Monitor Polski

M.P.2016.668

| Akt indywidualny
Wersja od: 15 lipca 2016 r.

POSTANOWIENIE Nr REJ. 232/2016
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 20 maja 2016 r.
o nadaniu orderów i odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. z 2015 r. poz. 475 i 1266) odznaczeni zostają:
za wybitne zasługi dla rozwoju samorządu terytorialnego, za osiągnięcia w podejmowanej z pożytkiem dla kraju pracy zawodowej i społecznej:

KRZYŻEM OFICERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI

1. Olszewski Marek Karol,

KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI

2. Kamińska Danuta, 3. Kierstein Aleksandra Maria, 4. Kotowski Janusz Józef, 5. Krzakowski Tadeusz, 6. Kudelski Wojciech Józef, 7. Lipiński Stanisław Andrzej, 8. Mrozowska-Nieradko Barbara Elżbieta, 9. Sajnaj Barbara Maria, 10. Snarski Sławomir Jerzy,

za zasługi dla rozwoju samorządu terytorialnego, za osiągnięcia w podejmowanej z pożytkiem dla kraju pracy zawodowej i społecznej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

11. Bartczak Jacek Krzysztof, 12. Frankenstein Krzysztof Marek, 13. Grygierek Anna Agnieszka, 14. Karpieszuk Krzysztof Marek, 15. Kobiela Tadeusz Roman, 16. Królikowski Andrzej Juliusz, 17. Lewicki Sylwester Piotr, 18. Niemirski Marian Stanisław, 19. Osiecki Piotr Krzysztof, 20. Pławiak Marek Kazimierz, 21. Serkies Jan, 22. Stolarski Jacek Bronisław, 23. Stopa Marcin Julian, 24. Tomaszewski Piotr Mariusz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

25. Dorywalski Bartłomiej, 26. Kolbiarz Kordian Jan, 27. Koziński Tomasz Marian, 28. Pollak Andrzej,

na wniosek Wojewody Lubelskiego

za zasługi dla rozwoju samorządu terytorialnego, za osiągnięcia w podejmowanej z pożytkiem dla kraju pracy zawodowej i społecznej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

29. Ćwiek Andrzej Roman,

na wniosek Wojewody Lubuskiego

za zasługi dla rozwoju samorządu terytorialnego, za osiągnięcia w podejmowanej z pożytkiem dla kraju pracy zawodowej i społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

30. Cuprych Leon Jerzy, 31. Matysik Henryk Szczepan,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

32. Barczak Piotr,

na wniosek Wojewody Śląskiego

za zasługi dla rozwoju samorządu terytorialnego, za osiągnięcia w podejmowanej z pożytkiem dla kraju pracy zawodowej i społecznej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

33. Podlejski Klemens, 34. Kęska Wacław Wiesław,

na wniosek Wojewody Świętokrzyskiego

za zasługi dla rozwoju samorządu terytorialnego, za osiągnięcia w podejmowanej z pożytkiem dla kraju pracy zawodowej i społecznej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

35. Bąk Mieczysław Piotr,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

36. Dziura Lidia, 37. Czechowski Dariusz Andrzej.