Monitor Polski

M.P.2016.855

| Akt indywidualny
Wersja od: 30 sierpnia 2016 r.

POSTANOWIENIE Nr REJ. 274/2016
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 22 czerwca 2016 r.
o nadaniu odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. z 2015 r. poz. 475 i 1266) odznaczeni zostają:
na wniosek Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju edukacji rolniczej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Bielecki Arkadiusz,

na wniosek Ministra Zdrowia

za osiągnięcia w dziedzinie nauk medycznych:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

2. Jeleń Anna Maria, 3. Lech-Marańda Ewa, 4. Martyńska Lidia Barbara,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

5. Hennig Ewa Elżbieta, 6. Kowalczewski Jacek Bronisław, 7. Leńska-Mieciek Marta Magdalena, 8. Mączewski Michał Maria, 9. Zaborska Beata Elżbieta,

na wniosek Prezesa Polskiej Akademii Nauk

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju nauki:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

10. Baran Jan Andrzej, 11. Zaleski Andrzej Janusz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

12. Macalik Lucyna Sabina, 13. Zaleski Tomasz Andrzej,

na wniosek Wojewody Kujawsko-Pomorskiego: za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

14. Jóźwiak Piotr Leszek, 15. Muchewicz Jerzy,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

16. Grzegórski Konstanty, 17. Kalasiński Marek, 18. Krawczyk Stanisław, 19. Mikulski Krzysztof Jan, 20. Modrzyński Waldemar Włodzimierz, 21. Żółtowski Janusz Sławomir,

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju rzemiosła:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

22. Żak Franciszek,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

23. Barbarzak Jan, 24. Bogdański Lechosław, 25. Górnikiewicz Michał, 26. Maciejczyk Henryk Adam, 27. Trela Czesław Władysław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

28. Trela Jacek,

za zasługi w działalności na rzecz osób potrzebujących pomocy i wsparcia:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

29. Kapuścińska Maria, 30. Maciąg Sławomir, 31. Szukalska Danuta,

na wniosek Wojewody Łódzkiego

za zasługi w działalności na rzecz upowszechniania historii Polski, za upamiętnianie tradycji wojskowych:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

32. Plisiecki Marcin, 33. Terkalski Jarosław Krzysztof,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

34. Jankiewicz Wojciech, 35. Wasilewski Artur Adam,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

36. Członka Michał, 37. Warzyński Michał,

na wniosek Wojewody Małopolskiego za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

38. Młot Adam, 39. Ulman Zbigniew Mirosław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

40. Gądek Radosław Szymon,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

41. Dadał Andrzej Ryszard, 42. Knapik Andrzej Marcin, 43. Morajka Stanisław, 44. Para Paweł Dariusz, 45. Zaborski Paweł,

na wniosek Wojewody Mazowieckiego

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju infrastruktury:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

46. Sobczyńska-Stefańska Józefa Zofia,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

47. Majerczak Józefa,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

48. Kanas Tadeusz,

na wniosek Wojewody Podkarpackiego

za zasługi w działalności na rzecz upowszechniania i rozwoju kultury, tradycji i historii ziemi mieleckiej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

49. Krzak Józefa, 50. Mamcarz Jerzy, 51. Talarek Andrzej, 52. Wyzina Janusz Jan, 53. Żarów Stefan Michał,

na wniosek Wojewody Pomorskiego

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

54. Demski Patryk,

na wniosek Wojewody Śląskiego

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

55. Jaśkiewicz Anna Maria,

na wniosek Wojewody Warmińsko-Mazurskiego za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

56. Kozłowski Patryk.