Nadanie odznaczeń.

Monitor Polski

M.P.2020.1132

| Akt indywidualny
Wersja od: 8 grudnia 2020 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 22 września 2020 r.
o nadaniu odznaczeń

Rej. 353/2020

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. z 2020 r. poz. 138) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Aktywów Państwowych

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju górnictwa:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Furmanik Andrzej Józef,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

2. Matusik Zbigniew,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

3. Danek Paweł Andrzej, 4. Dębski Dominik Wojciech, 5. Łabuzek Agata Monika, 6. Skotniczny Grzegorz Zbigniew,

na wniosek Ministra Infrastruktury

za zasługi w działalności społecznej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

7. Zych Piotr Jerzy,

na wniosek Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

za zasługi dla kultury polskiej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

8. Kucaba Jacek Andrzej, 9. Skrzypczak Eugeniusz Ireneusz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

10. Marecka Agnieszka Barbara,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

11. Białek-Kostecka Dorota Kamila, 12. Biernat Sławomir, 13. Błaszczyk Marcin Janusz, 14. Boliński Paweł Tomasz,

15. Dąbek Michał Łukasz, 16. Kostecki Grzegorz Tadeusz, 17. Kuka Jan Jakub, 18. Pawelska Irma Maria,

na wniosek Ministra Zdrowia

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju medycyny oraz ochrony zdrowia publicznego:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

19. Bryl Wiesław Adam, 20. Czekajska-Chehab Elżbieta Maria, 21. Dąbrowski Rafał Krzysztof, 22. Głowacka Ewa Barbara, 23. Główka Franciszek Krzysztof, 24. Hoffman Piotr Marian, 25. Kalawski Ryszard Wacław, 26. Karakiewicz Beata Maria, 27. Kimak Elżbieta, 28. Kowalski Mirosław Tomasz, 29. Krokowicz Piotr Paweł, 30. Książek Krzysztof Stefan, 31. Kustrzeba-Wójcicka Irena, 32. Murawski Marek Ryszard, 33. Pac-Kożuchowska Elżbieta, 34. Pawlaczyk Mariola Teresa, 35. Polz-Dacewicz Małgorzata Anna, 36. Steinborn Barbara, 37. Szurowska Edyta, 38. Wolska Lidia Anna,

39. Zozulińska-Ziółkiewicz Dorota Anna, 40. Żmijewski Michał Aleksander,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

41. Bienert Agnieszka Małgorzata, 42. Cylkowska-Nowak Mirosława Anna, 43. Domaradzki Jan Przemysław, 44. Karlik Michał Aleksander, 45. Kaznowska-Bystryk Iwona Krystyna, 46. Klejbor Ilona, 47. Krajka-Kuźniak Violetta Katarzyna,

48. Krupski Witold Ludwik, 49. Mostowska Adrianna, 50. Opydo-Szymaczek Justyna, 51. Pytrus Tomasz Krzysztof,

52. Skokowski Jarosław Kazimierz, 53. Zgorzalewicz-Stachowiak Małgorzata Klaudia, 54. Żarowski Marcin Arkadiusz,

55. Żurawski Jakub,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

56. Bielawska Anna, 57. Cudak Edyta Katarzyna, 58. Florek Michał Stanisław, 59. Frankowska Anna, 60. Karniej Piotr Janusz, 61. Klatkiewicz Anna Maria, 62. Kruk-Słomka Marta Magdalena, 63. Majewski Adam Benedykt, 64. Matera--Witkiewicz Agnieszka Róża, 65. Panieński Paweł Stanisław, 66. Płazińska Anita Elżbieta, 67. Sadek Jolanta Maria,

68. Skorupska Elżbieta Joanna, 69. Spodnik Jan Henryk, 70. Stachowska Maria, 71. Stanek Anna Maria, 72. Waraczewski Krystian, 73. Wójcik Sławomir Piotr, 74. Wysokiński Mariusz,

na wniosek Wojewody Łódzkiego

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

75. Kagankiewicz Piotr Waldemar, 76. Popłoński Andrzej Piotr,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

77. Bachura Paweł Jan, 78. Pająk Marek Jan, 79. Sałagacka Agnieszka Anna, 80. Skoneczny Tadeusz, 81. Sobieraj Agnieszka Janina, 82. Socha Mirosław Andrzej, 83. Szczepańska Bożena Agnieszka,

na wniosek Wojewody Małopolskiego

za zasługi w działalności społecznej, za wkład w rozwój edukacji ekologicznej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

84. Kurzawa Grażyna,

na wniosek Wojewody Zachodniopomorskiego

za zasługi w działalności społecznej i duszpasterskiej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

85. ks. Szczurowski Waldemar Jakub.