Monitor Polski

M.P.2017.560

| Akt indywidualny
Wersja od: 12 czerwca 2017 r.

POSTANOWIENIE Nr REJ. 140/2017
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 11 kwietnia 2017 r.
o nadaniu odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. z 2015 r. poz. 475 i 1266 oraz z 2016 r. poz. 1948) odznaczeni zostają:
na wniosek Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju i upowszechniania muzyki oraz edukacji artystycznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Kowalska-Waloszczyk Małgorzata Elżbieta, 2. Prochota Hubert, 3. Rożek Anna Beata,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

4. Hornik Jacek, 5. Mażak Barbara Ludmiła, 6. Pollak Beata, 7. Wocławek-Hornik Joanna Celina, 8. Żurakowski Rafał Stanisław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

9. Grabowski Anita Elżbieta, 10. Gryźlak-Rőhrich Agnieszka Maria, 11. Kaczmarczyk Katarzyna Adrianna, 12. Kaszkowiak Dorota Cecylia, 13. Kurek-Piesoczyńska Dorota Zuzanna, 14. Niedźwiedzka-Mykita Judyta Magdalena, 15. Powrósło Małgorzata Anna, 16. Sławińska-Kurdziel Joanna, 17. Stark Janina, 18. Zawadzka Ludmiła Ewa,

na wniosek Ministra Zdrowia

za zasługi w działalności na rzecz ochrony zdrowia:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

19. Bodalski Robert, 20. Maciąg Aleksander, 21. Sterliński Maciej Michał,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

22. Bochenek Grzegorz Jan, na wniosek Wojewody Kujawsko-Pomorskiego

za zasługi w działalności społecznej,

za wkład w rozwój edukacji regionalnej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

23. Ollick Maria Helena,

na wniosek Wojewody Lubelskiego

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

24. Dąbrowski Kazimierz, 25. Świć Stanisław,

na wniosek Wojewody Lubuskiego

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

26. Waligóra Wojciech Andrzej,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

27. Zdunek Henryk,

na wniosek Wojewody Małopolskiego:

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

28. Cichy Maciej Józef, 29. Koterba Kazimierz Maciej,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

30. ks. Wróbel Józef,

za zasługi w działalności na rzecz ochrony zdrowia:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

31. Gackowski Andrzej, 32. Kapelak Bogusław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

33. Baka-Ćwierz Barbara Danuta, 34. Czyżewicz Grzegorz, 35. Filipowska Marzena Maria, 36. Krüger Anna Janina, 37. Milaniak Irena Jolanta,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu

38. Gawron Tomasz Jacek,

za zasługi w działalności na rzecz ratownictwa wodnego,

za wkład w rozwój i upowszechnianie sportu

39. Racibor Stanisław,

za zasługi w działalności społecznej i charytatywnej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

40. Bilecka Fabiola Katarzyna,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

41. Kosek Andrzej Stanisław, 42. Parda Jerzy,

za zasługi w działalności społecznej, za wkład w rozwój przedsiębiorczości

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

43. Stankiewicz Jacek Michał,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

44. Bąk Stanisław, 45. Gleisner Stanisław, 46. Iwaniec Józef Antoni, 47. Kawa Stefan, 48. Solak Józef Stefan, 49. Zdeb Józef,

za zasługi w działalności społecznej i samorządowej:

50. Jazowski Bogusław Jerzy, 51. Kuczkowicz Tadeusz, 52. Kwarciak Jan Maciej, 53. Wach Tadeusz,

na wniosek Wojewody Mazowieckiego

za zasługi dla kultury polskiej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

54. Woszczyńska Joanna.