Monitor Polski

M.P.1947.41.308

| Akt utracił moc
Wersja od: 27 marca 1947 r.

ZARZĄDZENIE
MINISTRA PRZEMYSŁU
z dnia 28 lutego 1947 r.
o ogłoszeniu szóstego wykazu nadań górniczych, przechodzących na własność Państwa.

Na zasadzie § 30 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 30 stycznia 1947 r. w sprawie trybu postępowania przy przejmowaniu przedsiębiorstw na własność Państwa. (Dz. U. R. P. Nr 16, poz. 62) zarządzam ogłoszenie szóstego wykazu nadań górniczych przejmowanych na własność Państwa na zasadzie art. 2 ustawy z dn. 3 stycznia 1946 r. o przejęciu na własność Państwa podstawowych gałęzi gospodarki narodowej (Dz. U. R. P. Nr 3, poz. 17), a dotyczących węgla brunatnego.
Powyższe nadania górnicze przechodzą na własność Państwa w całości wraz ze wszystkimi przymiarami, dołączonymi do pól górniczych i wszelkimi prawami.

Niedokładności w określeniu nazwy lub przedmiotu nadań górniczych, wymienionych w wykazie, nie mają znaczenia, jeżeli z całości ogłoszenia wynika, o jakie nadanie chodzi.

Związki samorządowe, międzykomunalne, spółdzielnie albo związki spółdzielni mogą zgłosić do Głównej Komisji do spraw upaństwowienia przedsiębiorstw swoje prawa do nadań górniczych objętych wykazem, a właściciele nadań mogą ponadto zgłosić zarzuty, że nadanie nie przechodzi, albo nie podlega przejęciu na własność Państwa.

W imieniu związków samorządu terytorialnego i związków międzykomunalnych oraz wszelkich innych instytucyj, które w związku z wojną rozpoczętą w dniu 1 września 1939 r., zostały rozwiązane lub utraciły faktyczną możność działania, mogą zgłaszać ich prawa Wojewódzkie Rady Narodowe lub urzędy wojewódzkie w imieniu spółdzielni - związki rewizyjne spółdzielni.

Prawa lub zarzuty winny być zgłaszane do Głównej Komisji do spraw upaństwowienia przedsiębiorstw w Warszawie (Centralny Urząd Planowania, ul. Senacka 3a) w 30-dniowym terminie od daty ogłoszenia wykazu i poparte, w miarę potrzeby, dowodami.

Uprawnienia, przysługujące na podstawie wymienionego rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 30 stycznia 1947 r. właścicielowi przedsiębiorstwa, przysługują w razie jego nieobecności krewnym w linii prostej (zstępnym i wstępnym, również dzieciom nieślubnym), rodzeństwu, dzieciom rodzeństwa, tudzież osobom sprawującym zarząd przedsiębiorstwa nieobecnego właściciela oraz akcjonariuszom i udziałowcom spółek handlowych.

ZAŁĄCZNIK 

SZÓSTY WYKAZ NADAŃ GÓRNICZYCH

12345
Lp.Nazwa pola górniczegoPołożenie pola górniczegoData nadaniaWłaściciel pola górniczego
gminapowiat
1.AdamRozociniceZąbkowice21.8.1874N. Volhmer
2.Adelheltz-FundNenkersdorfWszowa11.11.1849Märkische elektrizitätswerke A. G. - Berlin
3.AdelheidswunschChmielowiceOpole4.11.1658Lonrad v. Donath
4.AdolphStrzegom JerschendorfŚroda3.4.1900"Barbara" Bergwerksgesellschaft m. b. H. Berlin
5.Adolph ReinholdSchmarck - Ellguth, StróżaWołów (Żmigród)28.11.1872Paul Hensel
6.AgnesBernardsdorf---
7.Agnes-MargareteDobrtowitzMilicz16.5.1922Hermann v. Gatzfeld
8.AlbertRauskeStrzegom7.1.1901"Barbara" Bergwerksgesellschaft m. b. H. Berlin
9.AlbertRottwasser---
10.Cons. AlbertgrubeSiegdaWołów1860Gewerkschaft "Cons. Albertgrube"
11.AlbertusNeuburgŻegań--
12.AlmaBrunzelwaldauWszowa4.7.1872Gewerkschaft "Alma", Forst
13.Aliceo - GertrudNieder GorpeŻegań--
14.AllesgutDornbuschLegnica1.7.1857Max Blumenreich
15.Alt-JauerPeterwitzJawor31.7.1873Zuckerfabrik A. G. in Alt-Jauer
16.AlbertSiegdaWołów- 1855-
17AlbertStrzegom - LuessenStrzegom7.10.1901-
18.Albert IUrschkau---
19.AmsterdamBrietschenTrzebnica28.4.1876Patn Rieger
20.Am EndeGross BaudisLegnica24.4.1909"Barbara" Bergwerksgesellschaft m. b. H. Berlin
21.AmelisNossewitzGłogów28.6.1909Kohlenverwertungsgesellschaft, Berlin
22.AnchovisGellendorfTrzebnica20.10.1873Marie Rothe
23.AndreasgrubePetersheim---
24.AndreashoffnungZoellnigOleśnica18.8.1866Gowerkschaft Altenrecht
25.Anna MarthaPechernŻegań25.5.1914Priebuser Braunkohlenwerke A. G. Berlin
26.Anna BrunoPechernŻegań25.5.1914Priebuser Braunkohlenwerke A. G. Berlin
27.Anna IdagrubeDilersbachŻegań27.5.1909Dr. Friedrich Heymann
28.Anna TeresaChroszczinnaOpole17.9.1873Schlesische Kohlenwerke A. G.
29.AntonieN. WeichauŻcgań30.3.1867Gottfried Jordan
30.AntoniengrubeKammerauSyców12. l.1891Reinhold Baumgart
31.AntonieO. Reinsheim---
32.Anna AugusteLaasanStrzegom27.2.1844Gewerkschaft Altenrechts
33.Anne MariePechern GolitschŻcgań28.6.1854C. Kulmitz G. m. b. H.
34.AnnelieseStraupitzChojnów20.6.1905Braunkohle u. Brikettindustrie, Berlin
35.Anne MariegrubeDiterbachZłotoria (Żegań)12.11.1910Dr. Friedrich Heymann
36..AnnemarieDorf GohlischŚwidnica28.7.1901Priebuser Braunkohlenwerke A. G. Berlin
37.AnnachilfNeuburgŻegań--
38.ApoloniaBiałobrzezie-16.1.1873Oskar Benisch i inni
39.ArminiaNaunburgBolesławiec26.2.1874"Siegersdorferwerke" A. G.
40.Arthur Graf HenckelPoselwitzLegnica21.12.1901"Barbara" Bergwerksgesellschaft m. b. H. - Berlin
41.Arthur FloetzKloster LeubusWołów6.5.1895Provinzlatverband von Schlesien
42.AthosWeichnitzGłogów6.7.1874"Hsc" Bergbau A. G.
43.AurelleReichenauKrosno--
44.AugustenglückKleppenŻegań--
45.AugusteReichenauŚroda27.7.1845Ferdinand v. Porembski
46.AugusteStriese---
47.AugustTscheppelnŻegań--
48.August Ferdinand-Lubań13.1.1806Handwelsgesellschaft Haenschke
49.Augusta LuiseHermsdorfŚroda16.1.1873Deutsche Teffelglass A. G.
50.AugusteglückKleppenŻegań--
51.August RobertKl. StrenzWołów15.1.1873Friedrich v. Purtales
52.BabetteBielitzŚroda--
53.BarganderOberlangendorfSyców8.3.1875Ronnof Paechner
54.BarschGross KrutschenTrzebnica5.8.1973Marie Rothe
55.BalthazarNysaNysa14.12.1903C. Kulmitz G. m. b. H.
56.BalzerGross WuerbitzŚroda13.5.1872MärkischeEletrizitätswerke A. G. Berlin
57BarbeGollendorfMilicz29.12.1873Schlesische Braunkohlengesellschaft m. b. H. - Berlin
58.Beschert GlückHandesdorfŻegań- 1864-
59.Beschert GlückPetersheimZielona Góra26.2.1890Heinrich Schulze
60.Beschert GlückGugelwitzLubin28.10.1887Wilhelm Foerster
61.BielitzBielitzŚroda--
62.BorushiaNeumburgBolesławiec25.2.1874"Siegersdorferwerke" A. G. Ronard Kessler
63.Bergmeister FoersterNiesgaweWołów4.8.1921Ludwik Tischler i inni
64.Bergmannsglück IPrzitzkowitzMilicz16.5.1922Hermann Harfeld
65.Berta ObernitzLouisdorfStrzelin8.11.1921-
66.Berthas GlückSchurgastNiemodlin30.8.1873Gewerkschaft Neuenrechts
67.Bergrat FoersterBrostauGłogów4.3.1924Braunkohlenwerke Salzdetfurth A. G. Berlin
68.Bergrat MoeserRauchwitzGłogów4.3.1924Braunkohlenwerke Salzdetfurth A. G. Berlin
69.BostandigBirnbau-- 1849-
70.BeinsdorfBeinsdorfŻegań31.3.1921A. Riebegsche Montanwerke A. G. - Halle
71.Beniamin VLiebsenDzierżoniów11.1.1879Gewerkschaft "Conradi in Oberharzmannsdorf"
72.BismarckGleinitz SchwentnikŚwidnica13.1.1902Arthur, Edgard i Edwin Donnersmarck
73.Bianka BertaSeppauGłogów29.12.1817"Ilse" Bergbau A. G.
74.BiankaWeichnitzGłogów6. 8.1864"Ilse" Bergbau A. G.
75.BlücherPoselwitzLegnica30.4.1902"Barbara" Bergwerksgesellschaft, Berlin
76.BrunhildNeunburgBolesławiec26.2.1874Siegersdorfswerke A. G.
77.BraunsdorfBraunsdorfŻegań5.9.1921A. Riebegsche Montanwerke A. G. Halle
78.BrostauGłogówGłogów3.11.1923Braunkohlenwerke Salzdelfurth A. G. Berlin
79.BrunnoLubańŻegań31.10.1912Priebuser Braunkohlenwerke A. G. Berlin
80.BricciusWeichnitzGłogów27.6.1874"Ilse" Bergbau A. G.
81.Braune MarieHohendorfZłotoria12. 9.1869H. L. Koerger
82.Braunes Gold--- 1862-
83.BraunkohlenlagerGrochauZąbkowice
84.Britze 17FreiwaldauŻegań23.12.1870Sigfried Schiff i inni
85.Burau 1BarauŻegań10.12.1870Sigfried Schiff i inni
86.Casper HeinrichGr. DobritschŻcgań4. 6.1910I. Moser
87.Karoline IIRozbork--
88.Carl Gustaw TeodorNaunburg--
89.Carl Rudolf-Rozbork--
90.CatharinaSchwanowitzBrzeg14.8.1873-
91.Carl MariaKaltwasserRozbork--
92.Carl AdolfZielona Góra LetnitzZielona Góra14.11.1866-
93.Carl 11OberhartmannsdorfŻegań27.11.1923Gewerkschaft Lohserwerke in Kuntzendorf
94.CarolsglückPuszkowaŚroda21.2.1879Carl Paul Nehrich
95.CarlsglückWirwitz-11.5.1923Gewerkschaft "Kuntzendorf II" in Kuntzendorf
96.CarlshoffnungBuntzenwaldauŚroda11.5.1923Gewerkschaft "Kuntzendorf II" in Kuntzendorf
97.Carl FrietzRadzionkauBytom--
98.CarlshoffnungPoselwitz-30.4.1902"Barbara" Borgwerksgesellschaft m. b. H. Berlin
99.CastellangKarschinZielona Góra12.2.1909Schlesische Landgesellschaft m. b. H. Breslau
100.CarolineBremberg-- 1848-
101.CarolinaKlopschen-- 1855-
102.CarolineStreidelsdorfŚroda19.7.1869Gewerkschaft Altenrechts
103.CatharinaSchwanowitzBrzeg14.8.1893Leberrecht v. Klizink i inni
104.CharlottenhotKönigshütteBytom--
105.Christiane SophieRauzkeStrzegom25.3.1845Gewerkschaft Altenrechts
106.ClemensGr. PeterwitzTrzebnica29.8.1873Gewerkschaft "100 Kuxen"
107.ClaoreSelfredauWołów25.9.1924Paul Rieger
108.ClaraRauschwaldeZgorzelice--
109.Clara III----
110.ChristinePirbenŚroda11.5.1923Gewerkschaft "Kuntzendorf II" in Kuntzendorf
111.CulmikauKulmikauŚcinawa31.1.1924Hallische Fennerschacht
112.CurtNeurodorfŻegań27.5.1901Priebuser Braunkohlenwerke A. G. - Berlin
113.CuneGreifenheimRozburg10.8.1889Gebr. Joschke
114.CzettritzMangelwitzGłogów29.12.1887"Ilse" Bergbau A. G.
115.DanielBernaLubań- 1865-
116.DantzigerReichenwaldeOpole15.4.1869Joseph Dantziger
117.DankbarkeltSchwentingNiemcza13.1.1907Arthur, Edgard i Edwin Donnersmarck
118.DenkwitzDenkwitzGłogów31.1.1924Braunkohlenwerke Salzdefurth A. G. Berlin
119.Deutsch Ost-AfrikaPrittkowitzMilicz16.5.1922Hermann v. Harzfelde
120.DelphiWeichnitz-30.7.1876"Ilse" Bergbau A. G.
121.DimeterHangensdorfLubań13.1.1876Haensche und Co.
122.DianaWuerbenŚwidnica30.9.1874C. Kulmitz G. m. b. H.
123.DorotheagrubeWildschuetz GersdorfZąbkowice (Złotoria)14.5.1868Eberhardt G. m. b. H.
124.DoktorNeuwaldauŻegań24.10.1908Braunkohlen und Brikettindustrie - Berlin
125.DoraCollmaRozbork--
126.DorschKl. KrutschenTrzebnica4.10.1873Paul Rieger
127.DollignerGr. WuerbitzŚroda13.5.1872Märkische Elektrizitätswerke A. G. Berlin
128.Egmund cons.Boża GóraWałbrzych16.5.1865Berg und Hütten A. G. Breslau
129.EdithKuhnernStrzegom10.12.1900"Barbara" Bergwerksgesellschaft m. b. H. Berlin
130.EdwardBielitzŚroda--
131.EduardPeruschen-- 1857-
132.Edward WilhelmBaeassauŚroda22.7.1846Märkische Elektrizitäts A. G. Berlin
133.Eduard XIBielitzŚroda--
134.Egbert V. BruenneckCarlswaldeŻegań--
135.Ehrensfrieds GlueckBrietzenTrzebnica28.4.1876Paul Rieger
136.ElisenfreudeZedelsdorfŻegań--
137.ElscBischofswaldeNysa22.9.1904C. Kulmitz G. m. b. H.
138.ElisenfreudeAltkleppenŻegań--
139.ElisabethLederroseStrzegom16.10.1900"Barbara" Berkwerksgesellschaft m. b. H. Berlin
140.ElisabethKreidelwitzLubań- 1842-
141.Elisabeth Segen IPawellauMilicz5.10.1876Paul Rieger
142.Elisabeth SegenKl. ZollnigOleśnica18.8.1866Gewerkschaft Altenrechts
143.ElisabethGebersdorfStrzegom10.10.1900-
144.Elisabeth CarnapLorenzbergStrzelin7.11.1921-
145.Elise SelmaKl. KrutschenMilicz11.9.1874Marie Rothe
146.Elwira SelmaBruśnicaMilicz--
147.Emma VIBielitzŚroda--
148.Emmy HellaneLangendorfOpole31.11.1902Helene i Juliane Egnern
149.EmanuelsglückKl. NeudorfBrzeg28.6.1873Aleksander v. Schalscha
150.EmilieN. WeichauŚroda-Gottfried Jordan i inni
151.Emilie AugusteStroppen, StrieseŻmigród, Wołów17.12.1844Paul Rieger
152.Ernst RudolphLichtenauLubań--
153.Ernst zu OrlauOrlauNowogród10.7.1920Marta Schwanke
154.Ernst GüntherZiebernGłogów30.4.1924Braunkohlenwerke Salzdefurth A. G. Berlin
155.ErnstgrubeDitterbachŻegań22.12.1910Dr Fr. Heymann
156.Ernst König----
157.Ernst HermannProskauer-- 1855-
158.Cons. Ernst HermanngrubeReidelkauGłogów-Gewerkschaft Altenrechts
159.ErnstNauenburgŚroda1.7.1913Ferdinand v. Porembski
160.Ernst August----
161.ErlangenBritzenTrzebnica28.11.1876Paul Rieger
162.ErikaDischofswaldeNysa27.10.1906C. Kulmitz G. m. b. H.
163.Erna IN. GuetschenWszowa6. 4.1892Grubenfelder Erwerbsgesellschaft. m. b. H. Hannover
164.EugeniaPavelshoeveWołów27. 2.1857Charlotte Krzesny i inni
165.EugensgrubeDitterbachŻegań27.12.1820Dr Fr. Heymann
166.EugenienstolzAltkleptenŻegań--
167.ExterdeWelchnitzGłogów27.6.1894"Ilse" Bergbau A. G.
168.FendiusGross KrutschenMilicz5.8.1873Marie Wilhelmine Rothberg
169.FerdinandsgrubeBischkowitzDzierżoniów3. 5.1902Karl Paul Nehrlig
170.Ferdinand cons.SaaborZielona Góra10.11.1864Hermina zu Schöndich Carolath - auf Saabor
171.Felix BertoldBucksitzersGłogów29.4.1924Braunkohlenwerke Salzdetfurth A. G. Berlin
172.Felix VIINeustädtleŚroda--
173.FinalPoseritzŚwidnica13.8.1875Albert Retelski
174.FinalitätPoseritzŚwidnica12.11.1875Robert Peters
175.FluderPawelauTrzebnica27.10.1875Paul Rieger
176.Flora CharlotteBucksitzerRozbork--
177.FloraDangenelsLubań--
178.FortunaSeitendorfZąbkowice27.5.1875August Beck
179.ForelleKl. KrutschenŻmigród4.10.1873Paul Rieger
180.FrühlingsgrubePoseritz-10.5.1878Robert Peters
181.Freuc HoffnungTschimaBolesławiec--
182.FreundschaftsgrubeGrün MühleOlsztyn25.5.1896Gewerkschaft "Freundschaftsgrube"
183.FreiheitGellensdorfŻmigród29.12.1873Schlesische Braunkohlengesellschaft m. b. H. Berlin
184.Frela III----
185.Friedrich WilhelmSchoenauBrzeg29.1.1846-
186.Friedrich IIIBrunzenwaldenŚroda12.11.1923Friedrich Schiedt
187.FriedrichsGr. WarbitzŚroda13.5.1872Märkische Elektrizitätswerke A. G. Berlin
188.Friedrich WilhelmBlenitzBolesławiec8.1.1846Gewerkschaft "Friedrich Wilhelm"
189.Friedrich August--- 1856-
190.FriedrichBomblin---
191.FriedrichNuzaku---
192.Friedrich Anna-Zgorzelice--
193.Friedrich KraftOpoleOpole10. 6.1860Gewerkschaft Neuenrechts
194.Friedrich OsfaldWeigersdorfRozburg--
195.Friedrich NeumeistWeigersdorfRozburg--
196.Friedrich PaulZoebelwitzŚroda22.7.1846Märkische Elektrizitätswerke A. G. Berlin
197.Friedrich FerdinandOberwaldenburg---
198.Friedrich WilhelmJehnendorfŻegań4.7.1888Gebr. Joschke
199.Friedrichstahl D.SkrzyszówRybnik--
200.Friedrichstahl A.SkrzyszówRybnik--
201.Frischauf cons.Eckersdorf--
202.FrischaufParitzBolesławiec20.9.1890Otto Lauber
203.Friederike AgnesHopfental, BrunauNysa22.2.1893Gewerkschaft Neuenrechts
204.Friederikens SegenBergwitzNiemodlin30.8.1873Gewerkschaft Nouenrechts
205.FriedensschlussTschöppelnŻegań--
206.FriedeTschöppelnŻegań--
207.FrankfurtBritzenTrzebnica28.4.1876Paul Rieger
208.Franziskas GlückChmielowitzOpole4.11.1858Lonrad v. Donath
209.FranziskaPoppelwitzDzierżoniów--
210.FranzTaubnitzStrzegom7.5.1901"Barbara" Bergwerksgessllschaft m. b. H. Berlin
211.Franz JosephBrunzelwaldauŚroda4.7.1892Hunderttellige Gewerkschaft "Franz Joseph"
212.Franz BernardZgorzelice-20.4.1924Braunkohlenwerke Salzdetfurth A. G. Berlin
213.Franzes GlückAltkleppenŚroda--
214.FranziskaPoppelwitzNiemcza30.12.1845Gowerkschaft Altenrechts
215.FeuersternbergLoosŻcgań--
216.Fürst Bismarck-Rozburg--
217.Fuchs SchachtKlitschdorfBolesławiec12.5.1923Friedrich zu Zolen-Baruth
218.Fungend IZielona Góra---
219.Fürst Anton RadziwiłłKarschinZielona Góra21.7.1908Schlesische Landgesellschaft m. b. H. Breslau
220.Glück AufZadolZąbkowice17.12.1847-
221.Glück Auf IWeigesdorfRozburg--
222.Glück Auf Friedrich----
223.Glück Auf SelfertSuckau-- 1859-
224.Glückauf OttoWürbenŚwidnica30.9.1874-
225.Glückauf PreussenPawelauTrzebnica27.4.1876-
226.Glückauf LouisSchmarke---
227.Glückauf CharlotteWeissdorf---
228.Glückauf PaulNiesgaveWołów- 1857-
229.Glückauf FerdinandBroschkau-31.12.1867-
230.Glückauf KarlBroschkau-31.12.1867-
231.Glückauf CarlLoosZielona Góra--
232.Glückauf GotliebPawelauMilicz29.4.1876Gewerkschaft Neuenrechts
233.GeorgssegenRaucherNiemodlin--
234.GerhardBischofswaldeNysa27.10.1903C. Kulmitz G. m. b. H.
235.Gertrud HeleneSeifrodauWołów27.5.1921-
236.GlückSchurgastBrzeg--
237.GersdorfStannewisch---
238.Gewalt IObornikRozburg31.7.1873-
239.GoetheSchwanowitzTrzebnica14.8.1873-
240.GleinitzSchwentig NaselwitzNiemcza28.4.1902-
241.GlückhilfNaunburgŻegań--
242.Glückauf JuliusSarau-27.2.1844-
243GlückaufHermsdorfLubań--
244.Gabriele v. RufferPelcherwitzStrzegom3.4.1900-
245.GabrielePetersheimRozburg--
246.GalsbergZoebelwitzGłogów--
247.GamperWeichnitzGłogów--
248.GeorgiusGr. WürbitzGłogów--
249.Georg-Zielona Góra--
250.Georg GottlofPuschkauŚwidnica3.7.1844-
251.GeorgRettkauGłogów--
252.GeorgKernitzStrzegom21.3.1900-
253.Georg FelixWeigersdorfRozburg--
254.GochenGr. WürbitzGłogów--
255.Goldene BrueckeLobendauLegnica--
256.GoldgrubePoschwitzLegnica--
257.Gottes SegenPeterswaldauŻegań--
258.Gottlieb WalterLouisdorfOława--
259.GottfriedGr. SteinOpole4.4.1858Hyacinth v. Strohwitz
260.GotthelfLuchnitzRozburg
261.Gott gebe SegenDresdorfStrzegom31.1.1902-
262.Gott schütze RechtStroppenŻmigród6.9.1875-
263.GoerlitzGörlitzZgorzelec--
264.Gräfenheim IGräfenheimŻegań--
265.Gräfenheim II-Żegań--
266.Gräfenheim-Żegań--
267.GramschülzGramschützGłogów--
268.Gramschütz IGramschützGłogów--
269.Gute HoffnungHopfentahlOpole20.9.1842Lonrad v. Donath
270.Gross Peterdorf IGross PetersdorfŻegań--
271.Graf HochbergHalbauŻegań--
272.Graf WalderseeKampernLegnica16.1.1902-
273.Graf EdwinPelschelwitz-3.4.1900-
274.Graf Kanitz----
275.Graf BuclowPoselwitzStrzegom21.4.1902-
276.Graefin WillyJerschendorfStrzegom3.4.1900-
277.Graefin MariaPeicherwitzŚroda3.4.1900-
278.Grenzmarck-Głogów--
279.Gr. Petersdorf-Żegań--
280.Grube Ernst KoenigFeldeschuetzLegnica--
281.GruendlingKl. KrutschenMilicz31.7.1873-
282.GustawAlt KleppenŻegań24.6.1874-
283Gustaw v. RufferReichernitzStrzegom3.4.1900-
284.GustawKl. JenowitzLegnica--
285.GustentschelEisendorfStrzcgom--
286.GuentherOber MoisŚroda13.2.1900-
287.GüentherBischofswaldeNysa14.1.1904C. Kulmitz G. m. b. H.
288.Guter FundschachtPuschkowaŚroda

25.3.1880

--
289.Gute HenrietteChmielowitzOpole4.11.1856Lonrad v. Donath
290.Gute AussichtSeitendorfWałbrzych--
291.Gute HoffnungBecharnStrzegom10.12.1900-
292.Gute Chmielowitz----
293.Gut GlückKaischt--
294.Hoffe GlückNiederhalbendorfLubań--
295.HoffnungHansdorf---
296.HoffnungQueissenŚcinawa--
297.HoffnungStrehlenStrzelin14.3.1870-
298.HoffnungWeisswasserRozburg--
299.Hoffnungsgrube-Olsztyn--
300.HochbergBertbelsdorfLubań--
301.HoraineKl. KrutschenŻmigród--
302.HubePetersdorfŻegań--
303.Hugo Graf HenckelKamppernLegnica--
304HugogrubeSteinŚwidnica27.5.1901-
305.HugoKl. JenowitzLegnica24.6.1874-
306.HussQuelsdorf---
307HermsdorfHermsdorfGłogów--
308.Hermsdorf-Zgorzelice--
309.Herscherswaldau IIHermannsdorfBolesławiec
310.Herzogin AugusteMittel-Lazisk---
311.Herzogin AnnaMednitzŻegań1.4.1920-
312.Reichenau consol. BraunkohlenbergwerkReichenauŻegań1.9.1891-
313.Herzog zu SaganPriebusŻegań22.1.1921-
314.Herzok LudwikTschibsdorfŹegań--
315.Herzoglicher Forstmeister WilbergPriebusżegań--
316.HerthaFreistadtŚroda--
317.HerkulesWeichnitzGłogów--
318.HermineHammerZielona Góra8.7.1912Johann Georg zu Schöndich-Carolath auf Saabor
319.HernskaBeichauGłogów--
320.HildegardBischofswaldeNysa27.10.1903C. Kulmitz G. m. b. H.
321.HirschfeldN. BrochendortZłotoria
322.HilarriusNiesgaveWołów31.1.1874-
323.HochbauschwitzPreichauŚcinawa--
324.HeleneWiltschkowitzDzierżoniów8.12.1817-
325.HeinrichLangenelsLubań--
326.HeinrichsgrubeStreihnienStrzelin19.5.1873-
327.HeinrichaNielasdorfStrzelin--
328.Heinrich-Rozburg--
329.HeinrichLangenelsLubań20.8.1872-
330.HelaQuellsdorfŻegań--
331.HelmineJerishenStrzegom7.1.1901-
332.Helene MarieKallendorfŚwidnica29.7.1904-
333.HeleneHermannsdorfBolesławiec--
334.Helene Louise ISchönfeldŚwidnica--
335.Helene Louise IIHohen PoseritzŚwidnica--
336.Helene Louise IIIHohen PoseritzŚwidnica--
337.Helena u. FranzieTerdansmühleDzierżoniów--
338.Helmut PaulHermsdorfGłogów--
339.HenryBielitzŚroda
340.HenrietteGrochauZąbkowice13.11.1973-
341HerbstKohen PoseritzŚwidnica10.5.1875-
342.HermannTschoppelnŻegań--
343.Hermsdorfen BraunkohlenbergwerkHermsdorfŻegań23. 3.1921-
344.HeinbuschObersteinkirchLubań--
345.HaloreBrostauGłogów--
346.HallenserQuilitzGłogów--
347.Halbau IKunauGłogów--
348.Halbau IIKunauGłogów--
349.HannelotteKöltschenDzierżoniów9.5.1906-
350.HänschkeHaugsdorfBolesławiec--
351.HansgrubeGleinitzDzierżoniów2.5.1902-
352.Hans JoahinNiedcr Hcrzogswald---
353.Hans JurgenQuillitzGłogów--
354.Hans GeorgScifensdorf---
355.HansSchurgastNiemodlin30. 8.1879Gewerkschaft Neuenrechts
356.HartwigBielitzNiemodlln--
357.Hedwig cons.Ścinawa-8.4.1875-
357.HauptOberhorkaŻegań--
359.HechtGr. KrutschenTrzebnica5.8.1873-
360.HedwigGablenzRozbork--
361.(...)ChmielowitzOpole4.11.1858Lonrad v. Donath
362.HedwigNaunburgŚcinawa- 1844-
363.Hedwig-Ścinawa- 1844-
364.Heimbarg-Kożuchów--
365.HeinrichauNeuhofZąbkowice10.9.1905-
366.Heinrich AmalieNeudorfOpole7.10.1856Schlesische Kohlen u. Ton A. G. Oppeln
367.IdąKodlewaTrzebnica5.8.1873-
368.Ida VGr. KrutschenTrzebnica--
369.IngeborgschachtGoernsdorfSyców1.2.1922-
370.Ingeborg LiseGladisŻegań--
371.IndustrieLasgen---
372.InoNeudorfŻegań--
373.InfallibelBossanKożuchów--
374.IngramsdorfIngramsdorfŚwidnica13.8.1875-
375.Irmgard ILanghammsdorfKożuchów--
376.IreneWinzigWołów10.7.1924-
377.Jakob XIFreiwaldauŻegań--
378.JaegerHangsdorfLubań--
379.JägereiNdr. BeerbergLubań--
380.JamesGlumbowitzWołów20.11.1873-
381.Jätschau----
382.Jan Książę OpolskiGolcówRybnik--
383.JedlinaJedlinPszczyna--
384.JenkendorfJenkendorfŻegań--
385.JerthaBielitzKożuchów--
386.JaelschenRauschwitzGłogów--
387.Johannas FreudeOlszyna---
388.JohannaBischofswaldeNysa--
389.Johanna IdaWildschützLegnica--
390.Josef SchachtKuhnheideZąbkowice25.11.1892-
391.Josef HermanngrubeTroischendorfZgorzelice--
392.JosefusBeckernStrzegom25.7.1873-
393.JohannBischofswaldeNysa27.10.1903C. Kulmitz G. m. b. H.
394.JuliusNaunburgŻegań- 1863-
395.JulieŚcinawaŚcinawa- 1858-
396.Johanne GorgSaborZielona Góra8.7.1902Johann Georg zu Schoendich - Carolain auf Saabor
397.Johann CarlDrentkauZielona Góra13.2.1869Renato von der Lancken Wackewitz
398.Johann RennerEisendorfStrzegom2.4.1881-
399.Kaiser Wilhelm--
400.KallendorfWürbenŚwidnica21.1.1875-
401.Kammerdirektor von BruenneckKarlswaldeŻegań11.5.1922-
402.KarlgrubeJeschwitzŚwidnica20.8.1902-
403.Karl HeinzRostauGłogów--
404.KarpfeKl. KrutschenTrzebnica31.7.1873-
405.KarauscheGurkwitzTrzebnica9.7.1875-
406.KieferLangenoelsLubań--
407.Klein LogischKl. LogischGłogów--
408.Kleine TrauscheNeuregendorfRozbork--
409.KobickeDolęga---
410.Cons. Bergwerk KottwitzKottwitzŻegań20.5.1884-
411.Kolbe IIIFreiwaldau---
412.Koenig Semel GrubeChropaczówKatowice--
413.KraskowitzŁaziskaRybnik--
414.KraschenKraschenGóra1.5.1909-
415KraewelKl. BrezaWołów28.12.1872-
416.KreuzbergBerthelsdorfLubań--
417.KulmitzPeterwitzŚwidnica- 1844-
418.V. KulmitzBischofswaldeNysa8.7.1904C. Kulmitz G. m. b. H.
419.Kurz IKlebsen-
420.LucieGr. WuerbitzKożuchów23.2.1849Zuckerfabrik Freistadt A. G.
421.LonguriusBeerberg-- 1845-
422.LottkaHelnersdorfZielona Góra23.11.1875Gewerkschaft Cons. Grünbergergrube
423.LouisPechernŻegań11.10.1912Priebuser Braunkohlenwerke A. G Berlin
424.LouisengrubeSchoenbrunnLubań
425.LouiseMuskau---
426.Louise IILeippaRozburk--
427.Luchs SchachtKlitschdorfBolesławiec12.5.1823Friedrich zu Solms-Baruth zu Klitschdorf
428.LudwigMenkersdorf-- 1844-
429.LachsKl. KrutscherMilicz18.10.1873Albert v. Taschytzki zu Prauschnitz i inni
430.LadysmithPelcherwitzŚroda21.3.1900"Barbara" Bergwerksgesellschaft m. b. H. Berlin
431.Lahserwitz ILaserwitzWołów--
432.Lahserwitz IISchmarck EllguthWołów23.3.1921Friedrich Goerlitz
433.Lange VFreiwaldauŻegań17.12.1870Sigfried Schiff i inni
434.LaescikFellhammerBoża Góra12.6.1876-
435.Lauras FreudeRauskerNiemodlin30.8.1873Gewerkschaft Neuenrechts
436.Łazy Graf HenekalKampernLignica2.12.1902"Barbara" Bergwerksgesellschaft m. b. H. Berlin
437.Le Bauld de NansBechernStrzegom11.2.1846Gewerkschaft Altenrechts
438.LeopoldSzwanowitz---
439.LeopardSzwanowitzBrzeg30.4.1860E. Eberhard G. rn. b. H.
440.LeuchtgasKlein ZollingOleśnica18.8.1866Gewerkschaft Altenrechts
441.LiebesgabeZielona GóraZielona Góra29.9.1904Gewerkschaft Niederschlesische Kohlenwerke zu Gruenberg
442.Libauer KohlervereinLibauKamieniogóra5.12.1873Dr. Gustaw Linnardts
443.LeutschRauskeNysa22.7.1844Erzbischoeffliches Priesterhaus Nelsse
444.Lindenbusch ILindenbuschLegnica8.11.1905Paul Chlumski
445.Lindenbusch 11LindenbuschLegnica8.1.1806Paul Chlumski
446.LindenbuschLindenbuschLegnica12.9.1903Paul Chlumski
447Max DettlefGr. PeterwitzTrzebnica20.12.1869Max Dettlef
448.Max RudolfGellendorfŻmigród28.6.1863Erben Karl Kanzleben
449.MeisseBeithauStrzegom--
450.MelchiorM. Neuland-13.12.1903C. Kulmitz G. m. b. H.
451.MelanieRegenfeldeŚcinawa5.4.1875C. A. Schneider Comp. G. m. b. H. Leipzig
452.MersdorfMersdorfŻegań28.7.1821A. Riebegsche Montanwerke A. G. Halle
453.MettaOber MoisŚroda12.10.1900-
454.Metta IOber MoisŚroda12.10.1900"Barbara" Bergwerksgesellschaft m. b. H. Berlin
455.MittelgrubeMerkenŻegań--
456.MichalineWeichnitzOstróda--
457.MorgenrethParlitzBolesławiec24.12.1872Friedrlch Hoffman i inni
458.MorgenrothSuckauBolesławiec26.11.1857Gewerkschaft Altenrechts
459.Moraine-PrauschnitzMilicz4.10.1873Paul Rieger
460.Moritz ElseRichauŻegań7.3.1905Niederlausitzer Kohlenwerke A. G. Berlin
461.MoritzWersingawe-- 1857-
462.Marienhuette I i IIMallnitzSprotawa16.9.1924Preussische Staatbergwerke
463.Marienhuette IIIMallnitzSprotawa17.11.1924Preussische Staatbergwerke
464.Marienhuette IVMallnitzSprotawa9.5.1824Preussische Staatbergwerke
465.Marienhuette VMallnitzSprotawa24.1.1825Preussische Staatbergwerke
466.Marienhuette VIMallnitzSprotawa8.1.1927Preussische Staatbergwerke
466.Marienhuette VIIMallnitzSprotawa8.1.1927Preussische Staatbergwerke
468.MarieHartmannsdorfKożuchów1l.5.1923Gewerkschaft "Major Ritter" Sorau
469.MariensglückNaunburg am/OBolesławiec25.2.1874Otto Laubner
470.MarieSaarauŚwidnica21.5.1855Gewerkschaft Altenrechts
471.Marie CharlotteOberhorkerRozburk--
472.Marie LouiseEchersdorfŻegań9.5.1909Dr Friedrich Heymann
473.Mathilde cons.NeusttidtelKożuchów--
474.MathildeNieder ZiebelleRozbork- 1866-
475.MattausKrauschwitzPruśnica--
476.MaximilianBrostauGłogów30.5.1908Gcwerkschaft "Cons. Grünbergergrube"
477.Max WernerHerrnsdorfGłogów15.5.1924Hallische Pfaennerschacht A. G. Halle
478.Max (Theodor)RohrwieseKożuchów-Zuckerfabrik Freistadt
479.MaxPowitzko---
480.MaxKl. KrauscheRozburk--
481.MadelaineBielitzKożuchów-Neustädteler Dampfziegelei G. m. b. H. Neustadt
482.Machutscheck WunschKl. PeterwitzWołów17.2.1904Ernst Machutscheck
483.MagdaStroppen, Pirben--Gewerkschaft "Major Ritter" Sorau
484.MaiSeifendorfKożuchów25.9.1924Paul Rieger
485.Malwina IBielitzKożuchów1.6.1874Neustädteler Dampfziegelei G. m. b. H. Neustadt
486.Malwina IIBielitzKożuchów-Neustädteler Dampfziegelei G. m. b. H. Neustadt
487.MannigelOchelhermsdorfZielona Gór30.5.1908Gewerkschaft "Cons. Grünbergergrube"
488.MannyWangern-1.9.1924Mittelschlesische Boingesellschaft m. b. H. Walburg
489.MarthasglückWelssdorfNiemodlin--
490.MargaretenglückBeutimig-28.6.1906Kohlenverwertungsgesellschaft m. b. H. Berlin
491.MargareteHennersdorfJawor19.1.1966Gewerkschaft Altenrechts
492.Münsterberger BraunkohlenwerkeKuntzendorfZiembice11.10.1921Gewerkschaft in Muenslerberg
493.MargareteSchurgastNiemodlin30.8.1893Gewerkschaft Neuenrechts
494.MargareteBiludiceStrzegom16.10.1900"Barbara" Bergwerksgesellschaft m.b.H. Berlin
495.MargaretaBrochendorfZłotoria29.7.1905Vereinigte Koenigs-und Laurahütte A. G. Berlin
496.MargareteSteinbachKożuchów16.2.1892Hermann Helmich.
497.MartaFraundorfOpole-Hans Harnick i inni
498.Marta IOrlauBolesławiec10.7.1920Marta Schwanke
499.Martha INenkersdorfKożuchów-Zuckerfabrlk Frauenstadt A. G.
500.Martha IOrlauBolesławiec-Martha Schwanke
501.MarthaNeuburgŻegań--
502.Muttig VorwartsPeterwitzŚwidnica9.4.1844Gewerkschaft Altenrechts
503.MargotRengersdorfŻegań6.3.1909Niederlausitzer Kohlenwerke A. G. Berlin
504.NabatZielona GóraZielona Góra--
505.Nagy BaniaKamppernLegnica10.1.1902"Barbara" Bergwerksgesellschaft m. b. H. Berlin
506.NataliegrubeWiltschkowitzDzierżoniów11.6.1901Karl Paul v. Nerlich auf Puschkowa
507.NataliensglückSchurgastNinmodlin28.8.1873Gewerkschaft Neuenrcchts
508.NeisseHermsdorfŻegań27.7.1921A. Riebegsche Montan

A. G. Halle

509.NerlichWeichnitz-SamitzGłogów2.7.1874"Ilse" Bergbau A. G.
510.NeunaugePrausnitzMilicz4.10.1873Paul Rieger
511.NeustadtNeustadt MuskauRozburk--
512.Neu Gutt GlückWeigersdorfRozburk--
513.NicolausBrunzenwaldauKożuchów23.7.1915"Karl - Marta" Bergau G. m. b. H. Berlin
514.NoncosumusGr. WürbitzKożuchów13.5.1872Märkische Elektrizitätswerke A. G. Berlin
515.NormaOber Gebelzig.Rozburk--
516.Oberlausitzer Brkw.Muskau-Lucknitz---
517.Oberdorfer IN. GorpeŻegań--
518.OberlichtenasLignitzLegnica--
519.Oberlandes GerichtspraesidenthausDr Vier-TcheibsdorfŻegań--
520.OberthalPolnisch NettkowZielona Góra17.10.1868Adolf Wuest
521.Olga zu Orlau IOrlauBolesławiec26.7.1920Martha Schwanke
522.OppelnEichgrundeOpole15.4.1869Gewerkschaft Neuenrecht
523.OscarEisendorfStrzegom13.2.1900"Barbara" Bergwerksgesellschaft m. b. H. Berlin
524.OscarLohnigStrzegom--
525.OstenPetersdorfŻegań8.7.1921Riebegsche Montan A. G. Halla
526.OttoGrünfenheimŻegań10.7.1889Louis Jesinac
527.Otto DionysinReie Dohlau--
528.Otto und Glückaauf Louis GrubeSchmacker---
529.Cons. OttogrubeWersingaweWołów12.11.1859Gewerkschaft "Cons. Ottogrube"
530.ParisPawelauTrzebnica27.4.1876Paul Rieger
531.Paula ITscheppelnŻegań9.3.1877Wilhelmine Ryditer
532.PaulineSchwarzwaldauKamieniogóra17.4.1855Schering A. G. Berlin
533.PaulinePlischau-- 1844-
534.Paul HellmuthBischofswaldeNysa17.10.1903Gewerkschaft Neuenrechts
535.PaulPeterwitzŚwidnica9.5.1903C. Kulmilz G. m. b. H.
536.PaulNosswitzGłogów28.6.1906Kohlenverwertungsgesellschaft m. b. H. Berlin
537.PaulssegenSchmarck Ellguth---
538.PaulŚrodaŚroda--
539.PaulsegenGr. PeterwitzTrzebnica5.3.1861Gustaw Rostelmann
540.PeiskerGellendorfŻmigród4.10.1873Marie Rothe
541.PetersheimKorscha---
542.PfarrweidemuthWendisch---
543.PfrilleGurkwitzMilicz14. 7.1875Paul Rieger
544.PhilippineWeisswasser---
545.PhilippFreiwaldauŻegań24.12.1870Sigfreed Schiff i inni
546.Philipp IVBielitzKożuchów3.60.1874Neustädteler Dampfziegelei
547.PiusGr. WürbitzKożuchów13.5.1872Märkische Elektrizitätswerke A. G. Berlin
548.PoseritzgrubeHohenposeritzŚwidnica-Friedrich Krause
549.PrasnitzKl. KrutschenMilicz-Paul Rieger
550.PrauskeOberprauskeRozburk--
551.Priebuser Brkw.Gr. Bogendorf-19.5.1921Hugo Stinnes - A. Riebegsche Montan A. G. Halle
552.Priebus IPriebusŻegań13.5.1921A. Riebegsche Montan A. G. Halle
553.PriebusPriedemostŻegań--
554.PriedemostPriedemostGłogów27.8.1906Kohlenverwertungsgesellschaft m. b. H. Berlin
555.Priedemost IPriedemostGłogów27.8.1906Kohlenverwertungsgesellschaft m. b. H. Berlin
556.Priedemost IIPriedemostGłogów27.4.1908Kohlenverwertungsgesellschaft m. b. H. Berlin
557.Prinzessin Anne MarieKarschinZielona Góra21.12.1908Schlesische Landsgesellschaft m. b. H. Breslau
558.Marie----
559.Prinzessin Louise VictoriaSchwentnigŚwidnica14.1.1902Arthur, Edgar i Edwin Donnersmarck
560.Prizessin ViolettaGladisgorpeŻegań11.3.1921Howard de Taleyrand
561.Prinzessin VictoriaEichersdorfŻegań23.2.1922Howard de Taleyrand
562.Prinz FriedrichGoldnettkowZielona Gór17.11.1868Adolf Wuest
563.Prinz AdalbertTschipsdorfŻegań--
564.Prinz KarlPolnisch NettkowZielona Góra20.11.1868Adolf Wuest
565.PuschZielona GóraZielona Góra--
566.QuappeKl. KrutschenTrzebnica4.10.1873Paul Rieger
567.QumaellischQusemilischŻrgań15.7.1921A. Riebegsche Montan A. G. Halle
568.QumaellischQusemilischŻegań13.5.1921A. Riebegsche Montan A. G. Halle
569.QuintoforeQusemilischŻegań--
570.Raedisch VIIFreiwaldauŹegań30.11.1870Sigfried Schiff i inni
571.Radmeritz-Zgorzelice--
572.RaussenRaussenŻegań16.5.1923A. Riebegsche Montan A. G. Halle
573.RauschwitzGłogówGłogów30.4.1924Braunkohlenwerke Salzdetfurth A. G. Berlin
574.Regina WeisswasserWeisswasser---
575.Reichenauer Brkw. consol.GraefenheimŻegań8.6.1921A. Riebegsche Montan A. G. Halle
576.Reicher SegenGiessmannsdorfSzprotawa10.1.1890Johannes Appel
577.ReinerMauerLwówek24.7.1873Ernst Reiner
578.Regensdorf IRegensdorfŻegań24.10.1908Braunkohlen und Brikettindustrie A. G. Berlin
579.Richter XVFreiwaldauŻegań21.7.1870Sigfried Schiff i inni
580.RichardChmidlowitzOpole13.12.1902Helene Julianne Egnern
58l.Richard VollmanParitzBolesławiec31.1.1923Aktiengesellschaft Werk Harschelswaldau
582.RiedelBernsdorfLegnica21.10.1901"Barbara" Bergwerksgesellschaft m. b. H. Berlin
583.Robert EduardLanghermsdorfKożuchów22.6.1872Friedrich Schüdt
584.Robert XVIFreiwaldauŻegań21.12.1870Sigfried Schiff i inni
585RonnowOberlangesdorfSyców8.3.1875Ronnow Fechner
586.Roessler I, II, III, IV, V, VI, VII, VIIIOberscchlossdorfLwówek--
587.Rose ICarlsdorfŚwidnica23.11.1870Wiktor v. Websky
588.Rose IICarlsdorfŚwidnica23.11.1870Wiktor v. Websky
589.RauscherObersschlossdorfLwówek6.12.1875Meta Roessler
590.RöselgrubeWiltschkowitzDzierżoniów3.5.1902Carl Paul Nährich
591.RotheGr. KrutschenTrzebnica5.8.1873Marie Rothe
892.RothwasserZgorzelice---
593.RothrautPuschkowaWrocław28. 4.1902Paul Nährich
594.Rothaus IChmielowitzOpole6.12.1903E. Eberhardt G. m. b. H.
595.Rothaus IIReisernOpole18.2.1913Schlesische Kohlen u. A. G.
596.Rothaus IIIReisernOpole10.11.1812Schlesische Kohlen u. A. G.
597.Rothaus IVNeudorfOpole-Schlesische Kohlen u. A. G.
598.Rothaus VWalldorfOpole30.3.1911Schlesische Kohlen u. A. G.
599.RotschwanzDąbrowaOpole2.10.1911Schlesische Kohlen u. A. G.
600.Rudolph IFreiwaldauŻegań13.12.1870Sigfried Schiff i inni
601.RudolphgrubeWiltschkowitzDzierżoniów15.3.1902Karl Paul Nährich
602.Rudolph ChristophSiegdaWołów- 1859-
603.Rudolph BernardWersingawWołów17.11.1872Gewerkschaft Rudolph Bernhard
604.RuesterGłogówGłogów4.12.1924Braunkohlenwerke Salzdetfurth A. G. Berlin
605.Cons. Saarauer BergwerkschaftPeterwitzŚwidnica21.9.1904C. Kulmitz G. m. b. H.
606.Sagan XIVFischendorfŻegań--
607.SalmStroppenTrzebnica31.12.1873Marie Rothe
608Sant Miche1OberherzogswaldauKożuchów27.12.l869Wilhelm Kleeman
609.SamitzSchrienGłogów30.12.1876"Ilse" Bergbau A. G.
610.Sant BarbarGebersdorfStrzegom15.10.1900"Barbara" Bergwerksgesellschaft m. b. H., Berlin
611.Sant HedwigGr. KrutschenTrzebnica15.10.1900"Barbara" Bergwerksgesellschaft m. b. H., Berlin
612.SardelleSayndTrzcbnica6.8.1873Marie Rothe
613.Sanct MarkusSchleifeSyców8.3.1876Ronnof Fechner
614.SchillerSchwanowitzBrzeg14.8.1873A. D. Leberecht v. Klitzing i inni
615.SchlusaGr. PeterwitzTrzebnica20.10.1873Gewerkschaft "Schluss"
616.SchleinSchleinGłogów30.1.1924Braunkohlenwerke Salzdetfurth A. G. Berlin
617.SchleinSchleinGłogów30.1.1824Braunkohlenwerke Salzdetfurth A. G. Berlin
618.SchmerleGellendorfTrzebnica4.10.1873Marie Rothe
619.Schwarzer PeterOber und Nieder Langscifendorf-26.6.1900Gewerkschaft .Schwarzer Peter"
620.Schwarze MinnaHermsdorfJawor26.2.1955Gewerkschaft Altenrechts
621.Segen GottesHermsdorfJawor--
622.Segen GottesSchiegel---
623.SedlmitzkySamitzGłogów2.7.1874"Ilse" Bergbau A.G.
624.SelmaN. BriesnitzŻegań24.10.1908Braunkohlen u. Brikettindustrie A. G. Berlin
625.SewerineLanghermsdorfKożuchów23.7.1913"Karl-Marie" Bergbau G. m. b. H., Berlin
626.Silesia LouisePattagŻegań20.7.1913Priebuser Braunkohlenwerke A. G Berlin
627.Sigfried LBielitzKożuchów3.6.1874Neustädteler Dampfziegeleigesellschaft m. b. H.
628.SieglitzSieglitzGłogów19.2.1908Kohlenverwertungsgesellschaft m. b. H., Berlin
629Sieglitz IISieglitzGłogów-Braunkohlenwerke Salzdetfurth A. G., Berlin
630SommerHohen PoserwitzŚwidnica10.6.1875Freiherr v. Kreilsheim
631Stadt GoerlitzNiederlangenauZgorzelice--
632Stadtbergwerk Grünberg cons.Zielona GóraZielona Góra18.8.1908-
633Sanct BarbaraPelcherwitzStrzegom15.10.1900"Barbara" Bergwerksgesellschaft m. b. H., Berlin
634Stint----
635.SteinertGelendorfTrzebnica4.10.1873Marie Rothe
636.StoehGr. KrutachenTrzebnica6.8.1873Marie Rothe
637.TyleaOber ZibeleRozbok--
638.Sant GratienBrüzenTrzebnica28.4.1876Paul Rieger
639.TereseBrunzelwaldauKożuchów2.8.1842Märkische Elektrizitätswerk A. G. Berlin
640.Tencza II, III, IVBielszowiceKatowice--
641.TelesforusWeichnitzGłogów2.7.1874"Ilse" Bergbau A. G.
642.TheaGr. SchmograuWołów24.9.1924Paul Rieger
643.TeresieKenlaRozbork--
644.TereseDankwitzDzierżoniów3.5.1902v. Kreigsheim
645.TeodorBaesau---
646.Teodor AlbertineBowalinoOpole--
647.TeodorKożuchówKożuchów30.1.1844Ferdinand v. Porembski i inni
648.TheklsWeichnitzGłogów30.12.1876"Ilse" Bergbau A. G.
649.ThomasGebersdorfŚroda21.3.1900"Barbara" Bergwerksgesellschaft m. b. H., Berlin
650.TrachenbergŻmigródMilicz5.7.1873Schlesische Braunkohlengesellschaft m. b. H., Berlin
651.TrebendorfTrebendorfRozbork--
652.TroitschendorfTroitschendorfZgorzelice--
653.TrostKl. TinzDzierżoniów17.6.1901Arthur, Edgar i Edwin Donnersmarck
654.SteinertTroppenTrzebnica4.10.1873-
655.StichlingKożuchówKożuchów9.7.1875Paul Rieger
656.StintGellendorfTrzebnica4.10.1873Marie Rothe
657.StolzKl. PeterwitzMilicz--
658.StrousbergWeichmitzGłogów6.7.1874"Ilse" Bergb. A. G.
859.StrelockeGr. KrutschenTrzebnica5.8.1873Marie Rothe
660.Sturm XIIIFreiwaldauŻegań23.12.1870Sigfried Schiff i inni
661.SyrusSchrinGłogów6.7.1874"Ilse" Bergbau A. G.
662.Unverhoft GlückNaunburgŻegań--
663.UdoDromsdorfLignica15.10.1900"Barbara" Bergwerksgesellschaft m. b. H. Berlin
664.Ulrich Basilius SchwoitzerParitzBolesławiec28.12.1922A. G. Werkhörschelswaldau in Sebnitz
865.Unverhoft GlückMuttel HorksRozbork--
666.ValencyaSichdichfur---
667.VatersfreudeHermannsdorfBolesławiec22.3.1931A. G. Werkhörsacherswaldau in Sebnitz
668.VertrauenDromsdorfLignica24.4.1902"Barbara" Bergwerksgeselschaft m. b. H., Berlin
669.VereinsglückOber LichtenauLubań--
670.Vereinigte GrenzeHanndorfŻegań23.2.186Zeigauer Dachstein und Braunkohlenwerk A. G. - Berlin
671.Cons. VictorgrubeWeruschenWołów5.3.1860Gewerkschaft Altenrechts
672.VorwärtsBeternitz---
673.VratislaviaBrzegGłogów17.6.1879"Ilse" Bergbau A. G.
674.WaldeckWidschuetzLegnica9.11.1868C. H. L. Kerger
675.WallfischGr. KrutscherŻmigród20.10.1873Marie Rothe
676.WallischWallischŻegań14.5.1921A. Riebegsche Montan A. G. Halle
677.WalterWeigersdortRozbork27.8.1924Frei Braunkohlenaktiengesellschaft (...) usitz
678.WeisGr. KrutschenTrzebnica5.8.1873Marie Rothe
679.WeisswasserWeisswasserRozbork--
680.WeisswasserMuskauRozbork--
681.WeichnitzWeichnitzGłogów2.7.1874Gewerkschaft "100 Kuxe"
682.Weimar IMoschwitzZiembice18.3.1906Ernst v. Sachsen i inni
683.Weimar IIMoschwitzZiembice18.3.1906Ernst v. Sachsen i inni
684.Weimar IIIMoschwitzZiembice18.3.1906Ernst v. Sachsen i inni
685.Weimar IVMoschwitzZiembice31.5.1906Ernst v. Sachsen i inni
686.Weimar VMoschwitzZiembice4. 7.1906Ernst v. Sachsen i inni
687.WernerSchrepaltGłogów28.6.1906Kohlenverwertengsgesellschaft m b. H. Berlin
688.WeichnitzWeichnitzGłogów2.7.1874"Ilse" Bergbau A. G.
689.WilhelmLohnigStrzegom--
690.WeinbergNenkensdorfKożuchów5.1.1864Märkische Elektrizitätswerke A. G. Berlin
691.WeinbergBeuthenBytom- 1863-
692.Wilhelm HeinrichChmielowiczOpole13.12.1902Helene Juliane Egner
693.WilhelmshoffnungMocholzRozbork--
694.Wilhelm der GrosseOrlau - WendingBolesławiec10.7.1920Maria Schwanke
695.WilhelmGromsdorfŚroda13.2.1900"Barbara" Bergwerksgesellschaft m. b. H., Berlin
696.WiesenhutterOberlichtenauLubań--
697.WilhelmhocheLäsgenZielona Góra1.7.1869Adolf Wuest
698.WilhelmsflotzLeibusWołów24.10.1908Provinzialverband von Schlesien
699.WilhelmszecheParitzBolesławiec21.8.1921Wilhelm Haenchen i inni
700.WilhelminesglückBischofswaldeNysa25.7.1904C. Kulmitz m. b. H.
701.WilhelminengrubeWitschkowitzMilicz27.5.1901Karl Paul v. Naehrick
702.WillyKlein JennowitzLegnica24.6.1874Willy Rother i inni
703.WilhelmineReichenauKożuchów31.7.1845Ferdinand Porembski i inni
704.Wilhelmine IITschoppelnŻegań--
705.WillybalcNaunburgBolesławiec26.2.1874Siegersdorferwerke A. G. i inni
706.WillysglückGłogówGłogów27.4.1908Kohlenverwertungsgesellschaft m. b. H., Berlin
707.WillbergLoesŻegań15.8.1908Howard de Talleyrand
708.WillkommenStolz---
709.WinterGoglauŚwidnica9.2.1878Franz v. Wassersleben
710.WolfgangLuesserStrzegom7.1.1901"Barbara" Borgwerksgesellschaft m. b. H., Berlin
711.WolfgangModlauGłogów30.4.1924Braunkohlenwerke Salzdetfurth A. G., Berlin
712.ZantKl. KrutschenŻmigród4.10.1873Paul Rieger
713.Zeche NeylKischewe---
714.ZichmaneZiebenŻegań15.2.1868-
715.ZiegelgrübeStenker---
716.Zoppten IWillschkowitzDzierżoniów3.8.1901Arthur, Edgar i Edwin Donnersmarck
717.Zoppten IIWillschkowitzDzierżoniów20.12.1901Arthur, Edgar i Edwin Donnersmarck
718.ZufriedenLucessenStrzegom7.1.1901"Barbara" Braunkohlengewerkschaft
719.ZukunftGr. WandriesLegnica31.1.1902"Barbara" Braunkohlengewerkschaft
720.ZwangKl. SchmograuWołów20.11.1874Gewerkschaft "Zwang"
721.Gustaw AdolfTrebensdorf-26.3.1867-
722.NoackTrebensdorf-13.6.1861-
723.ElisabethLichtenauLubań- 1871-
724.TaugoltRottwasserZgorzelice- 1873-
725.ArcheChojny-PakawieSzamotuły, Międzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
726.AnnaFordonBydgoszcz20.12.1900Gwarectwo Moltke i Gustaw Macher
727.AnnagrubeRoske i KruczCzarnków18.7.1900Gewerkschaft "Glückauf" Roske
728.ActeZbęchy i BieżynKościan i Śrem26.10.1905-
729.August ICzacz WidiszewoSzmigiel, Kościan-Karl Eitner
730.AnhaltZamorze-PniewySzamotuły-E. Kulmitz
731.AzoneChojny, PakawieMiędzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
732.AloeChojny-PakawieMiędzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
733.ArgoChojny-PakawieMiędzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
734.ArieChojny-PakawieMiędzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
735.AtomChojny-PakawieMiędzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
736.AmbosChojny-PakawieMiędzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
737.ArminusWróblewo - CmachowoSzamotuły12.2.1903Teodor Bake
738.AleksanderGlinka RupienkaBydgoszcz-Wilhelm Eisenmann
739.Albert FriedrichJaryszewoOborniki-Cons. Braunkohlenbergwerke
740.AdagioNowe GołębiceKościan27.1.1906Gewerkschaft Adagio
741.Armand IWapnoInowrocław--
742.AdelheidBydgoszczBydgoszcz--
743.AdolphWidziszewoKoston-Adolf Senfieben
744.AnnapolCilosJarocin26.10.1905-
745.AvantiSucharzewoŚrem-Gewerkschaft "Avanti"
746.BalbinaGościeraBydgoszcz-Gustaw Macher i Gwarectwo "Moltke"
747.BraunschweigDrawskoCzarnków12.9.1901Gewerkschaft "Glückauf Roske"
748.BadenZamorze, HudobciceSzamotuły-E. Kulmitz
749.BazeChojno i WróblewoSzamotuły i Międzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
750.BakeTucholaMiędzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
751.BastTucholaMiędzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
752.BulceGostycynTuchola-Westpreusische Bergbaugesellschaft m. b. H. Gdańsk
753.BraunkohlengrubePianowskoCzarnków-Hochberg
754.BurchardOkolla---
755.Berta-Bydgoszcz--
756.Boguslaver BraunkohlerwerkeBogusławJarocin19.9.1903-
757.Boguslaver Braunkohlenwerke Nr. IBogusławJarocin2.10.1903-
758.Boguslaver Braunkohlenwerke Nr. IIBogusławJarocin16.2.1904-
759.Boguslaver Braunkohlenwerke Nr. IIIBogusławJarocin1.12.1904-
760.Boguslaver Braunkohlenwerke Nr. IVBogusławJarocin15.3.1905-
761.Carl XWidziszewoKościan-Karl Eitner
762.Carl AlexanderGryżyn w LawieKościan-Wilhelm Ernest v. Sachsen
763.CreisTucholsMiędzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
764.KommaTucholaMiędzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
765.ChristianNowe i Stare SzczedrewoBydgoszcz-Wilhelm Eisenmann
766.CalikstKoza WielkaKępno-Kalikst Baron von Kurland
767.Klara BertaWidziszewoKostyń11.8.1875Adolf Senfieben
768.ClaraFrauengartenBydgoszcz-Adolf Senfieben
769.CilczCilczJarocin5.7.1905Adolf Senfieben
770.DuettTucholaMiędzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
771.DrostTucholaMiędzychód-Karl Heinrich Beuer i Wilhelm Eisenmann
772.DewalKłodziskoSzamotuły4.11.1902Teodor Baket
773.DretKoronowoBydgoszcz-Wilhelm Eisenmann
774.DobiegniewoDobiegniewWłocławek--
775.Dołęga----
776.ElsaCościeradzBydgoszcz-Gustaw Macher i Gwarectwo "Moltke"
777.EminagrubeGołcz i RoskaCzarnków-Gewerkschaft "Glückauf" Roske
778.EichblattSękowo-PrzystankSzamotuły-Feliks Heppner
779.EinsKoronowoBydgoszcz-Wilhelm Eisenmann
780.EberhardtInowrocław, JacewoInowrocław-Karol Klause i S-ka
781.ErikusNerone i KopanWęgrowiec-Wilhelm Wolf i Antoni Style
782.Emmy CharlotteDroszkiKępno17.11.1870Luzie v. Peser, Oels i Maria Gnilka zam. Teichgraeber
783.ElsaglückBandowiecKępno15.2.1856Karol v. Euen
784.Editha-Bydgoszcz--
785.Engelhard-Bydgoszcz--
786.Emilie b. Zirke Cons. BraunkohlenwerkeCirkeMiędzychód--
787.Elsa-Poznań5.8.1906-
788.EddaBrzestówJarocin30.1.1900-
789.FranciskaGościeradBydgoszcz-Gustaw Macher i Gwarectwo "Moltke"
790.Fordon ICzarnówkaBydgoszcz20.12.1900Gustaw Macher i Gwarectwo "Moltke"
791.FinisgrubeRoskoCzarnków-Gewerkschaft "Glückauf" Roske
792.FriedagrubeRoskoCzarnków-Gewerkschaft "Glückauf" Roske
793.Fürst BismarckRoskoCzarnków30.11.1901Gewerkschaft "Glückauf" Roske
794.FelicjaWielka WieśSzamotuły-Maksymilian Kośmider
795.Fritz AlbertKnieszkowiceSzamotuły-Feliks Hepner
796.Feliks AntonInowrocławInowrocław-Karl Klaus t Spółka
797.FiksaternMarcinkiKępno28.2.1887Ronnow Fechner
798.Florianna 60SachorzewoBędzin-Kanigowski
799.Franek 93 PSkarżyskoKonta-Jan Forst
800.FranzRokitnoBędzin--
801.FerdynandHeiligenheHeiliger2.7.1924F. Schichau
802FriedaGóraJarocin18.10.1905-
803Gwarectwo MoltkeKoronowoBydgoszcz-Gustaw Macher i Gwarectwo "Moltke"
804.GertrudGościeradzBydgoszcz-Gustaw Macher i Gwarectwo "Moltke"
805.Glückauf IRoskoCzarnków, Wieluń24.7.1901Gewerkschaft "Glückauf" Roske
806.GottesgabeMiasteczko - WolskoWyrzysk-Ferdynand Rosenau
807.Gottesgabe IIWolskoWyrzysk-Ferdynand Rosenau
808.Gollesgabe IIIWolskoWyrzysk-Ferdynand Rosenau
809.Gottesgabe IVWolskoWyrzysk-Ferdynand Rosenau
810.Gotlesgabe VMiasteczko BorłowoWyrzysh-Ferdynand Rosenau
811.Gottesgabe VIMilasteczko BorłowoWyrzysk-Ferdynand Rosenau
812.Gottesgabe VIIMiasteczko BorłowoWyrzysk-Ferdynand Rosenau
813.Gotlesgabe VIIIMiasteczko BorłowoWyrzysk-Ferdynand Rosenau
814.Gottesgabe IXMiasteczko BorłowoWyrzysk-Ferdynand Rosenau
815.Gottesgabe XMiasteczko BorłowoWyrzysk-Ferdynand Rosenau
816.Gottesgabe XIMiasteczko BorłowoWyrzysk-Ferdynand Rosenau
817.Gottesgabe XIIMiasteczko BorłowoWyrzysk-Ferdynand Rosenau
818.Gross Herzogin SophieJanuszoweKościan-Wilhelm Ernest von Sachaen
819.GlückWróblewoSzamotuły-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
820.GlücksternOlszynaOstrzeszów-Ronnow Fechner
821.GustawusNowy ZałomMiędzychód-Driesener Gewerbebank
822.Graf LecOstatkowoSzubin-"Waterloo in Gotha"
823.GertrudGóraJarocin8.8.1905-
824.Gottes FügungWronkiWronki- 1845-
825.HerthaFordonBydgoszcz200.12.1900Gustaw Macher i Gwarectwo "Moltke"
826.HansgrubeRoskoCzarnków-Gewerkschaft Glückauf Roske
827.HedwigsgrubeGuisz i RoskrCzarnków15.12 1900Gewerkschaft Glückauf Roske
828.HildegrubeRosko i DroszkoCzarnków15.12.1900Gewerkschaft "Glückauf" Roske
829.HelenaWilkowoSzamotuły-Koschmider Maksymilian
830.HesserZamorze i PniewySzamotuły-E. Kulmitz
831.Heinrich IKoronowoBydgoszcz-Wilhelm Eisenmann
832.HerzfeldRatajePoznań-Abraham Herzfeld
833.von eter HegdtBłonawySzamotuły- 1880Friedrich Bertram
834.Henryk 562JawożnikBędzin-H. Lautenberg
835.HannibalWróblewoSzamotuły19.9.1902Theodor Bake
836.Hegen----
837.Horn----
838.Hartig----
839.Helena-Bydgoszcz--
840.HelnigsgrundPrusinMiędzychód--
841.HansgrubeRoskoCzarnków--
842.HeylKiczewo---
843.HokubySucharzewoŚrem26.10.1905Gewerkschaft "Hokube"
844.Hoffnung-Szamotuły-Bartha Rothe
845.Julius IRoskoCzarnków24.7.1901Gewerkschaft "Glückauf" Rosko
846.JonnnaFordonBydgoszcz-Wilhelm Eisenmann
847.Joannagrube IBydgoszczBydgoszcz-Eghert Waade
848.JoannesfreudeOlszynaOstrzeszów-Hugo Ehrlich
849.Juno IIKłopot OrłowoInowrocław-Gewerkschaft "Juno II"
850.Königsreich Sachsen IGłównoPoznań22.3.1905E. Kulmitz
851.KircheWróblewoSzamotuły-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
852.KrebsTucholaTuchola-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
853.Kaiser Wilhelm der IIMały WilczakBydgoszcz-Wilhelm Eisenmann
854.Kaiser Friedrich der III---Wilhelm Eisenmann
855.Kaiserin Augusta Victoria---Wilhelm Eisenmann
856.Kaiserin Victoria---Wilhelm Eisenmann
857.KlaraPanigrodzWągrowiec-Hermann Fischer
858.KometaMarcinkiKępno28.11.1878Roman Fechner
859.KonstancjaOstatkowoSzubin-Gothaischer Gewerkschaft
860.KaetheCzanówkaBydgoszcz20.12.1900Gustaw Mocher i Gwarectwo "Moltke"
861.KidTuchola SierakówMiędzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
862.KuppeTuchola SierakówMiędzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
863.KiewTuchola SierakówMiędzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
864.KazimieraTulibowoLipno-Winter
865.Klara IVGóraMiędzychód--
866Klara VGóraMiędzychód--
867.KunakChrzempowoMiędzychód--
868.LigieGerlachowo JerkaŚrem i Kościan5.11.1905-
869.Leonie MarieKrzeszkowice i SękowoSzamotuły-Feliks Heppner
870.LoosTuchola i SierakówMiędzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
871.LehenTuchola i BukowceMiędzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
872.LupeTuchola i BukowceMiędzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
873.LohTuchola i BukowceMiędzychód-Karl Heinrich Bauer
874.LastTuchola i BukowceMiędzychód-Karl Heinrich Bauer
875.Lechmer IIWieleń i ZawadaCzarnków-Frankfurt-Finkenheerder Braunkohlen A. G.
876.Lechmer IIIWieleń i LaskiCzarnków-Frankfurt-Finkenheerder Braunkohlen A. G.
877.Lechmer IV B 410 PWieleńCzarnków-Frankfurt-Finkenheerder Braunkohlen A. G.
878.Lechmer V B 411 PWieleńCzarnków-Frankfurt-Finkenheerder Braunkohlen A. G.
879.LatrePęcnoŚrem28.6.1906Gewerkschaft "Latro"
880.LenteBrodnicaŚrem12.1.1906Gewerkschaft "Lente"
881Luba IVŁękWłocławek-K. Scheibler
882.Matilda IKościerackBydgoszcz-Gustaw Machner i Gwarectwo "Moltke"
883.Marie AdolphineSękowoSzamotuły-Feliks Heppner
884.MagdaInowrocławInowrocław-Karol Klause i S-ka
885.MeteorMakoszyceKępno24.12.1878Ronnow Fechner
886.Merle IOstatkowoSzubin-"Waterloo in Gotha"
887.Mass IICieślinInowrocław-Gewerkschaft "Koenigsburg" Berlin
888.Merkur IISłabęecinInowrocław-Gowerkschaft "Oskar Segen Hannawerk"
889.MikołajWysoka PflickaBędzin-Spadkobiercy v. Kramsta
890.ManfredCmachowo i WróblewoSzamotuły30.9.1802Teodor Bach
891.MoltkeGościeradzBydgoszcz--
892.MathildeCiszkowoCzarnków--
893.Mathilde IGościeradzBydgoszcz--
894.Mathilde IVCiszkowoCzarnków- 1896-
895.Mathilde VIIICiszkowoCzarnków- 1897-
896.Mathilde VCiszkowoCzarnków- 1896-
897.Mathilde IXCiszkowoCzarnków- 1896-
898.Mathilde VCiszkowoCzarnków- 1896-
900.Mathilde XGorajCzarnków- 1897-
901.Mathilde VICiszkowoCzarnków- 1807-
902.Mathilde XlCiszkowoCzarnków- 1897Hochberg
903.Mathilde XIIGorajCzarnków- 1897-
904.Mathilde XIIIKruczCzarnków- 1897-
905.Mathilde XIVKruczCzarnków- 1897Hochberg
906.Mathilde XVGorajCzarnków- 1897-
907.Mathilde XVICiszkowoCzarnków- 1897Hochberg
908.Mathilde XVIIGorajCzarnków- 1807Hochberg
909.Mathilde XVIIGorajCzarnków- 1897Hochberg
910.Mathilde XIXGorajCzarnków- 1897Hochberg
911.Mathilde XXCiszkowoCzarnków- 1897Hochberg
912.Mathilde XX BCiszkowoCzarnków-Hochberg
913.Mathilde XXIGorajCzarnków- 1897-
914.Mathilde XXIIGorajCzarnków- 1897-
915.Mathilde XXIII aBiałaCzarnków21.3.1900-
916.Mathilde XXIV aKruczeCzarnków21.3.1900-
917.Mathlide XXV aBiałaCzarnków21.3.1900-
918.Mathilde XXVIKruczCzarnków21.3.1900-
919.Mathilde XXVIIKruczeCzarnków21.3.1900-
920.Mathilde XXVIII bKruczCzarnków26.7.1900-
921.Mathilde XXIX aKruczCzarnków26.7.1900-
922.Mathilde XXX aKruczCzarnków26.7.1900-
923.Mathilde XXXI aKruczCzarnków25. 7.1900-
924.Mathilde XXXII aRoskoCzarnków--
925.Mischkower Braunkohlenwerke ICząszczewJarocin28.12.1900-
926.Marie LuiseGóraJarocin20.1.1906-
927.MariaGościeradzBydgoszcz--
928.Marie Albrecht SchachtRamickoKościan2.4.1907Max v. Gustorf
929.Maks Margarete SchachtZakorowoKościan2.4.1907Max v. Gustorf
930.NanzigGrójec MałyWolsztyn-Julius Karl v. Mannlich Lehmann
931.Neu Glück IBomblin, NiemieckowoOborniki- 1879Erhardt u. Hueppe
932.Neu Glück IIBomblin, NiemieckowoOborniki- 1879Erhardt u. Hueppe
933.NykołajGołuchowiceBędzin--
934NambuBrodnicaŚrem2.12.1905Gewerkschaft "Nambu"
935.OstmarkengrubeWielka Wieś, PawłówkoGrodziec, Szamotuły-Maksymilian Koschmider
936.OldenburgZamorze i ChudobrzyceSzamotuły-Kulmitz
937.OthelloPińsko, MocielinSzubin-Karol Klauze i Spółka
938.OthonieBielskoMiędzychód-Richard v. Gerssdorf
939.OlgaGostyńTuchola-Westpreussisch Bergbeugesellschaft m.b. H.
940.OstrowyOstrowyWłocławek-Tow.Akc. K. Schajbler
941.Prinz WilhelmRosko i WrzeszczynaCzarnków25.11.1901Gewerkschaft "Glückauf" Roske
942.Pallas, AtheneWilkowo i WierzejaSzamotuły-Maksymilian Koschmider
943.Paullinens FreudeInowrocław RombinoInowrocław-Karol Klause i Spółka
944.PallasOrłowo, KłopotInowrocław-Gewerkschaft "Michel" - Braunkohlengrube u. Brikettfabrik Frankleben
945.Poraza IŁękWłocławek-Tow. Akc. K. Schajbler
946.Poraza IIŁękWłocławek-Tow. Akc. K. Schajbler
947.Philip HeinrichFordonBydgoszcz20.12.1900Gustaw Macher i Gwarectwo "Moltke"
948.PfeilBielsko---
949.PadniewoPadniewo---
950.PadniewkoPadniewko---
951.PrestoSucharzewoŚrem1.11.1905Gewerkschaft "Presto"
952.RosinaGościeradzkBydgoszcz-Gustaw Macher i Gewerkschaft "Moltke"
953.v. RosenberggrubeRosko i DrawskoCzarnków-Gewerkschaft "Glückauf" Roske
954.RoskoRoskoCzarnków24.7.1901Gewerkschaft "Glückauf" Rosko
955.RadBiedrowoMiędzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
956.RahelChojnoMiędzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
957.RaschChojnoMiędzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
958.RechaWróblewoSzamotuły-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
959.ResiWróblewoSzamotuły-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
960.RuchlaChojnoMiędzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
961.RumpfChojnoMiędzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
962.RunikChojnoMiędzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
963.RuheChojnoMiędzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
964.v. RosenbergMały WilczakBydgoszcz-Wilhelm Eisenmann
965.Ronnow IIMakoszyceKępno15.2.1876Ronnow Fechner
966.RichardBielskoMiędzychód-Richard v. Gersdorf
967.Roman 27 PPorębaBędzin-A. Wulfsohn - Meitlis
968.RudaŁękWłocławek-Tow. Akc. K. Schajbler
969.RadlinRadlinPoznań27.6.1905-
970.Schlaegel u. EisenWrzeszczynaCzarnków2.8.1901Gewerkschaft "Glückauf" Roske
971.SophieNiższy GondeczBydgoszcz-Wilhelm Eisenmann
972.Siegesmund CarlOstatkowoSzubiu-"Waterloo in Gotha"
973.Szymek 93 PSzydłów i BliżynBędzin-Jan Ferscht
974.Stanisław 362RdułówKutno-Zygmunt Wälisch
975.Sobnia 619GrabówkaCzęstochowa-Hanke
976.SulimSucharzewoŚrem27.11.1905Gewerkschaft "Sulim"
977.SzaheSzalaweŚrem12.10.1905Gewerkschaft "Szahe"
978.Trab IWrzeszczynaCzarnków-Valeska Borkenstein, Caplik
979.Trąb IIWrzeszczynaCzarnków-Valeska Borkenstein, Caplick
980.Trab IIIWrzeszczynaCzarnków-Valeska, Borkenstein, Caplick
981.Trab VWrzeszczynaCzarnków-Valeska, Borkenstein, Caplick
982.Trab VIWrzeszczynaCzarnków-Valeska, Borkenstein, Caplick
983.Trab VIIWrzeszczynaCzarnków-Valeska, Borkenstein, Caplick
984.Trab IXWrzeszczynaCzarnków-Valeska, Borkenstein, Caplick
985.Trab XWrzeszczynaCzarnków-Valeska, Borkenstein, Caplick
986.Trab XIWrzeszczynaCzarnków-Valeska, Borkenstein, Caplick
987.Trab XIIWrzeszczynaCzarnków-Valeska, Borkenstein. Caplick
988.ThebenChojno i LubowSzamotuły-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
989.TiaraChojno i LubowSzamotuły-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
990.TettaChojno i LubowSzamotuły-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
991.TanneChojno i LubowSzamotuły-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
992.TriumphTuchola SierakówMiędzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
993.ThebaTuchola SierakówMiędzychód-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
994.TeodorSzczedrochowoBydgoszcz-Wilhelm Eisenmann i Karl Heinrich Bauer
995.Tante OlgaJacewoInowrocław-Karl Krause i Spółka
996.Time II B 351 PWieleńCzarnków-Braunkohlen A. G. Charlottenburg
997.Time IV B 351 PWieleńCzarnków-Braunkohlen A. G. Charlottenburg
998.Time I BWieleńCzarnków-Braunkohlen A. G. Charlottenburg
999.Time V BWieleńCzarnków-Braunkohlen A. G. Charlottenburg
1000.TannenbergPruszyn---
1001.Ulrich ConstantinWitosławKościan4.3.1907Constantin Opitz v. Boberfeld
1002.VierKoronowoBydgoszcz-Gustaw Macher i Gwarectwo "Moltke"
1003.VestaInowrocławInowrocław-Gewerkschaft "Vesta"
1004.WandagrubeGulcz i RoskoCzarnków15.8.1900Gewerkschaft "Glückauf" Roske
1005.WernegrubeRoskoCzarnków-Gewerkschaft "Glückauf" Roske
1006.WolfgangOlszynaOstrzeszów-Ronnow Fechner
1007.WladimirŁabiszyn i W. SzmerczynSzubin-Gothaischer Gewerkschaft Waterloo in Gotha
1008.Witold IKlotyldowo i W. SzmerczynSzubin-Gothaischer Gewerkschaft Waterloo in Gotha
1009.WiktorsegenOlszyna i RogaszyceOstrzeszów-Karol v. Euen
1010.WidońWidońWłocławek-Tow. Akc. K. Schajbler
1011.WaldemarŁabiceMiędzychód--
1012.Wessliner BraunkohlenbergwerkWesslinen--Pritz v. Bulow
1013.ZweiKoronowoBydgoszcz-Wilhelm Eisenmann
1014.Zeche HugoMiłosławWrześnia-Dr. Richard S. Wulkow
1015.Zeche GuntscherMiłosławWrześnia-Dr. Richard S. Wulkow
1016.ZbigniewGołoszewoLipno--
1017.DembyDemby i GóraCzarnków-Hochberg
1018.Erika MarganMiłosławKościan-Konstanty Opitz v. Boberfeld
1019.Ernst LudwikWejnowceLeszno-Selma Opitz v. Boberfeld
1020.HokubuSucharzewoLeszno-Gewerkschaft "Hokubu"
1021.HoffnungObornikiSzamotuły28.10.1905Berta Rothe
1022.BatoryPopowoSzamotuły21.6.1873-
1023.CarlusPisarzowiceKępno25.5.1876-
1024.MartinFirchauSzlechowo, Prusy Zach.--
1025.Zühlkes RuhMiędzyrzeczeMiędzyrzecze29.1.1891-
1026.HelenengrubeMiędzyrzeczeMiędzyrzecze5.5.1891-
1027.Robert SegenMiędzyrzeczeMiędzyrzecze5.5.1891-
1028.Frohland IMiędzyrzeczeBydgoszcz21.7.1892-
1029.Frohland IIMiędzyrzeczeBydgoszcz21.7.1892-
1030.Frohland IIIMiędzyrzeczeBydgoszcz21.7.1892-
1031.EisenkoppeChabskoMogilno9.5.1808-
1032.JungfrauWszędzinMogilno9.5.1908-
1033.SchneekoppeWszędzinMogilno16.5.1908-
1034.KoppeHartfeldMogilno15.5.1908-
1035.Neu KircheWszędzinMogilno16.5.1908-
1036.Hohes RadTrockauMogilno15.5.1908-
1037.GletschermuldePadniewkoMogilno16.5.1908-
1038.WildenteWiecanowoMogilno3.1.1906-
1039.DumaBiskupinŻnin4.11.1907-
1040.EintrachtRonnowCzarnków7.2.1908-
1041.Emila KonstancyaRoszkiSzamotuły14.2.1908-
1042.WiloldGołuchowoPleszów26.2.1908-
1043.SemiramisTurskoPleszów27.2.1908-
1044.SigmarGolczynMiędzychód3.3.1908-
1045.LonalexGorczynMiędzychód7.3.1908-
1046.Salzdorf BraunkohlePadniewkoMogilno10.3.1908-
1047.AltvaterPadniewkoMogilno9.5.1908-
1048.Grosser TeichChałupskaMogilno15.5.1908-