Nadanie orderu i odznaczeń. - M.P.2004.26.438 - OpenLEX

Nadanie orderu i odznaczeń.

Monitor Polski

M.P.2004.26.438

Akt indywidualny
Wersja od: 15 czerwca 2004 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 23 grudnia 2003 r.
o nadaniu orderu i odznaczeń

Rej. 281/2003

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676) odznaczeni zostają:

za wybitne zasługi dla rozwoju bankowości, za działalność społeczną i charytatywną

KRZYŻEM KAWALERSKIM

ORDERU ODRODZENIA POLSKI

1. Tomków Barbara,

za zasługi dla rozwoju bankowości, za osiągnięcia w pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

2. Bis Tadeusz Ryszard, 3. Cybura Idzi Stefan, 4. Faszczewski Kazimierz, 5. Jabłońska Anna, 6. Kukiełka Jan, 7. Mariański Robert Wojciech, 8. Sagała Barbara Krystyna,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

9. Antosz Krystyna, 10. Balak Ryszard Tadeusz, 11. Bartkowiak Irena, 12. Borowiecka Elżbieta Maria, 13. Gburczyk Elżbieta Ewa, 14. Gołdynek Bożena Janina, 15. Gruszka Irena Maria, 16. Jagodzińska Danuta Aldona, 17. Konopczyński Zygmunt, 18. Kozieradzka Agata Julia, 19. Królikowska Krystyna, 20. Kurnicki Marek, 21. Kuś Helena, 22. Lenar Maria, 23. Nawrocka Regina Zofia, 24. Piątek Marietta Bogumiła, 25. Pietkiewicz Alina, 26. Pióro Lucjan, 27. Puzio Jan Ryszard, 28. Rój Jan, 29. Schmidt Marek Andrzej, 30. Staszek Antonina Zofia, 31. Stępczak Zofia Katarzyna, 32. Szwedzińska Halina Agnieszka, 33. Ściuba Marian Józef, 34. Teodorska Zofia Lucyna, 35. Tłuczek Marek, 36. Wiśniewski Wojciech, 37. Właź Halina, 38. Zielińska Alicja,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

39. Bomberska Urszula, 40. Bułanowska Wanda Maria, 41. Drozdowska Małgorzata Anna, 42. Guść Elżbieta Anna, 43. Kalwas Zbigniew, 44. Konieczna Jadwiga, 45. Kruszyna Jolanta Maria, 46. Krysik Andrzej, 47. Kurek Beata Elżbieta, 48. Kurka Krystyna Janina, 49. Kurowski Lech, 50. Lenart Ewa Małgorzata, 51. Lisiak Krystyna, 52. Majka Przemysław, 53. Markiewicz Mirosława Ewa, 54. Miłosz Krzysztof, 55. Możaryn Henryk, 56. Muniowski Zbigniew Tymoteusz, 57. Pietryka Paweł, 58. Poniatowski Adam Bolesław, 59. Puła Aleksander Waldemar, 60. Sabowicz Zdzisław Tadeusz, 61. Sadura Jadwiga Anna, 62. Szczepankowska Aldona Agata, 63. Szymańska Danuta Beata, 64. Świackiewicz Elżbieta Stefania, 65. Trębala Marek, 66. Wieczorkiewicz Marek Wojciech, 67. Wieremiejczyk Hanna Elżbieta, 68. Więcek-Żeglińska Krystyna Maria, 69. Wojtas Janusz Piotr, 70. Wolska Danuta, 71. Zajączkowska Mariola, 72. Zieliński Dariusz Ryszard, 73. Ziółkowski Wojciech Jan,

za zasługi w krzewieniu polskiej kultury i oświaty w Republice Czeskiej, za działalność społeczną w Towarzystwie Przyjaciół Regionu Macierz Ziemi Cieszyńskiej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

74. Kristen Władysław, 75. Stopa Zygmunt Stanisław, 76. Wierzgoń Józef.