Monitor Polski

M.P.2008.9.105

| Akt utracił moc
Wersja od: 31 stycznia 2008 r.

OBWIESZCZENIE
MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI
z dnia 22 stycznia 2008 r.
w sprawie ogłoszenia wykazu zarejestrowanych kancelarii notarialnych

Na podstawie art. 9 § 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie (Dz. U. z 2002 r. Nr 42, poz. 369, z późn. zm.1)) ogłasza się wykaz zarejestrowanych kancelarii notarialnych, stanowiący załącznik do obwieszczenia. Wykaz obejmuje kancelarie notarialne zarejestrowane według stanu na dzień 31 grudnia 2007 r.
______

1) Zmiany tekstu jednolitego wymienionej ustawy zostały ogłoszone w Dz. U. z 2003 r. Nr 49, poz. 408, Nr 124, poz. 1152 i Nr 217, poz. 2142, z 2004 r. Nr 62, poz. 577, Nr 147, poz. 1547, Nr 173, poz. 1808 i Nr 202, poz. 2067, z 2005 r. Nr 163, poz. 1361, Nr 167, poz. 1398, Nr 169, poz. 1417 i Nr 264, poz. 2205, z 2006 r. Nr 218, poz. 1592 i Nr 225, poz. 1635 oraz z 2007 r. Nr 25, poz. 162, Nr 80, poz. 540, Nr 85, poz. 571, Nr 181, poz. 1287 i Nr 191, poz. 1371.

ZAŁĄCZNIK 

WYKAZ ZAREJESTROWANYCH KANCELARII NOTARIALNYCH

(wg stanu na dzień 31 grudnia 2007 r.)

L.p.Notariusz
Siedziba kancelarii(imię i nazwisko)
Okręg Sądu Apelacyjnego w Białymstoku
1AugustówFilipczuk Lucyna
2AugustówKisiel Jolanta
3AugustówPłońska Krystyna
4BarczewoKrawczyk Krystyna
5BartoszyceLeszkiewicz Halina
6BartoszyceMachłajewska Bogumiła Jolanta
7BiałystokBoćkowska Aniela Jadwiga
8BiałystokBoćkowska Elżbieta
9BiałystokDąbrowski Janusz Roman
10BiałystokDomanowska-Nowicka Grażyna
11BiałystokFedorowicz Paweł
12BiałystokGregorczuk Teodozja
13BiałystokLussa Elżbieta Janina
14BiałystokŁaska Danuta
15BiałystokŁupiński Andrzej Janusz
16BiałystokMiecznik Bogusława
17BiałystokMieszkowska Lidia Władysława
18BiałystokMojsa Ewa
19BiałystokMotal-Filipczuk Barbara
20BiałystokNieścierowicz Joanna
21BiałystokOrzel Barbara
22BiałystokOrzel Małgorzata
23BiałystokPopow Igor
24BiałystokRomatowska Maria Daria
25BiałystokSieklucka Halina Elżbieta
26BiałystokSikorska Alina
27BiałystokSurowiec Anatol
28BiałystokZdanowicz Dariusz
29Bielsk PodlaskiWalędziak Małgorzata
30Bielsk PodlaskiWienconek Marek Roman
31Bielsk PodlaskiZimnoch Waldemar Piotr
32BiskupiecWojtuń Mirosława
33BiskupiecZduniak Roman
34Dobre MiastoSyrewicz-Kozłowska Iwona Czesława
35EłkBrzuzy Władysław
36EłkKarny Edward Józef
37EłkKomakowski Jerzy Stanisław
38GiżyckoMrozinkiewicz Bożenna Maria
39GiżyckoTomaszewska-Czerwonka Józefa Maria
40GołdapAntonik Janusz Paweł
41GołdapOstrowska Zofia Irena
42GrajewoArasimowicz Renald
43GrajewoKruszyński Jerzy
44HajnówkaWasiluk Marek
45KętrzynDuczmalewska Beata Tamara
46KętrzynKamińska Regina Halina
47KolnoTertel Zyta Lubomiła
48Lidzbark WarmińskiGiżyńska Daniela Beata
49Lidzbark WarmińskiMolewska Adrianna
50ŁapyWarakomska Wiesława Maria
51ŁomżaPełny Barbara
52ŁomżaPoreda Tomasz
53ŁomżaPoreda Zofia Mirosława
54ŁomżaReczek Robert
55ŁomżaWójcicka Wiesława Bożena
56MońkiMalinowska-Wienconek Bożena Teresa
57MońkiMroczko Barbara
58MrągowoLachowicz Mariola Ewa
59MrągowoSosnowska Jadwiga
60MrągowoSosnowski Tomasz Marek
61NidzicaRaduszewska Danuta Wiesława
62OleckoBieranowski Adam
63OlsztynBrewka Elżbieta
64OlsztynBrzoskowska Joanna
65OlsztynKrzysztoń Jolanta
66OlsztynMalak Ewa Anna
67OlsztynMilewska Halina Irena
68OlsztynPiotrowski Bolesław Piotr
69OlsztynRoszko Beata Katarzyna
70OlsztynSawicki Marek
71OlsztynSmólska Maria Zofia
72OlsztynSzewirska Krystyna
73OlsztynŚlusarczyk Irena
74OlsztynUrniaż Anna Maria
75OlsztynZając Anna
76OlsztynZając Jacek Jerzy
77OlsztynekZiółkowska Teresa Grażyna
78PiszGałka Agata Katarzyna
79PiszGałka Wiesława
80PiszSalkowska Janina
81PiszTertel Krzysztof Sławomir
82SejnyAgaciak Halina Dorota
83SiemiatyczeKrot Mirosław
84SiemiatyczeKulesza Barbara
85SokółkaBieńczyk Bożenna
86SokółkaDrożdżewicz Leonard
87SuwałkiFront Barbara Maria
88SuwałkiHalicki Andrzej
89SuwałkiJerominek-Jankowska Krystyna
90SuwałkiLelusz Wiesław Józef
91SzczytnoKuciński Edmund Jan
92SzczytnoMicińska Janina
93SzczytnoNaumowicz Zofia Weronika
94WęgorzewoCzaplicki Krzysztof Tadeusz
95Wysokie MazowieckieFedorowicz Mirosława Anna
96Wysokie MazowieckieMarkowska Sylwia
97Wysokie MazowieckiePłońska Danuta
98ZambrówGągoł-Borkowska Anna Krystyna
99ZambrówGodlewska Janina
100ZambrówGrzejszczyk-Glińska Marzanna

Okręg Sądu Apelacyjnego w Gdańsku

1Aleksandrów KujawskiNadolska Liliana
2Aleksandrów KujawskiNadolski Hubert
3Aleksandrów KujawskiPrzybyłowski Mirosław
4BraniewoGorajska Joanna
5BrodnicaJankowski Wacław
6BrodnicaSarnowska Maria Jolanta
7BydgoszczArczykowski Adam
8BydgoszczBarabasz Andrzej
9BydgoszczBilińska Barbara
10BydgoszczChojnowska Emilia
11BydgoszczDrozda Bogumiła
12BydgoszczFabiańczyk-Szajgin Dorota
13BydgoszczGórecki Piotr
14BydgoszczGutmańska-Pawłowska Monika
15BydgoszczKazińska Katarzyna
16BydgoszczLeszczyński Krzysztof
17BydgoszczLissewska Lucyna
18BydgoszczMielcarek Maciej
19BydgoszczMietz Janina
20BydgoszczMrotek Anna
21BydgoszczOnoszkowicz-Jacyna Bogusława
22BydgoszczOpara Ewa
23BydgoszczOsławski Wojciech
24BydgoszczParadowska Renata
25BydgoszczParadowski Marcin
26BydgoszczPłotkowska Anna
27BydgoszczRatajczak Violetta
28BydgoszczRewers Zofia
29BydgoszczSłomka Anna
30BydgoszczSmolarek Barbara
31BydgoszczWandiuk Danuta
32BydgoszczWocka Zbigniew
33BydgoszczWoroszyło-Kłopotek Iwona
34BytówKlimkiewicz Krystyna
35BytówŁagocki Ryszard
36ChełmnoPęska Julita
37ChełmnoRuszkiewicz Dariusz
38ChojniceKołyszko Janusz
39ChojniceSzulc-Kołyszko Jadwiga
40ChojniceŻakowska Małgorzata
41CzerskFierek Janusz
42CzłuchówWalczak Lidia
43CzłuchówWalczak Witold
44DziałdowoDuda Ryszard
45DziałdowoZielińska Cecylia
46ElblągBober Bożena
47ElblągDrożdżał Bożena
48ElblągFrankowska Jolanta
49ElblągKrull Marek
50ElblągMalenta-Zduńczuk Anna
51ElblągMalitka Barbara
52ElblągPoniatowska Marzena
53ElblągWroński Andrzej
54ElblągZbucki Paweł
55GdańskBarancewicz Wiesława
56GdańskBąkowska Izabella
57GdańskBinkowska Krystyna
58GdańskBinkowski Tomasz
59GdańskChyliński Andrzej
60GdańskCiszewski Jerzy
61GdańskCzerpak-Borowik Beata
62GdańskDambek Maria
63GdańskDziałakiewicz-Posiła Małgorzata
64GdańskFal Izabela
65GdańskGłodowska Zofia
66GdańskGłodowski Ryszard
67GdańskGórecka Elżbieta
68GdańskGórska Renata
69GdańskIgnaczewska Anna
70GdańskKundo Zbigniew
71GdańskLangowski Piotr
72GdańskLis Piotr
73GdańskOgiegło Witold
74GdańskOgonowska Katarzyna
75GdańskOsypińska-Balcerzak Ewa
76GdańskPanc Ewa
77GdańskPaszkiewicz Maria
78GdańskPietrasik Cezary
79GdańskRobińska Aleksandra
80GdańskSiwek Maciej
81GdańskSkłucki Arkadiusz
82GdańskSkwarliński Jan
83GdańskTyszer Janina
84GdańskWasak Adam
85GdańskWilbik Gabriela
86GdańskWojtowicz Grażyna
87GdańskZaparty Agnieszka
88GdyniaDerengowska-Winiecka Lidia
89GdyniaDermont Anna
90GdyniaEwertowska Dorota
91GdyniaGowkielewicz-Kotlarz Iwona
92GdyniaJanisz Magdalena
93GdyniaJanowski Waldemar
94GdyniaJeziorska Ewa
95GdyniaKawalec Beata
96GdyniaKoperska-Woźniak Ewa Katarzyna
97GdyniaKuźmicka Małgorzata
98GdyniaMaciąg Elżbieta
99GdyniaMarchlewicz Maciej
100GdyniaMarciniak Anna
101GdyniaMuszyńska Anna
102GdyniaRydzkowska Wiesława
103GdyniaRydzkowski Marcin
104GdyniaRyłko Piotr
105GdyniaSkarbek-Szamin Barbara
106GdyniaSolecka Joanna
107GdyniaSzynagiera Bogumiła
108GdyniaTomaszewska Dorota
109GdyniaWarońska Hanna
110GdyniaWaroński Jacek
111GdyniaWoźniak Maciej
112Golub - DobrzyńMichalec Andrzej
113GrudziądzKosmania-Sadowska Dorota
114GrudziądzMilan-Szymańska Elżbieta
115GrudziądzSokalski Andrzej
116GrudziądzWojciechowska Anna
117IławaGodlewska-Drewniak Marzena
118IławaMachaszewska Joanna
119IławaSkrzeczkowska Katarzyna
120InowrocławNietresta Anna
121InowrocławPuszczykowska Edwarda
122InowrocławSteppa Małgorzata
123InowrocławWesołowska Bogumiła
124KartuzyChmiel Wojciech
125KartuzyKłonowska-Sztolcman Grażyna
126KoronowoMamczyc Alicja
127KościerzynaBorzyszkowska Iwona
128KościerzynaKijora Andrzej
129WąbrzeźnoWituchowski Michał
130KwidzynCinkusz-Ciska Katarzyna
131KwidzynHumenny-Żmieńko Barbara
132KwidzynKozdroń Barbara
133LęborkCiszewska Halina
134LęborkDębska-Miklińska Elżbieta
135LipnoKąkolewska Cecylia
136LubawaKurszewski Maciej
137MalborkKrzemińska Renata
138MalborkMadrak Lech
139MalborkSargun Anna
140MiastkoDobosz Adam
141MogilnoRadomski Janusz
142MorągGąsiewska Wioletta
143Nakło nad NoteciąGruszczyński Piotr
144Nakło nad NoteciąPorzezińska Magdalena
145Nowe Miasto LubawskieSzulejewski Robert
146Nowy Dwór GdańskiBrzozowski Piotr
147OrnetaTymosiewicz Jerzy
148OstródaMalarska Maria
149OstródaSanecka Alina
150OstródaSinkiewicz Agnieszka
151PasłękKubaszek Bogdan
152Pruszcz GdańskiKlimuszko Joanna
153Pruszcz GdańskiKniażycka-Bobrowska Katarzyna
154Pruszcz GdańskiKról Hanna
155Pruszcz GdańskiRobaczewska Katarzyna
156Pruszcz GdańskiRozbicka-Czarnecka Beata
157PuckKuśba Piotr
158PuckNecel Beata
159PuckWeber Tomasz
160RadziejówPulczyńska Alicja
161RadziejówSzwajdler Joanna
162RumiaKocon Dorota
163RumiaWysocki Krzysztof
164RypinGiżewska Katarzyna
165RypinGiżewski Aleksander
166RypinKrasińska Anna
167Sępólno KrajeńskieBoenigk Marek Jan
168SłupskGrzeszak Piotr
169SłupskMarkiewicz Mirosław Józef
170SłupskPołeć Bernadeta
171SłupskRynkiewicz Radosław
172SłupskWińska-Marchlewicz Maria
173SłupskWojdygowska Anna
174SłupskŻmudzka-Mielnik Alicja
175Solec KujawskiMajchrzyk Elżbieta
176SopotBećka Aleksandra
177SopotGrajewska-Bartosz Katarzyna
178SopotOrenowicz Jadwiga
179SopotWrona Jacek
180Starogard GdańskiCiechanowska Janina
181Starogard GdańskiCiechanowski Przemysław
182Starogard GdańskiRomańska Bożena
183Starogard GdańskiSzulc Tatiana
184SzubinRobakowska-Trzeciak Magdalena
185Świecie nad WisłąKalczyńska-Pokora Iwona
186Świecie nad WisłąRutkowska Elżbieta
187Świecie nad WisłąSzott Piotr
188SztumRzeszotarski Cezary
189TczewCejrowska Jolanta
190TczewJanicka Beata
191TczewKondracki Wojciech
192ToruńBuszman Krystian
193ToruńChwiałkowski Łukasz
194ToruńChwiałkowski Tomasz Henryk
195ToruńChyła Magdalena
196ToruńEska-Królikowska Agnieszka
197ToruńGabryszewska Beata
198ToruńKaczyński Krzysztof
199ToruńKamińska-Gbur Marzenna
200ToruńKrystek Krystyna
201ToruńLiberadzka Iwona Maria
202ToruńŁaszewski Ryszard
203ToruńOlszewski Tomasz
204ToruńSzmańda-Czerkawska Joanna
205ToruńSzyczewska Mirosława
206ToruńWróbel Danuta
207ToruńWrzecionkowska Agata
208TucholaRawicka-Hryniewska Elżbieta
209TucholaSłomińska Ewa
210UstkaDworczyński Paweł Jan
211WejherowoKelpin Anna
212WejherowoMizak Henryk
213WejherowoOrlińska Joanna
214WejherowoSolecki Leszek
215WejherowoSzyngiera Leszek
216WłocławekCichoszewski Piotr
217WłocławekFąfara Joanna
218WłocławekKuźnicki Jarosław
219WłocławekMorawski Paweł
220WłocławekSmolarska Anna
221WłocławekWalter Iwona
222ŻninTurek Leszek
223GdyniaKuźma - Ebel Iwona Joanna
224GdańskJankowska - Siwek Joanna
225GdańskNagórska - Protasiuk Katarzyna
226ToruńMalesza Zbigniew
227KruszwicaKujawska - Gęsińska Izabela

Okręg Sądu Apelacyjnego w Katowicach

1BędzinCiastoń Renata
2BędzinKapuścik Wojciech
3BędzinSzarek Wioletta
4BędzinWieczorek Marek
5Bielsko-BiałaBednarska Anna
6Bielsko-BiałaFiryn Beata
7Bielsko-BiałaGołba-Dorak Rozalia
8Bielsko-BiałaGrochowicz Jan
9Bielsko-BiałaJakubiec Rafał
10Bielsko-BiałaKłaput Wiesław
11Bielsko-BiałaMagda Aneta
12Bielsko-BiałaMalarz-Wisłocka Alicja
13Bielsko-BiałaMałachwiej Olga
14Bielsko-BiałaRuśkowski Ryszard
15Bielsko-BiałaRzadkowski Dariusz
16Bielsko-BiałaStejskal Jarosław
17Bielsko-BiałaŚwierczek Mariusz
18Bielsko-BiałaWójtowicz Michał
19BieruńDyduch Emanuel
20BytomFerenc-Tomiak Halina
21BytomJucha Agata
22BytomMikler Jadwiga
23BytomMikler Jerzy
24BytomPietryga Jarosław
25ChorzówBańczyk Danuta
26ChorzówPaszek Krystyna
27ChorzówZawadzki Tomasz
28CieszynGrzybowski Adam
29CieszynHołdys Dorota
30CieszynKlinik Halina
31CieszynMajewska Maria
32CieszynSeidel Jolanta
33Czechowice DziedziceKatarzyna Kałuża Alina
34Czechowice-DziedziceTokarzewska Maria
35CzeladźKępa Grażyna
36CzęstochowaBiałas Maria
37CzęstochowaBiewald Katarzyna
38CzęstochowaChwastek Irena
39CzęstochowaJastrząb Krystyna
40CzęstochowaKrólak - Pojnar Magdalena
41CzęstochowaKrólak Jolanta
42CzęstochowaKryńska Ewa
43CzęstochowaMaterniak-Andrecka Iwona
44CzęstochowaMońka Jolanta
45CzęstochowaRokowska Ewa
46CzęstochowaSadowski Adam
47CzęstochowaSzkurłat Arkadiusz
48CzęstochowaSzmukier Krystyna
49CzęstochowaŚwierczek Maria
50CzęstochowaWiniarska Maria
51Dąbrowa GórniczaBłońska-Nowak Stanisława
52Dąbrowa GórniczaDuda Jan
53Dąbrowa GórniczaKrawczyk Witold
54Dąbrowa GórniczaSemetycz-Trzeciak Marta
55GdańskWąsowicz-Harendarczyk Lucyna
56GliwiceDrewko Justyna
57GliwiceDykacz Krzysztof
58GliwiceMigielska-Ciołecka Anna
59GliwiceNiemiec Marcin
60GliwiceOchrombel-Pawelec Antonina
61GliwiceSamorzewska Iwona
62GliwiceSerafin Agata
63GliwiceSułkowska Dorota
64GliwiceWalenta Wojciech
65GliwiceWarzecha Joanna
66Jastrzębie-ZdrójKrzykała Irena
67Jastrzębie-ZdrójSiemko Piotr
68JaworznoGaweł Joanna
69JaworznoPiwko Halina
70JaworznoSkowrońska Dagmara
71KatowiceGórska-Wolnik Bożena
72KatowiceGrajner Michał
73KatowiceGregorczyk Marcin
74KatowiceJanik-Rymarczyk Małgorzata
75KatowiceLesiak Aleksandra
76KatowiceMichalewicz Wojciech
77KatowiceMikołajczyk Halina
78KatowicePluta Ewa
79KatowiceRobak Adam
80KatowiceRoztoczyński Łukasz
81KatowiceSiwińska Ewa
82KatowiceSłupińska-Mitas Anna
83KatowiceStencel Katarzyna
84KatowiceWalotek Katarzyna
85KatowiceWojdyło Jacek
86KłobuckBeza Iwona
87KłobuckMiland Grażyna
88KnurówKasperczyk Genowefa
89LubliniecSygulska-Bańka Klara
90LubliniecZając Józef
91Łaziska GórneGaczyńska Justyna
92MikołówGramała Aleksandra
93MikołówKochan-Kopczyńska Maria
94MikołówPiwowarski Maciej
95MilówkaŚleziak Wiesław
96MysłowiceKurz Katarzyna
97MysłowicePalion Lesława
98MysłowicePalion Mariola
99MyszkówBuła Grażyna
100MyszkówGielniewski Krzysztof
101MyszkówKasznia Jolanta
102Piekary ŚląskieNolewajka Henryk
103Piekary ŚląskiePłaczek Piotr
104Piekary ŚląskieTobor-Nowińska Magdalena
105PszczynaPaszek Małgorzata
106PszczynaRadwan Mirela
107PszczynaSzafran-Sekta Aleksandra
108PyskowiceWala Michał
109RacibórzMazur Dorota
110RacibórzNiedziałkowska Ewa
111Ruda ŚląskaBorgulat-Szostak Katarzyna
112Ruda ŚląskaDurzyńska-Trybus Janina
113Ruda ŚląskaHimmel-Minkina Ewa
114RybnikFojcik Grzegorz
115RybnikGilner Krzysztof
116RybnikGrzybczyk Adam
117RybnikOstalecki Jacek
118RybnikPośpiech Michał
119Siemianowice ŚląskieCzuk Przemysław
120Siemianowice ŚląskieDąbrowska Maria
121Siemianowice ŚląskieKucharska Elwira
122SiewierzMazoń Krzysztof
123SiewierzMazoń -Witkowska Magdalena
124SkoczówBochenek Maria
125SosnowiecBańdo Jan
126SosnowiecDerdas-Dziewit Małgorzata
127SosnowiecKrupiński Wojciech
128SosnowiecMiland-Huzarewicz Agata
129SosnowiecNowakowska Jolanta
130SosnowiecOlejarczyk Sławomir
131SzczekocinyChrzanowski Arnold
132ŚwiętochłowiceŁakota-Gątarz Agata
133ŚwiętochłowiceMichałek-Kobielusz Anna
134Tarnowskie GóryGomolińska Katarzyna
135Tarnowskie GóryKołodziej Gabriela
136Tarnowskie GóryŚmieja Krzysztof
137TychyCeliński Dariusz
138TychyDarowski Jacek
139TychyJanik Tomasz
140TychyKuczera-Nowak Renata
141TychySkaba Beniamin
142TychyStępień-Jasińska Krystyna
143UstrońNogacka Ewa
144Wodzisław ŚląskiChudek Zenon
145Wodzisław ŚląskiKałusowski Tadeusz
146Wodzisław ŚląskiMachecki Teofil
147ZabrzeKubacka-Filas Marzena
148ZabrzeLetkiewicz Andrzej
149ZabrzeMadej Krzysztof
150ZabrzePrzyszlak Jadwiga
151ZabrzeSzymański Jan
152ZabrzeWróbel Grażyna
153ZawiercieGrzebieluch Bożena
154ZawiercieKliszewska-Biały Krystyna
155ZawiercieSewerzyńska Ewa
156ZawiercieTruszkowski Marcin
157ŻoryPszonka Tomasz
158ŻorySitko Zbigniew
159ŻywiecDrugacz Agata
160ŻywiecOlejnik Renata
161ŻywiecPruszczyńska Małgorzata
162ŻywiecSzymik Aleksandra

Okręg Sądu Apelacyjnego w Krakowie

1AndrychówMiłoszewska Wanda
2BochniaKozak Maria
3BochniaSiwek Krystyna
4BochniaWojtkiewicz Wilhelm Marian
5BrzeskoKaczmarek Łucja
6BrzeskoKokoszka Józef
7BrzeskoMichalec Elżbieta
8Busko-ZdrójKaleta Andrzej
9Busko-ZdrójMiziołek Barbara
10ChęcinyChmielnicka Anna
11ChrzanówBochenek-Bąk Barbara
12ChrzanówKowalczyk-Dadak Katarzyna
13ChrzanówSebastyanka Andrzej
14Czarny DunajecRozmus Anna
15Dąbrowa TarnowskaRzeźniewska Zofia
16Dąbrowa TarnowskaSumara Piotr
17DobczyceSielska Agnieszka
18GorliceMataniak Grzegorz
19GorliceTomasik Bogusława
20GrybówSzewczyk Wiesław
21JędrzejówDudek Katarzyna
22JędrzejówGrabalski Edward
23JędrzejówŚwider Janusz
24JordanówŁopata Czesław
25Kalwaria ZebrzydowskaPyka Danuta
26Kazimierza WielkaBidzińska Małgorzata
27Kazimierza WielkaGołębiowski Grzegorz
28KętyCedro Irena
29KętyWiktor Stanisław
30KielceArczyńska Maria
31KielceArczyński Grzegorz
32KielceBech Jarosław
33KielceBłeszyńska Anna
34KielceChról Kinga
35KielceCieślikiewicz Anna
36KielceFrelich Jacek
37KielceGiedyk Elżbieta
38KielceKosińska Zdzisława
39KielceMidak Beata
40KielceNalazek Mirosława
41KielcePutowski Janusz
42KielceSawicka-Biernacka Maria
43KielceStępień Andrzej
44KielceSzostakiewicz Piotr
45KielceSzypulska Iwona
46KielceTomala Violetta
47KielceZiomek Adam
48KońskieDumin-Święcicka Ewa
49KońskieSalagierski Czesław Waldemar
50KrakówAngerman-Wajda Dominika
51KrakówAschenbrenner-Pieprzyca Anna
52KrakówBarutowicz-Wieczorek Sylwia
53KrakówBroszkiewicz Jan
54KrakówBuchaniec Anna
55KrakówBukowska-Mikosz Marta
56KrakówChlanda Magdalena
57KrakówCiba Andrzej
58KrakówCicio Joanna
59KrakówCyz-Hejmo Iwona
60KrakówĆmikiewicz-Ignasik Marta
61Krakówd'Obyrn Beata
62KrakówDamulewicz Jan
63KrakówDeflorian Aneta
64KrakówDembowska Bogna
65KrakówDębska-Walczak Małgorzata
66KrakówDługopolska-Pliszka Joanna
67KrakówDomaradzki Wojciech
68KrakówDrozd Edward
69KrakówDudkowska-Wawrzycka Elżbieta
70KrakówFaron Piotr
71KrakówGaweł-Rościszewska Anna
72KrakówGawin Witold
73KrakówGomółka Ryszard
74KrakówGreguła Joanna
75KrakówGruskoś Romana
76KrakówGruszczyńska Katarzyna
77KrakówGruszczyński Wojciech
78KrakówHajto Łukasz
79KrakówIłowski Grzegorz
80KrakówJankiewicz Sylwia
81KrakówJastrząb Henryka
82KrakówJastrzębska-Kwiecień Dorota
83KrakówKapusta Witold
84KrakówKnuplerz Ewa
85KrakówKoćma Bożena
86KrakówKosiniak-Imiołek Katarzyna
87KrakówKot Dariusz
88KrakówKot Tomasz
89KrakówKozek-Kawałek Agnieszka
90KrakówKresek-Urbaniak Katarzyna
91KrakówKrzyworzeka Jerzy
93KrakówKułakowski Maciej
94KrakówKwiecińska-Stybel Maria
95KrakówLitwa Justyna
96KrakówLudźmierski Robert
97KrakówMaj Krzysztof
98KrakówMajerczak Sylwia
99KrakówMarek Barbara
100KrakówMarkiewicz Grażyna
101KrakówMarszałek-Dziuban Aleksandra
102KrakówMazur Andrzej
103KrakówMitka Dorota
104KrakówNowara-Bacz Halina
105KrakówOlsza Beata
106KrakówPalmirska Iwona
107KrakówPapież Anna
108KrakówPasternak Marta
109KrakówStelmach Elżbieta
110KrakówSzczepanik Julita
111KrakówSzeliga Tadeusz
112KrakówSzybowska Danuta
113KrakówSzybowski Wiesław
114KrakówTomasik-Curyło Agnieszka
115KrakówTomaszek Piotr
116KrakówTruszkiewicz Zygmunt
117KrakówTylek Joanna
118KrakówUlman Irena
119KrakówUrbanik Andrzej
120KrakówWajda Waldemar
121KrakówWalczak Wojciech
122KrakówWarbińska Marta
123KrakówWojtal-Kwiecińska Agnieszka
124KrakówWygona Konrad
125KrakówWyszyńska Magdalena
126KrakówZachwieja Józef
127KrakówZiejka Dominik
128KrakówZięcina Tomasz
129KrakówŻochowska-Zalewska Ewa
130Krościenko nad DunajcemZachwieja Michał
131KrynicaCelka Iwona
132KrzeszowiceZałuska Mirosława
133LibiążPotejko Izabella
134LimanowaOpoka Jerzy
135LimanowaRakoczy Stanisław
136LiszkiLewicki Piotr
137MiechówJanicka-Makuch Krystyna
138MiechówSzlachta Ewa
139Mszana DolnaSzynalik Czesław
140MuszynaRoman Arkadiusz
141MyśleniceGarczyńska Bożena
142MyśleniceNiepsuj Lucjan
143MyślenicePolański Andrzej
144MyśleniceSkiba Sławomir
145NiepołomiceDomagalski Michał
146NiepołomiceMikułowska-Krupska Agnieszka
147Nowy SączBuchman Michał
148Nowy SączCelewicz Bartłomiej
149Nowy SączCiągło Stanisław
150Nowy SączKrupa Jadwiga
151Nowy SączSmal-Kwiatek Elżbieta
152Nowy SączSmal-Rajca Anna
153Nowy SączZygadło Elżbieta
154Nowy TargGórnik Izabela
155Nowy TargKubińska-Ciszek Władysława
156Nowy TargPierwoła Anna
157Nowy TargRusin Grażyna
158Nowy TargSzatko Barbara
159Nowy TargSzatko Stanisław
160OlkuszChmielewska Bożena
161OlkuszSłowik Izabela
162OpatówBorowiec Ewa
163OpatówGalara-Polak Lidia
164Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKaczor Ewa
165Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKamińska- Sternal Anna
166Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKowalska Wanda
167Ostrowiec ŚwiętokrzyskiPyrżak Anna
168Ostrowiec ŚwiętokrzyskiWalasik Ewa
169Ostrowiec ŚwiętokrzyskiWłodarczyk Lidia
170OświęcimBaran Marta
171OświęcimGoytowska Lidia
172OświęcimKamusińska Maria
173PińczówKrysiński Marek
174PińczówWaniołka Joanna
175PołaniecDulęba Małgorzata
176ProszowiceSzot-Raźniak Małgorzata
177SandomierzDomańczyk Anetta
178SandomierzSochacka Ewa
179SandomierzStec Marek
180SandomierzStec Rafał
181SkałaKot Jan
182Skarżysko-KamiennaStaszek-Zubrzycka Agnieszka
183Skarżysko-KamiennaZarzycka Maria
184SkawinaKarcz-Stankiewicz Agnieszka
185SkawinaNalepa Stefan
186SłomnikiBzdyl Zofia
187StarachowiceMagdziarz Grażyna
188StarachowiceSamela Jacek
189StarachowiceZaleski Stanisław
190Stary SączBukowska Lucyna Barbara
191StaszówWidanka Agata
192Sucha BeskidzkaKrzeszowiak Andrzej
193Sucha BeskidzkaPiwowarczyk Zofia
194SzczucinKupiec Antoni
195TarnówDerlaga Grażyna
196TarnówGłuszak Władysława
197TarnówHałasa Andrzej
198TarnówJanuś Alicja
199TarnówJasiak Irena
200TarnówKulesza Robert
201TarnówSerwacka Lidia
202TarnówStudziński Paweł
203TarnówWachta Barbara
204TarnówŻak Jolanta
205TrzebiniaKaczmarzyk Zdzisław
206TuchówSzarama Teresa
207WadowiceKoźbiał Halina
208WadowiceMusiał Anna
209WadowiceZając Magdalena
210WieliczkaGórka Jarosław
211WieliczkaLelito Marta
212WieliczkaWójcik Anna
213Wielka WieśKoblański Jerzy
214WłoszczowaDębski Sławomir
215WłoszczowaDomagalska Danuta
216WolbromKornicz Jerzy
217ZabierzówSchechtel Jolanta
218ZakopaneOzga Roman
219ZakopaneOzga Urszula
220ZakopanePasierb Joanna
221ZakopaneSawera-Fryźlewicz Jolanta
222ZatorMędrala-Budka Maria
223ZielonkiFirek Romualda

Okręg Sądu Apelacyjnego w Lublinie

1BełżyceRadomska Joanna
2Biała PodlaskaKarasińska Jolanta
3Biała PodlaskaMaksymiuk Dorota
4Biała PodlaskaMironiuk-Kuta Elżbieta
5Biała PodlaskaNowak Jerzy
6Biała PodlaskaŚwiderski Bogusław
7BiałobrzegiKrzyżańska-Łyś Maria
8BiłgorajBednarczyk Ewa
9BiłgorajHussar Bożena
10BiłgorajKrysiak Zygmunt
11ChełmDrozd Grażyna
12ChełmLewkowicz Jarosław
13ChełmPrzetocki Jacek Antoni
14ChełmSmulkowska Irena
15ChełmWiechnik-Domańska Lidia
16DęblinFalczyńska Elżbieta
17GarwolinKalbarczyk Józef
18GarwolinKrajewska Maria
19GarwolinKrajewski Jerzy
20GarwolinŚcioch Adam
21GarwolinŚcioch Marzena
22GrójecFrelek Sławomir
23GrójecGryn-Hamera Anna
24GrójecMazur Rafał
25GrójecKarczmarczyk Dariusz
26HrubieszówGóra Małgorzata
27HrubieszówŁaciński Jacek
28HrubieszówMielniczuk Stanisław
29Janów LubelskiBurda Teresa
30Janów LubelskiMazur Longin
31KozieniceKudła Jarosław
32KozieniceWiśniewski Jeremi
33KrasnystawDudek Ryszard
34KrasnystawRarot Jerzy
35KrasnystawSkubisz Maria
36KraśnikDziadosz Lidia
37KraśnikMłynarski Krzysztof
38KraśnikMozgawa Jerzy
39KraśnikWilczopolski Włodzimierz Andrzej
40LipskoKonopka Elżbieta
41LubartówFrączkiewicz Paweł
42LubartówSzerard-Mitura Iwona Stanisława
43LubartówWoźniak Iwona
44LubartówZmysłowska Elżbieta
45LublinBanderski Piotr Grzegorz
46LublinBaran Ewa
47LublinBednara Antonina Renata
48LublinBednara-Michalczyk Joanna
49LublinBuchlińska Krystyna
50LublinChęć Beata
51LublinDec Stefan
52LublinDeczkowska Alicja
53LublinFlorkowski Janusz Sylwester
54LublinFronc Robert
55LublinGabryś Berenika
56LublinGreszta Renata
57LublinKołodziejczyk Grzegorz
58LublinKotyłło Małgorzata
59LublinKowalski Andrzej
60LublinKubicz Andrzej Sławomir
61LublinLewicka Grażyna
62LublinMaślak Teresa
63LublinMiączewska Barbara
64LublinMierzwa Renata
65LublinMiszczak-Pyziak Mariola
66LublinNizio Brygida
67LublinOcepa-Kisielewicz Anna
68LublinPluta Jadwiga
69LublinRymarz Leopold
70LublinRzączyński Jacek
71LublinSierocka Małgorzata
72LublinSłowikowska Beata
73LublinŚladkowska-Szłapa Anna
74LublinTatara Andrzej
75LublinTereszczuk Jacek
76LublinTwardowska Grażyna
77LublinWach Iwona
78ŁęcznaTymecki Bogusław
79ŁosiceTwarowski Józef Mieczysław
80ŁukówMateusiak Jan
81ŁukówNawrocka Małgorzata
82ŁukówSajkiewicz Adam
83ŁukówSajkiewicz Maria
84Międzyrzec PodlaskiChomiuk Piotr
85Mińsk MazowieckiKrawczak Alina
86Mińsk MazowieckiNowakowski Roman
87Mińsk MazowieckiPaszkowska Katarzyna
88Mińsk MazowieckiPaszkowska-Pawelec Małgorzata
89Nowe Miasto nad PilicąStefańczyk Józef
90Opole LubelskieGołofit Zbigniew
91Opole LubelskieMonika Gozdór Sylwia
92ParczewNiepogodzińska-Piądło Beata
93PiaskiŻołnierczuk-Madej Halina
94PionkiWikłacz Anna
95PoniatowaCzaplińska-Rybaczek Krystyna
96PrzysuchaSzmyd Jan
97PuławyJaśkowski Zygmunt
98PuławyKarasińska Justyna
99PuławyMajewska Jadwiga
100PuławyNowacki Mirosław
101PuławySalasa Andrzej
102PuławySzymoniak Joanna
103RadomCywińska Maria
104RadomDutkowska Urszula
105RadomDziwańska Anna
106RadomDziwański Jakub
107RadomFijałkowska Ewa
108RadomGiermakowska Marzena
109RadomJabłoński Zenon
110RadomJaśkiewicz Zofia
111RadomKultys Anna
112RadomStolarek Agnieszka
113RadomTowarek Elżbieta
114RadomWajs Wanda
115RadomWolbergier Sławomir
116Radzyń PodlaskiFurman Bogda
117Radzyń PodlaskiKowalczyk Wiesław
118Radzyń PodlaskiMysłowski Ryszard
119RykiCymbalski Tadeusz
120SiedlceGliszczyńska-Kudelska Maria
121SiedlceMaliszewska Urszula
122SiedlceManiszewski Adam
123SiedlceMydlak Stanisław
124SiedlceRomanowski Jan
125SiedlceSikorska Elżbieta
126SiedlceSzulepa Agnieszka
127SiedlceTroszkiewicz Małgorzata
128Sokołów PodlaskiFlaga Urszula
129Sokołów PodlaskiReplin Anna
130SulejówekWrzosek Piotr
131SzczebrzeszynPysiewicz Mieczysław
132SzydłowiecPietras Alicja
133ŚwidnikChalewska-Ławnik Anna
134ŚwidnikWojtaszek Małgorzata
135TerespolDurlej Stefan
136Tomaszów LubelskiBielecka Adela
137Tomaszów LubelskiCiupak Elżbieta
138Tomaszów LubelskiSacewicz Wojciech
139WarkaLechowicz Monika
140WęgrówCejmer Iwona
141WęgrówKowalczyk Leszek
142WęgrówWojtyńska Maria
143WłodawaNejman-Spyrczyńska Ewa
144WłodawaPruszczak Elżbieta
145ZamośćBilski Mirosław
146ZamośćIwanicka Elżbieta
147ZamośćKarpowicz-Kurek Magdalena
148ZamośćKosicka Kamilla
149ZamośćParizek Andrzej
150ZamośćSkóra Dorota
151ZamośćSoboń Barbara
152ZwoleńŻabicki Zbigniew
153ŻelechówIzdebska Zofia

Okręg Sądu Apelacyjnego w Łodzi

1Aleksandrów ŁódzkiWiciński Robert
2BełchatówBystrzycka Danuta
3BełchatówGalimska Anna
4BełchatówRychter Jolanta
5BełchatówSitek Janina
6BełchatówWejder-Gałkowska Wiesława
7BrzezinyMatczak Jarosław
8BrzezinyRutkowski Wojciech
9BrzezinyZduńczyk-Matczak Barbara
10GłownoFolcholc Jerzy
11JarocinPietrzak Dariusz
12JarocinWiniarska-Bargieł Beata
13KaliszBladowska-Duda Ewa
14KaliszKaraszewska Alicja
15KaliszKasperuk Danuta
16KaliszKruszwicka Janina
17KaliszRodecki Dariusz
18KaliszWojcieska Beata
19KępnoKubera-Chowańska Maria
20KępnoOlejarnik Barbara
21KoluszkiEwa Staszyńska - Swierczyńska
22KrotoszynMarcińczak-Bieleninik Bogumiła
23KrotoszynRatajczyk Bogumiła
24KutnoAmbroziak Danuta
25KutnoJanowska-Maksimowicz Ewa
26KutnoKalusiński Stanisław
27KutnoTrzeciecka Dorota
28ŁaskHajdukiewicz-Zybert Ewa
29ŁaskWolska-Brodzińska Maria
30ŁęczycaPacholska Krystyna
31ŁęczycaPacholska-Podlasiak Agnieszka
32ŁęczycaWojciechowska Ewa
33ŁowiczBędkowska Beata
34ŁowiczMaik Andrzej
35ŁowiczMajka Krystyna
36ŁódźBadowska Małgorzata
37ŁódźBald Anna
38ŁódźBorten Katarzyna
39ŁódźCzarnecki Piotr
40ŁódźGałązka-Mikina Bogna
41ŁódźGoździalska Anna
42ŁódźJagodziński Aleksander
43ŁódźKalsztein Dorota
44ŁódźKaniecki Radosław
45ŁódźKlepaczko Julita
46ŁódźKopczyńska Anna
47ŁódźKozłowski Janusz
48ŁódźKról Małgorzata
49ŁódźKról Zofia
50ŁódźKubiak Klaudia
51ŁódźKwaśniewski Zbigniew
52ŁódźLelental Piotr
53ŁódźLipke Zbigniew
54ŁódźLodzińska Elżbieta
55ŁódźMagdziński Andrzej
56ŁódźMilo Przemysław
57ŁódźNierychła Małgorzata
58ŁódźOskaldowicz Anna
59ŁódźPawlak Barbara
60ŁódźRamecka-Nastarowicz Katarzyna
61ŁódźRymdejko Grażyna
62ŁódźSierociński Andrzej
63ŁódźSiwińska Anna
64ŁódźSobańska-Tiutiunik Katarzyna
65ŁódźStefańska Krystyna
66ŁódźStrzępek Artur
67ŁódźSzabelska Iwona
68ŁódźSzafruga Grzegorz
69ŁódźSzereda Andrzej
70ŁódźSzereda Jan
71ŁódźSzmaciński Mieczysław
72ŁódźSzymański Aleksander
73ŁódźŚwieboda Ewa
74ŁódźTuchowski Jacek
75ŁódźWróblewski Mariusz
76ŁódźWypiorczyk Anna
77OpocznoDybalska Teresa
78OpocznoPiekarski Andrzej
79OpocznoWaśkiewicz Renata
80Ostrów WielkopolskiJackowska Maria
81Ostrów WielkopolskiKrólak Jan
82Ostrów WielkopolskiMisiak Anna
83Ostrów WielkopolskiZiółkowska Violetta
84OstrzeszówNowak Maria
85OzorkówRudowicz Stanisław
86PabianiceKupis Dariusz
87PabianiceKwiecień Grzegorz
88PabianiceOlek Włodzimierz
89PajęcznoSzczęsna Olga
90Piotrków TrybunalskiBłaszczyk Grzegorz
91Piotrków TrybunalskiKowalczyk Małgorzata
92Piotrków TrybunalskiSerwatka Mariola
93Piotrków TrybunalskiTeleman Jan Leszek
94PleszewSzpunt Elżbieta
95PleszewSzpunt-Urbaniak Ewelina
96PleszewŚwiec Eugeniusz
97PoddębicePaprocka Sabina
98PoddębiceWojciechowska-Kierepa Renata
99RadomskoDalkiewicz-Jagiełło Dorota
100RadomskoKoprowski Sławomir
101RadomskoSandelewska Małgorzata
102RadomskoWojtczak-Smyk Monika
103Rawa MazowieckaFijałkowska Marianna
104Rawa MazowieckaPrzytuła Agnieszka
105Rawa MazowieckaSułkowska-Słomka Irena
106SieradzBartosiewicz Waldemar
107SieradzChoińska Beata
108SieradzJankowska Hanna
109SieradzNawrocki Ignacy
110SieradzPowalski Jarosław
111SkierniewiceFidrysiak Beata
112SkierniewiceSalamon Jadwiga
113SkierniewiceWerwińska Elżbieta
114SkierniewiceWieprzkowicz Elżbieta
115Tomaszów MazowieckiGemel Magdalena
116Tomaszów MazowieckiGórecka Janina
117Tomaszów MazowieckiGrad Bogdan
118Tomaszów MazowieckiMieczkowska Romualda
119TuszynGruszka Andrzej
120WieluńKamieniecka Dorota
121WieluńKarasiak Iwona
122WieluńMielczarek Dorota
123WieluńMusiała Anna
124WieruszówKijak Jolanta
125Zduńska WolaBińczycki Radosław
126Zduńska WolaKijanka Franciszek
127Zduńska WolaTęsiorowski Stanisław
128ZgierzJeziorski Waldemar
129ZgierzSzymańska Grażyna
130ZgierzŚwięcicki Tadeusz
131ZgierzWrocławska Teresa

Okręg Sądu Apelacyjnego w Poznaniu

1ChodzieżPiechocki Piotr
2ChodzieżRzepa Krystyna
3CzarnkówBudzinowska-Stelmaszyk Jadwiga Irena
4CzarnkówPierudzka Ewa
5GnieznoBączyk-Ostrowska Małgorzata
6GnieznoGruszka Elżbieta
7GnieznoSypniewska Anna
8GostyńAndrzejewska-Czemplik Lidia
9GostyńRote Małgorzata
10Grodzisk WielkopolskiPaetz Marcin Andrzej
11Grodzisk WielkopolskiPaetz Tadeusz Jan
12GubinGuzdecka-Kaczmarek Teresa
13JastrowiePodmokły Katarzyna
14KłodawaWróblewska Anna
15KołoJędrychowska Dorota
16KołoKowalski Ryszard
17KołoPrzybyłowicz Andrzej Grzegorz
18KoninAntoniak Helena Kazimiera
19KoninChojnacki Piotr Antoni
20KoninHauke Hanna
21KoninKorpa Ewa
22KoninNaskręcki Piotr Paweł
23KoninSzplet Stanisław
24KoninZiomek Zygmunt
25KościanBortel Grzegorz
26KościanStelmaszyk-Dutkowiak Edyta
27KórnikJaśkowiak Joanna
28Krosno OdrzańskieWierzchałek Mariola
29LesznoBortel Mariola
30LesznoCejba Renata
31LesznoKałużna Sabina Anna
32LesznoStawowy Małgorzata
33LesznoStawowy Ryszard Wojciech
34LubskoWachnik Grażyna Krystyna
35MiędzychódKoszyca-Ratajczak Barbara Maria
36Murowana GoślinaŁakomy Sławomir
37Nowa SólStawecka Maria Zofia
38Nowa SólSzyszko Anna
39Nowa SólSzyszko Joanna Agnieszka
40Nowy TomyślPiechowiak Ryszard
41Nowy TomyślStrasburger-Gąska Ewa
42ObornikiDedyk-Michajłow Magdalena
43PiłaKasprzak Mariusz
44PiłaKufel Zygmunt
45PiłaSowiński Roman
46PiłaWadowska Elżbieta Maria
47PobiedziskaScheffler Magdalena
48PoznańAdamski Andrzej
49PoznańAntkowiak Irena
50PoznańBłażejczak-Żdżarska Aleksandra
51PoznańBorkowski Mikołaj
52PoznańBystrzycka Zofia Helena
53PoznańCelichowska Dorota Maria
54PoznańCelichowski Maciej Maria
55PoznańCendrowski Wojciech
56PoznańDanecka Maria Barbara
57PoznańDanecka-Białek Monika
58PoznańDolata Violetta Grażyna
59PoznańDrewniak-Żaba Lilianna
60PoznańDrożdż Eleonora Dorota
61PoznańDuczmal Witold
62PoznańGrajzer Hanna
63PoznańGutowska Zofia
64PoznańHyjek-Marchel Karolina
65PoznańIllukiewicz Andrzej Sławomir
66PoznańIżykowski Michał
67PoznańJabłońska Paulina
68PoznańJasiewicz Hanna
69PoznańKaczmarek Małgorzata
70PoznańKaczorowski Jacek
71PoznańKłos Paweł
72PoznańKobińska Danuta
73PoznańKolasa Marek Juliusz
74PoznańKolasa Paweł
75PoznańKoralewska-Nowak Irena Maria
76PoznańKosiba Adam Władysław
77PoznańKowandy Józef Piotr
78PoznańKurzyca Teresa
79PoznańKwarciński Wojciech
80PoznańLisiecka Joanna Maria
81PoznańŁużyńska-Sawarzyńska Magdalena Anna
82PoznańMajchrzak Wioletta
83PoznańMakowska Magdalena
84PoznańMusiałkiewicz Dorota
85PoznańMuszalska Małgorzata
86PoznańPeretiatkowicz Olaf
87PoznańPodsiadłowska-Skąpska Izabela
88PoznańRadziuk Małgorzata Elżbieta
89PoznańSajda Wojciech
90PoznańSiennicki Mikołaj
91PoznańSołtysińska-Skonieczna Anna
92PoznańSterling Urszula Henryka
93PoznańTomaszkiewicz Zbigniew Henryk
94PoznańWalkowiak Izabela
95PoznańWąsiewicz-Szczepańska Agnieszka
96PoznańWieczorek Michał
97PoznańWilkoszarska Ewa
98PoznańZielińska Elżbieta
99PoznańZielińska-Jarocha Agnieszka
100PoznańZieliński Wojciech
101PoznańZys Joanna
102RawiczMikołajczak Beata
103RawiczOlszewska Halina Maria
104SłupcaChojnacki Maciej
105SłupcaJaskólska Lena
106SulechówTracz Dariusz Jan
107SwarzędzCzeski Zbigniew Romuald
108SzamotułyJezierski Klaudiusz
109SzamotułyLudwiczak-Winter Ewa Grażyna
110SzamotułyNicikowska-Piechocka Barbara
111SzamotułyPlecha Bronisława Kazimiera
112SzprotawaKoczocik Ryszard
113ŚremDłużak Katarzyna
114ŚremKubiszewski Krzysztof
115Środa WielkopolskaBorkowska Joanna
116ŚwiebodzinMisiaczyk Alina
117Tarnowo PodgórnyStelmaszyk Hipolit
118TrzciankaWrotyńska Katarzyna
119TurekFret Maciej
120TurekSawicka Violetta Ewa
121TurekSroczyńska Wiesława
122WągrowiecSokołowska Katarzyna Jolanta
123WągrowiecWiśniewska Krystyna Maria
124WolsztynJaśkiewicz Scholastyka Teresa
125WolsztynKatyńska-Urban Janina
126WrześniaBaranowska Irena Maria
127WrześniaBaranowski Grzegorz
128WrześniaKarciarz Kazimierz
129WschowaGross Sylwia
130WyrzyskKowalczyk Irena
131Zielona GóraHańska Katarzyna Anna
132Zielona GóraJarosz Joanna
133Zielona GóraKaczanowska Katarzyna
134Zielona GóraMiśkiewicz Adriana Maria
135Zielona GóraRomanowska Aleksandra Barbara
136Zielona GóraSzyszko Piotr Kazimierz
137Zielona GóraŚmiałek Roman
138Zielona GóraŻukowska Julita Monika
139ZłotówSobczyk-Nowak Anna
140ŻagańGondek Janusz
141ŻaryMatyja Małgorzata Aldona
142ŻaryMatyja Mirosław

Okręg Sądu Apelacyjnego w Rzeszowie

1BrzozówKaraś Roman
2BrzozówRakszawska Marianna
3DębicaKremska-Bialik Jolanta
4DębicaKrólikowski Wojciech
5DębicaMajka Dorota Ewa
6DynówMilanowska Monika
7JarosławGoraj Elżbieta
8JarosławKostka Krystyna
9JarosławLechowicz Ewa
10JarosławMielniczek Artur
11JarosławStybel Bogusław
12JasłoGawłowski Henryk
13JasłoKula Elżbieta
14JasłoLisowski Wojciech
15JasłoPankowicz-Lisowska Wanda
16JasłoUliasz Agata
17KolbuszowaBałda Janina
18KolbuszowaJachyra Piotr
19KolbuszowaZalewska-Watras Barbara
20KrosnoNiezgoda Nina
21KrosnoNowak Wojciech
22KrosnoRoman Lilianna
23KrosnoToczyńska-Hędrzak Bożena
24KrosnoTwardak-Lubaś Irena
25KrosnoUliasz Jolanta
26LeskoMatuła Maria
27LeskoŁukasik Beata
28LeżajskHeleniak Anna
29LeżajskMargas Mieczysław
30LubaczówNepelski Wiesław
31ŁańcutKopeć Krzysztof
32ŁańcutŚwiąder Małgorzata
33MielecKranc-Filipecka Elżbieta
34MielecMichalczyk-Łuczak Bernadetta
35MielecPezda Monika
36NiskoBłądek Lidia
37NiskoDudzik Agnieszka
38NiskoSzewczyk Ryszard
39PrzemyślBiałachowski Paweł
40PrzemyślMakar Lidia
41PrzemyślObler Jerzy
42PrzemyślRadyk Stanisław
43PrzemyślSielska Bogumiła
44PrzeworskBender Bożena
45PrzeworskGąsior Elżbieta
46RopczyceBukała Bożena
47RopczyceRogoziewicz Artur
48RzeszówBlajer-Szałyga Dorota
49RzeszówChmiel Anna Katarzyna
50RzeszówCzapor Beata
51RzeszówCzartoryska Jolanta
52RzeszówCzerwonka Bogdan
53RzeszówGrotowska Danuta
54RzeszówKędzior-Plaskacz Agnieszka
55RzeszówKuś Leon
56RzeszówMatlęga Małgorzata
57RzeszówMąkosz Alicja
58RzeszówMitelsztat Robert
59RzeszówMossoń Anna
60RzeszówPanek-Wiśniowska Teresa
61RzeszówPetrus Romualda
62RzeszówPosłuszny Janusz
63RzeszówRojowski Bohdan
64RzeszówSzara Małgorzata
65RzeszówWajdowicz Dagmara
66RzeszówWiśniowski Radosław
67SanokDrozd Stanisław
68SanokGórska-Galewicz Lidia
69SanokKosina Ewa
70Sędziszów MałopolskiPondo Halina
71Stalowa WolaBorzęcki Tomasz
72Stalowa WolaKrępa Grażyna
73Stalowa WolaSzewczyk Ewa
74Stalowa WolaUba Andrzej
75StrzyżówKąkol Irena
76StrzyżówSalwa Henryk
77TarnobrzegChojnacka Halina
78TarnobrzegWisz Krystyna
79Ustrzyki DolneAdamska Liliana

Okręg Sądu Apelacyjnego w Szczecinie

92BarlinekWolski Andrzej
1BiałogardKułaga Maria
2BiałogardWoźniak Beata
3ChojnaJózefczyk Ada
4ChoszcznoNiepewna Elżbieta Urszula
5DarłowoOkulicz Romuald
6Dębno LubuskieStroynowska Danuta
7Drawsko PomorskieCal Barbara Grażyna
8DrezdenkoGórecka Wiesława
9GoleniówBartkowiak Danuta
10GoleniówKowalczyk Marianna
11Gorzów WielkopolskiSulska Anna
12Gorzów Wlkp.Bachalska Elżbieta
13Gorzów Wlkp.Dedyk Jerzy
14Gorzów Wlkp.Gielec Jan
15Gorzów Wlkp.Kontulska Urszula
16Gorzów Wlkp.Korolewicz Marzanna
17Gorzów Wlkp.Radziejewska Romualda
18Gorzów Wlkp.Witkowska Beata
19GryficeSokół Teresa
20GryficeSzabunia-Semczuk Irena
21GryficeZinkiewicz-Jarosińska Leokadia
22GryfinoKrzywda-Pogorzelski Lech
23Kamień PomorskiOsadowski Jan
24KołobrzegChwiałkowski Waldemar
25KołobrzegKolasińska-Ściepko Halina
26KołobrzegKurzawa Ryszard
27KołobrzegMielczarek Teresa
28KołobrzegSzczęsna Mariola
29KołobrzegZaleski Wojciech
30Kostrzyn nad OdrąWolski Nikodem
31KoszalinAnna Mirocha
32KoszalinCzernikiewicz Roman
33KoszalinDullek Waldemar
34KoszalinKubek Barbara
35KoszalinNosowska Ewa
36KoszalinPaplaczyk Joanna
37KoszalinPracz Mirosław
38KoszalinRychlik-Haczkiewicz Elżbieta
39KoszalinStanisławska-Sierzputowska Urszula
40KoszalinSzulejewska Jadwiga
41ŁobezFiksek Eugeniusz
42MiędzyrzeczKowalik Mirosława
43MiędzyzdrojeSzałachowski Ryszard
44MyślibórzWolska Karolina Anna
45NowogardKamecka Eugenia
46PoliceGraboń Anna
47Połczyn ZdrójRosiński Tomasz
48PyrzyceTokarski Sławomir
49SkwierzynaZandecka-Giejbo Ewa
50SławnoSzerszenowicz Bogdan
51SłubiceBac Przemysława
52SłubiceKarp Maria
53Stargard SzczecińskiPietrakowski Leszek
54Stargard SzczecińskiSławińska Elżbieta
55Stargard SzczecińskiUdzik Jolanta
56Strzelce KrajeńskiePiekut Jan Marek
57SulęcinKołodziej Marta
58SzczecinAndrzejewska Dorota
59SzczecinBałaban Beata
60SzczecinBiałkowski Leszek Michał
61SzczecinChmielewski Mariusz
62SzczecinCzeremcha Zdzisława
63SzczecinDaleszyńska Zofia
64SzczecinGardocka Sylwia
65SzczecinGraboń-Grześkowiak Gabriela
66SzczecinHeliński Kazimierz
67SzczecinJankowski Jerzy
68SzczecinKowalska Aneta
69SzczecinKuniewicz Dobrosława
70SzczecinMikołajczyk Marzena
71SzczecinMilczanowska Sławomira
72SzczecinMilczanowski Andrzej
73SzczecinNajmrodzka-Młodojewska Izabela Beata
74SzczecinNocóń Klaudia
75SzczecinNowicka Anna
76SzczecinOlszewska Maria
77SzczecinOsiński Grzegorz
78SzczecinPeszko Dorota
79SzczecinPoćwiardowska Hanna
80SzczecinPosyniak Helena
81SzczecinPotaman Cezary Borys
82SzczecinSkotarczak Teodor
83SzczecinSłużewski Jacek
84SzczecinSobecka Barbara Zofia
85SzczecinSobolewska Joanna
86SzczecinTomczak Katarzyna
87SzczecinWłodarczyk-Wardacka Wiesława Alina
88SzczecinWójciak Bożena
89SzczecinWójtowicz Dariusz Grzegorz
90SzczecinZagozda Lech
91SzczecinZarecka Jolanta
92SzczecinekDudziński Ireneusz
93SzczecinekNinca Barbara
94SzczecinekRyndak Mariusz
95ŚwidwinPracz Alicja
96ŚwinoujścieKaliciuk-Runge Katarzyna
97ŚwinoujścieKozarkiewicz Elżbieta
98ŚwinoujścieZapytowska-Pusłowska Janina
99TrzebiatówBłażewicz Bożena
100WałczMichalski Grzegorz
101WałczTarka Bogusław
102ZłocieniecOłowski Witold

Okręg Sądu Apelacyjnego w Warszawie

1Babice NoweTomczyk-Perłowska Małgorzata
2BłonieMakijewski Jarosław
3CiechanówBarwińska Barbara
4CiechanówNasierowska Renata
5CiechanówPiątkowski Andrzej
6CiechanówZbyszyńska Ewa
7GostyninDanielewicz Barbara
8GostyninMargol Dorota
9Góra KalwariaGuzik Leszek
10Grodzisk MazowieckiBluszcz Jarosław
11Grodzisk MazowieckiBorysiak Barbara
12Grodzisk MazowieckiKuczyńska Beata
13Grodzisk MazowieckiKuczyński Piotr
14Konstancin-JeziornaCzyżewski Tomasz
15LegionowoKlejment Zbigniew
16LegionowoKmiecik Mariusz
17LegionowoRuszkowski Krzysztof
18LesznoBrandt Mirosława
19ŁomiankiMarzinek Gabriela
20ŁomiankiSobczyk Julita
21ŁomiankiTalacha Irmina
22MagdalenkaŚmietanka Magdalena
23Maków MazowieckiBukowski Zbigniew
24MarkiJędrychowska-Michaś Beata
25MilanówekKarnicka-Kawczyńska Agata
26MilanówekKawczyński Jarosław
27MławaCegielska Barbara
28MławaTuszyńska Teresa
29MławaŻandarska-Nehring Beata
30Nowy Dwór MazowieckiLewicki Jarosław
31Nowy Dwór MazowieckiSzydluk Magdalena
32Nowy Dwór MazowieckiSzydluk Michał
33OstrołękaChojnowska Ewa
34OstrołękaNapiórkowska Hanna
35OstrołękaNejman Danuta
36OstrołękaPrytulak Irena
37OstrołękaSzymańska-Pałka Barbara
38OstrołękaZałuska Krystyna
39Ostrów MazowieckaGrabowska Dorota
40Ostrów MazowieckaOsiadacz Jacek
41Ostrów MazowieckaRzodkiewicz-Książek Aldona
42OtwockCegielska Maria
43OtwockMakulec Halina
44OtwockWasiak Maciej
45OtwockWójcik Barbara
46PiasecznoFortuński Wojciech
47PiasecznoGmerek Paweł
48PiasecznoŁukasik Maria
49PiasecznoPluta Jarosław
50PiasecznoPrzybysz Małgorzata
51PłockBałdowska Zofia
52PłockBanucha Hanna
53PłockKaszewska Anna
54PłockKrysiuk Wiesława
55PłockMacuga Barbara
56PłockTerlecka Grażyna
57PłońskKilińska-Palmowska Krystyna
58PłońskPopłonkowski Zbigniew
59PłońskZarecki Jacek
60PruszkówJanik Artur
61PruszkówZdziebłowska-Gidian Beata
62PruszkówŻuczek Henryk
63PrzasnyszKołodziejska Arleta
64PrzasnyszTrusiewicz Lubomir Waldemar
65PułtuskKędzierska Daniela
66PułtuskKoniecek Jolanta
67RadzyminRowicki Marek
68RaszynDomżał Ryszard
69RaszynKucewicz Andrzej
70SierpcKuskowski Krzysztof
71SierpcPopiłko Grażyna
72SochaczewBugalska-Maik Anna
73SochaczewDemczyszyn Jolanta
74SochaczewGrabarek Wiesław
75WarszawaAdamus Waldemar
76WarszawaArchutowska Magdalena
77WarszawaArendt Ewa
78WarszawaArendt Krzysztof
79WarszawaBanaś-Łosiewicz Halina
80WarszawaBarej Jolanta
81WarszawaBarej-Magiera Elżbieta
82WarszawaBartnicki Marek
83WarszawaBartosiewicz Wlazło Małgorzata
84WarszawaBaszuk Justyna
85WarszawaBąbka Barbara
86WarszawaBąbka Tomasz
87WarszawaBiałecki Mariusz
88WarszawaBieniek Ewa
89WarszawaBilewicz Piotr
90WarszawaBiwejnis Maciej
91WarszawaBłaszczak Paweł
92WarszawaBłaszczak Robert
93WarszawaBogusławska Iwona
94WarszawaBogusz Olga
95WarszawaBołdok Maria
96WarszawaBołdok Wiktor
97WarszawaBrudnicka Elżbieta
98WarszawaBrudnicka-Chochoł Anna
99WarszawaBryl Barbara
100WarszawaBrylewska-Iwańczyk Małgorzata
101WarszawaBrzezińska Ewa
102WarszawaBrzozowska Anna
103WarszawaBujalska Jolanta
104WarszawaBuk Krzysztof
105WarszawaChałupczak Paweł
106WarszawaChełstowska Anna
107WarszawaChoromańska Renata
108WarszawaCiemienga Mirosława
109WarszawaCubała Wieńczysława
110WarszawaCubała-Chałupczak Ewa
111WarszawaCugowska-Grunwald Małgorzata
112WarszawaCupriak Paweł
113WarszawaCygan Tomasz
114WarszawaCylińska Grażyna
115WarszawaCytryńska Alina
116WarszawaCzamarska Aldona
117WarszawaCzarnecki Jarosław
118WarszawaCzartoryska-Ganczewska Edyta
119WarszawaDańko-Roesler Anna Ewa
120WarszawaDąbrowska Magdalena
121WarszawaDeczkowska Joanna
122WarszawaDębska-Grelus Teresa
123WarszawaDmochowska Marzena
124WarszawaDor Robert
125WarszawaDybalski Krzysztof
126WarszawaFilipowski Tomasz
127WarszawaFilochowska Władysława
128WarszawaFurman Joanna
129WarszawaGańko Bogumiła
130WarszawaGardocka Jolanta
131WarszawaGawryś Marzena
132WarszawaGenczelewska Agnieszka
133WarszawaGieryszewska-Sobolak Joanna
134WarszawaGiler Robert
135WarszawaGlegoła Anna
136WarszawaGładkowski Waldemar
137WarszawaGonstał Martyna
138WarszawaGorzelak Marta
139WarszawaGóral Janusz
140WarszawaGrelus Mariusz Tom
141WarszawaGromek Małgorzata
142WarszawaHalicka Janina
143WarszawaHorban Jerzy
144WarszawaHuziuk Alicja
145WarszawaJabłońska Anna
146WarszawaJabłoński Dariusz
147WarszawaJacewicz Andrzej
148WarszawaJakubiak Miron
149WarszawaJamróz-Wiśniewska Teresa
150WarszawaJaneczko Teresa
151WarszawaJanowska Maria Alicja
152WarszawaJanus Piotr
153WarszawaJarmużewska-Mauthe Ewa
154WarszawaJarzyło Włodzimierz
155WarszawaJaśkiewicz Justyna
156WarszawaJaworska Jolanta
157WarszawaJaworska-Werniewicz Marlena
158WarszawaJodłowski Jan
159WarszawaKacprzak-Kucharska Hanna
160WarszawaKacprzycka-Pisarek Agnieszka
161WarszawaKalisz Łucja
162WarszawaKałowska Dorota
163WarszawaKania Paweł
164WarszawaKarczewska-Woźnica Magdalena
165WarszawaKasperek Jarosław
166WarszawaKempińska-Rusek Małgorzata
167WarszawaKędra Krystyna
168WarszawaKędzierska Małgorzata
169WarszawaKędzierska Monika
170WarszawaKędzierski Artur
171WarszawaKita Paweł
172WarszawaKokoszczyńska Maria
173WarszawaKokoszewski Rafał
174WarszawaKołakowski Grzegorz
175WarszawaKołakowski Julian
176WarszawaKołcun Czesława
177WarszawaKołodzińska - Kozłowska Monika Elżbieta
178WarszawaKorewicki Andrzej
179WarszawaKorobowicz Magdalena
180WarszawaKosim-Kruszewska Danuta
181WarszawaKosiorkiewicz Krzysztof
182WarszawaKossewska Dorota
183WarszawaKotuniak Anna
184WarszawaKozak Artur Stanisław
185WarszawaKoziorowska Elżbieta
186WarszawaKrakowiecka Małgorzata
187WarszawaKramarz Dariusz
188WarszawaKrukowicz Barbara
189WarszawaKruszewski Krzysztof
190WarszawaKrysik Zofia
191WarszawaKubicka Sylwia
192WarszawaKud Jacek
193WarszawaKukulski Jacek
194WarszawaKulesza Ewa
195WarszawaKuligowska Lilia Barbara
196WarszawaKupis Mirosław
197WarszawaKuzara Grzegorz
198WarszawaKwaśnicka Luiza
199WarszawaLechowicz Joanna
200WarszawaLeszczyńska Aneta Joanna
201WarszawaLeśniewski Waldemar
202WarszawaLewczuk Joanna
203WarszawaLumperta Waldemar
204WarszawaŁaski Krzysztof
205WarszawaŁęczycka Katarzyna
206WarszawaŁukaszewicz Barbara
207WarszawaMachowski Marek
208WarszawaMaciejko Piotr
209WarszawaMagnuszewska-Binek Elżbieta
210WarszawaMajchrzak Marek
211WarszawaMajorowicz Irena
212WarszawaMalinowska Anna
213WarszawaMarchocka Ilona
214WarszawaMarmaj Janusz
215WarszawaMarszałek Anna Maria
216WarszawaMatiakowska Maja
217WarszawaMicorek Andrzej
218WarszawaMiklas Izabela
219WarszawaMorelowska-Mamińska Małgorzata
220WarszawaMroczek Ewa
221WarszawaMroczkowska-Gołowicz Agnieszka
222WarszawaNaciążek Joanna
223WarszawaNalewajek Jacek
224WarszawaNałęcz Kinga Anna
225WarszawaNamielski Sławomir
226WarszawaNiedziela Jolanta Monika
227WarszawaNiewczas-Zajączkowska Alina
228WarszawaNiewińska Joanna
229WarszawaNiżyńska Anna
230WarszawaNowosielska Małgorzata
231WarszawaNurkowski Krzysztof
232WarszawaOgonek Sławomir
233WarszawaOgrodzińska-Zalewska Maria
234WarszawaOkołotowicz Iwona
235WarszawaOlszewski Jerzy
236WarszawaOrłowski Paweł
237WarszawaOsiecka-Soroko Wanda
238WarszawaOtkała Beata
239WarszawaPaluch Adam
240WarszawaPałgan-Paszka Małgorzata
241WarszawaPiątek Alicja
242WarszawaPieper Tomasz
243WarszawaPiotrowska Elżbieta
244WarszawaPłaska Marek
245WarszawaPolz Ewa
246WarszawaProniewicz Magdalena
247WarszawaPrus-Głowacka Hanna
248WarszawaPrzybylska Matylda
249WarszawaPrzybyła Andrzej
250WarszawaPrzybysiak Agnieszka
251WarszawaRadlińska Marzena
252WarszawaRek Krystyna
253WarszawaRogala Grzegorz
254WarszawaRudnicki Janusz Marek
255WarszawaRudziński Marek
256WarszawaRusek Artur Robert
257WarszawaRutkowska Zofia Barbara
258WarszawaRynkiewicz-Szafurska Dorota
259WarszawaRześna-Barylska Elżbieta
260WarszawaSerafin Ewa Helena
261WarszawaSiciński Piotr
262WarszawaSidorowicz Cezary
263WarszawaSielski Robert
264WarszawaSieniawska Anna
265WarszawaSieniawski Leszek
266WarszawaSkoczyńska-Soroko Barbara
267WarszawaSkoworodko Piotr
268WarszawaSłomkowska Magdalena
269WarszawaSocha Grażyna
270WarszawaSojka Tadeusz
271WarszawaSoroka Igora
272WarszawaSoroka Piotr
273WarszawaSoroko Izabella
274WarszawaSota Anna
275WarszawaStachyra Mirosława
276WarszawaStarosta Teresa
277WarszawaStarzyk-Wojnar Iwona
278WarszawaStatkiewicz-Wysocka Urszula
279WarszawaStrojnowska Bożena
280WarszawaStrojny Sławomir
281WarszawaStrzelczyk Ryszard
282WarszawaStybel Agnieszka
283WarszawaSutowski Robert
284WarszawaSzachułowicz-Deszczyńska Katarzyna Maria
285WarszawaSzaniawski Zbigniew
286WarszawaSzczepański Krzysztof
287WarszawaSzczypkowski Wojciech
288WarszawaSzeszkowska Joanna
289WarszawaSzulc Anna
290WarszawaSzymczak Jakub
291WarszawaŚlizak Joanna
292WarszawaTulczyńska-Ożga Agnieszka
293WarszawaTurkot Beata
294WarszawaTuzinek Krzysztof
295WarszawaUłanowska Magdalena
296WarszawaUmecka Iwona
297WarszawaWalkowski Michał
298WarszawaWarchoł Elżbieta
299WarszawaWarchoł Zbigniew
300WarszawaWasilewska-Kloc Grażyna
301WarszawaWatrakiewicz Marek
302WarszawaWierzchucki Dariusz
303WarszawaWiktor Wągrodzki
304WarszawaWiśniewski Stefan
305WarszawaWitkowska Magdalena
306WarszawaWitkun Janusz
307WarszawaWojciechowski Tomasz
308WarszawaWojnowski Bogusław
309WarszawaWolska Anna
310WarszawaWolski Andrzej
311WarszawaWozikowska-Kuzara Ewa
312WarszawaWójcik Grażyna
313WarszawaWróblewska Barbara
314WarszawaWróblewska Małgorzata
315WarszawaWrzochalska-Zaręba Joanna
316WarszawaWypych Wojciech
317WarszawaWyrzykowska Marzenna
318WarszawaZabielska Jolanta
319WarszawaZabielski Leszek
320WarszawaZaborowska-Nowocień Anna
321WarszawaZacharzewska Jadwiga
322WarszawaZachorska-Majdykowska Marta
323WarszawaZakrzewski Lech
324WarszawaZalasińska Anna Maria
325WarszawaZapart Aleksandra
326WarszawaZbrzeżna-Cąkała Hanna
327WarszawaZielińska Ilona
328WarszawaZieliński Marek
329WarszawaŻarska Joanna
330WarszawaŻurakowska Tamara Joanna
331WołominJanik Katarzyna
332WołominKroczek Anna
333WołominMajor Elżbieta
334WołominNowicka Małgorzata
335WyszkówAbramczyk Tomasz
336WyszkówDąbrowska Bożena
337WyszkówLiwska-Napiórkowska Lidia
338ZąbkiKroczek Zbigniew
339ZielonkaDziedzic Anna Maria
340ŻurominPopiłko Andrzej
341ŻurominTuszyński Antoni
342ŻyrardówBożykowska Elżbieta
343ŻyrardówBożykowski Adam
344ŻyrardówChmiel Aleksandra
345ŻyrardówMłodawska-Błoch Barbara

Okręg Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu

1BogatyniaJaskólska Łucja
2BolesławiecBrzostowska Iwona Zofia
3BolesławiecRalko-Pałka Jolanta
4BrzegKlukacz Danuta
5BrzegWiniarska Barbara Ewa
6Bystrzyca KłodzkaMatusz Małgorzata
7DobrodzieńSikora Barbara
8DzierżoniówBarycka Lidia
9DzierżoniówGajek Wioletta Urszula
10DzierżoniówPękała Zofia
11GłogówButrowski Leszek
12GłogówDąbrowa Krystyna Zofia
13GłogówRajewicz Anna
14GłubczyceMichniewicz Lucyna
15GłuchołazyRoszak Bożena
16GóraWeleda Ireneusz
17GrodkówZagórski Stanisław
18JaworKasińska Alicja
19Jelenia GóraDworak Maria Bogusława
20Jelenia GóraGłowińska-Zawadzka Magdalena
21Jelenia GóraGrodzińska Hanna Lidia
22Jelenia GóraJanas Bożena
23Jelenia GóraKlukowska Małgorzata
24Jelenia GóraSurma Ewa Jadwiga
25Jelenia GóraSzociński Przemysław
26Jelenia GóraWielento Anna
27Kamienna GóraBarciś Ireneusz
28Kamienna GóraKopia-Kawka Beata
29Kędzierzyn-KoźleMiszkiewicz-Kula Agata
30Kędzierzyn-KoźleNatkaniec Danuta
31Kędzierzyn-KoźlePaprocka Marzanna
32KluczborkSachta-Grosz Irena
33KluczborkSokołowski Adam
34KłodzkoMakarska Urszula
35KłodzkoRudzka-Jasińska Barbara
36KłodzkoSzczęsny Andrzej
37KrapkowiceBartoszewicz Irena
38KrapkowiceTylka Iwona Maria
39LegnicaGłowska Renata
40LegnicaKędzierski Mariusz
41LegnicaRączkowska Anna
42LegnicaRączkowska-Martyn Elżbieta
43LegnicaWołyniec Teresa Elżbieta
44LubańDanel Dorota
45LubinDrozd-Laskowska Joanna
46LubinMazur Regina
47LubinNiespodziewany Małgorzata
48LubinStępniak Halina
49LubinStępniak Radosław
50Lwówek ŚląskiDanel Ryszard
51Lwówek ŚląskiNazarkiewicz Jolanta
52MiliczWąsik Barbara
53NamysłówŁuczków Gabriela Maria
54NamysłówMuc Lesław Jerzy
55NiemodlinZagórska Anna
56Nowa RudaWłodek Stanisława
57NysaKlauzińska Jolanta Teodozja
58NysaPasierb-Rosińska Wanda
59NysaPrzystup Hanna
60OlesnoJończyk Krzysztof
61OlesnoMadej Leokadia
62OlesnoPaprocki Antoni Ryszard
63OleśnicaŁoboda Agnieszka Dorota
64OleśnicaSarecka Anna Romana
65OleśnicaSobkowiak Małgorzata
66OławaKiełbowicz Barbara
67OławaŚliwa Beata
68OpoleIgor Frąszczak
69OpoleKonopnicka-Pęk Małgorzata
70OpoleKuzebska Dorota
71OpoleLewek-Porzycka Lucyna
72OpoleMyga Waldemar
73OpoleNiedużak Anna
74OpolePalej Renata
75OpoleSicińska-Kamińska Agnieszka
76OpoleStasz Piotr
77OpoleŚwiętek Ewa
78OpoleTrusz Danuta
79PolkowiceMarciniak-Morgut Grażyna
80PrudnikKwiatosz Irena
81PrudnikLigęza Stanisław
82Strzelce OpolskiePrzybyłek Aneta
83Strzelce OpolskieZabielska Barbara Elżbieta
84StrzelinPaluszek Małgorzata Bronisława
85SycówLulko Jolanta
86Środa ŚląskaCichowicz Ewa
87Środa ŚląskaNowak Justyna
88ŚwidnicaBartela Radosław
89ŚwidnicaDuduś Władysław
90ŚwidnicaPisarska Krystyna
91ŚwidnicaRybak Paweł
92ŚwidnicaWójcikiewicz Winicjusz Marek
93TrzebnicaBelka Dorota
94TrzebnicaMalec Aleksandra
95WałbrzychDemska-Gnat Maria
96WałbrzychFirlej Rafał
97WałbrzychSobczak Janusz
98WałbrzychSzerer Anna
99WałbrzychTomaszewska Bożena
100WałbrzychWarzyńska Bożena Agata
101WołówGrodzicki Tadeusz
102WrocławBańkosz-Ruśkowska Małgorzata
103WrocławBaranowska-Seweryn Beata
104WrocławBoraczewski Gerard
105WrocławBorzemski Lech
106WrocławBorzemski Romuald
107WrocławBronsztejn Robert
108WrocławCzyniewska Adamiła
109WrocławGandża Paweł
110WrocławGarus Piotr
111WrocławGawron-Jedlikowska Joanna
112WrocławGniewek Beata
113WrocławGniewek Urszula
114WrocławGomułkiewicz-Krzywulicz Iwona
115WrocławGrodzińska Dominika
116WrocławJanicka Jagoda
117WrocławJarząbek Janina
118WrocławJulita Rogowska
119WrocławKaczorowska Liliana
120WrocławKamiński Wojciech Jacek
121WrocławKawecka-Pysz Joanna
122WrocławKomarzańska Kamila
123WrocławKorta Barbara
124WrocławKorta-Szarek Anna
125WrocławKrukowska Simona
126WrocławKucharski Adam
127WrocławLegięć Krzysztof
128WrocławLeśniak Marek
129WrocławMariusz Artur Muc
130WrocławMarszałkowska Sylwia
131WrocławMasternak Bartosz
132WrocławMizia Beata
133WrocławNowak Wojciech Andrzej
134WrocławNowińska Bożena
135WrocławObrocki Władysław Andrzej
136WrocławOłpińska Jolanta
137WrocławOpczyńska Katarzyna
138WrocławOrłowska-Dudek Kinga
139WrocławPauter Czesław Kazimierz
140WrocławPrus Danuta
141WrocławRadojewska Elżbieta
142WrocławRohan-Krej Maria
143WrocławRomanowicz Agata
144WrocławRozdolska Beata
145WrocławSebastian Szafrański
146WrocławSobków-Kielar Anna
147WrocławSobków-Kucmin Irena
148WrocławSokołowska Jadwiga
149WrocławSokołowska-Pabjan Benita
150WrocławSterc Cecylia
151WrocławSzumska Jolanta
152WrocławSzymczyk-Grabińska Helena
153WrocławSzyszko Małgorzata
154WrocławTarkowski Jan Andrzej
155WrocławTeśluk-Sowa Beata
156WrocławTusznicka-Kinstler Małgorzata
157WrocławZaporowska Janina
158Ząbkowice ŚląskieGrzela Joanna
159Ząbkowice ŚląskieStączek Jan Marek
160ZgorzelecGrzelak Bogdan
161ZgorzelecMarciniak Małgorzata
162ZgorzelecTurkiewicz Grażyna Stanisława
163ZłotoryjaFabiś Dorota
164ZłotoryjaTarnogórska Elżbieta