Monitor Polski

M.P.2019.76

| Akt indywidualny
Wersja od: 24 stycznia 2019 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 8 października 2018 r.
o nadaniu odznaczeń

Rej. 438/2018

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. z 2018 r. poz. 400, 730 i 1567) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju nauki:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Cieślikowski Bogusław Władysław, 2. Gruca-Miąsik Urszula Janina, 3. Kostecka Joanna, 4. Pasterska Jolanta Eliza, 5. Placek Waldemar Juliusz, 6. Skórczewski Krzysztof Witold, 7. Trzaskalik Tadeusz Jerzy, 8. Trzpiot Grażyna Anastazja,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

9. Barwińska-Małajowicz Anna, 10. Czyżewski Cezary, 11. Dymon Mirosław Andrzej, 12. Konopka Iwona Zofia, 13. Makiel-Hędrzak Marlena Dorota, 14. Znamirowska Agata Marta,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

15. Balawejder Maciej Jerzy, 16. Bazan Jan Gerard, 17. Cebulski Józef, 18. Chorób Roman Jan, 19. Czaplicki Sylwester, 20. Fura Barbara Ewelina, 21. Garczyńska Mariola, 22. Jurczyk Łukasz Jerzy, 23. Kursa Sławomir Patrycjusz, 24. Lachowicz-Santos Edyta Monika, 25. Lib Waldemar Józef, 26. Miś Teresa, 27. Mitręga-Niestrój Krystyna Anna, 28. Piekarczyk Andrzej Jarosław, 29. Pych Anna Maria, 30. Sawicka Jadwiga, 31. Tabarkiewicz Jacek Maciej, 32. Wieczorek- -Kosmala Monika Agnieszka, 33. Zbierowski Przemysław, 34. Zdanowicz-Cyganiak Katarzyna, 35. Żądło Tomasz,

na wniosek Ministra Sportu i Turystyki

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

36. Hojda Stanisław, 37. Nowiński Wojciech Jerzy, 38. Orzech Jan Mirosław, 39. Witaszek Jerzy Maciej,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

40. Kulik Józef Antoni, 41. Lisiewicz Witold Andrzej, 42. Maly Bronisław Witold, 43. Turnowiecka Krystyna Maria,

pośmiertnie

44. Serwadczak Janusz Zbigniew,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

45. Bończak Jerzy Wojciech, 46. Budziosz Grzegorz, 47. Cieślikowski Jarosław Grzegorz, 48. Czaczka Piotr Leszek, 49. Góralczyk Marek Cezary, 50. Krawczyk Krzysztof Edward, 51. Leszek Katarzyna, 52. Łukawski Łukasz Maciej, 53. Mańko Ryszard Adam, 54. Marzec Monika Anna, 55. Pichen Leon, 56. Sołodko Leszek, 57. Suchy Edyta Maria, 58. Szymczyk Janusz Jerzy, 59. Truszyńska Agnieszka, 60. Włodek Sabina Agnieszka, 61. Zubek Marcin Jacek, 62. Żuk Marek Lucjan,

na wniosek Wojewody Lubelskiego

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

63. Taras Józef,

na wniosek Wojewody Łódzkiego

za zasługi w działalności na rzecz propagowania bibliofilstwa:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

64. Wojalski Mirosław Zbigniew,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

65. Rudnicki Włodzimierz,

na wniosek Wojewody Mazowieckiego

za kształtowanie postaw patriotycznych i obywatelskich wśród młodzieży

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

66. Baca Paweł Jerzy, 67. Jastrzębski Ireneusz Bernard, 68. Krakowiak-Pacholska Anna Katarzyna, 69. Wojewódzki Krzysztof,

na wniosek Wojewody Świętokrzyskiego

za zasługi w działalności społecznej i samorządowej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

70. Bogucki Tomasz Jan.