Monitor Polski

M.P.2018.609

| Akt indywidualny
Wersja od: 22 czerwca 2018 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 27 kwietnia 2018 r.
o nadaniu odznaczeń

Rej. 156/2018

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. z 2018 r. poz. 400 i 730) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Zdrowia:

za zasługi w działalności na rzecz ochrony zdrowia:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Bursig Henryk Paweł, 2. Sobczyński Stefan Roman,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

3. Herman-Grudzińska Krystyna,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

4. Rudowska Ewa Ksenia,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz samorządu lekarskiego

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

5. Lella Anna,

na wniosek Rzecznika Praw Dziecka

za zasługi w działalności na rzecz dzieci, za promowanie idei rodzicielstwa zastępczego:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

6. Kutyna Anna, 7. Mercik Elżbieta, 8. Mercik Marek Piotr, 9. Rak Alicja Małgorzata, 10. Rak Józef Henryk, 11. Siewiński Andrzej Piotr, 12. Siewińska Barbara Helena, 13. Wojaczek Jacek,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

14. Chomka Agnieszka Julita, 15. Chomka Marcin Robert, 16. Gawełek Andrzej, 17. Gawełek Katarzyna Zuzanna, 18. Kojtych Katarzyna Monika, 19. Kojtych Marcin Andrzej, 20. Mercik-Skiba Agata, 21. Skiba Adam, 22. Steliga Bożena, 23. Steliga Jan, 24. Wiszniewska Małgorzata Maria, 25. Wiszniewski Zbigniew Marek, 26. Wojaczek Katarzyna, 27. Wojciechowska Aniela Katarzyna, 28. Wojciechowski Piotr,

na wniosek Wojewody Lubuskiego

za zasługi w działalności społecznej na rzecz osób potrzebujących pomocy oraz wsparcia

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

29. Szymkowiak Eleonora Maria,

na wniosek Wojewody Małopolskiego:

za zasługi w działalności społecznej i charytatywnej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

30. Chowaniec Robert,

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

31. Klinowski Jacek, 32. Kocot Jan Bronisław, 33. Moszczak Bruno, 34. Żur Franciszek Władysław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

35. Długosz Stanisław Wojciech, 36. Gal Zdzisław, 37. Gawęcki Bartosz Maciej, 38. Zięba Józef,

na wniosek Wojewody Podkarpackiego:

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

39. ks. Bogaczewicz Bogusław, 40. ks. Krynicki Jan, 41. Nowak Tadeusz, 42. Rybiński Józef,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

43. Kiełb Kazimierz, 44. Klecha Grzegorz, 45. Kozicki Kazimierz Paweł, 46. Krawczyk Zenon Adam, 47. Paściak Kazimierz Adam, 48. Pisula Dariusz, 49. Podkul Krzysztof, 50. Szylar Jerzy Stanisław, 51. Ziobro Jan Kazimierz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

52. Badawika Lesław, 53. Białas Mieczysław, 54. Ból Edward, 55. Czaja Wiesław, 56. CzaRNota Ryszard, 57. Flak Józef Jan, 58. Jasina Zdzisław, 59. Jędrzejowski Marek Teodor, 60. Józefczyk Wojciech, 61. Jurek Krystyna, 62. Kijowski Andrzej, 63. KoRNafel Janusz, 64. Kurcaba Stanisław, 65. Maciąg Sylwester, 66. Majchrowicz Roman, 67. Marciniec Małgorzata Genowefa, 68. Murias Wiesław Józef, 69. Nasiewicz Dariusz Paweł, 70. Niemiec Wojciech Piotr, 71. Potyrała Robert, 72. Rączka Stanisław, 73. Sałęga Robert, 74. Sawicki Jacek Krzysztof, 75. Siara Henryk Kazimierz, 76. Sidor Jan, 77. Siwiec Paweł, 78. Sobaś Piotr Paweł, 79. Solarz Stanisław, 80. Stachnik Stanisław, 81. Szrom Jan, 82. Szydło Piotr Grzegorz, 83. Tomków Krzysztof Józef, 84. Woś Krzysztof, 85. Zygarowicz Marcin,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

86. Głogowska Anna,

na wniosek Wojewody Podlaskiego

za zasługi w działalności społecznej i samorządowej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

87. Biały Alicja, 88. Gromko Mariusz Krzysztof, 89. Krukowski Tomasz, 90. Madras Tomasz Stefan, 91. Niewiński Marek, 92. Stefańska Monika.