Nadanie orderów i odznaczeń.

Monitor Polski

M.P.1999.29.444

| Akt indywidualny
Wersja od: 10 września 1999 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 28 czerwca 1999 r.
o nadaniu orderów i odznaczeń.

Rej. 145/99

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450) odznaczeni zostają:

za wybitne zasługi dla kultury narodowej, za osiągnięcia w pracy twórczej

KRZYŻEM KOMANDORSKIM

ORDERU ODRODZENIA POLSKI

1. Zanussi Krzysztof s. Jerzego,

za wybitne zasługi w działalności społecznej i charytatywnej, za osiągnięcia w pracy zawodowej:

KRZYŻEM OFICERSKI

ORDERU ODRODZENIA POLSKI

2. Chustecka Elżbieta c. Mieczysława,

KRZYŻEM KAWALERSKIM

ORDERU ODRODZENIA POLSKI

3. Cieplik Alicja c. Czesława, 4. Czeszejko-Sochacka Ewa c. Stefana, 5. Janowska Zdzisława c. Mieczysława, 6. Łukasik Barbara c. Stanisława,

za zasługi w działalności społecznej i charytatywnej, za osiągnięcia w pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

7. Ciechanowicz Janina c. Władysława, 8. Dykowska Danuta c. Ryszarda, 9. Gołębiowska Ewa c. Józefa, 10. Kirszenstein Zofia c. Jana, 11. Łozińska-Olejniczak Sławomira c. Jerzego, 12. Napiórkowska Kazimiera c. Czesława, 13. Siemaszko-Przybylska Krystyna c. Zdzisława, 14. Stępniak Jolitta c. Eugeniusza,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

15. Cicha-Marciniak Danuta c. Floriana, 16. Nader Józefa c. Feliksa, 17. Raczyńska Małgorzata c. Zdzisława,

za wybitne zasługi w działalności na rzecz oszczędnego wykorzystywania energii w budownictwie

KRZYŻEM KAWALERSKIM

ORDERU ODRODZENIA POLSKI

18. Rusinowski Krzysztof s. Mariana, 19. Żmijewski Krzysztof s. Michała,

za zasługi w działalności na rzecz oszczędnego wykorzystywania energii w budownictwie:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

20. Krowiak Wiesław s. Jana, 21. Węglarz Arkadiusz s. Mariana,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

22. Strukow Arkadiusz s. Antoniego,

za wybitne zasługi dla rozwoju szkolnictwa wyższego, za osiągnięcia w pracy dydaktycznej

KRZYŻEM KAWALERSKIM

ORDERU ODRODZENIA POLSKI

23. Merski Janusz s. Czesława,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

24. Gójska Jadwiga c. Jana,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

25. Bereza Barbara c. Stanisława.