Monitor Polski

M.P.2016.1208

| Akt indywidualny
Wersja od: 19 grudnia 2016 r.

POSTANOWIENIE Nr REJ. 470/2016
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 3 października 2016 r.
o nadaniu orderów i odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. z 2015 r. poz. 475 i 1266 oraz z 2016 r. poz. 1948) odznaczeni zostają:
za wybitne osiągnięcia sportowe, za promowanie Polski na arenie międzynarodowej:

KRZYŻEM OFICERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI

1. Fularczyk-Kozłowska Magdalena, 2. Włodarczyk Anita, 3. Włoszczowska Maja Martyna,

KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI

4. Durska Ewa, 5. Lepiato Maciej Krzysztof, 6. Madaj Natalia, 7. Niewiedział Barbara,

za osiągnięcia sportowe, za promowanie Polski na arenie międzynarodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

8. Chojnowski Patryk Karol, 9. Kucharczyk Karolina, 10. Piekart Katarzyna, 11. Skrzynecki Marcin Ryszard,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

12. Harkowska Anna Amelia, 13. Kulon Klaudia Teresa, 14. Majka Rafał, 15. Marszał Katarzyna Daria, 16. Naja Karolina Elżbieta, 17. Pek Daniel Andrzej, 18. Pęk Karolina, 19. Podkościelna Iwona, 20. Rokicki Janusz, 21. Sochal Maciej Jerzy, 22. Szczepkowska Karina Joanna, 23. Tecław Aleksandra Magdalena, 24. Walczykiewicz Marta Anna, 25. Woźniak Mariola Anna, 26. Zawadzka Jolanta,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

27. Jabłońska Oliwia Maria,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

28. Ciaciuch Monika, 29. Czuper Rafał, 30. Derus Michał Mateusz, 31. Gaworski Jacek, 32. Hentka Joanna Katarzyna, 33. Kobus Agnieszka Patrycja, 34. Kornobys Lucyna Joanna, 35. Makowski Wojciech Artur, 36. Michalik Monika Ewa, 37. Nalewajek Michał, 38. Nowacka Oktawia Maria, 39. Nowicki Wojciech, 40. Olszewska Milena Magdalena, 41. Siemieniecka Krystyna Maria, 42. Springwald Maria Halina, 43. Tyszkowski Bartosz Łukasz, 44. Zięba Marzena,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

45. Castro Adrian Adalberto, 46. Kubas Kamila Elżbieta, 47. Rząsa Kamil, 48. Stoltman Lech, 49. Trener-Wierciak Anna,

za wybitne osiągnięcia w pracy szkoleniowej i trenerskiej, za zasługi dla rozwoju i upowszechniania sportu:

KRZYŻEM OFICERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI

50. Kaliszewski Krzysztof Andrzej, 51. Witkowski Marcin Mirosław,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

52. Pytel Stanisław Władysław, 53. Pieniążek Jakub Henryk, 54. Wadecki Piotr Michał,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

55. Klekotko Renata, 56. Kuczyński Kamil, 57. Ochal Andrzej Adam, 58. Xu Kai,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

59. Seidel Wojciech Jan,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

60. Błaszczyk Lucjan Sylwester, 61. Koziejowski Sebastian Krzysztof, 62. Krawczyk Michał, 63. Kryk Tomasz Andrzej, 64. Mossoń Michał, 65. Ołenczyn Krzysztof Stanisław, 66. Walczykiewicz Zbigniew, 67. Zblewski Leszek Piotr,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

68. Nowak Marcin Andrzej,

za zasługi dla ochrony zdrowia, za działalność na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

69. Błasiak Adrian, 70. Wieteska Aleksander.