Monitor Polski

M.P.2017.1092

| Akt indywidualny
Wersja od: 30 listopada 2017 r.

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 4 września 2017 r.
o nadaniu odznaczeń

Rej. 434/2017

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. z 2015 r. poz. 475 i 1266 oraz z 2016 r. poz. 1948) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Energii

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju gospodarki

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Baranecki Andrzej Stanisław, 2. Karcz Mariusz, 3. Kijak Wiesław Roman, 4. Siwoń-Olszewski Ryszard Andrzej, 5. Słoma Mariusz Grzegorz, 6. Trzeszczyński Jerzy Józef, 7. Wilbik Krzysztof Piotr, 8. Zawada Sławomir, 9. Ziaja Edward Stanisław, 10. Żbikowski Paweł,

na wniosek Ministra Środowiska

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju leśnictwa

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

11. Kiszczak Piotr Tadeusz, 12. Konieczny Franciszek Leon,

na wniosek Wojewody Lubelskiego

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

13. Czuba Waldemar, 14. Koczkodaj Roman Mieczysław, 15. Walicki Mirosław Ryszard,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

16. Fijałek Zdzisław, 17. Machowski Waldemar Tadeusz, na wniosek Wojewody Łódzkiego

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju ogrodnictwa:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

18. Wizner Jerzy Kazimierz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

19. Skierska Ewa Stanisława, 20. Turska Violetta Halina, 21. Turski Ryszard,

na wniosek Wojewody Małopolskiego:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

za zasługi w działalności społecznej i charytatywnej

22. Gamrot Piotr Tadeusz,

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu

23. Zieliński Paweł,

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

24. Maj Leszek,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

25. Bodek Łukasz Stanisław, 26. Martyna Dariusz, 27. Smaciarz Grzegorz, 28. Suder Piotr Józef,

za zasługi w działalności na rzecz upamiętniania historii Polski

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

29. Siwiec-Cielebon Michał Stanisław,

na wniosek Wojewody Śląskiego

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

30. Jurek Adam,

na wniosek Wojewody Warmińsko-Mazurskiego

za zasługi w działalności na rzecz osób potrzebujących pomocy oraz wsparcia:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

31. Łukaszewicz Marianna,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

32. Bednarek Cecylia, 33. Chyzopska Anna Irena, 34. Jankowska Joanna, 35. Jaw orska-Rutkowska Anetta, 36. Natunewicz Katarzyna Beata, 37. Rudzińska Anna,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

38. Bukowska Krystyna, 39. Dziatkowiak Joanna, 40. Jóźwiak Mirosław Jan, 41. Makowska Aneta, 42. Sokołowska Teresa, 43. Szczepański Paweł,

na wniosek Wojewody Wielkopolskiego:

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju budownictwa

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

44. Szulc Ryszard Jan,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

45. Bartkowiak Józef,

za zasługi w działalności na rzecz honorowego krwiodawstwa, za propagowanie idei czerwonokrzyskiej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

46. Jaszczyński Wiesław Andrzej.