Ogłoszenie wykazu zarejestrowanych kancelarii notarialnych.
Monitor Polski
M.P.1993.8.62
Akt utracił moc Wersja od: 10 sierpnia 1993 r.
OBWIESZCZENIE
MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI
z dnia 15 lutego 1993 r.
w sprawie ogłoszenia wykazu zarejestrowanych kancelarii notarialnych.
1.
Na podstawie art. 9 § 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie (Dz. U. Nr 22, poz. 91) ogłasza się wykaz zarejestrowanych kancelarii notarialnych.2.
Wykaz obejmuje kancelarie notarialne zarejestrowane w okresie od 17 lutego 1992 r. do 19 stycznia 1993 r.3.
Wykaz stanowi załącznik do niniejszego obwieszczenia.ZAŁĄCZNIK 1
WYKAZ KANCELARII NOTARIALNYCH ZAREJESTROWANYCH W OKRESIE OD 17 LUTEGO 1992 R. DO 19 STYCZNIA 1993 R.
WYKAZ KANCELARII NOTARIALNYCH ZAREJESTROWANYCH W OKRESIE OD 17 LUTEGO 1992 R. DO 19 STYCZNIA 1993 R.
Lp. | Województwo | Siedziba kancelarii notarialnej | Nazwisko i imię notariusza |
1 | 2 | 3 | 4 |
1 | warszawskie | Magdalenka | Śmietanka Magdalena |
Warszawa | Wrzochalska-Zaręba Joanna | ||
2 | białostockie | Mońki | Toporkiewicz Maria Daria |
3 | bielskie | Bielsko-Biała | Wojtowicz Andrzej |
Żywiec | Śleziak Ryszard | ||
4 | bydgoskie | Bydgoszcz | 1. Arczykowski Adam |
Bydgoszcz | 2. Bilińska Barbara | ||
Bydgoszcz | 3. Chojnowska Emilia | ||
Bydgoszcz | 4. Konarzewska Bożena | ||
Bydgoszcz | 5. Lissewska Lucyna | ||
Bydgoszcz | 6. Paradowska Renata | ||
Bydgoszcz | 7. Płotkowska Anna | ||
Bydgoszcz | 8. Wandiuk Danuta | ||
Bydgoszcz | 9. Wojciechowska Gabriela | ||
Bydgoszcz | 10. Woroszyło-Kłopotek Iwona | ||
Chojnice | 1. Suczyńska Maria | ||
Chojnice | 2. Szulc-Kołyszko Jadwiga | ||
Inowrocław | 1. Puszczykowska Edwarda | ||
Inowrocław | 2. Steppa Małgorzata | ||
Inowrocław | 3. Wesołowska Bogumiła | ||
Mogilno | Radomski Janusz | ||
Sępólno Krajeńskie | Wocka Zbigniew | ||
Świecie | 1. Rutkowska Elżbieta | ||
Świecie | 2. Szott Piotr | ||
Szubin | Robakowska-Trzeciak Magdalena | ||
Żnin | Turek Leszek | ||
Tuchola | Kuśba Henryk | ||
5 | ciechanowskie | Pułtusk | 1. Kędzierska Daniela |
Pułtusk | 2. Koniecek Jolanta | ||
6 | elbląskie | Elbląg | Kantowicz-Nadurska Benigna |
Kwidzyn | Hummeny-Żmieńko Barbara | ||
Malbork | 1. Krzemińska Renata | ||
Malbork | 2. Sargun Anna | ||
7 | gdańskie | Wejherowo | Mizak Henryk |
8 | gorzowskie | Choszczno | Dąbrowski Waldemar |
Gorzów Wlkp. | 1. Bachalska Małgorzata Elżbieta | ||
Gorzów Wlkp. | 2. Dedyk Jerzy Zbigniew | ||
Gorzów Wlkp. | 3. Gielec Jan | ||
Gorzów Wlkp. | 4. Kostulska Urszula | ||
Międzychód | Ludwiczak-Winter Ewa | ||
Międzyrzecz | Kowalik Marian | ||
Myślibórz | Kacprzyk Marian | ||
Słubice | Dyja Krzysztof | ||
9 | jeleniogórskie | Jelenia Góra | Grodzińska Hanna |
Kamienna Góra | Kopia-Kawka Beata | ||
10 | kaliskie | Ostrów Wlkp. | Dahlke Leszek |
11 | katowickie | Bytom | Ferenc-Tomiak Halina |
Chrzanów | 1. Bochenek-Bak Barbara | ||
Chrzanów | 2. Kowalczyk Katarzyna | ||
Dąbrowa Górnicza | Semetycz-Trzeciak Maria | ||
Gliwice | Praszkiewicz Alina | ||
Jaworzno | Gaweł Joanna | ||
Mikołów | Kochan-Koczańska Maria | ||
Mysłowice | Kurz Katarzyna | ||
Olkusz | 1. Pieczyrak Stanisław | ||
Olkusz | 2. Szarek Wioletta | ||
Racibórz | 1. Niedziałkowska Ewa | ||
Racibórz | 2. Wielecki Roman | ||
Siemianowice Śląskie | Dąbrowska Maria Irena | ||
Siewierz | Mazoń Krzysztof | ||
Sosnowiec | 1. Derdas Małgorzata | ||
Sosnowiec | 2. Nowakowska Jolanta | ||
Zawiercie | 1. Grzebieluch Bożena | ||
Zawiercie | 2. Kliszewska-Biały Krystyna | ||
Zawiercie | 3. Szczygieł Jan | ||
12 | kieleckie | Busko-Zdrój | 1. Kaleta Andrzej |
Busko-Zdrój | 2. Niziołek Barbara | ||
Jędrzejów | 1. Dudek Katarzyna | ||
Jędrzejów | 2. Konieczyńska Stanisława | ||
Jędrzejów | 3. Świder Janusz | ||
Kazimierza Wielka | 1. Bidzińska Małgorzata | ||
Kazimierza Wielka | 2. Bonczek Kamila | ||
Kielce | 1. Arczyńska Maria | ||
Kielce | 2. Banasik Stanisław | ||
Kielce | 3. Błeszczyńska Anna | ||
Kielce | 4. Cieślikiewicz Teresa | ||
Kielce | 5. Chról Kinga | ||
Kielce | 6. Grabka Jerzy | ||
Kielce | 7. Frelich Jacek | ||
Kielce | 8. Midak Beata | ||
Kielce | 9. Tomala Violetta | ||
Końskie | 1. Dumin Ewa | ||
Końskie | 2. Salagierski Czesław Waldemar | ||
Miechów | 1. Janicka Makuch Krystyna | ||
Miechów | 2. Szlachta Ewa | ||
Ostrowiec Świętokrzyski | 1. Kamiński Leon | ||
Ostrowiec Świętokrzyski | 2. Pyrżak Anna | ||
Ostrowiec Świętokrzyski | 3. Włodarczyk Lidia | ||
Pińczów | Krysiński Marek | ||
Skarżysko Kamienna | Zarzycka Maria | ||
Starachowice | 1. Magdziarz Grażyna | ||
Starachowice | 2. Samela Jacek | ||
Starachowice | 3. Staszek Agnieszka | ||
Włoszczowa | Domagalska Danuta | ||
13 | konińskie | Konin | Chojnacki Piotr |
14 | koszalińskie | Kołobrzeg | 1. Chwiałkowski Waldemar Józef |
Kołobrzeg | 2. Kurzawa Ryszard Marcin | ||
15 | krakowskie | Kraków | Szybowska Danuta |
Myślenice | Polański Andrzej | ||
Wieliczka | Łukasik Barbara | ||
Wielka Wieś | Koblański Jerzy | ||
16 | krośnieńskie | Jasło | 1. Bosak Stanisław |
Jasło | 2. Pankowicz-Lisowska Wanda | ||
Jasło | 3. Kula Elżbieta | ||
Krosno | 1. Roman Lilianna | ||
Krosno | 2. Marek Jan | ||
Krosno | 3. Twardak-Lubaś Elżbieta | ||
Krosno | 4. Urbańska Krystyna | ||
Krosno | 5. Toczyńska-Hędrzak Bożena | ||
Krosno | 6. Uliasz Jolanta | ||
Lesko | Matuła Maria | ||
Sanok | 1. Drozd Stanisław | ||
Sanok | 2. Kośna Ewa | ||
17 | lubelskie | Chełm | 1. Przetocki Jacek |
Chełm | 2. Smulkowska Irena | ||
Chełm | 3. Wiechnik-Domańska Lidia | ||
Krasnystaw | 1. Dudek Ryszard | ||
Krasnystaw | 2. Skubisz Maria | ||
Opole Lubelskie | Rzączyński Jacek | ||
Parczew | Mysłowski Ryszard | ||
18 | łódzkie | Łódź | Stefańska Krystyna |
19 | nowosądeckie | Gorlice | 1. Kidawa Jadwiga |
Gorlice | 2. Tomasiak Bogusława | ||
Limanowa | 1. Opoka Jerzy | ||
Limanowa | 2. Rakoczy Stanisław | ||
Muszyna | Mataniak Grzegorz | ||
Mszana Dolna | Szynalik Czesław | ||
Nowy Sącz | 1. Ciągło Stanisław | ||
Nowy Sącz | 2. Krupa Jadwiga | ||
Nowy Sącz | 3. Lelito Marta | ||
Nowy Sącz | 4. Smal-Kwiatek Elżbieta | ||
Nowy Sącz | 5. Zygadło Elżbieta | ||
Nowy Targ | 1. Kubińska-Papierz Władysława | ||
Nowy Targ | 2. Pierwoła Anna | ||
Nowy Targ | 3. Rusin Grażyna | ||
Nowy Targ | 4. Szatko Barbara Teresa | ||
Nowy Targ | 5. Szatko Stanisław | ||
Stary Sącz | 1. Celewicz Bartłomiej | ||
Stary Sącz | 2. Celewicz Jan | ||
Zakopane | 1. Bukowska Lucyna Barbara | ||
Zakopane | 2. Pasierb Joanna | ||
Krościenko | Zachwieja Józef | ||
20 | olsztyńskie | Bartoszyce | Leszkiewicz Halina |
Biskupiec | 1. Wojtuń Mirosława | ||
Biskupiec | 2. Zduniak Roman | ||
Iława | Skrzeczkowska Katarzyna | ||
Iława | Godlewska-Drewniak Marlena | ||
Iława | Macharzewska Joanna | ||
Kętrzyn | 1. Duczmalewska Beata | ||
Kętrzyn | 2. Jańczyk Elżbieta | ||
Kętrzyn | 3. Raduszewska Beata | ||
Lidzbark Warmiński | Giżyńska Daniela | ||
Morąg | Roszko Beata | ||
Mrągowo | Sosnowska Jadwiga | ||
Olsztynek | Ziółkowska Teresa | ||
Olsztyn | 1. Gawlicka Alina | ||
Olsztyn | 2. Jasiński Alfred | ||
Olsztyn | 3. Krzysztoń Jolanta | ||
Olsztyn | 4. Zając Anna | ||
Ostróda | 1. Malarska Krystyna Maria | ||
Ostróda | 2. Sanecka Alina | ||
Szczytno | 1. Micińska Janina | ||
Szczytno | 2. Naumowicz Zofia | ||
21 | opolskie | Głubczyce | Kacan Edward |
Nysa | Klauzińska Jolanta Teodozja | ||
22 | ostrołęckie | Maków Mazowiecki | Bukowski Zbigniew |
Ostrołęka | 1. Chojnowska Ewa | ||
Ostrołęka | 2. Osiadacz Jacek | ||
Ostrołęka | 3. Prytulak Irena | ||
Ostrołęka | 4. Szymańska-Pąkka Barbara | ||
Ostrów Mazowiecka | 1. Rzodkiewicz Aldona | ||
Ostrów Mazowiecka | 2. Tarnas Dorota | ||
Przasnysz | 1. Gałązka Zygmunt | ||
Przasnysz | 2. Kołodziejska Arleta | ||
Wyszków | 1. Abramczyk Tomasz | ||
Wyszków | 2. Liwska Lidia | ||
Wyszków | 3. Rogóyski Bronisław | ||
23 | pilskie | Chodzież | 1. Piechocki Piotr |
Chodzież | 2. Rzepa Krystyna | ||
Czarnków | 1. Budzianowska-Stelmaszyk Jadwiga | ||
Czarnków | 2. Dłużak Katarzyna | ||
Piła | Wadowska Elżbieta | ||
Trzcianka | Michalski Grzegorz | ||
Wałcz | Sikorski Mieczysław | ||
Wągrowiec | Sokołowska Katarzyna | ||
Złotów | Sobczyk-Nowak Anna | ||
24 | piotrkowskie | Tomaszów Mazowiecki | Gemel Magdalena |
25 | płockie | Gostynin | Danielewicz Józef |
Kutno | 1. Ambroziak Danuta | ||
Kutno | 2. Kalusiński Stanisław | ||
Kutno | 3. Trzeciecka Dorota | ||
Płock | 1. Bałdowska Zofia | ||
Płock | 2. Macuga Barbara | ||
Płock | 3. Świecka Maria | ||
Sierpc | Cybulska Janina | ||
26 | poznańskie | Poznań | 1. Duczmal Witold |
Poznań | 2. Malicki Bogdan | ||
Poznań | 3. Kosiba Adam | ||
Poznań | 4. Kowandy Piotr | ||
Poznań | 5. Łużyńska-Sawarzyńska Magdalena | ||
Poznań | 6. Sawicka Ewa | ||
Poznań | 7. Zwierzyńska Barbara | ||
27 | przemyskie | Jarosław | 1. Goraj Elżbieta |
Jarosław | 2. Stybel Bogusław | ||
Jarosław | 3. Tworek Danuta | ||
Lubaczów | Meder Łucja | ||
Przemyśl | 1. Obler Jerzy | ||
Przemyśl | 2. Radyk Stanisław | ||
Przemyśl | 3. Sielska Bogumiła | ||
Przeworsk | 1. Bender Bożena | ||
Przeworsk | 2. Gąsior Elżbieta | ||
Radymno | Lechowicz Ewa | ||
28 | radomskie | Grójec | 1. Gryn-Hamera Anna |
Grójec | 2. Frelek Sławomir | ||
Iłża | Stuszkiewicz Nobis Bożena | ||
Kozienice | Wiśniewski Jeremi | ||
Lipsko n. Wisłą | Konopka Elżbieta | ||
Nowe Miasto n. Pilicą | Stefańczyk Józef | ||
Przysucha | Szmyd Jan | ||
Radom | 1. Cywińska Maria | ||
Radom | 2. Dutkowska Urszula | ||
Radom | 3. Dziwańska Anna | ||
Radom | 4. Jabłoński Zenon | ||
Radom | 5. Jaśkiewicz Zofia | ||
Radom | 6. Towarek Elżbieta | ||
Szydłowiec | Pietras Alicja | ||
Zwoleń | Żabicki Zbigniew | ||
29 | rzeszowskie | Kolbuszowa | Michalczyk-Łuczak Bernadeta |
Leżajsk | 1. Heleniak Anna | ||
Leżajsk | 2. Margas Mieczysław | ||
Łańcut | 1. Kopeć Krzysztof | ||
Łańcut | 2. Świąder Małgorzata | ||
Mielec | 1. Kranc-Filipecka Elżbieta | ||
Mielec | 2. Pezda Monika | ||
Mielec | 3. Rysiak Marian | ||
Ropczyce | Rogoziewicz Artur | ||
Rzeszów | 1. Barłowski Bronisław | ||
Rzeszów | 2. Grotowska Danuta | ||
Rzeszów | 3. Kuś Leon | ||
Rzeszów | 4. Mąkosz Alicja | ||
Rzeszów | 5. Mossoń Anna | ||
Rzeszów | 6. Panek-Wiśniowska Teresa | ||
Rzeszów | 7. Petrus Romualda | ||
Rzeszów | 8. Rojowski Bohdan | ||
Rzeszów | 9. Szara Małgorzata | ||
Sędziszów | Posłuszny Janusz | ||
Strzyżów | 1. Kąkol Irena | ||
Strzyżów | 2. Salwa Henryk | ||
30 | siedleckie | Mińsk Mazowiecki | 1. Paszkowska Katarzyna |
Mińsk Mazowiecki | 2. Paszkowska-Pawelec Małgorzata | ||
31 | sieradzkie | Łask | 1. Płoszajska Mirosława |
Łask | 2. Wolska-Brodzińska Maria | ||
Poddębice | 1. Czarnecki Piotr | ||
Poddębice | 2. Paprocka Sabina | ||
Sieradz | 1. Bartosiewicz Waldemar | ||
Sieradz | 2. Choińska Beata | ||
Sieradz | 3. Jankowska Hanna | ||
Sieradz | 4. Nawrocki Ignacy | ||
Wieluń | 1. Karasiak Iwona | ||
Wieluń | 2. Kamieniecka Dorota | ||
Wieluń | 3. Mielczarek Dorota | ||
Wieluń | 4. Musiała Anna | ||
Zduńska Wola | 1. Bińczycki Radosław | ||
Zduńska Wola | 2. Kijanka Franciszek | ||
32 | słupskie | Słupsk | Markiewicz Mirosław Józef |
33 | suwalskie | Augustów | 1. Filipczuk Lucyna |
Augustów | 2. Polakowska Teresa | ||
Augustów | 3. Sysiak Janusz | ||
Ełk | 1. Brzuzy Władysław | ||
Ełk | 2. Komakowski Jerzy | ||
Giżycko | Tomaszewska-Czerwonka Józefa | ||
Pisz | 1. Gałka Wiesława | ||
Pisz | 2. Salkowska Janina | ||
Pisz | 3. Tertel Krzysztof Sławomir | ||
Suwałki | 1. Bińczyk Bożena | ||
Suwałki | 2. Jarominek-Jankowska Krystyna | ||
Węgorzewo | Czaplicki Krzysztof | ||
34 | szczecińskie | Goleniów | Kowalczyk Marianna |
Gryfice | 1. Szabunia Irena | ||
Gryfice | 2. Zienkiewicz Leokadia | ||
Gryfino | 1. Józefczyk Ada | ||
Gryfino | 2. Wojtowicz Dariusz | ||
Łobez | Fiksek Eugeniusz | ||
Stargard Szczeciński | 1. Sobolewska Joanna | ||
Stargard Szczeciński | 2. Udzik Jolanta | ||
Szczecin | 1. Deleszyńska Zofia | ||
Szczecin | 2. Kuniewicz Dobrosława | ||
Szczecin | 3. Kupiec Antoni | ||
Szczecin | 4. Mikołajczyk Marzena | ||
Szczecin | 5. Milczanowska Sławomira | ||
Szczecin | 6. Milczanowski Andrzej | ||
Szczecin | 7. Pilecka Irena | ||
Szczecin | 8. Poćwiardowska Hanna | ||
Szczecin | 9. Sobecka Barbara | ||
Świnoujście | Kozarkiewicz-Siwoszek Elżbieta | ||
35 | tarnobrzeskie | Janów Lubelski | 1. Burda Teresa |
Janów Lubelski | 2. Mazur Longin | ||
Nisko | 1. Błądek Lidia | ||
Nisko | 2. Wiącek Józef | ||
Nisko | 3. Wiącek Ryszard | ||
Opatów | Galara Seweryn | ||
Sandomierz | 1. Sochacka Ewa | ||
Sandomierz | 2. Stec Marek | ||
Stalowa Wola | Uba Andrzej | ||
Staszów | Widanka Agata | ||
Tarnobrzeg | 1. Chojnacka Elżbieta | ||
Tarnobrzeg | 2. Sokół Anna | ||
Tarnobrzeg | 3. Wisz Krystyna | ||
36 | tarnowskie | Dębica | Kremska-Bialik Jolanta |
37 | toruńskie | Toruń | 1. Chwiałkowski Tomasz |
Toruń | 2. Kolasińska Teresa | ||
Toruń | 3. Liberadzka Iwona | ||
38 | włocławskie | Lipno | Kąkolewska Cecylia |
Aleksandrów Kujawski | Przybyłowski Mirosław | ||
Radziejów | 1. Nadolska Liliana | ||
Radziejów | 2. Szwajdler Joanna | ||
Rypin | Krasińska Anna | ||
Włocławek | 1. Kuźnicki Jarosław | ||
Włocławek | 2. Morawski Paweł | ||
Włocławek | 3. Smolarska Anna | ||
Włocławek | 4. Walter Iwona | ||
39 | wrocławskie | Wołów | Grodzicki Tadeusz |
Wrocław | 1. Dawidowicz Waldemar | ||
Wrocław | 2. Gomułkiewicz Maria | ||
Wrocław | 3. Korta Barbara | ||
40 | zamojskie | Hrubieszów | 1. Laskowska Małgorzata |
Hrubieszów | 2. Łaciński Jacek | ||
Hrubieszów | 3. Sacewicz Wojciech | ||
Zamość | 1. Iwańska Elżbieta | ||
Zamość | 2. Karpowicz Magdalena | ||
Zamość | 3. Parizek Andrzej | ||
Zamość | 4. Pieczykolan Wiesława | ||
Zamość | 5. Skóra Dorota | ||
41 | zielonogórskie | Sulechów | Tracz Dariusz |
Zielona Góra | Miśkiewicz Adrianna Maria |
1 Załącznik zmieniony przez obwieszczenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 21 lipca 1993 r. o sprostowaniu błędu (M.P.93.37.388).
Dokumenty powiązane
Jeżeli chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów powiązanych, zaloguj się do LEX-a Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów dostęp testowy »