Monitor Polski

M.P.2017.98

| Akt indywidualny
Wersja od: 30 stycznia 2017 r.

POSTANOWIENIE Nr REJ. 514/2016
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 4 listopada 2016 r.
o nadaniu odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. z 2015 r. poz. 475 i 1266 oraz z 2016 r. poz. 1948) odznaczeni zostają:
na wniosek Prezesa Instytutu Pamięci Narodowej - Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu za zasługi w dokumentowaniu i upamiętnianiu prawdy o najnowszej historii Polski:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Bednarek Jerzy Daniel, 2. Byśkiniewicz Hanna Stanisława, 3. Muszyński Wojciech Jerzy, 4. Wardzyńska Maria Stanisława,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

5. Kasprzycki Marcin, 6. Kowalski Paweł Piotr, 7. Woźniak Zbigniew Ryszard,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

8. Cisek Andrzej Marcin, 9. Drażba Krzysztof, 10. Dymek Anna Maria, 11. Kalisz Michał Antoni, 12. Kapusta Marcin Jerzy, 13. Kruk Bartosz, 14. Kurpierz Tomasz Paweł, 15. Kuta Cecylia, 16. Marek Łucja, 17. Nawrocki Karol, 18. Niedurny Marcin Piotr, 19. Piskorz Joanna, 20. Syrnyk Jarosław, 21. Szopa Piotr, 22. Toborek Tomasz Stanisław, 23. Witowicz Igor Andrzej, 24. Witwicka Barbara Monika,

na wniosek Wojewody Lubuskiego:

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju i popularyzacji literatury:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

25. Zielińska Danuta,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

26. Merxmüller-Jakubik Mariola, 27. Wróblewski Sebastian Marek,

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

28. Szczepański Arkadiusz Stanisław,

na wniosek Wojewody Mazowieckiego

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

po raz drugi

29. Korczak Leszek Konstanty,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

30. Basek Artur, 31. ks. Dobrzyński Paweł,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

32. Myśliwski Ryszard Aleksander, 33. Rytelewska Teresa Maria, 34. ks. Sankowski Bogdan Piotr,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

35. Grodzki Tomasz, 36. Kostyra Mieczysław, 37. Skoczek Piotr Paweł,

na wniosek Wojewody Podlaskiego

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

38. Chmielewski Marek,

na wniosek Wojewody Wielkopolskiego

za zasługi w działalności na rzecz hodowli zwierząt:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

39. Pawlak Zygmunt,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

40. Borkowski Janusz Tadeusz, 41. Machowiak Jerzy Wojciech.