Monitor Polski

M.P.2016.854

| Akt indywidualny
Wersja od: 30 sierpnia 2016 r.

POSTANOWIENIE Nr REJ. 269/2016
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 22 czerwca 2016 r.
o nadaniu odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. z 2015 r. poz. 475 i 1266) odznaczeni zostają:
na wniosek Ministra Rozwoju

za zasługi w działalności na rzecz gospodarki kraju:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Czerwosz Elżbieta Maria, 2. Gromek Józef Zbigniew, 3. Lisowiec Aleksander, 4. Nowakowski Andrzej Janusz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

5. Grodziński Andrzej Jerzy, 6. Konarski Piotr Henryk, 7. Sitek Janusz Leszek, 8. Skibiński Krzysztof Tadeusz, 9. Wlazło Paweł,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

10. Borecki Janusz,

na wniosek Wojewody Kujawsko-Pomorskiego: za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

11. Rudziński Wojciech,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

12. ks. Głowacki Piotr Stanisław, 13. Izydorski Jerzy Janusz, 14. Nowakowski Józef, 15. Stachniak Julian, 16. Szatanik Józefa, 17. Szwochert Henryk Stanisław, 18. Trzebiatowski Jerzy, 19. Wiśniewska-Staszak Maria Jolanta,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

20. Borkowski Seweryn, 21. Borta Tomasz Piotr, 22. Kaczyński Adam,

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju rzemiosła:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

23. Szatkowski Sławomir,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

24. Koziński Andrzej,

25. Piotrowski Mariusz, na wniosek Wojewody Małopolskiego:

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

26. Daszkiewicz Maria,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

27. Rajski Jacenty Wojciech,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

28. Kałucki Bogdan Paweł, 29. Nowak Andrzej, 30. Przybyło Ewa, 31. Reśko Dariusz Józef, 32. Svejda-Hutnikiewicz Ewa Teresa,

za zasługi w działalności na rzecz osób potrzebujących pomocy i wsparcia:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

33. Вajur Kazimierz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

34. Augustyn Teresa,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

35. Gończowska Grażyna Halina, 36. Kołodziej Bożena, 37. Oleksy Wojciech Ryszard, 38. Umińska Grażyna Halina, 39. Wójcicka Jolanta Krystyna,

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

40. Stawarz Adam,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

41. Bachara Marek Robert, 42. Mysza Michał Tadeusz, 43. Solak Wiesław, 44. Sroka Zenon, 45. Suda Wacław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

46. Adamczyk Kazimierz, 47. Bryl Kazimierz Stanisław, 48. Halota Krzysztof Piotr, 49. Kapera Marian Czesław, 50. Knapik Wacław, 51. Kordeczka Maria, 52. Kuczek Marek, 53. Liszka Antoni, 54. Molek Dariusz, 55. Nowak Roman, 56. Śliwa Andrzej, 57. Śliwa Jan, 58. Świerczek Kazimierz Józef, 59. Ubik Florian, 60. Wadycki Marian Józef,

za zasługi w działalności na rzecz honorowego krwiodawstwa:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

61. Bielski Roman Marian, 62. Chełmecki Maciej Tadeusz, 63. Konieczny Zbigniew Tadeusz, 64. Matusiak Jacek Jan, 65. Mitek Ryszard, 66. Pokrzywniak Wiesław, 67. Stasiek Tadeusz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

68. Bołoz Rafał Marcin, 69. Jabłoński Waldemar, 70. Kwaśniewski Janusz Stanisław, 71. Łastowski Waldemar, 72. Owsianka Stefan Marian, 73. Piątkiewicz Marek, 74. Sikorski Franciszek, 75. Święs Marian Stanisław, 76. Tarasek Jan Paweł, 77. Tokarczyk Jan,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

78. Bochenek Jan Adam, 79. Janisz Janusz Adam, 80. Janus Sylwester Michał, 81. Oczkowicz Józef, 82. Pawłowski Przemysław, 83. Piotrowski Wiesław Kazimierz, 84. Pycha Marcin Sylwester, 85. Pyrdoł Piotr, 86. Szczygieł Artur Wiesław, 87. Śmietana Teofil Walenty, 88. Tarasek Jacek, 89. Witowski Jarosław,

na wniosek Wojewody Podkarpackiego

za zasługi w działalności na rzecz kształtowania postaw patriotycznych, za kultywowanie tradycji wojskowych:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

90. Kołacz Bogusław, 91. Zalotyński Marek,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

92. Zemmel Andrzej Jan,

na wniosek Wojewody Świętokrzyskiego

za zasługi w działalności na rzecz honorowego krwiodawstwa:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

93. Basiak Krzysztof, 94. Kurowski Artur, 95. Wieczorkowski Henryk,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

96. Kaleta Bogusław Jan, 97. Mazur Kazimierz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

98. Begiert Piotr Kazimierz, 99. Fornal Bogusław, 100. Hajdenrajch-Pasteczka Izabela Ewa, 101. Kopytowski Wojciech, 102. Zych Krzysztof,

na wniosek Wojewody Zachodniopomorskiego:

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

103. Mańkowski Przemysław Stanisław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

104. Krawętkowska Beata Monika,

za zasługi w działalności na rzecz osób potrzebujących pomocy i wsparcia:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

105. Maćkowiak-Pluta Marzena,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

106. Brzezińska Ewelina, 107. Lubiński Szymon, 108. Makuch Piotr Paweł,

za zasługi w działalności na rzecz promowania i upowszechniania abstynencji

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

109. Kotas Janusz Andrzej, 110. Kotas Urszula, 111. Rzecka Genowefa, 112. Wielemborek Eugenia, 113. Wielemborek Janusz Arkadiusz.