Nadanie orderów i odznaczeń.

Monitor Polski

M.P.2001.5.94

| Akt indywidualny
Wersja od: 13 lutego 2001 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 15 grudnia 2000 r.
o nadaniu orderów i odznaczeń.

Rej. 307/2000

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177 i z 2000 r. Nr 62, poz. 718) odznaczeni zostają:

za wybitne zasługi w działalności w ruchu studenckim, za osiągnięcia w pracy zawodowej i społecznej:

KRZYŻEM OFICERSKIM

ORDERU ODRODZENIA POLSKI

1. Bud-Gusaim Jan, 2. Bukowski Marian Jan, 3. Czarnecki Bolesław, 4. Gaweł Julian Stanisław, 5. Haber Tadeusz, 6. Kościelecki Stefan Franciszek, 7. Mańdziuk Jan, 8. Marczuk Jan, 9. Masłowski Medard Henryk, 10. Roczeń Janusz Bolesław, 11. Rurański Jan, 12. Wierzbowski Marek Jakub, 13. Zalewski Józef Szczepan,

KRZYŻEM KAWALERSKIM

ORDERU ODRODZENIA POLSKI

14. Adamus Andrzej, 15. Donde Andrzej Bobola, 16. Drążewski Andrzej Marek, 17. Kaniecki Jan, 18. Kruszyński Piotr Józef, 19. Krzyżanowski Jan Stanisław, 20. Kwiatkowski Andrzej, 21. Mańkowski Jerzy Jan, 22. Mazur Janusz Waldemar, 23. Mizerski Włodzimierz Gabriel, 24. Piwoński Romuald, 25. Protasiewicz Grzegorz, 26. Słomka Wiesław Stanisław, 27. Sysa Paweł Stanisław, 28. Szułdrzyński Andrzej Bobola, 29. Szylling Władysław, 30. Śliwiński Jerzy Andrzej, 31. Umer Przeradzka Małgorzata Magda, 32. Wojnowicz Janusz Mikołaj, 33. Wojnowska Elżbieta Jadwiga, 34. Wołek Jan Włodzimierz, 35. Woronko Jan, 36. Żebrowski Wojciech,

za zasługi w działalności w ruchu studenckim, za osiągnięcia w pracy zawodowej i społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

37. Anioł Kazimiera Teresa, 38. Borkowski Mieczysław, 39. Hoffman Maciej Klemens, 40. Horbulewicz Adam, 41. Karpiński Jerzy, 42. Kłobukowski Stanisław, 43. Kołtuniak Grzegorz Jarosław, 44. Krankowski Wacław, 45. Kurzydłowski Krzysztof Jan, 46. Łapiński Mariusz Piotr, 47. Machińska Hanna, 48. Muszyńska Alicja Maria, 49. Neumann Jerzy, 50. Przetacznik Janusz Bronisław, 51. Rybakiewicz Waldemar Zygmunt, 52. Sikora Wiesław Ryszard, 53. Swatoń Jerzy, 54. Walczak Aleksander Andrzej, 55. Wolski Marcin Jerzy, 56. Wysokiński Jan Wiesław, 57. Zieliński Wojciech Tomasz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

58. Brzozowski Stefan Piotr, 59. Hawryszuk Wojciech Henryk, 60. Kacprzak Tomasz Marek, 61. Koziarski Piotr Michał, 62. Marszałek Adam, 63. Pacek Małgorzata Danuta, 64. Rowicki Leszek, 65. Stępień Marek Józef, 66. Tarazewicz Elżbieta Maria,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

67. Zbytek Waldemar,

za zasługi w działalności związkowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

68. Budzanowski Krzysztof Zenon, 69. Cebula Andrzej, 70. Czapiewski Adam, 71. Jasiński Roman, 72. Klimowicz Marian, 73. Maziak Henryk, 74. Pichała Zenon,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

75. Jaroniewski Wacław Jan, 76. Kawa Bogdan, 77. Kulczycki Andrzej, 78. Mitka Mirosław, 79. Pobiedziński Walenty, 80. Poręba Józef, 81. Wencel Tadeusz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

82. Grzelak Krzysztof, 83. Kotońska Barbara, 84. Święcicki Wiesław,

za wybitne zasługi w działalności na rzecz pomocy Polakom na Wschodzie, za osiągnięcia w pracy zawodowej i naukowej

KRZYŻEM KAWALERSKIM

ORDERU ODRODZENIA POLSKI

85. Kijas Artur Marian,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

86. Dulapa Józef Kasper, 87. Pelc Ryszard Jan, 88. Wróbel Barbara Helena,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

89. Burdzy Józef, 90. Węgiel Bogdan,

za wybitne zasługi w działalności społecznej na rzecz Związku Sybiraków

KRZYŻEM KAWALERSKIM

ORDERU ODRODZENIA POLSKI

91. Baj Leonarda.