWrocław
210Prus Danuta, Prus-Wójcik JoannaWrocławspółka cywilna
211Radojewska Elżbieta,

Żuchowska Magdalena

Wrocławspółka cywilna
212Richter-Witosza Agnieszka, Sterc DominikWrocławspółka cywilna
213Rogowska JulitaWrocław
214Rohan-Krej MariaWrocław
215Rozdolska BeataWrocław
216Sobków-Kielar AnnaWrocław
217Sokołowska-Pabjan BenitaWrocław
218Sterc CecyliaWrocław
219Strzelczyk HannaWrocław
220Szafrańska Marta, Szafrański SebastianWrocławspółka partnerska
221Szczęsny ŁukaszWrocław
222Szyszko MałgorzataWrocław
223Tarkowski Jan Andrzej, Tarkowski WitWrocławspółka partnerska
224Teśluk-Sowa BeataWrocław
225Tkaczyński AndrzejWrocław
226Tyc Agata, Jastrzębska-Kurdziel JulitaWrocławspółka cywilna
227Warczak-Mańdziak Karolina,

Janicka Katarzyna

Wrocławspółka partnerska
228Wąsik BartoszWrocław
229Wojciechowski RafałWrocław
230Wysogląd Maciej KrzysztofWrocław
231Zaporowska JaninaWrocław
232Żółtogórska EwelinaWrocław
233Grzela JoannaZąbkowice Śląskie
234Mrozińska JustynaZąbkowice Śląskie
235Stączek Jan MarekZąbkowice Śląskie
236Marciniak MałgorzataZgorzelec
237Turkiewicz Grażyna StanisławaZgorzelec
238Fabiś Dorota, Tarnogórska ElżbietaZłotoryjaspółka cywilna