Nadanie orderu i odznaczeń.

Monitor Polski

M.P.2004.2.40

| Akt indywidualny
Wersja od: 15 stycznia 2004 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 22 września 2003 r.
o nadaniu orderu i odznaczeń

Rej. 155/2003

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676) odznaczeni zostają:

za wybitne zasługi w pracy dydaktyczno-wychowawczej

KRZYŻEM KAWALERSKIM

ORDERU ODRODZENIA POLSKI

1. Motyl Irena,

na wniosek Ministra Edukacji Narodowej i Sportu

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

2. Amernik Elżbieta, 3. Chrin Krystyna, 4. Cieszyńska Aleksandra Maria, 5. Derech Maria Elżbieta, 6. Dudek Marian, 7. Juszczyk Henryk, 8. Kaczmarczyk Adam Mieczysław, 9. Kaczmarczyk Elżbieta, 10. Koprowska Zofia, 11. Lech Katarzyna, 12. Molesztak Zbigniew Edward, 13. Niedzielski Marek Jan, 14. Panz Jerzy Zenon, 15. Patkowski Ryszard Paweł, 16. Popławska-Rychter Barbara Małgorzata, 17. Przytuła Anna Józefa, 18. Szatkowski Adam Marek, 19. Sztyrak Krzysztof Ludwik, 20. Szumski Krzysztof Konrad, 21. Użarowska Władysława Czesława, 22. Wołoszczuk Irena Elżbieta, 23. Wysocki Waldemar Michał,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

24. Andrzejewska Ewa Barbara, 25. Andrzejewska Ewa Danuta, 26. Bartoszewska Wioletta Małgorzata, 27. Chmielowska Małgorzata Anna, 28. Chojnacki Kazimierz, 29. Chomicka Maria, 30. Czechowska Beata, 31. Dobosz Elżbieta Teresa, 32. Durka Janina, 33. Dżega-Matuszczak Urszula Janina, 34. Flotyńska Danuta Elżbieta, 35. Gajek Teresa, 36. Gałkowska Janina Marianna, 37. Ginter Bożena Elżbieta, 38. Grochowska Mariola, 39. Hołowacz Jadwiga, 40. Horowska Bożena, 41. Jósewicz Krystyna, 42. Juszczyszyn Urszula Józefa, 43. Kacprzak vel Kacprowicz Marek Tomasz, 44. Kaczmarczyk Wanda Krystyna, 45. Kaczorowska Bożena Wiesława, 46. Kamieniarz Barbara, 47. Klata Stanisława, 48. Krośko Barbara Elżbieta, 49. Kubinowska-Lis Jadwiga, 50. Kukliński Wincenty, 51. Kułaga Marek Krzysztof, 52. Kurtycz Ada Maria, 53. Lodowska Gabriela, 54. Maciejewska Maria Antonina, 55. Majdan Urszula Sabina, 56. Małoszuk Lidia Gabriela, 57. Matysiak Beata, 58. Mazur Elżbieta, 59. Mikołajczak Andrzej Eugeniusz, 60. Nowak Alicja, 61. Nowak Krystyna, 62. Olesińska Sławomira Aniela, 63. Oleszczuk Zbigniew, 64. Orłowski Zbigniew, 65. Ostanek Jerzy, 66. Pacynko Przemysław, 67. Pełszyk Renata Maria, 68. Polek Mirosława Maria, 69. Połom-Malinowska Bożena, 70. Psiorz Jolanta Elżbieta, 71. Rodziewicz Danuta, 72. Rudecki Paweł, 73. Saczyńska Alicja, 74. Schacht Barbara, 75. Sielicka Urszula, 76. Staśkowska Danuta, 77. Śliżewska Grażyna Krystyna, 78. Szymański Grzegorz, 79. Tomkiewicz-Dziadosz Marzanna Klementyna, 80. Twardowska Maria Urszula, 81. Wysocka Małgorzata Joanna,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

82. Adamowicz Robert, 83. Balcer Dariusz, 84. Bargieł Jadwiga Teresa, 85. Biela Kazimierz Michał, 86. Binduga-Wieczorek Dorota, 87. Boguszewska-Wąsowicz Anna, 88. Bojanowska Elżbieta Grażyna, 89. Bojanowska Sławomira, 90. Borowczak Dorota Anna, 91. Brandebura Ewa Grażyna, 92. Bukowska Dorota Elżbieta, 93. Chimko Agata Wanda, 94. Chocian Krystyna, 95. Cupak Małgorzata, 96. Czapraga-Pucz Anna Helena, 97. Czaykowska Aneta Zofia, 98. Ćwiek Teresa Mariola, 99. Dawidowska Izabela, 100. Dąbrowska-Raszkowska Bożena, 101. Deka Ryszard, 102. Dominiak Iwona Ewa, 103. Drelich Dariusz Stanisław, 104. Drozdowski Czesław Romuald, 105. Dróżdż Jerzy, 106. Dunin-Wąsowicz Justyna Maria, 107. Dydo Wioleta, 108. Dzięgielewska Maria, 109. Dziuba Jolanta Renata, 110. Eysymont Maria Ewa, 111. Fejfer-Kalmonowicz Wiesława, 112. Ferdzyn Marzenna Krystyna, 113. Gaj Grażyna Teresa, 114. Gałas Jacek Władysław, 115. Gałęcka-Bigus Jadwiga, 116. Głowacka Anna Krystyna, 117. Górna Grażyna Urszula, 118. Gregor Hanna Alicja, 119. Groberska Urszula, 120. Grosicka Iwona, 121. Gródecka Krystyna, 122. Grzybowska Beata, 123. Guz Magdalena, 124. Hebda Dariusz Henryk, 125. Helińska Gabriela Klaudia, 126. Hermanowicz Małgorzata Dorota, 127. Jakiel Ryszard, 128. Janczurewicz Krzysztof Cezary, 129. Janiszewska Renata Alicja, 130. Jastrzębowska Mariola, 131. Jurkowska Ewa Danuta, 132. Just Mariusz Leon, 133. Klimowicz Bożena Alicja, 134. Kmita Agnieszka, 135. Komorowska-Rożej Danuta, 136. Konefał Edmund, 137. Kosmaczewska Teresa Wiesława, 138. Kowalska Mariola Katarzyna, 139. Kowalska Marzena, 140. Kozak Elżbieta Cecylia, 141. Kozakiewicz Ilona Grażyna, 142. Kozłowska Alina, 143. Krauska Izabela Jadwiga, 144. Król Jarosław Antoni, 145. Krzyształ-Redzimska Elżbieta, 146. Kurka Maria, 147. Kuryłowska Anna, 148. Kutrowska Ewa, 149. Kuźmik Jolanta Elżbieta, 150. Kwiecień Bożena Ewa, 151. Langiewicz Renata Zofia, 152. Lejewska Iwona Marianna, 153. Lisowska Ewa Anna, 154. Litwiniak Iwona Krystyna, 155. Łukasik Marcin Mariusz, 156. Maciejewski Krzysztof, 157. Mackiewicz Michał Piotr, 158. Magiera Małgorzata Józefa, 159. Magierek Grażyna Barbara, 160. Majewska Renata Małgorzata, 161. Małecka Lilla Bernarda, 162. Mańczyk Elżbieta Franciszka, 163. Masłowski Paweł Sylwester, 164. Matyjanowska Iwona Maria, 165. Mazur Anna Helena, 166. Megger Eugeniusz Tadeusz, 167. Migdal Anna, 168. Molewska Jolanta Małgorzata, 169. Mroczek Jolanta Izabela, 170. Musialska Małgorzata, 171. Padewska Aneta, 172. Pastusiak Maria, 173. Piasecka Anna Teresa, 174. Piechota Ewa Małgorzata, 175. Pietrzak Ewa Stanisława, 176. Pietrzak Tadeusz, 177. Pińczuk Paweł Augustyn, 178. Podgórska Barbara Elżbieta, 179. Powiłajtis Bogusław Tadeusz, 180. Pożarycki Waldemar, 181. Prabucka Anna, 182. Ptak Anna Regina, 183. Pyłat Joanna Krystyna, 184. Raczyński Janusz Mieczysław, 185. Rakoczy Agnieszka Dorota, 186. Rechul Danuta, 187. Rodzik Elżbieta Bożena, 188. Rola Krystyna, 189. Romaniuk Renata Agnieszka, 190. Roszak Małgorzata, 191. Rychlicka Jolanta, 192. Rzepka Elżbieta, 193. Rzeżutka Barbara, 194. Sagan Dorota, 195. Sarniak Jan, 196. Sipowicz Alicja, 197. Słowik Elżbieta, 198. Smal Dariusz, 199. Snacki Franciszek, 200. Snoch Andrzej, 201. Stasiak Iwona, 202. Stefanowicz Romualda Helena, 203. Stepka Beata Elżbieta, 204. Stępak Bogumiła Teresa, 205. Strugała Ewa Małgorzata, 206. Stryjska Jolanta Ewa, 207. Szabla Maria Jolanta, 208. Szczęsna-Jurkowska Bogusława Felicja, 209. Szwoch Jerzy Waldemar, 210. Szymecki Leszek Marcin, 211. Śmigielska Urszula, 212. Ulikowska Anetta Katarzyna, 213. Ustyjańczuk Wioletta, 214. Warzyński Lechosław Andrzej, 215. Wierszel Jan, 216. Wiśniewska Elżbieta Grażyna, 217. Wojcieszek Barbara Bogumiła, 218. Wolańska Barbara, 219. Wolf Elżbieta, 220. Wronowska Urszula Teresa, 221. Zalicińska Anna, 222. Załużna Eugenia, 223. Zarzycka Elżbieta, 224. Zawiałow Ewa Jolanta, 225. Zawierowska Alina, 226. Ziegler Elżbieta Maria, 227. Zielenkiewicz Józef Jan, 228. Ziołek Hanna, 229. Żdan Anna, 230. Żerebecki Wojciech Piotr, 231. Żuk Mirosław, 232. Żylik Mirosław Kazimierz.