Monitor Polski

M.P.2016.841

| Akt indywidualny
Wersja od: 29 sierpnia 2016 r.

POSTANOWIENIE Nr REJ. 268/2016
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 13 czerwca 2016 r.
o nadaniu odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. z 2015 r. poz. 475 i 1266) odznaczeni zostają:
na wniosek Ministra Sportu i Turystyki

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju i popularyzacji turystyki w Polsce:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Barut Jan Władysław, 2. Czapiga Jolanta Maria, 3. Nowak Jerzy Bogusław, 4. Rubach Jerzy,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

5. Jasińska Marta Magdalena, 6. Sroka Bogdan Ryszard, 7. Srokosz Henryk Jan, 8. Stawski Witold,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

9. Drzymała Matylda Katarzyna, 10. Grzybowska Renata Teresa, 11. Krupiak Iwona, 12. Nakonieczny Bogdan Mikołaj, 13. Schiller Jadwiga,

na wniosek Ministra Zdrowia

za zasługi w działalności na rzecz samorządu pielęgniarek i położnych

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

14. Bukowska Elżbieta, 15. Gutowska Hanna Helena, 16. Murawska Elżbieta, 17. Ostręga Wisława Barbara, 18. Przesławska Ewa Elżbieta, 19. Romańska Marzenna Ewa,

na wniosek Wojewody Łódzkiego:

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju gospodarki polskiej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

20. Kapuściński Marek,

za zasługi w działalności na rzecz popularyzowania kultury ludowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

21. Kacprzak Krystyna,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

22. Ciąpała Marek Jan, 23. Kubaczyk Jadwiga,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

24. Kustosik Zofia, 25. Marciniak Zuzanna Hanna,

za zasługi w upamiętnianiu miejsc pamięci narodowej i historii regionu

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

26. Budziński Paweł Andrzej,

na wniosek Wojewody Podkarpackiego

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

27. Klecha Krzysztof,

na wniosek Wojewody Śląskiego

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

28. Kocot Henryk, 29. Machura Stanisław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

30. Bednarczyk Henryk Franciszek,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

31. Michalczyk Dariusz Mariusz, 32. Rąba Marian Franciszek, 33. Witkowski Paweł Stanisław,

na wniosek Wojewody Świętokrzyskiego

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

34. Sienkiewicz Jacek.