Ogłoszenie wykazu zarejestrowanych kancelarii notarialnych.
Monitor Polski
M.P.1996.23.249
Akt utracił moc Wersja od: 5 kwietnia 1996 r.
OBWIESZCZENIE
MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI
z dnia 25 marca 1996 r.
w sprawie ogłoszenia wykazu zarejestrowanych kancelarii notarialnych.
1.
Na podstawie art. 9 § 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie (Dz. U. Nr 22, poz. 91) ogłasza się wykaz zarejestrowanych kancelarii notarialnych. Wykaz stanowi załącznik do niniejszego obwieszczenia.2.
Wykaz obejmuje kancelarie notarialne zarejestrowane według stanu na dzień 1 stycznia 1996 r.3.
Traci moc obwieszczenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 8 lutego 1995 r. w sprawie ogłoszenia wykazu zarejestrowanych kancelarii notarialnych (Monitor Polski Nr 11, poz. 137).ZAŁĄCZNIK
WYKAZ ZAREJESTROWANYCH KANCELARII NOTARIALNYCH
WYKAZ ZAREJESTROWANYCH KANCELARII NOTARIALNYCH
(według stanu na dzień 1 stycznia 1996 r.)
Lp. | Województwo | Siedziba kancelarii notarialnej | Nazwisko i imię notariusza |
1 | bialskopodlaskie | Biała Podlaska | Karasińska Jolanta Helena |
Biała Podlaska | Maksymiuk Dorota Sławomira | ||
Biała Podlaska | Mironiuk-Kuta Elżbieta Maria | ||
Biała Podlaska | Świderski Bogusław | ||
Łosice | Twarowski Józef Mieczysław | ||
Międzyrzec Podlaski | Zajderowska-Chomiuk Halina | ||
Parczew | Mysłowski Ryszard | ||
Radzyń Podlaski | Buchta Władysław | ||
Radzyń Podlaski | Furman Bogda | ||
Terespol | Durlej Stefan Wojciech | ||
2 | białostockie | Białystok | Boćkowska Aniela Jadwiga |
Białystok | Dąbrowski Janusz Roman | ||
Białystok | Domanowska-Nowicka Grażyna | ||
Białystok | Gregorczuk Teodozja | ||
Białystok | Lussa Elżbieta Janina | ||
Białystok | Łaska Danuta | ||
Białystok | Łupiński Andrzej Janusz | ||
Białystok | Mojsa Ewa | ||
Białystok | Motal-Filipczuk Barbara | ||
Białystok | Orzel Barbara | ||
Białystok | Sidoruk Mikołaj Piotr | ||
Białystok | Sieklucka Halina Elżbieta | ||
Białystok | Sikorska Alina | ||
Białystok | Surowiec Anatol | ||
Białystok | Zdanowicz Dariusz | ||
Bielsk Podlaski | Walędziak Małgorzata | ||
Bielsk Podlaski | Wienconek Marek Roman | ||
Bielsk Podlaski | Zimnoch Waldemar Piotr | ||
Hajnówka | Sieklucki Józef | ||
Hajnówka | Wasiluk Stefan | ||
Łapy | Sieklucka Małgorzata | ||
Łapy | Warakomska Wiesława Maria | ||
Mońki | Mroczko Barbara | ||
Mońki | Romatowska Maria Daria | ||
Siemiatycze | Krot Mirosław | ||
Siemiatycze | Kulesza Barbara | ||
Sokółka | Drożdzewicz Leonard | ||
Sokółka | Halicki Andrzej | ||
3 | bielskie | Andrychów | Miłoszewska Wanda |
Bielsko-Biała | Bednarska Anna | ||
Bielsko-Biała | Kłaput Wiesław Stanisław | ||
Bielsko-Biała | Malarz Tadeusz | ||
Bielsko-Biała | Małachwiej Olga | ||
Bielsko-Biała | Ruśkowski Ryszard | ||
Bielsko-Biała | Rzadkowski Dariusz Wojciech | ||
Bielsko-Biała | Świerczek Mariusz | ||
Bielsko-Biała | Wójtowicz Andrzej | ||
Cieszyn | Grzybowski Adam Piotr | ||
Cieszyn | Klinik Halina Kazimiera | ||
Cieszyn | Majewska Maria Jolanta | ||
Cieszyn | Seidel Jolanta | ||
Kalwaria Zebrzydowska | Pyka Danuta Maria | ||
Kęty | Gąsiorowski Janusz | ||
Maków Podhalański | Migas Janina Emilia | ||
Milówka | Śleziak Wiesław Andrzej | ||
Oświęcim | Baran Marta Antonina, Kamusińska Maria Joanna - sp. cyw. | ||
Oświęcim | Rembiesa Janina | ||
Skoczów | Bochenek Maria | ||
Sucha Beskidzka | Krzeszowiak Andrzej | ||
Sucha Beskidzka | Piwowarczyk Zofia | ||
Ustroń | Nogacka Ewa Teresa | ||
Wadowice | Sopicki Jan Stanisław | ||
Wadowice | Zając Magdalena Zofia | ||
Żywiec | Olejnik Renata, Pruszczyńska Małgorzata Helena - sp. cyw. | ||
Żywiec | Szymik Aleksandra Teresa | ||
Żywiec | Śleziak Ryszard | ||
4 | bydgoskie | Bydgoszcz | Arczykowski Adam |
Bydgoszcz | Bilińska Barbara, Wojciechowska Gabriela - sp. cyw. | ||
Bydgoszcz | Chojnowska Emilia | ||
Bydgoszcz | Górecki Piotr | ||
Bydgoszcz | Konarzewska Bożena Jadwiga | ||
Bydgoszcz | Leszczyński Krzysztof Janusz | ||
Bydgoszcz | Lissewska Lucyna | ||
Bydgoszcz | Paradowska Renata | ||
Bydgoszcz | Płotkowska Anna | ||
Bydgoszcz | Wandiuk Danuta Maria | ||
Bydgoszcz | Woroszyło-Kłopotek Iwona Elżbieta | ||
Chojnice | Suszyńska Maria Krystyna | ||
Chojnice | Szulc-Kołyszko Jadwiga Grażyna | ||
Czersk | Fierek Janusz Franciszek | ||
Inowrocław | Puszczykowska Edwarda | ||
Inowrocław | Steppa Małgorzata | ||
Inowrocław | Wesołowska Bogumiła Maria | ||
Koronowo | Mamczyc Alicja | ||
Mogilno | Radomski Janusz | ||
Nakło n. Notecią | Gruszczyński Piotr | ||
Sępólno Krajeńskie | Wocka Zbigniew | ||
Szubin | Robakowska-Trzeciak Magdalena | ||
Świecie n. Wisłą | Rutkowska Elżbieta Grażyna | ||
Świecie n. Wisłą | Szott Piotr Marian | ||
Tuchola | Kuśba Henryk | ||
Żnin | Turek Leszek | ||
5 | chełmskie | Chełm | Przetocki Jacek Antoni |
Chełm | Smulkowska Irena Janina, Wichnik-Domańska Lidia Janina - sp. cyw. | ||
Krasnystaw | Dudek Ryszard | ||
Krasnystaw | Skubisz Maria Danuta | ||
Włodawa | Tereszczuk Jacek | ||
6 | ciechanowskie | Ciechanów | Barwińska Barbara, Piątkowski Andrzej Krzysztof - sp. cyw. |
Ciechanów | Nasierowska Renata Urszula | ||
Ciechanów | Pałaszewski Bohdan Wilhelm | ||
Działdowo | Zielińska Cecylia | ||
Mława | Cylińska Grażyna Ewa | ||
Mława | Tuszyńska Teresa Halina | ||
Płońsk | Kilińska-Palmowska Krystyna Anna | ||
Płońsk | Popłonkowski Zbigniew, Zarecki Jacek - sp. cyw. | ||
Pułtusk | Kędzierska Daniela | ||
Pułtusk | Koniecek Jolanta Ewa | ||
Żuromin | Duda Ryszard Wiesław | ||
7 | częstochowskie | Częstochowa | Białas Maria |
Częstochowa | Chwastek Irena | ||
Częstochowa | Jastrząb Krystyna Monika | ||
Częstochowa | Królak Jolanta Maria | ||
Częstochowa | Kryńska Ewa Maria | ||
Częstochowa | Marciniak Maria | ||
Częstochowa | Materniak-Andrecka Iwona | ||
Częstochowa | Mońka Jolanta Maria | ||
Częstochowa | Orgańska Teresa | ||
Częstochowa | Szmukier Krystyna Weronika | ||
Częstochowa | Winiarska Maria Grażyna | ||
Kłobuck | Miland Grażyna Maria | ||
Lubliniec | Geilke Eugeniusz Zygmunt | ||
Lubliniec | Sygulska-Bańka Klara | ||
Myszków | Gielniewska Eugenia | ||
Myszków | Kasznia Jolanta Ewa | ||
Myszków | Szczepańczyk Marian Stanisław | ||
Olesno | Jończyk Tadeusz Józef | ||
Olesno | Madej Leokadia Brygida, Paprocki Antoni Ryszard - sp. cyw. | ||
8 | elbląskie | Braniewo | Gorajska Joanna Barbara |
Elbląg | Drożdżał Bożena | ||
Elbląg | Kantowicz-Nadurska Benigna Helena, Malenta-Zduńczyk Anna Władysława - sp. cyw. | ||
Elbląg | Kostuch Alina | ||
Elbląg | Malitka Barbara | ||
Kwidzyn | Humenny-Żmieńko Barbara | ||
Kwidzyn | Kozdroń Barbara | ||
Malbork | Krzemińska Renata Józefa | ||
Malbork | Sargun Anna Bogumiła | ||
Nowy Dwór Gdański | Madrak Lech | ||
9 | gdańskie | Gdańsk | Barancewicz Wiesława Maria |
Gdańsk | Bąkowska Izabella Hanna | ||
Gdańsk | Binkowska Krystyna Ewa | ||
Gdańsk | Dambek Maria Urszula | ||
Gdańsk | Głodowska Zofia Krystyna | ||
Gdańsk | Górecka Elżbieta | ||
Gdańsk | Kundo Zbigniew Piotr, Wójtowicz Grażyna - sp. cyw. | ||
Gdańsk | Osypińska-Balcerzak Ewa | ||
Gdańsk | Panc Ewa Bożena | ||
Gdańsk | Paszkiewicz Maria | ||
Gdańsk | Robińska Aleksandra | ||
Gdańsk | Skwarliński Jan Stanisław | ||
Gdańsk | Tyszer Janina | ||
Gdynia | Derengowska-Winiecka Lidia Małgorzata | ||
Gdynia | Dermont Anna | ||
Gdynia | Jeziorska Ewa Maria | ||
Gdynia | Koperska-Woźniak Ewa, Walkowski Mirosław, Woźniak Maciej - sp. cyw. | ||
Gdynia | Kuźmicka Małgorzata Zofia | ||
Gdynia | Rydzkowska Wiesława | ||
Gdynia | Ryłko Piotr Aleksander | ||
Gdynia | Skarbek Barbara Helena | ||
Gdynia | Szyngiera Bogumiła Irena | ||
Gdynia | Warońska Hanna Lidia | ||
Kartuzy | Kłonowska-Sztolcman Grażyna Aniela | ||
Kartuzy | Lis Piotr | ||
Kościerzyna | Ciesielczuk Jan | ||
Kościerzyna | Kijora Andrzej Jan | ||
Pruszcz Gdański | Kniażycka Katarzyna | ||
Pruszcz Gdański | Król Hanna Teresa | ||
Puck | Necel Edmund Stefan | ||
Rumia | Kocon Dorota Grażyna | ||
Sopot | Bećka Aleksandra Grażyna | ||
Sopot | Orenowicz Jadwiga | ||
Starogard Gdański | Ciechanowska Janina Maria | ||
Starogard Gdański | Romańska Bożena | ||
Starogard Gdański | Szulc Tatiana Ewa | ||
Tczew | Chorubski Wiesław | ||
Tczew | Wilbik Gabriela | ||
Wejherowo | Mizak Henryk | ||
Wejherowo | Szyngiera Leszek | ||
10 | gorzowskie | Choszczno | Niepewna Elżbieta Urszula |
Dębno Lubuskie | Stroynowska Danuta | ||
Drezdenko | Górecka Wiesława | ||
Gorzów Wielkopolski | Bachalska Elżbieta Małgorzata | ||
Gorzów Wielkopolski | Dedyk Jerzy Zbigniew, Gielec Jan Józef, Kostulska Urszula Danuta - sp. cyw. | ||
Kostrzyn n. Odrą | Wolski Nikodem | ||
Międzychód | Ludwiczak-Winter Ewa Grażyna | ||
Międzyrzecz | Kowalik Mirosława | ||
Myślibórz | Kacprzyk Marian | ||
Skwierzyna | Zandecka-Giejbo Ewa | ||
Słubice | Dyja Eugeniusz Marian | ||
Strzelce Krajeńskie | Piekut Jan Marek | ||
11 | jeleniogórskie | Bolesławiec | Brzostowska Iwona Zofia |
Bolesławiec | Mincel Grzegorz | ||
Bolesławiec | Ralko-Czuryszkiewicz Jolanta | ||
Jelenia Góra | Dworak Maria Bogusława | ||
Jelenia Góra | Grodzińska Hanna Lidia | ||
Jelenia Góra | Janas Bożena | ||
Jelenia Góra | Surma Ewa | ||
Jelenia Góra | Turant Juliusz | ||
Jelenia Góra | Wielento Anna Elżbieta | ||
Kamienna Góra | Kopia-Kawka Beata Daniela | ||
Lubań | Danel Dorota | ||
Lubań | Półtorak Bolesław | ||
Lwówek Śląski | Danel Ryszard | ||
Lwówek Śląski | Lebica Andrzej | ||
Lwówek Śląski | Nazarkiewicz Jolanta | ||
Zgorzelec | Grzelak Bogdan Paweł, Marciniak Małgorzata Anna - sp. cyw. | ||
12 | kaliskie | Jarocin | Lipiecki Lech Zbigniew |
Jarocin | Pietrzak Dariusz Bolesław | ||
Kalisz | Bladowska-Duda Ewa | ||
Kalisz | Karaszewska Alicja Bronisława | ||
Kalisz | Kasperuk Danuta Maria | ||
Kalisz | Kruszwicka Janina Maria | ||
Kalisz | Rodecki Dariusz Tomasz | ||
Kalisz | Stobienia Jan Władysław | ||
Kępno | Kubera-Chowańska Maria, Olejarnik Barbara Elżbieta - sp. cyw. | ||
Krotoszyn | Marcińczak-Bieleninik Bogumiła | ||
Krotoszyn | Ratajczyk Bogumiła | ||
Ostrów Wielkopolski | Dahlke Leszek Wacław | ||
Ostrów Wielkopolski | Jackowska Maria Teresa | ||
Ostrów Wielkopolski | Misiak Anna Karolina | ||
Ostrów Wielkopolski | Królak Jan | ||
Ostrzeszów | Nowak Maria | ||
Ostrzeszów | Ziółkowski Andrzej Paweł | ||
Pleszew | Szpunt Elżbieta Irena | ||
Pleszew | Świec Eugeniusz | ||
Wieruszów | Kijak Jolanta Helena | ||
13 | katowickie | Będzin | Ciastoń Renata Maria |
Będzin | Wieczorek Marek Andrzej | ||
Bieruń | Dyduch Emanuel | ||
Bytom | Ferenc-Tomiak Halina Jolanta, Mikler Jadwiga - sp. cyw. | ||
Chorzów | Czajka-Krawiec Halina Irena | ||
Chorzów | Klus Danuta Jadwiga | ||
Chrzanów | Bochenek-Bąk Barbara | ||
Chrzanów | Kowalczyk-Dadak Katarzyna Barbara | ||
Czechowice-Dziedzice | Machalica Józef | ||
Czechowice-Dziedzice | Tokarzewska Maria | ||
Dąbrowa Górnicza | Błońska-Nowak Stanisława | ||
Dąbrowa Górnicza | Duda Jan | ||
Dąbrowa Górnicza | Semetycz-Trzeciak Marta | ||
Gliwice | Migielska-Ciołecka Anna Grażyna, Serafin Stanisław Michał - sp. cyw. | ||
Gliwice | Praszkiewicz Aniela Władysława | ||
Gliwice | Walenta Wojciech | ||
Jastrzębie-Zdrój | Krzykała Irena Maria, Siemko Piotr Filip - sp. cyw. | ||
Jaworzno | Gaweł Joanna Elżbieta | ||
Jaworzno | Piwko Halina | ||
Katowice | Grajner Michał Wincenty | ||
Katowice | Lesiak Aleksandra, Siwińska Ewa Krystyna - sp. cyw. | ||
Katowice | Mikołajczyk Halina Aurelia | ||
Katowice | Pluta Ewa | ||
Katowice | Wojdyło Jacek Stanisław | ||
Mikołów | Kochan-Kopczyńska Maria Genowefa | ||
Mikołów | Piwowarski Ferdynand | ||
Mysłowice | Kurz Katarzyna | ||
Mysłowice | Palion Mariola, Palion Lesława - sp. cyw. | ||
Olkusz | Pieczyrak Stanisław | ||
Olkusz | Szarek Wioletta | ||
Piekary Śląskie | Nolewajka Henryk | ||
Pszczyna | Paszek Małgorzata | ||
Pszczyna | Spek Henryk Ludwik | ||
Racibórz | Mazur Dorota Zofia | ||
Racibórz | Niedziałkowska Ewa Dorota | ||
Racibórz | Wielecki Roman | ||
Ruda Śląska-Wirek | Durzyńska-Piwońska Janina | ||
Ruda Śląska 7 | Himmel-Minkina Ewa | ||
Rybnik | Fojcik Leszek Jan | ||
Rybnik | Gilner Krzysztof Zygfryd | ||
Rybnik | Grzybczyk Janusz Wincenty | ||
Siemianowice Śląskie | Dąbrowska Maria Irena | ||
Siewierz | Mazoń Krzysztof Jacek | ||
Sosnowiec | Bańdo Jerzy | ||
Sosnowiec | Derdas Małgorzata Ewa | ||
Sosnowiec | Nowakowska Jolanta | ||
Tarnowskie Góry | Gomolińska Katarzyna Maria, Kołodziej Gabriela - sp. cyw. | ||
Tarnowskie Góry | Marczyk Hubert | ||
Tychy | Kuczera-Nowak Renata Maria | ||
Tychy | Skaba Beniamin Franciszek | ||
Tychy | Stępień-Jasińska Krystyna | ||
Wodzisław | Chudek Zenon | ||
Wodzisław | Machecki Teofil | ||
Wodzisław | Piechulek Urszula Weronika | ||
Wolbrom | Słowik Izabela | ||
Zabrze | Brożewicz Antoni | ||
Zabrze | Madej Krzysztof Cezary | ||
Zabrze | Warzecha Joanna | ||
Zawiercie | Grzebieluch Bożena, Sewerzyńska Ewa - sp. cyw. | ||
Zawiercie | Kliszewska-Biały Krystyna Bronisława | ||
Zawiercie | Szczygieł Jan | ||
Żory | Sitko Zbigniew | ||
14 | kieleckie | Busko-Zdrój | Kaleta Andrzej Stanisław |
Busko-Zdrój | Miziołek Barbara Władysława | ||
Jędrzejów | Dudek Katarzyna Maria | ||
Jędrzejów | Konieczyńska Stanisława | ||
Jędrzejów | Świder Janusz Piotr | ||
Kazimierza Wielka | Bidzińska Małgorzata, Bonczek Kamila - sp. cyw. | ||
Kielce | Arczyńska Maria Antonina | ||
Kielce | Banasik Stanisław, Cieślikiewicz Teresa Antonina - sp. cyw. | ||
Kielce | Błeszyńska Anna Teodora | ||
Kielce | Chról Kinga | ||
Kielce | Frelich Jacek | ||
Kielce | Giedyk Elżbieta | ||
Kielce | Midak Beata Hanna | ||
Kielce | Tomala Violetta Anna | ||
Końskie | Dumin Ewa | ||
Końskie | Salagierski Czesław Waldemar | ||
Miechów | Janicka-Makuch Krystyna | ||
Miechów | Szlachta Ewa Agata | ||
Ostrowiec Świętokrzyski | Kamiński Leon Bolesław | ||
Ostrowiec Świętokrzyski | Pyrżak Anna Barbara | ||
Ostrowiec Świętokrzyski | Włodarczyk Lidia | ||
Pińczów | Krysiński Marek Jan | ||
Skarżysko-Kamienna | Staszek Agnieszka Małgorzata | ||
Skarżysko-Kamienna | Zarzycka Maria Anna | ||
Starachowice | Magdziarz Grażyna Anna | ||
Starachowice | Samela Jacek Tomasz | ||
Starachowice | Zaleski Stanisław | ||
Włoszczowa | Domagalska Danuta Elżbieta |
15 | konińskie | Kłodawa | Sawicka Violetta Ewa |
Koło | Przybyłowicz Andrzej Grzegorz | ||
Koło | Wróblewski Roman | ||
Konin | Antoniak Helena Kazimiera | ||
Konin | Chojnacki Piotr Antoni | ||
Konin | Hauke Hanna, Szplet Stanisław - sp. cyw. | ||
Konin | Kotlarski Tadeusz Marian | ||
Konin | Naskręcki Piotr Paweł | ||
Słupca | Comba Tadeusz | ||
Słupca | Jaskólska Lena Maria | ||
Turek | Fret Maciej, Sroczyńska Wiesława - sp. cyw. | ||
16 | koszalińskie | Białogard | Kułaga Maria |
Białogard | Woźniak Beata Elwira | ||
Drawsko Pomorskie | Cal Barbara Grażyna | ||
Kołobrzeg | Chwiałkowski Waldemar Józef | ||
Kołobrzeg | Kolasińska-Ściepko Halina | ||
Kołobrzeg | Kurzawa Ryszard Marcin | ||
Kołobrzeg | Szczęsna Mariola Emilia | ||
Koszalin | Bochnia Tadeusz | ||
Koszalin | Dullek Waldemar Jacek | ||
Koszalin | Kubek Barbara | ||
Koszalin | Rychlik-Haczkiewicz Elżbieta | ||
Koszalin | Stanisławska Urszula | ||
Koszalin | Ulanowski Ryszard | ||
Szczecinek | Dudziński Ireneusz | ||
Szczecinek | Mrówka Danuta Maria | ||
Szczecinek | Ryndak Mariusz | ||
Świdwin | Czernikiewicz Roman | ||
Złocieniec | Ołowski Witold | ||
17 | krakowskie | Dobczyce | Cicio Joanna Małgorzata |
Kraków | Aschenbrenner-Pieprzyca Anna Grażyna | ||
Kraków | Buchaniec Anna, Marek Barbara Grażyna - sp. cyw. | ||
Kraków | Chlanda Magdalena Ewa | ||
Krajów | Cyz Iwona Anna, Iłowski Grzegorz Andrzej - sp. cyw. | ||
Kraków | Ćmikiewicz Marta, Żochowska-Zalewska Ewa Izabela - sp. cyw. | ||
Kraków | Drozd Edward | ||
Kraków | Dudkowska-Wawrzycka Elżbieta | ||
Kraków | Gaweł Anna Maria | ||
Kraków | Gawin Witold Juliusz | ||
Kraków | Gradowski Eugeniusz Antoni | ||
Kraków | Greguła Joanna | ||
Kraków | Holocher Ewa, Olsza Beata Helena - sp. cyw | ||
Kraków | Knuplerz Władysław | ||
Kraków | Krzyworzeka Jerzy Władysław | ||
Kraków | Kwiecińska-Stybel Maria | ||
Kraków | Markiewicz Grażyna Maria | ||
Kraków | Marszałek-Dziuban Aleksandra Teresa | ||
Kraków | Michalak Jerzy Stanisław | ||
Kraków | Pasternak Marta | ||
Kraków | Przeworska Irena Krystyna | ||
Kraków | Stelmach Elżbieta | ||
Kraków | Szybowska Danuta | ||
Kraków | Szybowski Wiesław | ||
Kraków | Urbanik Andrzej Janusz | ||
Kraków | Walczak Wojciech | ||
Krzeszowice | Damulewicz Jan | ||
Krzeszowice | Załuska Mirosława | ||
Liszki | Lewicki Piotr | ||
Myślenice | Polański Andrzej | ||
Myślenice | Skiba Sławomir | ||
Niepołomice | Dańko-Roesler Anna Ewa | ||
Niepołomice | Kułakowski Maciej | ||
Proszowice | Dembowska Bogna Małgorzata | ||
Proszowice | Szot Małgorzata Anna | ||
Skała | Kot Jan | ||
Skawina | Krzaklewski Andrzej Józef | ||
Słomniki | Bzdyl Zofia | ||
Słomniki | Jastrząb Henryka Anna | ||
Wieliczka | Lelito Marta Julia | ||
Wieliczka | Wójcik Anna | ||
Wielka Wieś | Kolbański Jerzy | ||
18 | krośnieńskie | Brzozów | Karaś Roman |
Brzozów | Rakszawska Marianna | ||
Brzozów | Ulanowski Waldemar | ||
Jasło | Bosak Stanisław Andrzej | ||
Jasło | Gawłowski Henryk Grzegorz | ||
Jasło | Kula Elżbieta Maria | ||
Jasło | Pankowicz-Lisowska Wanda Magdalena | ||
Jasło | Uliasz Agata Maria | ||
Krosno | Marek Jan | ||
Krosno | Roman Lilianna Ewa | ||
Krosno | Toczyńska-Hędrzak Bożena Augustyna | ||
Krosno | Twardak-Lubaś Irena | ||
Krosno | Uliasz Jolanta | ||
Krosno | Urbańska Krystyna Urszula | ||
Lesko | Matuła Maria Wanda | ||
Sanok | Drozd Stanisław, Kosina Ewa - sp. cyw. | ||
Sanok | Górska-Galewicz Lidia Łucja | ||
Ustrzyki Dolne | Adamska Liliana Maria | ||
19 | legnickie | Głogów | Dąbrowa Krystyna Zofia |
Głogów | Rajewicz Anna | ||
Jawor | Kasińska Alicja | ||
Legnica | Głowska Renata Wanda | ||
Legnica | Kędzierski Mariusz Brunon | ||
Legnica | Ladra Ryszard | ||
Legnica | Wołyniec Teresa Elżbieta | ||
Lubin | Niespodziewany Małgorzata Zdzisława | ||
Lubin | Stępniak Halina Barbara | ||
Polkowice | Marciniak-Morgut Grażyna | ||
Złotoryja | Tarnogórska Elżbieta Zofia | ||
20 | leszczyńskie | Gostyń | Andrzejewska Lidia |
Gostyń | Rote Małgorzata | ||
Góra | Weleda Ireneusz | ||
Kościan | Bortel Grzegorz | ||
Leszno | Bortel Mariola | ||
Leszno | Kałużna Sabina Anna | ||
Leszno | Stawowy Ryszard Wojciech | ||
Rawicz | Mikołajczak Beata | ||
Rawicz | Olszewska Halina | ||
21 | lubelskie | Bełżyce | Radomska Joanna Helena |
Bychawa | Kubicz Andrzej Sławomir | ||
Dęblin | Falczyńska Elżbieta | ||
Kraśnik | Andruszak Jan | ||
Kraśnik | Dziadosz Lidia Elżbieta | ||
Kraśnik | Młynarski Krzysztof | ||
Lubartów | Olszewski Leon Aleksander | ||
Lubartów | Szerard-Mitura Iwona Stanisław, Woźniak Iwona Barbara - sp. cyw. | ||
Lublin | Baran Ewa | ||
Lublin | Bednara Antonina Renata | ||
Lublin | Buchlińska Krystyna | ||
Lublin | Dec Stefan Piotr | ||
Lublin | Deczkowska Alicja Monika | ||
Lublin | Florkowski Janusz Sylwester | ||
Lublin | Greszta Renata Maria | ||
Lublin | Kotyłło Małgorzata Maria | ||
Lublin | Kowalski Andrzej Leszek | ||
Lublin | Miączewska Barbara | ||
Lublin | Mierzwa Renata Izabela | ||
Lublin | Nizio Brygida | ||
Lublin | Ocepa-Kisielewicz Anna Maria | ||
Lublin | Pluta Jadwiga | ||
Lublin | Rymarz Leopold | ||
Lublin | Rzączyński Jacek Marian | ||
Lublin | Twardowska Grażyna Anna | ||
Łęczna | Tymecki Bogusław Zygmunt | ||
Opole Lubelskie | Gołofit Zbigniew | ||
Piaski | Żołnierczuk-Madej Halina | ||
Puławy | Karasińska Justyna Stanisława | ||
Puławy | Majewska Jadwiga Teresa | ||
Puławy | Nowacki Mirosław | ||
Ryki | Cymbalski Tadeusz | ||
Świdnik | Chalewska-Ławnik Anna Elżbieta | ||
Świdnik | Wojtaszek Małgorzata | ||
22 | łomżyńskie | Grajewo | Arasimowicz Renald |
Grajewo | Chadaj Cezariusz Henryk | ||
Grajewo | Kruszyński Jerzy | ||
Kolno | Tertel Zyta Lubomiła | ||
Łomża | Pełny Barbara | ||
Łomża | Poreda Zofia Mirosława | ||
Łomża | Wójcicka Wiesława Bożena | ||
Wysokie Mazowieckie | Fedorowicz Mirosława Anna | ||
Wysokie Mazowieckie | Markowska Sylwia | ||
Wysokie Mazowieckie | Płońska Danuta | ||
Zambrów | Gągoł-Borkowska Anna Krystyna | ||
Zambrów | Godlewska Janina | ||
Zambrów | Grzejszczyk-Glińska Marzanna | ||
23 | łódzkie | Łódź | Badowska Małgorzata Hanna |
Łódź | Bortel Katarzyna | ||
Łódź | Czarnecki Piotr Krzysztof | ||
Łódź | Dziubałtowska Elżbieta | ||
Łódź | Gałązka-Mikina Bogna Aleksandra | ||
Łódź | Jagodziński Aleksander | ||
Łódź | Jamińska-Ziomka Krystyna Zofia | ||
Łódź | Kapituła Daniel | ||
Łódź | Kopczyńska Anna | ||
Łódź | Król Zofia | ||
Łódź | Król Małgorzata | ||
Łódź | Kwaśniewski Zbigniew Andrzej | ||
Łódź | Lipke Janusz | ||
Łódź | Lipke Zbigniew Jacek | ||
Łódź | Lodzińska Elżbieta | ||
Łódź | Mróz Wacław Jacek | ||
Łódź | Pawlak Barbara | ||
Łódź | Ramecka-Nastarowicz Katarzyna Irena | ||
Łódź | Rymdejko Grażyna | ||
Łódź | Sińska Joanna Jadwiga | ||
Łódź | Siwińska Anna Aleksandra | ||
Łódź | Specht Gabriela Henryka | ||
Łódź | Stefańska Krystyna Wanda | ||
Łódź | Szafruga Grzegorz Bonifacy | ||
Łódź | Szereda Andrzej | ||
Łódź | Sztombka Aldona Stanisława | ||
Łódź | Świeboda Ewa Łucja | ||
Łódź | Tuchowski Jacek Andrzej | ||
Pabianice | Grudziecka Maria | ||
Pabianice | Olek Włodzimierz Wojciech | ||
Zgierz | Jeziorska Zofia | ||
Zgierz | Szymańska Grażyna Joanna | ||
Zgierz | Święcicki Tadeusz | ||
Zgierz | Wrocławska Teresa Grażyna |
24 | nowosądeckie | Gorlice | Kidawa Jadwiga |
Gorlice | Tomasik Bogusława Franciszka | ||
Grybów | Szewczyk Wiesław | ||
Krościenko | Zachwieja Józef Jan | ||
Limanowa | Opoka Jerzy | ||
Limanowa | Rakoczy Stanisław | ||
Mszana Dolna | Szynalik Czesław | ||
Muszyna | Mataniak Grzegorz | ||
Nowy Sącz | Celewicz Jan | ||
Nowy Sącz | Ciągło Stanisław | ||
Nowy Sącz | Krupa Jadwiga | ||
Nowy Sącz | Smal-Kwiatek Elżbieta | ||
Nowy Sącz | Zygadło Elżbieta | ||
Nowy Targ | Kubińska-Papież Władysława | ||
Nowy Targ | Pierwoła Anna | ||
Nowy Targ | Rusin Grażyna | ||
Nowy Targ | Szatko Barbara, Szatko Stanisław - sp. cyw. | ||
Rabka | Nalepa Stefan | ||
Stary Sącz | Celewicz Bartłomiej | ||
Zakopane | Bukowska Lucyna Barbara | ||
Zakopane | Pasierb Joanna | ||
25 | olsztyńskie | Barczewo | Brewka Elżbieta |
Bartoszyce | Krawczyk Krystyna | ||
Bartoszyce | Leszkiewicz Halina | ||
Biskupiec | Wojtuń Mirosława Elwira, Zduniak Roman - sp. cyw. | ||
Iława | Godlewska-Drewniak Marzena Ewa, Machaszewska Joanna Maria - sp. cyw. | ||
Iława | Skrzeczkowska Katarzyna | ||
Kętrzyn | Duczmalewska Beata Tamara, Jańczyk Elżbieta - sp. cyw. | ||
Lidzbark Warmiński | Giżyńska Daniela Beata | ||
Morąg | Zając Jacek | ||
Mrągowo | Sosnowska Jadwiga, Sosnowski Tomasz Marek - sp. cyw. | ||
Nidzica | Raduszewska Danuta Wiesława | ||
Olsztyn | Gawlicka Alina Czesława | ||
Olsztyn | Jakubajtis Helena | ||
Olsztyn | Jasiński Alfred | ||
Olsztyn | Krzysztoń Jolanta | ||
Olsztyn | Malak Ewa | ||
Olsztyn | Milewska Halina Irena | ||
Olsztyn | Roszko Beata Katarzyna | ||
Olsztyn | Smólska Maria Zofia | ||
Olsztyn | Urniaż Anna Maria | ||
Olsztyn | Zając Anna | ||
Olsztynek | Ziółkowska Teresa Grażyna | ||
Ostróda | Malarska Maria Krystyna | ||
Ostróda | Sanecka Alina Maria | ||
Szczytno | Micińska Janina, Naumowicz Zofia Weronika - sp. cyw. | ||
26 | opolskie | Brzeg | Klukacz Danuta Krystyna |
Brzeg | Winiarska Barbara Ewa | ||
Kędzierzyn-Koźle | Natkaniec Danuta | ||
Kędzierzyn-Koźle | Miszkiewicz Agata Aurelia, Paprocka Marzanna Anna - sp. cyw. | ||
Kluczbork | Sztyk Romuald | ||
Krapkowice | Bartoszewicz Irena | ||
Krapkowice | Tylka Iwona | ||
Namysłów | Łuczków Gabriela Maria | ||
Namysłów | Muc Lesław Jerzy | ||
Niemodlin | Marmaj Janusz | ||
Nysa | Klauzińska Jolanta Teodozja | ||
Nysa | Przystup Hanna Magdalena | ||
Opole | Konopnicka-Pęk Małgorzata | ||
Opole | Kuzebska Dorota | ||
Opole | Lewek-Porzycka Lucyna Maria | ||
Opole | Myga Waldemar Władysław | ||
Opole | Niedużak Anna Maria | ||
Opole | Stasz Piotr | ||
Opole | Świętek Ewa Jadwiga | ||
Opole | Woźniak Zdzisław Wacław | ||
Prudnik | Kwiatosz Irena | ||
Prudnik | Ligęza Danuta Anna | ||
Strzelce Opolskie | Przybyłek Aneta Maria, Zabielska Barbara Elżbieta - sp. cyw. | ||
27 | ostrołęckie | Maków Mazowiecki | Bukowski Zbigniew |
Ostrołęka | Chojnowaka Ewa | ||
Ostrołęka | Prytulak Irena | ||
Ostrołęka | Szymańska-Pałka Barbara | ||
Ostrów Mazowiecka | Osiadacz Jacek Michał | ||
Ostrów Mazowiecka | Tarnas Dorota | ||
Ostrów Mazowiecka | Rzodkiewicz-Książek Aldona | ||
Przasnysz | Gałązka Zygmunt Ryszard | ||
Przasnysz | Kołodziejska Arleta Zofia | ||
Wyszków | Abramczyk Tomasz Wojciech | ||
Wyszków | Liwska Lidia | ||
Wyszków | Rogóyski Bronisław Marian | ||
28 | pilskie | Chodzież | Piechocki Piotr Wacław, Rzepa Krystyna Grażyna - sp. cyw. |
Czarnków | Budzinowska-Stelmaszyk Jadwiga Irena | ||
Piła | Kufel Zygmunt | ||
Piła | Sowiński Roman | ||
Piła | Wadowska Elżbieta Maria | ||
Trzcianka | Michalski Grzegorz Janusz | ||
Wałcz | Kasprzak Bernard | ||
Wałcz | Sikorski Mieczysław | ||
Wągrowiec | Sokołowska Katarzyna Jolanta | ||
Wągrowiec | Wiśniewska Krystyna Maria | ||
Wyrzysk | Kowalczyk Irena | ||
Złotów | Sobczyk-Nowak Anna | ||
29 | piotrkowskie | Bełchatów | Bystrzycka Danuta Lidia |
Bełchatów | Rychter Jolanta Monika | ||
Bełchatów | Sitek Janina | ||
Bełchatów | Wejder-Gałkowska Wiesława | ||
Opoczno | Dybalska Teresa | ||
Opoczno | Piekarski Andrzej | ||
Piotrków Trybunalski | Błaszczyk Grzegorz Stanisław | ||
Piotrków Trybunalski | Kowalczyk Małgorzata Jolanta | ||
Piotrków Trybunalski | Serwatka Mariola | ||
Piotrków Trybunalski | Teleman Jan Leszek | ||
Radomsko | Bednarek Anna | ||
Radomsko | Sandelewska Małgorzata Anna | ||
Radomsko | Wojtczak-Smyk Monika Jolanta | ||
Tomaszów Mazowiecki | Gemel Magdalena | ||
Tomaszów Mazowiecki | Górecka Janina Helena | ||
30 | płockie | Gostynin | Danielewicz Józef Marek |
Gostynin | Janowska-Maksimowicz Ewa Małgorzata | ||
Kutno | Ambroziak Danuta Maria, Trzeciecka Dorota Stefania - sp. cyw. | ||
Kutno | Kalusiński Stanisław | ||
Kutno | Macher Urszula | ||
Łęczyca | Pacholska Krystyna | ||
Łęczyca | Wojciechowska Ewa Małgorzata | ||
Płock | Bałdowska Zofia | ||
Płock | Krysiuk Wiesława | ||
Płock | Macuga Barbara Alicja | ||
Płock | Świecka Maria Bogna | ||
Sierpc | Cybulska Janina Anna | ||
Sierpc | Kuskowski Krzysztof | ||
31 | poznańskie | Gniezno | Gruchalska Krystyna Zenobia |
Gniezno | Gruszka Elżbieta | ||
Grodzisk Wielkopolski | Paetz Tadeusz Jan | ||
Nowy Tomyśl | Piechowiak Ryszard | ||
Oborniki Wielkopolskie | Kurzyca Teresa Maria | ||
Poznań | Bystrzycka Zofia Helena | ||
Poznań | Cywińska Lechosława Julia | ||
Poznań | Danecka Maria Barbara | ||
Poznań | Dolata Violetta Grażyna | ||
Poznań | Drożdż Eleonora Dorota | ||
Poznań | Duczmal Witold | ||
Poznań | Gutowska Zofia Krystyna | ||
Poznań | Illukiewicz Andrzej Stanisław | ||
Poznań | Iżykowski Michał | ||
Poznań | Jabłoński Janusz | ||
Poznań | Jasiewicz Hanna | ||
Poznań | Kłos Paweł | ||
Poznań | Kolasa Marek Juliusz | ||
Poznań | Koralewska-Nowak Irena Maria | ||
Poznań | Kosiba Adam Władysław | ||
Poznań | Kowandy Piotr Józef | ||
Poznań | Łużyńska-Sawarzyńska Magdalena Anna | ||
Poznań | Malicki Bogdan Kazimierz | ||
Poznań | Peretiatkowicz Olaf | ||
Poznań | Radziuk Małgorzata Elżbieta, Tomaszkiewicz Zbigniew Henryk - sp. cyw. | ||
Poznań | Sterling Urszula Henryka | ||
Poznań | Szczepański Janusz | ||
Poznań | Wilkoszarska Ewa | ||
Poznań | Zielińska Elżbieta | ||
Poznań | Zwierzyńska-Latawiec Barbara Maria | ||
Poznań | Żmudziński Wolfgang Józef | ||
Swarzędz | Czeski Zbigniew Romuald | ||
Szamotuły | Nicikowska-Piechocka Barbara | ||
Szamotuły | Plecha Bronisława Kazimiera | ||
Śrem | Dłużak Katarzyna | ||
Środa Wielkopolska | Andruszewski Leszek Juliusz | ||
Września | Baranowska Irena Maria | ||
Września | Karciarz Kazimierz | ||
32 | przemyskie | Jarosław | Goraj Elżbieta |
Jarosław | Lechowicz Ewa Paulina | ||
Jarosław | Styber Bogusław Jan | ||
Jarosław | Tworek Danuta Zofia | ||
Lubaczów | Meder Łucja | ||
Lubaczów | Nepelski Wiesław | ||
Przemyśl | Krupa Tomasz Stanisław, Obler Jerzy Józef - sp. cyw. | ||
Przemyśl | Makar Lidia | ||
Przemyśl | Radyk Stanisław Ryszard | ||
Przemyśl | Sielska Bogumiła | ||
Przeworsk | Bender Bożena, Gąsior Elżbieta Jadwiga - sp. cyw. | ||
33 | radomskie | Białobrzegi | Krzyżańska-Łyś Maria Magdalena |
Grójec | Frelek Sławomir Andrzej | ||
Grójec | Gryn-Hamera Anna | ||
Iłża | Pastuszkiewicz-Nobis Bożena Jadwiga | ||
Kozienice | Wiśniewski Jeremi Andrzej | ||
Lipsko | Konopka Elżbieta Ewa | ||
Nowe Miasto n. Pilicą | Stefańczyk Józef Alojzy | ||
Pionki | Wikłacz Anna Teresa | ||
Przysucha | Szmyd Jan Wawrzyniec | ||
Radom | Cywińska Maria Małgorzata | ||
Radom | Dutkowska Urszula Elżbieta | ||
Radom | Dziwańska Anna Małgorzata, Jabłoński Zenon Antoni - sp. cyw. | ||
Radom | Jaśkiewicz Zofia Alina | ||
Radom | Towarek Elżbieta | ||
Radom | Wajs Wanda, Wolbergier Sławomir Marek - sp. cyw. | ||
Radom | Wiącek Zofia Marianna | ||
Szydłowiec | Pietras Alicja Małgorzata | ||
Zwoleń | Żabicki Zbigniew | ||
34 | rzeszowskie | Kolbuszowa | Michalczyk-Łuczak Bernadetta |
Leżajsk | Heleniak Anna Maria | ||
Leżajsk | Margas Mieczysław Bogusław | ||
Łańcut | Kopeć Krzysztof Marek | ||
Łańcut | Świąder Małgorzata Bogumiła | ||
Mielec | Kranc-Filipecka Elżbieta Maria | ||
Mielec | Pezda Monika Anna, Rokicki Jerzy - sp. cyw. | ||
Mielec | Rysiak Marian Wincenty | ||
Ropczyce | Rogoziewicz Artur | ||
Rzeszów | Barłowski Bronisław | ||
Rzeszów | Grotowska Danuta | ||
Rzeszów | Kuś Leon Ignacy | ||
Rzeszów | Mąkosz Alicja Urszula, Mossoń Anna - sp. cyw. | ||
Rzeszów | Mitelsztat Robert Lesław | ||
Rzeszów | Panek-Wiśniowska Teresa Maria | ||
Rzeszów | Petrus Romualda | ||
Rzeszów | Rojowski Bohdan Edward | ||
Rzeszów | Szara Małgorzata Maria | ||
Sędziszów Małopolski | Posłuszny Janusz Adam | ||
Strzyżów | Kąkol Irena | ||
Strzyżów | Salwa Henryk |
35 | siedleckie | Garwolin | Kalbarczyk Józef |
Garwolin | Krajewska Maria Małgorzata | ||
Garwolin | Krajewski Jerzy Waldemar | ||
Garwolin | Ścioch Marzena Teresa | ||
Garwolin | Ścioch Adam Piotr | ||
Łuków | Mateusiak Jan Stanisław | ||
Łuków | Nawrocka Małgorzata, Sajkiewicz Maria Małgorzata - sp. cyw. | ||
Łuków | Sajkiewicz Adam | ||
Mińsk Mazowiecki | Krawczak Alina Ewa | ||
Mińsk Mazowiecki | Nowakowski Roman Paweł | ||
Mińsk Mazowiecki | Paszkowska Katarzyna, Paszkowska-Pawelec Małgorzata Maria - sp. cyw. | ||
Mińsk Mazowiecki | Sidorowicz Cezary Waldemar | ||
Siedlce | Gliszczyńska-Kudelska Maria Jolanta, Troszkiewicz Małgorzata Teresa - sp. cyw. | ||
Siedlce | Maliszewska Urszula | ||
Siedlce | Mydlak Stanisław | ||
Siedlce | Romanowski Jan | ||
Siedlce | Sikorska Elżbieta Krystyna | ||
Sokołów Podlaski | Flaga Urszula Genowefa, Replin Anna Marianna - sp. cyw. | ||
Węgrów | Cejmer Iwona Barbara, Wojtyńska Maria - sp. cyw. | ||
Węgrów | Kowalczyk Leszek | ||
Żelechów | Izdebska Zofia | ||
36 | sieradzkie | Łask | Płoszajska Mirosława Janina |
Łask | Wolska-Brodzińska Maria Anna | ||
Poddębice | Paprocka Sabina Teresa | ||
Poddębice | Wojciechowska-Kierepa Renata | ||
Sieradz | Bartosiewicz Waldemar Stanisław | ||
Sieradz | Choinska Beata Katarzyna | ||
Sieradz | Jankowska Hanna Ewa | ||
Sieradz | Nawrocki Ignacy Marek | ||
Wieluń | Kamieniecka Dorota Wanda | ||
Wieluń | Karasiak Iwona Teresa | ||
Wieluń | Mielczarek Dorota Grażyna | ||
Wieluń | Musiała Anna | ||
Zduńska Wola | Bińczycki Radosław Jerzy | ||
Zduńska Wola | Kijanka Franciszek Czesław | ||
Zduńska Wola | Tęsiorowski Stanisław | ||
37 | skierniewickie | Brzeziny | Matczak Jarosław Roman |
Brzeziny | Zduńczyk-Matczak Barbara Wiesława | ||
Łowicz | Będkowska Beata Monika | ||
Łowicz | Maik Andrzej Karol | ||
Łowicz | Majka Krystyna | ||
Rawa Mazowiecka | Fijałkowska Marianna Anna | ||
Rawa Mazowiecka | Rutkowski Wojciech Tadeusz | ||
Rawa Mazowiecka | Sułkowska-Słomka Irena | ||
Skierniewice | Werwińska Elżbieta Janina | ||
Skierniewice | Wieprzkowicz Elżbieta | ||
Sochaczew | Brodowicz Bogusława Zofia | ||
Sochaczew | Demczyszyn Jolanta Teresa | ||
Sochaczew | Grabarek Wiesław | ||
Żyrardów | Bożykowska Elżbieta | ||
Żyrardów | Bożykowski Adam Remigiusz | ||
Żyrardów | Chmiel Aleksandra Maria | ||
38 | słupskie | Bytów | Klimkiewicz Krystyna |
Bytów | Łagocki Ryszard | ||
Człuchów | Walczak Witold Marian, Walczak Lidia Teresa - sp. cyw. | ||
Lębork | Ciszewska Halina Kazimiera | ||
Miastko | Kamińska-Gbur Marzenna Dorota | ||
Słupsk | Jędrysek Maria Agata | ||
Słupsk | Markiewicz Mirosław Józef | ||
Słupsk | Połeć Bernadeta Teresa, Wińska-Marchlewicz Maria Teresa - sp. cyw. | ||
39 | suwalskie | Augustów | Filipczuk Lucyna |
Augustów | Polakowska Teresa | ||
Augustów | Sysiak Janusz | ||
Ełk | Brzuzy Władysław | ||
Ełk | Karny Edward Józef, Komakowski Jerzy Stanisław - sp. cyw. | ||
Giżycko | Mrozinkiewicz Bożenna Maria | ||
Giżycko | Tomaszewska-Czerwonka Józefa Maria | ||
Gołdap | Antonik Janusz Paweł | ||
Pisz | Gałka Wiesława | ||
Pisz | Salkowska Janina | ||
Pisz | Tertel Krzysztof Sławomir | ||
Sejny | Wojtkowski Jan | ||
Suwałki | Bieńczyk Bożenna | ||
Suwałki | Jerominek-Jankowska Krystyna | ||
Węgorzewo | Czaplicki Krzysztof Tadeusz | ||
40 | szczecińskie | Chojna | Józefczyk Ada |
Goleniów | Bartkowiak Danuta | ||
Goleniów | Kowalczyk Marianna | ||
Gryfice | Szabunia-Semczuk Irena Jadwiga | ||
Gryfice | Zinkiewicz-Jarosińska Leokadia | ||
Gryfino | Krzywda-Pogorzelski Lech | ||
Kamień Pomorski | Osadowski Jan | ||
Łobez | Fiksek Eugeniusz | ||
Nowogard | Kamecka Eugenia | ||
Pyrzyce | Tokarski Sławomir Tadeusz | ||
Stargard Szczeciński | Pietrakowski Leszek | ||
Stargard Szczeciński | Udzik Jolanta | ||
Szczecin | Daleszyńska Zofia | ||
Szczecin | Kuniewicz Dobrosława Anna | ||
Szczecin | Marski Jerzy Michał | ||
Szczecin | Mikołajczyk Marzena Wioleta | ||
Szczecin | Milczanowska Sławomira Stanisława | ||
Szczecin | Najmrodzka-Młodojewska Izabela Beata | ||
Szczecin | Poćwiardowska Hanna | ||
Szczecin | Posyniak Helena | ||
Szczecin | Sobecka Barbara Zofia | ||
Szczecin | Sobolewska Joanna | ||
Szczecin | Stroynowska-Stypuła Maria Amelia | ||
Szczecin | Wójtowicz Dariusz Grzegorz | ||
Szczecin | Zarecka Jolanta | ||
Świnoujście | Kozarkiewicz-Siwoszek Elżbieta | ||
Świnoujście | Zapytowska-Pusłowska Janina | ||
41 | tarnobrzeskie | Janów Lubelski | Burda Teresa Ewa |
Janów Lubelski | Mazur Longin Tomasz | ||
Nisko | Błądek Lidia | ||
Nisko | Szewczyk Ryszard | ||
Nisko | Wiącek Józef Mikołaj | ||
Opatów | Galara Seweryn | ||
Sandomierz | Sochacka Ewa Elżbieta | ||
Sandomierz | Stec Marek Zbigniew | ||
Stalowa Wola | Borzęcki Tomasz | ||
Stalowa Wola | Uba Andrzej Piotr | ||
Staszów | Widanka Agata Barbara | ||
Tarnobrzeg | Chojnacka Halina Janina | ||
Tarnobrzeg | Sokół Anna Małgorzata | ||
Tarnobrzeg | Wisz Krystyna | ||
42 | tarnowskie | Bochnia | Kozak Maria |
Bochnia | Siwek Krystyna | ||
Bochnia | Wojtkiewicz Wilhelm Marian | ||
Brzesko | Kokoszka Józef, Michalec Elżbieta Danuta - sp. cyw. | ||
Brzesko | Najdała Zbigniew Marian | ||
Dąbrowa Tarnowska | Januś Alicja | ||
Dębica | Kremska-Bialik Jolanta | ||
Dębica | Królikowski Wojciech | ||
Szczucin | Kupiec Antoni | ||
Tarnów | Derlaga Grażyna | ||
Tarnów | Głuszak Władysława Anna, Krzysztofowicz Antoni, Wachta Barbara Jolanta - sp. cyw. | ||
Tarnów | Hałasa Andrzej | ||
Tarnów | Jasiak Irena Wiesława | ||
Tarnów | Serwacka Lidia | ||
Tarnów | Studzińska Krystyna Maria | ||
Tuchów | Szarama Teresa Anna | ||
43 | toruńskie | Brodnica | Jankowski Wacław Kazimierz |
Brodnica | Sarnowska Maria Jolanta | ||
Chełmno | Pęska Julita Natalia | ||
Golub-Dobrzyń | Michalec Andrzej Janusz | ||
Grudziądz | Kosmania-Sadowska Dorota | ||
Grudziądz | Milan-Szymańska Elżbieta Maria | ||
Grudziądz | Ziółkowska Zofia Helena | ||
Nowe Miasto Lubawskie | Szulejewski Ryszard | ||
Toruń | Chwiałkowski Tomasz Henryk | ||
Toruń | Chyła Magdalena Ewa | ||
Toruń | Kazimierowicz Stanisława Katarzyna | ||
Toruń | Kolasińska Teresa | ||
Toruń | Krystek Krystyna | ||
Toruń | Liberadzka Iwona Maria | ||
Toruń | Szmańda-Czerkawska Joanna | ||
Toruń | Szyczewska Mirosława | ||
Toruń | Wróbel Danuta | ||
Wąbrzeźno | Czeczko Ryszard | ||
44 | wałbrzyskie | Dzierżoniów | Barycka Lidia |
Dzierżoniów | Rudzka-Jasińska Barbara Małgorzata | ||
Kłodzko | Kucharski Tadeusz Stanisław | ||
Kłodzko | Makarska Urszula Anna | ||
Nowa Ruda | Włodek Stanisława | ||
Świdnica | Duduś Władysław | ||
Świdnica | Pisarska Krystyna Maria, Wójcikiewicz Winicjusz - sp. cyw. | ||
Wałbrzych | Demska-Gnat Maria | ||
Wałbrzych | Sobczak Janusz Lech, Szerer Anna Dorota - sp. cyw. | ||
Ząbkowice Śląskie | Grzela Joanna Maria | ||
Ząbkowice Śląskie | Stączek Jan Marek | ||
45 | warszawskie | Błonie | Makijewski Jarosław |
Grodzisk Mazowiecki | Bluszcz Jarosław | ||
Grodzisk Mazowiecki | Łaski Krzysztof | ||
Grodzisk Mazowiecki | Młynarska Maria Ewa | ||
Józefów | Adamus Waldemar Marian | ||
Legionowo | Klejment Zbigniew Tadeusz | ||
Legionowo | Ruszkowski Krzysztof | ||
Magdalenka | Śmietanka Magdalena Janina | ||
Nowy Dwór Mazowiecki | Krawczyk Teresa Elżbieta | ||
Nowy Dwór Mazowiecki | Lewicki Jarosław Zbigniew | ||
Nowy Dwór Mazowiecki | Szydluk Magdalena Maria | ||
Otwock | Cegielska Maria | ||
Otwock | Makulec Halina Bożena | ||
Otwock | Wasiak Maciej Tadeusz | ||
Otwock | Wójcik Barbara Bernadetta | ||
Piaseczno | Fortuński Wojciech Stanisław | ||
Piaseczno | Guzik Leszek | ||
Piaseczno | Łukasik Maria | ||
Pruszków | Janik Artur Józef | ||
Pruszków | Szewczyk Małgorzata Elżbieta | ||
Radzymin | Rowicki Marek | ||
Raszyn | Domżał Ryszard Jan | ||
Sulejówek | Wrzosek Piotr Grzegorz | ||
Warszawa | Arendt Ewa Maria | ||
Warszawa | Banaś-Łosiewicz Halina Grażyna | ||
Warszawa | Barej Jolanta | ||
Warszawa | Bartnicki Marek | ||
Warszawa | Bartosiewicz-Wlazło Małgorzata | ||
Warszawa | Bąbka Barbara | ||
Warszawa | Błaszczak Paweł | ||
Warszawa | Bołdok Maria Barbara, Bołdok Wiktor, Nalewajek Jacek Andrzej - sp. cyw. | ||
Warszawa | Brudnicka Elżbieta | ||
Warszawa | Bryl Barbara Wanda | ||
Warszawa | Brylewska-Iwańczyk Małgorzata Katarzyna, Rynkiewicz Dorota Monika - sp. cyw. | ||
Warszawa | Bujalska Jolanta | ||
Warszawa | Chełstowska Anna Ewa | ||
Warszawa | Cubała Wieńczysława Kazimiera | ||
Warszawa | Cygan Tomasz Robert, Zabielski Leszek Roman - sp. cyw. | ||
Warszawa | Czamarska Liliana Aldona | ||
Warszawa | Czarnecki Jarosław | ||
Warszawa | Dor Robert Paweł, Micorek Andrzej Krzysztof - sp. cyw. | ||
Warszawa | Dreger Izabella Alina | ||
Warszawa | Filochowska Władysława, Wrzochalska-Zaręba Joanna - sp. cyw. | ||
Warszawa | Gieryszewska-Sobolak Joanna | ||
Warszawa | Grabowski Kazimierz Walenty | ||
Warszawa | Grelus Mariusz Tom | ||
Warszawa | Gromek Małgorzata | ||
Warszawa | Halicka Janina Krystyna | ||
Warszawa | Horban Jerzy | ||
Warszawa | Jabłońska Anna, Jabłoński Dariusz Adam - sp. cyw. | ||
Warszawa | Janeczko Teresa | ||
Warszawa | Janowska Maria Alicja | ||
Warszawa | Jarmużewska Elżbieta Barbara | ||
Warszawa | Jarzyło Włodzimierz Stanisław | ||
Warszawa | Jaworska Jolanta Anna | ||
Warszawa | Kacprzak-Zakrzewska Hanna | ||
Warszawa | Kaczyński Paweł | ||
Warszawa | Kołcun Czesława | ||
Warszawa | Kosim-Kruszewska Danuta Natalia | ||
Warszawa | Kotuniak Anna, Przybylska Matylda - sp. cyw. | ||
Warszawa | Koziorowska Elżbieta Maria | ||
Warszawa | Kramarz Dariusz Adam | ||
Warszawa | Krukowicz Barbara Elżbieta | ||
Warszawa | Kruszewski Krzysztof Jacek | ||
Warszawa | Krysik Zofia Krystyna | ||
Warszawa | Kupis Mirosław | ||
Warszawa | Lechowicz Joanna Monika | ||
Warszawa | Leśniewski Waldemar | ||
Warszawa | Łabor-Soroka Maria, Soroka Piotr Maciej - sp. cyw. | ||
Warszawa | Maciejko Piotr Wojciech | ||
Warszawa | Majchrzak Marek | ||
Warszawa | Marmaj Zenon | ||
Warszawa | Marszałek Anna Maria | ||
Warszawa | Miklas Izabela Marta | ||
Warszawa | Morelowska-Mamińska Małgorzata | ||
Warszawa | Ogrodzińska-Zalewska Maria Lucyna | ||
Warszawa | Ortonowski Józef Grzegorz | ||
Warszawa | Osiecka-Soroko Wanda Renata | ||
Warszawa | Piotrowska Elżbieta Maria | ||
Warszawa | Podgórski Edward | ||
Warszawa | Przybyła Andrzej | ||
Warszawa | Radlińska Marzena Elżbieta | ||
Warszawa | Rek Krystyna | ||
Warszawa | Rudnicki Janusz Marek | ||
Warszawa | Sieniawska Anna Maria | ||
Warszawa | Stachyra Mirosława Grażyna | ||
Warszawa | Statkiewicz Halina Danuta | ||
Warszawa | Stybel Agnieszka Teresa | ||
Warszawa | Szachułowicz Katarzyna Maria | ||
Warszawa | Walkowski Michał Ryszard | ||
Warszawa | Wierzchucki Dariusz | ||
Warszawa | Witkun Janusz Andrzej | ||
Warszawa | Wojnowski Bogusław Ryszard | ||
Warszawa | Zacharzewska Jadwiga Jolanta | ||
Wołomin | Major Elżbieta | ||
Wołomin | Nowicka Małgorzata Joanna | ||
46 | włocławskie | Aleksandrów Kujawski | Nadolska Liliana Barbara |
Aleksandrów Kujawski | Przybyłowski Mirosław Edward | ||
Lipno | Kąkolewska Cecylia | ||
Radziejów | Szwajdler Joanna Maria | ||
Rypin | Krasińska Anna | ||
Włocławek | Kuźnicki Jarosław Paweł | ||
Włocławek | Morawski Paweł, Walter Iwona Beata - sp. cyw. | ||
Włocławek | Smolarska Anna | ||
Włocławek | Sulikowski Mirosław Jacek | ||
47 | wrocławskie | Milicz | Wąsik Barbara |
Oleśnica | Judek Edmund, Sarecka Anna Romana - sp. cyw. | ||
Oława | Kamiński Wojciech Jacek | ||
Oława | Kiełbowicz Barbara | ||
Oława | Obrocki Władysław Andrzej | ||
Strzelin | Borzemski Lech, Paluszek Małgorzata Bronisława - sp. cyw. | ||
Środa Śląska | Cichowicz Ewa Irena | ||
Trzebnica | Malec Aleksandra | ||
Trzebnica | Tarkowski Jan Andrzej | ||
Wołów | Grodzicki Tadeusz | ||
Wrocław | Borzemski Andrzej, Borzemski Romuald, Szymczyk-Grabińska Helena Bogusława - sp. cyw. | ||
Wrocław | Czyniewska Adamiła Maria | ||
Wrocław | Dawidowicz Waldemar Stanisław | ||
Wrocław | Gomułkiewicz Maria | ||
Wrocław | Gorgos Janusz | ||
Wrocław | Janicka Jagoda | ||
Wrocław | Kołodziej Barbara Katarzyna | ||
Wrocław | Korta Barbara Marianna | ||
Wrocław | Ołpińska Jolanta Maria | ||
Wrocław | Orlewski Lesław | ||
Wrocław | Pauter Czesław Kazimierz | ||
Wrocław | Prus Danuta | ||
Wrocław | Radojewska Elżbieta | ||
Wrocław | Rózga Stanisława Kazimiera | ||
Wrocław | Sobków-Kućmin Irena | ||
Wrocław | Sokołowska Jadwiga | ||
Wrocław | Sterc Cecylia | ||
Wrocław | Wieczorek Barbara Wiesława | ||
Wrocław | Zaporowska Janina | ||
48 | zamojskie | Biłgoraj | Bednarczyk Ewa |
Biłgoraj | Hussar Bożena | ||
Biłgoraj | Krysiak Zygmunt | ||
Hrubieszów | Góra Małgorzata Bożena | ||
Hrubieszów | Łaciński Jacek Zygmunt | ||
Hrubieszów | Mielniczuk Stanisław | ||
Szczebrzeszyn | Pysiewicz Mieczysław | ||
Szczebrzeszyn | Soboń Barbara Magdalena | ||
Tomaszów Lubelski | Bielecka Adela Maria | ||
Tomaszów Lubelski | Ciupak Elżbieta Danuta | ||
Tomaszów Lubelski | Mazur Józef | ||
Tomaszów Lubelski | Sacewicz Wojciech Rafał | ||
Zamość | Iwanicka Elżbieta Maria | ||
Zamość | Karpowicz Magdalena | ||
Zamość | Kosicka Kamilla Maria | ||
Zamość | Parizek Andrzej Stefan | ||
Zamość | Pieczykolan Wiesława Maria | ||
Zamość | Skóra Dorota | ||
49 | zielonogórskie | Gubin | Guzdecka-Kaczmarek Teresa |
Krosno Odrzańskie | Wierzchołek Mariola | ||
Nowa Sól | Stawecka Maria Zofia | ||
Nowa Sól | Szyszko Anna | ||
Sulechów | Tracz Dariusz Jan | ||
Świebodzin | Misiaczyk Alina | ||
Wolsztyn | Jaśkiewicz Scholastyka Teresa | ||
Zielona Góra | Hańska Katarzyna Anna | ||
Zielona Góra | Miśkiewicz Adriana Maria | ||
Zielona Góra | Romanowska Aleksandra Barbara | ||
Zielona Góra | Żukowska Julita Monika | ||
Żagań | Gondek Janusz | ||
Żary | Matyja Małgorzata Aldona, Matyja Mirosław - sp. cyw. |
Dokumenty powiązane
Jeżeli chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów powiązanych, zaloguj się do LEX-a Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów dostęp testowy »