Monitor Polski

M.P.2005.17.288

| Akt indywidualny
Wersja od: 24 marca 2005 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 15 grudnia 2004 r.
o nadaniu orderów i odznaczeń

Rej. 300/2004

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676) odznaczeni zostają:

za wybitne zasługi w działalności związkowej:

KRZYŻEM OFICERSKIM

ORDERU ODRODZENIA POLSKI

1. Siarkowski Marian, 2. Wysocki Adam Stanisław,

KRZYŻEM KAWALERSKIM

ORDERU ODRODZENIA POLSKI

3. Bańczak Zygmunt, 4. Cudek Roman Bronisław, 5. Dąbrowski Andrzej Leszek, 6. Kałuża Janusz, 7. Kosterna Mirosława Halina, 8. Latosiński Stanisław Marian, 9. Podowski Marian Wincenty, 10. Wach Bogusław Zdzisław, 11. Wereszczyński Roman Jerzy, 12. Wiśniewski Edwin,

za zasługi w działalności związkowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

13. Dąbrowski Paweł, 14. Furgaliński Stanisław, 15. Golis Bożena, 16. Janicki Krzysztof, 17. Juchniewicz Jerzy Łucjan, 18. Król Zygmunt, 19. Pazur Józef, 20. Pędraś Stanisław Jan, 21. Sadownik Ryszard Marian, 22. Stroczyńska Czesława, 23. Szpichowski Stefan Bogdan, 24. Witecki Jacek Bogdan, 25. Zub Jacek Mirosław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

26. Bębenek Maria, 27. Bryńska Małgorzata Sylwia, 28. Cebula Wiesław, 29. Chabasiński Andrzej, 30. Chołodecki Tadeusz, 31. Chorąży Emilia Romualda, 32. Curyło Wojciech, 33. Czajka Helena, 34. Demianiuk Jan, 35. Górecka Mirosława, 36. Grzesiak Stanisław, 37. Hübner Marian Kazimierz, 38. Jagiełło Włodzimierz Stanisław, 39. Janiak Krystyna Elżbieta, 40. Kaczmarek Jerzy, 41. Kaczorowski Dariusz Piotr, 42. Kijewska Halina, 43. Kowalczyk Janusz, 44. Krzemień Czesław, 45. Latarska Bogumiła Zofia, 46. Mac Teresa Jolanta, 47. Malinowska Zofia, 48. Młodzińska Danuta, 49. Prekurat Krzysztof, 50. Ruszczyński Kazimierz, 51. Sendys Grażyna Ewa, 52. Wasiak Danuta Maria, 53. Wieczorek Franciszek Zygmunt, 54. Żebro Jerzy,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

55. Demboryński Krzysztof Robert, 56. Deryło Witold Krzysztof, 57. Gigołło Bogumiła Ewa, 58. Gołąb Marek, 59. Góralik Zofia, 60. Grześkowiak Włodzimierz Antoni, 61. Gurmińska Wiesława Jadwiga, 62. Habierska Bogumiła, 63. Jarosławska Maria, 64. Jurkowski Andrzej, 65. Kandzierska Jolanta Mieczysława, 66. Kasprzak Andrzej Franciszek, 67. Kornecka Małgorzata Halina, 68. Kotowska Maria Joanna, 69. Krzesiński Romuald, 70. Kulon Krzysztof Janusz, 71. Michoński Piotr Andrzej, 72. Obara Grzegorz, 73. Pachacz Zbigniew Teofil, 74. Pitura Wioletta Maria, 75. Reszyc Jerzy Zdzisław, 76. Rzepecki Grzegorz Janusz, 77. Sarna Waldemar Jerzy, 78. Strugacz Marek Tomasz, 79. Szczerba Jerzy Michał, 80. Szczęsna Renata Agnieszka, 81. Uttecht Leokadia Agnieszka, 82. Wach Małgorzata, 83. Wolaniuk Andrzej Tadeusz, 84. Wydrzyńska Irena, 85. Zawiślak Władysław Bolesław,

za wybitne zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

KRZYŻEM OFICERSKIM

ORDERU ODRODZENIA POLSKI

86. Patyk Stefan,

KRZYŻEM KAWALERSKIM

ORDERU ODRODZENIA POLSKI

87. Minakowski Dariusz Stefan,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

88. Dawidowicz Wanda Janina, 89. Opaliński Stefan, 90. Pastor Tadeusz, 91. Sosak Stanisław, 92. Turowski Czesław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

93. Grabowski Mirosław, 94. Listkowska Halina Aleksandra, 95. Pilecka Elżbieta,

za wybitne zasługi w działalności na rzecz odnowy zabytków Krakowa, za osiągnięcia w pracy naukowej i dydaktycznej

KRZYŻEM KAWALERSKIM

ORDERU ODRODZENIA POLSKI

96. Kosętka Halina Irena.