Nadanie odznaczenia.

Monitor Polski

M.P.2001.18.300

| Akt indywidualny
Wersja od: 12 czerwca 2001 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 27 marca 2001 r.
o nadaniu odznaczeń.

Rej. 39/2001

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177 i z 2000 r. Nr 62, poz. 718) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Białecki Mieczysław, 2. Duława Maciej, 3. Kasprzak Jerzy, 4. Kubel Ryszard Bolesław, 5. Kwiecień Wiesław, 6. Piłat Zbigniew, 7. Urbanowicz Jan,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

8. Bondos Antoni, 9. Jendroszczyk Antoni, 10. Krawczyk Czesław, 11. Langwerski Witold, 12. Moździerz Andrzej Ryszard, 13. Nocek Kazimierz Marcin, 14. Ornatowski Janusz, 15. Triska Zbigniew Mieczysław,

na wniosek Wojewody Dolnośląskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej oraz za działalność społeczną na rzecz rozwoju turystyki i rekreacji:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

16. Padewski Jan,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

17. Chorosiński Andrzej Tomasz, 18. Modelski Bogusław Adam, 19. Nosol Stanisław, 20. Żukowski Walerian,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

21. Cieślik Kazimierz, 22. Kłak Henryk, 23. Zając-Klińska Janina Zofia,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

24. Chwaliński Marek, 25. Dacko Piotr Jacek, 26. Herter Zdzisław, 27. Jaśniewski Roman, 28. Karkoszka Władysław, 29. Kożuch Adam, 30. Racka Lidia, 31. Tłuczek Wanda,

na wniosek Wojewody Małopolskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

32. Krysztofiak Leszek, 33. Paś Stefan Marceli, 34. Pogwizd Stanisław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

35. Bakalarczyk Jerzy, 36. Banyś Piotr, 37. Banyś Stanisław, 38. Gębala Zofia, 39. Grzanka Kazimierz, 40. Grzanka Leszek Marian, 41. Konieczny Ryszard, 42. Leśniak Ryszard, 43. Maj Kazimierz, 44. Majcher Jan, 45. Mazur Alicja, 46. Miłowicki Krzysztof, 47. Natkaniec Jerzy, 48. Oksiutowicz Zenon, 49. Szatan Andrzej, 50. Witek Władysława,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

51. Curyło Ryszard, 52. Czapnik Elżbieta, 53. Czerwiński Zygmunt, 54. Karolczyk Edward, 55. Mól Józef, 56. Swędzioł Jerzy,

na wniosek Wojewody Mazowieckiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie zdrowia:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

57. Orłowski Zygmunt, 58. Towarek Jacek Wojciech,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

59. Budzyńska Lilia Teresa, 60. Skóra Artur, 61. Skórka Grażyna Genowefa, 62. Tulwin Barbara Apolonia,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

63. Cengelenga Anna Ewa, 64. Supeł Grażyna, 65. Zaręba Janina,

na wniosek Wojewody Podlaskiego

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

66. Kareło Piotr, 67. Kowalewski Zenisław Michał,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

68. Grzymkowski Eugeniusz, 69. Klimaszewska Hanusia, 70. Piskor Longin Jan, 71. Tarasewicz Henryk, 72. Wierzchowski Mieczysław Piotr,

na wniosek Wojewody Śląskiego:

za zasługi w działalności społecznej na rzecz rozwoju kultury fizycznej i sportu

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

73. Zygmunt Marian Franciszek,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz środowiska emerytów i rencistów

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

74. Mastalirz Marian Adam,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

75. Janota Jan Franciszek, 76. Kusz Urszula, 77. Szastok Irena,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

78. Adamska Irena, 79. Brzoza Rajmund, 80. Dróżdż Andrzej Jan, 81. Grabowski Mirosław, 82. Wyszyński Mirosław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

83. Gurowiec Jerzy Roman, 84. Jankowska Danuta Wacława, 85. Janowska Cecylia, 86. Jaunich Alicja, 87. Sorychta Joachim, 88. Zając Cecylia Czesława, 89. Zielińska Barbara, 90. Żywiołek Jerzy,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

91. Jura Stanisław, 92. Kacperek Anna, 93. Kuliński Arkadiusz, 94. Matonia Magdalena Maria, 95. Muchalski Marian,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

96. Pitulski Wiesław Aleksander,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

97. Kalwik Bronisław, 98. Piech Stanisław Jan, 99. Pietrzak Jan, 100. Wręczycki Stanisław.