Ogłoszenie pierwszego wykazu zarejestrowanych kancelarii notarialnych.

Monitor Polski

M.P.1992.9.66

| Akt utracił moc
Wersja od: 23 marca 1992 r.

OBWIESZCZENIE
MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI
z dnia 6 marca 1992 r.
w sprawie ogłoszenia pierwszego wykazu zarejestrowanych kancelarii notarialnych.

1.
Na podstawie art. 9 § 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie (Dz. U. Nr 22, poz. 91) ogłasza się pierwszy wykaz zarejestrowanych kancelarii notarialnych.
2.
Wykaz obejmuje zarejestrowane kancelarie notarialne według stanu na dzień 16 lutego 1992 r.
3.
Wykaz stanowi załącznik do niniejszego obwieszczenia.

ZAŁĄCZNIK

PIERWSZY WYKAZ ZAREJESTROWANYCH KANCELARII NOTARIALNYCH

(według stanu na dzień 16 lutego 1992 r.)
Lp.WojewództwoSiedziba kancelarii notarialnejNazwisko i imię notariusza
1warszawskieWarszawa1. Arendt Ewa
Warszawa2. Banaś-Łosiewicz Halina
Warszawa3. Barej Jolanta
Warszawa4. Bartnicki Marek
Warszawa5. Bartosiewicz-Wlazło Małgorzata
Warszawa6. Bąbka Barbara
Warszawa7. Błaszczak Paweł
Warszawa8. Bołdok Maria
Warszawa9. Bołdok Wiktor
Warszawa10. Brudnicka Elibieta
Warszawa11. Brudzyński Henryk
Warszawa12. Brylewska-Iwańczyk Małgorzata
Warszawa13. Chełstowska Anna
Warszawa14. Czarnecki Jarosław
Warszawa15. Dor Robert
Warszawa16. Filochowska Władysława
Warszawa17. Gieryszewska-Sobolak Joanna
Warszawa18. Grabowski Kazimierz
Warszawa19. Grelus Mariusz
Warszawa20. Halicka Janina
Warszawa21. Horban Jerzy
Warszawa22. Jabłoński Dariusz
Warszawa23. Janeczko Teresa
Warszawa24. Jarmużewska Elibieta
Warszawa25. Jarzyło Włodzimierz
Warszawa26. Jaworska Jolanta
Warszawa27. Kacprzak-Zakrzewska Hanna
Warszawa28. Kołcun Czesława
Warszawa29. Kosim-Kruszewska Danuta
Warszawa30. Kotuniak Anna
Warszawa31. Koziorowska Elżbieta
Warszawa32. Kramarz Dariusz
Warszawa33. Krukowicz Barbara
Warszawa34. Krysik Zofia
Warszawa35. Kupis Mirosław
Warszawa36. Leśniewski Waldemar
Warszawa37. Maciejko Piotr
Warszawa38. Majchrzak Marek
Warszawa39. Marszałek Anna
Warszawa40. Micorek Andrzej
Warszawa41. Miklas Izabela
Warszawa42. Nalewajek Jacek
Warszawa43. Ogrodzińska-Zalewska Maria
Warszawa44. Ortonowski Józef
Warszawa45. Osiecka-Soroka Wanda
Warszawa46. Piotrowska Elżbieta
Warszawa47. Podgórski Edward
Warszawa48. Przybylska Matylda
Warszawa49. Przybyła Andrzej
Warszawa50. Radlińska Marzena
Warszawa51. Rek Krystyna
Warszawa52. Rudnicki Janusz
Warszawa53. Rynkiewicz Dorota
Warszawa54. Sieniawska Anna
Warszawa55. Soroka Piotr
Warszawa56. Stachyra Mirosława
Warszawa57. Stybel Agnieszka
Warszawa58. Szachułowicz-Barańska Katarzyna
Warszawa59. Wierzchucki Dariusz
Warszawa60. Wojnowski Bogusław
Warszawa61. Wrzochalska-Zaręba Joanna
Warszawa62. Zabielski Leszek
Warszawa63. Zacharzewska Jadwiga
Grodzisk MazowieckiMłynarska Maria
LegionowoKlejment Zbigniew
Nowy Dwór Mazowiecki1. Krawczyk Teresa
Nowy Dwór Mazowiecki2. Lewicki Jarosław
Nowy Dwór Mazowiecki3. Szydluk Magdalena
Otwock1. Cegielska Maria
Otwock2. Makulec Halina
Otwock3. Wasiak Maciej
Otwock4. Wójcik Barbara
Piaseczno1. Fortuński Wojciech
Piaseczno2. Guzik Leszek
Piaseczno3. Łukasik Maria
Pruszków1. Janik Artur
Pruszków2. Szewczyk Małgorzata
SulejówekWrzosek Piotr
Wołomin1. Major Elibieta
Wołomin2. Nowicka Małgorzata
2bialskopodlaskieBiała Podlaska1. Karasińska Jolanta
Biała Podlaska2. Mironiuk-Kuta Elżbieta
Biała Podlaska3. Świderski Bogusław
ŁosiceCiesielczuk Jan
Międzyrzec PodlaskiOpalko Marek
Radzyń Podlaski1. Buchta Władysław
Radzyń Podlaski2. Furman Bogda
TerespolGałabuda Tadeusz
3białostockieBiałystok1. Boćkowska Aniela
Białystok2. Dąbrowski Janusz
Białystok3. Lussa Elżbieta
Białystok4. Łaska Danuta
Białystok5. Motal Barbara
Białystok6. Sieklucka Halina
Białystok7. Sikorska Alina
Białystok8. Zdanowicz Dariusz
Bielsk Podlaski1. Orzel Barbara
Bielsk Podlaski2. Walędziak Małgorzata
SokółkaDrożdżewicz Leonard
4bielskieBielsko-Biała1. Bednarska Anna
Bielsko-Biała2. Kłaput Wiesław
Bielsko-Biała3. Malarz Tadeusz
Bielsko-Biała4. Rzadkowski Dariusz Wojciech
Cieszyn1. Grzybowski Adam
Cieszyn2. Klinik Halina
Cieszyn3. Majewska Maria
Cieszyn4. Seidel Jolanta
Kalwaria ZebrzydowskaPyka Danuta
KętySuchanek Mieczysław
Oświęcim1. Baran Marta
Oświęcim2. Kamusińska Maria
Sucha BeskidzkaKrzeszowiak Andrzej
Maków PodhalańskiMigas Janina
Wadowice1. Sopicki Jan
Wadowice2. Zając Magdalena
Żywiec1. Pruszczyńska Małgorzata
Żywiec2. Szymik Aleksandra
5chełmskieChełm1. Przetocki Jacek
Chełm2. Smulkowska Irena
Chełm3. Wiechnik-Domańska Lidia
KrasnystawSkubisz Maria
WłodawaTereszczuk Jacek
6ciechanowskieCiechanów1. Nasierowska Renata
Ciechanów2. Pałaszewski Bohdan
DziałdowoZielińska Cecylia
Mława1. Cylińska Grażyna
Mława2. Tuszyńska Teresa
Płońsk1. Kilińska Krystyna
Płońsk2. Zarecki Jacek
7częstochowskieCzęstochowa1. Białas Maria
Częstochowa2. Jastrząb Krystyna
Częstochowa3. Kryńska-Rząca Ewa
Częstochowa4. Makles Krystyna
Częstochowa5. Mońka Jolanta
Częstochowa6. Orgańska Teresa
Częstochowa7. Winiarska Maria
KłobuckMiland Grażyna
KoniecpolMarciniak Maria
Lubliniec1. Geilke Eugeniusz
Lubliniec2. Sygulska-Bańka Klara
Myszków1. Gielniewska Eugenia
Myszków2. Kasznia Jolanta
Myszków3. Szczepańczyk Marian
Oleśno1. Jończyk Tadeusz
Oleśno2. Madej Leokadia
8elbląskieBraniewoGorajska Joanna
Elbląg1. Drożdżał Bożena
Elbląg2. Kostuch Alina
9gdańskieGdańsk1. Barancewicz Wiesława
Gdańsk2. Binkowska Krystyna
Gdańsk3. Dambek Maria
Gdańsk4. Głodowska Zofia
Gdańsk5. Górecka Elżbieta
Gdańsk6. Panc Ewa
Gdańsk7. Skwarliński Jan
Gdańsk8. Tyszer Janina
Gdynia1. Derengowska-Winiecka Lidia
Gdynia2. Jeziorska Ewa
Gdynia3. Rydzkowska Wiesława
Gdynia4. Szyngiera Bogumiła
Gdynia5. Walkowski Mirosław
Gdynia6. Warońska Hanna
Gdynia7. Woźniak Maciej
KartuzyKłonowska-Sztolcman Grażyna
KościerzynaKijora Andrzej
Pruszcz GdańskiKról Hanna
PuckNecel Edmund
SopotBećka Aleksandra
Starogard GdańskiSzulc Tatiana
TczewChorubski Wiesław
WejherowoSzyngiera Leszek
10jeleniogórskieBolesławiec1. Janicka Janina
Bolesławiec2. Ralko-Czuryszkiewicz Jolanta
Jelenia Góra1. Janas Bożena
Jelenia Góra2. Turant Juliusz
Jelenia Góra3. Wielento Anna
Lubań1. Danel Ryszard
Lubań2. Półtorak Bolesław
Lwówek ŚląskiDanel Dorota
Zgorzelec1. Grzelak Bogdan
Zgorzelec2. Marciniak Małgorzata
11kaliskieJarocin1. Lipiecki Lech Zbigniew
Kalisz1. Bladowska-Duda Ewa
Kalisz2. Kruszwicka Janina
Kalisz3. Rodecki Dariusz
Kalisz4. Szmajdzińska Danuta
Kępno1. Kubera-Chowańska Maria
Kępno2. Olejarnik Barbara
KrotoszynMarcińczak-Bieleninik Bogumiła
Ostrów Wielkopolski1. Jackowska Maria
Ostrów Wielkopolski2. Rodecki Bernard
OstrzeszówZiółkowski Andrzej
PleszewSzpunt Elżbieta
12katowickieBędzinWieczorek Marek
BytomMikler Jadwiga
ChorzówCzajka-Krawiec Halina
Czechowice-Dziedzice1. Machalica Józef
Czechowice-Dziedzice2. Tokarzewska Maria
Dąbrowa GórniczaBłońska-Nowak Stanisława
Gliwice1. Migielska-Ciołecka Anna
Gliwice2. Serafin Stanisław
Jastrzębie-Zdrój1. Krzykała Irena
Jastrzębie-Zdrój2. Siemko Piotr
Katowice1. Grajner Michał
Katowice2. Lesiak Aleksandra
Katowice3. Mikołajczyk Halina
Katowice4. Pluta Ewa
Katowice5. Siwińska Ewa
Katowice6. Wojdyło Jacek
MikołówPiwowarski Ferdynand
MysłowicePalion Mariola
Pszczyna1. Paszek Małgorzata
Pszczyna2. Spek Henryk
RacibórzMazur Dorota
Rybnik1. Fojcik Leszek
Rybnik2. Gilner Krzysztof
Rybnik3. Grzybczyk Janusz
Tarnowskie Góry1. Gomolińska Katarzyna
Tarnowskie Góry2. Kołodziej Gabriela
Tarnowskie Góry3. Marczyk Hubert
TychySkaba Beniamin
Wodzisław Śląski1. Chudek Zenon
Wodzisław Śląski2. Machecki Teofil
Wodzisław Śląski3. Piechulek Urszula
ZabrzeMadej Krzysztof
ZawiercieSewerzyńska Ewa
ŻorySitko Zbigniew
13konińskieKoło1. Przybyłowicz Andrzej
Koło2. Wróblewski Roman
Konin1. Antoniak Helena
Konin2. Hauke Hanna
Konin3. Kotlarski Tadeusz
Konin4. Szplet Stanisław
Słupca1. Comba Tadeusz
Słupca2. Jaskólska Lena
Turek1. Fret Maciej
Turek2. Sroczyńska Wiesława
14koszalińskieBiałogard1. Kułaga Maria
Białogard2. Woźniak Beata
Drawsko PomorskieCal Barbara
Kołobrzeg1. Kalasińska-Ściepko Halina
Kołobrzeg2. Szczęsna Mariola
Koszalin1. Bochnia Tadeusz
Koszalin2. Dullek Waldemar
Koszalin3. Kubek Barbara
SzczecinekRyndak Mariusz
15krakowskieDobczyceCicio Joanna
Kraków1. Buchaniec Anna
Kraków2. Chlanda Magdalena
Kraków3. Cyz Iwona
Kraków4. Ćmikiewicz Marta
Kraków5. Dudkowska-Wawrzycka Elżbieta
Kraków6. Gradowski Eugeniusz
Kraków7. Greguła Joanna
Kraków8. Holocher Ewa
Kraków9. Iłowski Grzegorz
Kraków10. Knuplerz Władysław
Kraków11. Krzyworzeka Jerzy
Kraków12. Marek Barbara
Kraków13. Markiewicz Grażyna
Kraków14. Marszałek-Dziuban Aleksandra
Kraków15. Michalak Jerzy
Kraków16. Pasternak Marta
Kraków17. Przeworska Irena
Kraków18. Stelmach Eiżbieta
Kraków19. Szybowski Wiesław
Kraków20. Urbanik Andrzej
Kraków21. Walczak Wojciech
KrzeszowiceZałuska Mirosława
MyśleniceSkiba Sławomir
ProszowiceSzot Małgorzata
SkałaKot Jan
SkawinaKrzaklewski Andrzej
SłomnikiBzdyl Zofia
WieliczkaWójcik Anna
16legnickieGłogówRajewicz Anna
JaworKasińska Alicja
Legnica1. Głowska Renata
Legnica2. Ładra Ryszard
Legnica3. Wołyniec Teresa Elżbieta
Lubin1. Niespodziewany Małgorzata
Lubin2. Stępniak Halina
Złotoryja1. Kędzierski Mariusz
Złotoryja2. Tarnogórska Elżbieta
17leszczyńskieGostyń1. Andrzejewska Lidia
Gostyń2. Rote Małgorzata
KościanBortel Grzegorz
Leszno1. Bortel Mariola
Leszno2. Kałużna Sabina
Leszno3. Stawowy Ryszard
Rawicz1. Mikołajczak Beata
Rawicz2. Olszewska Halina
18lubelskieBełżyceRadomska Joanna
Kraśnik1. Andruszak Jan
Kraśnik2. Młynarski Krzysztof
Lubartów1. Olszewski Leon
Lubartów2. Szerard-Mitura Iwona
Lubartów3. Woźniak Iwona
Lublin1. Baran Ewa
Lublin2. Bednara Antonina Renata
Lublin3. Buchlińska Krystyna
Lublin4. Dec Stefan
Lublin5. Deczkowska Alicja
Lublin6. Florkowski Janusz
Lublin7. Greszta Renata
Lublin8. Kotyłło Małgorzata
Lublin9. Kowalski Andrzej
Lublin10. Miączewska Barbara
Lublin11. Mierzwa Renata
Lublin12. Nizio Brygida
Lublin13. Ocepa-Kisielewicz Anna
Lublin14. Twardowska Grażyna
ŁęcznaWójcik Edward
Puławy1. Karasińska Justyna
Puławy2. Nowacki Mirosław
Świdnik1. Chalewska-Ławnik Anna
Świdnik2. Wojtaszek Małgorzata
19łomżyńskieGrajewoChadaj Cezariusz
Łomża1. Pełny Barbara
Łomża2. Poreda Zofia
Łomża3. Wójcicka Wiesława Bożena
Wysokie Mazowieckie1. Fedorowicz Mirosława
Wysokie Mazowieckie2. Markowska Sylwia
Zambrów1. Gągoł-Borkowska Anna
Zambrów2. Godlewska Janina
20łódzkieŁódź1. Badowska Małgorzata
Łódź2. Borten Katarzyna
Łódź3. Dziubałtowska Elżbieta
Łódź4. Gałązka Bogna
Łódź5. Jagodziński Aleksander
Łódź6. Jamińska-Ziomka Krystyna
Łódź7. Kapituła Daniel
Łódź8. Król Zofia
Łódź9. Kujawińska-Zając Janina
Łódź10. Lipke Janusz
Łódź11. Lodzińska Elżbieta
Łódź12. Milewska Krystyna
Łódź13. Ramecka-Nastorowicz Katarzyna
Łódź14. Rymdejko Grażyna
Łódź15. Siwińska Anna
Łódź16. Specht Gabriela
Łódź17. Szafruga Grzegorz
Łódź18. Sztombka Aldona Stanisława
Łódź19. Świeboda Ewa
Łódź20. Tuchowski Jacek
Pabianice1. Grudziecka Maria
Pabianice2. Olek Włodzimierz
Zgierz1. Jeziorska Zofia
Zgierz2. Szymańska Grażyna
Zgierz3. Wrocławska Teresa
21opolskieBrzegKlukacz Danuta
Kędzierzyn-Koźle1. Miszkiewicz Agata
Kędzierzyn-Koźle2. Paprocka Marzanna
Kluczbork1. Łuczków Gabriela
Kluczbork2. Sztyk Romuald
Nysa1. Grzebieniak Włodzimierz
Nysa2. Przystup Hanna
Opole1. Kuzebska Dorota
Opole2. Lewek-Porzycka Lucyna
Opole3. Myga Waldemar
Opole4. Niedużak Anna
Opole5. Stasz Piotr
Opole6. Świętek Ewa
Opole7. Woźniak Zdzisław
Prudnik1. Kwiatosz Irena
Prudnik2. Ligęza Danuta
Strzelce OpolskiePrzybyłek Anna, sędzia p.o.
notariusza
22piotrkowskieBełchatów1. Bystrzycka Danuta Lidia
Bełchatów2. Rychter Jolanta Monika
Bełchatów3. Sitek Janina
Bełchatów4. Wejder-Gałkowska Wiesława
OpocznoPiekarski Andrzej
Piotrków Trybunalski1. Błaszczyk Grzegorz
Piotrków Trybunalski2. Kowalczyk Małgorzata
Piotrków Trybunalski3. Serwatka Mariola
Radomsko1. Bednarek Anna
Radomsko2. Sandelewska Małgorzata
Radomsko3. Wojtczak-Smyk Monika
Tomaszów MazowieckiGórecka Janina
23poznańskieGniezno1. Gruchalska Krystyna
Gniezno2. Gruszka Elżbieta
Grodzisk Wlkp.Paetz Tadeusz
Nowy TomyślPiechowiak Ryszard
ObornikiKurzyca Teresa
Poznań1. Bystrzycka Zofia
Poznań2. Cywińska Lechosława
Poznań3. Danecka Maria Barbara
Poznań4. Dolata Violetta
Poznań5. Drożdż Eleonora
Poznań6. Gutowska Zofia
Poznań7. Illukiewicz Andrzej
Poznań8. Jabłoński Janusz
Poznań9. Jasiewicz Hanna
Poznań10. Kolasa Marek
Poznań11. Koralewska-Nowak Irena
Poznań12. Peretiatkowicz Olaf
Poznań13. Radziuk Małgorzata
Poznań14. Sterling Urszula
Poznań15. Szczepański Janusz
Poznań16. Tomaszkiewicz Zbigniew
Poznań17. Wilkoszarska Ewa
Poznań18. Zielińska Elżbieta
Poznań19. Żmudziński Wolfgang
Szamotuły1. Nicikowska-Piechocka Barbara
Szamotuły2. Plecha Bronisława
ŚremBauza Henryk
Środa Wlkp.Andruszewski Leszek
WrześniaBaranowska Irena
24radomskieGrójecGryn-Hamera Anna
25siedleckieGarwolin1. Krajewska Maria
Garwolin2. Ścioch Marzena
Łuków1. Nawrocka Małgorzata
Łuków2. Sajkiewicz Maria
Mińsk MazowieckiSidorowicz Cezary
Siedlce1. Gliszczyńska Maria
Siedlce2. Romanowski Jan
Siedlce3. Sikorska Elibieta
Siedlce4. Troszkiewicz Małgorzata
Sokołów Podlaski1. Flaga Urszula
Sokołów Podlaski2. Replin Anna
Węgrów1. Cejmer Iwona
Węgrów2. Wojtyńska Maria
26skierniewickieBrzezinyMatczak Jarosław
ŁowiczMajka Krystyna
Rawa MazowickaFijałkowska Marianna
Skierniewice1. Werwińska Elżbieta
Skierniewice2. Wieprzykowicz Elżbieta
Sochaczew1. Brodowicz Bogusława
Sochaczew2. Grabarek Wiesław
Żyrardów1. Bożykowski Adam
Żyrardów2. Chmiel Aleksandra
27słupskieBytówZmełty Kazimierz
CzłuchówWalczak Witold
LęborkCiszewska Halina
Słupsk1. Połeć Bernadeta
Słupsk2. Wińska-Marchlewicz Maria
28suwalskieAugustów1. Filipczuk Lucyna
Augustów2. Sysiak Janusz
Ełk1. Brzuzy Władysław
Ełk2. Komakowski Jerzy
GiżyckoTomaszewska-Czerwonka Józefa
PiszGałka Wiesława
Suwałki1. Bieńczyk Bożenna
Suwałki2. Jerominek-Jankowska Krystyna
WęgorzewoCzaplicki Krzysztof
29szczecińskieGoleniówKowalczyk Marianna
Gryfice1. Szabunia Irena
Gryfice2. Zinkiewicz Leokadia
GryfinoWójtowicz Dariusz
Szczecin1. Daleszyńska Zofia
Szczecin2. Mikołajczyk Marzena
Szczecin3. Milczanowska Sławomira
Szczecin4. Pilecka Irena
Szczecin5. Poćwiardowska Hanna
Szczecin6. Sobecka Barbara
ŚwinoujścieKozarkiewicz-Siwoszek Elżbieta
30tarnowskieBochnia1. Kozak Maria
Bochnia2. Kwiecińska-Stybel Maria
Bochnia3. Zatorski Stanisław
Brzesko1. Kokoszka Józef
Brzesko2. Michalec Elżbieta
Brzesko3. Najdała Zbigniew
Dąbrowa TarnowskaJanus Alicja
DębicaKrólikowski Wojciech
Tarnów1. Derlaga Grażyna
Tarnów2. Głuszak Władysława
Tarnów3. Jasiak Irena
Tarnów4. Krzysztofowicz Antoni
Tarnów5. Serwacka Lidia
Tarnów6. Studzińska Krystyna
Tarnów7. Wachta Barbara
31toruńskieBrodnica1. Jankowski Wacław
Brodnica2. Sarnowska Maria Jolanta
ChełmnoPęska Julita
Golub-DobrzyńMichalec Andrzej
Grudziądz1. Kosmania Dorota
Grudziądz2. Milan-Szymańska Elżbieta
Nowe Miasto LubawskieSzulejewski Ryszard
Toruń1. Chyła Magdalena
Toruń2. Kazimierowicz Stanisława
Toruń3. Krystek Krystyna
Toruń4. Szyczewska Mirosława
32wałbrzyskieDzierżoniówBarycka Lidia
Kłodzko1. Kucharski Tadeusz
Kłodzko2. Makarska Urszula
Nowa RudaWłodek Stanisława
Świdnica1. Duduś Władysław
Świdnica2. Pisarska Krystyna
Wałbrzych1. Sobczak Janusz
Wałbrzych2. Szerer Anna
Ząbkowice ŚląskieGrzela Joanna
33wrocławskieMiliczWąsik Barbara
OleśnicaJudek Edmund
Oława1. Kiełbowicz Barbara
Oława2. Ołpińska Jolanta
StrzelinSokołowska Jadwiga
Środa ŚląskaCichowicz Ewa
TrzebnicaMalec Aleksandra
Wrocław1. Borzemski Andrzej
Wrocław2. Borzemski Romuald
Wrocław3. Czyniewska Adamiła
Wrocław4. Gorgos Janusz
Wrocław5. Kołodziej Barbara
Wrocław6. Orlewski Lesław
Wrocław7. Prus Danuta
Wrocław8. Rózga Stanisława
Wrocław9. Sterc Cecylia
Wrocław10. Szymczyk-Grabińska Helena
Wrocław11. Wieczorek Barbara
Wrocław12. Zaporowska Janina
34zamojskieBiłgoraj1. Bednarczyk Ewa
Biłgoraj2. Hussar Bożena
Biłgoraj3. Krysiak Zygmunt
Tomaszów Lubelski1. Bielecka Adela
Tomaszów Lube1ski2. Ciupak Elżbieta
Tomaszów Lubelski3. Mazur Józef
35zielonogórskieGubinGuzdecka-Kaczmarek Teresa
Nowa Sól1. Stawecka Maria
Nowa Sól2. Szyszko Anna
ŚwiebodzinMisiaczyk Alina
WolsztynJaśkiewicz Scholastyka
Zielona Góra1. Ćwiklińska Anna
Zielona Góra2. Romanowska Aleksandra
Zielona Góra3. Żukowska Julita
ŻagańGondek Janusz
Żary1. Matyja Małgorzata
Żary2. Matyja Mirosław